welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Nappali Vote_lcapNappali Voting_barNappali Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Nappali Vote_lcapNappali Voting_barNappali Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Nappali Vote_lcapNappali Voting_barNappali Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Nappali Vote_lcapNappali Voting_barNappali Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Nappali Vote_lcapNappali Voting_barNappali Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Nappali Vote_lcapNappali Voting_barNappali Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Nappali Vote_lcapNappali Voting_barNappali Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Nappali Vote_lcapNappali Voting_barNappali Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Nappali Vote_lcapNappali Voting_barNappali Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Nappali Vote_lcapNappali Voting_barNappali Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Nappali

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Nappali Nappali I_icon_minitime12.05.12 22:57

Nappali Klasszikus_nappali
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Nappali Nappali I_icon_minitime06.10.12 19:44

Rég voltam már annyira ideges és döntésképtelen, mint most, vagy pontosan egy hónappal ezelőtt, amikor minden titokra fényderült. Mára már tudom, hogy miért voltam rosszul azon a bizonyos járőrözésünkön egy kis futás után, hogy miért kívántam meg annyiszor az utóbbi hetekben olyan ételeket, amikre egyébként –normális esetben-, rá se tudok nézni, és hogy legfőképp miért nem érkezett meg az a bizonyos Mikulás a kis havi „szeretet csomagjával”. Egy gyors naptárnézés és ájulás közeli állapot után első utam a gyógyszertárba vezetett, majd haza, utána pedig az orvosomhoz, nem is foglalkozva azzal, hogy időpont nélkül törtem be –szó szerint-, a rendelőjébe, ahol már tényleg megbizonyosodhattam arról, hogy… a gyanúm nem volt véletlen, és én bizony… újra terhes vagyok. Ráadásul, hogy még csak véletlenül se legyen könnyebb dolgom, háromszorosan is megáldott az a Drága Teremtő odafent, akit legszívesebben… na, jó, nem mondanék obszcén, ide nem illő durvaságokat! Három hete annak, hogy három kis nem várt pocaklakóval élek együtt, akiknek a sorsáról ma, itt és most fogok dönteni az édes apucikájukkal, hogy… roha…!
-Na, jó, mély levegő, kifúj! – Nyugtatom le végül magamat szóban is –már amennyire ez sikerülhet-, majd egy gombnyomással kikapcsolom a tévét, mivel már abban sem találok semmi olyat, amivel leköthetném a figyelmemet, ameddig a Nagyságos úr –akit most kifejezetten utálok-, meg nem érkezik. A lavor még mindig előttem van. Hozzátenném, eddig még csak hatszor kellett kirohannom, hogy kiürítsem, de inkább nem is részletezném tovább, mert még a végén megint rám talál a róka pajti, aminek a látogatásából így is elég volt már mára ennyi bőven. Nyakig betakarózva egy pokróccal, fekszek a nappaliban oldalamra fordulva, üres, átható tekintettel bámulva bele az üres lavor aljába, akaratlanul is egyik kezem ujjaival a hasamat cirógatva. A gyerekvállalás nagy felelősséggel jár, pláne akkor, ha csak véletlenül csúszott be, és ha ráadásként még HÁRMAN is vannak! Nem lenne szívem elvetetni őket, de belül, a reálisabb énem mégis csak ezt mondatja velem. Mindenesetre, remélem, hogy Ben hamar ide fog érni. AZ ajtót nyitva hagytam neki, hogy be tudjon jönni, mert hogy én nem fogok odavánszorogni azért, hogy kinyissam, az is biztos!
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Nappali Nappali I_icon_minitime06.10.12 21:35

Különös, hogy Blair arra kért, hogy menjek el hozzá, elvégre ha jobban bele gondolok még alig fordultam meg egyszer-kétszer nála, mert mindig valahogy nálam kötöttünk ki, minden bizonnyal azért mert az én lakásom közelebb van a munkahelyünkhöz. Mindenki tudja, hogy mennyire nagy úr a türelmetlenség főleg, ha arról van szó, hogy egymást ízelgessük. Már nem meglepő, ha felmerül gondolataimban a társam neve, akkor egyből a szexre és azokra a mocskos kis dolgokra asszociálok, amiket egymással szoktunk művelni. Most is minden gondolatomat Blair foglalja le, na meg persze az, hogy miért is kell most nekem elkocsikáznom hozzá, főleg ilyen nagy dugóban. Nehézkesen halad a sor, idegesen verem a műszerfalat, ahogy pár métert téve ismét satuféket nyomok. Járművel alig pár percre lakunk egymástól, de a csúcsforgalomnak hála vagy ötször annyi időbe tellett, hogy eljussak hozzá. De az a lényeg, hogy végre ide értem. Leparkolok, majd kiszállok az autómból, oda sétálok a bejárati ajtó elé, ahol csengetni kezdek, de mivel nem nyit ajtót nekem, ezért kezemet rácsúsztatom a kilincsre és meglepve tapasztalom, hogy nyitva van, ezért beengedem magam. A nappaliba érve olyan látvány fogad, amire nem számítottam, először hatalmasakat pislogok, ahogy Blairt megpillantom, majd szempárom majdnem kiguvad, ahogy meglátom az ágynál lévő lavórt.
- Bevallom erre nem számítottam. - Hirtelen nem is tudom mire vélni ezt az egészet. Homlokomat ráncolgatom, ahogy tanácstalanul ott állok még mindig, elnézve Blairt nincs túl jó állapotban, annak reményében, hogy remélve semmit sem kapok el tőle és nem valami fertőző kórságot szedett össze közelebb lépkedek hozzá.
- Asszony, hát mi bajod? - Kíváncsian teszem fel kérdésemet, közben pedig oda ülök lábához, oldalt felé fordulva, finoman combját cirógatva. Eddig még nem is láttam ezt az erős nőt betegen, ezért most nem is kicsit aggódok, persze nem nagyon szeretném kimutatni, még a végén azt hinné rólam, hogy túl érzelgős vagyok.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Nappali Nappali I_icon_minitime07.10.12 14:31

Miután mindenre fény derült, és teljes letargiába esve hazajöttem a papírjaimmal -amiket csak úgy egyszerűen, alaposabb átvizsgálás után ledobtam a konyhapultra-, és megittam legalább két pohár vörösbort, azon tűnődve, hogy mi lesz ezekután? Hogy fog mégis mindehhez viszonyulni Ben, és hogy egyáltalán... biztos kell-e nekünk rögtön három prücsök is. Napokon keresztül ki se mozdultam, a munkahelyen betegszabit vettem ki, és óráról órára csak őrlődtem magamban. Ma reggel döntöttem el, hogy illlő lenne már végre annak az embernek is szólni, aki ugyanolyan hibás ezért a kis balesetért, mint én. Ha nem jobban...
Mivel a reggeli rosszullétek reggel nyolctól néha képesek délig is elhúzódni, nem rendeltem ide már kora reggel. Ránézve az órára, meg kell, hogy állapítsam, már délután egy óra is elmúlt, ami azért aggasztó, mert elviekben már egy jó ideje úton van, de még mindig nem ért ide, pedig kocsival alig negyed órára lakik tőlem. Kezdjek el aggódni, vagy inkább örüljek, hogy addig is lenyugtathatom magam valamelyest? Nem lenne túl kedves fogadtatás tőlem egy torkom szakadtából történő ordítás, amint meglátom Bent.
Annak ellenére, hogy ezek a pokoli rosszullétek már elmúltak, még most sem tudok kajára nézni. Sőt, nemhogy ránézni nem tudok, még csak rá gondolni sem. Megvan a megoldás! Kiéheztetem magam, ez esetben magunkat, és máris elhárítva a probléma. Hjajj bárcsak ilyen egyszerű lenne!
Az ajtó nyitódására félig felülök, és az egyik könyökömre támaszkodva, Ben hangjának irányába nézek, majd nagy nehezen, de felhúzom magam rendes ülő helyzetbe, úgy hogy szembe legyek vele, és hátamat a kanapé karfájának tudjam dönteni. Lábaimat kinyújtóztatom magam előtt, egyenesen Ben ölébe dobva őket. Ennyi bőven kijár nekem, főleg hogy később majd masszírozhatja is pluszban a bedagadt bokáimat! Összeszűkített szemekkel pislogok le a combomra, amin éppen kezével simít végig. Meg is rándulnak lábaim, és inkább távolságtartóan felhúzom a térdeimet. Most a legkevésbé arra van szükségem, hogy pont Ő taperoljon...
-Hát én sem elhiheted... - Szólalok meg kissé rekedt, fásult hangon, sápadt arccal, ellenséges hangnemben beszélve vele. Nyilván ő is és én is teljesen másra gondolunk...
-Először is, semmi asszony! - Szólok rá, és csak utána folytatom egy mély levegővétellel együtt.
-Szeretnék kérdezni valamit... - Köszörülöm meg a torkom, most is igen erősen koncentrálva arra, hogy magamba tartsam a feszültségemet.
-Hányszor használtunk mi gumit? - Nézek a szemeibe. Vonásaimból láthatja, hogy őszinte választ várok.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Nappali Nappali I_icon_minitime09.10.12 11:22

Napok óta társ nélkül maradtam, ezért nekem csak a papírmunka jutott a járőrözés helyett. ami nem feltétlenül rossz, hiszen nem annyira kimerítő, viszont annyi ülésben képes vagyok kockásra ülni a hátsómat, azért még is hiányzott a járőrözés, a vele járó akció, de legfőképp Blair hiányzott és a mérhetetlen tüzessége, bármiről legyen szó. Ez a nő egyszerűen megbabonázott, miatta képes vagyok a legnagyobb dugóban átszelni a várost, csak, hogy lássam. Persze már illő lenne meglátogatnom, napok óta nem láttam már, de egy hívásába került és már pattantam is, sietve, kapkodva, mint egy idióta. Vagyis csak sietnék, ha nem ücsörgőnék a kocsimba, haladni sem lehet, sőt vissza tolatni sem, csapdába esve azon elmélkedek, hogy az asszony mit akarhat tőlem. Titkon reménykedek abban, hogy beszerzett a szobába egy rudat és azért nem volt eddig dolgozni, mert lelkesen gyakorolgatott, de ezt túl szép is lenne. Nagy nehezen végre sikerült elérnem hozzá. Ajtó nyitva, de nem jött elém, hogy beengedjen, ezért feltaláltam magam, bár azt hittem, hogy jobban fog örülni megtisztelő társaságomnak. Elindultam a nappali felé, hogy megkeressen Blairt, nem kellett sokáig keresgélnem, a kanapén meg is találtam.
- Blair neked meg még is mi bajod van, hogy ennyire harapós lettél? Tettem valamit, amivel ezt kiérdemelhettem? - Már hozzá vagyok szokva, hogy ő olyan nő, aki nem fél oda csapni az asztalra vagy kimutatni nem tetszését, de még is csak nem tudom hova vélni ezt az ellenségeskedést, főleg hogy tudtom szerint annyira jó voltam mostanában, mint egy kis angyal, panasza sem lehet rám. Oké, most sikerült alaposan rám ijeszteni, de megpróbálom nem kimutatni. Csak hatalmas szemekkel meredve rá figyelem, hogy mit szeretne.
- Bevallom fogalmam sincs, tudod az olyan felhevült helyzetben, amikor teljesen elveszed az eszemet nem erősségem a gondolkozás. - Fogalmam sincs, hogy hányszor használtunk, vagy nem használtunk, elvégre már annyiszor és annyi helyen estünk egymásnak, hogy már számon sem tudom tartani. Tekintetemmel lenézve a földre ismét a lavórt pillantom meg, majd vissza nézek rá, arca sápadt, szeme karikás. Kezd össze állni a kép azt hiszem, szívem egy pillanatra le is áll, halántékomnál egy kis ér el kezd lüktetni, mentem úgy érzem, hogy agyvérzést kapok.
- Blair, el szeretnél mondani valamit? - Jobb kezét megfogva kezeimmel körbe zárom, mint ha csak félteném. Hangom komoly, légzésem szapora, pulzusom az egekben. Tekintetemet azokba az őríjtő kék szemekbe fúrva várom a választ, amitől talán minden más lesz.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Nappali Nappali I_icon_minitime10.10.12 19:06

Rengeteg álmatlan éjszakán vagyok már túl a gyerekkérdés végett. Ezek közé az álmatlan éjszakák közé sorolható a múltéjszaka is, amikor álmatlanul forgolódtam, hogy eldöntsem azt, hogy mégis, hogy közölhetném a lehető legdiszkrétebben a dolgot Bennel. Tisztában vagyok vele, hogy talán még soha az életében nem állt olyan nehéz döntés előtt, mint amilyen ez a mostani is, és azt is teljes mértékig meg fogom érteni, ha nem akarja majd őket. Igazából, ez a három hét elég volt arra, hogy minden lehetőséget számba vegyek. Ma pedig… nos… eljött hát az igazság pillanata.
Szívem gyorsabban kezdi el pumpálni a vért, amikor meghallom az ajtónyikorgást, majd nem sokkal ezután Ben hangját is a kanapé mellől érkezve, amit egy óvatos, finom érintés követ, amitől most egyszerűen kiráz a hideg. Ezért is ülök fel inkább, hátamat a karfának döntve, térdeimet pedig felhúzva a kanapén a mellkasomhoz a pokróc alatt.
-Oh, igen, ha jobban belegondolunk, nagyon is tettél! – Jelentem ki, arcomon vegyes érzelmekkel –leginkább dühvel-, elhaló hangon, már-már csak kínomban nevetve fel, ahogy belegondolok, hogy igazából milyen nagy és komoly dolgot is tett. Láthatja rajtam, hogy mennyire feszült és ellentmondásos vagyok. Nem lenne szerencsés –a számára legalábbis nem-, ha most feldühítene. Jobb, ha inkább meghúzza magát, és ezennel tényleg eltűri a megaláztatásaimat, amiket most akaratlanul is, mérhetetlen dühömben a fejéhez vágok. Majd később, ha már lenyugodtam, lehet, hogy hajlandó leszek bocsánatot kérni tőle azok miatt, amik itt és most szabadon elhagyják a számat, mindenféle bűntudat nélkül. Egyik kezemmel idegesen dobolok a térdemen, miközben hallgatom gyenge magyarázatát, ami szánalmas próbálkozásnak minősül. Az én szememben legalábbis biztos, hogy az!
-Ha már itt tartunk, ha rólad van szó, ezek után már tisztán merem állítani, hogy neked SOHA SEM VOLT ERŐSSÉGED A GONDOLKOZÁS! – Észre se veszem, hogy a bennem tomboló idegességtől mondatom második felét fennhangon mondom, szinte már-már fejvesztve ordibálva.
Amint eljut lassan a tudatomig, hogy milyen bántó szavakat is vágtam a fejéhez, csak lesütöm a szemeimet, és néhány mély, nyugtató levegővétel után megmasszírozom az orrnyergemet, és szemeimben megbánással pillantok fel Ben kékjeibe.
-Voltam orvosnál… - Kezdem, ezennel az előbbiektől már jóval nyugodtabb hangnemet ütve meg, ám tenyerem izzadásából érezheti Ben, hogy egyáltalán nem nyugodtam még meg.
-… és gratulált. Azt mondta, hogy kezdhetjük berendezni a gyerekszobát, ráadásul tripla kell mindenből… - Sóhajtom elkeseredetten, összeszorított ajkakkal, kétségbeesetten nézve farkasszemet Bennel, várva valamiféle reakciót részéről. Nem tudom, hogy mire számítsak, és ez megijeszt, úgy ahogy a kilátástalan helyzetünk, és az a rengeteg „miért” is, ami a fejemben kavarog.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Nappali Nappali I_icon_minitime16.10.12 1:56

Utálom a tudatlanságot és most rettentően zavar, hogy fogalmam sincs arról, hogy Blair miért is rendelt a mai nap folyamán magához, mikor mindig nálam szoktunk tankozni, mondhatni, hogy az én lakásom a mi kis szerelmi fészkünk. Valami rettentően rossz előérzetem van, bevallom az is megfordult a fejemben, hogy ma azért akar látni, hogy megmondja, hogy vége, nekünk annyi volt. Persze valahogy azt is túlélném és valahogy feldolgoznám, hogy dobott, de azért még is csak ki akarok verni a fejemből mindenféle negatív gondolatot. Elvégre még senki sem dobott ki még soha, nem akarom, hogy most legyen az első alkalom és okot sem látok rá, azt hiszem jól megvagyunk egymással.
- Nem, az nem lehet. - Kezdek bele a tiltakozásba. Bele gondolva semmit sem tettem, nem jártam el szórakozni, egész nap csak munkában voltam vele, aztán is csak vele voltam, szinte az egész napokat töltöttünk együtt, esélyem sem lett volna olyat tenni, amivel kihúzhatnám nála a gyufát. Nem ittam, nem kocsmáztam és főleg nem nőztem, hűséges voltam hozzá, még akkor is, ha nem mondjuk ki nyilúan, hogy egy pár vagyunk. Össze ráncolt homlokkal meredek rá, valahogy elképzelni sem tudom, hogy mit tehettem, elnézve Blair arcát eléggé nagy bajban lehetek. Legyen bármi, mindent tagadok, amit csak tudok.
- Na jó, most már végképp nem értem, hogy mi bajod van. - Értetlenül nézek rá, ahogyan felemeli a hangját, ennek ellenére én megpróbálom megőrizni a nyugalmamat és nem ordibálni velem, mert abból semmi jó sem származna, ha elkezdenénk egymásra üvöltözni. Bármi is van, gondolom megbeszélhessük normálisan, mint ahogy a felnőttek szokták. Amúgy is semmi kedvem veszekedni, ha csak nem kapok aztán egy békítő szexet. Még mindig meresztem rá szempáromat, levegő vissza fojtva várom, hogy végre kinyögje miért is vagyok itt és miért ordibál velem. Talán egy percre is megmeredtem, szám pedig tátva maradt, ahogy eljutott agyamig, hogy Blair mit is mondott. Hirtelen azt sem tudtam, hogy hol is vagyok. Felpattantam az ágyról, zihálva vettem a levegőt, elvégre egy kisebb sokként hatott ez most rám. Meglepett is vagyok, de a boldogság szintem a magasban van. Oda toppanva Blair mellé adok a szájára egy gyors csókot, majd letérdelek a kanapé mellé.
- Szóval azt mondod, hogy terhes vagy és, hogy hármas ikreink lesznek? - Futólag pillantok csak rá, mert azzal vagyok elfoglalva, hogy a felsőjét feljebb húzzam és kivillanjon a hasa. Mutató ujjammal óvatosan simogatni kezdem Blair pocakját, amiben gyermekeink növekednek. Sőt, adtam is a hasára egy puszit, miközben motyogtam a jövevényeknek. Szinte már magam előtt látom, ahogy körül vesznek minket.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Nappali Nappali I_icon_minitime20.10.12 10:36

Csakis addig a percig sikerül valamelyest megőriznem a hidegvéremet, ameddig Ben be nem lép az ajtón, és tudatlanul faggatni nem kezd. Talán tényleg az lenne a legokosabb, hogy ha rögtön, kerek-perec elmondanám, hogy milyen újabb problémával is állunk szemben, de valamiért most jól esik kiordítani magamból azt a felgyülemlett feszültséget, ami ez alatt a bő egy, másfél hónap alatt felgyülemlett bennem. Az ok pedig, hogy mindezt Bennek kell tűrnie, elég nyomós szerintem. Végül is, ő az, aki miatt most olyan helyzetbe keveredtem amilyenbe nem akartam. Nem vagyok még csiga, hogy önmegtermékenyítést tudjak végezni... Ha az lennék, akkor is odafigyelnék, hogy elkerüljem az ilyesfajta baleseteket. Nem hiányzott az életembe pont most egy négykézláb mászó bébi, akit kilenc hónapon keresztül el kell viselnem magamban, úgy meg főleg nem, hogy mindez az éppen épülő karrierem rovására fog menni, ráadásul hárman vannak, és... és... Matty... miután meghalt, nem terveztem, hogy újabb gyereket vállalok bármikor is. Szerettem volna, ha ő marad az egyetlen, az egyedüli, még úgy is, hogy már nincs közöttünk. Nem is tudom, hogy hogy fogadná a kis csöppem, ha megtudná, hogy az anyja terhes a mostohatestvéreivel. Istenem, annyira veszettül hiányzik! Fejcsóválva, egy adag ellenszenvvel arcomon, tanulmányozom azt az értetlen, hitetlenkedő kifejezést az arcán, miközben össze-vissza hadovál. Láthatólag már elég jól összezavartam ahhoz, hogy végre szembesítsem a valós tényekkel.
-Igen... - Sóhajtom, így kezdve el lefelé bámulva az egymással játszadozó ujjaimat figyelni, amik úgy remegnek, mintha elektromos áramot vezettek volna beléjük. A reakcióinak sorozata olyannyira meglep, hogy talán még a szívem is kihagyott egy ütemet. Örül? Most... most ő tényleg ennyire... örül? De... gyereke lesz! Megszűnik a jólét, a... a minden... Hosszan fújom ki a levegőt, amikor megérzem ujját a hasamon, majd a puszit is, ami... melegséggel tölt el. Még a csókra se volt időm reagálni! Lesütött szemekkel túrok bele hajába, ameddig még hasamhoz van hajolva, aztán sóhajtva két kezem közé fogom az arcát, hogy a szemébe nézhessek.
-Ben... én nem akarok gyereket. Se most, se később... se... se soha. - Szembesítem a fájdalmas igazsággal, majd folytatom, bár igen csak nehezemre esik.
-Meséltem már neked Matthewről. Azzal, hogy ő meghalt, és nem élt csak négy hónapot, én... mindezt nem tartom helyesnek. Már így is lelkiismeret furdalásom van, hogy nem járhatok ki hozzá a temetőbe, nem vihetek neki virágot, és ha az ikrek megszületnének... - Hirtelen azt se tudom, hogy hogy fejezhetném be a mondatom. Helyette csak elengedem Bent, és visszakuporodom a kanapé egyik sarkába felhúzott térdekkel. Annyira, de annyira megfog haragudni rám.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Nappali Nappali I_icon_minitime21.10.12 12:49

Máskor is láttam már nem túl jó állapotban, de ez a mostani más, mint a többi. Nem akarok vészmadárt játszani, de érzem, hogy baj van. Ami be is bizonyosodik, ahogy majd leordibálja a fejemet a helyéről, mikor tudtom szerint semmilyen merényletet sem követtem el ellene. Hirtelen nem is tudom hova tenni ezt az egészet. Teljesen el vagyok veszve és nem is értem, hogy miért viselkedik így. Először azt gyanítottam, hogy biztosan azért ilyen, mert biztosan most vészeli át a piros betűs ünnepeket, de mint kiderült, pont azoknak az ünnepeknek a hiánya csapta ki nála a biztosítékot.
- Az nem is érdekel, hogy én mit akarok? - Kétségbeesetten állok fel, idegességemben le-fel járkálok a szobában, mikét kezemmel fejemet fogva, próbálok gondolkozni, de egyszerűen nem megy, semmi értelmes indok nem jut az eszembe, hogy miért tartsa meg a születendő gyermekeinket, de azt tudom, hogy én piszkosul vágyok arra, hogy megszülessenek. AKAROM, hogy megszülessenek. Már gondolataimban elképzeltem, hogy ha fiaim lesznek minden hétvégén a foci meccsükön fogok nekik szurkolni, de ha lányok lesznek, akkor minden rózsaszínben fog pompázni és pónik lesznek mindenütt. Na meg persze olyan élvezettek ijesztgetném az udvarlókat, mikor kamasz korba lépnének. Nem teheti, hogy csak eldönti, főleg hogy nélkülem, csak azért, mert volt olyan dolog a múltjában, amitől még most is tart. Nem fog megismétlődni a múlt, csak adjon egy esélyt, hogy boldogok legyünk, mi öten, mint egy család.
- Hogy vagy képes vígan elújságolni, hogy hármas ikreink lesznek és aztán benyögni, hogy nem akarod őket? - Pillanatok alatt annyira ideges lettem, hogy kezem szünetlen remegésbe kezdett. Mentem agyvérzést fogok kapni úgy érzem. Nem hiszem el, hogy képes lenne őket elvetetni. Legalább nem mondta volna el, mert amiről nem tudok az nem fáj, most pedig életem hátra levő részében azzal a tudattal kell együtt élnem, hogy apa lehettem volna, csak elvette tőlem ezt a lehetőséget.
- Tudom még nem mondtam és nem is így akartam veled közölni, de tudnod kell, hogy szeretlek! Blair mond, hogy nem szeretsz és onnantól kezdve azt művel, amit csak akarsz, egy árva szó nélkül kisétálok az életedből. - Talán még ennyire komolyan még sosem beszéltem vele, de készen állok arra, hogy ezt a lépést megtegyem. Mondja, hogy nem szeret, hogy nem akarja megszülni a közös gyermekeinket, és már el is hagyom, mint a magán életben, mint a munkánkban egyaránt. Megszüntetnék vele minden kapcsolatot, sőt még kérném az áthelyeztetésemet, mert nem akarok úgy mellette lenni, hogy minden adandó alkalomkor mikor rá nézek eszembe jusson, hogy miről maradtam le.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Nappali Nappali I_icon_minitime22.10.12 16:17

Számtalanszor eljátszottam már gondolatban a jelenetet, hogy mire is számíthatok majd tőle, ha megtudja, hogy mennyire nem akarom ezt a három kis csöppséget, és bár nem látszik, de belém is szorult egy kis emberség, és már most megszakad a szívem attól, hacsak elképzelem magam előtt Bent, hogy milyen arcot fog vágni annak hatására, hogy meg akarom fosztani az apaság lehetőségétől. Bárcsak jobban kötődnék hozzájuk! Akkor nem kéne fontolóra vennem, hogy meg akarom-e tartani őket, és Bent se küldeném a padlóra a mostani akaratommal. Elkeseredetten nézem, ahogy egyik pillanatról a másikra eltűnik az az önfeledt mosoly az arcáról, és feláll, hogy elkezdjen idegességében kis köröket róni a nappaliban.
-Ez nem ennyire egyszerű... - Motyogom az orrom alatt, egy pillanatra se emelve rá a tekintetem, helyette csak az ölemben motoszkáló kezeimet bámulom. Ugyanaz a régi szalag, mint amikor Matthew.val estem teherbe, és Lucassal tehetetlenül álltunk a dolog előtt. De az még mindig könnyebb volt... Tudtam, hogy megbízhatunk egymásba, tisztában voltunk az érzéseinkkel és csak egy gyerekről volt szó, aki mégsem annyira költséges, mint rögtön három...
-Mert azt akartam, hogy te is tudj róluk. Jogod van hozzá, hiszen te vagy az apjuk! - Minden perccel egyre feszültebbé válik köztünk a légkör, ahogy Bent egyre inkább elönti a kétségbeesés.
Én teljes mértékig megértem őt, de ugyanakkor neki is meg kéne engem.
-Ben... - A szavam is elakad, ahogy bevallja az érzéseit, amiket nyíltan felvállal. Szavainak komolyságából, arckifejezéséből tudom, hogy nem szórakozik, és hogy ok nélkül, csak úgy, soha nem dobálózna ilyen komoly szóval. Remegő térdekkel, de feltápászkodom a kanapéról, és teszek felé egy pár bizonytalan lépést. úgy érzem, hogy menten összeesek.
-Én is szeretlek Ben, ezt őszintén mondom, de... gondoljunk bele abba, hogy mit tudnánk ketten kezdeni rögtön három gyerekkel is?! A fizetésünk éppen hogy elég arra, hogy saját magunkat eltartsuk, fizessük a lakbért és miegymás, nemhogy gyereket neveljünk belőle. És... azt se felejtsük el, hogy... - Itt megállok, és tartok egy kis szünetet, hogy összeszedhessem a gondolataimat.
-...mi van akkor, ha ez az egész... köztünk csak egy... pillanatnyi kis fellángolás, aminek.. lehet, hogy nem sokára vége szakad, és akkor... nem akarnám azt a gyerekeimnek, hogy úgy kelljen felnőniük, hogy össze-vissza kell ingázniuk a szüleik között... - Halkulok el szinte teljesen mondatom végére, keze után nyúlva, ha engedi.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Nappali Nappali I_icon_minitime24.10.12 10:04

Sok mindenre számítottam, de erre nem, hogy Blair közölni fogja velem, hogy várandós. Mérhetetlen mennyiségű örömhormon szabadult fel bennem egészen addig, ameddig hozzá nem tette, hogy nem akarja megtartani a születendő gyermekeinket. Pedig nekem már minden lejátszódott a fejemben és csak igazán most jöttem rá, hogy mennyire vágyok az apaságra. Eddig rettegtem, hogy egy meggondolatlan éjszak után, amit egy ismeretlen nővel töltöttem megesik, hogy becsúszik egy gyerek, de így, hogy most Blairről van szó, akarom, hogy apa legyek!
- Mi az, hogy nem ennyire egyszerű? - Csattan ki belőlem kérdésem. Szerintem meg túl egyszerű is, vagy meg akarja tartani őket vagy nem, két opció van. Hiába mondanék bármit, neki még is csak több döntése van ebben, elvégre az ő az anya, vagyis úgy látszik, csak Blair lett volna, ha akarná.
- Azt akartad mondani, hogy én lettem volna az apjuk, nem? - Egyre jobban érzem, ahogyan a feszültség szétáramlik testemben, szinte már-már megmérgez ez a semmittevés. Persze jogom van tudni, de neki pedig joga van elvenni tőlem mindent, amire eddig nem is tudtam, hogy mennyire vágyok. Próbálom csillapítani légzésemet, na meg vissza fogni magamat, mielőtt még olyat tennék vagy esetleg mondanék, amit örökre megbánhatok.
- Blair, ezek csak kifogások arra, hogy miért ne kelljen megtartani őket. Remélem ezektől a kifogásoktól nyugodt lesz a lelkiismereted, hogy három kis ember életét veszed majd el. Mert ez nem csak pénz kérdése, mert ha akarnánk, akkor megoldanánk ezt is.- Meglehet, hogy erős szavakat használok, de legalább őszinte vagyok vele. Ott vannak a szüleim, biztosra veszem, hogy örülnének ha bejelentenénk nekik a nagy hírt, abban pedig egy percig sem kételkedek, hogy támogatnának minket, anyagilag is. Anyámból azt is kinézem, hogy oda költözik hozzánk, hogy Blair segítségére legyen, ameddig kicsik a csöppségek.
- Erről most hallani sem szeretnék. Tudod mit? Inkább elmegyek szükségem van egy nyugodt helyre, ahol mindent át tudok gondolni. Mert nem minden nap jelentik be nekem, hogy az a nő akit szeretek terhes, de nem akarja őket megtartani. - Kezdek el hátrálni, hogy még véletlenül se érjen hozzám, most szerintem érhető, ha nem vágyok a közelségére.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Nappali Nappali I_icon_minitime30.10.12 11:54

Most, hogy már tudom, egyáltalán nem ellenzi a kicsiket, sőt, mi több, még szívesen fel is nevelgetné őket, csak nehezebbnek tűnik minden, annak ellenére, hogy meg kéne most könnyebbülnöm szavai és lelkesedése hallatán, és a nyakába kéne borulnom, hogy akkor költözzünk össze és vágjunk is bele a közös életbe. A filmekben minden annyira egyszerű, a valóéletben miért nem lehet az? Bárcsak túl tudnám magam tenni azon, hogy mennyire tönkre ment az előző párkapcsolatom Lucassal, és hogy elveszítettem az elsőszülött gyerekemet. Akkor sokkal könnyebb lenne, és most talán nem is gondolkodnék el azon, hogy kell-e ez a három kisember, avagy nem. Ben mellett teljes biztonságot kaphatnánk, tudom hogy nem kéne nap, mint nap azon aggódnom, hogy mikor fog eljönni az a pont, amikor egyik nap nem jön haza munka után, megfutamodik és egyedül hagy három közös gyerekkel... Csak hát, annyira ragaszkodom az ikrekhez, mint kutya az idegesítő bolháihoz. Ez pedig akadály...
-Kérlek próbáld meg megérteni az én helyzetemet is! - Szólok hozzá kérlelően, ugyanígy is pislogva rá, aztán elcsendesedem, és összepréselt ajkakkal kezdem el őt tovább hallgatni.
-Nem, nem azt akartam mondani, te vagy az apjuk! - Ellenkezem, bár rá kéne már jönnöm, hogy ennek a huzavonának így abszolút semmi értelme nincs. Egyáltalán nem azon van most a hangsúly, hogy Ben az apjuk, hanem azon, hogy mind a ketten más véleménnyel vagyunk róluk. A megtartásukról...
-Én megmondtam tisztán és érthetően, hogy nem vagyok kész újabb gyerekvállalásra. Még nem veszítettél el gyereket, nem tudod, hogy milyen nehéz túllépni az egész veszteségen. Nem akarom úgy érezni, hogy az ikrekkel próbálom pótolni Matty hiányát, sajnálom... - Mondom, mindvégig a szemeibe nézve, aztán mélyet sóhajtok, és bent tartva a levegőt, lehajtom a fejem, hogy megmasszírozhassam az orrnyergemet. Amikor legközelebb felnézek, már csak azt látom, hogy Ben kétségbeesetten közeledik a bejárati ajtó felé, nyilván készen arra, hogy távozzon.
-Azt hiszed, hogy nekem könnyű volt? Hetekig törtem magam azon, hogy hogy álljak eléd. Támogatnod kéne Ben! - Szólok utána kissé emelt hangon, ami csak a pillanatnyi kétségbeesésem miatt lett olyan milyen.
-Ha most kilépsz azon az ajtón, azzal úgy veszem, hogy rábólintottál az abortuszra... - Szorulnak ökölbe a kezeim, utolsó próbálkozáskép szólva oda neki.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Nappali Nappali I_icon_minitime03.11.12 6:30

Nem tetszik, nagyon nem, hogy Blair az elcseszett múltja végett engem próbál büntetni, mikor azokat a dolgokat ezerszer átrágtuk már és én nem Lucas vagyok! Ezt neki is észre kell vennie, nem fog ugyan az megtörténni vele, tudom, hogy ettől tart, de velem minden más lesz, csak bíznia kell bennem, de ahogy szavaiból kiveszem még ott nem tart a kapcsolatunk.
- Minek? Téged sem érdekel túlságosan az én helyzetem! - Dühösen szólalok meg, zavarodottan kezdem el nyomkodni tarkómat, úgy érzem, hogy nem sok kell ahhoz, hogy fejem lerobbanjon a helyéről.
- Ezt a szót ne használd! - Nem akarom, hogy azt mondja, hogy én vagyok az apjuk, mikor ez az egész csak elméletben van meg, de neki hála sosem lesz valóságos!
- Igazad van, még sosem veszítettem el gyereket, de most egyből hármat is fogok! - Ez annyira nem fair, hogy ezt műveli velem, csak mert az első házasságában meghalt a gyereke, amiről Blair nem tehet, de még is ostorozza magát a bűntudattal.
- Támogatni is foglak azzal, hogy kilépek az életedből! - Teljesen komolyan gondolom, ez nem fenyegetés a részemről, mindössze őszinte vagyok vele, mert ha nem tartsa meg közös születendő gyermekeinket, akkor szépen ki fogok sétálni az életéből, mert nem lennék képes nap, mint nap látni Blairt és ott lenni mellette, mint a társa.
Szavait hallván, miközben a kijárat felé tartok, idegesen kapom fel a kezem ügyébe kerülő üvegvázát, amit gondolkozás nélkül a falnak vágok, kell, hogy valamivel levezessem a feszültséget, de jelen esetben most semmi sem tudna kellőképpen lenyugtatni. Pont olyan hirtelen tört darabjaira a váza, mint az én hirtelen jött gondolatom az apaság örömeiről. Idegesen fordulok meg, hogy szembe legyek vele, bár fogalmam sincs, hogy hogyan tudnék a szemébe nézni, miközben pár perce nyíltan közölte velem, hogy nem szeretné megtartani a születendő lurkókat.
- Blair, lenne bármi értelme annak, hogy maradjak? Elvégre úgy is eldöntötted, hogy mi lesz, vagy tévednék? Mert nagyon úgy látszik, hogy téged hidegen hagy, hogy én mit is szeretnék. Attól még is mi változna meg, ha maradnék? Már nincs miért... - Tanácstalanul nézek rá, teljesen veszett ügynek érzem ezt, amibe most bele keveredtem. Tudom, hogy Blair milyen makacs és önfejű és még azt is megkockáztatná, hogy elveszítsen, csak hogy az legyen, amit akar. Hirtelen nem is tudom, hogy mit kezdhetnék vele, ha tehetném lekötözve tartanám elzárva a világtól, egészen addig ameddig meg nem szül, de ezt nem tehetem meg vele, még akkor sem ha nem akarom, hogy elvetesse azokat az apró kis lényeket, akiknek joguk van a világra jönni, még ha az anyjuk jelenleg elmebajban szenved!
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Nappali Nappali I_icon_minitime04.11.12 19:52

-Ha nem érdekelne, akkor ma nem hívtalak volna ide, hanem már rég elvetettem volna őket a TE véleményed nélkül! - Ellenkezek rögtön kissé emelt hangon, továbbra is magamat és az álláspontomat védve. Nem vagyok egy jótét lélek, és tudom, hogy több aljasságot, szemétséget követtem már el életem során, mint jót, de ennyire szívtelennek még ő sem nézhet! Hova tűnt a belém vetett bizalma? Pár hónapja még minden rendben volt. Az őrsön is tökéletesen jól tudtuk tartani az álcánkat, nem fenyegette egyikünket sem az a veszély, hogy lebukhatunk a munkatársak előtt, szinte minden nap nála aludtam, most pedig felmerül egy probléma, amit együtt, közösen kéne megoldanunk, és helyette csak tovább szítjuk a tüzet?!
-Ben... - Hőkölök hátrébb, amikor szinte rám kiabál, így parancsolva meg, hogy ne merjem többet úgy hívni őt, mint a bennem növekvő magzatok apját. Szemeimben kétségbeesés csillan, amint tovább folytatja mondandóját, miután én is hozzá vágtam a fejéhez a sérelmemet, azt ami még mindig kísért a múltamból, és fog is, ameddig élek.
Nem is tudom, hogy hirtelen erre mit mondatnék. Az a baj, hogy teljesen igaza van! Megfosztom az apaság lehetőségétől, amikor látszik rajta, hogy ő tényleg akarja ezt az egészet, és hogy nem csak amolyan "hétvégi apuka" lenne, aki csak akkor van itt, ha nincs büdös pelenka és etetés veszély... Talán ennyire biztos még soha semmiben nem volt, mint ezekben a babákban, akik hatalmas felelősséggel járnak. Igazából, még mindig nem értem magam. Akkor mégis miért nem vágunk bele? Igaza van, hogy a pénz és a munka csak ócska kifogás. Tényleg ennyire félnék az újabb anyaságtól? Attól, hogy őket is elveszíteném, mint Matthewot is?
-Hogy mit csinálsz? - Indulok meg utána reflexszerűen, és mikor látom, hogy keze a váza felé lendül, már tudom, hogy mi fog következni. Munkám alatt nem egy feldúlt emberhez volt már szerencsém, akik hasonló módon eresztették ki a fáradt gőzt, úgy ahogy azt most nyilván ő is tenni fogja. Kezeimet autómatikusan kapom az arcom elé, mikor az üvegváza csattan a falon és szilánkjaira hullik.
-Mégis mi az, hogy nincs miért? Eddig tartott volna a nagy "szeretlek"? Előbb még azt mondtad, hogy szeretsz, most pedig kiderül, hogy a gyerekek nélkül nem is működhetne ez az egész? Szóval erről van szó? Csak azért akarsz velem maradni, mert becsúsztak az ikrek és kötelességednek érzed? - Kezdek el összeesküvési elméleteket fontolgatni, amiket bátran ki is mondok.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Nappali Nappali I_icon_minitime08.11.12 8:55

Szeretném ezt az egészet meg nem történté tenni, de a dolgok nem ilyen egyszerűek. Viszont nem tudok együtt élni a tudattal, hogy az a nő, akit hosszas fáradozások árán sikerült úgymond "betörnöm" és végre már magaménak tudhatom állapotos és nem akarja megtartani a csemetéket. Ettől lehangolóbb hírt nem is kaphattam volna. Szívem olyan iramban tombol bennem, hogy mentem kiszakad mellkasomból, halántékomban az erek is megfeszülve várják, hogy mikor csattanhatnának ki.
- Végül is majdnem ugyan az a helyzet. Tudod mi a véleményem még sem változtat semmin, mint ha tényleg egy kicsit sem számítana, hogy én szeretném őket megtartani, és ne is tagadd, hogy mindketten már abban a korban vagyunk, hogy családot alapítsunk. - Nem szép dolog egy nő orra alá dörgölni a korát, de ha ez kell ahhoz, hogy végre észhez térjen, akkor egyáltalán nem sajnálom, hogy megtettem. Eljött az idő, mikor őszinte leszek, ha kell olyan őszinte, hogy fájdalmat is okozok neki, legalább akkora fájdalmat akarok neki okozni szavaimmal, mint ő okozott nekem. Egyértelműen elszállt az agyam, főleg mikor már nem bírtam vissza fogni a bennem felgyülemlett feszültséget, ekkora ragadtam meg a vázát, ami darabjaira hullott. Sosem ütöttem meg nőt, de most nagyon közel álltam hozzá, de inkább hirtelenjében a vázát kaptam el. Elmémet teljesen befedte a düh és a csalódottság egyvelege.
- Blair, értsd meg hiába szeretlek, nem tudnék úgy tekinteni rád, utána... miután... tudod... - Zavarodottan próbálom megfogalmazni, de nem igen tudom kimondani, de abban teljesen biztos vagyok, hogy még így is érti, hogy miről is van szó.
- Sajnálom, hogy így kellett megtudnod, viszont az irántad táplált érzelmeim nem fognak változni, de már nem bírnálak elviselni a közelemben úgy, hogy tudom, hogy mit műveltél, mert neked egyáltalán nem számít, hogy én mit akarok, csak a folytonos kifogásokkal jössz. - Elképedve nézek rá, két kezemet felemelem, mint ha várnék valamire, valami olyanra, ami sosem fog eljönni. Nem hiszem, hogy már tényleg lenne miért maradnom, úgy hogy Blair el akarja még mindig vetetni a csöppségeket, viszont nem is visz rá a lélek, hogy kilépjek az ajtón.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Nappali Nappali I_icon_minitime10.11.12 22:52

Végtére is, valahol igaza van. Nem is értem -most, hogy így alaposabban is átgondolom a dolgokat-, hogy miért hívtam ide, miért mondtam el neki, és hogy miért kérem ki a véleményét, amikor végül -nagy esély van rá, hogy így lesz-, úgyis az fog történni, amit én a leghelyesebbnek ítélek. Talán csak azért tettem mindezt, mert annyi emberség még bennem is lakozik, hogy tudassam vele, hogy mi is a helyzet, ha már őt is érinti minden, amiről most itt szó esett. Istenem, bárcsak én is legalább annyira, legalább csak egy ici-picit akarnám ezeket a babákat! Ben az egyetlen ember, akinek nemhogy szándékosan, de még véletlenül se tudnék fájdalmat okozni -na, jó, talán már volt ilyenre példa-, most mégis ezt kel tennem annak érdekében, hogy minden visszaálljon a régi kerékvágásba.
-Nem írott szabály, hogy mindenkinek gyereket kell vállalnia egy bizonyos kor után. Lehet, hogy csak negyven évesen fogom úgy érezni, hogy tényleg akarok családot és gyereket, de ugyanakkor az is benne van a pakliban, hogy soha nem akarom majd egyiket sem. Most is jelen pillanatban ezen a véleményen vagyok... - Szorul ismét ökölbe egyik kezem, miközben próbálom megértetni Bennel az álláspontomat, amit már azóta taglalok neki, mióta megjött.
-Én nem így képzeltem el a jövőmet. Most végre, amikor igazán kitörhetnék, és talán még a rendőrségnél is magasabb pozícióba léphetnék, és most, hogy végre veled is elkezdtek sínen menni a dolgok, három gyerek csak hátrányt jelentene. Lehet, hogy neked nem, mert neked nem kell GYES-en és GYED-en itthon lenned a gyerekekkel. Hiába is akarnád tagadni, a gyereknevelés javarésze az én dolgom lenne, ami helyén is való lenne, ha nem akarnám a karrieremet tovább építeni... - Bárcsak a pasik szülnének! Most tényleg ezt kívánom...
-Szóval ez az! Nem bírnál elviselni... Akkor mégis csak bennem van a hiba, és nem felelek meg neked úgy ahogy vagyok, nem tudsz elfogadni ilyennek. - Lehet, hogy néha túlságosan is makacs és öntörvényű vagyok, de azt hittem, hogy már elfogadta mindezt.
-És csak, hogy tudd, ezek nem kifogások, hanem kész tények, amiket most szemléltettem neked, és amik után szeretném, ha most... elmennél inkább... - Hangom teljesen elhalkul az utolsó szavaim. Még a szemeimet is lesütöm, hogy ne kelljen tovább farkasszemet néznem vele, amjt kikerülve a szilánkokat oda megyek az ajtóhoz és rá se nézve -úgy csak nehezebb lenne-, kinyitom neki az ajtót.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Nappali Nappali I_icon_minitime11.11.12 8:52

Egészen eddig a napig úgy véltem, hogy erős személyiség vagyok, hogy engem semmi sem képes megingatni, és nincs olyan dolog, amin nem tudnám túltenni magamat, de aztán jött Blair. Úgy omlott össze bennem minden, mint egy kártyavár, amit leigázott a kegyetlen őszi szél. Blair is ilyen hatással van rám, teljesen összeomolva érzem magamat. Amit évek alatt építgettem, egy szempillantás alatt lerombolta. Eddig azon a nézőponton voltam, hogy a szavak nem okoznak mély sebeket, mert elfejtsük őket és amilyen hirtelen jöttek olyan gyorsan mennek is. De rá kellett most jönnöm, hogy vannak olyan dolgok, amiket egyszerűen lehetetlen elfelejteni. Mert azt sosem fogom neki megbocsájtani és elfejetni, hogy ezt teszi velem. Mikor felhőtlenül boldogok lettünk volna együtt, mint egy család.
- Erre már szavam sincs, nem tudok már tényleg mit mondani. - Nem kellett volna erről az egészről tudomást szereznem és akkor ment volna minden a szokásos módon, de most ezzel minden megváltozik. Mint az én életem, mint a mi viszonyunk. Nem lennék már képes hozzá érni, úgy szeretni mint előtte, ha elmémet olyan gondolatok árnyékolják be, hogy képes volt elvetetni közös gyermekeinket.
- Akkor gondolom rám sem lesz szükséged az életedben, én is csak hátráltatnálak a munkádban, mert ugye az életben a munka a legfontosabb, főleg számodra. - Értem én. Blair mindig is munkamániás volt, nem is lenne ezzel baj, hogy szerei a munkáját, mindaddig ameddig tervei a közös életünk elé nem állnának. Tiszta sor választott már, inkább a munkájára akar összpontosítani, mint családot alapítani. Feladni valamit olyanért, ami hosszú távon nem kifizetődő. Inkább bele sem gondolok még ennél komolyabban is, mert még nekem is van szívem és igazán csak most kezdem érezni, hogy mennyire is tud fájni.
- Igen pontosan úgy van, benned van a hiba. - Szállok vele szembe. Jól tudom, hogy most az ellenkezőjéről kellene tele tukmálnom a fejét, de inkább egyet értek vele. Még magam sem akarom elhinni, de feladtam. Magatehetetlen vagyok és azzal semmit sem érek el, ha órák hosszán át mondogatom neki az igazamat, mikor ő más igazságban hisz. Alig akarom elhinni amit mond, de értek a szóból. Teljesen feleslegesnek érzek bármit is, inkább egy szó nélkül kiviharzok a lakásából, legyél boldog egyedül a saját életét úgy éli, ahogy akarja, hát most megkapta, remélem boldog lesz nélkülem is.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Nappali Nappali I_icon_minitime11.11.12 18:54

Azt hittem, hogy mi ketten mindent megtudunk beszélni, és hogy felnőtt emberek módjára fogunk tudni dűlőre jutni ebben az egész gyerek kérdésben, de a jelek szerint még koránt sem nőttünk fel eléggé a feladathoz. Mi lenne akkor, ha ténylegesen is gyereket kéne nevelnünk? Hiszen emlékszem, Matty esetében sem volt valami könnyű a helyzet. Anyám nem volt, hogy rá támaszkodhattam volna, Lucas látástól vakulásig melózott, hogy megtudjunk élni, most pedig, ha rögtön három kis csöppség pottyanna az ölünkbe, szinte soha nem látnám Bent, mivel állandóan bent robotolna, hogy eltudja tartani a családját, én pedig itthon lennék három gyerekkel és rövid távon biztos, hogy megőrülnék. Annyira nehéz, Ben mégsem látja a dolog rosszabbik, sötétebb oldalát...
-Te tényleg azt hiszed, hogy miután megszületnek, nem kell majd semmit se csinálni és önellátóak lesznek? Ben, én csak szeretném, ha megértenél és egy kicsit jobban átgondolnád ezt az egészet. - Mondom, szinte már-már könyörgőre fogva. Bárcsak egy tölcsérrel mindent -ami az én agyamban is megfordul gondolat-, bejuttathatnám hozzá.
Szeretnék vele kiegyezni, nagyon, de ha ennyire makacs és csak is a magáét tudja fújni, akkor... akkor... az hiszem, hogy a mi kettőnk kapcsolata... nos... hosszútávon nem... működhet tovább, annak ellenére, hogy mennyire hasonlítunk... Istenem de rohadtul nehéz ez, főleg most, hogy már ki is mondtuk, hogy mit érzünk egymás iránt.
-Ezt te se gondolhatod komolyan! - Csillannak meg a szemeim, ezennel már nem a mindig benne lobogó elszántság és az iránta érzett vonzalomtól, hanem mástól, sokkal inkább... könnyek(?)-től...
-Alig tíz perccel ezelőtt mondtam pont, hogy szükségem van rád, most meg még inkább, mint amúgy is, de úgy tűnik, hogy ez nagyon elkerülte a figyelmedet! - Suttogom rekedten, vádlóan, miközben pulcsim ujját a kezemre húzom, így dörzsölve ki a felgyülemlett könnyeket a szememből.
-Nos... hát akkor... azt hiszem, hogy nincs több mondanivalóm... - Mondom elcsukló, remegő hangon, és egyik kezemmel intek a nyitott ajtó felé, majd elfordítom a fejem, amikor Ben feldúltan kisétál a lakásból. Egyszerűen nem voltam képes arra, hogy végig nézzem, ahogy kisétál az életemből, én pedig... én pedig túl gyáva voltam arra, hogy ezt megakadályozzam és bármit is tegyek. Becsukom után az ajtót, majd erőtlenül nekidőlök a nyílászárónak, lecsúszok annak mentén a földre, könnyektől elhomályosodott szemekkel felnyúlok a kulcshoz, hogy ráfordítsam az ajtóra a zárat, majd felhúzom a térdeimet és átkarolva azokat, beletemetem az arcom.

//Hát... köszi Rolling Eyes Sad //
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Nappali Nappali I_icon_minitime08.06.13 20:18

Amire aztán tényleg nem számítottál. Very Happy

Valami oknál fogva mindig is úgy éreztem, hogy Blair az a nő az életemben aki mellett szívesen leélném az egész életemet. Bevallom a dolgok nem úgy alakultak ahogy terveztem, de egyáltalán nem tudom bánni, hogy idő előtt megszületettek a hármas ikreink. Eleinte rettegtem az apaságtól, de mára szerintem már egészen jól gondjukat tudom viselni és drága barátnőmmel is valóban helyre jött a kapcsolatunk. Bár voltak kezdeti nehézségek, de szerintem azokon már túl vagyunk, ezért is érzem azt, hogy feljebb kellene vinnünk egy szinttel a kapcsolatunkat. Nem kényszerből fogom tenni, csak egyszerűen úgy érzem, hogy eljött ennek is az ideje. Mint minden nap, úgy ma is elindultam munkába, csak nem a munkahelyemen kötöttem ki. Kivettem egy szabad napot, amiről neki nem tettem említést, ez kellett ahhoz, hogy el tudjak végre jutni arra a helyre ahová már rég elszerettem volna. Egy kisebb vagyont hagytam azon a bizonyos helyen, de piszkosul megérte. Lelkesen sietek haza, azt hiszem még soha életemben nem izgultam ennyire, mint a mai napon. Gyorsan be is rontok a nappaliba, ahol megtalálom. Teljesen eluralkodik rajtam az izgatottság, mert nem tudhatom, hogy hogyan fog majd Blair reagálni, de mindent vagy semmit alapon játszok.
- Drágám beszélünk kell... - Abból ahogyan rám néz gondolom nem is érti miért nem a munkahelyemen vagyok, de nem adok neki időt megszólalni már ereszkedek is féltérdre előtte. Elő kapom zsebemből az ékszeres dobozkát, amiben egy gyémánt gyűrű rejtőzik.
- Hozzám jönnél feleségül? - Kinyitva a dobozt reménykedő tekintettel nézek fel rá. Levegőt visszafojtva várom válaszát.

Gyűrű Very Happy
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Nappali Nappali I_icon_minitime08.06.13 22:54

Hát erre tényleg nem! Rolling Eyes Embarassed

Ahogy a napok telnek, egyre nyugodtabban és kiegyensúlyozottabbnak érzem magam, attól eltekintve, hogy ahogy a bébik nőnek, úgy egyre nehezebb odafigyelni rájuk, és gondoskodni is róluk. De legalább Ben anyját már sikerül kiiktatnunk ebből az egész gyereknevelési mizériából. Már tényleg csak akkor fontoskodik, amikor lepasszoljuk hozzájuk egy-két napra a lurkókat, vagy ha éppen őt kell áthívni, hogy vigyázzon rájuk pár órára. Elvégre, néha anyucinak és apucinak is kijár egy kis magánélet. Már nem érzek bűntudatot, ha pár órára magukra hagyjuk őket, és már Bent sem kergetem azzal az őrületbe -amivel egy-egy kiruccanásunk alkalmával mindig sikerült-, hogy folyamatosan tévképzeteket gyártok, és arról "hallucinálok", hogy lehet, hogy történt velük valami. Már csak egy hónap, és fél évesek lesznek. Hihetetlen, hogy milyen gyorsan nőnek! Ahogy nőnek, úgy tűnik egyre távolabbinak az a viharos időszak, amikor Bennel hónapokra különmentünk. Örökre el akarom feledni azt a pokoli időszakot.
Bár a mosogatóban halmokban állnak a mosatlanok -amiknek többségbe cumisüveg, pépes babatálak és kanalak-, úgy ahogy a mosógépben is a frissen mosott ruhák arra várnak, hogy végre hajlandó legyek kiszedni onnan őket, most mégsem ilyenekkel múlatom az időmet. Helyette inkább a három kis dagadékkal vagyok elfoglalva, akik nyögdécselve, gőgicsélve fedezik fel a világot, miközben hasra fektetve kalimpálnak a kezeikkel, és emelgetik a kis fejecskéjüket. Egészen belemerülök a látványba, mígnem meghallom az ajtó nyitódását. Adok egy gyors puszit az éppen a hozzám legközelebb lévő kicsinek a feje búbjára, majd felállok, hogy utánajárjak a dolgoknak. Alighogy megteszek pár lépést előre, Ben máris előttem áll, ami meglepő.
-Baj van? Kirúgtak? - Rökönyödöm meg aggodalmasan. Jogos a kérdés, hiszen soha nem szokott ilyen korán hazaérni. Szinte érzem, ahogy kezd felmenni a vérnyomásom, és már-már ott tartok, hogy újra megkérdezném, hogy mi van, amikor is meglepő fordulatok veszik kezdetüket. Szótlanul, arcomon az egyértelmű megdöbbenéssel figyelem, ahogy lassacskán térdre ereszkedik, elővesz egy kis bársony díszdobozt, majd felcsillan a benne lévő méregdrága ékszer, Ben pedig felteszi azt a kérdést, amit remélni sem mertem volna. Mielőtt összeesnék, letérdelek elé, és örömtől sugárzó szemekkel átölelem.
-Igen! - Vágom rá egyből, többször is apró puszikkal halmozva el a száját, így döntve őt hátra a pokrócon, és ülve rá hasára lovaglóülésben, hogy ezennel egy hosszabb csókkal is megjutalmazhassam, mire a három lurkó egyike éles hangon felvisít, mintha csak értené, hogy mi is történik éppen. Kicsit eltávolodom Bentől, és oldalra nézve az ikrekre, boldogan elmosolyodom, majd Ben szemeibe nézek.
-Mindenre számítottam, csak erre nem! - Vigyorgok szüntelenül, miközben Ian idekúszik hozzánk, hogy apró ujjával, visítozva felfedezhesse apja arcát.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Nappali Nappali I_icon_minitime09.06.13 10:41

Idegesebb vagyok, mint valaha bármikor is. Nehezen ment a gyűrű kiválasztása, mert egyfolytában az járt a fejemben, hogy mi van ha még sem akar hozzám jönni, vagy nem tetszene neki az a gyűrű amit kiválasztottam. Bízok abban, hogy ennyi idő után már ismerem annyira, hogy képes legyek eltálalni az ízlését és végül is minden nő oda vagy a gyémántgyűrűért. Optimistán állok a dolgokhoz és ez már fél siker, de annyira lüktet szívem, hogy az már nem normális. Beérve a nappaliba még a vér is megfagy bennem, próbálom össze szedni magam, de már szóhoz nem jutok, csak megcsóválom fejemet, hogy tudassam vele, hogy kirúgásról szó sincs. Össze szedve minden bátorságomat féltérdre ereszkedek elé. Sosem néztem ki magamból, hogy valaha ilyen romantikus lánykérésre szánom el magam, de ennyit igazán megérdemel tőlem. Amint meghallottam azt a választ amire számítottam megkönnyebbülten felsóhajtottam. Meglepődtem túlzott reakciójától, de mikor már hátamon találtam magam vissza csókoltam. A visító hang hallatán felnevettem, ez nem az a szokásos "etessetek meg" vagy "tegyetek tisztába" visítás volt, ez egészen más, talán örömvisítás lehetett?
- Reméltem is, hogy még csak sejteni sem sejted, hogy mire készülök. - Pár napja már csak ezen a lánykérésen munkálkodtam, akár le is passzolhattam volna a kicsiket anyámnak és kettesben lehettem volna vele, miközben megkérem a kezét, de azt szerettem volna hogy a kicsik is osztozzanak örömünkben.
- Akkor felhúzhatom az ujjadra a gyűrűt? Mert már támadnak és érzem nincs menekülés. - Egy pillanatra oldalra fordítom fejemet, Ian nagy szemekkel méreget és tapogatja arccsontomat. Kivéve az ékszeres dobozból a gyűrűt tartom Blair felé, hogy ráhúzhassam az ujjára.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Nappali Nappali I_icon_minitime15.06.13 22:43

Azt sem tudom, hogy meg kéne nyugodnom azért, amiért csak Ben jött haza, és nem egy elvetemült betörővel van dolgom, aki volt olyan bátor, hogy fényes nappal bemerészkedjen egy gyerek sikongatástól hangos házba, vagy inkább tövig kéne rágnom mind a tíz körmömet, hogy ilyen hamar haza is ért. Szinte még el se ment itthonról, a főnöknek pedig egyáltalán nem szokása csak úgy egyik pillanatról a másikra hazaküldeni olyan alkalmazottakat, akikre ráadásul még szükség is van! Pár perc múlva viszont kiderül a válasz az eddigi aggodalmaskodó kérdésemre, és boldogan mondok igent a lánykérésre, ami úgy, hogy ez a három kis csöppség is itt hangoskodik körülöttünk, csak még bensőségesebb, mintha elvitt volna egy romantikus vacsorára, és ott tette volna meg ezt a nagy előrelépést. Az ilyen túl közhelyen, és túlságosan tökéletes, na meg megtervezett. Az egész úgy volt jó, ahogy volt, és nem is lehetnék boldogabb, aminek hangot is adok egy boldog nevetéssel, ahogy a nyakába borulok, és szinte Iannel együtt teperjük le a büszke apucit, aki éppen most kérte meg a világ legelvetemültebb nőjét.
-Nagyon jól eltitkoltad! Fogalmam sincs, hogy hogy csináltad. - Nézek le rá félig felvont szemöldökkel. Tényleg rejtély, pedig rendőr létemre tudom, hogy mikor hazudik, vagy titkol valaki valamit. Nagyon profi bűnöző lenne Benből!
-Egyefene! - Játszom el a "nemtörődöm, nagyképű" nő szerepét, mégis megremegek az örömtől, ahogy megérzem a gyűrűt az ujjamon. A fény felé fordítva rögtön megcsillan a benne lévő gyémánt és kissé meghatottan gyönyörködöm benne. Soha nem veszem le! Egy-két utolsó rögtönzött csók után vagyok csak hajlandó lemászni róla, és átadni Iannek a terepet, amit úgy teszek meg, hogy hurkás hóna alá nyúlok, és rárakom az apja mellkasára. Kis kezeivel azonnal kapkodni kezd Ben arcához, majd mégis úgy dönt, hogy az apukája álla ezennel a legérdekesebb és egyben legízletesebb is, így egy perc se kell, a kiskrapek máris nyamnyogni kezdi Ben állát, mire hangosan felnevetek.
-Anyád szerint mennyire fog kitérni a hitéből? - Kérdezem, ahogy újra a gyűrűre nézek, majd Benre és Ianre, végül az egymáshoz gügyögő Isaacra és Isabellere.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Nappali Nappali I_icon_minitime16.06.13 7:24

Komolyan mondom egy bevetés sem volt még rám ennyire idegölő hatással, pedig ott sem tudni mire számíthatsz, de a lánykérés még ennél is veszélyesebb, mert itt és kétesélyes a dolog, csak a reménykedés marad és még több reménykedés, hogy azt az egyetlen apró kis szócskát fogod hallani amire számítasz. Falnak is mentem volna ha nemet mond. Mint egy idióta úgy vigyoroghatok fel rá, immár úgy hogy örömében teljesen letepert. 
- Igyekeztem meglepetést szerezni neked, de csak így tudtam kivitelezni, hogy semmit sem sejtsél meg szándékaimból. - Egy normális lánykérés általában nem otthon zajlik és nincs is még három kis csöppségük a boldog párnak, ezért is bátorkodtam elrugaszkodni az éttermi sablontól, azt túl gyanús lett volna, különben is Blair nem szívesen hagyta volna egyedül a csemetéket. Legalább így gyermekeink és részesei lehettek a nagy eseménynek. Felhúztam az ujjára a gyűrűt ezzel megpecsételve a mi kapcsolatunkat egy örök életre. Mindig is úgy terveztem, hogy tudni fogom kinek az ujjára kell azt a bizonyos gyűrűt felhúzni és onnantól tényleg egy örök életre szólok egyességbe fogunk bele. 
- Legalább tetszik? - Érdeklődve kérdezek rá, remélem nem bakiztam túl nagyot, hogy ezt a gyűrűt választottam, hiszen nekem tetszik és lelki szemeim előtt már ott a kirakatban láttam Blair ujján, hogy mennyire jót mutatna. Elégedett pillantásaiból csak arra tudok következtetni, hogy nagyon is tetszetős darab számára. 
- Nem hívő, ezért nem tér ki a hitéből. Nem tudom mit fog  ehhez szólni, de őszintén nem is érdekel, nekem csak az számít, hogy boldogak legyünk együtt. - Ian hátára csúsztatom kezemet, félig meddig fogom nehogy lebehunyjon rólam, de minden jel szerint nagyon elvan azzal amit éppen művel. 
- Tudod sokkal jobban örülnék annak, ha Ian helyett te kóstolgatnál.
 -Sunyi vigyorral képemen nézek rá, közben két kézzel megfogom a rajtam lévő lurkót, hogy vele együtt felüljek.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Nappali Nappali I_icon_minitime20.06.13 0:28

El se tudja képzelni, hogy mennyire hatásos volt az egész meglepetés szerzése! Az meg, ahogy váratlanul haza állított, és bennem kis híján megállt az ütő, hogy mégis mi a fene történhetett... hát, le a kalappal előtte, de komolyan! Színészkedésből csillagos ötös!
Az valahogy mégis egy perc alatt elfelejtet minden rosszat, az előbb kreált tévképzetet velem, ahogy felkerül az ujjamra a gyűrű, és én megpróbálom felfogni, hogy ez most tényleg komoly, nincs április elseje, és hogy a Kész átverés showból sincsenek rejtett kamerák eldugva a házba. Ez most tényleg a valóság, és nem akarom, hogy bármi is belerondítson ebbe az egészbe. Elvégre, éppen most jegyezett el álmaim férfija, és itt gügyögnek mellettünk az egészséges és minden létező babánál szebb hármas ikreink is. Azt hiszem, hogy megérte az az újrakezdés! Nagyon is... De nem akarok még egyszer szakítást ahhoz, hogy rájöjjek, hogy szükségem van rá, és szeretem.
-Eszméletlen vagy! Esz-mé-let-len! - Szótagolom el, mintha legalábbis nem értette volna meg első hallásra is, és szüksége lett volna arra, hogy elismétlejem. Inkább csak én vagyok az, aki nem akarja elhinni még mindig ezt az egészet! Talán tényleg ez az, amire mindig is vágytam a rendőri szakma mellett? Három csodás kiskölyök, és egy szerető -ha úgy tetszik férj-, akire mindig mindenben számíthatok?
-Szerinted képes lennék megjátszani magam? Tudod, hogy őszinte vagyok. - Nézek rá felvont szemöldökkel, és egy pillanatra nem tudom elhinni, hogy tényleg volt képes feltenni egy ilyen tök magától értetődő kérdést.
-Habár, ha kicsit jobban belegondolunk, talán elfogadóbb lesz, ha tudja, hogy tényleg komolyak a szándékaink, és hogy ekkora lépést tettünk meg előre.. - Vonok lazán vállat, miközben odahajolok Isabellehez, és grimaszolok neki egyet, amitől azonnal felszínre tör benne az az édes visítással kevert kacarászás is, amit ennyi idősen annyira szeretnek produkálni. Mióta rájöttek, hogy befolyásolhatják a környezetüket, és hogy mekkora hangjuk van, imádják újra és újra szabadjára engedni azt. Nagyon bejön nekik a dolog, úgy ahogy jelen pillanatban Iannek is az, hogy kis ökleivel szabadon gyúrhatja az apja mellkasát, és nyamnyoghat az állán.
-Ígérem, hogy annak is eljön még ma az ideje. - Kacsintok rá. Tisztában vagyok vele, hogy mióta az ikrek megvannak, és elkezdtek ilyen rohamos tempóban nőni, sokkal kevesebb időnk jut egymásra, de azért próbálok nem elhanyagolni úgy, ahogy sok nő teszi a férjével, ha baba érkezik.
-De ahhoz még túl korán van, nem gondolod? - Vonogatom meg egyik szemöldökömet egy kacér mosollyal, ahogy megérzem Isabelle tapogató kezeit a combomon. Azonnal ölbe kapom a kisasszony, aki szívesen dől neki hátával a hasamnak, és fogja meg egyik hurkás kis lábát, hogy rágcsálhassa a lábujjait.
-Gondolkoztál mostanság azon a hétvégi kiruccanáson, amiről már esett szó? - Beszélek Benhez, miközben szabad kezemmel fogok egy textil rongyot, és letörlöm Ian száját, majd a hős apuci állát is.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Nappali Nappali I_icon_minitime23.06.13 9:20

Már most biztosra veszem, hogy Blair kezét megkérni volt életem legjobb és egyben legőrültebb döntése is. Beismerem néha vannak a kapcsolatunkban hullámvölgyek, de kiében nincsenek? Néha tisztességesen összekapunk, de aztán egy kis hízelgés vagy békítő szex mindent meg tud közöttünk oldani. Már itt a három kis trónörökös és éppen ideje volt már annak is, hogy Blair kezére felkerüljön a neki kijáró gyűrű is. Pár hónappal ezelőtt ezt a jelenetet teljesen elképzelhetetlennek találtam volna, de mára minden megváltozott és nem tud már érdekelni mi volt akkor... Nekem csak az számít ami most van és, hogy együtt legyek vele és a három kicsi bűzbombával. 
Ezt már hányszor halottam tőled, csak akkor a szituáció egészen más volt.- Próbáltam ártatlan képet vágni, habár gondolataim egészen bűnösek. Konkrétan arra gondoltam vissza mikor csapzottan zihált mellettem az ágyban és akkor is ugyan ezeket a szavakat dorombolta. 
- Tudom, de elképzelni sem tudod mennyire ideges voltam a gyűrűválasztás végett, mert azt akartam, hogy oda legyél tőle és ezek szerint sikerült is ezt elérnem. - Nem értek én az ékszerekhez, habár egy ideig lógott a nyakamban egy vékony aranynyaklánc amit anyám erőltetett rám, de túl gyorsan le is került rólam, valahogy nem vagyok képes magamon elviselni. Ezek után, hogy nem értek az ilyesmihez volt ám idegeskedni valóm  de ezek szerint teljesen feleslegesen pánikoltam. 
- Ne izgasd már magad azon drágám, hogy anyám mit fog gondolni, amúgy is nincs beleszólása a kapcsolatunkba. Úgy döntöttem, hogy elveszlek feleségül és erről a szándékomról senki sem lenne képes lebeszélni.  - Azon vagyok, hogy eltereljem anyámról a figyelmét, elvégre ez csak is rólunk és a három kis kölyökről szól. Egyébként is a gyerkőcök az én keresztnevemet viselik, pont itt az ideje, hogy Blair is Corbert legyen. 
Hallod ezt fiam? Anyád huncutkodni szeretne velem.  - Alig bírok nevetés nélkül karomban lévő Ianhoz beszélni, közben tekintetemet le nem veszem az anyjáról, nehogy még a végén valamit ezért hozzám vágjon, még szerencse, hogy nálam van a gyerek és pajzsként fel tudom használni. Tudom ha gyerek van nálam megmenekülök Blair bosszújától. 
Ahhoz sosem lehet eléggé korán szerintem, hogy szeressem a menyasszonyomat.  - Annyira szokatlan, hogy így nevezem, de már éppen itt volt az ideje, hogy megérdemelje, hogy menyasszonyomnak hívjam. Persze tudom, hogy addig várnunk kell az "ünneplésre" ameddig a kicsik el nem alszanak.
Na és mi van azzal, hogy még túl korai lenne megejteni a kis kiruccanásunkat?  - Szó szerint ledöbbenve figyelem miközben megszabadít Ian nyálától, aki még nemrég minden erejével azon volt, hogy megrágcsáljon.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Nappali Nappali I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Nappali

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Nappali
» Nappali
» Nappali
» Nappali
» Nappali

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Blair kuckója-