welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
A változás olyan ajtó, amelyik csak belülről nyílik. Vote_lcapA változás olyan ajtó, amelyik csak belülről nyílik. Voting_barA változás olyan ajtó, amelyik csak belülről nyílik. Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
A változás olyan ajtó, amelyik csak belülről nyílik. Vote_lcapA változás olyan ajtó, amelyik csak belülről nyílik. Voting_barA változás olyan ajtó, amelyik csak belülről nyílik. Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
A változás olyan ajtó, amelyik csak belülről nyílik. Vote_lcapA változás olyan ajtó, amelyik csak belülről nyílik. Voting_barA változás olyan ajtó, amelyik csak belülről nyílik. Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
A változás olyan ajtó, amelyik csak belülről nyílik. Vote_lcapA változás olyan ajtó, amelyik csak belülről nyílik. Voting_barA változás olyan ajtó, amelyik csak belülről nyílik. Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
A változás olyan ajtó, amelyik csak belülről nyílik. Vote_lcapA változás olyan ajtó, amelyik csak belülről nyílik. Voting_barA változás olyan ajtó, amelyik csak belülről nyílik. Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
A változás olyan ajtó, amelyik csak belülről nyílik. Vote_lcapA változás olyan ajtó, amelyik csak belülről nyílik. Voting_barA változás olyan ajtó, amelyik csak belülről nyílik. Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
A változás olyan ajtó, amelyik csak belülről nyílik. Vote_lcapA változás olyan ajtó, amelyik csak belülről nyílik. Voting_barA változás olyan ajtó, amelyik csak belülről nyílik. Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
A változás olyan ajtó, amelyik csak belülről nyílik. Vote_lcapA változás olyan ajtó, amelyik csak belülről nyílik. Voting_barA változás olyan ajtó, amelyik csak belülről nyílik. Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
A változás olyan ajtó, amelyik csak belülről nyílik. Vote_lcapA változás olyan ajtó, amelyik csak belülről nyílik. Voting_barA változás olyan ajtó, amelyik csak belülről nyílik. Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
A változás olyan ajtó, amelyik csak belülről nyílik. Vote_lcapA változás olyan ajtó, amelyik csak belülről nyílik. Voting_barA változás olyan ajtó, amelyik csak belülről nyílik. Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

A változás olyan ajtó, amelyik csak belülről nyílik.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?
Eric Crawford
Eric Crawford



TémanyitásTárgy: A változás olyan ajtó, amelyik csak belülről nyílik. A változás olyan ajtó, amelyik csak belülről nyílik. I_icon_minitime19.05.20 15:29



Eric & Zooey
tenor.gifSzabadnap... Általában mint minden normális ember én is örülni szoktam ennek a kivételes napnak, de ma valahogy magam sem tudom, hogy örülök-e vagy sem. Egy hét telt el az ominózus történésektől és mi azóta szinte nem is láttuk egymást Zooey-al. Ő is az egyetemen  volt vagy ügyes bajos dolgait intézte én pedig az egyetem és az éterem között ingáztam egész héten. Talán ez volt a legjobb mindkettőnknek. Rendbe kellett raknom a gondolataimat, mi többé kevésbé sikerült is, de persze még rengeteg a kérdőjel a fejemben. A legnagyobb az, hogy vajon tényleg meleg vagyok-e, vagy sem? Mert hát aki teljes mértékben ugyanahhoz a nemhez vonzódik annak nem járna a fejében az a csók, ami a kocsiban történt. Nem is hogy a csók jár a fejemben, hanem maga az érzés, ami akkor átjárt. A lelkesedés és az hogy én azt ott, abban a pillanatban akartam. Teljes lényemmel akartam. Még soha nem akartam semmit annyira mint hogy az a csók megtörténjen. És amikor megtörtént néhány pillanatig normálisnak és önmagamnak éreztem magam, aztán jött egy blokk és az agyam automatikusan átváltott a meleg Erickbe. Számomra ez nem teljesen világos még most sem. Szeretnék tisztán látni ezért néhány elhatározásra jutottam ezzel kapcsolatban, amit talán meg kellene beszélnem Zooey-al is. Nem szeretném ha azt hinné, hogy haragszom, vagy azt, hogy Őt hibáztatom a történtek miatt. Kerültük egymást egész héten és szándékosan érkeztem  haza késő éjjel, hogy ne kelljen vele beszélgetnem, mert túlzottan kellemetlen lett volna mindkettőnknek. Tudom, hogy minden éjjel fen volt addig ég meg nem érkeztem. A éjjeli lámpa fénye volt a bizonyság erre. Ma viszont nincs tovább halazgatás. Nincsenek előadásaink ma, tehát nem tudjuk elkerülni egymást semmiképp.
- Jó reggelt... - motyogtam a szememet dörzsölve, miközben kivonszoltam magam a konyhába. - Mit főzöl? - álltam meg mellette. Tulajdon kép az illat csábított ki a szobámból. - Hogy aludtál? - érdeklődtem, miközben kávét öntöttem a kedvenc bögrémbe és belekortyoltam. Látszott rajta, hogy meglepi a kérdezősködésem, hisz egész héten nem szóltam hozzá.  



@
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Zooey A. Benedict
Zooey A. Benedict



TémanyitásTárgy: Re: A változás olyan ajtó, amelyik csak belülről nyílik. A változás olyan ajtó, amelyik csak belülről nyílik. I_icon_minitime10.06.20 17:29

Álmosan nyújtózom el az ágyban, őszintén semmi kedvem felkelni, az utóbbi napok elég kínosan teltek, azt lehet mondani, Eric egy árva szót sem szólt hozzám és meg is tudom érteni, utálom magamat, komolyan. Már százszor megbántam az egészet és h lehetne visszacsinálnám, de ez nem így működik. Csend van, ebből arra következtetek, hogy Eric még vagy ágyban van vagy már elment, így kibújok az ágyból és kimegyek a konyhába. Hát a kulcsai a pulton vannak, akkor ezek szerint itthon van, remek. Sóhajtok fel. Nem arról van szó, örülök, hogy végre láthatom csak... csak még nem igazán tudom mit is mondhatnék neki. Felteszek főni kávét, kiteszem a bögrémet a pultra, ahh nem hiszem el, éhes vagyok. Belesek a hűtőbe reggeli után, összeütök valamit gyorsan, addig is lefoglallom magam és a gondolataim, ez a legtöbb, amire most futja. Baconös tojás gombával, az jó lesz, gyorsan meg is van és még lesz időm mihez is kezdjek magammal, hogy ne zavarjam Eric-et. Színültig töltöm a bögrém kávéval és jólesően bele is kortyolok, majd visszalépek a tűzhely fölé a reggelit kavargatva.
- Áá, jó reggelt. Bocsi, ha felkeltettelek. A hasam kiparancsolt az ágyból. - Fordultam hátra a vállam fölül, akkor ez nem vált be. Azt terveztem, hogy elmegyek valahova itthonról, mire felébred, de akkor majd bevackolok egy sarokba tanulni, hátha azt még nem szúrom el.
- Tojásrántotta baconnel és gombával. Kérsz? Van kávé. Töltsél nyugodtan. - Sündörgök körülötte, mintha minden rendben lenne, de csak lenne, akkor mist nem tudom mi van, vagy, hogy mi ez a hirtelen jó kedv, de nekem is adhatna belőle, mert én már semmit sem értek.
- Kicsit elfeküdtem a nyakam és a vállam, de amúgy egész tűrhetően. - Ha ez alatt azt értettem, hogy forgolódtam, mint a fene, mire nagy nehezen eltudtam aludni és úgy mellesleg vacakul napok óta, akkor végül is nem hazudtam.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Eric Crawford
Eric Crawford



TémanyitásTárgy: Re: A változás olyan ajtó, amelyik csak belülről nyílik. A változás olyan ajtó, amelyik csak belülről nyílik. I_icon_minitime27.06.20 17:35



Eric & Zooey
tenor.gif- Nem, nem keltettél fel. Igazából a kávé illata csábított elő a szobámból. - mosolyodtam el miközben belekortyoltam ismét a kávémba. Próbálok úgy tenni mintha mi sem történt volna. Mintha meg sem csókoltuk volna egymást, mintha nem akartuk volna mind ketten azt ami majdnem megtörtént, mintha én sem akartam volna.... Áh, bonyolult... Fogalmam sincs mit akarok. Vagyis tudom mit akarok de valaki mintha belülről teljesen mást suttogna. Igyekszünk mindketten elkerülni a kényes és kínos pillanatokat, de azzal is tisztában vagyunk, hogy nem lehet ezt sem játszani a végtelenségig. Mégis azon vagyunk, hogy minél később kerüljön szóba.
- Ha már így kínálgatod... - rajzoltam fel ismét egy "minden rendben van" mosolyt az arcomra miközben figyeltem a konyhapultnak támaszkodva, ahogy megpróbál összedobni valami ehetőt. Talán a sietség vagy a zavara tette, de a kaja lassan de biztosan oda ég. Azonnal bekapcsolt a szakács énem. A háta mögé léptem és megfogtam a fakanalat... - Odaégeted. Azt akarod, hogy éhen haljunk...? - megkavartam gyorsan a kaját és csak akkor esett le hogy a keze ott maradt a fakanálon. Pontosabban a kezével együtt fogtam meg a kanalat. Apró termete nem okozott gondot, hogy rajta keresztül is hozzáférjek a rántottához. Pillanatra egymásra néztünk és megfagyott a levegő. Az extazisból csak a füstölgő kaja rántott vissza. - Huu basszus... - kaptam el a kezemet és rántottam félre a serpenyőt. - Na jó ennek annyi... Öltözz elmegyünk enni valahova. - adtam ki a parancsot. Nem tudom jó ötlet-e de most nem is érdekel. Éhes hassal nem tudok gondolkodni. Különben sem tudom elkerülni a beszélgetést tehát a legjobb lesz ha túl esünk rajta.
Magamra kaptam valamit és a napaliba vártam amíg Zoey elkészül. Párszor átgondoltam a  dolgot az elmúlt egy hétben és a dolog nem csillapodott a napok múlásával így nagyon fontos elhatározásra jutottam. De ehhez szükségem van a segítségére. Amiben még magam sem vagyok biztos, de egy próbát megér. Meg kell találnom önmagam és azt hiszem a mostani énem még nem az.



@
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Zooey A. Benedict
Zooey A. Benedict



TémanyitásTárgy: Re: A változás olyan ajtó, amelyik csak belülről nyílik. A változás olyan ajtó, amelyik csak belülről nyílik. I_icon_minitime23.07.20 14:08

Mi? Esküszöm csak fél pillanatra fordultam el, a fenébe, de gyorsabb volt nálam és kaptam el a fakanalat, pontosabban a még kezemben lévő fakanalat, jóval magasabb nálam, így nem okozott neki problémát így is rálátni a reggelinkre és hát nem is tudom, menteni a menthetőt? Elengedni sem tudtam, hogy odébb álljak és ne legyek neki útban, így együtt kavartuk meg azt a rántottát, azt hiszem nem voltunk ilyen közel egymáshoz, egy hete.
Tágra nyílt zöld szemeimmel pislogtam fel rá, rabul ejtett pillantásával, majd zavartan kaptam el a tekintetem. Oké, hát ez remek. Kész katasztrófa vagyok ma reggel és még a reggelinket is gallyra vágtam, jó vagy Zooey, ez ügyes volt.

- Oké, hozom a táskám... - Egyeztem bele halkan és kissé vonakodva, nem értettem mire fel ez a hirtelen csináljunk együtt dolgokat most meg menjünk együtt reggelizni, mikor az elmúlt napokban csak próbáltam úgy tenni, mintha levegőt sem vennék, amikor itthon van. És ha már visszamentem a szobámba, akkor gyorsan átcseréltem a pólómat is, miután bevette a a füstös szagot.
- Itt vagyok, mehetünk. - Bevallom kicsit kellemetlenül érzem magam így újra a társaságában, jobban mondva inkább a közelsége, ami feszélyez, ezt jól elszúrtam. Intettem, hogy menjen csak, majd én zárom az ajtót. Gőzöm sincs hová akar menni, így csak csendben követtem le a lépcsőn, majd tovább sétáltam mellette. Úgy éreztem mondanom kellene valamit, de azzal megint csak mindent elrontanék, így inkább megadtam magam a kínos csendnek, még az is jobb. Éhes vagyok, de nem mehetnék inkább vissza? Nyafogom magamban, pedig csak iszonyúan szégyellem magam és bánt a dolog. egy valami biztos, hogy én soha többet nem fogok ilyet csinálni vagy megkérni bármi ilyenre, butaság volt, nem is értem mit gondoltam és még csak meg se érte, hiszen most beköltözött közénk a távolság és nagyon utálom a kis rohadékot már most.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Eric Crawford
Eric Crawford



TémanyitásTárgy: Re: A változás olyan ajtó, amelyik csak belülről nyílik. A változás olyan ajtó, amelyik csak belülről nyílik. I_icon_minitime02.09.20 14:39



Eric & Zooey
tenor.gifPontosan még fogalmam sincs hogyan fogom tálalni, hogy úgy érzem valami nincs rendben velem, de muszáj ezt a lépést megtennem. Muszáj megtalálnom önmagam és pontosítani a céljaimat. Vajon szeretnék-e életem végéig ebben a bizonytalanságban élni, hogy azt sem tudom mit is akarok. Vajon férfit akarok vagy nőt.... Nem nem hinném hogy biszexuális lennék... Az nem ilyen... Nekem azután a csók után csak Ő jár a fejemben. De valahogy egy részem nem akar elszakadni a különc énemtől. Váltakozik az érzés bennem, de amikor alkalmam lenne egyikre a másik nem hagyja. Komoly fejtörést okoz ez nekem, amit mihamarabb meg kell oldanom, különben fel emészt.
- Rendben, akkor induljunk...Éhen halok... - mosolyogtam. természetesen viselkedtem, mint ahogy eddig is pedig nagyon nyomasztott ez az egész dolog. Talán túl kemény voltam vele aznap este, de csak megijedtem... Megijedtem az érzésektől amik elárasztottak akár egy cunnami. Újak voltak azok az érzések és nem tudtam kezelni Őket azonnal, azért voltam olyan elutasító vele. De ma ezt szeretném neki is elmondani és tudatni vele, hogy nem hibáztatom semmiért és szeretném a segítségét kérni.
Körülbelül tizenöt percet autóztunk majd megálltam egy gyorsétterem parkolójában. Végig nem mondtam semmit Zooey-nak, szándékosan. - Mit kérsz? Én azt hiszem rendelek egy lovat malaccal töltve... - nevettem el magam. Miután Zooey elmondta mit szeretne enni, kiszálltam a kocsiból és elindultam az éterem felé. A rendelésem alatt egész végig nyugtatgattam magam, hogy minden rendben lesz. Néhány perc múlva visszatértem a kocsihoz egy rakás kajával és jó pár üdítővel.
- Tudod kajálhatnánk egy közeli parkban is de nekem van egy jobb ötletem. - mosolyodtam el majd a városból kifelé vezető út felé irányítottam az autót. Amint kiértünk a városból gyorsabb tempóra kapcsoltam mert elég hosszú az út odáig. -Remélem mára nem volt semmi terved? - nevettem a meglepődést látva az arcán. Látszott hogy fogalma sincs hova akarom vinni és legfőképp, hogy miért.  


Klikk@
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Zooey A. Benedict
Zooey A. Benedict



TémanyitásTárgy: Re: A változás olyan ajtó, amelyik csak belülről nyílik. A változás olyan ajtó, amelyik csak belülről nyílik. I_icon_minitime15.10.20 10:19

Kínos volt a csend, nagyon is kínos, amikor akkor ült be közénk, amikor beszálltunk a kocsiba, igazán nem tudtam mit mondhatnék, így jobbnak találtam hallgatni, eszembe jutott a reggeli, pontosabban, amit tönkretettem vagy tönkretettünk, én már semmit sem értek. Szégyellem magam és dühös vagyok az egész miatt és neki is annak kellene lennie, hisz megérteném, mégsem ezt érzem rajta, amikor a közelemben van. Miért an ez? Talán magam is azt szeretném, ha haragudna rám, ha jól lehordana vagy bármi, csak adná ki magából és akkor könnyebb lenne, egyszerűen csak bánt a dolog. Kifelé bámultam az ablakon, még lekanyarodtunk egy gyorsétterem parkolójába.
Csak mosolyogni tudtam a szavain.

- Nagyon csábítóan hangzik, nekem mindegy, csak legyen sok sültkrumpli és almás süti... - És tovább fokozódott a döbbenet, ahogy bepakolt mindent a kocsiba és elindultunk, most mégis hová az ördögbe megyünk és egyáltalán mi történik, mert én már komolyan semmit sem értek és kezdek ettől az egésztől megrémülni, nem tőle, inkább a saját bizonytalanságomtól.
- Öhmm nem, de hová megyünk? - Mondtam bizonytalanul, oké kezd a szokásosnál is furcsábban viselkedni, a furcsábbnál is furcsább.
- Eric, minden rendben? - Fogalmam sincs egyáltalán jókor tettem-e fel ezt a kérdést, vagy már korábban kellett volna, ami kicsit nehéz lett volna tekintve, hogy kerültük egymást, de akkor törjük meg a kínos csendet, a barátom, a legjobb barátom, amióta itt vagyok és nem akarom elveszíteni egy hülyeség miatt, ami totálisan rossz ötlet volt.
Az utat figyeltem, pontosabban gőzöm sincs mire készül vagy merre megyünk, csakhogy kifelé a városból, nem vagyok túl jó a tájékozódásban, főleg ha ilyen távlatokról van szó, hogy a hányas út meg mérföldkő merre visz, na ezért nincs nekem még jogsim, de most jobban érdekel, hogy kezdek aggódni érte, nem tudom mi játszódik le benne és a ma reggeli jelenet is... olyan különös volt, talán csak beképzelem az egészet.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Eric Crawford
Eric Crawford



TémanyitásTárgy: Re: A változás olyan ajtó, amelyik csak belülről nyílik. A változás olyan ajtó, amelyik csak belülről nyílik. I_icon_minitime25.01.22 18:03



Eric & Zooey
tenor.gif Milliárd és egy megválaszolásra váró kérdés kavarog a fejemben. Meg kell szólaljak tudom, de fogalmam sincs mit is kellene mondanom. Nem tudom mit is érzek. Titkon nagyon reménykedem, hogy azok után ahogy tegnap viselkedtem mégis hajlandó lesz megbocsájtani és segíteni, hogy végre megtaláljam önmagam. Folyton csak rá gondolok, nem tudom miért,de képtelen vagyok másra gondolni. Teljesen biztos vagyok abban, hogy ez nem véletlen. Meg akarom találni a miértet?
-Meglepetés... - pillantottam rá egy pillanatra,majd vissza az útra. Mosolygott és egyszerűen gyönyörű volt. Annyi mindent köszönhetek neki, de egyben amióta itt van úgy megkeverte a dolgokat, hogy csak na.. Előtte pontosan tudtam, hogy mi vagyok mit akarok és hova tartozok. Most pedig fogalmam sincs mi folyik körülöttem és legfőképp bennem. - De nemsokára meglátod. - rajzoltam fel ismét egy mosolyt az arcomra.
- Persze. - hazudtam rezzenéstelen arccal. Már hogy a fenébe lenne rendben. Olyan mint ha annak a csóknak a következtében kimosták volna az agyamat. Az a csók jár a fejemben és az amit akkor éreztem. Kívántam Őt. Igen úgy. Pontosan úgy mint ahogy egy férfi egy nőt szokott. Azért is rémültem meg és viselkedtem olyan furán. Tisztáznom kell mindent. Még nem tudom hogyan, de meg kell tennem.
-Azt hiszem itt jó  lesz. - állítottam meg az autót. -Hát nem gyönyörű? -álltam meg a kanyon előtt. -Remélem éhes vagy ?- rántottam ki a tegnapi takarót a hátsó ülésről. Egy pillanatra bevillant a tegnapi csók képe, de gyorsan elhessegettem. Leraktam a vörös porba majd ráültem. - Gyere... - paskoltam meg a mellettem lévő üres helyet.


Klikk@
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: A változás olyan ajtó, amelyik csak belülről nyílik. A változás olyan ajtó, amelyik csak belülről nyílik. I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

A változás olyan ajtó, amelyik csak belülről nyílik.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Csak vacsi - HAYLEY & GRAHAM
» A többi csak történelem... Ben & Saige
» Nem csak tervek! Karen & Adam
» Az élet játék és csak szerencse kell hozzá. Akarsz velem játszani? - Josh & Alex

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Lakónegyed :: Rick & Zooey bérlakása-