welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
A többi csak történelem... Ben & Saige Vote_lcapA többi csak történelem... Ben & Saige Voting_barA többi csak történelem... Ben & Saige Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
A többi csak történelem... Ben & Saige Vote_lcapA többi csak történelem... Ben & Saige Voting_barA többi csak történelem... Ben & Saige Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
A többi csak történelem... Ben & Saige Vote_lcapA többi csak történelem... Ben & Saige Voting_barA többi csak történelem... Ben & Saige Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
A többi csak történelem... Ben & Saige Vote_lcapA többi csak történelem... Ben & Saige Voting_barA többi csak történelem... Ben & Saige Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
A többi csak történelem... Ben & Saige Vote_lcapA többi csak történelem... Ben & Saige Voting_barA többi csak történelem... Ben & Saige Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
A többi csak történelem... Ben & Saige Vote_lcapA többi csak történelem... Ben & Saige Voting_barA többi csak történelem... Ben & Saige Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
A többi csak történelem... Ben & Saige Vote_lcapA többi csak történelem... Ben & Saige Voting_barA többi csak történelem... Ben & Saige Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
A többi csak történelem... Ben & Saige Vote_lcapA többi csak történelem... Ben & Saige Voting_barA többi csak történelem... Ben & Saige Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
A többi csak történelem... Ben & Saige Vote_lcapA többi csak történelem... Ben & Saige Voting_barA többi csak történelem... Ben & Saige Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
A többi csak történelem... Ben & Saige Vote_lcapA többi csak történelem... Ben & Saige Voting_barA többi csak történelem... Ben & Saige Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

A többi csak történelem... Ben & Saige

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?
Saige Hannigan
Saige Hannigan



TémanyitásTárgy: A többi csak történelem... Ben & Saige A többi csak történelem... Ben & Saige I_icon_minitime15.01.21 16:15


Ben & Saige

tumblr_n0e0io7sod1qf7gy0o1_250.gifv
Ma van az a bizonyos jogosan elnyert első korrepetálás Mr. Price-al, hát sok mindenben játszottam, de még én sem gondoltam, hogy pont ebben fogok nyerni, úgy látszik mindenki megkapja, amit akar, fogjuk rá, de nem ígérhetek semmit. A tükör előtt állva harapok alsó ajkamba, ahogy eszembe jut milyen hevesen és forró csókolt meg, lökött a falnak, ahogy ujjai siklottak végig rajtam, francba, miért kell ilyen ünneprontónak lenni. Oké, azt hiszem minden megvan, kész vagyok, egy bordó farmer, fekete pántos felső egy kockás kardigánnal, keresztüldobtam a táskám a vállamon a könyvekkel és már szaladtam is le a lépcsőn.
- Kicsim, hová mész?
- Tudod anya, ma van az első órám Price tanárúrral suli után, emlékszel... Megígérte, hogy segít. - Vontam meg a vállam és igazítottam hátra szőke tincseim, ez van, amikor belövöd a fekete golyót, khm... A zsémbes vén satrafával tuti nem játszottam volna. Furcsán mért végig, de komolyan, mint az ördögűzőben, aztán elmosolyodott. Oké, akkor átmentem.
- Örülök kicsim, ne maradj el soká és vacsorára légy itthon.
- Igen anya. - Mosolyodtam el, majd pördültem is ki a nappaliból. Szerintem még soha, tényleg soha egyszer se indultam el időben, kiérve a házból gyorsan bepötyögtem a megadott címet, rákerestem a legegyszerűbb és gyorsabb összeköttetésre, bedugtam a fülesem és elindultam.
Ezt most komolyan kéne venni, ágy értem nem kéne elszúrnom, amiben egyébként jó vagyok, végül is ez is egyfajta tehetség, nem? Banyek, elhozhattam volna a palástját, töri órára mégse vihetem, hogy amúgy köszi Mr. Price, majd legközelebb, ha lesz...
Azt hiszem ez az, nézek a mobilom kijelzőjére, majd az előttem lévő házra, igen ez lesz az. Észre sem vettem mikor, önkéntelenül siklottak ujjaim szőke fürtjeim közé és túrtam bele, majd sétáltam be az ajtóig és nyomtam meg a csengőt párszor. Érdeklődve néztem körbe még vártam, hogy ajtót nyisson, egész jó környéknek tűnik.


 ©

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Benjamin Price
Benjamin Price



TémanyitásTárgy: Re: A többi csak történelem... Ben & Saige A többi csak történelem... Ben & Saige I_icon_minitime21.01.21 19:54





Ben & Saige



8eBQ.gif
giphy.gif



N

ehezen dolgozom fel a saját hülyeségem, hogy tudtam veszíteni egy kislány ellen, egyszerűen nem hiszem el, sérti az önbecsülésem, a férfiúi önbecsülésem, foghatnám a sörre, mert hát, volt pár liter bennünk, de egyszerűen elvesztettem a kontrollt, és elbambultam, feszes, puha, fehér bőrén, és gömbölyded formáin, muszáj most is megráznom a fejem, és még meg is csókoltad te idióta, idegesen túrok bele a hajamba és markolom meg a szálakat, le és fel mászkálok a lakásomban, és azon tűnődőm vajon milyen ürüggyel is mondhatnám le a mai korepetálást, még én magam sem hiszem el, hogy csak és kizárólag a történelem jeles miatt akar velem találkozni, nem fogadhattam az iskolában mert ez már a fogadóóráimon kívüli idő, és azt nem szereti kifizetni az iskola, ahogy hallottam simán bele is kötnek, hogy mit keresel még itt, a túlórapénzt meg felejtsd el, és nem mondhatom azt, hogy bocs srácok, vesztettem ellene billiárdan, igen, volt bennem pár korsó sör, és hát ti is látjátok milyen dögös, azonnal kicsapnának mindkettőnket, nem hiszem el, hogy nem érti meg mekkora mindkettőnk számára a tét, így a lakásomra hívtam, ez is akkora ötlet volt tőlem, te, le kéne fejelnem a falat annyira ügyes vagyok, még a tinik sem hiszik el, hogy ha valaki lakására mész akkor tanulni fogtok.
Pörgetem a mobilom a kezemben és azon gondolkodom mit is írjak üzenetben amikor megcsörren a kaputelefon, megállítom a mobilom és a kijelzőre nézek, ez a lány még soha sem volt pontos, még az iskolákban sem, felveszem a kaputelefont és beleszólok.
- Igen?
És tényleg Saige az, azt hiszem ezzel már elkéstem.
-  Ötödik emelet, tízes lakás.
Fogd már be te szerencsétlen, megnyomom a gombot és berregve nyílik ki az alsó ajtó, csak nyugalom, csak a történelemről beszélj vele, vedd át újra az anyagot és minden rendben lesz, kopogtat az ajtómon, mély levegő.
- Szia, khm, nagyon csinos vagy, kerülj beljebb.
Azt hiszem ez nem fog menni.
- Ülj csak le, kérsz egy kávét?
Nekem most valami erősebb kellene.







Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Saige Hannigan
Saige Hannigan



TémanyitásTárgy: Re: A többi csak történelem... Ben & Saige A többi csak történelem... Ben & Saige I_icon_minitime07.02.21 18:58


Ben & Saige

tumblr_n0e0io7sod1qf7gy0o1_250.gifv
Nem kell sok ahhoz a felismeréshez, hogy baromira ideje lenne belehúznom, bár őszintén rohadtul nem ez forgott előttem, amikor megnyertem a játékot, hogy hú szuper, akkor korrepetálhatna, de ez is egy lépés és tényleg kell, már nincs sok a tanévből és elevenen nyúznak meg, ha nem lesz meg az átlagom a jelentkezéshez, tyűha már alig várom. Ötödik emelet? Jesszus, mondják, hogy van lift és még működik is, mert fel nem mászok odáig, tizes lakás, ez nem az, tizes, ó igen megvan.
Mit kell mondani, amikor egy tanárod lakására mész fel tanulni? Üdv, helló, azt a rohadt, azt hittem csak a suliban ilyen helyes, khm, khm, khm...
- Helló, Mr. Price... - Ez de béna volt.
- Köszönöm. - Csusszantam el mellette.
- Igen, azt lehet. - Pakoltam le a táskámat az asztalra, majd utánamentem a konyhába és az ajtónak támaszkodva vártam még megcsinálja a kávénkat. Saige, Saige, ne bámuld már! Kaptam el a tekintetem, mintha csak órán azt kérdezték volna hol tartunk épp, hát fogalmam sincs, épp úgy, ahogyan most sem, de muszáj lesz, ezt most nem szúrhatom el, tényleg nem.
Komolyan, a francért kell egy ilyen pasinak tanárnak lenni? Úgy érzem ezt a kérdést jobb, ha nem teszem fel és úgy általánosságában is befogom a számat.
- Tejjel és cukorral, szuper. lesz, köszönöm. - Miközben nyúltam a felém nyújtott bögréért nem tudtam megállni, hogy ne nézzek fel kék szemeibe, a kávé is elhűlne, mire abbatudnám ezt hagyni, de most kell, most!
Elvettem a bögrét, majd visszasétáltam a nappaliba, lettem az asztalra és elkezdtem kipakolni a táskámból, most anya tényleg csak könyveket talált volna pia helyett. Magam sem hiszem el, de tényleg átfutottam az anyagot, csak hogy tudjam mégis mi hol van ebben a fránya könyvben, fél óra is elmúlna mire kikeresnék mindent. Ráakasztottam a táskám a székemre, majd leültem a könyveim és a kávém elé.
- Mivel fogunk kezdeni? - Kortyoltam egy nagyot a bögrémből, ó de jól esik és kelleni is fog.


 ©

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Benjamin Price
Benjamin Price



TémanyitásTárgy: Re: A többi csak történelem... Ben & Saige A többi csak történelem... Ben & Saige I_icon_minitime03.03.21 22:38





Ben & Saige



8eBQ.gif
giphy.gif



T

alán, sőt biztosan nem volt jó ötlet egyikünk részéről sem ez az egész korrepetálósdi, főleg nem az én lakásomon, a lakásomon, ahonnan még menekülni sem tudok, franc, francos franc, hiába agyalok nem tudok kibúvót találni, talán nem is lesz annyira vészes, nem, dehogy, ne légy már Ben ekkora idióta, egy dögös kis szöszi fog hamarosan ide beriszálni, aki tudod, hogy akar téged, és te is őt, még, hogy nem lesz vészes, ugyan kérlek, megtennéd, hogy nem fantáziálsz arról, hogyan döntenéd meg a konyha asztalon? Köszi, na ott tartottunk, hogy te teljesen meg vagy húzatva öregem, ne, ne is válaszolj, költői kérdés volt,
Vettem egy mély levegőt és átsétáltam a konyhába, bízva abban, hogy teszi amit mondok, és leül, arra a formás kis seggére és nyugton marad, egy pillanatra merevedtek meg a vonásaim ahogy nekidőlve az ajtófélfának ellenőrzi minden mozdulatom, ne csináld ezt kislány, tudod, hogy nem szabad, megcsókolnom sem lett volna szabad, de elkapott a sok sör és a hév közös kis árulása, amit azóta mélységesen bánok, e miatt börtönbe is kerülhetek, mindig is tiltott gyümölcs volt a tanár és diák viszony, talán épp azért is annyira édes. még is újra és újra nemet mondok rá, nemet kell mondanom rá.
- Mivel kéred?
Nem is néztem fel, csak kevertem bele amit kér, és csúsztattam ujjaim a forró bögre fülei alá, majd megállva előtte nyújtottam át az övét. Mondtam már, hogy ne csináld ezt kislány, kapartam meg a torkom és szakítottam el erővel pillantását az enyémtől.
-  Kezdjünk neki.
Emeltem fel a táskám és pakoltam ki az elmúlt óra vázlatait. Egészen elbambultam milyen finoman fogja azt a bögrét, ahogy ajkaihoz érinti és hümmögve kortyol bele.
- Khm, tessék?
Ocsúdtam fel egy pillanat alatt, remélve, hogy tényleg kérdés is volt az ami elhagyta azokat az ajkakat.
- Ja, igen, persze. Nos, a záró dolgozat átfogólag fogja érinteni az egész féléves anyagot, a második világháború kirobbanásától, annak kiváltó okától, egészen az utolsó tagállam kapitulálsáig, érdekes, hogy a legtöbb esetben sem abban nem tudnak megegyezni, hogy mikor kezdődött, sem abban, hogy mikor ért véget. Persze, az általános az 1939 - 1945 közötti időszakra értendő, az iskolában ezt tanuljuk. Szóval hol szeretnéd kezdeni?
Dőltem hátra a székemben, felemelve a bögrém fújtam bele, majd kortyoltam egyet, talán még is minden rendben lesz.






Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Saige Hannigan
Saige Hannigan



TémanyitásTárgy: Re: A többi csak történelem... Ben & Saige A többi csak történelem... Ben & Saige I_icon_minitime09.11.21 12:07


Ben & Saige

tumblr_n0e0io7sod1qf7gy0o1_250.gifv
Nm ment el az eszem, mármint ha most nem a naplózott osztályzataimról beszélünk, az egy dolog, hogy elég nyilvánosan megnyertem a mi kis fogadásunkat, de az csak egy fogadás egy kocsmában, ami általában ott is marad, kivéve a miénket most, de erről senkinek sem beszéltem, nem félek, attól, hogy feldarabolna vagy ilyesmi, már azt sem szabadna, hogy ide jöttem, úgy értve Mr. Price nem korrepetálhatna semmilyen esetben sem, mint az iskola diákját, ami szerintem hülyeség, de hát ez van. És foghatnánk a sörre a történteket és az lenne az elvárt, hogy most rettenetesen bánjam és elnézést kérjek a stílusomért, de az a helyzet, hogy rohadtul nem bánom, még akkor sem, ha nem követi el újból ezt a hibát és ad esélyt rá, hogy a közelébe kerüljek. Tudom, hogy ezt most nem szúrhatom el, kellenek azok a francos jegyek és nem fog újból segíteni, ha ezt most elrontom.
Így csak leültem, kipakoltam a dolgaim, és csak figyeltem mivel kezdünk, közben aprót kortyoltam a még gőzölgő kávémból.
Te jó Isten, nekem már az is sok volt, amit összefoglalt, hát ez rohadt sokáig fog tartani.
- Látta a röpdolgozatomat... - Vontam meg a vállam kissé zavartan elmosolyodva. Jó, ez most mi? Mikor kezdett el érdekelni, hogy valaki okosnak gondol-e vagy sem? Szemmel láthatóan nem az a fajta nő vagyok, aki megütné a szintjét , inkább valami unalmas stréber.
- Szerintem mindennel, mármint az elején. Figyelni fogok. - Meddig tart egy kávé hatása? Három, négy óráig? Addig biztosan. Ejha, nem is vagyok annyira buta, vajon egyedül élhet? Biztosan, végül is megcsókolt, kétszer is éés nem tűnik annak a megcsalós fajtának, inkább annak a tipikus helyes pasinak... Mikor ragadtam le ismét a szemein, szép szemei vannak, hagyjam ezt abba, de miért, ha nem csak én csinálom? Lehet, hogy a történelem irányába tudatlan vagyok, de attól még van szemem és látom...


 ©

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Benjamin Price
Benjamin Price



TémanyitásTárgy: Re: A többi csak történelem... Ben & Saige A többi csak történelem... Ben & Saige I_icon_minitime25.01.22 13:29





Ben & Saige



8eBQ.gif
giphy.gif



M

indennel? Az elején? Nos, úgy érzem ez nem az a nap lesz amikor neki is fogunk esni a tanulásnak, de egy próbát megér, sóhajtottam egyet, és elővettem azokat a jegyzeteket amik az első órához kapcsolódtak, a hogy és mikor és miért is tört ki a világháború, nos, elő a történelem könyvvel, fellapoztam, kiraktam az asztalra és a térképet mutogatva és az ujjam húzva végig rajta kezdtem el ismét a legelejéről, szeretem a második világháborút, mondhatni a kedvenc témám, tudom, csak mert nem vettem részt benne és örüljek ennek de mocskusol, látom, hogy csak pillanatokra tud odafigyelni rám, a kávéját szorongatva el - el bambul.
- Elég, ez így nem lesz jó.
Csuktam be a könyvet.
-  Add ide a füzeted.
Lapokat téptem ki a füzetből és írni kezdtem rá. Németország, Lengyelország, fogtam két kis szöget és elindultam vele, a konyha feletti félfára tűztem fel a Lengyelország papírt, még a nappali karnisára a Németország feliratút, a felmosó vödröt pedig a két ország határára állítottam.  
- Gyere.
Nyújtottam a kezem.
- Te leszel Lengyelország, menj a konyhába. Én pedig Németország. Ez eddig oké? Na, a második világháború 1939 szeptember elsején tört ki, azzal, hogy én, mint Németország, elfoglaltam a határodon található rádiótornyot.
Lépdeltem oda a felmosóhoz és elhúztam magam felé.
- Ez neked nem tetszik, mert kell az a rádiótorony, és különben is a tiéd, de én elvettem tőled, ezzel kirobbantva a második világháborút. Így érted?
Kitéptem még két papírt és ráírtam, hogy Egyesült Királyság és Franciaország, feltűztem a lakás különböző pontjára, majd egy papírra ráírtam nagy betűkkel, hogy HAGYD ABBA!  
- Szeptember harmadikán ez a két ország az Egyesült Királyság és Franciaország, ultimátumot küldött nekem.
És megfordítva felé a lapot villantottam fel a nagy betűket.  
- De, nekem is pont ilyen vicces volt és továbbra is ostromoltalak, így a két ország hadat üzent nekem, ezzel belépve a második világháborúba.
Ott álltam a nappali közepén vigyorogva, hogy nekem micsoda ötleteim vannak....






Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: A többi csak történelem... Ben & Saige A többi csak történelem... Ben & Saige I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

A többi csak történelem... Ben & Saige

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Nem csak tervek! Karen & Adam
» Csak vacsi - HAYLEY & GRAHAM
» A változás olyan ajtó, amelyik csak belülről nyílik.
» Az élet játék és csak szerencse kell hozzá. Akarsz velem játszani? - Josh & Alex

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Lakónegyed :: Price lak-