welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Please say, Just a Nightmare! Lucas & Anna May Vote_lcapPlease say, Just a Nightmare! Lucas & Anna May Voting_barPlease say, Just a Nightmare! Lucas & Anna May Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Please say, Just a Nightmare! Lucas & Anna May Vote_lcapPlease say, Just a Nightmare! Lucas & Anna May Voting_barPlease say, Just a Nightmare! Lucas & Anna May Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Please say, Just a Nightmare! Lucas & Anna May Vote_lcapPlease say, Just a Nightmare! Lucas & Anna May Voting_barPlease say, Just a Nightmare! Lucas & Anna May Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Please say, Just a Nightmare! Lucas & Anna May Vote_lcapPlease say, Just a Nightmare! Lucas & Anna May Voting_barPlease say, Just a Nightmare! Lucas & Anna May Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Please say, Just a Nightmare! Lucas & Anna May Vote_lcapPlease say, Just a Nightmare! Lucas & Anna May Voting_barPlease say, Just a Nightmare! Lucas & Anna May Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Please say, Just a Nightmare! Lucas & Anna May Vote_lcapPlease say, Just a Nightmare! Lucas & Anna May Voting_barPlease say, Just a Nightmare! Lucas & Anna May Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Please say, Just a Nightmare! Lucas & Anna May Vote_lcapPlease say, Just a Nightmare! Lucas & Anna May Voting_barPlease say, Just a Nightmare! Lucas & Anna May Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Please say, Just a Nightmare! Lucas & Anna May Vote_lcapPlease say, Just a Nightmare! Lucas & Anna May Voting_barPlease say, Just a Nightmare! Lucas & Anna May Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Please say, Just a Nightmare! Lucas & Anna May Vote_lcapPlease say, Just a Nightmare! Lucas & Anna May Voting_barPlease say, Just a Nightmare! Lucas & Anna May Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Please say, Just a Nightmare! Lucas & Anna May Vote_lcapPlease say, Just a Nightmare! Lucas & Anna May Voting_barPlease say, Just a Nightmare! Lucas & Anna May Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Please say, Just a Nightmare! Lucas & Anna May

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?
Anna May Rodgerts
Anna May Rodgerts



TémanyitásTárgy: Please say, Just a Nightmare! Lucas & Anna May Please say, Just a Nightmare! Lucas & Anna May I_icon_minitime12.07.20 23:13





Lucas & Anna May






tumblr_o5hl4gDfKH1qk34klo8_400.gif

YCsjvI2.gif




É

n még életemben nem voltam ilyen rosszul, hasogat a fejem, kavarog a gyomromom, fejemre húzom a takarót és próbálok nem kiszakadni a saját kis álomvilágomból, erősen kapaszkodok abba ahol minden szép és jó, ahol nincs fájdalom és ez a kegyetlenül kínzó hányinger, nem is akarom tudni hogy kerültem haza, csak hagyjon három napig mindenki békén, amíg fel tudom dolgozni ezt az egy darab estét, nem tudom, hogy csinálják mások, engem ez az egy is teljesen taccsra vágott, nem tudnám minden nap ezt csinálni, egyszerűen nem, nekem kell a nyugalom, és a fülzúgás nélküli ébredések, amikor nem azért küldök el mindenkit a pokolba mert meg akarok halni, hanem mert csak simán nagyon korán reggel van és nekem újra be kell mennem dolgozni, örülök, hogy ma nem kell, és dolgozataim sincsenek, mert életemben először komolyan betegszabadságra mennék, én aki még az iskolai évei alatt sem hagyott ki egyetlen órát sem, sőt még korrepetálásokra is jártam, hogy elérjem azt a tökéletes szintet ami nekem elvárt volt, amit magam elé támasztottam, de ha ma kellene bemennem inkább kérnék egy nap szabit, ez nem az a nap amikor fel lennék készülve meglepetésekre, vagy úgy bármire is.
A valóság kezd utat törni az agyamba, ahogy mocorogni kezdek, ujjaim húzom végig az ágynemű anyagán, de valami nem stimmel, ez nem az enyém, sokkal puhább és lágyabb az anyaga, próbálom kinyitni a szemem, de minden homályos pillantással éles fájdalom hasít a szemebe és az agyamba, hátamra fekve nyújtózom egy nagyot és szívom be mélyen a levegőt, ami félúton bennakad, ez nem az én illatom, pattan ki a szemem, és bámulok fel a plafonra, ez határozottan nem az én szobám, engedem le lassan eddig nyújtózó karjaim, és félve fordítom oldalra a tekintetem. Ez nem lehet igaz, nem, nem, nem, mi a francot keresek én itt?
- Nem pont így értettem a hazát.
Ennyit tudtam összevakarni, mi a franc???





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lucas McNamara
Lucas McNamara



TémanyitásTárgy: Re: Please say, Just a Nightmare! Lucas & Anna May Please say, Just a Nightmare! Lucas & Anna May I_icon_minitime12.07.20 23:44

Jó régen volt már rá példa, amikor egy hétvége ennyire korán vonultam nyugovóra, a spicces nők az pipa, de többnyire nem aludni hozom fel őket, és haza is általában zárás után találok jönni, most pedig még kettő sincs, ez merőben fura, ahogy a békésen szunyókáló nő is az ágyamban. Vasárnap van, mi az ördög van már, kómában matatok a mobilom után azzal a szándékkal, hogy nem tudom mennyi az idő, de elküldöm a jó anyjába, amikor azonban felvillan a kijelző, semmi, mi a? Emelem fel a fejem és próbálom követni a hang útját, hát persze, fordítom oldalra a fejem, de semmi mozgás, mocorgás, vagy nyöszörgés, akkor nem ébredt fel rá, óvatosan mászom el a telefonjáig és nyomom be az oldalán a kis gombot, majd az éjjelire rakom és ezt még eljátszottuk néhányszor, úgy tíz percenként, nem értékeltem kimondottan, így inkább feladtam, ebből már nem lesz alvás, lassan és hangtalanul emeltem fel a takarót és keltem ki az ágyból, nem tudom ki hogy van vele, de nekem kell egy zuhany meg egy kávé, visszapillantok Anna May-re, hát neki is kelleni fog valami, az egészen biztos.
Egy kiadós zuhany után, miután még mindig tátott szájjal szunyókál, úgy döntök, hogy leereszkedem kávéért, abban reménykedtem, hogy miben is? Ja igen, abban, hogy senkivel sem kell találkoznom és eljátszanom, hogy a kedves családomat, mert hát nem azok, amíg főtt a kávé kerestem aspirint és töltöttem egy pohár hideg vizet is, hogy majd felviszem. Linda és Daniel úgy nézett  rám, nem is tudom, mint ahogy az ördögűzőben. De nem akartam felébreszteni Anna May-t ezért lent ittam meg a kávét és megkértem Lindát, hogy neki is készítsen egyet, ahogyan Ő issza, az biztos jó lesz, a kávéja az legalább jó. Visszamentem fel, lepakoltam mindent a feje fölé, majd visszabújtam az ágyba és figyeltem, ahogy húzza a lóbőrt. Én már nem aludtam, legfeljebb lehunytam a szemem percekre. Reggeli, na jó inkább kora délutáni, jól bírta rekedtes hangjára nyitottam ki a szemem és fordultam felé mosolyogva.
- Jó reggelt, álomszuszék. - Vigyorogtam, ahogy feljebb támaszkodva fordultam meg felé.
- Tudsz róla, hogy horkolsz? Mint, egy albán napszámos. - Igen, élvezem a helyzetet, különös, pedig még csak nem is sz*xeltönk az éjjel.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Anna May Rodgerts
Anna May Rodgerts



TémanyitásTárgy: Re: Please say, Just a Nightmare! Lucas & Anna May Please say, Just a Nightmare! Lucas & Anna May I_icon_minitime13.07.20 0:29





Lucas & Anna May






tumblr_o5hl4gDfKH1qk34klo8_400.gif

YCsjvI2.gif




H

atározottan nem így értettem azt, hogy vigyen haza, a saját otthonomra gondoltam, a saját ágyamra a saját, pillantok be egy fél pillanatra a takaró alá, na jó legalább a ruhám a sajátom, de a pizsamám egy fokkal kényelmesebb lenne, bár szó se róla, hogy az én ágyam nincs ilyen kényelmes, de nekem megteszi az is, és most szívesebben lennék ott, mi lenne ha nem vigyorognál ennyire.
- És még is, hogy is kerültem ide?
Tettem fel a millió dolláros kérdést, mert, hogy én nem erre kértem és nem nem is erre számítottam, amint már egyszer végig futtattam a gondolatmenetem, ma nagyon nem vagyok felkészülve a meglepetésekre, ujjaimmal kezdem masszírozni a sajgó halántékom.
- Ne akarjam tudni mennyit ittam az este, ugye? Hogy, mint egy micsoda?  
Meredtem rá, fájdalmas nagy kék szemekkel.
- Hogy egy mi? Nem, nem tudtam, mindig egyedül alszom és soha nem rúgok be ennyire, értem én, hogy mindig van egy első, de meglettem volna mindkettő nélkül, főleg, hogy körülbelül semmire sem emlékszem.
Fájdalom beismerni, de legalább arra jó volt az alkohol, hogy kitöröljem azt amiért inni kezdem, de mi is volt az? Ah, úgy érzem erre nem most fogok válaszokat találni, sajgó elmém folyadékért kiált, megkaparom a torkom és ujjam húzom végig kiszáradt cserepes ajkaimon.
- Kérhetek vizet, vagy kávét vagy bármit? Alaposan kiszáradtam.
Igen, az alkohol dehidratál, bravó Anna May, ma is felhasználtunk egy általános iskolás tudást, már csak a deriválásokat kellene beillesztenem valahova és máris nem tanultam az egészet teljesen feleslegesen, az egy és két ismeretlenes egyenleteket, sosem tartoztak a kedvenceim közé.
Lassan ültem fel és próbáltam feldolgozni ezt az egészet, elhinni, hogy tényleg jó fiú volt, és a ruhám is egyben van, jó mondjuk nem pont a helyén, de ismerem már annyira magam, hogy tudjam sosem alszok nyugodtan, mindig forgolódok, tehát ezt be tudom annak.
- Meg merjem kérdezi mi történt tegnap?
Vágtam fájdalmasan zavart arcot, a zavarban vagyok nem kifejezés, örülnék ha nem méregetnél ennyire, firtatom tekintetemmel a szoba szegleteit, bármit csak ne kelljen rá néznem.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lucas McNamara
Lucas McNamara



TémanyitásTárgy: Re: Please say, Just a Nightmare! Lucas & Anna May Please say, Just a Nightmare! Lucas & Anna May I_icon_minitime13.07.20 15:37

- Mivel is indítsuk a rövid áttekintést, blablabla, blablabla, uncsi, uncsi, ja igen, megvan, kikaptad a kezemből a poharam, majd felhúztad a dupla whiskymet, utána fülledt táncot lejtettünk a parketten, miközben a nyakamba kapaszkodtál, aztán valamikor az iroda ajtajának döntöttelek, midőn heves csókot váltottunk, bocsi, ha kihagytam valamit. - Amint eszembe jut, ígérem pótolni fogom a kis hiányosságot, habár véleményem szerint a lényeget azért sikerült elkapnom és mindehhez persze elmaradhatatlan a vigyorgás. Igen, pontosan ezekre a döbbent nagy kék szemekre számítottam.
- Tudod az, amikor két ember ajkai egymáshoz érnek és... ha gondolod, szívesen megmutatom ismét. - Egész jó volt és nem jellemző rám, hogy beérem csak ennyivel, de a kivétel erősíti a szabályt és Ő sem fog mindig megszökni előlem.
- Oh persze, a fejed mellett van minden, fordulj meg, hoztam fel, még húztad a lóbőrt, kávé, víz és fájdalomcsillapító a sajgó fejedre. De ha szükséged van még valamire, csak mond. - Elég jártas vagyok már a macskajaj terén.
- Mennyit ittál? Öhmmm, szerintem sokat, amennyit én láttam és hé, meglepően jól bírtad, még soha egyetlen nőt sem láttam ilyen könnyedén felrántani dupla Bourbon-t, utána tiéd volt a parkett. - Én nagyon is élveztem, ami azt illeti megismételhetnénk, mondjuk ma este, bár elég mosott állapotban van, kétlem, úgy ráférne még tizenkét óra alvás, és rám is, ha nem szólt volna közbe állandóan a mobilja, de végül a zaklató is feladta, komolyan ki telefonál ilyenkor vagy egy tucatszor?
- Utána kidőltél hmm és hazahoztalak, rád férhetett az alvás, lehúztál vagy tizenkét órát. - Nem akartam felverni, hm majd kicsempészem valahogy a házból, Ő sem akarhatja, hogy Linda elkapja, szentséges ég, még csak az kellene.
- Khm, köszönöm, hogy nem kérdezted meg, értékelem. - A kellő időben megtehettem volna, hogy kihasználom a helyzetet, a Bourbon és a martini közreműködtek volna a céljaim elérésben, de másképp, máshogyan akarom elérni, amit akarok.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Anna May Rodgerts
Anna May Rodgerts



TémanyitásTárgy: Re: Please say, Just a Nightmare! Lucas & Anna May Please say, Just a Nightmare! Lucas & Anna May I_icon_minitime13.07.20 16:23





Lucas & Anna May






tumblr_o5hl4gDfKH1qk34klo8_400.gif

YCsjvI2.gif




H

ogy még is mi a fészkes fene? Várj, várj, még egyszer, mit is csináltam, én, na nem, az ki van zárva, neeem, azt nagyon kétlem, nem mondhatod komolya, ugye nem, a fenébe, Anna May ki a franc vagy te, felébredt a pizsamás kislány és nem érti a helyzetet, eddig mindig ő irányított, erre most valaki vihog egy sötét sarokból, és őszintén félek tőle, félek attól az árnytól aki tegnap átvette az uralmat és azt csinálta belőlem aki soha sem akartam lenni, egy részeg fruskát, aki bármelyik pasival elmenne ha szépen mosolyog, vagy hát esetünkben jól csókol, kezem kaptam ajkaim elé finoman megérintve azokat, nagy döbbent szemeim jelezték, hogy nem tudom feldolgozni az információt, esküszöm arra várok, hogy azt mondja hazudott, de az arcán kiült vigyor arról árulkodik, hogy szó sincs róla, esélyem sincs arra, hogy ez az egész csak egy rossz álom lett volna, nagyot sóhajtok, hátam vetem az ágy keretének és beveszem a két fájdalom csillapítót némi vízzel, a kávésbögre után nyúlok, de már az illatától is nagyot bukfencezik a gyomrom, így visszatettem.
- Azt hiszem ezt inkább most kihagyom, demonstrálni, mi, hát végül is nem sok mindenre emlékszem belőle, de úgy érzem nem kell megkérdeznem, hogy megérte-e neked, hisz végül is itt ébredtem, tehát valami értelme, oka csak volt.
Vontam meg a vállam, reménykedtem benne, hogy tudom magam annyira tartani, hogy nem fogok itt kikötni, de azóta kerülget, hogy megismert, csak idő kérdése volt, hogy mikor törik meg valami bennem, és úgy fest ez tegnap este volt, amikor engedtem puha ajkai csábításának, vágyaim hívó szavának.
- Hát mivel a gyomromon és a fejemen kívül nem fáj semmim, és a ruhám is egyben van, így kikövetkeztettem belőle, arra azért csak emlékeznék.
Kezdtem vihogni halkan, majd vissza csúszva fekvő helyzetembe fordultam felé, kinyújtottam a kezem és tenyerem tettem az övére.
- Azért köszönöm, hogy vigyáztál rám.
Esküszöm mindennél zavarba ejtőbb sötét szemének mélysége.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lucas McNamara
Lucas McNamara



TémanyitásTárgy: Re: Please say, Just a Nightmare! Lucas & Anna May Please say, Just a Nightmare! Lucas & Anna May I_icon_minitime13.07.20 18:17

Hmm, ezzel pillanatnyilag nem tudok vitába szállni, logikus következtetésnek hangzik.
- Mindazonáltal, ha birizgálna a kíváncsiság, tudod hol találsz. - Ezt nagyon eltalálta, kedvelem én az okos nőket, csak még nem sokkal hozott össze a sors vagy valami olyasmi és a túlzott komolyság sem nekem való még, az anyám szerint örök gyerek maradok, egy kölyök, aki nagyban játszik? Érdekes felvetés. Végül is miért is ne? Áldozok épp eleget ennek a családnak, de a dolgaimtól tűnés.
Álljunk meg, mért kéne, hogy... Ördögi szikra pattant barna. És, hogy válasszal illessem a korábbi feltevést, abszolút megérte. Ott ébredt, ahol akartam, igaz a cipőjén kívül másból még nem bújtattam ki, pedig rohadt meleg tud lenni idebent, de szándékomban áll ezen változtatni, pofátlanul módon akarok én lenni az, aki felfedezi, mindenütt.
- Csak kérned kell, Anna May... - Érintettem ujjaim az övéhez finoman végigsimítva rajtuk.
- Bármikor. - Az oldalamon fekve húztam feljebb a lábam, így alig, de összeért fedetlen térdével. Furcsa mód kielégítő volt a hallgatás közöttünk, tenyerén játszottam ujjbegyeimmel, miközben tisztán ragyogó kék szemeiben merültem el.
- Jut eszembe, vagy tucatnyiszor hívtak, a fehér házat nem keresik ennyiszer egy reggelen, Camila már biztosan aggódhat. - Alig, hogy ezt kimondtam megint rákezdett a mobilja, eszeveszettül vibrálni a szekrényen, mint mondtam Camila már szörnyen aggódhat, ha már tizedjére csörög egy délelőtt.
- Tessék... - Nyúltam hátra a fejem mögé, hogy elvegyem és a kezébe adjam a mobilját. Nem akartam, hogy bárki felverje édes álmaiból, ezért valamennyiszer levettem a hangot a csörgésről, bár már mire én felébredtem rá először volt rajta vagy négy nem fogadott, ennek a nőnek nincs élete vagy Alexander ennyire csapnivaló reggelente? Hm, az utóbbit tippelném meg.
- Akarod, hogy elvigyelek vagy hívjak egy taxit? - Szólaltam meg, miután befejeződött a hívás és letette. Gondolom ilyenkor jön a megannyi kérdés meg locsogás, hogy jajj mi volt, úristen, képzeld... Ezt sosem fogom megérteni és inkább tudni sem akarok róla, egyelőre még kedvelem a kis csajt, ha nem játszik ellenem, akár még így is maradhat.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Anna May Rodgerts
Anna May Rodgerts



TémanyitásTárgy: Re: Please say, Just a Nightmare! Lucas & Anna May Please say, Just a Nightmare! Lucas & Anna May I_icon_minitime14.07.20 1:47





Lucas & Anna May






tumblr_o5hl4gDfKH1qk34klo8_400.gif

YCsjvI2.gif




M

ila-n kívül még soha sem ébredtem senki mellett, de az mindig is maximálisan megszokott volt, hogy ő ott van, már inkább az volt fura és új megszokni amikor megismerte Alexet, onnantól elkezdtek elmaradozni az átbeszélgetős éjszakák, egyrészt megértem, hisz szerelmes és Alexel akar lenni, másrészt viszony hiányzott a barátnőm, akivel mindent meg tudtunk beszélni, talán akkor tájt kezdtek el titkaim lenni előtte, hisz Mila egy kopó, mindent kiszagol, de már nincs annyit velem, mint régen, így könnyebb elrejtenem előle dolgokat, a saját kis titkaimat, amit elég ha én tudok, és amíg ő nem jön rá, addig van minden rendben, mondjuk az is sokat segített ebben, hogy Miamiba költöztek, és én dolgozni kezdtem, mindketten túl elfoglaltak voltunk, így elég sok apró, mégis lényeges dolgot kezdtem már el megtartani magamnak, amit úgy éreztem egyedül nekem kell eldöntenem mit és hogyan is akarok.
Halvány mosoly jelent meg arcomon, a nagy nőcsábász aki nem használta ki a helyzetet, pedig most is simán megtehette volna, hisz már nem kifogás, hogy eszméletlen vagyok, mégis beéri annyival, hogy a bőröm simogatja, a térdét érinti az enyémhez, és próbálja kifürkészni a tekintetem, szint már mulatságos a helyzet, mindenkinek van egy másik oldala, az enyém már bemutatkozott a tegnap este folyamán, az elmondottak alapján erősen próbál kitörni és megsemmisíteni azt a szende kis pizsamás lányt, de nem tudom, hogy az nekem mennyire lesz jó. Ijedten kaptam el a telefonom szabad kezemmel, és igaza van, körülbelül tízszer hívott már.
- Szia Mila. Nem, minden oké, nem, nem kell megvárnod, tényleg nem kell, mondd meg anyának, hogy egyben vagyok, és nemsokára otthon is.
Nagyot sóhajtottam és elhúzva a kezem dörzsöltem meg a orrnyergem.
-Mila, kérlek menj haza, ez nem az a nap.
Nem, ma nagyon nem vagyok beszédes kedvemben, és atom másnapos is vagyok, nem vagyok felkészülve a Mila atombombára.
Letettem a telefont és kibújva a takaró alól kezdtem összeszedni a cuccom húztam fel a cipőm.
- Nem szükséges fáradnod, majd hazatalálok.
Húztam elő a táskámból egy hajgumit és tekertem egy laza kontyot fejem tetejére kusza fürtjeimből.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lucas McNamara
Lucas McNamara



TémanyitásTárgy: Re: Please say, Just a Nightmare! Lucas & Anna May Please say, Just a Nightmare! Lucas & Anna May I_icon_minitime14.07.20 19:01

Legyintettem egyet és már nyúltam is a telefonomért, hogy megnyitva az alkalmazást rendeljek neki egy taxit, rémes a tömegközlekedés, főleg másnaposan, bár egyébként is, tömeg van, zajosak, akadékoskodnak, méltatlankodnak, amúgy is, mire összeszedi magát, addigra itt lesz.
- Erre szükséged lesz, hidd csak el. - Odakint vakítóbbak lesznek a fények, mint nálam és iszonyúan fogják bántani, ha még nem tapasztalt hasonlót, van rosszabb a puszta fejfájásnál, amikor nem bírod kinyitni a szemeid, mert úgy érzed éget minden külső inger, bár én ezt nem a whiskytől szoktam érezni, de gondolom valami hasonló és kellemetlen élmény lehet.
- Csak majd kérem vissza. - Toltam fel a kis orrára a napszemüvegem, hozzátenném az egy ezer dolláros napszemüveg és az egyetlen, amit hordok, így nem az értéke miatt kérem vissza, az nem érdekes.
Egész jól áll, csinos, mint egy örökösnő vagy üzletasszony, hmm csak egy átmulatott éjszaka után.
Mire lekísértem, addigra lent várt a taxi a bejárat előtt, előre van fizetve, de neki erről nem kell tudnia, apróság és csak felhúzná magát rajta, szükségtelen, csak összehúzná a ráncokat amúgy is sajgó buksiján, majd legközelebb megdorgál érte, amiért már megint engedetlen voltam és én fizettem.
Derekára simítva kezem léptem előre és nyitottam ki előtte a kocsi ajtót, majd mikor mellém lépett apró puszit nyomok arcára és megvárom, amíg beszáll és kényelmesen elhelyezkedik.
- Köszönöm a társaságot, Anna May, élveztem. - Támaszkodtam meg egy pillanatra a kocsi tetején, majd halvány mosoly után löktem be az ajtót és intettem a sofőrnek, hogy indulhatnak. Néhány másodpercig még lent állva zsebbe dugott kezekkel figyeltem, ahogy a kocsi kikanyarodik, majd visszamentem a házba. Egészen ehető illat terjengett a földszinten,  hm kockáztassuk meg, éhes vagyok, kanyarodtam el a konyha irányába, ma egészen meglepő és váratlan dolgokat teszek, ez már a második ilyen huszonnégy órán belül, egészen félelmetes. Nem szoktam csak így jól mulatni...
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Please say, Just a Nightmare! Lucas & Anna May Please say, Just a Nightmare! Lucas & Anna May I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Please say, Just a Nightmare! Lucas & Anna May

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Kapcsold ki! Lucas & Anna May
» The Greatest Showman. Anna May & Lucas
» Baby, one more time! Lucas & Anna May
» Ben & Minea - Nightmare?
» Say me, it's just a nightmare! Dominic & Wendy

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Lakónegyed :: McNamara ház, Lucas otthona-