welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Represent Hawaii - Hayley & Graham Vote_lcapRepresent Hawaii - Hayley & Graham Voting_barRepresent Hawaii - Hayley & Graham Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Represent Hawaii - Hayley & Graham Vote_lcapRepresent Hawaii - Hayley & Graham Voting_barRepresent Hawaii - Hayley & Graham Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Represent Hawaii - Hayley & Graham Vote_lcapRepresent Hawaii - Hayley & Graham Voting_barRepresent Hawaii - Hayley & Graham Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Represent Hawaii - Hayley & Graham Vote_lcapRepresent Hawaii - Hayley & Graham Voting_barRepresent Hawaii - Hayley & Graham Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Represent Hawaii - Hayley & Graham Vote_lcapRepresent Hawaii - Hayley & Graham Voting_barRepresent Hawaii - Hayley & Graham Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Represent Hawaii - Hayley & Graham Vote_lcapRepresent Hawaii - Hayley & Graham Voting_barRepresent Hawaii - Hayley & Graham Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Represent Hawaii - Hayley & Graham Vote_lcapRepresent Hawaii - Hayley & Graham Voting_barRepresent Hawaii - Hayley & Graham Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Represent Hawaii - Hayley & Graham Vote_lcapRepresent Hawaii - Hayley & Graham Voting_barRepresent Hawaii - Hayley & Graham Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Represent Hawaii - Hayley & Graham Vote_lcapRepresent Hawaii - Hayley & Graham Voting_barRepresent Hawaii - Hayley & Graham Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Represent Hawaii - Hayley & Graham Vote_lcapRepresent Hawaii - Hayley & Graham Voting_barRepresent Hawaii - Hayley & Graham Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Represent Hawaii - Hayley & Graham

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next



do you know who i am?
Graham Hastings
Graham Hastings



TémanyitásTárgy: Represent Hawaii - Hayley & Graham Represent Hawaii - Hayley & Graham I_icon_minitime05.09.20 1:37

Hmm, szeretek a nem kell dolgozni mennem érzésre ébredni, nem panaszként, szerintem még életemben nem voltam ennyit szabadságon és nagy valószínűséggel még jó ideig nem is leszek, de hát nem minden nap nősül meg az ember, vagy mi. Túlaggódó típus vagyok a munkámban, de nem, amikor semmit sem kell csinálni és most két hétig csak azt szándékozom, de azt mindig és nagyon, így nem is keltem korábban a szokásosnál, hogy időben elérjük a gépet, ahogy sejtettem már egy féltucatnyi üzenet várt Hayley-től minden megvan-e, igen, igen és igen, igen Hayley az is megvan, motyogom magamban, majd kikászálódtam az ágyból, tettem fel magamnak egy adag kávét lecsöpögni, majd ráérősen kortyolgatva a gőzölgő koffein adagomat lelki szemeim előtt életem nőjét kétségbeesetten futkosni a lakásban, hogy úristen, elkésünk, elfogunk késni, magamban jót mosolyogva ezen vettem elő a mobilom és pötyögtem be neki egy gyors üzenetet, "a virágos ikine el ne maradjon."
Nagyjából már összecsomagoltam és leginkább csak a papírokat ellenőriztem le, gyorsan lezuhanoztam és már öltöztem is, két hét Hawaii, a bőröndemet zártam le, amikor hirtelen megakadt a tekintetem az ujjamon lévő gyűrűn, már kezdem megszokni, úgy értem magát a tényt, mert semmi mást nem szoktam viselni, még karórát se igazán, előírás és csak zavarna. Oké, minden megvan, kulcsok, mobil és tárca, indulhatunk.
Torkomat kaparva kopogtatok Hayley-ék ajtajában már vagy harmadszor, de gondolom nagy a zűrzavar odabent és nem hall, így csendben beengedem magam.

- Hayley... - Szólok fel az emeltre a nappaliból állva.
- Mondd, hogy kész vagy?! - Könyörögve kérlek, pillantok fel rá.
- Mehetönk? - Mert akkor hívnám a taxit, nem fogom ott hagyni a kocsim két hétig dekollni a reptéren.  
Egek, tuti minden megvan és ez csak egy ráadás kör hiszti a férfiaknak privát, hhh ha valamit nem raktál el, akkor azt nem veszed fel, én aztán eltekintek tőle.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Hayley Woodson - Hastings
Hayley Woodson - Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Represent Hawaii - Hayley & Graham Represent Hawaii - Hayley & Graham I_icon_minitime05.09.20 15:46

Először is utána jártam annak, hogy mennyi poggyászt lehet felvinni a gépre és pontosan mennyi kilós limit is van. Elképesztően kevés mindent vihetek magammal, ahhoz képest, hogy legszívesebben magammal vinném a fele ruhatáramat. Hiszen sose lehet tudni, hogy mire lehet szükségem. Na és mi van akkor, ha kifogyok a tiszta ruhákból? Felkeresünk egy mosodát? Vagy esetleg mászkáljak előtte meztelenül azzal a kifogással, hogy már így is sok a szennyesem és így spórolok a ruhával?  Gondolom Graham ezen nagyon meglepődne, sőt lelki szemeim előtt látom is, hogy milyen megdöbbent fejet vágna, ha egyszer csak meztelenül jelennék meg előtte. Igaz, hogy most már a „férjem”, de ez nem jelenti azt, hogy a nászutunk alatt bármikor is láthatna úgy, hogy anyaszült meztelen lennék.
Szóval rengeteg különös gondolatom van, amióta házas vagyok, de igyekszem jó mélyen elzárni őket, különben sem érek rá most ezzel foglalkozni. Már napokkal ezelőtt összepakoltam, hogy még véletlenül se maradjon itthon semmi, de ennek ellenére még futok néhány kört, hogy biztosra menjek. Közben pedig persze a drága férjemet is bombázom üzenetekkel, hogy még véletlenül se hagyjon otthon semmit, hiszen köztudott, hogy a férfiak nem túl jók az ilyesmibe, ezért van az, ha kapcsolatban élnek, akkor mindig az asszony csomagol helyettük.
- Csak egy pillanat. – Ordítok vissza a szobámból. Akkor döbbentem csak rá, mikor válaszoltam neki, hogy a nagy rohangálásban azt is elfelejtettem, hogy nyitva a bejárati ajtó, nos majd mindent jól be kell zárnom. Most szerencsém volt, hogy csak Graham engedte be magát és nem valami perverz szatír.
Még gyorsan bedobtam a táskámba a telefon töltőmet és fejben még egyszer átfutottam azon a listán, ami létszükséglet lehet abban a pár napban és gáz lenne, ha itthon hagynám. Végül úgy döntöttem, hogy mindent elpakoltam és már robogtam is le hozzá kezemben a bőröndömmel.
- Szia. – Mosolyogtam rá mikor már szemtől szemben álltam vele. Még mindig valami különös érzés fog el, amikor meglátom.
- Mindjárt mehetünk, csak még egy pillanat. – Azzal meg is indultam a hátsó bejárati ajtó felé, hogy megnézzem be van-e zárva. Megnyugodtan be volt zárva, akkor már csak a bejárati ajtót kell bezárnunk magunk mögött és reménykedni, hogy olyan állapotban lesz a ház amikor visszajövök, ahogyan hagytam. Ritkák errefelé a betörések, ami a „térfigyelő kameráknak” köszönhető.
- Biztos hozol mindent? – Mindössze csak biztosra akartam menni, de szeretnék hinni abban, hogy Graham felnőtt férfi és tudja, hogy mire lesz szüksége a nászutunk alatt.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Graham Hastings
Graham Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Represent Hawaii - Hayley & Graham Represent Hawaii - Hayley & Graham I_icon_minitime07.09.20 15:34

Csak legyünk indulásra készen, mire ideérnek értünk, csúsztattam vissza zsebembe a mobilom miután applikéción keresztül kértem egy taxit. Még szerencse, hogy repülővel megyünk, így nem bír gigászi méretű utazótáskát hozni és szegény szerencsétlen hordárok sem fognak megszakadni, végül is mire lehet szüksége, bikinire, a nőket ismerve azon se lennék meglepve, hs minden napra vásárolt volna egyet, mert döntésképtelen volt és mindegyikből kellett egy, törlközőre, naptejre, napszemcsire meg esetleg valami cuki kalapra, ruha szinte felesleges is, amennyit süttetni fogja magát.
- Lássuk csak, jegyek, papírok, gyűrűk megvannak. - Vezetem le tekintetem a kezére, igen jó. És ha nincs, a usb bemenetünk ugyanaz, minden mást pedig tudunk vásárolni, két hétig semmit sem kell csinálnunk és nem is nagyon szándékozok a kötelező nászútas programokon kívül.
- Francba, alsónadrágot elfelejtettem pakolni. - Úgy nem egész kettő másodpercig működött a pókerarc, majd tört ki belőlem a nevetés. Tisztában vagyok vele, hogy még megfogom kapni ezért a magamért, egy nő mindig kreatív, ha arról van szó hogyan szívasson meg.
Bekanyarodott a ház elé a kocsi, felnyitottam a csomagteret és gepakoltam a két bőröndöt.

- Mehetünk. - Nyitottam ki előtte udvariasan a kocsi ajtaját, hogy betudjon ülni hátra, én pedig a sofőr mellé szálltam be, kábé fél óra a reptér innen, nem túl nagy dugóval számolva., de nem, nem fogjuk lekésni a gépet. Sőt, még így is kellemesen csalódtam Hayley-ben, mondjuk azokért a hawaii ingekért annyira nem haragszom, ha mondjuk valahol otthon maradt.
- Oké, látod hanyas terminál? - Álltam meg és pakoltam le a bőröndöket a hatalmas előcsarnokba a szintén elég nagy kijelzőn keresve a mi járatunkat, aha megvan, lehet becsekkolni.
- Aha, megvan. Gyere, menjünk. - Vettem fel mindkettőnk csomagját...
- A zsebemben vannak a jegyek, légyszi keresd ki... - Foglalt épp mindkét kezem. Még mindig elég nehéz elhinni, de így a reptéren várakozva azért egy fokkal mégis csak jobb.
- Mi a fenét fogunk csinálni tíz órán keresztül? - Engedtem előre a kapunál, annyi idő alatt szerintem bármire és mindenre ráun az ember, aludni, olvasni, filmet nézni, hmm hozhattam volna laptopot.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Hayley Woodson - Hastings
Hayley Woodson - Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Represent Hawaii - Hayley & Graham Represent Hawaii - Hayley & Graham I_icon_minitime08.09.20 1:36

Már indulásra készen állunk, de még mindig alig akarom elhinni, hogy tényleg belevágunk ebbe a nagy utazásba. Persze szó szerinti értelemben és átvitt értelemben is. Itthonról dolgozok és általában nagy sikert szoktam aratni a cikkekkel, amiket az újságok lehoznak, de mostanában egyre inkább azon gondolkozok, hogy mi lenne, ha a mi kis történetünket vetném papírra? Ehhez kellene a beleegyezése is, mert anélkül nem vágnék bele.
- Áh, pedig már majdnem elhittem, pedig, ha tudnád, hogy egész este azért imádkoztam. – Vele együtt nevettem. Kerültünk már nagyon is közel egymáshoz, de mindig képesek voltunk végül megálljt parancsolni magunknak. Most viszont két hétig kell elviselnünk egymás közelségét. Egy szoba, egy ágy és félek, hogy túl nagy lesz a kísértés.
- Köszi. – Behuppantam a taxiba. Fejemet hátra vetve gondolkoztam szép csendben. Szinte már túl hamar értünk ki a reptérre.
- Nem. – Hiába nézelődtem egyik táblán se láttam kiírva, hogy honnan fog indulni a gépünk. Szerencsére Graham ügyesebb volt nálam.
Itt a vissza nem térő alkalom. Láttam, hogy melyik zsebébe tette el a jegyeket, de nem bírtam nem visszaélni ezzel a lehetőséggel. Elvégre megtehetem, hiszen a felesége vagyok…
- Hoppácska, azt hittem itt vannak. – Füllentettem miután hátsó zsebébe nyúlva tenyerem szépen hátsófelére siklott. Csak lecsekkoltam mielőtt becsekkolnánk.
- Oké, megvan. – Végül tényleg kivettem a zsebéből, de képtelen voltam leplezni azt a pofátlan vigyoromat, ami még mindig ott van az arcomon az iménti tapizós jelenet óta.
- Kényeztetsz és lesed minden kívánságomat. – Hangosan elnevettem magam. Most még az se érdekel, hogy körülöttünk vannak mások is, most semmi se tudná elvenni a kedvemet.
- Igyekezhetsz jó férj lenni és mondjuk cserébe én is nagyon jó leszek hozzád. – Ez már csak így működik. Ha valójában házasok lennénk, akkor tényleg ezt várnám el tőle. Amolyan adok és kapok játékot. Ha mondjuk elalszom a nyakamat a gépen, akkor jól esne, ha meg masszírozna, és akkor talán én is kezelésbe venném viszonzásul. Viszont ennyi üléstől tuti, hogy a fenekem fog leghamarabb elzsibbadni.
Átestünk a szokásos reptéri ellenőrzésen és miután felmutattuk a jegyeket hamar a gépen találtuk magunkat.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Graham Hastings
Graham Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Represent Hawaii - Hayley & Graham Represent Hawaii - Hayley & Graham I_icon_minitime09.09.20 21:54

Hangos nevetésben törtünk ki, oké Hayley tesz róla, hogy hitelesen hozzuk a nászutas párt, azért ennyire nem gondoltam komolyan, de ne higgye, hogy vissza nem nyal a fagyi, csak épp foglalt mindkét kezem, de lesznek még szabadok.
- Persze szívem, igen szívem... - Akkor azt hiszem mást nem is kell megjegyeznem, ez mindenre jü lesz, kompatibilis.
Tíz óra repülőút alatt azt hiszem a kényeztetésre is rá fog unni bármit is ért ez alatt, szóval remélem hozott nyakpárnát, de ha mégsem a vállamat feltudom ajánlani.

- Viszem a poggyászodat drágám, mit szeretnél még? Ha gondolod ugorj fel a hátamra és akkor felviszlek téged is. -  Nem egészen gondoltam komolyan, nem azért, mert nem bírnám el, elbírnám, de utána aztán lehetne jó feleség és masszírozhatna, mondjuk azt bármikor egyéb fájdalmak nélkül is szívesen elviselném, ha csak úgy minden ok nélkül odaadó házastárs szeretne lenni, de úgy érzem nagyon elkalandoztam.
- Gyere asszony. - Karoltam át a vállát, miután leadtuk a csomagokat, amik a rakodótérbe mennek majd, mi pedig felszálltunk lassan a gépre.
- Nézünk valamit? -  Hosszú lesz az út, majdnem mint egy műszakom. Közelebb csúszok az ülésen, hogy mindketten relatív kényelmesen elérjük a fülest és ne keljen meggörnyednünk érte. Átkaroltam, kényelmesebb így tartanom a kezem és figyeltem még görget, hogy mit is nézzünk. A vígjátékot azért nem támogatom, mert akadnak még itt rajtunk kívül és lehet nem értékelnék, ha hangos nevetésben törnénk ki a könnyeinket törölgetve, szóval azon kívül bármi jöhet, akció, dráma, horror, krimi, teljesen mindegy.
-  Aham, az jó lesz -  Bökök rá végül egyre, még életemben nem hallottam róla, nem mintha annyit neteznék, amennyire a pihenőben van rá időm és elhatározom, hogy majd megnézem, aha általában, az esetek kilencven százalékában elfelejtem, vagy azt, hogy mi volt a címe vagy simán lusta vagyok visszakeresni az előzményekből és nézem, amit találok és nem láttam még.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Hayley Woodson - Hastings
Hayley Woodson - Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Represent Hawaii - Hayley & Graham Represent Hawaii - Hayley & Graham I_icon_minitime10.09.20 2:24

- Ez tetszik. Gyorsan tanulsz. – Ha mindenre így helyeselne, akkor maga lenne a tökély a házasságunk és persze iszonyat unalmas is lenne. Akkor mégis hol marad az ajtócsapkodós veszekedős jelenetem, amikor valamiben nem értünk egyet? Nos, nem hinném, hogy ebben a pár napban sort kerítenék erre, aztán meg hamar túl leszünk a váláson is. Szóval azt hiszem, hogy ez ki fog maradni a rövid életű házas életünkből.
- Áh, ez így nem izgi. – Igyekeztem elkeseredetten felsóhajtani.
- Majd, ha szabadok lesznek a kezeid, akkor el fogom várni, hogy a karjaidban cipelj. – Túlzok csak, semmi ilyesmit nem akarok, viszont arra kíváncsi lennék, ha oda érünk a szállodai szobához, akkor tényleg fel fog kapni, hogy átvigyen a küszöbön? Majd kiderül.
Mivel mondjuk úgy, hogy „szabadúszó” vagyok, ezért hoztam magammal a laptopomat, elvégre sose tudhatom, hogy mikor fog elkapni az ihlet. Nem úgy terveztem, hogy órák hosszáig dolgozni fogok napi szinten, inkább csak szeretném valahová feljegyezni, ha remek ötletem támad. Nem akarok sokat dolgozni, mert még a végén a drága férjem hamar rám unna és más társaság felé akarna kacsingatni.
- Aha. – Kapcsoltam is be a laptopot, megnyitottam a filmes oldalt, ahol nézni szoktam a filmeket. Általában mindig a legnépszerűbb kategóriát nyitom meg először, ahogyan most is tettem.
- De én választok. – Tudom egy házasság a kompromisszumokról kellene, hogy szóljon, de talán végül neki is lesz majd némi beleszólása. Görgettem lefelé az oldalt és hirtelen megakadt a tekintetem az egyik címen. Hallottam már róla, de még sose láttam, talán pár hónapja ezelőtt olvastam róla valahol… Az rémlik, hogy vagy két órás, de egy ilyen hosszú útra pont tökéletes.
- Ez? – Mondjuk úgy, hogy megvolt Graham jóváhagyása is. Betettem az egyik fülhallgatót, majd becsatoltam a biztonsági övet, mert úgy hiszem, hogy lassan megkezdjük a felszállást. Ez utálom a legjobban az egészben, na meg a légörvényeket. Ezért is jó, hogy inkább a filmmel próbálom elterelni a figyelmemet.
- Még sose volt ilyen szexi párnám. – Suttogtam, de így is tökéletesen hallotta, hiszen nagyon közel volt hozzám, pontosan annyira közel, hogy a fejemet vállára hajtottam miután elindítottam a filmet.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Graham Hastings
Graham Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Represent Hawaii - Hayley & Graham Represent Hawaii - Hayley & Graham I_icon_minitime16.09.20 16:38

Ismét nevetnem kellett, az én kis igényű csöppet sem fölényeskedő feleségem.
-  Igen? - Vontam fel szemöldököm.
-  És mi lesz akkor, ha elfáradok, ha elfáradnak a karjaim és nem bírlak már tartani? Meg is masszírozol? -  Mert az lenne a legkevesebb az önzetlen fáradozásaimért, de ha már itt tartunk az egyébként is bármikor szívesen venném, nem arról van szó, hogy kemény fizikai munkát végeznék, ami napi szinten megterhel, de azért hordágyat lehúzni a negyedikről nem sétagalopp.
- Habfürdőt is csináljak neked, mossam meg a hátad? - Az az érzésem, hogy inkább kussolnom kellene és nem további ötleteket adnom, de ezzel már azt hiszem elkéstem.  
- Jól van. - Adtam meg a magam a gyengéd női nyomásnak.
- Hmm, nem is lesz még egy ilyen szexi párnád. - Vigyorodtam el ugyanolyan halkan suttogva szavaim, voltaképp nem is értem minek suttogunk, hiszen nekünk van bedugva a fülünk, nem pedig másoknak, így attól, hogy mi még suttogunk, azt mások hallják.  
- Te is akarsz olyan felszállós felhők felett a gépszárnnyal felvágós képet? - Mindenkinek van, legalábbis facen és instagramon egy raklapnyi ilyen képet látni és nekünk amúgy is kell készítenünk egy csomót az irodának, ahol boldog házasok és nászutasok vagyunk.
Lőj egyet, feltöltöm. - Vettem is elő a mobilom és nyomtam a kezébe, amíg leállítottam a filmet, ahogy elkészült a fantasztikus repülünk fotó, már töltöttem is fel és állítottam be a részleteket.
-Azt mondja, Woodson - Hastings... - Akadt meg a tekintetem a megjelölés résznél.  
- Jól cseng. - Vigyorodtam el, ahogy megjelöltem Hayley-t a posztban, kész is.
- Indíthatod. - Dőltem vissza kényelmesen, hosszú utunk lesz, de addig is lássuk mire vannak úgy oda ettől a filmtől, vállán pihentetve kezem csúsztam lejjebb az ülésemen és kezdtük nézni a filmet, ami háát elég pikánsnak ígérkezik, oké talán mégse volt annyira jó ötlet.  
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Hayley Woodson - Hastings
Hayley Woodson - Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Represent Hawaii - Hayley & Graham Represent Hawaii - Hayley & Graham I_icon_minitime17.09.20 17:39

Már megismerkedésünk óta megy közöttünk ez a bizonyos adok és kapok játék, de úgy érzem, hogy mióta házasok vagyunk azóta tettünk még rá egy lapáttal. Az már biztos, hogy élvezzük egymás társaságát és igyekszünk feszegetni a határokat. Ez mindkettőnk számára valami egészen új dolog és szerintem csak arra vagyunk kíváncsiak, hogy meddig mehetünk el. Na és vajon meddig? Mikortól fogjuk úgy érezni, hogy túlzásokba estünk? Nálunk mi számít egyáltalán túlzásnak? Arról csak mi dönthetünk. Persze mások szerint biztosan az is elhamarkodott döntés volt, hogy csak így összeházasodtunk, ez is biztosan már a túlzás kategóriába tartozik.  
- Hm, mondjuk mit szólnál egy egész testes masszázshoz? – Nem vagyok semmi jónak az elrontója és végül is miért ne? Ennyit igazán megtehetek érte, pláne azok után, hogy mennyire gondoskodott rólam, amikor szükségem volt rá.
- Csak is akkor, ha csatlakozol a habfürdőmhöz. – Fantasztikus a képzelőerőm és már látom is lelkiszemeimmel, hogy meztelenül vagyunk a mindketten a kádban, egymással szemben… Meztelenségünket csak a hab takarja. Talán vörösbort is iszogathatnánk fürdőzés közben, de valamiért ez a jelenet után már a hálószoba ágyban látom magunkat. Lihegve és zihálva egymásba gabalyodva. Oké, tényleg nagyon élénk a fantáziám és erre jobb lenne, ha nem is gondolnék.
- Jót tett neked a házasság önbizalom téren. – Akaratlanul is elnevettem magamat. Az a lényeg, hogy Graham lesz most a párnám és tagadhatatlanul szexi. Nem is értem, hogy eddig miért nem csapott le rá senki. Lényegtelen, már az enyém és az ujjamon lévő gyűrű is ezt bizonyítja. Persze csak ideglenesen.
- Miért is ne? – Szeretek képeket csinálni, de leginkább nem magamról, nem vagyok olyan, aki napi szinten feltölt hatszáz pózólos képet, vagy azt, hogy mit eszik éppen. Ennek ellenére mégis bele mentem, hogy csináljunk egy közös szelfit. Valójában azt hiszem, hogy ez volt az első közös képünk, szóval szépen mosolyogtam rajta.
- Remélem nem probléma. – Azt hiszem, hogy még nem mondtam neki, hogy mennyit álltam sorba, mire eljutottam oda, hogy kötőjellel, de felvegyem a nevét. Mindössze csak nem akartam magyarázkodni, hogy miért nem viselem a férjem nevét a nászúton.
- El sem hiszem, hogy összebújva ilyen filmet nézünk. – Graham túl közel volt hozzám, szó szerint centik választottak el minket, mikor a szemébe néztem, de gyorsan el is nevettem magam. Nem is tudom, talán csak kínomban… Annyira abszurd az egész film, semmi értelmét nem látom. Arra biztos jó, hogy kissé zavarba érezzem magam az újdonsült férjem mellett miközben azt nézzük, hogy a filmben lévő férfi hogyan akarja rávenni a nőt, akit elrabolt arra, hogy szeressen bele és tegye szét neki a lábát. Mondjuk, ha Graham akarna így elérni nálam bármit is, semmi esélye se lenne. Na meg az a másik nő mégis honnan került elő, aki végül letérdelt a pasi előtt, hogy az elrabolt és kikötözőt nő végig nézze, hogy orálisan kényezteti a pasast? Egyáltalán nem tudom komolyan venni ezt a filmet, de ha már elkezdtük, akkor nézzük végig. Legalább nevetünk egy jót.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Graham Hastings
Graham Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Represent Hawaii - Hayley & Graham Represent Hawaii - Hayley & Graham I_icon_minitime18.09.20 21:54

Egész testes masszázs, habfürdő, kihagytunk valamit? A szexet. Általában ez a három dolog összefonható.
- Hmm, nem is hangzik rosszul, ha az ellazító meleg vízben masszíroznád mondjuk a vállam. - Nyúlok fel és kezdem el finoman átnyomkodni saját bőröm és izmaim. Nem, ez egyáltalán nem finom célzás volt, tényleg megmasszírozhatna, szóval nevezzük inkább kihívásnak.
- Tényleg? Te csak még pimaszabb lettél. Nem hanyagolhatlak el, még a végén elszemtelenedsz. - Vigyorogtam, valamit azért mégis csak jól csinálhatok, ha ennyiszer megtudom nevettetni, legalább ez a tulajdonságom nem fakult még meg.
- Mi? Ja, dehogyis. Végül is a nagyanyám gyűrűjét viseled, ennyi belefér. - Vontam meg a vállam, mintha ez lenne az egyik legtermészetesebb dolog, hogy a családi gyűrűvel kértem meg a kezét, hol ott néhány hét múlva fel is bontjuk a házasságunkat.
- Aha, határozottan máris tanultam ezt-azt. - Kapartam meg a torkom, de nem fordultam felé, hajszálai csiklandozzák bőrömet és kellemesen telíti el érzékeim illata, de ez nagyon nem az a pillanat, amikor engedhetnék a kísértésnek, így inkább kicsit elhúzom az arcom és a támlának döntöm. Khm, lehet még sem volt ez a film annyira jó döntés.
Feje felett nézek ki az ablakon, remélem ezután nem a szürke ötven trilógia következik, sokkal inkább szavaznék valami véresre, vagy valami thriller-re, bármire ami kicsit másféle terel gondolatokban, hosszú még az út.

- Hát asszony, nem ezt fogjuk nézni szex előtt, inkább lejts egyet bugyiban, az többet ér. - Abban a másikban legalább nézett ki valahogyan az a nő, de ezeket komolyan nem tudom honnan szedték és ez is csak azért érdekelne, hogy arra ne járjak véletlenül se, hát öregem, nincs ízlésed, vagy öregszem, khm nem tudom, de én inkább a nőnek törölte volna meg a szája körül papírzsebkendővel, minthogy engem kellett volna, de még a lelkes produkciót se értékelném túl sokra, hát ez kiábrándító.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Hayley Woodson - Hastings
Hayley Woodson - Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Represent Hawaii - Hayley & Graham Represent Hawaii - Hayley & Graham I_icon_minitime19.09.20 3:53

- Csak a vállad? Vagy máshol is szükséged lenne egy kis érzéki kézimunkára? – Átveszi a labdát, kapura lő és góóóól. Na ez most biztosan betalált. Az előtt említettem azokat a bizonyos határokat és most tuti, hogy az összeset szépen átléptem, sőt még lélekben twerkeltem is.
- Azt hiszem, hogy azon már túl vagyunk. – Elszemtelenedtem volna? Szerintem mindig is ilyen szabad szellemű, nagy szájú voltam, házasság ide vagy oda. Mikor megismerkedtünk egymással akkor is tettem már fel neki néhány zavarba ejtő kérdést, de ezt fogjuk inkább a szakmai ártalomra. Kíváncsi vagyok és persze nagyon eleven a fantáziám.
- Ez túlzás. – Nem is értem ezt az egészet. Simán kinevezhettük volna az egyik gyűrűmet „eljegyzési gyűrűnek” és viselhetném azt, mert így… Tényleg családi örökséget viselek.
- Mi van akkor, ha elvesztem? Akkor hogyan fogod tudni megkérni a bizonyos nagy Ő kezét? – Nem áll szándékomban, sőt nagyon is vigyázok rá, ami mondjuk úgy könnyű, hogy bármiféle beavatkozás nélkül tökéletesen passzol az ujjamra.
- Legalább a pasi nézett volna ki jól a filmben. – Csalódottan felsóhajtottam. Nekem valamiért nem jött be, hiába is próbáltak neki a lehető legtöbb pucér jelenetet osztani.
- Miért van az, hogy mi csak ilyen filmet tudunk nézni együtt? Engedem, hogy a következőt te válaszd ki. – Először megnéztük a kurva képzős filmet, most meg ezt az értelmetlen valamit, amit értékelni se tudok. Pedig állítólag nagyon jó és izgató filmről van szó… Hát nem érzek magamban nagyobb kényszert, mint eddig, hogy a film hatása alatt leteperjem az újdonsült férjemet.
- Mi van?! – Meglepetten pislogtam rá. Váratlanul ért, amit mondott. Nem is értettem hirtelen. Szex és fehérneműs tánc… Azt hiszi, hogy le fogunk feküdni egymással a nászút alatt? Remélem csak viccelt és számára is nyilvánvaló, hogy attól, hogy a nyeremény játék végett összeházasodtunk attól még ugyan úgy barátok vagyunk némi vonzalommal a másik iránt, mint ahogyan eddig is.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Graham Hastings
Graham Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Represent Hawaii - Hayley & Graham Represent Hawaii - Hayley & Graham I_icon_minitime20.09.20 13:21

Meglehet, hogy az, de akkor nem igazán gondolkodtam, tudom nem volt igazi lánykérés, de akkor is valamiért ez tűnt természetesnek, nem tudnám megmagyarázni miért.
- De nem fogod elveszíteni, bízom benned. - Azt hiszem ezzel semmi túlzót nem mondtam, megéltük már együtt néhány dolgot és segítettem is, amikor lebénázott a lépcsőn, nem aggódom túlságosan elmosogatná és a lefolyóból kellene kipecáznom a gyűrűt.
- Csak poén volt, de ha valaha is kedvet kapnál hozzá, légyszi ne így próbáld, ez gáz. - Nem ettől a filmtől mozdulna meg a fantáziám az egyszer biztos, nem is értem ezeket a filmeket, az egyikben verik a nőt, a másikban kényszerítik, hogy szeress, ez most komoly? Hát, tényleg bazi régimódi lehetek.
- Oké, kifogja bírni az akku? - Vezettem le a kurzort a kis ikonhoz, aha hát még egy filmet biztosan, kezdem el görgetni a listát, a legújabbak szerint vannak rangsorolva, de most nincs semmi kedvem feliratot olvasni, végül megakad a szeme az egyiken, több plakátot is láttam már ebből a filmből, eléggé felkapták, bár hmm nem tudom, nekem elég taknyosnak tűnik a kis csávó benne, de azért lássuk.
- After. Jó lesz? - Semmivel sem lehet rosszabb au előzőnél, legalább is nagyon ebben reménykedek. De elindítottam, szóval meglátjuk.
- És hogy válaszoljak a kérdésedre, fogalmam sincs, de az a múltkor J. Law-al legalább jó volt, faszán ki volt találva a sztori. - A kurva képző. Nálam általában az első fél óra dönti el, hogy végig fogom e-nézni vagy inkább szenvedni a filmet és hát ez is elég gyengén indított, a kiscsaj, aki egyetemre megy, a nyomi pasija meg nem, új környezet, új szobatársak, haverok, buli, pia, azután bepróbálkoznak Teesa-nál, aki még tartja magát az elveihez, de a pasinak ez sérti az egóját, ezért fogadást kötnek, hogy randizik vele és megfekteti, hű ez aztán a kreatív.
- Esküszöm mintha láttam volna már ezt, vagy valami hasonlót, volt ilyen, nem? Elvált szülök kölykei, ahol a nő drogozik, a pasi meg megdönti fél
Manhattan-t.
- És abban volt az a túlértékelt csókjelenet is, bár sokkal inkább azért volt túlértékelve, mert akkoriban még nem volt annyira elfogadott ez a saját nemek közti vonzalom.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Hayley Woodson - Hastings
Hayley Woodson - Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Represent Hawaii - Hayley & Graham Represent Hawaii - Hayley & Graham I_icon_minitime23.09.20 8:18

Túlzásnak érzem ezt az egészet. Az oké, hogy hirtelen jött ötlettől vezérelve beneveztünk arra a bizonyos nyereményjátékra, amit végül meg is nyertünk és ezért meg kellett, hogy házasodjunk, de sose gondoltam volna, hogy végül a nagymamája gyűrűje fog felkerülni az ujjamra. Ezt a gyűrűt valaki olyannak kellett volna tartogatnia, aki tényleg rászolgált arra, hogy viselje, mondjuk az élete nagy szerelmének. Majd szépen visszaadom neki és remélhetőleg lesz még alkalma arra, hogy valaki ujjára felhozza és nagyon boldogok legyenek együtt egy egész életen át.
- Nagyon vigyázni fogok rá. – Ennél többet már nem ígérhetek, mindössze csak annyit tehetek, hogy tényleg szemmel tartom a gyűrűt ebben a néhány napban, hogy aztán visszaadhassam neki.
- Ha valaha is az lenne a célom, hogy elcsábítsalak, akkor ennél sokkal jobb módszereim vannak. Képtelen lennél ellenállni nekem. – Mindvégig a szemébe nézve beszéltem hozzá, miközben kezemet combjára tettem és szép lassan kezdtem felfelé haladni. Mindössze ugye pusztán csak szemléletesképpen, hogy már egy laza tapival is, de több izgató pillanatot értem el, mint az előtt nézett filmben… Mert az minden volt, csak izgató nem, hiába volt benne meztelenkedés.
- Hát nagyon remélem. – Egyébként pedig hamar levettem róla a kezemet, mielőtt még túlzásokba estem volna. Az egy dolog, hogy papíron mi házasok vagyunk, de attól még számunkra vannak dolgok, amik úgymond meg nem engedettek.
- Jól hangzik, aztán majd kiderül, hogy jól választottál-e. – Filmet keresni olyan, mint könyvet választani a borítója alapján. Szóval az egész egy nagy zsákbamacska.
- Esküszöm, akkora csattanó volt a végén, hogy még a hideg is kirázott tőle. – Szeretem az olyan filmeket, amik nem a szokásos közhelyes forgatókönyv szerint rendeznek. Mert az olyan filmekből kezd elegem lenni, ahol már az első néhány perc után meg tudom mondani, hogy mi lesz a befejezés.
- Kegyetlen játékokra gondolsz? – Az viszont nem mai film, sőt már jó régi és már évekkel ezelőtt láttam. Na mondjuk akkor nagyon tetszett, mert valami új volt, úttörő a filmek világában, mert nem rémlik, hogy azelőtt láttam volna ilyen kicsavart sztorit.
- Eddig, amit néztünk filmeket, abban mindben volt valami, ami „erotikusnak” volt gondolva. Ha már minden filmben van szexjelenet, akkor nem lenne egyszerűbb, simán csak pornót néznünk? – Nagyon közel álltam ahhoz, hogy felnevessek, de mégis tartottam magamat, hiszen kíváncsi voltam Graham reakciójára. Természetesen csak vicceltem, szépen is néznénk ki, hogy a repülőn felnőtt tartalmat nézünk. Oké, az általunk kiválasztott filmekben is volt néhány erőltetett pikáns pillanat, de az mégis más.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Graham Hastings
Graham Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Represent Hawaii - Hayley & Graham Represent Hawaii - Hayley & Graham I_icon_minitime04.04.21 20:14

Még magam sem döntöttem el mi is a véleményem erről a filmről, az a bizonyos nagy csattanó nálam elmaradt, talán azért is, mert volt már film hasonló témában és most húsz év távlatában megpróbálkoztak valami hasonlóval annyi különbséggel, hogy itt megpróbálják majd kicsit tovább csűrni, csavarni  szálat, kicsit megspékelni, de hát az alap nem változott sokat, mint egy rántott hús, reszelhetsz rá sajtot és hívhatod másképp, az attól még rántott hús lesz.
- Nem tudom, nekem kicsit... itt ugyanaz megy, csak taknyosokkal, amott meg a jó módtól nem tudtak mihez kezdeni magukkal, de valahogy értékelhetőbb kategória volt. - Az mind egy dolog, hogy a színészgárda addig nem ismert, az nem szokott zavarni, ha egy adott színészt vagy színésznőt akkor abban a filmben látok először, de ez a kis csávókám, hát nem jött át, bocs haver.
- Na, azt nem! - Határozottan nem, bármilyen jó barátságban is állunk, itt azt hiszem meghúzhatjuk azt a bizonyos határt, mert elgondolva lehet, hogy jó poénnak hangzik, de ennyire azt hiszem sosem fogom megalázni a férfiasságom.
- De bármikor pontozhatjuk a szexjeleneteket a filmekben. - Ennyi még belefér, egyáltalán azt sem értem mit tartanak olyan izginek a pornófilmekben, ha annyira a jobb kezedtől vársz valami jót, akkor az magadtól is menni fog, ha nem, ott már gondok vannak, a másik, hogy nekem az már inkább az  ízléstelen végletek felé közelít és inkább kezd hasonlítani egy anatómia órára, ahol tényleg mindenhova betekintést nyerhetünk s közben még meg is dugjuk, hát gratulálok.
- Bár azt hiszem... - Dőltem felé közelebb.  - ...hogy ez nem igazán repülőútra való téma.  - Emeltem kettőnk közé a tenyerem és igyekeztem minél halkabban, mégis kiérthetően suttogni a szavaimat, még a végén már kuncogni kezdtem, nem tudom eddig hallott-e bárki bármit abból, amiről beszéltünk, de ha igen most elég érdekes gondolatai lehetnek a kettőnk kapcsolatáról.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Hayley Woodson - Hastings
Hayley Woodson - Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Represent Hawaii - Hayley & Graham Represent Hawaii - Hayley & Graham I_icon_minitime06.04.21 10:11

Már az első pillanattól kezdve szimpatikus volt számomra. Mármint ez nem a „meglátni és megszeretni” dolog lenne, se nem a „visszavonhatatlanul bele szeretni már az első pillanattól” mégis… Mikor volt az a pillanat, hogy beskatulyáztuk egymást a barát zónába? Ide költözött, új volt és úgy éreztem, hogy most inkább egy barátra lenne szüksége, aki sörözés közben segít neki beilleszkedni és nem vetettem rá magamat egyből, mint a többi itteni nő, de végül mégis az én ujjamra került a gyűrű, még ha pontosan jól tudjuk ennek az okát. Mindketten tudjuk, hogy tagadhatatlanul működik közöttünk a kémia, és a többi már csak rajtunk múlik. Mert mi van akkor, ha már mindketten többre vágyunk pusztán barátságnál? Talán egyikünk se meri megtenni azt a bizonyos lépést, mert… Tudjuk miért. Ez rosszul is elsülhet. Ha egyikünk se lép, akkor megmarad a barátságunk, ha pedig valamelyikünk mégis bátor lesz és megteszi azt a lépést akkor mindennek vége lehet közöttünk, a sose volt kapcsolatunknak, de főleg a barátságunknak.
- Csak azt ne mondd, hogy olyan lennél, aki miután megnézett egy filmet kényszert érez, hogy értékelje a neten. – Hazudnék, ha azt mondanám, hogy sosem volt arra példa, hogy nagyot csalódtam és nem vetemedtem volna arra, hogy lepontozzak valamit. Legyen szó filmről, vagy akár egy étteremről. Elvégre ezért vannak a csillagocskák, hogy a fogyasztó értékelni tudjon.
- Vagy így, hogy most már házasok vagyunk mi lenne, ha a közös szexjeleneteinket pontoznánk inkább? – Ez is egy tökéletes példa arra, hogy néha nagyon is el tud velem szaladni az a bizonyos ló. Ismét túlzásba estem, de ezen már csak nevetni tudok. Eddig opció se volt a testi kapcsolat közöttünk. Mi csak szépen igyekszünk letagadni valami olyasmit, ami tagadhatatlan.
- Nyugi, csak vicceltem. – Érvényben van még a barát zóna, de azért nem ártana néhány szabályt lefektetni, hiszen egy házaspárt kell alakítanunk, akik bizony sokat csókolóznak és ölelkeznek a mézes hetek alatt. Ha hitelesek akarunk lenni, akkor nekünk is ezt kell tenni, persze csak közönség előtt.
- Igazad lehet. – Igyekeztem halkan nevetni, hogy ne zavarjam a körülöttünk lévőket.
- Szerintem próbálunk meg aludni egy keveset. – Döntöttem a fejemet a vállára. Így repülővel is több, mint fél nap az út és tartok attól, hogy esetleg felhoznám neki a témát, hogy szívesen kipróbálnám, hogy milyen lehet a felnők felett rosszalkodni. Ha jól tudom, akkor három órával később van, mint Vegasban. Szóval lényegében most időutazóknak számítunk.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Graham Hastings
Graham Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Represent Hawaii - Hayley & Graham Represent Hawaii - Hayley & Graham I_icon_minitime06.04.21 15:02

- Hmm, lássuk csak... nem, még sosem volt rá példa. - Persze nyilvánvalóan tudok róla, hogy erre valók az oldalak alján lévő kis csillagocskák, de inkább azon a véleményen vagyok, hogy mindenki nézze meg, ami érdekelte vagy, amit kiválasztott egy jó kis lazításhoz vagy sem, aztán döntse el maga, hogy tetszett vagy sem.
- Sőt méh sosem választottam pontozás után filmeket. - Pontosan az előzőkéből kiindulva, sokszor tovább tart a tetsző film kiválasztása, mint maga a film időtartama, már amikor van rá időm, de szerencsére a technika és az okostelefonok ebben is könnyítenek az életemen, teszem azt, ha szünetben láttam, vagy olvastam valami érdekeset, vagy megfogott egy-egy jól összehozott plakát, akkor lefotózom, később pedig kikeresem, ha eldöntöttem milyen műfajhoz is lenne éppen kedvem.
Egy pillanatra elkomolyodtam, a következőben viszont már majdnem kibukott mosolyra húzódó ajkaimon, hogy miért, nekünk van olyanunk? Annyira még se részeg nem voltam, se magamon kívül a fáradtságtól, hogy ne emlékeznék egy nővel töltött éjszakára, szóval ennek lehetősége kihúzva.

- Ez nem is olyan rossz ötlet. - Ásítottam egyet közben, bár eddig nem éreztem magam álmosnak, de lassan és biztosan kezdem megtanulni a munkám mellett, hogy akkor alszom, amikor tudok és időm van rá, vagy amíg Olivia visítva nem kelt fel, hogy várandós, csak tudnám honnan a kreativitása ehhez.
- Gyere asszony. Húztam magamhoz közelebb és csúztam lejjebb az ülésen, hogy valamivel kényelmesebb legyen, bár egy több, mint tizenkét órás repülőút az sehogyan sem az, de azért próbálkozzunk, hunytam is le a szemeim és lassan Hayley halk és egyenletes szuszogása engem is álomba hívott.
Már ébren voltam, de nem akartam felébreszteni, így maradtam ugyanabban a helyzetben, még vagy fogalmam sincs mennyi ideig, de édesen aludt. A légiutaskísérő hölgy jelent meg és kért arra mindenkit, hogy csatolják be az öveiket és hamarosan a jelzőlámpa is kivillant. 

- Hayley, Hayley, ébredj...  - Egészen halkan szólongattam, hiszen a vállamon feküdt és felkelteni akartam, nem azt, hogy szívrohamot kapjon.
- Csatold be az övet. - Mivel az egyik karom mindeddig foglalt volt, így se a magamét, se Hayley-jét nem bírtam bekapcsolni.
Miután landoltunk, és nagy végre a csomagjaink is átestek minden ellenőrzésen indulhattunk is a szállodába. Miután felkaptam a bőröndjeinket a szalagról hirtelen megtorpantam, majd nevetni kezdtem.

- Nagyon remélem, hogy beszélik a nyelvet... mert fogalmunk sincs hova kell mennünk. - Nevettem tovább, mármint megvan az adott szálloda címe, ahol várják, hogy bejelentkezzünk, de az hol a fenében van?
-  Oké. Vizslatunk egy darab papírt és taxi után nézelődünk, kicsit sem túristás, igaz? Á, ott egy taxi, menjünk azzal. - Jó szerencsével hiheti azt az ember, hogy az egyesült államok országaiban, esetünkben szigetén mindenütt beszélik az angolt, legalább bizonyos szinten. A recepciónál feltűnően mosolygott a hölgy, hogy igen, mi vagyunk az a bizonyos páros, igen mi volnánk, miután Hayley elkapta a kulcsokat elfoglalhattunk a mi kis lakosztályunkat az elkövetkező napokra. Amin nagyot néztünk az egymásra az a számomra hihetetlen tény, hogy egy bazi nagy lakosztály még sincs egy nyamvadt kanapé. Letettem a bőröndöket és a tágas teraszajtónkhoz sétáltam.
- Ezt nézd, ez aztán pazar, ebben aztán jó nagyot csobbanhatsz. - Igaz, mi most csak éjszakai kivilágításban láthattuk Hawaiit, amit láttunk belőle, de már az is bőven megri.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Hayley Woodson - Hastings
Hayley Woodson - Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Represent Hawaii - Hayley & Graham Represent Hawaii - Hayley & Graham I_icon_minitime06.04.21 23:34

Azt gondoltam, hogy éber leszek egész úton, már csak az izgalom végett sem tudom majd lehunyni a szememet, de aztán mégis csak sikerült elaludnom. Talán Graham megnyugtató közelsége az oka annak, hogy ilyen hamar sikerült elaludnom a vállán. Ekkor már képtelen voltam azon aggódni, hogy mégis hogyan fog elsülni az, hogy hirtelen felindulásból hozzámentem. Lesz egy csodás nyaralásunk, aztán pedig jöhet a gyors válás, mi pedig újból csak barátok leszünk, hiszen már semmiféle papír nem fog minket összekötni. Azért megnézném az arcát, amikor közölném vele, hogy ha elválunk, akkor enyém a fele vagyona és persze a fele ház is jár nekem, persze ezt csak poénnak szánnám.
- Hm? – Még féleálomban megdörgöltem minkét szememet miután kihúztam magam. Sajnos Graham mégse volt túl kényelmes párna mert nagyon is sikerült elaludnom a nyakamat.
- Ott vagyunk már? – Egyből éberebnek éreztem magam miután meghallottam, hogy mit is mondott. Ebből sejtettem, hogy közel járhatunk, vagy ez, vagy légörvény, de jobban szeretnék már landolni.
- Nyugi utána olvastam, beszélik a nyelvet. – Sőt az internet csodájának hála már azt is tudom, hogy a hawaii nyelv veszélyeztetettnek számít hiszen már olyan kevesen beszélik anyanyelvi szinten.
- Engem nem zavar, ha turistának néznek. – Nevetgélve követtem a taxihoz. Minek is néznének minket? Az már biztos, hogy látszik rajtunk, hogy nem rendelkezünk azokkal a bizonyos jellegzetes vonásokkal, mint az itteniek többsége.
Megkönnyebbülve lengettem meg a kulcsokat miután a recepciós odaadta. Valójában még mindig olyan nehéz elhinnem, hogy tényleg ideértünk és valódi volt a nyereményjáték. Bevallom tartottam attól, hogy egy hatalmas átverés lesz és valami lebukkant hotelban fogunk kikötni.
- Ez tényleg gyönyörű. – Még így sötétben is, de már alig várom, hogy előbukkanjon a napocska első sugara és végre láthassam világosban is. Az már biztos, hogy minél előbb le szeretnék menni felfedezni mindent.
Jól átgondoltuk ezt? Mert egyre inkább kételkedek benne. Nászúton vagyunk és hiába hatalmas az a francia ágy, mégis egy ágyban kell aludnunk egymással napokig. Szerencse, hogy nem valami giccses szív alakú ágyat kaptunk, vagy akár vízágyat. Őszintén így is nagyon fura lesz számomra ez az egész, hogy gyakorlatilag a felesége lettem és elméletileg nem kellene, hogy az együtt alvás problémát jelentsen. Mégis milyen nő képes egy ilyen férfi mellett egy ágyban lenni és csak aludni? Hatalmas önuralomra lesz majd szükségem és persze minél nagyobb távolságra. Szigorúan csak háttal neki, hogy még véletlenül se kalandozzon el rajta a tekintetem, habár a fantáziámban már így is éppen eleget szerepelt már, sőt mondhatni, hogy állandó szereplő lett mostanában.  
Vissza sétáltam a teraszról és rávetettem magam az ágyra. Hatalmas volt és elmondhatatlanul kényelmes. Az oldalamra fordultam, kezemmel megtámasztottam a fejemet miközben rá néztem.
- Na és most? Mihez volna kedved? – Esküszöm abban a pillanatban még nem is gondoltam arra, hogy a nászutas lakosztályban a francia ágyban fekve kérdezek tőle ilyet.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Graham Hastings
Graham Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Represent Hawaii - Hayley & Graham Represent Hawaii - Hayley & Graham I_icon_minitime07.04.21 15:41

Azt el kell ismernem, hogy nem aggódtam túl a dolgot, na az is igaz, hogy nem is nagyon lett volna rá időm, hogy utánajárjak az irodának vagy a szállodának, de ha fiktív lett volna az egész, arra azért rájövök, amikor bent voltunk az irodában, aláírni és felmutatni a szükséges papírokat és még a bankszámláink is megvannak, szóval nem lesz gond.
Egy pillanatra sejtelmes mosoly húzódott ajkaimra, ahogy megálltam az ágy fölött és Hayley-t néztem.  

- Megfordítani és elfenekelni. -Pontosan az ágy szélénél álltam meg, ujjaim még érintették is az ágynemű puha anyagát, nagyjából eddig tudtam megállni, hogy ne nevessem el magam, bár úgy érzem, hogy egyetlen másodperc erejéig nem csak én egyedül játszottam el a gondolattal.
Oké, azzal számoltunk a gépen, hogy mi lesz, ha kipihenjük magunkat, mi pedig az éjszaka közepén fogunk a szállodába érni, bár nem volt nehéz kiszámolni és ez az ágy jóval kényelmesebb az üléseinknél, a hátam, a vállam és a nyakam legalábbis határozottan így vélekedik róla, ahogy kényelmesen hanyatt fekszem mellé.

- Hmm, minibár? - Vetettem fel az ötletet, miközben hanyatt fekve néztem körbe a tágas helységet, mert szobának azért kicsit túlméretezett.
- Hát az ott? Oda nézz...- Akadtam meg a tekintetem az asztalon lévő pezsgőn és poharakon, nagyon úgy tűnik, hogy az minket várt, csak eddig észre sem vettük, őrültem, hogy lepakolhatunk végre s szilárd talaj van a lábunk alatt.
Kitápászkodtam az ágyból és a kisasztalhoz sétáltam. 

- Be is van hűtve, kérsz?- Fordultam hátra a vállam fölött, végül is ha már aludni úgy sem tudunk még...
- Nézzük, elúsztatom-e a szobát. -Próbáltam minél óvatosabban felbontani és nem sokat hagyni a fantáziának, hm elkalandoztam, inkább töltöttem mindkét pohárba.
- Kéznél van a mobilod? - Ne felejtsük el a raklapnyi képet se, amit készítenünk kell, szerintem össz-vissz nem készült rólam ennyi kép az életben összevetve a közösségi médiát, az éves tabló képeimet a csecsemő koriakkal, na jó anyámat ismerve lehet, hogy azt a számot nem ugorjuk meg.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Hayley Woodson - Hastings
Hayley Woodson - Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Represent Hawaii - Hayley & Graham Represent Hawaii - Hayley & Graham I_icon_minitime08.04.21 9:13

Nem sok kellett ahhoz, hogy magamtól forduljak hasra az ágyon, hogy ezzel is megkönnyítsem a dolgát, hogy megtehesse azt, amit az imént mondott. Bevallom tényleg eljátszottam a gondolattal, sőt még ennél is tovább mentem, szinte már láttam lelkiszemeimmel a jelenetet. Még szerencse, hogy időben észbe kaptam és rádöbbentem arra, hogy Graham egyáltalán nem mondta komolyan, vagy ha mégis, akkor miért nem tette meg? Vajon tényleg erre vágyna? Valami oka csak lehet annak, hogy ezzel a válasszal állt elő.
- Férjemként nem is mondhatnál olyat, amit nem gondolsz komolyan. – Igyekeztem komoly arcot vágni, ameddig kifejtettem a véleményemet, de aztán vele nevettem. Abba pedig bele se gondolok, hogy mennyire kínos lett volna, ha tényleg hasra fordulok és várom, hogy beváltsa az ígéretét.
- Micsoda remek ötlet. – Most rám férne egy ital, de azért az sem ártana, ha mértékkel innék. Gondoljunk csak bele, hogy a részeg emberek mi mindent szoktak tenni, aztán másnap reggel szinte semmire se emlékeznek belőle.
- Milyen feleség lennék, ha hagynálak egyedül inni? – Nehezemre esett, de végül sikerült a kényelmes ágyat ott hagynom, hogy mellé sétáljak. A pezsgősüveg halk durranással adta meg magát és a dugó szerencsére semmit se talált el, Graham markában maradt mindvégig.
- Ez meg milyen kérdés? Szinte mindig. – Nyúltam a hátsó zsebembe, hogy elő vegyem a telefonomat, de ekkor beugrott, hogy egy hosszú út után vagyunk és talán nem ártana egy kicsit felfrissíteni magamat, hogy azért nézzek is ki valahogy azon a képen.
- Várj egy kicsit. – Letettem a telefonomat az asztalra. Még fel sem fedeztük a kis birodalmunkat, mindössze annyit tudunk, hogy a szobából gyönyörű a kilátás és persze, hogy az ágy nagyon is kényelmes.
- Ez az lesz, amire gondolok? – Vállammal megböktem, hogy oda nézzem, ahová mutatok. Eddig ez miért nem tűnt fel egyikünknek se? Jobb oldalt nyílik egy ajtó a szobából, de az igazán érdekes, hogy az egyik része üveges a falnak. Oda sétáltam és benyitottam. Megtaláltam a fürdőszobát, felcsaptam a villanyt és kihátráltam, hogy megtudjam, hogy igazam volt-e. Mivel eddig sötétség borította a fürdőt ezért nem volt látványos, de így…
- Itt aztán semmit sem bíznak a fantáziára. – Úgy tűnik, hogy a legnagyobb gondom nem is az együtt való alvás lesz vele, hanem az, hogy a szobából remek betekintés nyílik a fürdőbe. Biztosan úgy voltak vele, hogy a nászutasoknak semmit se kell titkolniuk egymás elől.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Graham Hastings
Graham Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Represent Hawaii - Hayley & Graham Represent Hawaii - Hayley & Graham I_icon_minitime26.09.21 12:23

- Hayley, ha olykor tudnám mire gondolsz, könnyebb volna az életem. Khm, ez már egészen úgy hangzott, mint a férjed. -De azért volt benne némi igazság, férfiként, ha néha lenne némi fogalmunk arról mire is gondolnak a nők valójában, hogy akarják, de ennek egész más jeleit mutatják, egyszerűbb volna a férfi élete, de valószínűleg azt hihetik, hogy akkor megbolondulnánk jó dolgunkban, így meg tesznek ők róla.
- Nem tudom, miért? Mi az? - Csak követtem a pohárral a kezemben.
- Wow... - Csúszott ki a számon.
- Hát ez egészen, érdekes.- Úgy éreztem elkap a nevetés belegondolva, így inkább kortyoltam egyet. Nem vagyok nagy pezsgős, az inkább ünnepi italnak minősül, igaz mi most elméletben épp a nászutunkat és a házasságunka ünnepeljük, szóval épp ideillő.
- Izgalmas lesz. - Nem tudom, majd addig elfordulunk, vagy esetleg addig sétálok egyet, a nyakamba fordítok egy vödör jeget, de lesz valami, nem, ebbe még inkább nem akarok belegondolni. Világos, hogy a barátom, nőből van és hazudnék, ha férfiként azt állítanám, hogy már nem láttam és néztem meg, amit akartam, sőt még most is vannak, tudnak lenni olyan pozitúrái, hogy bassza meg férfi vagyok, nem tudok nem odanézni, azt hiszem ezt kár is tovább ragozni, férfi vagyok, szóval, ha bedől- vagy hajol előttem az odavonza a tekintetem, hát még ha ruha sincs rajta, jézusom! Ennél már csak az lehet kevesebb, amiben aludni szokott. Könyörgöm mond, hogy legalább pizsamát hoztál, nem hiszem el, hogy ezt gondolom, de ha nem, én valamit egész biztos megmászok ma éjszaka.
- Kinézek a... - Kell egy kis friss levegő, félrehúztam az üvegajtót és ki is léptem, csak álltam kicsivel a korlát előtt zsebre dugott kézzel és hagytam, hogy átjárjon a levegő, álmosak igazán nem hiszem, hogy vagyunk, bár ez az ág ezerszer kényelmesebb lehet a hátnak egy ülésnél, azért egy kanapét tehettek volna.  
[/color]
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Hayley Woodson - Hastings
Hayley Woodson - Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Represent Hawaii - Hayley & Graham Represent Hawaii - Hayley & Graham I_icon_minitime26.09.21 13:07

Kijelentését hallva képtelen voltam visszatartani a belőlem kikívánkozó nevetést. Igaza van, sokkal könnyebb lenne az élete, ha tudná, hogy mire gondolok. Vagyis jobban bele gondolva… Ha Graham tényleg tudná, hogy az esetek többségében mi jár a fejemben akkor már… Hm, talán most nem csak a beszélgetésünkkel mulatnánk az időnket, mikor itt ez a hatalmas franciaágy.
- Nem szeretném, ha kínosan éreznénk magunkat. – Léptem ki utána a teraszra kezemben a pohár pezsgőmmel. Habár kissé tartok attól, hogy az alkohol fogyasztásunk után már sokkal felszabadultabbak leszünk és megszűnik minden gátlásunk, ami jelen pillanatban visszatart minket attól, hogy tényleg jól érezzük magunkat egymás társaságában.
- Szóval akár meztelenkedhetnénk is egymás előtt. – Feszegetni szerettem volna Graham határait, mert nyilvánvaló, hogy kettőnk közül ki a prűd.
- Vagy akár együtt is fürödhetnénk. – Amivel jócskán túllépnénk a barát zónán.
- Nyugi csak vicceltem. Majd megoldjuk valahogy. – Érdekes lesz így zuhanyozni, de szerintem mindketten felnőttek vagyunk már annyira, hogy ez egyikünknek se jelentsen ez problémát.
- Ha már így alakult és egyikünk sem álmos és messze van még a reggel, akkor esetleg segíthetnél is nekem. – Most inkább nem hozakodnék elő azzal, hogy szerintem mi is lenne egy férje kötelessége, mert félő, hogy azt is oda sorolnám, hogy köteles a felesége vágyait kielégíteni. Most viszont beérem azzal is, ha segít nekem a cikkemben.
- Csak néhány perc lesz az egész. – Az pedig fel sem merült bennem, hogy esetleg nemet mondana, ezért be is siettem a szobába, hogy bekapcsoljam a laptopomat. Lehuppantam az ágyra, kényelmesen elhelyezkedtem törökülésben és a lapit a lábaimra tettem.
- Ha megírom ezt a cikket, akkor ígérem, hogy nem fogok a nyaralásunk alatt többet a munkával foglalkozni. – Ehhez van határidőm ezért nem tudom akkor befejezni, ha hazaértünk.
- Gondolom sejted, hogy milyen kérdésekkel foglak bombázni. – Pontosan tisztában van azzal, hogy mivel foglalkozok, sőt már arra is volt példa, hogy bele nézett a laptopomba.
- Csak őszintén. Most te képviseled a férfinemet ebben a cikkben. – Ezen nincs is mit ragozni, vágjunk is bele.
- Közösülés közben neked mi fontosabb? A saját kielégülésed, vagy a partneredé? – Van egy listám, amiről felolvastam neki az első kérdést, de inkább jobbnak láttam, ha most nem pillantok fel rá.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Graham Hastings
Graham Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Represent Hawaii - Hayley & Graham Represent Hawaii - Hayley & Graham I_icon_minitime26.09.21 14:02

Nevetni kezdtem, ahogy ecsetelni kezdte hogyan is oldhatnánk a feszültséget egymás szokott, bár azt hiszem kicsit másképp értelmezzük a dolgot.
-Könyörgöm, mond, hogy hoztad azt a cuki kis shortos pizsidet? - Más körülmények között arra bíztatnám, hogy szükségtelen, hogy bármi is legyen rajta, nem kell, kivéve talán, ha elhagyjuk a szobánkat, akkor azért vegyen fel valamit, de közel a harmincöt, gondoljunk a szívemre is.
- De azért a hátam azt megmoshatnád.
- Mozgattam meg a vállam és a lapockáim, azoknak mi tagadás, jól esne a női kéz.
-  Jajj nekem, elég lesz hozzá a minibár?- Hayley-nek aztán nem szokása vacakolni a személyes és intim kérdésekkel, sőt még inkább szereti feszegetni a határokat, férfi létemre olyanokkal tud jönni, hogy a poharat is leküldeném, pedig kevés dolog tud zavarba hozni, úgy mondván nem vagyok szégyellős, mindössze fogalmazzunk úgy, hogy még furcsállom, hogy valaki ennyire nyitott. A nők... általában két véglet van, van a nagyon visszahúzódó, akivel elég körülményes ilyesmiről beszélgetni még akár akkor is, ha kapcsolatban vagytok és van, Hayley.
Nem kis túlzással majd kiköptem a pezsgőt, nagyot nyelve kezdtem köhögni...

- Ha örökségre pályázol, még egy kicsit várnod kell.
- Mire vagy kíváncsi? Másként állsz hozzá, amikor egy alkalomról van szó és másképp, amikor komolyabbra is fordítanád a dolgot, alapjáraton azon vagyok, hogy mindkettőnknek jó legyen és ha nem sikerül egyszerre, mert megesik... elsőre nem kerültök egy hullámhosszra, ilyen nincs, a férfi hamarabb fog elmenni, akkor igyekszem rádolgozni, hogy a nőnek is jó legyen úgy, ahogy akarja, figyelek, vagy hagyom, hogy vezessen.  
- A pohárral a kezemben magyaráztam, közben persze ki is ürítettem, próbáltam egyszerű és korrekt választ adni, nehezen akarom elhinni, hogy valaki komolyan ezeket olvassa, nem hinném, hogy tudnék vagy lehetne mindenki számára választ adni, hogy miért nem működik valami, mert gondolom az ilyen cikkeknek ez a lényege.  
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Hayley Woodson - Hastings
Hayley Woodson - Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Represent Hawaii - Hayley & Graham Represent Hawaii - Hayley & Graham I_icon_minitime26.09.21 15:06

- Hoztam, na és te miben fogsz aludni? – Mi ez a hirtelen jött érdeklődés? Talán ennek is köze van ahhoz, hogy az előtt meztelenkedéssel viccelődtem. Szigorúan csak barátok vagyunk és az esetek többségében nem is szándékosan hozom zavarba.
- Nem hiszem, hogy ez túl jó ötlet lenne. – Őszinte voltam hozzá és szerintem mindketten tudjuk, hogy miféle következménye lenne annak, ha beinvitálna, hogy mossam meg a hátát.
- Gondolj erre úgy, mint egy baráti csevejre. Nem kell ehhez leinni magad. – Ismét elnevettem magam. Eddig is melegem volt, de most ettől az egy pohárka pezsgőtől még inkább melegem lett. Fogjuk a pezsgőre és nem a köztünk vibráló szexuális feszültségre.
- Fekete özvegynek nézel? – Nincs szándékomban eltenni lábalól, sőt fogalmam sincs arról, hogy megérné-e. Sosem beszéltünk arról, hogy mennyi pénz van a számláján, ahogyan arról sem, hogy kötött-e életbiztosítást. Ehhez nekem semmi közöm sincs, ez nem tartozik a kamu feleségére, ahogyan ez fordítva is igaz.
- Tökéletes válasz. – Számomra is partnerfüggő a dolog, ha csak egyszeri alkalomról van szó, akkor még szép, hogy a saját kielégülésem jobban érdekel, mint a páromé, viszont ha szerelmes vagyok akkor jobban figyelek arra, hogy mi a jó a partneremnek.
- Téged zavar, ha a nő szex közben rásegít az orgazmusra? – Azt hittem, hogy számomra sokkal egyszerűbb lesz majd feltenni ezeket a kérdéseket, és eddig ez sosem okozott problémát. Viszont még sosem faggattam senkit sem a szexuális szokásairól, akivel tapintható közöttünk a szexuális vonzalom. Oké, lehetséges, hogy túlreagálom és csak bebeszélem ezt magamnak.
- Mármint úgy értem, hogy miközben behatoltál a nőbe és a partnered a kezével izgassa a csiklóját. – Természetesen ezt nem minden pózban lehet véghez vinni. Na és ebben az a legjobb, hogy az imént már említettem neki, hogy ebben a cikkben Graham lesz, aki képviseli a férfinemet, viszont valakinek a nőit is kell… Szóval ezeket a kérdéseket nekem is meg kell válaszolnom, persze bizonyos kérdéseket más nézőpontból kell megközelítenem.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Graham Hastings
Graham Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Represent Hawaii - Hayley & Graham Represent Hawaii - Hayley & Graham I_icon_minitime28.09.21 10:57

Vállat vonva néztem végig magamon, hát nekem nincs pizsamám, az biztos...
- Alsóban, meg egy pólóban, ha ez megfelel? - Szerintem ez korrekt ajánlat, meleg is van, itt meg aztán főleg az lesz, ha megfeledkezünk magunkról zuhanyozás közben, az izgalmas lesz. Reméljük van még ebből a pezsgőből.
- Tessék, minden jót elrontasz.
- Vágtam komoly képet, de nem tudtam sokáig tartani.
- Azért egy kis masszázs jól esett volna. - Tettem hozzá sajnálkozva, mégis csak fél napokat ülök, szaladok, lépcsőzök, emelek, külső szemmel ez egy sokkal lazább munkának látszik, egy kisebb városban erre látok is rá némi esélyt, de amikor lazán, faszán közlik veled a kilencediken, hogy ja amúgy kedveskéim, a lift néha vacakol, az felbecsülhetetlen.
- Azt tudom, hogy épp megpróbálsz megölni. Hé, most költöztem... - Ezzel mindössze annyira céloztam, hogy pénzem, az nincs. És nem is ebből a munkából fog felvetni a pénz, pedig még él a legenda, hogy az állami szektorba sose leszel szarban, hát szarban nem is, de pénzed se lesz több.
Jobban belegondolva, ha mi most tényleg egy család lennénk, szeretném eltartani a feleségemet, talán kissé földhözragadt régimódi meglátás, de azt akarnám, hogy a nejem otthon legyen és a gyerekeinket nevelje, a hiszen a kicsik úgyis mindig anyásabbak, én pedig megkeresném magunkra a pénzt.  

- Jézus, Hayley!- Hajtottam fejem a tenyerembe egy másodpercre, mindig is sokra tartottam a szókimondó nőket, de Hayley az eddigieknek egy új formáját testesíti meg. 
- Akkor oda minek a férfi? Úgy értem, hallottam, tudom, hogy vannak nők, akik belsőleg nem képesek az orgazmusra, igaz eddig nem igazán vettem észre, hogy lett volna ilyen, hm... most elgondolkodtattál, azzal sincs gond, de azt nem árt tudatni, hogy oké, figyelj, neked jó volt, most én jövök haver, így meg így, ez pontosan ugyanaz, mintha lefeküdnénk, minden jól működne, aztán a vége felé kihúzódnék belőled és egyedül fejezném be magamnak, férfi szemszögből is kellemetlen, ha nem tudod a partnered a csúcsra juttatni valamilyen módon, és női szemszögből is, gondolom én...
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Hayley Woodson - Hastings
Hayley Woodson - Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Represent Hawaii - Hayley & Graham Represent Hawaii - Hayley & Graham I_icon_minitime28.09.21 11:37

- Ha azt mondom, hogy nem felel meg, akkor meztelenül fogsz aludni? – Kacérkodtam. Ezt talán nem kellett volna. Már így is túl sokat beszéltem a meztelenkedésről, sőt olyan sokat, hogy már kedvet is kaptam hozzá. Mégis olyan nehéz emlékeztetnem magam arra, hogy magamon tudjam tartani a ruháimat, ha Graham a közelemben van.
- Talán lehet róla szó, persze csak akkor, ha visszafelé is működik. – Sosem zavart igazán az, hogy túl élénk a fantáziám, de most… Még sosem voltam egy nászutas lakosztályba a „férjemmel” és ez egy kissé frusztrál. Egyre jobban vágyok az érintésére.
- Dehogy próbállak meg megölni! – Nem bírtam ki nevetés nélkül. Mindössze csak fel szeretnék neki tenni néhány kérdést, megválaszolja, elvégzem a munkámat és onnantól kezdve szabad leszek. Annyi időt tudok majd tölteni az újdonsült férjemmel, hogy talán még rám is fog unni. Élvezzük a napfényt és a partot, na meg felfedezzük a környéket. Legalábbis nekem ilyen terveim vannak.
Kibírtam, hogy nem fűztem hozzá semmit sem Graham válaszához, mindössze csak szorgosan nyomkodtam a laptopom billentyűzetét, felírtam mindent, amit mondott. Majd megnéztem a kis listámat, hogy milyen kérdéssel kell tovább sokkolnom.
- Volt már olyan, hogy a partnered megjátszotta az orgazmust? – Ez mondjuk nehéz kérdés. Ha a nő nem vallotta be neki utólag, akkor mégis honnan tudná? Azt hiszem, hogy én is nagyon meggyőzően el tudom játszani. Sőt, már olyan is volt, hogy egyszerűen csak untam a szexet és véget akartam vetni a közösülésnek ezért bevállaltam, hogy tetettem az orgazmust. Vannak férfiak, akik figyelmesek, de a technikájukon van még mit csiszolni, de kitartóan próbálkoznak neked örömet okozni és ez végül nagyon vágyromboló tud lenni.
Letettem a lábamról az ágyra a laptopot, de csak azért, hogy felkeljek és újra töltsem a poharainkat. Ha így haladunk, akkor lassan a pezsgősüveg kiürül.
- A kamu házasságunkra! – Emeltem felé a poharamat.
- Gyönyörű helyen vagyunk és így legalább lesz lehetőségünk fel is fedezni, mert ha valójában házasok lennénk, akkor szerintem még a hotelszobát sem nagyon hagynánk el, mert egész nap csak szeretkeznénk. – Közöltem vele a véleményemet, majd ittam egy újabb kortyot a poharamból. Durva volt részemről az efféle véleménynyilvánítás? Inkább csak őszinte voltam.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Graham Hastings
Graham Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Represent Hawaii - Hayley & Graham Represent Hawaii - Hayley & Graham I_icon_minitime05.07.22 12:11

Anyám, teljesen kifog készíteni ez a nő, és nem szexuális értelemben, bár akkor bele se merek gondolni, mit művelne egy férfival az ágyban, ha kiakarja készíteni, mondjuk amilyen aktív életet élek mostanság lehet ki is nírna.
- Azt.. azért nem. - Itt már nem tutam megállni, hogy ne nevessek zavaromban, komolyan zavarba hoz? Ebből mi lesz.. És persze, nem tartanám elképzelhetetlennek a meztelenül való alvást, mondjuk egy aktus után, minek is felöltözni.. és.. Én most miért is gondolkodom ileneken?
- Talán annyira még nem rozsdásodtam be, hogy ne tudnék kellemesen megmasszirozni eg nőt. - Fogd már ne a szád! Női kezet is akkor fogtál utoljára, amikor lesegítetted a lépcsőn.. Monjuk, ez is igaz.
- Tudtommal nem, de aztán meg, a nők nagyon jó színészek. - Belegondolva nem tudom, hogy akarnék-e tuni róla, egyrészt biztos sértené az egómat és hát a férfi magabiztosságán sem javítana, de mégis, veszettül szánalmas az is, ha nem tudsz róla. Persze azért minden testnek vannak árulkodó jelei, ha ismerjük a partnerünket és nem csak arról van szó, hogy épp felállt a farkad..
- A kamu házasságunkra! Cheers! -  Emeltem fel a poharam enyhén savanykás hangon, akár ez a pezsgő, magam sem értem miért, talán csak egyszerűen nem igy terveztem ezt a napot, A nővel. Aztán persze piszok nagy mázlisták is vagyunk ezzel az úttal, végtére is olyan jól nem keresek, hogy minden évben elvigyem eg ilyen helyre a szívemnek legkedvesebb nőt. 
- Oké, khm, miket akarsz csinálni? Fogadni mernék, hogy már minent tudsz a szigetről, amit érdemes tudni, szóval?- Huppantam le mellé, talán inkább kicsit most beszéljünk másról, mert kezdem magam kényelmetlenül érezni és nem csak azéert, mert melegem van, bár elég kellemes idebent a hőmérséklet. Biztosra veszem, hogy körülnézett a különféle turisztikai oldalakon és félig-medig már el is döntötte, hogy mikor, hova akarok menni és miket akarok kipróbálni, csak hogy képben legek már én is, legyem idpm búcsúlevelet írni, vagy bármi.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Represent Hawaii - Hayley & Graham Represent Hawaii - Hayley & Graham I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Represent Hawaii - Hayley & Graham

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Similar topics

-
» Graham & Hayley - friss hús
» Graham & Hayley - christmas
» Csak vacsi - HAYLEY & GRAHAM
» State of hawaii 2.0
» Hayley E. Shine

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Bárhol, bármikor-