welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
I'm Yours - Stephen & Liv Vote_lcapI'm Yours - Stephen & Liv Voting_barI'm Yours - Stephen & Liv Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
I'm Yours - Stephen & Liv Vote_lcapI'm Yours - Stephen & Liv Voting_barI'm Yours - Stephen & Liv Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
I'm Yours - Stephen & Liv Vote_lcapI'm Yours - Stephen & Liv Voting_barI'm Yours - Stephen & Liv Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
I'm Yours - Stephen & Liv Vote_lcapI'm Yours - Stephen & Liv Voting_barI'm Yours - Stephen & Liv Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
I'm Yours - Stephen & Liv Vote_lcapI'm Yours - Stephen & Liv Voting_barI'm Yours - Stephen & Liv Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
I'm Yours - Stephen & Liv Vote_lcapI'm Yours - Stephen & Liv Voting_barI'm Yours - Stephen & Liv Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
I'm Yours - Stephen & Liv Vote_lcapI'm Yours - Stephen & Liv Voting_barI'm Yours - Stephen & Liv Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
I'm Yours - Stephen & Liv Vote_lcapI'm Yours - Stephen & Liv Voting_barI'm Yours - Stephen & Liv Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
I'm Yours - Stephen & Liv Vote_lcapI'm Yours - Stephen & Liv Voting_barI'm Yours - Stephen & Liv Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
I'm Yours - Stephen & Liv Vote_lcapI'm Yours - Stephen & Liv Voting_barI'm Yours - Stephen & Liv Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

I'm Yours - Stephen & Liv

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?
Olivia S. Hathaway
Olivia S. Hathaway



TémanyitásTárgy: I'm Yours - Stephen & Liv I'm Yours - Stephen & Liv I_icon_minitime01.02.22 0:48




original.gif
Stephen & Olivia
Go baby, go!
Szavakkal ki sem tudnám fejezni, hogy milyen csalódottság lett úrrá rajtam minden egyes negatív terhességi teszt után. Már néhány hónapja rajta vagyunk ezen a projekten és persze nem hittem azt, hogy már az első együttlétünk után teherbe fogok esni, de azt sem, hogy ilyen sokáig fog tartani. Azt hiszem, hogy azért, mert túlságosan akarom. Túl türelmetlen vagyok. Mármint mind a ketten nagyon akarjuk, mert Stephen is nagyon lelkesen a segítségemre van. Talán mind a ketten megőrültünk, mert azt sose hittem, hogy gyereket akarok majd a legjobb barátomtól.
- Úgy utálom ezt! – Idegesen járkáltam a fürdőszobában, miután gondosan magamra zártam az ajtót. Ő várt az ajtó túloldalán. Legalább öt tesztet csináltam a biztonság kedvéért, de ilyenkor az idő mintha megszűnt volna létezni. Egyre idegesebb lettem a várakozástól és egy sör, - vagy inkább valami erősebb – most nagyon is jól esne, de mióta gyereket tervezek azóta gondosan figyelek arra, hogy az alkoholt száműzzem az életemből. Sőt, mindent megteszek annak érdekében, hogy egészségesen táplálkozzak.
A telefonom időzítője jelzett, hogy letelt az idő. Nem tudtam ránézni a tesztekre. Egyszerűen egyedül nem ment. Féltem attól, hogy megint negatív lesz az eredmény, hogy csalódást okozok neki. Rengetegszer lefeküdtünk már egymással és attól tartottam, hogy hiábavaló volt minden próbálkozásunk. Vajon mennyi próbálkozás kell ahhoz, hogy feladjuk? Mégis legjobban attól tartottam, hogy mi történik akkor, ha a teszt mégis csak pozitív lesz. Hiszen neki ott van a mennyasszonya és már minden most is túl bonyolult. Hinni akartam abban, hogy bármi legyen az eredmény együtt mindent meg tudunk oldani. Nincs is más választásunk.
Vettem egy nagy levegőt. Most következett volna az a rész, hogy oda sétálok a tesztekhez, de hirtelen hátrálni kezdtem. Mire észbe kaptam már el is fordítottam az ajtóban a kulcsot és szemtől szembe találtam Vele magam.
- Egyedül nem megy. – Ismertem be és ha valaki tudja, hogy ez mennyire nehezemre esett, akkor az Stephen. Szinte a vesémbe lát annyira ismer már, de most szükségem van rá.



 





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Stephen O'Connell
Stephen O'Connell



TémanyitásTárgy: Re: I'm Yours - Stephen & Liv I'm Yours - Stephen & Liv I_icon_minitime06.02.22 18:12






Stephen & Olivia




0ddc177d0356982d589f2ea1df47c3f9.gif

a313ed58a11e650e61a0b53c9eda4c69.gif



P

róbálkoztam türelmesen várakozni, körbefont karokkal dőltem neki a fürdő külső falának és csak kattogtam magamban, végig pörgettük már ezt néhányszor, végül már fel alá sétáltam a nappaliban, persze tisztában vagyok vele, hogy egy terhességi teszt elvégzése nem tart eddig, se ismerve Liv-et egy tucatot fog csinálni, aminek szintúgy nincs igazán semmi értelme, de megértem, legalábbis próbálom megérteni a női oldalt is, és tudom, hogy megvan hozzá a szakmai alapismerete mit és hogyan kell, de ilyenkor valahogyan megfeledkeznek a nők az ész érvekről és minden másról is, amiben addig biztosak voltak, például, hogy ha harmadik teszt is pozitív, aminek egy nap semmi haszna, se értelme, akkor nem kell még öt, mert terhes vagy, de inkább ki sem nyitom a szám, nem merem.
- Liv, jól vag? - Sóhajtottam fel, én sem hittem, hogy a közeli jövőben ezt kell majd csinálnom, a fürdő előtt toporogni egy terhességi teszt eredményét várva, mondjuk Vanessával maga lenne a rémálom, mert egy gyerekkel, úgy már nem tudnám elhagyni, így sem tudom mi lesz, ingerülten dörgöltem meg az arcom, kicsit aggódom, Liv-ért...
Egyből felkaptam a fejem, ahogy kinyílt az ajtó.
- Na? - Izgatottan néztem fel rá.
- Öhm, jól van, akkor csináljuk együtt. - Csuktam be magunk után az ajtót, majd ismét felé fordultam.
- Hogyan szeretnéd? Nézzem meg én, vagy együtt? - Arról fogalmam sincs, hogy más férfiak mit éreznek ilyenkor, de én most kezdem igazán felfogni a történteket.
- Kérem a kezed. - Finoman fogtam meg a kezét és húztam a karomba, próbáltam végigjátszani magam előtt mindkét lehetőséget és mindenképp azt akartam, hogy itt legyen.
- Gyerünk, nézd meg, így mindketten látni fogjuk. Ne félj, itt vagyok. - Tudom, hogy ez most kevés, vagy hát nem elég, de azt szeretném, ha tudná, hogy számíthat rám bármiben, semmi sem fog változni, vagy együtt fogunk nagyon örülni vagy együtt fogunk nagyon szenvedni.




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Olivia S. Hathaway
Olivia S. Hathaway



TémanyitásTárgy: Re: I'm Yours - Stephen & Liv I'm Yours - Stephen & Liv I_icon_minitime06.02.22 19:57




original.gif
Stephen & Olivia
Go baby, go!
Mindig is önálló voltam. Szerintem már hamarabb is, minthogy tudtam volna lebetűzni magát a szót. Ezzel most nem arra célzok, hogy olvasási nehézségeim lettek volna, sokkal inkább arra, hogy már mióta az eszemet tudom azóta nem vagyok hajlandó másoktól segítséget kérni. Egyedül is elboldogulok. Na igen, egészen a mai napig ebben a hitben éltem, de ma nagyon is szükségem van Rá. Nem tudom és nem is akarom ezt most egyedül végig csinálni.
- Csináljuk együtt. – Ismételtem utána. Nem érzem úgy, hogy kudarcot vallottam volna, még nem… Ha negatív lesz a teszt eredménye akkor fogom iszonyúan pocsékul érezni magam.
- Miért hagytad, hogy rávegyelek erre? – Arról senkit sem hallottam beszámolni, hogy mennyire idegőrlő újabb és újabb teszteket végezni várva a csodára. Sose éltem álomvilágban és nem gondoltam azt, hogy egyetlen egy szeretkezés után teherbe fogok esni, de arra sem számítottam, hogy ilyen nagy hatással lesznek rám az eddigi csalódások. Fogalmam sincs, hogy egy újabb negatív teszt után mitévő lennék. Nem vehetem rá, hogy az idők végezetéig odaadóan legyen a segítségemre. Hiszen már most is úgy érzem, hogy csak kihasználom. Szükségem van a spermájára, de Stephen olyan nőt érdemelne, aki egy életet le akarna mellette élni, ha már gyerekük lesz.
Máskor biztosan kicikiztem volna azért, ha meg akarná fogni a kezemet. Ez túl romantikus és mi nem vagyunk azok az érzelgős egymás kezét fogdosó emberek, most mégis annyira, de annyira jól esett az érintése. Szavak nélkül is ez a gesztusa arról árulkodik, hogy bármi is történjen mellettem áll, nekem pedig most pontosan erre van szükségem.
- Ugye tudod, hogyha pozitív lesz az eredmény, akkor az azt jelenti, hogy soha többé nem kell veled szexelnem? – Szerencsétlen próbálkozás volt, hogy oldani tudjam a feszültséget. Így hát nem volt más hátra vettem egy mély levegőt és az egyik tesztért nyúltam.
- Jól látom? – Nem akartam hinni a saját szememnek. Egymás után vettem fel a teszteket és egytől egyig megjelent rajtuk a két csíkocska, ami ugye azt jelenti, hogy pozitív. Éreztem, hogy a könnyeim ledördülnek arcomon, esküszöm nem akartam ennyire elérzékenyülni. Ilyen korai terhességben vajon rá lehetne-e már fogni a sírást a hormonokra?




 





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: I'm Yours - Stephen & Liv I'm Yours - Stephen & Liv I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

I'm Yours - Stephen & Liv

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Stephen & Liz
» Stephen O'Connell
» Stephen & Liz ~ champagne
» Stephen & Liz ~ morning
» Minden kezdet nehéz ~ Stephen & Liz

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Lakónegyed :: Olivia S. Hathaway lakása-