welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Damnation - Minea & Ben Vote_lcapDamnation - Minea & Ben Voting_barDamnation - Minea & Ben Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Damnation - Minea & Ben Vote_lcapDamnation - Minea & Ben Voting_barDamnation - Minea & Ben Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Damnation - Minea & Ben Vote_lcapDamnation - Minea & Ben Voting_barDamnation - Minea & Ben Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Damnation - Minea & Ben Vote_lcapDamnation - Minea & Ben Voting_barDamnation - Minea & Ben Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Damnation - Minea & Ben Vote_lcapDamnation - Minea & Ben Voting_barDamnation - Minea & Ben Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Damnation - Minea & Ben Vote_lcapDamnation - Minea & Ben Voting_barDamnation - Minea & Ben Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Damnation - Minea & Ben Vote_lcapDamnation - Minea & Ben Voting_barDamnation - Minea & Ben Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Damnation - Minea & Ben Vote_lcapDamnation - Minea & Ben Voting_barDamnation - Minea & Ben Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Damnation - Minea & Ben Vote_lcapDamnation - Minea & Ben Voting_barDamnation - Minea & Ben Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Damnation - Minea & Ben Vote_lcapDamnation - Minea & Ben Voting_barDamnation - Minea & Ben Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Damnation - Minea & Ben

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?
Ben Sullivan
Ben Sullivan



TémanyitásTárgy: Damnation - Minea & Ben Damnation - Minea & Ben I_icon_minitime20.12.22 20:01

Minea & Ben

 
65ce3f2b89996c67a6e9ca3ac0bc2357f44cec51.gifv

Azt mondják egy sárkány védőszárnya alatt érezheted igazán biztonságban magad. Egészen addig természetesen, míg az úgy nem dönt, hogy ellened fordul és elemészt a tüzével. Különös az élet nem igaz? Néhány hónappal ezelőtt még Cervantes neve nem sokat mondott számomra, maximum annyit tudtam, mint a bandám többi tagja, azaz, hogy veszélyes főmufti, akivel jó vigyázni és akihez képest mi annyira kis halak vagyunk, hogy jó eséllyel sosem tudja majd meg azt sem, hogy valaha is világon voltunk, nem, hogy találkozzunk vele. Aztán megjelent az életemben a nő, aki alapjaiban forgatta fel azt és akinek hála nem csak, hogy többet tudtam meg erről a nyomorultról, ráadásul addig-addig kellett süllyednem a posványban, míg elég mélyre nem jutottam ahhoz, hogy a hírek eljussanak hozzá és felfigyeljen rám. Mindezt miért? Mert őnagysága bosszút akar állni ezen a férfin, a hozzá vezető eszköz pedig én vagyok. Néhány héttel ezelőtt még épp csak a kispadról keltem fel és léptem a pályára óvatos mozdulatokkal, most viszont már mondhatni az NB1-ben játszom a nagyok között, magam sem értem igazán hogyan. Pedig a húzásom őrült volt és azt hittem az életemmel fizetek majd érte, mégsem így lett. Sőt… Lenyűgöztem Cervantest az elszántságommal. Az utazása előtt pár nappal rászántam magam és találkozót kértem tőle, amit nagy kegyesen meg is adott. Elmondtam, hogy tudok az utazásáról és nagyon szeretnék vele menni, hogy bizonyíthassak egy komolyabb feladat kapcsán. Először úgy tett, mintha nem tudná mire gondolok, aztán kategorikusan kijelentette, hogy egy zöldfülűt esze ágában sincs magával vinni. Az egyik bizalmi embere még hangosan ki is nevetett, pechére, ugyanis ezzel megihletett, mire pedig észbe kaphatott volna már a padlón is volt, törött csontokkal, amiket puszta kézzel püföltem addig, míg ő teljesen mozgásképtelenné nem vált. Cervantes nem állított le, kíváncsian figyelte a történéseket és csak akkor intett, hogy szedjenek le a tagról, amikor az már alig lélegzett. Ekkor elismerően biccentett és közölte, hogy nyertem magamnak egy helyet…

Undorodtam magamtól, amiért így sikerült utat nyernem magamnak a főnök gépén, mégis a feladatra kellett összpontosítanom és nem engedhettem, hogy az a bizonyos gép nélkülem szálljon fel. Nyertem, de a becsületemet úgy érzem örökre elvesztettem. Cervantes ettől a naptól fogva még több figyelmet szentelt nekem, már-már mentorként tartva maga mellett, időről-időre magyarázva az üzleti dolgokat, apróbb trükköket. Ha nem tudnám, hogy szürreális, azt mondanám úgy bánt velem, mintha a fia lennék. Persze folyton ott lebeg a fejem felett mikor fordul mégis ellenem vagy épp mikor bukom le Minea miatt és halok bele a bosszújába.

Az első napunk Bankokban egész unalmasan telt, végig megbeszélésen ültünk, ahol a téma egy újfajta drog piacának kiépítése volt, útvonalakkal, terjesztőkkel, formulákkal, tudom is én. Végig az ajtóban álltam és a főnök épségére ügyeltem, szünetekben pedig magához rendelt és utasításokat adott telefonhívásokhoz, üzenetekhez. Mire végeztünk már zsongott a fejem, ekkor jött csak azonban a fekete leves. Az öreg el akart menni kirúgni a hámból és a helyzet az, hogy meg is adta a módját. Bankok leghíresebb bordélyát vette ki a csapata számára, a leggyönyörűbb lányokkal, legdrágább italokkal, legtisztább anyagokkal… Én pedig elcsábultam. Miközben beszélgettünk csak ittam, szívtam és bódultam, egyszer pedig még el is tűntem egy lánykával vagy fél órára, amit a főnök csak röhögve vett tudomásul. A para az volt, mikor utána rá kérdezett milyen volt… na ott éreztem, hogy ideje lesz lassan távoznom. Visszatértünk hát a szállodába, én pedig amint beestem a szobámba, egyből az ágyhoz támolyogtam, úgy ahogy voltam, hogy ruhástól elnyúljak és hagyjam, hogy az egész rohadt nap végre véget érjen…  


 Outfit: Ben
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: Damnation - Minea & Ben Damnation - Minea & Ben I_icon_minitime20.12.22 20:36



Ben & Minea

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Vannak, akiknek a halála értelmetlen. Van, aki csak úgy meghal. Balesetben, vagy természetes úton és vannak, akiket hidegvérrel kivégeznek. Nagyon remélem, hogy Cervantes az utóbbi lesz. Minden nap imádkozok azért, hogy ne patkoljon el, de csak azért, hogy saját kezűleg küldjem a pokol legsötétebb bugyraiba.
Mégis milyen ember az ilyen? Gyilkos, zsarnok, szemétláda. Számtalan negatív jelzővel illethetném, de az édesapa szót sose használnám, ha róla van szó. Kíváncsi lennék, hogy vajon egyáltalán tudott-e a létezésemről? Vajon, akkor is tudta, mikor megölte az anyámat, vagy csak azután tudta meg, hogy a világon vagyok, vagy esetleg hatalmas meglepetésben lesz része általam? Ha pedig tudta, hogy van egy lánya, akkor mégis miért engedte, hogy valaki más neveljen fel? Megannyi megválaszolatlan kérdés cikázik a fejemben, de fogalmam sincs, hogy készen állnék-e feltenni őket neki. Nem bízhatok benne, ahogy abban sem, hogy őszinte lenne hozzám. Feltételezem akkor és ott – mikor a végzete leszek – bármit mondana azért, hogy életben hagyjam. Az ilyen ember bármire képes. Szerencsére vagy inkább a legnagyobb szerencsétlenségére én is bármire képes vagyok. Ezért okolhatnám Cervantes génjeit. Vajon ez családi vonás? Öröklődik? Egyáltalán az ilyen örökletes lehet? Bizarr, hogy a vérvonalamról semmit sem tudok, de abból kiindulva, hogy a sorozatgyilkos gént is meg lehet örökölni már semmit sem tartok kizártnak. Habár sose mondanám ki hangosan azért mikor egyedül vagyok és a plafont bámulom másra sem tudok gondolni csak arra, hogy mivé váltam. Alapjáraton is el vagyok cseszve, de kezdem belátni, hogy nekem sose adatott meg az, hogy normális életem legyen. Bárcsak nekem is a legnagyobb problémámat a hűtlen pasik és az idegesítő exek jelentenék, mint bárki másnak. Nekem mégis a legnagyobb fejtőrést az okozza, hogy hogyan férjek az apám közelébe… Tudjuk miért. Annyira közel akarok lenni hozzá, amennyire csak lehet. Ezért ültem fel egy későbbi járatra és mentem utána egy másik országba is. Ben telefonjában lévő nyomkövetőnek köszönhetően nem volt túlságosan nehéz dolgom. A hozzá legközelebbi szállodában vettem ki magamnak egy szobát. Természetesen nem tudja, hogy felbukkanok. Hirtelen döntés volt részemről.
Úgy döntöttem, hogy ismét mellőzöm a kopogást és a szokásos módon hatolok be. Betörtem. Ebben nincs semmi meglepő, de abban, hogy milyen állapotban találtam rá… Az már meglepett. Bűzlött a szoba az alkoholszagtól. Abban a szent pillanatban szét tudtam volna baszni valamit rajta. Küldetése van. Kurvára nem szórakozni van itt, de ezek szerint mégis átdorbézolta az éjszakát. Fejben lejátszottam magamban az összes módját annak, hogyan nyírnám ki. Miután fejben, megfojtottam, felgyújtottam, megkínoztam… Azokat az okokat vettem elő amiért élve kell nekem. Szerencséjére meggyőztem magam arról, hogy nem annyira haszontalan, mint amilyennek most tűnik.
Találtam egy üveg vizet az éjjeliszekrényen és már tudtam is, hogy mit kell tennem.
- Ébresztő! – Öntöttem rá a vizet, hátha ettől felfrissül.
- El sem tudod képzelni, hogy mennyire élvezném, ha most megkínoználak. – Bosszúsan legyintettem meg jó erősen vállát a kézfejemmel.
- Egyetlen okot adj, hogy ne tegyem meg. – Kegyetlen pillantással néztem végig rajta.


 

Viselem




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ben Sullivan
Ben Sullivan



TémanyitásTárgy: Re: Damnation - Minea & Ben Damnation - Minea & Ben I_icon_minitime20.12.22 20:58

Minea & Ben

 
65ce3f2b89996c67a6e9ca3ac0bc2357f44cec51.gifv

Mintha minden egyes tagom ólom súlyú lenne, ahogy a matracra vetődtem szinte süppedtem belé. A fejem még csak el sem érte a párnát, máris elnyomott az álom, olyan mélyen, hogy természetesen semmit sem hallottam meg abból, hogy valaki megpróbál bejutni a szobámba. Épp csak néhány pillanatnak tűnt, a valóságban fogalmam sincs róla, hogy mennyit aludhattam, ám az ébresztő be kell, hogy lássam, kurvára nem volt kellemes.
- Mi a faszom…? – dörrentem fel, mikor hírtelen észhez tértem, ám annyira még nem voltam éber, hogy ki tudjam venni a támadóm alakját.
- Baszd meg Jade! – szitkozódtam, amint meghallottam a hangját és a hozzám intézett szavait, miközben nagy nehézségek árán erőt vettem magamon és feljebb ültem, két karommal támaszkodva meg a hátam mögött.
- Mi a fenét keresel te itt? – persze ez rettenetesen hülye kérdés volt, igazán hozzászokhattam volna már ahhoz, hogy csak úgy, minden komolyabb probléma nélkül beengedi magát a lakásomba. Igen ám, de baszki ez itt Bankok – esett le hírtelen, és ezért csak még döbbentebben pislogtam rá.
- Neked teljesen elmentek otthonról? – vajon mi van akkor, ha valaki meglátta, hogy bejutott a szobámba? Kurva életbe, nem fogja fel mennyit kockáztatok érte minden egyes alkalommal? Komolyan tovább kell tetézni az amúgy is nagy szart?
- Egyébként… a múltkori orgazmusod lehet elég jó ok? – pillantottam végig rajta pofátlan vigyorral a képemen, majd hírtelen hátra dőltem és újra elterültem az ágyon. Ha a kisasszony beszélgetni óhajt velem, akkor bizony így kell most velem beérnie, mert még mindig rohadt aznapos és fáradt vagyok.
- Bökd ki mit akarsz, elég fárasztó nap áll mögöttem, reggel pedig jelenésem van a kedvencednél pontban reggel nyolckor, szóval azért még aludnék egy kicsit. – aztán egyszer csak kirobbant belőlem a nevetés.
- Habár… lehet, hogy reggel a főnök sem lesz a toppon. Az is lehet, hogy még mindig gyakorlatozik azon a kiscsajon…


 Outfit: Ben
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: Damnation - Minea & Ben Damnation - Minea & Ben I_icon_minitime20.12.22 22:14



Ben & Minea

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Van különbség akkor, ha valaki rosszat cselekszik és tudja, hogy mik lesznek a tettei következményei és aközött, hogy a szívére hallgat? Nem vagyok biztos abban, hogy ezek kizárnák egymást, mármint néha akkor is cselekedhetsz rosszat, ha a szívedre hallgatsz. Ez már nekem is túl bonyolult, sőt szerintem ezt már Freud se értené. Bosszúra vágyom. Szeretném azt hinni, hogy alapos indokokkal elvenni egy rossz ember életét az helyes dolognak számít. Ha megölöm, akkor már többé nem árthat senkinek se. Cervantes nélkül a világ jobb hely lesz.
- Ez komoly? – Olyan erővel szorult ökölbe a kezem, hogy már fájt. Éreztem, hogy körmeim tenyerembe mélyednek és erősen próbáltam tízig elszámolni magamban… Talán háromig sikerült, de legalább leküzdöttem perpillanat azt a kényszert, hogy behúzzak neki.
- Talán Cervantes itt figyelmetlenebb lesz és könnyebben a közelébe tudnék férkőzni. – Nem is értem, hogy minek magyarázkodom neki. Azt csinálok, amit akarok.
- És ha igen? – Na most fogom szétcincálni.
- Komolyan nem is értem, hogy miért vagy ennyire meglepett. – Most tényleg a jelenlétem zavarja? Ennyire félti a szaros kis életét? Nem érdekel. Nem számít semmi csak a bosszú. Kurvára nem azért jöttem el egészen idáig, hogy üres kézzel távozzak. Kellenek a kibaszott infók, de Cervantes holtteste még jobb lenne.
- Hatalmas hiba volt. Lehetne, hogy ne is emlegesd soha többet? – Tévedni emberi dolog.
- Élveztem. – Ismertem be. Letagadni sem bírnám, ezért nem is próbálkoztam.
- De volt már jobb is, igazán feledhető élmény volt. – Remélem ez bőven elég neki ahhoz, hogy elvegyem a kedvét és innentől kezdve feledésbe is merülhet, hogy valaha is hozzám ért.
- Mégis mit akarhatnék? – Csak úgy csöpögött a hangom a szarkazmustól.
- Tudni akarok mindent. – Mellkasom előtt összefontam karjaimat. Az ágy mellett álltam, mert úgy éreztem, hogy szükségem van most a távolságra tőle. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy hirtelen egyik pillanatról a másikra megszűnt az iránta érzett vágyakozásom, de mégis tartani akarom a távolságot, mert attól tartok, ha közelebb kerülök hozzá, akkor… Talán megcsókolom. Talán megütöm. Esetleg fordított sorrendben.


 

Viselem




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ben Sullivan
Ben Sullivan



TémanyitásTárgy: Re: Damnation - Minea & Ben Damnation - Minea & Ben I_icon_minitime20.12.22 22:45

Minea & Ben

 
65ce3f2b89996c67a6e9ca3ac0bc2357f44cec51.gifv

- Tényleg nem érted, hogy mitől vagyok meglepve? – szakadt fel belőlem.
- Pedig egyszerű a dolog, még te is megérthetnéd. Minden áldott kibaszott nap az életemet kockáztatom, mert te babám megzsaroltál és elvárod, hogy kivegyem a részemet a bosszúdból. Kiadtad, hogy épüljek vissza a bandámba. Megtettem. Kiadtad, hogy jussak közelebb Cervanteshez. Megtettem. Kiadtad, hogy még közelebb férkőzzek, hát megtettem. Nem érdekeltek téged az eszközeim, sem az, hogy bele is dögölhetek, neked csak az eredmény számított. Rám parancsoltál, hogy juttassam fel magam arra a kurva gépre, ami ide hozott, hát ezt is megoldottam, de neked az égvilágon semmi sem elég ahhoz, hogy egy kicsit megbízz bennem és hagyj dolgozni, egyfolytában utánam koslatsz, megnehezítesz mindent és basztatsz! Tudod min lepődöm meg? Hogy bármit teszek sosem vagy képes elfogadni, hogy nélküled is rajta vagyok a dolgokon, egyfolytában ellenőrizgetsz. – hagytam, hogy a szavak csak úgy utat törjenek magukból, fittyet hányva az esetleges következményekre. Na persze csak nem azért, mert én olyan rohadt bátor gyerek vagyok, hanem azért is, mert a pia és a drog kellően kilazítottak már az estére ahhoz, hogy porrá őröljék a gátlásaimat.

- Feledhető élmény? Hiba? – nevettem fel hangosan.
- Szerencsére más nem panaszkodott még eddig, ráadásul nemrég legalább még nekem is jó volt, nem csak miattam sikoltoztak. – feleltem a plafont tanulmányozva a szavaira, elégedetten mosolyogva.
- De nyugi… többé nem követem el azt a bizonyos… hibát. – ismét felé pillantottam, amikor azzal állt elő, hogy mindent tudni akar és megforgattam a szemeimet.
- Tárgyaláson voltunk egész nap. Új féle drogot akarnak Vegasba juttatni, ennek a részleteit dolgozták ki néhány óra alatt. Aztán a főnök meg akarta ünnepelni a megállapodást és lazítani egy kicsit, így elvitt minket egy bordélyba, ahol egy kicsit kiengedhettük a gőzt. – meséltem.
- Egész jó móka volt, ráadásul olyan oldalát is láthattam, amihez eddig még nagyon keveseknek volt szerencséje. Kiderült például, hogy kurva jó a humora… és nagyon bírja a piát. És persze odavan a csinos nőkért… Egész megkedveltem.


 Outfit: Ben
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: Damnation - Minea & Ben Damnation - Minea & Ben I_icon_minitime20.12.22 23:33



Ben & Minea

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Csak mondta és mondta annak ellenére is, hogy láthatta rajtam, hogy mennyire untat. Konkrétan egy kibaszott hullámvasút a vele való kapcsolatom. Voltunk már fent is, ahogyan lent is, de ma úgy tűnik, hogy jó mélyre süllyedünk.
- Te nem pontosan ugyan ezt tennéd a helyembe? – Jézus Mária! Miféle bizalomról hadovál itt nekem? Azt hiszem, hogy még mindig részeg. Sose fogok megbízni benne, ez fordítva is igaz. Amint nem tudnám mivel a markomban tartani… Biztosan hátba szúrna. Sőt! Nem is hátba, hanem szemtől szembe lenne velem, hogy végig nézhesse a szenvedésemet. Ilyen az emberi természet. Bosszúszomjas. Ben meg a kurva nagy erkölcsi faszságai ellenére is, ha alkalma lenne bosszút állna rajtam mindenért. Sok szarságra rávettem, szóval még csak hibáztatni se tudnám.
- Azt a kurva… - Elnevettem magam. Vagy nevetek, vagy sikítok kínomban.
- Egyszer tévedésből engedtem, hogy megujjaz. – Most már kezdem belátni, hogy tényleg hatalmas hiba volt. Ez egy vissza nem fordíthatatlan tévedés, ennyi. Ennél több biztosan nem.
- Ugye nem gondoltad azt, hogy ezek után dugó cimborák leszünk? – Az intimitásnak az életemben mindig is nagy szerepe volt. Mégis a szexet is egy eszközként használom, hiszen sose vetettem meg a testi élvezeteket. Idővel az ember megtanulja külön választani az érzelmeket és a szexet. Ha múltkor lefeküdtem volna vele, akkor az csak érzelemmentes dugás lett volna részemről. Kizárólag csak élvezethajszolás.
- Gratulálok Ben! – Cinikus mosolyra görbült fel szám széle.
- Végre sikerült valakinek bedugnod! Ez aztán a hatalmas teljesítmény. – Egyáltalán nem érdekel az, hogy kivel kefél. Minek tartott kielőadást? Azt hiszi, hogy ez engem zavar? Jézusom!
- Kurvára örülök annak, hogy sikerült neked szereznem egy új öribarit. – Mi van abban az esetben, ha nem csak cukkolni akar, hanem tényleg igazat mond? Ha csakugyan elkezd vele szimpatizálni, akkor… Mi a garancia arra, hogy nem árul el? Cervantes biztosíthatna neki védelmet. Ha fel is nyomna, akkor neki is annyi. Cervantes nem szokott második esélyt adni és mindenki tudja, hogy mi történik a téglákkal.
 

Viselem




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ben Sullivan
Ben Sullivan



TémanyitásTárgy: Re: Damnation - Minea & Ben Damnation - Minea & Ben I_icon_minitime20.12.22 23:52

Minea & Ben

 
65ce3f2b89996c67a6e9ca3ac0bc2357f44cec51.gifv

- Nem bazmeg, nem pontosan ugyan ezt tenném! – kezdtem rohadtul felhúzni magam, mámor ide vagy oda, sőt talán épp emiatt tudtam csak igazán szókimondóvá válni.
- Ha megzsarolok egy barmot az anyja és a testvére életével, aztán pedig látom, hogy az a barom teljesíti minden utasításomat, megtesz mindent, sőt még többet is annál, mint a kapott feladat, akkor legalább egyet hátra lépnék és hagynám, hogy haladjon, ahelyett, hogy magam gördítek akadályt az útjába. De te nem! Kibaszott Jade Weiss miért is tenné azt, amit a normális emberek tennének? Az túl könnyű volna. – vetettem oda a végét gúnyosan.
- Van halvány fogalmad arról, mégis hogyan sikerült megoldanom, hogy most itt lehessek és a rinyálásodat hallgassam? – ültem fel ismét, hogy a szemébe tudjak nézni.
- Félholtra vertem azt, akinek a helyére ültem. Fel tudod ezt fogni? Egy ismeretlent, akivel korábban semmi dolgom sem volt, aki sosem ártott nekem… addig vertem, míg már alig moccant. Összetörtem a csontjait, péppé vertem az arcát, életveszélyes állapotba juttattam, csak, hogy imponáljak egy gyilkosnak és magával hozzon, hogy te megkapd, amit akarsz. – a végén már éreztem, hogy megemeltem a hangom, amiből fröcsögött a gyűlölet, de nem elsősorban rá, sokkal inkább magam iránt.
- És mindezt miért? Hogy ide gyere és veszélybe sodorj mindent, amit eddig elértem. – nem hiszem el, hogy ennyire nem fogja fel, mivel is játszik minden alkalommal, amikor csak úgy rám ront…

- Dehogy gondoltam! – fogalmam sincs, hogy azon a bizonyos estén mi üthetett belém és hogy miért is tettem azt, amit, de az biztos, hogy rohadtul nagy hiba volt! Nincs mentségem rá, talán csak pillanatnyi elmebaj, esetleg a testi vágy, ami valahol normális reakció, nekem mégsem lett volna szabad engednem neki… Ezt soha többet nem követhetem el ismét.
- Nekem legalább nem kell fenyegetnem és az éjszaka közepén suttyomban rámászni valakire csak, hogy dughassak végre. – szúrtam vissza, mert ezt a játékot is ketten játszuk, járt már az egyenlítés.
- Kurvára hálás is vagyok érte! Talán a végén bevallok neki mindent, hátha segít végre levakarni téged magamról… - meggondolatlanul hagyták el a szavak az ajkaimat, nem is gondoltam igazán komolyan őket, csak a harag vakított el.
- Na és most mi lesz? Kockázat vagyok, akivel végezni kell? Nosza, hajrá! Essünk túl rajta! Mire vársz? Készen állok!



 Outfit: Ben
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: Damnation - Minea & Ben Damnation - Minea & Ben I_icon_minitime22.12.22 12:39



Ben & Minea

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Könnyű arról kiselőadást tartania, hogy Ő mit tenne, ha a helyemben lenne. De kurvára nincs a helyemben. Nem ölték meg az anyját. Neki legalább volt lehetősége úgy felnőni, hogy az édesanyja mindig ott volt mellette, sőt a mai napig is fontos része az életének.
- Fordított esetben te tényleg képes lennél hátra lépni? Egy egészen kicsikét se zavarna a tehetetlenség? – Legszívesebben ordítottam volna, de nem akarok túl hangos lenni. Nem hiányzik az, hogy a szomszéd szoba lakói hallják a kis vitánkat.
- Ha a kibaszott helyemben lennél… Ha Cervantes a te anyádat ölte volna meg, akkor mit tennél? Ne is válaszolj! Tudom, hogy bármit megtennél, hogy bosszút állj. – Szóval szerintem mi nem is különbözünk annyira.
- Felfogtam. – Sóhajtottam. Kezdek egyre feszültebb lenni és Ben minden kimondott szóval még jobban ront a helyzeten.
- Szar neked, hogy erre kényszerítelek. Elismerem, hogy én mondtam meg, hogy mit várok el tőled, de ahhoz neked már semmi közöm se volt, hogy hogyan értél célba. – Túl sok mindenben szabadkezet kapott tőlem, vagy neki nem úgy tűnik? Ne feledkezzünk meg azért arról se, hogy Cervantes egyik emberét verte össze. Nem egy ártatlan emberről van szó.
- De tudod mit? Ha jobb a lelkednek, akkor nyugodtan beszéld be magadnak, hogy erről is én tehetek. Ez a saját döntésed volt. Én akartam, hogy most itt legyél, de a módszereidhez nekem semmi közöm. – Sose mondtam neki, hogy verjen bárkit is félholtra.
- Tényleg azt hiszed, hogy ezért mászok rád? – Ez lenne a leglogikusabb válasz, de mégse.
- Ha dugni akarnék veled, akkor már megtettem volna! Sőt, már majdnem kezdem sajnálni, hogy nem akarok kefélni veled, mert a szexnek több értelme lenne, mint ennek a kis értelmetlen vitánknak. Ki tudja? Talán még jobban is élveznénk. – Vállat vontam. Attól, hogy arra utaltam, hogy inkább dugnék vele, mint vitatkoznék az még nem jelenti azt, hogy… Nem! Nem fogok vele lefeküdni.
Ledöbbenve meredtem rá. Néhány nagyon hosszú pillanatig elgondolkoztam szavain. Tény, hogy számomra kockázatot jelent, de ebben semmi meglepő nem volt, mert ezzel már az elejétől fogva számoltam. Az viszont meglepett, hogy így a képembe vágja, hogy mindent elmondana annak a rohadéknak. Ennyire halálvágya lenne? Feldühített. Azon kaptam magam, hogy meglendítettem a kezem felé. Tenyerem akkorát csattant az arcán, hogy az a hatalmas pofon nem csak neki fájt.
- Te csak egy részeg idióta vagy, aki, ha kijózanodik nagyon bánni fogja, hogy most ekkora szája volt. – Égett a tenyerem, neki pedig az arcán virított a pofon nyoma.  
 

Viselem




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ben Sullivan
Ben Sullivan



TémanyitásTárgy: Re: Damnation - Minea & Ben Damnation - Minea & Ben I_icon_minitime22.12.22 13:13

Minea & Ben

 
65ce3f2b89996c67a6e9ca3ac0bc2357f44cec51.gifv

A kérdései egyfelől jogosak voltak, ám egyetlen dologba nem gondolt bele kettőnkkel kapcsolatban, ez pedig a vérmérsékletünk. Nyilvánvaló, hogy ha az én édesanyámmal végzett volna valaki, én sem hagynám megtorlatlanul, ahogy az is biztos, hogy pokoli kínokat kellene átélnie annak a rohadéknak, mielőtt még úgy döntök, hogy végzek vele. Viszont nem mindegy az oda vezető út. Míg neki szép lassan teljesen eszét veszi a gyűlölet és a bosszúvágy, olyan dolgokra is rávéve őt, amikkel a tulajdon tervét szabotálja, addig én képes lennék belátni, hogy a siker érdekében szükségem van esetleges segítőkre és hagynám, hogy tevékenykedjenek, ahelyett, hogy zaklatnám őket és folyton csak elégedetlenkednék. Biztosan nekem sem tetszene, hogy nem tehetek semmit, hogy várnom kell, hogy más valakitől függ a tervem egy része, viszont a célom fontosabb lenne mindezeknél és beismerném, hogy ez a biztosabb mód és nem az esztelen faggatózás, fenyegetődzés. De ezt mégis hogyan tudnám megértetni vele? Félek, ha eddig nem sikerült, ezután sem fog.
- Többet ésszel, mint erővel, ezt még sosem hallottad ezelőtt? – sejtelmem sincs eléri-e végül a célját, hogy képesek leszünk-e megtéveszteni Cervantest és őt a közelébe juttatni, de perpillanat nem sokkal fogadnék erre, mert bár én mindent elkövetek, a felbukkanásai, a hisztijei állandó veszélyforrást jelentenek. Inkább bele sem gondolok, hogy mi történne, ha Cervantes megneszelné a lány létezését és a furcsa találkozóinkat.

- Azt mondtad bármi áron érjem el! Mégis mi mást tehettem volna? – túrtam bele idegesen a hajamba, ám hirtelenjében különös érzés jelent meg a harag mellett. Bűntudat. Mert bár nehéz beismernem, abban sajnos tökéletesen igaza van, hogy a végső döntést én magam hoztam meg, a tettet is egyedül követtem el. S bár a felbujtó ő volt, a rideg tényeket és bizonyítékokat tekintve valóban nem tett semmit. Én voltam az.
- De tudod mit? Igazad van… én döntöttem… én tettem… - egy szörnyeteggé váltam, minden olyanná, ami ellen küzdöttem és amilyenné a börtön alatt megfogadtam, hogy sosem leszek. És ezt ő tette velem…
- Fordulj fel! – feleltem a dugással kapcsolatos kis monológjára, miközben még mindig azon járt az eszem, hogy mennyire képes volt kifordítania magamból és ezt még csak észre sem veszi. Vagy mégis? Szánt szándékkal műveli, mert tényleg ennyire nem érdekli semmi más, csak a bosszúja?
- Baszd meg! – nem is a pofon ereje fájt, bár kénytelen vagyok beismerni, hogy nem volt gyenge, sokkal inkább az, hogy mindezek után meg merte tenni.
- Vagy nem! Talán csak besokalltam és be akarom végre fejezni ezt az egész cirkuszt. Na mi lesz? Csak ennyi? Egy pofon? Ez minden, amire képes vagy? Cervantesnek is csak ennyit szánsz?



 Outfit: Ben
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: Damnation - Minea & Ben Damnation - Minea & Ben I_icon_minitime22.12.22 21:26



Ben & Minea

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Miért nem tudja csak úgy egyszerűen befogni a száját? Minden kimondott szó után még inkább ingerültebb leszek, pedig már azt hittem, hogy a bennem lévő feszültséget nem lehet fokozni, de neki sikerült. Hát persze, hogy sikerült neki! Kibaszott Ben Sullivan. Amikor arra az elhatározásra jutottam, hogy valakit megkörnyékezek, majd zsarolással a markomban tartom akkor nem hittem volna, hogy ennyire nehéz lesz. Azt gondoltam, hogy kiadom a parancsot és elvégzi és ennyi, de vele… Jézusom! Vele minden annyira, de annyira bonyolult.
- Köszönöm ezeket a sziporkázó bölcsességeket. – Kurvára nem érdekel a véleménye. Ez az én kibaszott bosszúm, Ben csak egy mellékszereplő. Neki csak annyi a dolga, hogy jó katona legyen a háborúmban.
- Azt tetted, ami szükséges volt. – Zártam rövidre ezt a témát. Nincs értelme azon lovagolni, hogy mit követett el ahhoz, hogy Cervantes kegyeibe jusson. Ha én azon rágódnék, hogy mit és miért tettem eddig a bosszúmért… Egész nap csak magamat sanyargatnám.
- Sokáig fogsz még nyavalyogni? Megvertél valakit, na és? Nem halt meg. – Ben és az unalmas morális nézetei. Ha jobban érzi magát, akkor nyugodtan hibáztasson ezért is engem. Miattam tesz olyan dolgokat, amiket nem akar, de arról ne feledkezzünk meg, hogy szinte mindig van választása a módszereit illetően. Nem parancsoltam rá, hogy ezt tegye, de mégis értékelem, hogy ennyire találékony és kreatív volt. Hiszen elérte a célját, vagyis inkább az én célomat.
- Basszam meg? Baszd meg te! – Ordítottam. Abban a pillanatban kurvára nem érdekelt, hogy mennyire vagyok hangos és azzal se foglalkoztam, hogy esetleg valaki meghallhat. Dühített a tehetetlenségem, mert ha megölném… Akkor mindent kezdhetnék elölről. Ha pedig életben hagynám, akkor… Mi a garancia, hogy nem számol be mindenről Cervantesnek? Ha annyira beszélni akart volna, akkor ezt eddig is megtehette. Szeretném hinni, hogy a saját érdekében tartja a száját, de mégis hogyan hihetnék neki? Nem bízom benne, főleg az ilyen kijelentései után nem.
- Szánalmas vagy. – Mégis sikerrel járt a provokálása. Újból felé lendítettem a kezemet, csak azért, mert az előző pofon nem volt számára eléggé kijózanító.

 

Viselem




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ben Sullivan
Ben Sullivan



TémanyitásTárgy: Re: Damnation - Minea & Ben Damnation - Minea & Ben I_icon_minitime22.12.22 21:47

Minea & Ben

 
65ce3f2b89996c67a6e9ca3ac0bc2357f44cec51.gifv

- Honnan tudod, hogy nem halt meg? Hm? Jóstehetség lennél vagy mi? – ahogy ezek a szavak elhagyták az ajkaimat, egyszeriben még erősebb öngyűlölet és lelkifurdalás kerített a hatalmába.
- Nem tudom, hogy él-e még a tag vagy sem. Miután leszedtek róla elvitték. Nem tudom hová, nem tudok semmit. Alig élt a nyomorult, mikor utoljára láttam, azt pedig kurvára kétlem, hogy Cervantes kórházba vitette volna, hiszen az kérdéseket vetne fel, amiket ő nagyon nem szeret. – ismét a hajamba túrtam idegességemben.
- Nem mertem rákérdezni… de valami azt súgja, hogy…. a pasas már nem él. Megöltem. Megöltem, hogy itt lehessek… - magam elé bámultam, miközben a lelkemet mardosó kín kezdett teljesen elviselhetetlenné válni. Alkohol és szer ide vagy oda… ezt nem tudja tompítani semmi sem.

- Szánalmas? – kaptam el a csuklóját mikor ismét felém lendítette a kezét, majd egy gyors mozdulattal a háta mögé csavartam a karját, őt pedig a falnak préseltem egész testemmel úgy, hogy egészen közel tudjak hajolni a füléhez.
- Nem szívem… ez volt szánalmas. – időközben ahogy ficánkolt a másik karját is elkaptam, azt a falnak nyomtam, úgy fogtam le a saját kezemmel.
- Tudod… szerintem pályát tévesztettél. Sosem vonzott különösebben a boxolás vagy a ketrecharc? – incselkedtem, miközben egyetlen pillanatra sem engedtem a szorításból, sőt. Közelebb simultam hozzá, hogy jobban lássam az arcát.
- Anyám arra nevelt, hogy soha ne emeljek kezet egy nőre… ez a te nagy szerencséd. Viszont ha már én ehhez tartom magam, jó lenne, ha te sem csapkodnál annyit, mert a végén ijedtemben hülyeséget csinálok… - és ha már ott tartunk, hogy hülyeség… talán nem a legbölcsebb dolog tőlem, hogy ennyire közel simulok hozzá, mert megint kezd az a furcsa érzés előjönni bennem, mint ami azon a bizonyos éjszakán pár nappal ezelőtt.
- Nyugton maradsz… ha elengedlek?



 Outfit: Ben
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: Damnation - Minea & Ben Damnation - Minea & Ben I_icon_minitime22.12.22 22:37



Ben & Minea

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Egész este erről akar majd lelkizni? Megvert valakit, de annyira, hogy esélyes, hogy megölte. Na és? Persze tudom, empatikusabbnak kellene lennem, de mégis miért érdekelne engem egy idegen ember? Főleg egy olyan ember, aki csak útban volt a terveimben, hogy minél hamarabb a beteljesüljön a bosszúm.
- Járulékos veszteség volt. – Sőt, inkább örülnie kellene azért, mert nem a pasas helyében volt. Az élet már csak ilyen és mindig is ilyen rideg is kegyetlen volt. Mindig is az erősebb maradt életben és nekünk erősnek kell lennünk. Szar érzés a bűntudat, de idővel jobb lesz. Nekem már azért kezd bűntudatom lenni amiért még mindig él az a rohadék.
- Baszódj meg! – Sziszegtem. Egyetlen egy pillanatra lankadt az éberségem és… akkor már túl késő volt. Kizárólag csak azért sikerülhetett neki meglepnie, mert őszintén nem számítottam arra, hogy ennyire felbátorodik. Mégis mire észbe kaptam már mindkét kezemet leszorította és a falnak préselt.
- Mindig is vonzott minden olyan tevékenység, ami elég mocskos és durvulni is lehet. – Már csak azt sajnálom, hogy csak egy pofont sikerült eddig adnom neki. Esküszöm legközelebb az öklömmel is megismertetem.
Meg sem próbálkoztam azzal, hogy kiszabadulok. Csak vártam a megfelelő pillanatra. Nem akartam energiát pocsékolni azzal, hogy feleslegesen próbálkozom, habár talán már az elsőre sikerülne. Van egy remek módszerem arra, mikor ilyen szó szerinti szorult helyzetbe kerülök, de még nem vetem be. Valamiért felkeltette az érdeklődésemet ez a hirtelen jött közeledése. Mert szerintem nagyon is indokolatlanul nyomja magát ennyire hozzám.
- Szerinted? – Biztos lehet benne, hogy nem, de kicsit segítek neki, hátha voltak még kétségei. Tudni akartam, hogy mennyire tart szorosan, ezért váratlanul löktem magam hátra. Nem volt túl nagy mozdulat, de ahhoz pont elég volt, hogy a fenekem az ágyékához csapódjon. Azt reméltem, hogy megtántorodik, de meglepően stabilan állt a lábán.
- Tényleg azt hiszed, hogy nem tudok kiszabadulni? – Az, hogy még nem tettem meg, az nem jelenti azt, hogy nem is tudnék. Viszont az neki nagyon fájdalmas lenne és perpillanat nekem egyben van szükségem rá.  


 

Viselem




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ben Sullivan
Ben Sullivan



TémanyitásTárgy: Re: Damnation - Minea & Ben Damnation - Minea & Ben I_icon_minitime22.12.22 23:00

Minea & Ben

 
65ce3f2b89996c67a6e9ca3ac0bc2357f44cec51.gifv

Fel nem foghatom, egyszerűen, hogy képes ennyire könyörtelen ribanc lenni? Hát csakugyan nem számít neki egyetlen egy ember élete sem? Vajon világ életében ennyire szart a többiekre vagy ez már csak a hosszú évek és a rutin eredménye lenne? Ha néhány héttel ezelőtt nem osontam volna be a szülinapi banzájára és nem a saját szememmel látom, ahogy a három barátjával kedélyesen cseverészik, évődik, tréfálkozik, akkor biztos vagyok benne, hogy nem hinném el, állítsa ezt bárki is, hogy képes ilyesmire. Ott azonban mégis egy olyan oldalát láttam, amit nagyon igyekszik a hétköznapokban elrejteni. Nem is beszélve a múltkori kórházas látogatásáról. Arról, hogy ott maradt velem, amikor abszolút padlón voltam és még anyám kórházi számláját is kiegyenlítette, holott semmi szükség nem lett volna erre. Az ilyen cselekedetei elbizonytalanítanak abban, hogy csakugyan egy érzéketlen szörny lenne, de persze aztán gyorsan tesz vagy mond valamit, amivel gyorsan újra alátámasztja a dolgot. Esküszöm, sosem leszek képes őt kiismerni, ez pedig kimondottan veszélyessé teszi őt nem csak az én szememben, de összességében is.

- Csakugyan? Hogy nem lettél ezek után pornós? – vetettem oda kétértelmű megjegyzéseire válaszul. Sejtettem, hogy nem fogja könnyen adni magát és valamivel bepróbálkozik majd, hogy ki tudjon szabadulni a szorításomból, a hírtelen lökés azonban még így is elég váratlanul ért, nehezen sikerült csak megtartanom a stabilitásomat.
- Hogy az a rohadt…! – szisszentem fel. Most már komolyan kezd kihozni a béketűrésemből, de abban biztos vagyok, hogy ez őt nem zavarja, sőt… kíváncsi meddig feszítheti nálam a húrt. Amióta csak ismerem, folyamatosan provokál, játszadozik velem.
- Tényleg azt hiszed, hogy hagynám? – kérdeztem vissza, majd egy hirtelen ötlettől vezérelve magam felé fordítottam, úgy simultam hozzá ismét nagyon közel, hogy a testemmel a falnak tudjam préselni. Mélyen belenéztem a szemébe, kihívó pillantással.
- Tessék… egy kis előny. Mutasd mit tudsz kislány. – érdekel vajon megpróbálkozik-e bármivel is, már csak azért is, mert legbelül azért én is pontosan tisztában vagyok azzal, hogy ha ki akarna szabadulni, sikerülne. Vagy legalábbis nagyon nehezen tudnám visszafogni.


 Outfit: Ben
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: Damnation - Minea & Ben Damnation - Minea & Ben I_icon_minitime23.12.22 21:52



Ben & Minea

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Mondjuk úgy, hogy az életemben már lezártam néhány fejezetet. Nem szokásom a múltam egy bizonyos részét emlegetni, de nem azért, mert szégyenkezve tekintek vissza, inkább csak azért, mert rajtam kívül senkinek semmi köze hozzá. Az is én voltam. Az csak egy munka volt, ha másra nem is volt jó, legalább rengeteg tapasztalatot szereztem. Attól, hogy nem kérkedek a múltammal, az még nem azt jelenti, hogy nem is használom a jelenemben mindazt a sok tapasztalatot.  
- Már majdnem elfelejtettem, hogy milyen keveset tudsz rólam… - Semmi konkrétumot nem mondtam, de talán ez is elegendő volt ahhoz, hogy Ben most fejben lejátssza magában, hogy ezt a kis megjegyzésemet pontosan mégis mire érthettem.
Még mindig nem tudtam eldönteni, hogy a jelenlegi helyzetem az a tetszésemre vagy inkább ellenemre van. Más körülmények között biztosan sokkal jobban izgatna, hogy miért viselkedik így, de most… Inkább csak bosszant és még mindig a kíváncsiságomat kelti fel, nem pedig a vágyaimat. Most túl dühös vagyok rá, hogy csak úgy hagyjam neki, hogy… Nem! Semmi olyan nem történhet, mint múltkor! Letisztáztuk már, hogy az egy hatalmas hiba volt. Most csak azért kerültünk ilyen közel egymáshoz, mert mindkettőnkben tombolnak az indulatok. Megütöttem egyszer, de mikor újra próbálkoztam, akkor… Na akkor szűnt meg a köztünk lévő távolság. Hiába fog le, attól még milliónyi módon tudnék benne kárt tenni, de azzal még magamat is megleptem, hogy nem voltam vele olyan drasztikus.
Álltam a pillantását miután ismét szembe fordított magával. Nem kellett volna. Nagyon rossz döntés volt Ben részéről. Meg se moccantam, de ettől függetlenül nem lazított a szorításon.
- Mi lenne, ha te mutatnád meg, hogy mit tudsz? – Hergeltem, mert már innen nincs visszaút. Se neki, se nekem. Döntöttem. Mielőtt válaszolni tudott volna váratlanul lecsaptam ajkaira. Erre biztosan nem számított. Néhány röpke másodperc volt csupán. Durván csókoltam, de itt nem is az volt a lényeg, hogy ajkunk összeért, hanem az, hogy olyan brutálisan haraptam meg alsó ajkát, hogy a nyelvemen éreztem a vére ízét. Egyszerűen csak fájdalmat akartam neki okozni.  


 

Viselem




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ben Sullivan
Ben Sullivan



TémanyitásTárgy: Re: Damnation - Minea & Ben Damnation - Minea & Ben I_icon_minitime23.12.22 22:39

Minea & Ben

 
65ce3f2b89996c67a6e9ca3ac0bc2357f44cec51.gifv

Pillanatok… ki gondolná, hogy néhány röpke pillanat, ezred másodpercek mennyi mindent képesek felbolygatni és a fejük tetejére állítani. Vegyünk például minket. Nem is olyan régen még azért szentségeltem, mert képes volt még itt Bankokban is rám törni és éjnek idején vizet locsolni rám, csak, hogy elszámoltasson a mai nap történéseiről. De a helyzet csak bonyolódott, ahogy röpültek a másodpercek. Előbb a vita, aztán a pofon, majd egy újabb kísérlet, aminek már nem engedtem, most pedig éles fájdalom, ami az ajkamba hasít, ahogy ez a perszóna vadul megcsókol és megharap. Időm sem volt feldolgozni a történteket vagy bármit reagálni neki, már én is éreztem a kiserkenő vérem ízét és a dühöt, ami egyszeriben elárasztotta az egész testemet.
- Baszki! Szóval te így szeretsz játszani? Mindegy mi a helyzet, de a másiknak fájnia kell? – éreztem, ahogy minden apró izom megfeszül a testemben, az elmémet pedig lassacskán elborítja a köd, majdnem úgy, mint a kórház kápolnájában, amikor Jay betépve állított be. Próbáltam visszafogni, de már képtelen voltam, hírtelen markoltam bele a hajába, hogy így magamhoz rántva ezúttal én csókoljam meg őt, mohón kapva az ajkai után. Igaz én nem haraptam, de ügyet sem vetettem a finomkodásra. Aztán hírtelen felkaptam és már így nyomtam neki a falnak, miközben a testemet még közelebb préseltem az övének és hagytam, hogy a lábai ösztönösen a derekam köré fonódjanak.
- Nálad ördögibb nőszeméllyel még soha életemben nem találkoztam. – suttogtam az ajkaira, majd a nyakán indultam felfedezőútra, erősen tartva őt a karjaimmal.
- Mi a fenét művelsz velem? – meg sem vártam a válaszát, egyszeriben az ágyra dobtam és fölé magasodtam, így csaptam le ismét az ajkaira.


 Outfit: Ben
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: Damnation - Minea & Ben Damnation - Minea & Ben I_icon_minitime23.12.22 23:50



Ben & Minea

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Döbbenetes, hogy egyik pillanatban még szó szerint meg akarjuk ölni egymást, aztán… Pech, de van köztünk valami ki nem mondott félelmetes dolog, ami még az egymás iránt érzett ellenszenvünknél is erősebb. Nem esett nehezemre megcsókolni, de őszintén nem az élvezet kedvéért tettem, hanem hogy fájdalmat okozzak neki. Hergelni akartam, egyszerűen csak dühíteni, de ez mégis belőle valami egészen más reakciót hozott elő, mint amire számítottam.
- Ismerd be, hogy tetszett. – Ismerem már a testét annyira, hogy tudjam ez az aprócska kis harapás beindította. Sőt, éreztem, hogy teste hogyan reagált rám. Ezek után felesleges is lenne bármit is beismernie. Azok után főleg, hogy… Jézusom! Ki ez az ember? Durva volt, de mégis minden egyes másodpercét élveztem. Fogalmam sincs, hogy miért, de viszonoztam a csókot, sőt akkor se ellenkeztem mikor felkapott. Áruló testem ismét magától mozdult és lábaimat dereka köré fontam. Már attól benedvesedtem, hogy éreztem a ruháinkon keresztül hozzám nyomódó merev farkát.  
- Őrületbe kergetlek. – Vallottam be levegő után kapkodva két csók között. Még elképzelése sincs, hogy mennyire ezt fogom tenni vele. Lelöktem magamról, de csak azért, hogy Ben legyen alul, különben is maradjunk a hagyományoknál… Ismét az ölébe másztam. Csókoltam, miközben az ingjét gomboltam és kegyetlenül apró kis mozdulatokat tettem ott, ahol az ölünk találkozott. Elváltam ajkaitól, de csak azért, hogy lejjebb kezdjek el kalandozni rajta. Feslőtestét csókolva indultam felfedezőútra. Haraptam is, de most nem túl durván, inkább izgatóan. Közben fenekem már nem az ölében volt, átültem a combjaira, hogy a farkát szabaddá tegyem a kezemnek. Gyors mozdulatokkal kicsatoltam az övet és a nadrágját kigomboltam. Annyira kiszabadítottam a farkát, hogy könnyedén tudjak vele játszadozni. Annyira előre hajoltam, hogy pontosan tudtam, hogy felsőm kivágása semmit sem bíz a képzeletére, mert remek rálátása van így a melleimre.
- Annyi mindent tudnék kezdeni a farkaddal. – Ráérősen simogatni kezdtem. Kezem lassan fel és le siklott rajta.
- De ha engedném, hogy megdugj, akkor biztosan azért lenne, mert megfenyegettelek és rád másztam, mert ugye ezt mondtad… - Nem felejtettem el, ennek ellenére mégis Ben volt az, aki szó szerint az ágyba vitt. Hibáztunk már eleget és megfogadtam, hogy nem kefélek vele.
- Szóval ezt elbasztad. – Akármennyire is szeretném magamban érezni a farkát, mégis leálltam. Erősebbnek kell lennem a vágyainál. Már így is túl messzire mentünk, megint.
- Jó éjszakát Ben! – Lemásztam róla és megindultam az ajtó felé.


 

Viselem




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Damnation - Minea & Ben Damnation - Minea & Ben I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Damnation - Minea & Ben

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Kim & Minea
» End of Me - Ben & Minea
» Ben & Minea - One More Night
» Hello Stranger - Minea & Ben
» Ben & Minea - Comatose

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Magán játékok-