welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
End of Me - Ben & Minea Vote_lcapEnd of Me - Ben & Minea Voting_barEnd of Me - Ben & Minea Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
End of Me - Ben & Minea Vote_lcapEnd of Me - Ben & Minea Voting_barEnd of Me - Ben & Minea Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
End of Me - Ben & Minea Vote_lcapEnd of Me - Ben & Minea Voting_barEnd of Me - Ben & Minea Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
End of Me - Ben & Minea Vote_lcapEnd of Me - Ben & Minea Voting_barEnd of Me - Ben & Minea Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
End of Me - Ben & Minea Vote_lcapEnd of Me - Ben & Minea Voting_barEnd of Me - Ben & Minea Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
End of Me - Ben & Minea Vote_lcapEnd of Me - Ben & Minea Voting_barEnd of Me - Ben & Minea Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
End of Me - Ben & Minea Vote_lcapEnd of Me - Ben & Minea Voting_barEnd of Me - Ben & Minea Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
End of Me - Ben & Minea Vote_lcapEnd of Me - Ben & Minea Voting_barEnd of Me - Ben & Minea Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
End of Me - Ben & Minea Vote_lcapEnd of Me - Ben & Minea Voting_barEnd of Me - Ben & Minea Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
End of Me - Ben & Minea Vote_lcapEnd of Me - Ben & Minea Voting_barEnd of Me - Ben & Minea Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

End of Me - Ben & Minea

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: End of Me - Ben & Minea End of Me - Ben & Minea I_icon_minitime26.12.22 3:57



Ben & Minea

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Nem vagyok legyőzhetetlen, se halhatatlan, de a gyengeségeimmel éppúgy tisztában vagyok, mint az erősségeimmel. Kitartó vagyok és a végsőkig képes vagyok elmenni. De a legkitartóbb ember is csődöt tud mondani, ha nincsenek előre tervei. Nekem vannak. Éjjelente álmatlanul forgolódom, mert az ellenségeimre gondolok és a következő lépésükre, aztán arra, hogy mit tudnék lépni. Ezért sem estem túlságosan pánikba aznap éjjel, mikor betörtek hozzám. Leléptem. Mindig van egy táska fegyver és némi váltóruha összekészítve arra az esetre, ha fel kell venni a nyúlcipőt. Nem érzem magam gyávának attól, hogy leléceltem, ezt diktálta a túlélési ösztönöm. Az elmúlt napokban pedig volt időm egy kicsit nyomozni, de attól, hogy más problémáim adódtak még nem tettem le a bosszúmról. Viszont abban biztos vagyok, hogy ha a nyomomra akarnak bukkanni, akkor minden áron meg fogom nehezíteni. Most kellene meghúznom magam és az árnyak között osonni, vagy inkább maradni a búvóhelyemen, de… Fenébe az egésszel! Ha el akarnak kapni, akkor itt a remek lehetőség. Cervantes az oka annak, hogy ellentmondásba kerülök már saját magammal is. Pontosan tudom, hogy mit kellene tennem, de az nem éppenséggel az, amit valójában meg is tettem. Ezért találtam magam ebben a lebujban. Beérve éreztem magamon a kíváncsi tekinteteket, de nem foglalkoztam vele. Leültem a pulthoz és míg leadtam a rendelésemet próbáltam minél feltűnés mentesebben felmérni a terepet. Nem látom. Nem is voltam biztos abban, hogy most itt fog lenni, de él bennem a remény, hogy azért ma még felbukkan.
- Hé szivi meghívhatlak egy italra? – Igazán szar napok vannak a hátam mögött és még csak ez hiányzott.
- Ez a legkreatívabb csajozós dumád? – Még egy perce se tettem le a seggem a bárszékre, de már így is találtam magamnak egy hódolót. Juhu! Valamit biztos nagyon jól csinálhatok, pedig ma még az öltözködésem is visszafogott, mármint a szokásoshoz képest.
- Biztosítalak, hogy másban sokkal kreatívabb vagyok! – Kacsintott. Ekkor tolta elém a pultos a sört, amit pár pillanattal hamarabb kértem.
- Kösz, de már van mit innom. – Gúnyos mosollyal ajkaimon emeltem felé a söröm és ittam belőle pár kortyot, hátha veszi az adást és elhúz végre a picsába.



Viselem





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ben Sullivan
Ben Sullivan



TémanyitásTárgy: Re: End of Me - Ben & Minea End of Me - Ben & Minea I_icon_minitime26.12.22 11:44

Minea & Ben

 
tumblr_inline_npiljzI2Ex1rifr4k_500.gif
Újabb kimerítő nap az irodában… mondhatnám, ha átlag életet élnék, egy átlagos munkahelyen, ahol kilenctől ötig húzom az igát, olykor kicsit tovább, ha a főnökség úgy dönt, hogy némi extrát sóz a nyakamba. De az én történetem sosem volt átlagos, ahogy a munkahelyem sem az. Egy ismert gyilkosnak és bűnözőnek dolgozom, tagjaként a belső körének, a mai napom pedig másról sem szólt, mint arról, hogy elkísérjem őt néhány üzletfeléhez, akik, ha nem úgy reagáltak, ahogyan azt a főnök szerette volna, kaptak tőlem egy kis ösztönzést… Az öklöm még mindig sajgott attól, ahogy emlékeztetnem kellett valakit arra, hogy illik a kölcsönöket időben megadni, kamattal együtt. Nap végére elfogott hát a mérhetetlen undor saját magamtól és ettől az egésztől, amibe csöppentem, amire egyetlen lehetséges „fájdalomcsillapítót” láttam csak magam előtt. Piát, nem is keveset. Betértem hát a törzshelyemre, ahol már az első néhány pillanatban összefutottam néhány ismerőssel a környékről, ahol anyámék élnek és a bandából is, ahol korábban voltam. Szerencsére ott jó viszonyban „búcsúztam”, így a tagok azóta is testvérként tekintenek rám, főnök pedig meleg szívvel visszavár, ha elegem lenne Cervantesből. Kecsegtető ajánlat, de egyelőre nem úgy fest, hogy egyhamar szabadulhatok. Hiszen bár az ok, aki miatt ebbe a fertőbe kerültem szőrén-szálán eltűnt és talán nem is jön vissza a múltkori látogatók után, gyanús lenne, ha hirtelen jelenteném be Cervantesnek, hogy ki akarok szállni, szóval… szívás. Talán soha nem is engedne el csak hullazsákban. És ezt is neki köszönhetem…

- Hé Ben… Rendeződtek már dolgaitok Jayel? – lépett oda hozzám Joe, egy régi cimborám a tömbből.
- Nem mondhatnám testvér. Miért?
- Hát…. elég sok hülyeség kering róla mostanában… talán ráférne egy kis „nevelés”.
- Nem sokat értem vele a múltkor… kezdek belefáradni.
- Akarod, hogy egy kicsit mi rázzuk gatyába? Tudod…. ahogy szoktuk.
- Nem is tudom… lehet, hogy abból tanulna a kis szaros, de félek, hogy inkább csak rontana a helyzeten.
- Aludj rá egyet és majd szólj.
- Kösz haver, hálás vagyok. – legalább valaki szemmel tartja azt a kis hülyét, amíg mi nem tudunk meglenni egy légtérben egymással. Ez az egyik dolog, amit szeretek ebben a környékben, hiába olyan a híre amilyen. Ha „családtag vagy”, mindenki odafigyel rád… Fáradtan ültem le a pult végébe és kértem ki magamnak egy sört, mikor ismerős alakot pillantottam meg nem messze tőlem. Baszki… korai volt az öröm… Mi a fenét keres ő itt? Ahogy alaposabban is szemügyre vettem, láttam, hogy egy barom épp ráhajtott, amit a lány nem fogadott túl jól. Sóhajtva keltem fel és léptem oda hozzájuk.

- Tipli haver
- Hát te ki a faszom vagy, hogy ide gyere okoskodni?
- A pasija… Van még kérdés? – néztem rá nyomatékosan, közben átkaroltam a lányt. – Szia Cica. Bocs, hogy késtem. – ezzel a hatás kedvéért még a nyakába is csókoltam. A pasas szitkozódva lécelt le, én pedig leültem a helyére.
- Mondanám, hogy kellemes meglepetés…. de már ismersz. Mit keresel itt? Nem valahol épp a világ végén kellene bújkálnod?



 Outfit: Ben
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: End of Me - Ben & Minea End of Me - Ben & Minea I_icon_minitime26.12.22 13:03



Ben & Minea

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Néhány röpke pillanatra lekötötte a figyelmemet ez a szánalmas pojáca, ezért nem vehettem észre, hogy Ben megérkezett. Egy egészen kicsikét bosszant, hogy közbeavatkozott, mert erre igazán nem lett volna szükség, egyedül is le tudtam volna koptatni a pasit, de mégis reméltem, hogy nem akar hallgatni a szép szóra és más módszereket kellett volna alkalmaznom rajta. Kedvem lett volna megütni, talán némi agressziótól nem érezném magam ennyire feszültnek. Mégis valamilyen szinten szórakoztató volt, hogy beavatkozott. Mégis miért tette? Érdekelne, de nem hinném, hogy számítana. Pontosan annyira lényegtelen, mint az, hogy a szívem kihagyott egy ütemet, mikor ajkaival nyakamhoz ért. Ezzel nem szegte meg az alkunkat, mert ugye mindezt csak a látszat kedvéért tette, nem pedig azért, mert meg is akarta volna tenni. Milyen kár.
- Ez nem pont úgy hangzott, mintha nagyon hiányoztam volna. – Ironizáltam. Próbáltam csalódott arcot vágni és ami a legrosszabb volt az egészben, hogy nem is kellett annyira megjátszanom magam. Persze nem vagyok hülye, pontosan tudom, hogy sose hiányoznék neki, sőt az tenné boldoggá, ha az életben soha többet nem látna. Ezért hibáztatni sem tudom, mert ha én nem lennék… főleg neki lenne a legjobb.
- Azt kellene tennem? – Rá se néztem, inkább unottan kezdtem a címkét kaparni a körmömmel. A legviccesebb az egészben, hogy a világon most bárhol lehetnék, de mégis itt vagyok és erősen próbálom magamnak bebeszélni, hogy kizárólag csak a bosszú miatt.
- Szerinted ez az első eset, hogy efféle problémával kell szembenéznem? – Szándékosan beszéltem ennyire „sejtelmesen” mert sose lehet tudni, hogy ki figyel a beszélgetésünkre. Jobb óvatosnak lenni, ezen már majdnem elnevettem magam, mert most ezzel óvatos akarok lenni, de az mégis iszonyú őrültség volt részemről, hogy ide jöttem.
Intettem a pultosnak és kértem még két sört az egyiket persze neki és néhány tömény kísérőt is. Ránézésre azt mondanám, hogy ráférne néhány ital.
- Az élet túl rövid… - Fordultam felé. - Lehetne, hogy ma ne utálj annyira? – Tudom, hogy ez lehetetlen, főleg azok után, hogy látta a kegyetlenebb oldalamat is és akkor még vissza is fogtam magam.




Viselem





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ben Sullivan
Ben Sullivan



TémanyitásTárgy: Re: End of Me - Ben & Minea End of Me - Ben & Minea I_icon_minitime26.12.22 13:24

Minea & Ben

 
tumblr_inline_npiljzI2Ex1rifr4k_500.gif
Kínomban kis híján felnevettem, ahogy eszembe jutott, hogy nem is olyan régen még abban a hitben voltam, hogy talán végérvényesen eltűnt ez a nő az életemből és végre szabad lehetek, még, ha nem is teljesen… Naiv voltam, túl naiv.
- Hát ki vagyok én, hogy tanácsot adjak a szakértőnek? – vontam meg a vállam, közben belekortyoltam az időközben érkezett sörömbe.
- Tudod mit? Ha ma nem kell beszélnem a napomról… akkor esetleg lehet róla szó. – ezzel ismét húztam az üvegemből és a pultra könyököltem féloldalasan. Rám férne már egy kis lazítás és hogy ki tudjak szakadni az őrületből, ami nap mint nap körülvesz. Ha ad egy estét, amikor ez megadatik és nem faggat arról, hogy hol tartok, akkor képes leszek barátságosan viselkedni azt hiszem.
- Jól áll ez a szín. – jegyeztem meg rövid idő múlva, amikor már elidőzött rajta a tekintetem pár pillanatra és fel is tudtam dolgozni a látottakat. Nem tudom ugyan, hogy miért mondtam ki hangosan, de nem bántam, úgyis mindig azzal jön, hogy lehetnék vele kedvesebb, akkor egy bók igazán belefér.
- Mondd csak… nincs kedved egy kicsit dobálni? – böktem a fejemmel a sarok irányába, ahol egy üres darts tábla sóvárgott játékosok után. Felkeltem a helyemről és az üvegemmel együtt már meg is indultam a táblához. Levettem róla a nyilakat, hármat a kezébe adtam, hármat pedig magamnál tartottam.
- Hölgyeké az elsőbbség. – léptem hátra, ám mielőtt még dobott volna eszembe jutott valami.
- Mit szólsz hozzá, ha egy kicsit feldobjuk a dolgot? Mondjuk… aki megnyer egy kört, az kérdezhet valami személyeset a másiktól, amire annak őszintén kell válaszolnia és ezt nem tagadhatja meg? – vetettem fel. Itt lenne a tökéletes alkalom, hogy egy kicsit többet is megtudhassak az én kis pszichopata zsarolómról, kár lenne csak úgy veszni hagyni. Persze ki tudja, lehet bele sem megy vagy ha válaszol is, akkor is hazudik valamit, de azért egy próbát még megérhet, hátha kellemesen csalódom.



 Outfit: Ben
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: End of Me - Ben & Minea End of Me - Ben & Minea I_icon_minitime26.12.22 14:33



Ben & Minea

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Gondoltam nem is vár tőlem választ, ezért ezt a kérdését csak elengedtem a fülem mellett. Egyébként sem lenne szükségem senki tanácsára sem, de most nem volt kedvem belemenni egy olyan témába, ami valószínűleg vitába torkolna. Ma valahogy nincs kedvem ehhez. Máskor egészen szórakoztatónak találom a kis nézeteltéréseinket és azt, hogy soha semmiben sem értünk egyet, de ma… Nem akarok még ellene is harcolni.
- Pedig nem is azért vagyok most itt mert annyira élvezném a társaságodat… - Napok óta nem tudok semmit arról, hogy hogyan halad, de nagyon erősen próbálok megbízni benne annyira, hogy azt gondoljam, ha valami fontos infója van, akkor azt nem tartaná vissza.
- De tudod mit? Legyen! Nem kell mesélned. – Az már biztos, hogy ma ez volt a legrosszabb döntés, amit eddig meghoztam, pedig már lassan vége a napnak.
- Köszönöm. – Nem is akarom tudni, hogy most miért ilyen kedves velem. Ennyire szánalmasan nézhetek ki? Ami pedig engem illett… Magamra sem ismerek. Máskor biztosan nem csak egy köszönömmel tudom le a dolgot, de a mai napunk eltér a megszokottól.
- Miért is ne? – Már megint megleptem magam azzal, hogy nem azt mondtam ki, ami először az eszembe jutott. „Én inkább ennél élvezetesebb játékokat szeretek játszani” és ezt itt és most ki is mondhattam volna, nyilvános helyen nem számított volna, mégsem tettem. Csak mert Ben erősen próbálja tiszteletben tartani a kérésemet ezért én sem játszom most annyira az eddigi szerepem. Mégis szívesebben visszabújnék az álarcom mögé, mert lassan már fogalmam sincs, hogy nélküle ki is vagyok, se azt, hogy neki mit mutathatok magamból.
- Nem hinném, hogy fair játék lenne. – Figyelmeztettem, miközben a markomban szorongattam a nyilakat. Dobócsillaggal is a tábla közepébe találnék, de ezekkel a nyilakkal túl könnyű dolgom lenne.
- Nagyon el kellene valahogy terelned a figyelmem, hogy ne tudjak a táblára összpontosítani. – Mondhattam volna, hogy akár bekötött szemmel is kiállok ellene, de nem akarok feltűnést kelteni, mert gondolom arra mindenki felkapná a fejét és beszédtéma lennék. Pillanatnyilag az csak rontana a helyzetemen.




Viselem





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ben Sullivan
Ben Sullivan



TémanyitásTárgy: Re: End of Me - Ben & Minea End of Me - Ben & Minea I_icon_minitime26.12.22 15:07

Minea & Ben

 
tumblr_inline_npiljzI2Ex1rifr4k_500.gif
Nem mondom, meglepődtem azon, hogy ennyire könnyű dolgom volt és a lány ahelyett, hogy akadékoskodott volna vagy leordított volna, amiért nem akarok ma neki jelenteni, simán bólintott és hagyta, hogy elengedjük a megszokott dolgokat. Talán csak belefáradt már ő is a harcainkba és a bosszú témába és osztja a nyugalom iránti vágyamat, vagy csak eltereli a figyelmemet, hagyja, hogy felengedjek és utána kezd el ismét vallatni… Fene tudja, de egyelőre annak örülök, ami van, egy csipetnyi relaxnak a káosz közepén.
- Azért szerintem nagyjából egálban leszünk… - én sem ma kezdtem a dartsozást, mondhatjuk, hogy amióta csak az eszemet tudom, azóta játszom, itt pedig rendszeresen fordulok meg és nyomok le partikat a haverokkal, szóval nincs okom szégyenlősködni. Más tészta persze, hogy ő egészen másképpen szerzett gyakorlatot a célba lövés terén, de ezt a parányi infót most inkább igyekszem elfelejteni és kivételesen úgy tenni, mintha egy teljesen hétköznapi ember lenne, akivel szimplán csak csapunk egy görbe estét, ez a kis verseny pedig békésen zajlik majd.

Kivártam, hogy dobjon közben nekidőltem az egyik oszlopnak, onnan figyeltem, ahogy mind a három nyila a tábla közepébe fúródik. Elismerően bólintottam, nem is vártam tőle kevesebbet. Azért remélem idővel, ha majd iszik ő is, akkor a profizmusa alább hagy majd… Ráérősen kortyoltam az üvegemből, majd letettem a közeli biliárdasztal szélére és én foglaltam el a helyemet. Összpontosítottam és dobtam. Az első kettő nálam is a tábla közepébe talált, de a harmadik egy egészen picit lejjebb, így ezt a kört én buktam. Elhúztam a számat, majd felé fordultam és miközben arrébb léptem, hogy újra ő jöhessen megadóan széttártam a karjaimat.
- Jöhet az első kérdés, ne kímélj… - kíváncsi vagyok, vajon mit fog kérdezni, mi az, ami esetleg érdekelheti velem kapcsolatban. Ha egyáltalán van ilyesmi persze… Most ő is lehetőséget kapott, hogy jobban megismerjen, talán először és utoljára.


 Outfit: Ben
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: End of Me - Ben & Minea End of Me - Ben & Minea I_icon_minitime26.12.22 21:08



Ben & Minea

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Percekkel ezelőtt az én számat hagyta el az a mondat, hogy „az élet túl rövid” ezért az estém további részét szeretném úgy eltölteni, hogy nem gondolok arra, hogy kifaggassam és próbálom száműzni a Cervantessel kapcsolatos gondolataimat is a fejemből. Na meg azt a rengeteg szarságot, amivel mostanában meggyűlt a bajom. Most csak szeretném jól érezni magam. Aztán meg ki tudja? Az is lehet, hogy még szórakoztatónak is fogom találni ezt a vele töltött kis időt. Úgymond most fegyverszünetet kötöttünk egymással és kíváncsian várom, hogy meddig bírjuk ki, hogy ne akarjunk egymás torkának esni, mert ilyesmire eddig még sose volt példa, de hátha ma sikerrel járunk.
- Szexi, hogy ennyire magabiztos vagy.  – Sokat mondóan mosolyogtam el magam. Nem tisztáztuk le konkrétan a játékszabályokat és habár semmi szükségem arra, hogy csalással nyerjek, de azért mégis motoszkál bennem az, hogy valahogy megnehezítsem a dolgát.
A táblára néztem és egy pillanatig még az is megfordult a fejemben, hogy szándékosan elrontom az egyik dobásomat, mert az túl egyhangú lenne, ha az összes körben én nyerném meg a kérdezés jogát. Ellentmondásba keveredtem magammal ismét Ben miatt. Hagyni akarom, hogy Ő is nyerjen, viszont azt se szeretném, hogy ennyire egyszerű dolga lenne. Aztán mégis meghoztam a döntésemet és könnyedén dobtam bele mind a három nyilat a tábla közepébe. Miután végeztem arrébb léptem, hogy Ben mutassa meg, hogy mit tud. Egyetlen egy dobáson múlt, hogy döntetlen legyen. Akkor mi lesz? Senki se kérdez a másiktól, vagy mindenki felhetet egy kérdést? Gondolom idővel tisztázni fogjuk ezeket a szabályokat is, feltéve. ha lesz döntetlen.
- Attól tartok, hogy ma mindkettőnknek annyit kell innia, hogy még csak ne is emlékezzünk arra, hogy ezt tényleg megtettük. – Kíváncsi vagyok, hogy Ben miféle kérdésekkel sokkolna. Esetleg olyanokkal, ami tényleg rólam szól, vagy inkább a bosszúmról akarna többet tudni? Hm, talán majd kiderül, ha lesz olyan szerencsés, hogy nyerjen. Azt viszont már tudom, hogy mit akarok először kérdezni tőle. Elé álltam, mosolyogva kulcsoltam össze ujjaimat nyaka mögött. Mindezt persze a látszat kedvéért, ha már elvileg a „csaja” vagyok.
- Vannak olyan dolgok, amik nem tartoznak másokra… - Ezzel indokoltam, hogy melleimmel hozzá simultam és ajkaimmal annyira közel voltam nyakához, hogy érezze cirógató leleletemet.
- Beszéljünk a múltkori orgazmusomról… miért tetted? – Annyira elhúzódtam tőle, hogy a szemébe tudjak nézni, de egyetlen egy lépéssel sem hátráltam tőle. Ezért még sose kértem számon és most eljött a tökéletes alkalom.





Viselem





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ben Sullivan
Ben Sullivan



TémanyitásTárgy: Re: End of Me - Ben & Minea End of Me - Ben & Minea I_icon_minitime26.12.22 21:30

Minea & Ben

 
tumblr_inline_npiljzI2Ex1rifr4k_500.gif
- Durr…egyből bele a közepébe. – nevettem el magam, miután a lány nekem szegezte az első kérdését, ráadásul nem is akármilyen körülmények között. Persze értem én, a látszatra adnunk kell, ezt pedig nem is kell mindenkinek hallania, de nem számítottam rá, hogy ilyen erősen fog nyitni. Mi várható ezek után a továbbiakban?
- Nos… - kulcsoltam át a karjaimmal a derekát, a tekintetemet pedig az övébe fúrtam.
- Elhinnéd nekem, ha azt mondanám, hogy halvány fogalmam sincsen róla? – kérdeztem vissza, mert az igazat megvallva pontosan erről van szó. Nem értem magam, nem értem miért csináltam, egyszerűen csak abban a pillanatban hagytam magam sodródni az árral és valahogy ez lett a vége.
- Talán csak pillanatnyi elmezavar volt… vagy a provokálásod eredménye… hiszen férfiból vagyok, valami ösztönösen jön. De persze ahogy meg is beszéltük… többé nem fordul elő. – ezzel elhúzódtam tőle és ismét az asztalhoz sétáltam, hogy levéve róla az üvegemet nagyot kortyoljak belőle. Őszinte voltam épp ahogy ígértem, meglátjuk, hogy ez fordítva mennyire lesz majd igaz.
- Újra te jössz. – vártam, hogy most újra dobjon és persze most sem kellett csalódnom, ismét három tökéletes dobást produkált. Ha ez így megy tovább elég egyhangú játéknak nézünk elébe. De persze még nem temetem, ki tudja mit hoz a jövő. Utána újra én foglaltam el a dobó állást és ezúttal döntetlenre hoztam ki a kört.
- Nos… akkor legyen az, hogy egyet te kérdezel… egyet pedig én. Mit szólsz? – javasoltam, majd elkezdtem gondolkozni a saját kérdésemen. Nagyon sok minden van, ami érdekel vele kapcsolatban, de vajon én is rontsak ajtóstól a házba, mint az előbb ő vagy indítsak valami lightosabbal? Hmm… végülis… minek finomkodni? Egyszer élünk!
- Megbántad, hogy akkor éjjel nem dugtunk, hanem magamra hagytál? – alku ide vagy oda, az mostantól él, de ami a múltban történt, arról még lehet beszélni, nem? Legalább most…



 Outfit: Ben
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: End of Me - Ben & Minea End of Me - Ben & Minea I_icon_minitime26.12.22 23:26



Ben & Minea

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Nem számítottam arra, hogy a mai esténk már most ennyire ígéretesnek fog bizonyulni. Ben javasolta ezt a kis játékot, de mi van akkor, hogy ha olyan információkat is megtudunk a másikról a játék során, ami eléggé kompromittáló? Mert van úgy, hogy az őszinteségre vágyunk, de mikor megkapjuk akkor fogalmunk sincs, hogy mit kezdjünk vele.
- Ismerhetnél már annyira, hogy tudd nem szokásom finomkodni. – Ennek ellenére mégis a lehető legártatlanabb mosolyommal közöltem ezt vele.
Nagyon azon voltam, hogy ne keressem azt, hogy szavai mögött mégis miféle hátsószándékok bujkálhatnak, mert attól, hogy ezt az őszinteségi játékot játsszuk egymással még csinálhatjuk rafináltan is. Az se mindegy, hogy mit és hogyan mondunk ki. Nem válaszoltam, mert valójában még én sem tudtam eldönteni, hogy tényleg képes vagyok-e hinni neki.
- Persze, fogjuk a pillanatnyi elmezavarra. – Ha már Ben erre fogná a dolgot, akkor talán jobb lenne, ha én is csatlakoznék ehhez az elméletéhez, mert végül is hagytam neki, hogy megtegye és hasonlóan nem tudnék rá logikus magyarázatot adni.
Újból rajtam volt a sor, természetesen most is hibátlanul sikerült az összes nyilat a tábla közepébe dobnom. Félre álltam és figyeltem, de valahogy Ben mozdulatai elvonták a figyelmemet és mire észbe kaptam már Ő is végzett. Most neki is sikerült a tökéletes kör. Döntetlen. Kérdőn néztem rá, de kérdés nélkül is válaszolt nekem. Rábólintottam. Miért is ne?
- Annyi mindent kérdezhetnél, meglep, hogy pont erre vagy kíváncsi. – Nem számítottam arra, hogy ma ennyire meg kell előtte nyílnom. Váratlanul ért és mégis mi értelme van ennek az egésznek? Vajjam be neki? Aztán mit kezd ezzel az információval? Egyszerűen nagyszerű lenne, ha mindketten bevallanánk, hogy amúgy lefeküdnénk egymással, de annak ellenére, hogy vonzódunk a másikhoz mégse fogunk eljutni soha odáig.
- Meg. – Szemrebbenés nélkül vallottam be. Ott és akkor nagyon akartam, nem véletlenül estünk annyira egymásnak, de aztán mégis észhez tértem és túl dühös voltam rá, ezért inkább úgy álltam bosszút rajta, hogy álló farokkal faképnél hagytam.
- Na és te, hogy nem dugtál meg akkor éjjel mikor a nevedet nyögtem? – Ez az őszinte beszélgetés kezd egyre érdekesebb lenni. Esküszöm nem provokatív kérdésnek szántam, inkább csak a kíváncsiságom kerekedett felül rajtam, de ha tovább beszélgetünk arról, hogy mit művelte velem és még mennyi mindent tudtunk volna egymással… Ehhez több alkohol kell.  



Viselem





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ben Sullivan
Ben Sullivan



TémanyitásTárgy: Re: End of Me - Ben & Minea End of Me - Ben & Minea I_icon_minitime26.12.22 23:42

Minea & Ben

 
tumblr_inline_npiljzI2Ex1rifr4k_500.gif
- Engem is meglep. – vontam meg a vállam, magam sem tudva, hogy ezt pontosan miért is vallottam meg neki. De a helyzeten ez mit sem változtat, tényleg kíváncsi vagyok. Képes volt velem megtenni, hogy annyira felizgatott, aztán se szó se beszéd magamra hagyott, ráadásul még utána fotókat is küldött, hogy tovább provokáljon, de azt már nem tudtam meg, hogy utána ő hogyan érezte magát, csak azt, hogy én kurva szarul. Talán csak emiatt akarom tudni, valamiféle elégtételképpen, hogy megnyugtassam a sérült egóm vagy ilyesmi.
- Nocsak… - hát akkor úgy állunk, hogy aznap este mindketten buktunk egy nagyot és ez most már így is fog maradni, hála az alkunknak. Értékeltem, hogy legalább a frankót mondja és nem tesz úgy, mintha rá semmilyen hatással nem lett volna az az éjszaka. Nem tudom meddig lettünk volna valóban képesek elmenni, talán tényleg dugtunk volna egyet…kettőt… de ez már sosem derül ki, ahogyan az sem, hogy mindez milyen hatással lett volna a későbbiekben a mi kis szövetségünkre. Vagy nevezzük ezt bárhogyan is.
- Meg. – válaszoltam neki, amikor tőle hangzott el kérdés, majd kiittam az üvegem tartalmát és intettem a csaposnak, hogy még két sör lesz. Úgy érzem hosszú még az éjszaka és az ilyen beszélgetéshez még túlságosan is józan vagyok. Vajon jó ötlet volt részemről ez a játék? Vagy elkövettem volna életem egyik nagy hibáját? Nos… hamarosan kiderül, nem igaz?

Ezúttal én indítottam a kört hibátlan dobásokkal és valahol arra számítottam, hogy megint döntetlent játszunk, ám valami történhetett, mert a lány harmadik dobása picikét félrement. Ezen meg is lepődtem, nem tudtam eldönteni, hogy vajon véletlenül vagy szándékosan, de nem is hagytam magamnak időt arra, hogy ezen elmerengjek, helyette újra rá néztem.
- Mi történt veled, miután a múltkor felszívódtál a lakásból? Mi volt abban a pár napban? – egészítettem ki a kérdést, de ez még szabályos, hiszen mondhatjuk, hogy a cél a pontosítás volt. Kiskapuk, ezektől szép minden…



 Outfit: Ben
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: End of Me - Ben & Minea End of Me - Ben & Minea I_icon_minitime27.12.22 1:12



Ben & Minea

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Miért érzem úgy, hogy a túlzott őszinteségnek és az ivásnak valahogy nem fog jó vége lenni? Talán azért, mert eddig alkohol nélkül is tettünk egymással megmagyarázhatatlan dolgokat. Na és akkor mi lesz, ha még iszunk is? Úgy, hogy most nem kettesben vagyunk talán biztonságban vagyunk egymástól, na és persze ne feledkezzünk meg a kis alkunkról se.
- Akkor már ketten vagyunk. – Vontam vállat utánozva Bent.
- Ettől a vallomástól most jobb lett bárkinek is? – Mert nekem aztán biztosan nem. Sőt, most másra sem tudok gondolni… Nem! Nem akarok arra gondolni, de mégis elszabadult a fantáziám. Egyetlen egyszer láttam meztelenül, de a látvány teljesen belém égett. Egészen annyira, hogy még az álmaimban is kísért.
Nincs megfelelő indokom arra, hogy miért rontottam el az utolsó dobásomat, de szerencsére nem is akarta tudni erre a választ. Na jó, ha magammal is őszinte akarnék lenni, akkor azt mondanám, hogy a fantáziám az oka. Mert dobás közben sem tudtam másra gondolni, mint arra, amit akkor láttam mikor a felügyelőtisztjének adtunk egy kis műsort. Mert még mindig hatással van rám.
- Olyan ünneprontó vagy! – Ittam a sörömbe, hogy ezzel is időt nyerjek magamnak.
- Azt hittem, hogy most az a rész fog következni, hogy megosszuk egymással, hogy hogyan élvezzük legjobban a szexet, hátha legközelebb jól jönne ez az infó… - Csalódottan pislogtam rá, majd újból meghúztam a sörömet.
- Szerintem ez nem a legjobb alkalom, hogy ezt megvitassuk. – Feltűnően pillantottam körbe a lebujban, hogy tudassam vele, hogy a körülöttünk rengetegen vannak és nem szándékozok közönség előtt vallomást tenni.
- Ígérem, hogy válaszolni fogok, de nem itt és nem most. – Ahol a falnak is füle van…
- Ez csak rajtad múlik… Mindezek után kettesben maradnál velem egy csendes helyen, ahol válaszolhatok a kérdéseidre? – Érdekel, hogy mi alapján válassza ki a kérdéseit. Most csak próbára akar tenni, mert azt gondolja, hogy nem lennék őszinte? Eddig is az voltam.



Viselem





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ben Sullivan
Ben Sullivan



TémanyitásTárgy: Re: End of Me - Ben & Minea End of Me - Ben & Minea I_icon_minitime27.12.22 1:30

Minea & Ben

 
tumblr_inline_npiljzI2Ex1rifr4k_500.gif
- Őszintén? Ja… jót tett az egómnak. – miért is tagadnám? Ráadásul a ma este mottója az őszinteség, szóval ennek fényében válaszolok minden egyes feltett kérdésére. Talán ez az utolsó eset, hogy ennyire nyíltak tudunk lenni egymással, miért is ne használhatnánk ki? Aztán úgyis megint minden csak a bosszújáról fog szólni és arról, hogy jelentenem kell neki. Minden a régi kerékvágásba kerül. De majd csak holnaptól, ma szabad esténk van.
- Félő, hogy az alkunk fényében én már nem igen tudnám hasznosítani a hallottakat még akkor sem, ha részletes beszámolót tartanál, szóval… - megvontam a vállam. – Talán még jobb is, ha erre sosem tudom meg a választ. – azt pedig, hogy én számoljak be neki arról, hogy hogyan szeretem… hát ezt elég abszurdnak tartanám. Kettőnk közül mindig is ő volt a nyersebb, a bevállalósabb, a provokatívabb. Etéren mondhatjuk talán, hogy a konzervatívabb típushoz tartozom. Jobb szeretem mutatni, mint mondani és azt sem akárkinek. Kivéve Bankokban azt az egy esetet a bordélyban, de hé… nemrég szabadultam a börtönből és ami Bankokban történt ugyebár, az ott is marad…
- Van benne valami. – talán tényleg nem a legjobban időzítettem ezt a kérdést, de a kíváncsiságomat abban a pillanatban nem tudtam megfelelően kezelni, hagytam, hogy a kérdés utat törjön magának. És bár nem hiszem, hogy bárki is különös képpen foglalkozna most velünk, talán jobb óvatosnak lenni és nem belemenni olyan témákba, amik később visszaüthetnek.
- Mindezek után? Most az iménti sikamlós témákra gondolsz vagy a legutóbb látottakra? – kérdeztem vissza. Nem mindegy, hogy szerinte attól tartok, hogy mégis alakulna köztünk valami, ha magunk maradunk… mert ettől nem félek… attól azonban, hogy nekem esne és úgy bántana, mint azt a pasast, ha nem jól felelek… talán. Magas a fájdalom küszöböm, de kinek hiányzik, hogy rá támadjanak?
- Azt hiszem azzal a csendes hellyel még várnék… - de mégis mire? Hogy bebizonyítsa valahogy mégsem egy pszichopata ribanc? Hogy még többet tudjak meg róla játék közben, mármint a publikusabb dolgokról? Vagy hogy ne kalandozzanak el a gondolataim? Már én magam sem tudom…


 Outfit: Ben
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: End of Me - Ben & Minea End of Me - Ben & Minea I_icon_minitime27.12.22 2:44



Ben & Minea

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Nem bírtam ki, hogy ne nevessem el magam. Szóval mindez csak az egójáról szólt? Hát persze… Belegázoltam a büszkeségébe azzal, hogy kielégítetlenül faképnél hagytam. Mocskos húzás volt elismerem, mert Ben sokkal odaadóbban bánt velem hasonló helyzetben… Egyenlítenem kellene ezt a tartozást, de azt hiszem az alkunk semmissé tette a jövőbeli lehetőségeimet erre.
- Legalább most az alkunkat tudod felhasználni kifogásnak. – Grimaszoltam.
- Szerintem túl prűd vagy ahhoz, hogy képes legyél a szemembe mondani azokat a dolgokat, amikre legjobban vágysz szex közben. – Esküszöm én nagyon próbálkozom azzal, hogy vissza fogjam a bennem élő provokátort, de ma őszinteségi napot tartunk és mindezt teljesen őszintén hiszem róla és van annyi bátorságom, hogy mindezt vele is közöljem.
- Inkább az előzőre. – Már majdnem sikerült elfelejtenem, hogy akkor látta a bennem rejlő sötét oldalt is, de annak is csak egy részét. Mert bizony miatta visszafogtam magam és nem durvultam. Ezért végezhette a túszom mindössze egy szúrt sebbel. Hatalmas szerencséje, hogy Ben azon az éjszakán felbukkant.
- Ha érdekelne a véleményed, akkor megkérdezném, hogy mit gondolsz rólam mindazok után… De inkább nem is akarom tudni, nem kell kimondanod, hogy tudjam. – Már éppen eleget vágta a fejemhez, hogy szörnyeteg vagyok és akkor még nem is tudta, hogy mire vagyok képes.
- Ez komoly? – Esélyt adtam neki, hogy feltegye a kérdéseit és még őszintén válaszoltam is volna, de Ben máshogy döntött. Valahogy nem érzem úgy, hogy egy nyilvános helyen tartsak beszámolót arról, hogy hol volt az a hely, ahol napokra eltűntem. Ennyi erővel akár itt és most közölhetném mindenkivel, hogy Cervantes lánya vagyok és bosszúra szomjazom.
- Pontosan tudod, hogy élve van rád szükségem. Számtalan alkalmam lett volna, hogy kárt tegyek benned, főleg akkor mikor álmodban török rád. – Vállat vontam, mert biztosan nem fogok neki könyörögni, hogy lépjünk le innen, hogy válaszoljak azokra a kérdésekre, amire Ő kíváncsi.



Viselem





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ben Sullivan
Ben Sullivan



TémanyitásTárgy: Re: End of Me - Ben & Minea End of Me - Ben & Minea I_icon_minitime27.12.22 3:21

Minea & Ben

 
tumblr_inline_npiljzI2Ex1rifr4k_500.gif
- Nem vagyok prűd! – kínomban felnevettem, közben pedig idegesen beletúrtam a hajamba.
- Egyszerűen csak…. nem látom értelmét neked beszámolni ilyesmiről. – azaz de barátom, kurvára prűd vagy! – szólt az agyamban egy parányi hang. Ó, fogd be! – próbáltam elhallgattatni. Nem vagyok prűd, de mi értelme lenne vele ilyesmiről beszélgetni, amikor nem vagyunk és soha nem is leszünk olyan viszonyban egymással, hogy az információ hasznos legyen számára? És itt most nem csak a korábban kötött alkunkra gondolok, hanem arra is, hogy voltaképpen minek is köszönhetően lett az életem része. Megzsarolt, nem is egyszer és nem csak a saját életemmel, ezek után oda vetett a farkasoknak, hogy illeszkedjek be közéjük, csak, hogy ő bosszút állhasson a vezérükön. Ezek után mégis mit vár tőlem? Az a múltkori eset hiba volt… hatalmas… és többet nem fordulhat elő!
- Persze, téged nem érdekel senki és semmi. Te csak… - ám hírtelen elhallgattam. Meddig is bírtuk? Talán húsz percig, mielőtt megint kellemetlen szituba kerültünk volna egymással? Tényleg így kell alakulnia ennek az estének is? A fene essen bele. Csak egy kicsit lazítani akartam, de neki muszáj volt megint provokálnia és… franc! Nehéz lesz így tartani az alkunkat.

- Jólvan… győztél! – sóhajtottam, miután megvonta a vállát, sugallva ezzel, hogy neki lényegében mindegy, nekem voltak kérdéseim, ha válaszokat akarok, akkor bizony engednem kell, vagy nem kapok semmit sem. A pulthoz sétáltam, hogy rendezzem a számlát, majd újra odaléptem hozzá.
- A lakásom megteszi? – lényegében olyan mindegy milyen helyet mondok, ha valaki követ, annak nem számít, hogy a lakásom, egy motel vagy tudom is én. Viszont így a látszatot is tartani tudjuk, hogy a barátnőm, akit felviszek magamhoz. Remélem, ha odaértünk, akkor tényleg beszélni fog és nem csak a bolondját járatja velem. El is indultam vele, út közben végig csendben baktatva.
- Csak utánad. – engedtem előre, majd miután becsuktam az ajtót le is dobtam magam a konyhapultnál álló székre.
- Szóval? Merre jártál eddig?



 Outfit: Ben
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: End of Me - Ben & Minea End of Me - Ben & Minea I_icon_minitime28.12.22 12:06



Ben & Minea

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Micsoda váratlan felfedezés! Nem is bírtam megállni, hogy ne vigyorogjak, hiszen annyira szórakoztatott az aktuális szituáció. Mondhat, amit csak akar, de a test beszéde mégis másról árulkodik.
- Pedig én már majdnem elhittem, hogy ma tényleg teljesen őszinték leszünk egymással. – Mégis vállat vontam, mintha nem is zavarna, hogy füllentésen kaptam. Mert valójában nem kellene, hogy számítson, mégis… Az is lehet, hogy még saját magának se meri beismerni, nemhogy nekem. Azért megnézném azt a jelenetet, hogy az ágyában fekszik egy csaj és semmi mást nem csinál, csak szétteszi neki a lábát. Lényegében egy kibaszott vízi csillaggal dug, de mivel prűd ezért nem is hozza szóba, hogy mennyire zavarja, hogy a csaj csak a hátán fekszik és ennyi.
Hatalmas ártatlan szemekkel pislogtam rá, mert nekem tényleg nem az volt a célom, hogy már megint vitatkozzunk, mindössze csak kimondtam hangosan a véleményemet. Habár egy egészen kicsikét hiányzik a vele való veszekedés. Tudom ez lassan már beteges, de mégis…
Bólintottam és pár pillanat múlva már meg is indultunk Ben lakása felé. Egészen kínosan éreztem magam séta közben, de nem akartam megtörni a csendet. Egyikünk se szólalt meg egészen addig, míg meg nem érkeztünk.
- Azon a helyen voltam, ahová azt hittem, hogy sose fogok visszamenni. – Sóhajtottam.
- Haza mentem. – Magyaráztam, de pontosan tudtam, hogy ennyivel nem éri be.
- Az a lakásom is megvan még, ahol a bosszú előtt laktam, de biztonságosabbnak éreztem az örökségemben meghúzni magam. – Nem véletlenül nem beszéltem neki eddig ezekről. Mégis mi értelme lett volna vele megosztani, hogy meghalt az a férfi, akit majdnem három évtízedig apámnak hittem? Mindez nem sokkal később történt, hogy bele vágtam a bosszúmba.
- Pontos címet is kérsz? – Ha kérne és meg is adnám neki ezt az infót, amivel nagy kockázatot vállalnék, akkor tudna jobban bízni bennem? Fogalmam sincs… Ezzel csak támadási felületet adok neki.  
- Az elmúlt napokban kibaszott szivárvány voltam. Megpróbáltam kideríteni, hogy ki akar a nyomomra bukkanni, de nem mindenkinek eredt meg olyan könnyen a nyelve… - Hátat fordítottam neki, hogy levegyem a ruhámat. Nem provokálni akartam, de nem is gondoltam azt, hogy sokat javítottam volna a helyzeten azzal, hogy a csipkébe bújtatott fenekemet nézheti. Szinte már viccesnek gondoltam az egész jelenetet, főleg azt a részét, hogy magam elé tartottam a ruhámat miután ismét szembe fordultam vele. Teljesen felesleges, hiszen már mindent látott, de mégis… Az a fránya alku.
- Ez a néhány nap nem arról szólt, hogy bujkáltam volna, hanem… - A magam elé tartott ruhát annyira elmozdítottam, hogy Ben számára is nyilvánvaló legyen, hogy mire céloztam a szivárvánnyal. Hatalmas véraláfutás éktelenkedett az oldalamon kékes lilás árnyalattal. Még most is szarul néz ki, de ettől volt már rosszabb is. A fájdalomból ítélve talán még az egyik bordám is megrepedhetett, de ilyen apróságokkal sosem foglalkoztam.
- Nem voltam pont a legjobb formámban. – Első nap üvöltöttem a fájdalomtól és a tehetetlenségtől. Aztán a bennem elnyomott gyász is kitört belőlem. Mert a szobámat érintetlenül találtam annak ellenére is, hogy oly sok éve leléptem már és vissza se néztem.



Viselem





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ben Sullivan
Ben Sullivan



TémanyitásTárgy: Re: End of Me - Ben & Minea End of Me - Ben & Minea I_icon_minitime28.12.22 12:30

Minea & Ben

 
tumblr_inline_npiljzI2Ex1rifr4k_500.gif
Magam sem tudom pontosan miféle elvárásokkal is vágtam neki ennek a nagy őszinteségi estének, de ahogy a dolgok bonyolódtak, úgy vesztettem el teljesen az irányítást a helyzet felett. Minea ismét győzött, az lett, amit ő akart és a nyüzsgő bárt felváltotta az én kis csendes lakásom. Remélem ezek után nem köntörfalazik, játszadozik velem tovább, hanem választ kaphatok a korábban feltett kérdéseimre. Hol volt és mi történt vele az elmúlt pár napban, mióta csak úgy felszívódott és magamra hagyott az áldozatával.
- Haza mentél? – hát ez egy kicsit meglepett. Már nem csak az, hogy tényleg elkezdett mesélni, hanem az is, hogy hová ment. Persze gondoltam, hogy nyilván neki is van egy „hétköznapi” élete, még a bosszú előttről, de ki hitte volna, hogy abba próbál meg menedéket találni és nem valami full új helyet keres.
- Mert, ha elkérném, megadnád? – kérdeztem vissza felhúzott szemöldökkel, miközben a mellkasom előtt összefontam a karjaimat. És hogy mégis miért érdekel engem ez az egész? Nos… azt hiszem zavart, hogy csak úgy felszívódott. Piszkált, hogy vajon mi lehet vele és bár nem vagyunk épp puszipajtások, azért reménykedtem benne, hogy nem esett baja. Hiába minden, nem kívánok neki rosszat. Az a múltkori szöveg Cervantesről és hogy feldobom csak blöff volt, mert az idegeimre ment, valójában egy számomra ismeretlen dolog miatt, azt hiszem sosem tenném. Bár rájönnék mi az oka.
- Szivárvány? – értetlenül pislogtam. Ez valami új szleng lenne, amit eddig még nem hallottam? Nem vagyok még olyan öreg, hogy ezek a szövegek elkerüljenek, mégsem találkoztunk még korábban. Csak hallgattam őt, mikor pedig vetkőzni kezdett egyszerre döbbentem le és fogott el a gyanakvás. Már megint kezdi? Vagy mi lehet az oka, hogy…
- Basszameg… - ahogy megláttam az oldalán éktelenkedő zúzódásokat egyszeriben értelmet nyert minden. Szivárvány…
- A rohadt életbe! – felkeltem a helyemről és közelebb léptem hozzá, hogy aztán nagyon óvatosan végig simíthassak az oldalán, vizsgálgatva a területet.
- Miért nem szóltál nekem? Miért nem kértél segítséget? – ahogy az ujjaim érintették a bordáit legalább azt sikerült megállapítanom, hogy törés nincs, maximum repedés. Ami lássuk be, rosszabb, nehezebben gyógyul…
- Nagyon fáj? - és hírtelen leesett a tantusz.
- Én pedig dobáltattam veled azokat a kurva nyilakat a bárban... mekkora állat vagyok... sajnálom... - fogott el hirtelen a bűntudat.


 Outfit: Ben
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: End of Me - Ben & Minea End of Me - Ben & Minea I_icon_minitime28.12.22 18:24



Ben & Minea

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Ma mindent, vagy semmit elvet vallom. Ben hozakodott elő ezzel a kis őszinteségi játékkal és én eddig készségesen válaszoltam is neki az összes feltett kérdésére. Az pedig csak rajta fog múlni, hogy mit kezd azokkal az információkkal, amiket ma kiszed belőlem. Pontosan tudom, hogy mekkora kockázatot vállalok azzal, hogy megeredt a nyelvem, de hinni szeretnék abban, hogy ez lendít a kapcsolatunkon. Nem várom el tőle, hogy feltétlen megbízzon bennem, de ezzel talán mégis javulni fog a köztünk lévő bizalom, naivan szeretném ezt feltételezni.
Kérdésére bólintottam. Nem csak azt árultam el neki, hogy haza mentem miután leléptem abból a lakásból, amit a bosszúm kezdetén vettem ki, hanem hogy azon kívül van egy másik lakásom is, sőt azon kívül is van hová mennem, oda, amit egykor az otthonomnak tartottam.
- Kulcsot is szeretnél? – Kontráztam rá. Próbálok Ben fejével gondolkozni most és az biztos, hogy gyanakodva figyel minden kiejtett szóra. Ha akar, akkor kap, ennyire egyszerű az egész. Legrosszabb esetben pontosan meg tudja mondani Cervantesnek, hogy hol tartózkodok, simán rám bírná küldeni az ellenségemet. Mégse rémiszt meg ez a gondolat, mert valahogy nem akarom elhinni, hogy képes lenne rá. Őszintén perpillanat a legrosszabb eshetőségnek azt tartom, hogy áttúrja a cuccaimat, hogy több mindent megtudjon rólam, de ennek is kevés az esélye. Néhány fehérneműn, ruhán és fegyveren kívül nem is nagyon találna mást. Erről pedig eszembe is jutott, hogy múltkor zsebre vágta az egyik bugyimat. Vajon elővette nézegetni, mikor hiányoztam? Vicces lenne, ha kiderülne, hogy megtette. Talán azóta már rég kidobta.
Még a levegőt is visszatartottam mert az érintésére már vágyott a testem, de hiába próbált óvatos lenni attól még bizony fájt, ezért alsó ajkamba haraptam, hogy ne nyögjek fel a fájdalomtól.
- Tőled kellett volna segítséget kérnem? – Hátráltam egy lépést, ruhámat pedig még mindig magam előtt szorongattam, mintha valami kibaszott védőpáncél lenne.
- Neked most csalódottnak kellene lenned, hogy csak ennyire sérültem meg, mert ha komolyabb bajom esett volna, akkor… Legalább tőlem megszabadulsz. – Világosítottam fel, mert a reakciója annyira meglepett, hogy… Összezavart, mert olyan volt, mintha tényleg aggódna értem. Az nem lehet, vagy mégis?
- Volt már rosszabb is. – Már ideje volt, hogy visszavegyem a ruhámat, hiszen megmutattam neki, amit akartam. Próbáltam nem túl feltűnően grimaszolni mikor a véraláfutásos oldalamon lévő kezemet dugtam bele a ruha ujjába. Sikerült felöltözni anélkül, hogy szitkozódtam volna.
- Legalább most jó kifogásom van arra, hogy az utolsó dobásomat miért rontottam el. – Mutattam a „szivárványomra”, amit közben már takart a ruhám. Persze fogjuk a fájdalomra mert az sokkal könnyebb, mint bevallani neki, hogy a mocskos fantáziám az oka. Szerencsére Ben nem lát bele a gondolataimba és ha rajtam múlik, akkor sose osztom meg vele ezt.




Viselem





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ben Sullivan
Ben Sullivan



TémanyitásTárgy: Re: End of Me - Ben & Minea End of Me - Ben & Minea I_icon_minitime28.12.22 21:30

Minea & Ben

 
tumblr_inline_npiljzI2Ex1rifr4k_500.gif
- Kulcsot? Ez édes, de azt hiszem túl gyors a tempó, hiszen onnan már csak pár lépés a házasság… - próbáltam meg viccel oldani a helyzetet. Tudom, hogy csak viccel és azt is, hogy nagy valószínűség szerint hülyének nézne, ha tényleg elkérném a címét, én valahogy mégis nyugodtabb lennék, ha tudnám, hogy hol keressem baj esetén. Ez persze nem jelenti azt, hogy fel is bukkannék, de ha mégis szándékomban állna, akkor tudnám, hogy megtehetem. És hogy miért lennék ezért nyugodt? Nos ez az egymillió dolláros kérdés…
- Igen, tőlem. – feleltem a kérdésére komolyan, ám amikor Minea elkezdte elmagyarázni, hogy nekem voltaképpen most inkább nagyon csalódottnak kellene lennem, amiért még életben találtam, mert így továbbra is csak koloncot jelent a nyakamban a bosszújával együtt, nem bírtam ki, elnevettem magam.
- Értem…. szóval legyek csalódott. Mondjuk… valahogy így? – biggyesztettem le az ajkaimat és vágtam néhány pillanatra duzzogó kisgyerek képet. – Vagy inkább… ez lenne az? – most picit dühösebbre vettem a figurát. – Vaaagy… ez? – utóbbit már annyira eltúloztam, hogy újra elnevettem magam. – Nem, azt hiszem ez inkább a gyomorrontásos ősember lehet… - kontráztam rá. Tisztában vagyok, hogy épp magamat cinkelem, de reméltem, hogy ezzel a saját figyelmemet is el tudom kicsit terelni arról, hogy mi is történt vele és őt is kilazítom egy kicsit.
- Tökéletes kifogás… - hagytam rá, közben aggódva figyeltem azt, ahogy felöltözött és azt is, ahogy igyekezett tartani magát előttem egész végig, nehogy kimutassa a fájdalmát. Makacs nőszemély…
- Na és megtudtál végül valami hasznosat arról, hogy ki küldte utánad azt a két szerencsétlent? Mert én csak annyit mondhatok, hogy nem Cervantes volt. Az utóbbi napokban végig vele voltam, sok név felmerült a listáján, akit ezért vagy azért hidegre akar tenni, de te nem vagy köztük. Azt hiszem még nem tud rólad… és arról sem, hogy nekem „barátnőm lenne”. – a végén még az idézőjelet is elmutogattam.


 Outfit: Ben
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: End of Me - Ben & Minea End of Me - Ben & Minea I_icon_minitime28.12.22 22:03



Ben & Minea

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
A mindenre elszánt bosszúszomjas énem már sikítva tiltakozik bennem. A másik pedig arra ösztönöz, hogy legyek vele őszinte, ha már a zsarolásom miatt ekkora kockázatot vállalt. Megrémiszt ez a bennem tomboló ellentmondás. Az egyik felem inkább azt akarná, hogy fogjam be a szám és játsszam tovább a szerepem, mert ha nem nyílok meg előtte akkor nem eshet bántódásom, nem használhatja fel ellenem az őszinteségi rohamom által megosztott információkat. Ez egyfajta védekező mechanizmus nálam. A bosszú előtti énem pedig ki akar törni az elnyomás alól, be akarja neki bizonyítani, hogy csak a kényszer vesz rá azokra a szörnyűségekre és egyáltalán nem élvezem, hogy ilyen kegyetlennek kell lennem. Ez a kettősség bennem lassan felemészt és tényleg olyan zakkanttá válok, mint amilyennek hisz.
Tudom, hogy csak viccelt, de a házasság említésétől akaratlanul is grimaszoltam, de majd ezt is ráfogom a fájdalomra. Tudom, hogy ma őszinteségi játékot játszunk egymással, de nekem csak azokra a kérdésekre kellene válaszolnom, amiket feltesz nekem, ezért inkább hallgatok erről az apró kis részletről. Ma már amúgy is túl sok mindent osztottam meg vele, sőt olyan dolgokat is, amikre konkrétan nem is kérdezett rá.
- Fejezd már be! – Nem bírtam nevetés nélkül kibírni. Tudom, hogy miért teszi és különös módon hálás is vagyok neki, de… Mégis annyira rosszul érzem magam ettől az egésztől… Még nagyobb bűntudatom lesz csak attól, hogy Ben próbál felvidítani annak ellenére, hogy én hogyan bánok vele. Már nevetni is fájt, gondolom a bordarepedésem nem értékelte a rekeszizmaim önkéntelen mozgását.
- Semmi említésre méltót. – Vontam ismét vállat ma már nem először.
- Végre egy jó hír. – Legalább Cervantes még mindig boldog tudatlanságban él, de ettől függetlenül nekem még ott van az a kis kiderítésre váró problémám. Nem adtam fel, hogy utána járjak, de úgy tűnik, hogy eddig nem a megfelelő embereknél kérdezősködtem.
- Lenne még bármi, amit meg szeretnél kérdezni, vagy lassan vége lesz a vallatásomnak? – Nem kerülte el a figyelmemet, hogy inkább Ben volt az, aki kérdésekkel bombázott. Oké, elismerem, hogy azért én is feltettem neki párat még az elején, de a válaszaitól mégse érzem magam jobban. Mindössze kimondta, amit eddig is sejtettem, de szerintem arról a témáról jobb soha többé nem beszélni. Menni fog, ha tartjuk magunkat az alkunhoz.




Viselem





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ben Sullivan
Ben Sullivan



TémanyitásTárgy: Re: End of Me - Ben & Minea End of Me - Ben & Minea I_icon_minitime28.12.22 22:49

Minea & Ben

 
tumblr_inline_npiljzI2Ex1rifr4k_500.gif
A kis akcióm sikerrel járt, mert a lány nevetésben tört ki, ami valami furcsa oknál fogva zene volt füleimnek. Azt sem értem miért is vetemedtem arra, hogy szánt szándékkal hülyét csináljak magamból, mert ez nálam nagyon ritka, mondhatjuk, hogy csak a számomra fontos emberekért szoktam megtenni. Akkor most mégis mi történt? Miért volt olyan jó hallani a nevetését?
- Rendben, rendben, befejeztem. – vágtam még egy utolsó pofát zárás képpen, majd csakugyan felhagytam az imitációval. Főleg mivel nem szeretnék még több fájdalmat okozni neki, a bordái egészen biztosan hosszú idő még, mire rendbe jönnek, kár lenne rontani a helyzeten.
- Vagyis még mindig a sötétben tapogatózunk. – állapítottam meg a szavait hallva. A legfőbb gyanúsítottat én magam húztam ki a listáról és mivel én nem tudom ki mindenkinél húzta ki a gyufát még eddig, így nem is tudok előállni több opcióval. Nem tehetek hát mást, mint, hogy várjak, hátha megtud valamit és ha ne adj Isten segítséget kér, akkor menjek. Hogy ez meg fog-e történni, őszintén kétlem, most is kiakadt a felvetésemen, de azért szeretném, ha tudná, hogy bármikor van rá lehetősége és nem azért, mert megzsarolt… hanem csak, mert… csak.
- Rengeteg kérdésem lenne még, de azt hiszem egy estére jobb, ha beérem ennyivel. Talán legközelebb majd folytathatnánk… - hagytam nyitva a kérdést és még mindig aggódva pillantottam rá.
- Jobb lenne, ha lepihennél, úgy hamarabb gyógyulsz. – esetlenül zsebre tettem a kezeimet.
- Hívjak esetleg egy taxit vagy…. kísérjelek el valameddig? – mert a címét továbbra sem tudom, nem tudom mennyire van messze vagy épp mennyire biztonságos a környék ahhoz, hogy ilyen későn egyedül menjen haza. Ekkor megszólalt a mobilom, a csengőhangból pedig egyből tudtam, hogy édesanyám hív.
- Bocsánat, ezt fel kell vennem, egy pillanat. – ezzel átvonultam a konyhába, hogy váltsak pár mondatot anyával. Megígértem neki, miután meggyőződtem róla, hogy nincs baj, hogy nemsokára visszahívom, hogy mielőbb visszamehessek a lányhoz, ám mire kiértem már hűlt helyét találtam, az ajtóm pedig nyitva volt. Ez lassan kezd szokásává válni…


 Outfit: Ben
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: End of Me - Ben & Minea End of Me - Ben & Minea I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

End of Me - Ben & Minea

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Ben & Minea - Nightmare?
» Ben & Minea - One More Night
» Hello Stranger - Minea & Ben
» Ben & Minea - Comatose
» Damnation - Minea & Ben

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Magán játékok-