welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
the loneliest - Ben & Minea Vote_lcapthe loneliest - Ben & Minea Voting_barthe loneliest - Ben & Minea Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
the loneliest - Ben & Minea Vote_lcapthe loneliest - Ben & Minea Voting_barthe loneliest - Ben & Minea Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
the loneliest - Ben & Minea Vote_lcapthe loneliest - Ben & Minea Voting_barthe loneliest - Ben & Minea Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
the loneliest - Ben & Minea Vote_lcapthe loneliest - Ben & Minea Voting_barthe loneliest - Ben & Minea Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
the loneliest - Ben & Minea Vote_lcapthe loneliest - Ben & Minea Voting_barthe loneliest - Ben & Minea Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
the loneliest - Ben & Minea Vote_lcapthe loneliest - Ben & Minea Voting_barthe loneliest - Ben & Minea Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
the loneliest - Ben & Minea Vote_lcapthe loneliest - Ben & Minea Voting_barthe loneliest - Ben & Minea Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
the loneliest - Ben & Minea Vote_lcapthe loneliest - Ben & Minea Voting_barthe loneliest - Ben & Minea Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
the loneliest - Ben & Minea Vote_lcapthe loneliest - Ben & Minea Voting_barthe loneliest - Ben & Minea Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
the loneliest - Ben & Minea Vote_lcapthe loneliest - Ben & Minea Voting_barthe loneliest - Ben & Minea Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

the loneliest - Ben & Minea

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: the loneliest - Ben & Minea the loneliest - Ben & Minea I_icon_minitime29.12.22 22:37



Ben & Minea

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Sosem szerettem túlzottan az ünnepeket. Egy bizonyos kor felett már ilyenkor csak arra tudtam gondolni, hogy mi hiányzik igazán és azok nem az ajándékok voltak. Mi egyetlen egy karácsonyt se töltöttünk együtt igazi családként, vagyis én egyre sem emlékszem. Még túl fiatal voltam… Az életben már amúgy is annyi arculcsapás ért és még most ez is… Ezek után nem is csodálkozok azon, hogy a karácsony közeledtével az ünnepek alatt sokkal több az öngyilkosság. Azt hiszem, hogy a gondolataim eléggé árulkodóak arról, hogy mennyire vagyok idén is ünnepi hangulatban. Ennek ellenére mégis meghoztam egy döntést. Fogalmam sincs, hogy miért döntöttem így és amúgy se hiszem, hogy túlságosan számítana… Lehet, hogy így próbálom kompenzálni azért a sok rosszért, amin miattam keresztül kellett mennie mostanában. Talán bűntudat, de az is lehet, hogy a bosszú előtti énem vette át az irányítást az akaratom felett mikor ajándékot mentem vásárolni Bennek. Lassan tényleg tudathasadásom lesz ettől a pasastól. Főleg azért, mert miatta olyan helyre tévedtem be, ami rengeteg mindent eszembe jutatott a régi önmagamról… Mégis próbáltam nem elveszni az emlékeimben miközben neki szereztem be néhány hasznosnak ítélt dolgot. Már nagyon rég vettem efféléket magamnak, de azért reméltem, hogy mindenből a legjobbat sikerült vásárolnom. Szerencsére az üzletben mindent be is csomagoltak, mert az idegbaj kerülget már csak annak a gondolatától is, hogy nekem kell megtennem. Na és annak is itt volt az ideje, hogy kárpótoljam a tükörért is, ezért kerestem egy hasonlót, mint amire emlékeztem. Ezek csak apró kis gesztusok, de a világ összes ajándéka se lenne elég ahhoz, hogy más véleménye legyen rólam. Sőt, nem is várok semmit cserébe. Na meg leginkább kínosan szoktam magam érezni ettől az ajándékozás dologtól, ezért nagyon reménykedtem abban, hogy Ben nem lesz otthon mikor megszokásomhoz híven már megint betörök hozzá.  
Gond nélkül törtem fel halkan a zárt és ügyeltem, hogy az ajándék zacskó se csapjon túl nagy zajt, de hiába való volt minden óvatosságom, mert pár lépés után szó szerint fel sikítottam.
- Baszki! – Sötét volt a lakásban és arra számítottam, hogy nem lesz itthon, de mégis beszűrődött annyi fény az ablakon, hogy kivehető volt az alakja, persze ezzel a frászt hozta rám.
- Nem akarok zavarni… - Törtem már be párszor hozzá, akkor mégis miért érzem most magam ennyire kínosan?
- Csak hoztam valamit… - Lepakoltam az ajándékát. - De már itt se vagyok. – Az ajtó felé fordultam és megindultam.  

Viselem




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ben Sullivan
Ben Sullivan



TémanyitásTárgy: Re: the loneliest - Ben & Minea the loneliest - Ben & Minea I_icon_minitime29.12.22 23:02

Minea & Ben

 
tumblr_inline_npilk7dQba1rifr4k_500.gif
Az ablakon beszűrődő fény különös motívumokat festett a lakás padlójára az éjszaka sötétjében. Börtönrácsok… Szórakozottan simítottam rajtuk végig az ujjaimmal, miközben tekintetemet szép lassan a hold felé fordítottam. Végtelen magány és bánat, azt hiszem ezek az érzések kerítettek a hatalmukba, mindezt épp most… Szenteste. Ez lesz az első karácsonyom, mióta elhagytam a börtönt, de az igazat megvallva rohadtul nem így képzeltem az egészet. Anyával annyit terveztük, mikor bejött látogatóba vagy felhívott, valamiféle kapaszkodót jelentett számunkra az alatt a nehéz időszak alatt. Számtalanszor megvitattuk mi mindent főz majd, míg én feldíszítem Jayel a lakást, majd jön a közös fa dekorálás, az ajándékozás és valami idióta társasjáték, míg ki nem dőlünk mind a fa körül a sok ennivalótól… Másnap reggel közös templom, karácsonyi misével, utána forraltborozás a szomszédokkal, baráti látogatások, miegymás. És mindez semmivé foszlott, alig néhány nap leforgása alatt. Jay és köztem a verekedésünk óta nem jöttek rendbe a dolgok, továbbra sem bírunk meglenni egy légtérben és mivel anya aggódott, hogy Jay rossz társaságba keveredik esetleg, ha lelép ünnepekkor, végül arra jutottam, hogy én nem megyek haza inkább. Jobb lesz így. Hallottam anya hangján, hogy a szíve szakad meg, amikor az imént letettük a telefont, boldog karácsonyt kívánva a másiknak, ezért igyekeztem úgy tenni, mintha jól lennék, nehogy tovább rontsak a helyzeten. Azt mondtam neki, hogy barátokkal leszek, elvagyunk, nincs oka szomorkodni. Végülis… ha Jack Danniels barátnak számít… akkor nem hazudtam. A whiskysüveg ott pihent mellettem a padlón, ki tudja hanyadikat kortyoltam már belőle, mikor motoszkálás ütötte meg a fülemet a bejárat felől, pillanatokkal később pedig ismerős alak jelent meg, aki egyből meg is rémült tőlem.
- Már meg sem lep. – kuncogtam haloványan. Miért ne engedhetné be magát most is, amikor már annyiszor megtette korábban?
- Arról már hallottam, hogy a Mikulás beoson karácsony este az ajándékokkal, de te nem épp úgy nézel ki, mint az öreg fehér szakállú… - gyenge vicc, de sajnos most csak ennyire futja tőlem.
- Nem zavarsz… maradj csak. – nyújtottam felé az üvegem.
- Egy kortyot? – ekkor néztem meg jobban a szatyrot. – Azt ott… tényleg nekem hoztad?  


 Outfit: Ben
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: the loneliest - Ben & Minea the loneliest - Ben & Minea I_icon_minitime29.12.22 23:44



Ben & Minea

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Szerettem volna gyorsan kiosonni mintha itt se lettem volna, mert valójában a lebukásomat nem kalkuláltam be. Mégis megtorpantam miután Ben maradásra biztatott. Nem pontosan így képzeltem el a mai estémet… Valójában semmi tervem sem volt mára, de mi baj lehet abból, ha itt maradok egy kicsit? Magányosnak tűnt és sose vallanám be soha senkinek se, de vágytam most a társaságára és nem feltétlenül abból az okból, hogy vannak sejtéseim, hogy mit tudnánk kihozni a mai esténkből. Szenteste van és talán az lesz ma a legnagyobb ajándékom neki, hogy… Nem voltam biztos abban, hogy jó döntést hoztam, de ma nem leszek vele olyan harapós. Különben is Ő volt az, aki tudni akarta, hogy létezik-e még az a lány ott legbelül, aki egykor voltam…  Itt a remek alkalom, hogy együtt felfedezzük, hogy mi maradt belőle.
Szó nélkül hagytam a béna poénját, mert ma tényleg nem volt kedvem vitatkozni vele és tudom milyen könnyen elindul a lavina néhány aprócska szóváltás után.
- Köszi. – Oda sétáltam hozzá és átvettem tőle az üveget. Égetett, de mégis jól esett. Remélhetőleg egy kis alkoholtól nem fogom ilyen kínosan érezni magam. Ami egyébként nem is jellemző rám, de a múltkori után pláne nem tudom, hogy mi van… Akkor csak úgy elrohant. Azóta se adott rá magyarázatot, igaz nem is kérdeztem rá.
- Rettentően pocsék kamu barátnő lennék, ha nem akarnálak megajándékozni. – Mosolyogtam, de inkább csak zavaromban. Gyorsan ittam is egy újabb kortyot.
- Próbáltam kreatív lenni és csak azért nem a meztelen ballonkabátos belépő mellett döntöttem ajándékként mert az már annyira elcsépelt. – Hát ez a poénom sokkal rémesebb, mint az, amit imént Ben sütött el. Miért vagyunk ilyen furák, ha normálisan viselkedünk egymással? Egyszerű… Mert nem ehhez vagyunk szokva. Most nincsenek indulatok, ordibálás, vita és ha őszinte lennék egy egészen kicsikét már hiányzik, de ma esküszöm megpróbálok jól viselkedni.
- Szerintem igyál még egy kicsit mielőtt kibontanád… - Nem miatta, inkább miattam. Idő kell ahhoz, hogy hasson az alkohol és ne érezzem magam ennyire feszültnek. Vissza is adtam neki az üveget.


Viselem




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ben Sullivan
Ben Sullivan



TémanyitásTárgy: Re: the loneliest - Ben & Minea the loneliest - Ben & Minea I_icon_minitime30.12.22 0:21

Minea & Ben

 
tumblr_inline_npilk7dQba1rifr4k_500.gif
Átadtam neki az üveget, miközben figyeltem. Ő is leült, én pedig a falnak döntöttem a fejemet.
- Hát én viszont rettentően pocsék kamu barát vagyok, mert sajnos nem vettem neked semmit… - emiatt most rosszul is érzem magam, de egyrészt időm sem volt elmenni sehova Cervantesnek hála, aki egész héten ugráltatott, másrészt… mióta tudom, hogy nem otthon töltöm, nincs is igazán karácsonyi hangulatom. Kerültem a bevásárló központokat, vásárokat, kori pályákat… mindent, aminek akár csak egy kevés köze is van az ünnepekhez.
- Igazad van… tényleg rohadt elcsépelt. – eresztettem meg egy halvány mosoly félét felé. Tudom, hogy ez az egész most nem a provokálásról szólt az imént, hanem arról, hogy megpróbálja oldani a helyzetet, ezért sem akadtam fent rajta.
- Ezek szerint valami fegyver lesz benne… sokkoló vagy belező kés? – persze csak tréfának szántam, de most így belegondolva… nála sosem lehet tudni. Szót fogadtam és ismét nagyot húztam az üvegből, majd elmerengve kezdtem nézni benne a lötykölődő folyadékot.
- Ez az első karácsonyom idekint már…. nem is tudom mióta. – szólaltam meg végül halkan, de nem fordultam felé.
- Kurvára nem így terveztem… - keserűen elmosolyodtam. – De hát, ember tervez, Isten végez ugyebár. Nevetséges tudom, hiszen már felnőtt vagyok, réges-rég kinőttem már a játékokból és a Mikulás kultuszból, de valahol… a börtön után… jól esett volna végre kicsit újra normálisan ünnepelni. – húztam ismét az üvegből.
- Szarügy mi? De hát… ha haza megyek, Jay megpattan… anyám aggódik és az egész karácsony el van cseszve. Így viszont… ők ketten díszítenek… anya legalább emiatt nyugodt… a kis hülye sem keveredik bajba… mindenki jól jár. – ekkor fordultam csak felé és nyújtottam oda újra az üveget.
- Ne kérdezzek semmit, igaz? – arról, hogy neki miért nincs más programja karácsonykor, mint hozzám betörni némi ajándékkal.
- Jól nézhetünk ki… két magányos bűnöző Szenteste a sötétben… barátjukkal, Jackkel…


 Outfit: Ben
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: the loneliest - Ben & Minea the loneliest - Ben & Minea I_icon_minitime30.12.22 13:02



Ben & Minea

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Már megint egy újabb váratlan fordulat. Sosem volt a terv része, hogy együtt fogom vele tölteni a karácsonyestét és most mégis itt vagyok… Nem vagyok biztos abban, hogy jó döntés volt maradni, de mégse léptem le. Nem voltam képes rá.
- Nem is kellett, nekem annyi bőven elég, hogy elviseled a kínzó személyiségemet. -  Elviseli, mert nincs más választása, de közben mégis megmagyarázhatatlanul aggódik értem, sőt van, hogy meglepően kedves velem, egyáltalán nem érdemelem meg, azok után…
- A megfelelő ember kezében bármiből lehet fegyver. – Próbáltam minél titokzatosabb választ adni, de jobban belegondolva… A ceruzákkal és a tükör szilánkokkal is lehet ölni, csak tudni kell a módját. Viszont ma nem tartok neki erről kiselőadást. Ma nem akarok arról beszélni, hogy mi mindenre vett rá a kényszer, hogy mennyi rossz döntést hoztam és… Ma nem is akarok erre gondolni.
- Tudom ez nem fog vigasztalni, de én sem éppen így terveztem a mait. – Ha ezt egy filmben látnám, akkor még jót is nevetnék, hogy a főgonosz és az áldozata együtt töltik a szentestét. Ez annyira… Szomorú? Fura? Beteges? Maradjunk inkább abban, hogy szokatlan.
- Kivéve téged. – Vettem át tőle az üveget ismét, hogy igyak. A kővé dermedt rideg szívem azért mégis csak összeszorult miután végig hallgattam, hogy Ben mennyire önzetlen. Mert Ő ilyen ember és egyáltalán nem érdemli meg, hogy ezt tegyem vele… Késő bánat, ugye?
- Kérdezhetsz, de nem biztos, hogy válaszolok. – Vállat vontam. Sőt, egészen biztos, hogy nem szeretnék válaszolni, mert a mostani hangulat is eléggé siralmas, de nem akarok még ennél is ünneprontóbb lenni.
- Hé! – Löktem meg óvatosan a vállát.
- Mondhatsz bármit, de én biztosan jól nézek ki. – Ültömben kihúztam magam, oldalra döntöttem a fejem és rávigyorogtam. Tudom nem pontosan erre értette, de mégis tenni szerettem volna valamit, bármit… Hátha jobb kedvre derül.
- Na jó! – Adtam vissza neki az üveget.
- Nem bírok tovább várni. – Felkeltem és elsétáltam oda, ahol az ajándékokat hagytam. Lehuppantam az ágyra, magam mellé tettem az ajándéktáskát és megveregettem a matracot jelezve, hogy ideje felkelnie a padlóról, hogy csatlakozzon hozzám az ágyban.


Viselem




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ben Sullivan
Ben Sullivan



TémanyitásTárgy: Re: the loneliest - Ben & Minea the loneliest - Ben & Minea I_icon_minitime30.12.22 14:03

Minea & Ben

 
tumblr_inline_npilk7dQba1rifr4k_500.gif
- Hölgyeim is uraim, MacGyver, karácsonyi különkiadás… - nevettem el magam, amikor a lány azzal kezdett el jönni, hogy lényegében bármiből lehet fegyvert csinálni. Emlékszem, hogy fiatalabb koromban mennyit néztem azt a műsort és hogy utána ki is próbáltam néhány trükköt, hogy valóban működik-e. Ért ugyan pár csalódás is, amikor kiderült, hogy a valóságban egy kicsit másként működik a fizika vagy a kémia, de azért, el is lestem ezt-azt, ami mind a mai napig nagyon jól tud jönni. De azt hiszem egy kicsit elkalandoztam.
- Az nem számít… - vontam meg a vállam már-már beletörődően. – A legfontosabb anya és Jay. Sejtelmem sincs róla, hogy képesek leszünk-e rendezni a dolgokat a közeljövőben, azt viszont nem akarom, hogy amíg fasírtban vagyunk a kis hülye csak azért csináljon valami ostobaságot, hogy engem bosszantson vagy bizonyítani akarja, hogy képes…túlnőni rajtam. – nem is értem amúgy, hogy ez, hogy jött neki, gyanítom a haverjai piszkálták azzal, hogy mennyire „híres” vagyok a régi dolgaim miatt és ez cseszi a kis csőrét. Pedig, ha tudná, mennyire bánom azóta, hogy akkor ilyen hülyeségeket csináltam és elbasztam vele az egész életem…
- Igaz-igaz, bocsánat hölgyem. – emeltem fel védekezően a kezeimet magam elé – Te jól nézel ki. – bólintottam a nyomaték kedvéért egy egészen kicsi mosollyal.
- Nem az ajándékozottnak kellene türelmetlenebbnek lennie? – tréfálkoztam, majd ismét húztam egyet az üvegből, miközben figyeltem, ahogy a lány felkel, majd az ajándékkal együtt átül az ágyamra.
- Jövök már. – nyaláboltam fel magam a padlóról az üveggel együtt, amit aztán letettem az éjjeli szekrényre, majd leültem én is az ágyra.
- Akkor lássuk… - az ölembe vettem a zacskót és kinyitottam. Először a tükröt vettem benne észre a nagysága miatt, amin el is nevettem magam, miközben kivettem.
- Épp jókor… mióta eltörted az előzőt azóta csak az üvegeket használva tudtam fésülködni és kezdett már nagyon kényelmetlen lenni. – viccelődtem, ám amikor észrevettem a ceruzákat… hírtelen elhallgattam a döbbenettől.
- De hát honnan… - vettem a kezembe a dobozt szinte szent tárgyként, hiszen nem is akármilyen ceruzákat kaptam…
- Ezek… ezek profi darabok és… horribilis az áruk…. – pislogtam rá.
- Miért…?


 Outfit: Ben
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: the loneliest - Ben & Minea the loneliest - Ben & Minea I_icon_minitime30.12.22 14:48



Ben & Minea

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Nagyon közel állok ahhoz, hogy úgy érezzem magam, mint a Grincs a filmnek a végén. Jézusom! Mégis mi baj van velem? Nem! Nagyon nem fogom hagyni, hogy úgy érezzem magam, mindössze csak úgy döntöttem, hogy ma kedvesebb leszek, sőt nem fogok ünneprontó se lenni.
- Remélem hamar kibékültök. – Halkabban vallottam be, de mégis őszintén gondoltam. Ben szarul érzi magát Jay miatt, de ez engem mégis miért zavar? Talán mert már így is annyi kellemetlenséget okoztam neki és nem akarom, hogy még ezzel is szembe kelljen néznie. Egyáltalán nem kellene foglalkoznom Ben érzéseivel és azzal, hogy mennyire megviseli, mégis… Zavar. Talán ráfoghatnám arra, hogy azért aggódok, hogy ne terelje el semmi se a figyelmét a bosszúmról, de ez hazugság lenne.
- Csak jól? – Incselkedtem vele.
- Szerintem több, mint jól. – Legszívesebben nyelvet nyújtottam volna rá, de felnőtt nő vagyok már, aki nem csinál ilyeneket.
- De. – Csak legyintettem. Nyilvánvalóan sokkal türelmetlenebb vagyok nála és nem csak a mostani helyzetben. Ezért kellett egy kicsit noszogatnom, hogy végre az ajándékával is foglalkozzon.
Ha akarnám se tudnám megmondani, hogy miért van bennem ez a kínos érzés, de egyben izgultam is, mert kíváncsi voltam, hogy mit fog szólni a választásomhoz. Tudom egyáltalán nem kellene, hogy érdekeljen, mert nem számít… De azért mégis.
- Te szoktál fésülködni? – Megjátszottam a meglepettséget, mintha valami sokkoló dolgot közölt volna velem.
- Valójában ez nem is ajándék, ezzel inkább csak tartoztam. – Az egyik dühkitörésem után törtem össze a tükröt, de most erről inkább ne is beszéljünk.
- Nem számítottam nagy hálálkodásra, de azért egy köszönömöt kinyöghetnél. – Fejben lejátszottam a továbbiakat és még magamnak sem mertem beismerni, de attól nagyon is kínosnak érezném magam, ha megölelne most vagy bármi… Persze, mintha megtenné! Ennek ellenére mégis oldalamra feküdtem az ágyon, így próbálva kivédeni azt a „támadást” Ben részéről, ami valójában csak a fejemben létezik. Eddig sose zavart a közelsége, de ez… Túl fura lenne, ha nem csak pusztán provokálás utóhatása lenne, hogy egymáshoz érünk.
- Számít egyáltalán? – Könyökömmel támaszkodtam az ágyon, fejemet tenyerembe hajtottam és úgy pislogtam fel rá.


Viselem




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ben Sullivan
Ben Sullivan



TémanyitásTárgy: Re: the loneliest - Ben & Minea the loneliest - Ben & Minea I_icon_minitime30.12.22 15:14

Minea & Ben

 
tumblr_inline_npilk7dQba1rifr4k_500.gif
- Nagyon vicces. Tudod te mennyi munkám van ebben a séróban? – simítottam végig a hajamon duzzogva, de csakhamar újra elmosolyodtam. Hiába jutott eszembe, hogy legutóbb, hogy járt szegény tükör, amikor a lánynak dührohama támadt, inkább értékeltem magamban, hogy nem felejtette el a dolgot és tényleg hozott helyette egy másikat. Ez arról árulkodik, hogy zavarta a viselkedése, ami pedig bizonyítja, hogy a régi énje még a bosszú előttről bizony még ott bujkál benne…
- Tessék? – ocsúdtam fel hírtelen a döbbenetből. – Persze… mármint én…. köszönöm…. nagyon, csak… csak… megleptél… - és tényleg, hiszen az egy dolog, hogy már az meglepő számomra, hogy épp ilyesmivel ajándékozott meg, hiszen ehhez valahonnan tudnia kellett arról, hogy mennyire szeretek rajzolni, ahogy azt is, hogy komolyabban foglalkozom vele, nem pusztán hobbi szinten, de hogy még anyagilag is ekkora terhet vállaljon… fel nem foghatom. Vajon miért tett ilyet?
- Nem is tudom mit mondjak… - óvatosan nyitottam ki a dobozt és simítottam végig az ujjaimmal a ceruzákon, a szemeim pedig önkéntelenül is felcsillantak, épp mint a gyerekeknek szokott, amikor megkapják álmaik játékát.
- Azt hiszem… fel is avatom őket. – keltem fel, hogy elmenjek a füzetemért. Pillanatok alatt megjártam a polc-ágy távolságot, hogy aztán visszahuppanjak és máris skiccelgetni kezdjek úgy, hogy ő ne lássa mi készül.
- Egyébként… - kezdtem bele rajzolás közben – mesélhetnél arról, hogy megtudtál-e valamit arról, hogy kik voltak a múltkori látogatóid… - mert hiába telt el azóta egy kis idő, hiába szaladtam el a múltkor, mikor megtudtam, hogy ki is ő… ezt a dolgot nem tudtam elfelejteni és még mindig aggódom, hogy vajon miért kerestették őt azokkal az alakokkal.
- Ne ficánkolj… - szóltam rá, nem csak mert így nehezebb rajzolni, ha mozgatja az ágyat, de azt se akartam, hogy kimozduljon a pózból, amiben elkezdtem megörökíteni. Mert ha már neki köszönhetem életem legszebb ajándékát, miért is ne róla készülne az első alkotásom?


 Outfit: Ben
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: the loneliest - Ben & Minea the loneliest - Ben & Minea I_icon_minitime30.12.22 16:15



Ben & Minea

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
- Várj! Kitalálom! – Nagyon nehezen bírtam nevetés nélkül, de megpróbáltam némi komolyságot erőltetni magamra.
- Szerintem semennyi, mert akkor is pont ilyen a hajad miután felébredtél. – Hecceltem, de valójában nem is hazudtam ezzel akkorát. Többször is felvertem már álmából, szóval pontosan tudom, hogy miről beszélek.
- Zavarba jövök a hálálkodástól, főleg, ha ilyen bénán csinálod. – Igyekszem ma kedves lenni vele és megmutatni neki a régi énem maradványait, de azt sose állítottam, hogy régen szent lettem volna… Igaz sokkal kedvesebb és szerethetőbb lány voltam akkor, de akkoriban is szerettem néha csipkelődni.
- Tedd azt. – Reméltem, hogy tetszeni fog neki az ajándék, de arra nem számítottam, hogy annyira lelkes lesz tőle, hogy már most fel szeretné avatni. Legszívesebben vállon veregetném magam, mert képes voltam egy kis örömöt csempészni az életébe, de aztán ez a büszkeség érzet hirtelen el is illant. Eszembe jutott, hogy nem Bentől tudom, hogy szeret rajzolni, hanem onnan, hogy kiderítettem róla miközben nyomoztam utána. Mindez csak részletkérdés… A lényeg az, hogy most láttam a szemét felcsillanni a boldogságtól és ennyit akartam. Sose ismerném be, sőt még le is tagadnám, de ma…
- Nincs miről mesélnem. – Sóhajtottam.
- Nem azért mondom ezt, mert nem akarlak beavatni a fejleményekbe, mielőtt már megint ezzel vádaskodnál… Egyszerűen minden igyekezetem ellenére se jutottam előrébb, de még nem adtam fel. – Sőt, biztos vagyok benne, hogy elszenvedek még jó néhány ütést és monoklit amíg felgöngyölítem ezt az ügyet, de ma szabadnapot adtam magamnak. Különben is most jöttem helyre annyira, hogy ne érezzem magam kibaszott szivárványnak, már hiányoznak a színek.
- Miért ne? – Amíg beszámolót tartottam neki a semmiről lényegében, mert nem jutottam előrébb, addig Ben firkálgatott és nem is törtem magam azon, hogy megtudjam, hogy mit rajzol, de miután rám szólt kezdett leesni a tantusz.
- Ez komoly? – Még magamat is megleptem azzal, hogy kezemmel mennyire szégyenlősen takartam el az arcomat, de ez valahogy ösztönös reakció volt részemről.
- Szólhattál volna, akkor valami előnyösebb pózt választok, na meg ennél jóval kevesebb ruhát. – Piszkáltam, de csak azért, hogy ezzel is leplezzem a zavaromat. Elvettem a kezemet arcomtól, mert nem is értem, hogy miért viselkedek úgy, mint egy szűz kislány. Ez csak egy rajz…
- Ha szarvakat is rajzolnál, akkor inkább a nyolcassal tedd, jobb a tónusa. – Amilyen ördögi nőszemélynek tart már meg se lepődnék, ha kapnék néhány „kiegészítőt”, de most ez csak úgy kiszaladt a számon és csak később döbbentem rá, hogy elszóltam magam. Már csak abban reménykedem, hogy Ben annyira bele vetette magát a rajzolásba, hogy fel sem tűnik neki.



Viselem




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ben Sullivan
Ben Sullivan



TémanyitásTárgy: Re: the loneliest - Ben & Minea the loneliest - Ben & Minea I_icon_minitime30.12.22 16:36

Minea & Ben

 
tumblr_inline_npilk7dQba1rifr4k_500.gif
Még soha senkitől nem kaptam ennyire tökéletes ajándékot, nem csoda hát, ha nem is tudtam megfelelően lereagálni a dolgot. Azt hiszem még mindig sokkos vagyok valahol és nem csak azért, mert ennyire pontosan kitalálta, hogy mivel is tudna örömet szerezni nekem, hanem azért is mert épp ő… Azért lássuk be, ahhoz képest honnan is ered a mi ismeretségünk… ez elég fura. Ha valakitől nem számítottam karácsonyi ajándékra, az ő.
- Talán rossz irányból közelíted meg a problémát… - feleltem miközben egy pillanatra felnéztem, hogy alaposabban is szemügyre vehessem az arcát, ám aztán folytattam a rajzom.
- Úgy értem… mi van, ha a két idióta főnökét próbálnád meg elcsípni első körben és belőle kihúzni valamit? Még ha nem is tudja pontosan, hogy ki bízta meg, az kiderülne, hogyan érkezett hozzá a pénz és talán le lehetne valahogy nyomozni… Vagy… hátha tudja hogy férfit vagy nőt keress… - vontam meg a vállam.
- Mert zavarsz. – feleltem a visszakérdezésére, hamarosan pedig le is esett neki a tantusz, persze egyből takargatni kezdte magát. Ezen magamban jót derültem, ami az ajkaimra is kíült egy mosoly formájában.
- Pont az volt a lényeg, hogy ne pózolj. Egyébként pedig mikor lettél te ennyire szégyenlős? – tréfálkoztam. A rajzot továbbra sem mutattam meg neki, majd, ha elkészülök. Épp azon tűnődtem, hogy mivel dolgozzak a szemein, amikor bedobta, hogy a szarvakat mivel csináljam szerinte és miért, ekkor pedig ismét ledöbbentem.
- Ezt meg honnan tudod? Csak nem…. – így már minden világos. Hát ezért tudta, hogy mivel lepjen meg… hogy melyik a tökéletes készlet.
- Baszki… te is szoktál rajzolni… - ki sem néztem volna belőle. Kitéptem gyorsan egy lapot a füzet hátuljából és oda adtam neki.
- Mutass valamit, léciii. Ne is vitatkozz! – úgy tettem a ceruzákat, hogy ő is hozzájuk tudjon férni.
- De azért, ha lehet, ne izegj-mozogj sokat


 Outfit: Ben
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: the loneliest - Ben & Minea the loneliest - Ben & Minea I_icon_minitime30.12.22 17:40



Ben & Minea

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
- Emlékszel, hogy vallatás közben elhangzott egy név? – Nem szívesen hozakodtam elő ezzel a témával, mert nem akartam, hogy felidézze magában, hogy mennyire lesokkoltam azzal, hogy azt tettem, amit tennem kellett. Szerinte túlzásokba estem, szerintem meg nem.
- Ramon. – Meg sem vártam, hogy válaszoljon az iménti költői kérdésemre, inkább csak gyorsan kinyögtem annak a pöcsnek a nevét.
- Szóval Ramon nem volt se túl kedves, se túl bőbeszédű. Talán legközelebb, ha összefutok vele, akkor a kezét szilánkosra töröm, ez lesz a bosszúm amiért képes volt arcon ütni. – Most nem csak azt vallottam be neki, hogy kinél jártam eddig, hanem azt is, hogy kinek köszönhetem a monoklimat.
- Ramon volt annak a két idiótának a főnöke, de az zsákutca volt ezért máshol is próbálkoztam, de még semmi… - Csalódottan húztam el a szám, mert csődöt vallottam. Kurvára eltűnteti a nyomait az már biztos, ha eddig nem találtam rá, de szerencsétlenségére elég kitartó vagyok ahhoz, hogy tovább kutakodjak és egészen addig meg se álljak, még meg nem tudom, hogy ki szeretne annyira megtalálni.
- Mostantól? – Annyira gáznak éreztem a szitut. Esküszöm most a fürkésző tekintetétől meztelennek érzem magam és még kínosan is és kurvára zavar, hogy nem értem az okát. Látott már meztelenül és akkor egyáltalán nem érdekelt az egész.
- Nem… - Kezdtem bele a tiltakozásba, de gyorsan le is állítottam magam.
- Már nagyon régen nem rajzoltam… - El sem hiszem, hogy rávesz erre, főleg úgy, hogy nem is nagyon kellett erőlködnie. Elvettem tőle a lapot, majd az éjjeliszekrényéről lenyúltam az aktuális olvasmányát, hogy legyen mire tennem a lapot.
- Csak is kizárólag aktokat szoktam. – Ugrattam, de hazudnék, ha azt állítanám, hogy már nem rajzoltam aktot miközben volt hozzá modellem is. Hiába kért arra, hogy ne mozogjak sokat mégis felültem és felhúztam magam elé a lábaimat, hogy még véletlenül se tudja meglesni a rajzomat. Ben engem rajzol, ezért úgy döntöttem, hogy viszonzom neki ezt a gesztust. Elvettem egy ceruzást és automatikusan az alsó ajkamhoz érintettem a végét, mert anno is mindig ezt tettem mikor elgondolkoztam alkotás előtt.
- Ezt sose fogom megmutatni neked. – Már hosszú évek óta nem vettem rá magam a rajzolásra, de nem is ment annyira rosszul, mint hittem volna… Elégedett voltam a művemmel, de vajon neki is tetszeni fog a róla készült karikatúra? Szerintem nagyon vicces lett ahogy hatalmas fejjel és eltúlzott nagyságú szemekkel ábrázoltam, de mégis aranyos.



Viselem




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ben Sullivan
Ben Sullivan



TémanyitásTárgy: Re: the loneliest - Ben & Minea the loneliest - Ben & Minea I_icon_minitime30.12.22 17:59

Minea & Ben

 
tumblr_inline_npilk7dQba1rifr4k_500.gif
- Akkor zsákutca… - állapítottam meg miután végig hallgattam, hogyan járt a lány, amikor bepróbálkozott ennél a Ramon nevű ürgénél. Egy pillanatra megállt a ceruza a kezemben, amikor fény derült arra, honnan szerezte a lány monokliját a múltkor, de nem tettem vagy mondtam semmit. Még. Folytattam a rajzomat ám közben magamban elhatároztam, hogy én magam is meglátogatom ezt a nőverő rohadékot és egy kis jómodorra tanítom, hogy legközelebb még csak eszébe se jusson hasonló húzás.
- A rajzolás olyan, mint a biciklizés… ha egyszer sikerül, többé nem felejted el. – ha pedig érzésből készül minden egyes vonal, minden apró elem, akkor teljesen mindegy minden, az összehatás tökéletes lesz. Legalábbis rajz órán még általánosban ezt magyarázta folyton az oktatónk, Mrs. Gilbert. A saját műveimmel valahogy sosem vagyok elégedett, sosem érzem őket tökéletesnek, még akkor sem, ha mások agyon szoktak dicsérni értük, de azt hiszem ez valahol minden művész velejárója, hisz ki lenne a legnagyobb kritikusod, ha nem épp saját magad?
- Akkor nem vagy kispályás. – állapítottam meg – Ráadásul pasizó szövegnek is jó lehet, hogy rögtön vetkőző feladattal indítasz. – tréfálkoztam. Én is készítettem már egyszer-kétszer aktot, de az már tényleg nagyon régen volt, még a börtön évek előtt, amikor sikerült összejönnöm egy csinos lánnyal, aki hagyta, hogy lerajzoljam. Jó volt, de az én világom valahogy más. Én inkább a nonfiguratív irányvonal felé húzok, és az önkifejezéshez, talán ezért is szerelmesedtem bele a tetoválásba annyira.
- Ha megmutatod, akkor én is megmutatom majd az enyémet neked. – pillantottam fel, mikor már a nagyja kész volt és elkezdtem az utolsó simításokat.
- Honnan jött ez neked? Mármint… annak idején… - hiszen tudom, most én könyörögtem ki, de érdekelne, hogy mi indította el őt anno a művész vonalon. Nem tudom megmagyarázni miért érdekel annyira a régi énje… talán azért, amit a múltkor megtudtam róla és arról, hogy ő volt az a bizonyos lány…


 Outfit: Ben
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: the loneliest - Ben & Minea the loneliest - Ben & Minea I_icon_minitime31.12.22 0:32



Ben & Minea

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Hallottam, amit mondott csak a rajzolás annyira elterelte a figyelmemet, hogy másodpercekkel, vagy talán percekkel később jöttem rá, hogy mennyire elcsendesültem és csak reménykedtem abban, hogy egyetlen egy kérdést sem tett fel, amire nekem válaszolni kellene, mert abból kiderülne, hogy gondolatban már egészen máshol jártam. Vicces nem? Itt vagyok egy szívdöglesztő pasi ágyában, alig karnyújtási távolságra van tőlem és képes vagyok ignorálni. Túl veszélyes lenne, ha most elszabadulna a fantáziám, mert… Félek attól, hogy megkérem arra, hogy most az egyszer inkább játsszuk el, hogy „valódi”, ami köztünk van.
- Mi? – Néztem fel rá a nagy alkotásom közben.
- Nekem valójában nincs is pasizós szövegem… - Sose kellett túlságosan megerőltetnem magam, ha valakit be akartam cserkészni, de az esetek többségében mindig a másik fél tette meg az első lépéseket felém.
- Neked eddig mi volt a legbénább dumád? – Már majdnem folytattam a rajzolást, de hirtelen megállt a kezem a papír felett és csak úgy a semmiből felnevettem.
- Tudod mit? Arra is kíváncsi vagyok, hogy melyik volt az a szöveged, ami eddig a legtöbbször bevált. – Annyira, hogy még mindig Ben arcát tanulmányoztam fürkésző tekintetemmel. Talán, ha egy másik életben találkoztunk volna egy szórakozóhelyen... Rámosolygok, Ő pedig összeszedi minden bátorságát és oda jött volna hozzám, valami rossz poént elsütne, de nevetek, mert első pillantásra szimpatikusnak találom… Mennyivel jobb lett volna, ha így indul a kapcsolatunk, de sajnos azon, ami megtörtént nem tudok változtatni.
- Ha megmutatom az enyémet, akkor te is a tiedet? – Kérdeztem vissza nevetve, mert ez egészen érdekesen hangzott Ben szájából. Persze tudom rossz az, aki rosszra gondol… De hülye, aki nem.
- Ha azt hiszed, hogy érdekes story akkor csalódnod kell… - Mégis ajkaim alig láthatóan felfelé görbültek az emlék felidézésekor. Már rég nem gondoltam erre, sőt már majdnem el is felejtettem.
- Nagyon régen… - Kezdtem bele, de közben erősen igyekeztem nem kimutatni az érzelmeimet, nem akartam sebezhetőnek tűnni előtte, még most se. Mintha minden és mindenki előtt meg kellene védenem ezt az emléket, mert ez csak az enyém. Ezt senki se veheti el tőlem.
- Volt egy meghatározó személy az életemben és Ő volt az, aki először elvitt egy galériába, a Metropolitanba. Talán, ha tíz éves lehettem mikor elvarázsolt az a sok festmény és alkotás és… Ennyi. A többi már csak történelem. – Vontam ismét vállat mintha nem is lenne számomra akkora ügy beavatni Őt az életem ezen szakaszába, pedig, ha tudná mekkora lépés ez részemről…
- És neked? – Passzoltam vissza a kérdést, hogy eltereljem magamról a figyelmet.



Viselem




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ben Sullivan
Ben Sullivan



TémanyitásTárgy: Re: the loneliest - Ben & Minea the loneliest - Ben & Minea I_icon_minitime31.12.22 14:22

Minea & Ben

 
tumblr_inline_npilk7dQba1rifr4k_500.gif
- Tényleg? Bár végülis valahol érthető, hiszen aki úgy néz ki mint te, annak igazán semmi szüksége rá. – állapítottam meg minden túlzás vagy nyalizás nélkül. Hiszen még a vak is látja, hogy Minea gyönyörű nő, engem talán legjobban a szemeivel fogott meg, amik annyira kifejezőek, mégis rejtélyesek, magával ragadóak. Próbálom a rajzomban visszaadni, de úgy érzem, hogy ez lehetetlen küldetés.
- A legbénább? – gondolkodtam el, próbálva felidézni fiatalkorom kudarcait. – Azt hiszem valami olyasmi, hogy „Jól vagy? Nem ütötted meg magad nagyon, mikor lepottyantál a mennyből?” – vontam meg a vállam, kínomban pedig el is nevettem magam – Mentségemre legyen mondva, hogy ennek elkövetésekor tizenhat voltam és nem túl józan… - nem is tudom, hogy miért meséltem el neki, ki is térhettem volna előle, de valahogy természetesnek tűnt. Kár is tovább rugóznom rajta, újabb valami, amire nincs magyarázatom vele kapcsolatban.
- Azt viszont, hogy mi a jól bevált… kérlek… csak nem képzeled, hogy felfedem előtted? – néztem rá kihívóan – Talán egyszer kipróbálom és megtudod… talán sose. – folytattam a rajzolást.
- Oké hülyén fogalmaztam, de értsd jól kivételesen. – nevettem el magam ahogy leesett, mit is mondtam korábban. Tisztára, mint az óvodában, most valahogy mégis szórakoztat ez az egész.
- Nekem? Nos… nem túl vidám történet… - ismertem be fel sem pillantva, de mivel sejtettem, hogy ennyivel úgy sem fogja beérni, így küzdelem nélkül adtam meg magam és kezdtem bele.
- Röviden annyi, hogy… apa halála után pokolian hiányzott… próbáltam úgy tenni, mintha rendben volna, erősnek mutatkozni anya és Jay kedvéért, de amikor egyedül maradtam, folyton a fényképét nézegettem, amit a fiókomban tartottam és beszéltem hozzá. Meséltem neki a napomról, az elért dolgokról, mindenről. Aztán egyszer beázott a lakásunk… valami csőrepedés miatt azt hiszem… mindent elöntött a víz és a kép tönkrement, mert aznap elfelejtettem eltenni… - folytattam a satírozást, egy pillanatra sem állta meg.
- Nem maradt képem apáról… így emlékezetből alkottam újra… mielőtt teljesen elfelejteném milyen is volt. Valahogy így kezdődött… aztán egyre több mindent rajzoltam csak úgy… a tanárom a suliban sokat dicsért és ez kedvet csinált. – épp ahogy a mondókám végéhez értem, készült el az alkotás is.
- De ne nevess ki… ha nem tetszik, akkor csak dobd ki… - nyújtottam felé.


 Outfit: Ben
Rajz
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: the loneliest - Ben & Minea the loneliest - Ben & Minea I_icon_minitime31.12.22 15:25



Ben & Minea

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Mindössze csak bólintottam, máskor biztosan halálra szekálnám azzal, hogy bókolt nekem, de ma… Ma jó kislány leszek és nem kötök bele szándékosan. Viszont ez nem jelenti azt, hogy nem jegyzem meg. Tökéletesen tisztában vagyok azzal, hogy milyen külső adottságokkal rendelkezem és ezzel nem vagyok egyedül… Feleslegesnek tartom azt, hogy fényezzem magam, vagy azt, hogy arról beszéljek mennyire vonzónak tartanak mások. Sőt, arról is nagyokat hallgatok, hogy az is teljesen nyilvánvaló, hogy Ben mennyire vonzódik hozzám.
- Ez tényleg nagyon béna! – Fel is szisszentem. Nálam is próbálkoztak hasonló szövegekkel, de nem mondhatnám, hogy túl nagy sikerélményük lett.
- Szinte már sértő már a feltételezés is, hogy rajtam is működne a „jól bevált” szöveged. – Kaptam el a tekintetét és már attól nevethetnékem támadt, hogy hogyan nézett rám. Vajon ez a nézés is már hozzá tartozik ahhoz a műsorhoz, ami a felszedő dumájával jár?
- Csak hogy tisztázzuk még mindig a rajzokról beszélünk? – Ezt nem nevezném szándékos provokálásnak, mindössze olyan magaslabdát dobott fel, hogy nem tudtam kihagyni, hogy lecsapjak rá.
Csendben voltam végig míg arról mesélt, hogy mi volt a kiváltó ok nála, hogy elkezdett rajzolni. Sőt, még jó sokáig csendben maradtam volna, ha Ben nem szólal meg. Tényleg nem volt vidám történet és el is szomorított vele, de hogyan is tudtam volna reagálni? Nincs szüksége a szánakozásomra és valójában fogalmam sem volt arról, hogy mit mondhatnék azok után, hogy egy ennyire személyes emléket osztott meg velem.
Elvettem tőle a rajzot és már megint nem találtam a megfelelő szavakat. Mégis mi baj van velem ma?
- Tetszik. – Tehetséges és tökéletesen sikerült neki minden kis apró részletet lerajzolni, de mégis annyira ártatlannak láttam azt a lányt, aki visszanézett rólam a papírról. Ilyennek látna, vagy csak ezt is pillanatnyi elmezavarra fogná? Se szarvak, se semmi, ami arról árulkodna, hogy milyen szerepet töltök be az életében.
- Én nem vettem ennyire komolyan, de tessék… - Nyújtottam fel a róla készült karikatúrát.



Viselem




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ben Sullivan
Ben Sullivan



TémanyitásTárgy: Re: the loneliest - Ben & Minea the loneliest - Ben & Minea I_icon_minitime31.12.22 15:49

Minea & Ben

 
tumblr_inline_npilk7dQba1rifr4k_500.gif
- Te kérdezted… - feleltem, amikor nyugtázta, hogy tényleg gáz volt a régi szövegem. Hát Istenem, fiatalság bolondság ugyebár. Akkoriban azt hittem, hogy enyém az egész világ, nem állíthat meg senki és semmi, a csajoknál pedig még ezzel a béna maszlaggal is simán nyert ügyem van. Csak akkor eszméltem rá önnön ostobaságomra, amikor a kiszemelt lány a képembe nevetett és még a barátnőinek is elmondta mekkora gyökér vagyok. Ahogy azok vihogtak, a barátaim pedig cinkeltek, nos… felejthetetlen emlék marad. Azóta tanultam belőle és igyekszem sokkal kreatívabbra venni a figurát.
- Sosem lehet tudni. – vontam meg a vállam. – Persze simán lehet, hogy te immunis vagy rá, de az is elképzelhető, hogy ugyanúgy olvadásnak indulsz tőle, mint bárki más. – soha ne mond, hogy soha, nem igaz?
- Természetesen… csakis azokról. – igyekeztem hozni a talpig úriember szerepét, akinek sosem kalandozna el a fantáziája vagy vetemedne olyasmire, mint a célozgatás, kár azonban, hogy az ajkaim szegletében bujkáló pimasz kis mosolykezdemény annyira árulkodó.
- Komolyan? Nos akkor… boldog karácsonyt. – azt hiszem megkönnyebbültem, hogy nem tartja totál siralmasnak a rajzomat, szerettem volna, hogy ha már nem tudtam venni neki semmit, legalább ezzel egy kicsit viszonozhassam a gesztusát. Olyannak rajzoltam, amilyennek én látom, amikor épp nem piszkál. Ritka pillanatok egyike.
- Nahát – nevettem el magam, miközben alaposabban is szemügyre vettem az elkészült mesterművet. A saját arcom mellé tartottam.
- Ezeknek nem pont a túlzás lenne a lényege? Ehhez képest sokkal kisebb fejet rajzoltál nekem, mint a valóságban van. – tréfálkoztam az óriás fejem láttán.
- Habár arra számítottam, hogy akt készül majd, amin mikroszkopikusan kis szerszámmal ábrázolsz vagy ilyesmi. – tetéztem, majd felkeltem és a hűtőhöz sétáltam vele, amire aztán egy kis mágnes segítségével felerősítettem a rajzocskát.
- Máris a lakásom éke, nem gondolod? Büszkén fogom majd mutogatni, mint az egyetlen előnyös képet magamról. Köszönöm. – mosolyogtam rá jókedvűen, talán most először igazán az este folyamán.


 Outfit: Ben
Rajz
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: the loneliest - Ben & Minea the loneliest - Ben & Minea I_icon_minitime31.12.22 17:19



Ben & Minea

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Akárhogy is nézem a kapcsolatunk hatalmas fejlődésem ment át, de nem ringatom magam abba, hogy el is higgyem, hogy ez végleges, vagy hogy tartható állapot. Ez csak ideglenes, ez csak a mai napra érvényes és ezt szerintem mindketten tudjuk, habár egyikünk se mondta ki hangosan, de nem is kellett. Ez amolyan alku kettőnk között, amihez már szavak se kellenek. Mégis még mindig annyira fura… Nyomott már a falnak, sőt meg is akart fojtani olyan erővel szorongatta a nyakamat, most meg szinte már lelkizünk egymással. Na és arról se feledkezzünk meg, hogy ciki dolgokat is megoszt magáról és őszintén ennél jobb karácsony ajándékot el sem tudnék képzelni magamnak.
- Kíváncsivá tettél! – Próbáltam utánozni az imént ellesett nézését, amit minek is szánt? Szexinek? Inkább rám vicces hatással volt, de ki tudja… Talán rá másként fog hatni.
- Ma kedves vagyok ezért megosztok veled egy kis apróságot… - Még mindig ültem az ágyon vele szemben, de előre dőltem egészen addig, míg térdeimmel érintettem mellkasomat és még a hangomat is lejjebb vettem, mintha csak egy titkot akarnék vele megosztani.
- Nálam a duma rész nem igazán szokott beválni, inkább azt szeretem, ha valaki határozott és tudja, hogy mit akar… - Még mindig suttogtam.
- Szóval, ha egyszer elmenne az eszed és úgy gondolnád bepróbálkoznál nálam, akkor kímélj meg a dumától és csak csókolj meg. Ha szerencséd van, akkor visszacsókolok, ha nem… Nem az lenne az első eset, hogy pofon váglak. – Visszadőltem és úgy tettem, mintha nem most hoztam volna tudtára magamról egy „fontos” információt. Már csak egy térképet kellene rajzolnom neki a testemről pontos utasításokkal, hogy mit kellene tennie velem és hol, hogy a lehető legjobban élvezzem, amit tehetne velem… Hatalmas hiba volt erre gondolni!
- Aha. – Alsó ajkamba harapva hümmögtem, de inkább fel se néztem rá. Átkozom magam amiért úgy döntöttem, hogy ma jól viselkedem, mert hirtelen annyi mindenhez lenne kedvem és elengedhetetlen lenne némi vetkőzés is hozzá… Jó leszek! Viselkedem! Legalábbis nagyon szeretném még magammal is elhitetni ezt.
Ismét csak bólintottam mert tényleg tetszik a rajza és biztos vagyok abban is, hogy meg sem érdemlem.
- Neked is. – Kibaszottul boldog karácsonya lehet, ha már velem kell töltenie, de mégis szeretném azt hinni, hogy azért nem szenved túlságosan a jelenlétemtől.
- De csak azért, mert a papír túl kicsi volt! – Emeltem fel mentegetőzve mindkét kezem.
- Ez érdekes. – Nevettem fel. - Mármint az a része, hogy arra számítottál, hogy aktot csinálok rólad. – Forgattam meg szemeimet.
- Na meg ahhoz túl is vagy öltözve. – Lazán vállat vontam és erősem magamban tartottam azt a lényegtelen információt, hogy csak egyetlen egyszer láttam meztelenül, de…. Baszki! Bármikor le tudnám rajzolni, mert azóta is kísért álmaimban.
- Az már biztos, hogy ez az eddigi legjobb kép rólad. – Szó szerint fáj már az arcom, túl sokat nevettem ma már. Néha vele együtt, de többségében rajta. Felkeltem, hogy kinyújtóztassam elgémberedett végtagjaimat.
- Tartok attól, ha maradnék még, akkor több rejtett tehetségemre is fény derülne. Az pedig kár lenne, mert szeretek neked meglepetéseket okozni. – Már rég le kellett volna amúgy is lépnem, de akkor mégis miért olyan nehéz megindulni?



Viselem




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ben Sullivan
Ben Sullivan



TémanyitásTárgy: Re: the loneliest - Ben & Minea the loneliest - Ben & Minea I_icon_minitime31.12.22 23:04

Minea & Ben

 
tumblr_inline_npilk7dQba1rifr4k_500.gif
- Egy kis apróságot? Nocsak… Égek a vágytól, hogy hallhassam. – a nyomaték kedvéért még a rajzolást is abbahagytam, hogy kíváncsian pillanthassak fel rá. Minden igyekezetemre szükségem volt ahhoz, hogy a szemébe tudjak nézni és hogy a tekintetem ne kalandozzon el azon a kivillanó dekoltázson, ami a mozgolódása nyomán fedte fel magát.
- Csakugyan? – magamban ezen jót derültem, hát még azon a pimasz kis gondolaton, ami egészen hírtelen vert tanyát magának az elmém egyik legsötétebb kis zugában.
- Tudod… - hajoltam én is közelebb hozzá, hangomat olyan halkra véve, mint az övé volt az imént – ...ez egészen úgy hangzott az előbb, mint egy felhívás keringőre. Épp mintha csak vágynál rá, hogy megcsókoljalak. De ez persze teljes képtelenség… jól mondom? – egészen közel kerültem hozzá, ajkaim szinte már majdnem súrolták az övéit, de még épp ott volt az a pár milliméter, ami elválasztotta a lehetetlent a lehetségestől. Őrültség ez az egész, nekem pedig muszáj megőriznem a józan eszemet ezúttal, nem csak az alkunk miatt, de azért is mert eddig valahányszor „közeledtünk” a másik felé, annak valahogy sosem lett jó vége.
-  Egyébként is kár volna az arcomért, jobb ha nem kockáztatok. – kacsintottam rá, majd folytattam az alkotást, amivel aztán szépen lassan el is készültem és a művet neki adtam. Örültem, hogy sikerült elnyernie a tetszését, közben akaratlanul is eszembe jutott, hányszor rajzoltam le annak idején ezt a gyönyörű szempárt és azt a fiatal lányt, akinek sikerült anno teljesen elcsavarnia a fejem. Ráadásul a legszebb, hogy gyanítom még csak észre sem vette… Még mindig furcsa belegondolnom abba, hogy annak idején ő és én ismertük egymást, még ha csak felszínesen is, évekkel később mégsem ismertem fel, ahogyan ő sem engem. Az élet tele van különös meglepetésekkel…

- Ez ma már a második vagy inkább harmadik… nem is tudom… elszólásod. – újra felkúszott a képemre ez a pofátlan mosoly, amit már olyan jól ismerhet.
- Előbb a csók… most meg túl sok ruha van rajtam… megöl a kíváncsiság mi lesz majd a következő… - nem szép dolog, hogy most én provokálom őt, végtére is az alkunk ugyan úgy kell vonatkozzon rám is, mint rá. Ejnye Ben, légy jó fiú! Erőltesd meg magad!
- Tudod mit? Lemásolom és bekeretezve ezt adom anyának anyák napjára. Milliószor vállalhatóbb, mint bármelyik másik kép, amit rólam őrizget. – tréfálkoztam. Figyeltem, ahogy felkel és nyújtózik egyet, a szavaiból pedig arra következtettem, hogy lassan indulni akar. Furcsa, eddig minden alkalommal alig vártam, hogy elhúzza a csíkot a lakásomból vagy bárhonnan máshonnan, ahol egyszer csak rám rontott, most valahogy mégis rosszul érint, hogy menni készül. Van ebben bármi logika is?
- Kár… pedig épp most gondoltam rá, hogy ennyi piára épp ideje lenne enni is és gyorsan összeütök valamit. Ha véletlen úgy alakulna, hogy a konyhában is rejtett tehetség vagy az csak bónusz, de ha nem, elég, ha addig is szórakoztatsz míg alkotok… - vontam meg a vállam.
- Persze nem kényszer, ha mindenképp mennél…


 Outfit: Ben
Rajz
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: the loneliest - Ben & Minea the loneliest - Ben & Minea I_icon_minitime01.01.23 15:16



Ben & Minea

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Szerettem volna azt hinni, hogy végig uralom a beszélgetést, de hatalmasat tévedtem, mert váratlanul Ben átvette az irányítást. Ó, Jézusom! Majdnem bedőltem neki. Teljesen nyilvánvaló volt, hogy csak provokál, de akkor mégis miért akartam elhitetni magammal, hogy képes lenne megcsókolni? Talán azért, mert annyira, de annyira közel volt hozzám, hogy már majdnem összeértek ajkaink. Na és mi a legrosszabb az egészben? Piszkosul vágytam rá. Akartam, hogy megtegye. Viszont azt el kell ismernem, hogy ezt megérdemeltem. Ez volt a revans. Nem kellett volna a csókos beszámolómmal felkavarni az állóvizet. De Ben nem hagyta magát, nem sodorta el az ár, sőt inkább sodródott az árral, de úgy tűnik, hogy közben megfeledkezett arról, hogy kivel áll szemben. Ugye nem gondolja azt, hogy ezért nem fogok visszavágni már a legelső alkalommal? Most nem is, majd mikor a legkevésbé számít rá.
- Jól mondod. – Kényszerítettem magam, hogy a szemébe tudjak nézni. Egyetlen egy lopott pillantást sem engedélyeztem szerény személyemnek elkalandozni rajta. Pontosabban az ajkaira se mertem nézni, nehogy azt feltételezze, hogy vágyom a csókjára.
Helyeslően rábólintottam mikor arról beszélt, hogy inkább nem kockáztat. Pedig legszívesebben benyögtem volna, hogy: aki nem mer, az nem is nyerhet. Úgy hergeltem volna továbbra is, de rájöttem, hogy a csókkal csak engem nyerhetne meg, ilyen fődíjat meg nem akarhatna.
- Nem lesz következő. – Mosolyogva csóváltam meg a fejem. Legalábbis szándékosan nem lesz, vagy mégis? Sose mondtam neki, hogy mindvégig tartani fogom magam a szabályokhoz. Ha az a fránya alku nem lenne… Esetleg tehetnénk ma kivételt, mert nekem úgy tűnik, hogy Ben sem játszik ma tisztességesen.
- Biztos azért gondolod így, mert ez élethűen tükrözi a valóságot, még akkor is, ha sajnos nem tudtam eltalálni a fejed nagyságát, mert nem volt több helyem a papíron. – Szúrtam oda, de közben a legédesebb mosolyomat varázsoltam arcomra.
Ez most tényleg az, aminek hangzik? Marasztalni akar? Ez ma már a második! Számolom ám! Hihetetlen. Mégis… Baszki!
- Szórakoztassalak? – Jól értem, vagy csak nekem lódult meg a fantáziám?
- Miért is ne? – Esélyt sem adtam, hogy az előzőre válaszoljon, egyre közelebb merészkedtem hozzá, hiába tudtam, hogy ez nagyon rossz döntés volt a részemről.
- Persze biztosan tehetséges vagyok itt is valamiben… De nekem a konyhában mégse a főzés a kedvenc tevékenységem. – Megígértem magamnak, hogy ma jó leszek, de azt nem, hogyha úgy adódna apácát fogok játszani.
- Szóval, akkor most mit csinálunk? – Ennél kétértelműbb nem is lehettem volna. Megigazítottam a hajamat, hogy egyik oldalon fedetlen maradjon a nyakam és persze csupán a véletlennek a műve, hogy úgy mozdultam, hogy a felsőm lejjebb csússzon rajtam, de ne annyira, hogy mindent lásson… De annyira azért igen, hogy ne tudja figyelmen kívül hagyni a fedetlen bőrterületemet. Így a nyakamat, vállamat és szolidan a dekoltázsomat is közszemlére tettem.  Na most befog segíteni, vagy inkább elfektetne a konyhapulton?




Viselem




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ben Sullivan
Ben Sullivan



TémanyitásTárgy: Re: the loneliest - Ben & Minea the loneliest - Ben & Minea I_icon_minitime01.01.23 21:17

Minea & Ben

 
tumblr_inline_npilk7dQba1rifr4k_500.gif
Nem kerülte el a figyelmemet az a kétértelmű visszakérdezés, sem pedig a megjegyzése arról, hogy ő a konyhában nem a főzést szereti a legjobban, amikor pedig még elő is villant rajta ez-az… minden értelmet nyert. Már megint provokál. Hát eddig tartott volna a nagy egyesség? De vajon mi ezzel a célja? Az, hogy kibillentsen, megszegjem a szavam és ő közölhesse velem, hogy miattam bukik az alku? Vagy ez is olyasmi lenne, mint amikor Bankokban felhúzott és aztán ott hagyott álló fasszal és néhány pikáns fotóval? Eddig egész jól alakult az este, meglepően jól, ha már itt tartunk, egész fel is tudtam engedni a társaságában, most mégis újra bekapcsolt a védekező mechanizmusom. Jobb lesz óvatosnak lenni.
- Hogy mit? – próbáltam meg összeszedni egy kicsit magam és felhagyni a bámulással, mert bizony hazudnék, ha azt mondanám, hogy a tekintetem nem kalandozott el rajta… Gyerünk Ben! Ez nem te vagy…. ez csak egy ösztönlény, aminek nem engedhetsz teret, hallod?
- Nos… nincs túl sok minden itthon szóval… azt hiszem, hogy bundáskenyér lesz… - kerültem ki, hogy elővehessem a hűtőből a tojást, majd újra nagy ívben kerülve a kenyértartóból is elővettem pár szelet kenyeret.
- Ha nem szeretnél főzni… legfeljebb a végén befoglak mosogatni, hiszen úgysem a főzés a kedvenced ugyebár… - utaltam vissza az iménti megjegyzésére ártatlanul, miközben a serpenyőbe olajat öntöttem és feltettem melegedni.
- A sajtot elfelejtettem, ide adnád kérlek? – közben vettem ki egy reszelőt a szekrényből.
- Jay hagyományosan szokta enni, csak úgy natúr, lila hagymával, míg anya és az én kedvencem, amikor a tetejére olvasztunk reszelt sajtot is. – magyaráztam.
- Intézed? – adtam oda neki a reszelőt. Közben az olaj szépen melegedett, míg felvertem a tojásokat és megforgattam benne a kenyérszeleteket. Mielőtt azonban betettem volna őket a serpenyőbe, kellett egy favilla is, hogy majd megtudja forgatni.
- Pardon… - mivel mellettem állt így kénytelen voltam áthajolni felette, hogy elérhessem a villát, így pedig épp a két karom közé „szorult”. Nagyon közel kerültünk egymáshoz néhány pillanatra, még a bőre illatát is tökéletesen éreztem.
- Te, hogy kéred? – kérdeztem halkan, a tekintetemet egy pillanatra sem szakítva el róla.


 Outfit: Ben
Rajz
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: the loneliest - Ben & Minea the loneliest - Ben & Minea I_icon_minitime01.01.23 22:34



Ben & Minea

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Ez egyáltalán nem volt a terv része és rettentően zavart, hogy nem voltam pillanatnyilag a helyzet magaslatán. Mert, ha a következő pillanatban felkapott volna és a pulton találom magam, akkor… Kibaszott karácsonyi csoda történt volna. Dugunk és ennyi. Megtehetnénk, de mégis mindig az egyikünk visszavonulót fúj, mikor a szájkaraténkat felváltanák a tettek.
Ha nem is a várt eredményt értem el nála, azért mégis úgy éreztem, hogy legalább egy kicsit sikerült visszavágnom, mert valljuk be nem volt fair az előző „nagyon közel hajolok hozzád, de tuti nem csókokkal meg” húzása. Nem mutattam magamból sokat, sőt lényegében még annál is kevesebbet, de mégis éreztem magamon kíváncsi tekintetét. Sőt, annak ellenére is, hogy Ben tudja, hogy mi van a ruhám alatt… Ó, bizony tetszik neki az, amit lát, de erős akaratával inkább csak kínozza magát.
- Legalább azt elrontani se lehet. – Nem vagyok nagy konyhatündér, de ennyi sikerélményem még nekem is volt, hogy még sose rontottam el, igaz nem olyan sokszor vetemedtem arra, hogy bundáskenyeret süssek. Nem kerülte el a figyelmemet, hogy mennyire távolságtartó lett hirtelen, mintha nem merne a közelemben lenni. Remélem azért, mert attól tart, hogy képtelen lenne uralkodni magán.  
- Ha elég meggyőzően kéred, akkor talán még a mosogatást is bevállalnám. – Azt inkább nem tettem hozzá, hogy mi mindent bevállalnék ma vele, mert a végén kimenekülne a konyhából. El sem hiszem, hogy ezt csináljuk, ez már annyira túl normális. Ez a kis főzőcskézés… Különös, de nincs annyira ellenemre.
- Persze. – Fogalmam sem volt arról, hogy követett-e a tekintetével mikor megindultam a hűtő felé, de biztos, ami biztos alapon úgy hajoltam le, hogy pucsítottam. Mégse időztem túl sokáig a sajt keresésével, hiszen az annyira átlátszó lenne… Oké, talán így is az volt.
Bólintottam, még akkor is, ha a sajtrészelés nem pont a kedvenc konyhai tevékenységem… Ez a pasi akkora ünneprontó! Sokkal jobban élvezném, ha nem a sajtot kellene reszelnem, hanem mondjuk Ben reszelne engem. Hoppá, már megint egészen elszabadult a fantáziám.
Hirtelen még azt is elfelejtettem, hogy most felfelé vagy lefelé kellene a sajtot mozgatnom a reszelőn mikor mögém került.
- Sajttal. – Egyetlen egy szót tudtam csak kipréselni magamból, mert attól tartottam, hogy megered a nyelvem és bevallanám neki, hogy valójában hogyan kérném… Mondjuk úgy, hogy róla fogyasztom el. A sajt is biztosan sokkal finomabbnak tűnne, ha az izmos mellkasáról nyalhatnám le.
Csalódott is voltam, de megkönnyebbült is miután eltávolodott tőlem, így legalább megpróbálthattam koncentrálni a feladatomra. Lereszeltem a sajtot és a reszelőt betettem a mosogatóba, majd letöröltem a konyhapultot és felültem rá.
- Van kedved játszani? – Ez a kérdés az én számból tudom, hogy mennyire kétértelmű lehetett, de most mégis a mi kis őszinteségi játékunkra gondoltam.





Viselem




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ben Sullivan
Ben Sullivan



TémanyitásTárgy: Re: the loneliest - Ben & Minea the loneliest - Ben & Minea I_icon_minitime01.01.23 23:10

Minea & Ben

 
tumblr_inline_npilk7dQba1rifr4k_500.gif
Az egész helyzet annyira abszurd, annyire elcseszett, mintha csak valami elfuserált erotikus könyvet lapozgatnék megint… Igen megint, hosszú sztori, maradjunk annyiban, hogy szegényes volt a börtön könyvtára. Na, de a lényeg… hiába próbálok mellette jófiú maradni, ha Minea egyetlen röpke pillanatra sem óhajtja megkönnyíteni a helyzetem. Mit megkönnyíteni? Folyamatosan azon dolgozik, hogy elszálljon az agyam és megint kiforduljak magamból. Kérdés már csak az, miért? Vajon arról van szó, hogy akár csak engem, őt is valami különös, megmagyarázhatatlan vonzalom fűzi hozzám, ami miatt vágyik rám és bármit megadna azért, hogy itt és most letépjem a ruháit vagy…. és ez a valószínűbb… már megint valami ördögi dologban töri azt a ravasz kis fejét. De mit nyer azon, ha elcsavarja a fejemet? Hiszen arra már sikerült rávennie, hogy segítsek a bosszúja kivitelezésében, abban pedig magamtól ajánlottam segítséget, hogy kiderítsük, ki küldte azt a múltkori két faszkalapot, akik betörtek a lakásába, szóval… akkor mi az indíték? Kezdek megőrülni mellette… Folyton résen kell lennem, lassan már komolyan ott tartok, hogy halott kiskutyákra kell gondoljak vagy ilyesmi, hogy a kis akciói nyomán ne keményedjen meg a farkam folyton, ami lássuk be, már egész beteges. Hogy a fene vinné el!
- Sajttal… - ismételtem meg a szavait, majd nagy nehézségek árán, de végül elléptem mellőle, hogy folytassam a bundáskenyerek készítését. Betettem három nagyobb szeletet az olajba, épp mikor a lány felhuppant a konyhapultra és nekem szegezett egy újabb félreérthető kérdést.
- Játszani? Na és mit? Várj, kitalálom… vetkőző pókert vaaagy… inkább felelsz vagy merszet? – csipkelődtem, de aztán úgy döntöttem, hogy visszatérek a piszkálásmentes énemhez… hátha sikerül visszaterelni magunkat normálisabb mederbe. Mondjuk, ha a dekoltázsa nem pont szemmagasságba lenne határozottan könnyebb dolgom lenne.
- Válassz játékot. – feleltem végül miközben gyorsan visszafordultam a kenyerekhez, miket átforgattam, hogy a másik oldaluk is szépen megbarnulhasson. Közben megszórtam őket egy kis sajttal is.
- Sót kérek… - nyújtottam a kezem, hogy odaadja nekem a mellette lévő kicsi tartót.
- Kiváló asszisztencia vagy… jöhetsz gyakrabban is segíteni, már persze csak, ha mindig ilyen szépen szót fogadsz.


 Outfit: Ben
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: the loneliest - Ben & Minea the loneliest - Ben & Minea I_icon_minitime01.01.23 23:52



Ben & Minea

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Azért akarom annyira, mert pontosan tudom, hogy mennyire „tiltott” lenne a mi helyzetünkben az, hogy összemelegedjünk? Vagy inkább az izgat fel, hogy pontosan a mi kis helyzetünk miatt próbálja magát türtőztetni és nem azon mesterkedik, hogy a farka minél előbb bennem legyen? Mert ugye általában minden pasi csak kefélni akar, Ben se kivétel, de Ő képes uralkodni magán. Pontosan ez az, ami annyira szórakoztatóvá teszi számomra, hogy becserkésszem. Nem adja könnyen magát, de mikor mégis megtette volna, akkor büntetésből nem kapta meg tőlem azt, amire vágyott. Na és most is azért ilyen óvatos velem, mert azt gondolja, hogy ismét faképnél hagynám álló farokkal? Esélyes. Még csak lehetőségem sincs kicsit rosszalkodni vele. Milyen nagy kár.
- Vetkőző póker, felelsz vagy mersz? – Nevetve kérdeztem vissza.
- Valójában ezek meg se fordultak a fejemben. – Mentegetőzve mindkét kezemet felemeltem.
- Mióta volt szükségem nekem játékra ahhoz, hogy levetkőzzek? -  Lássuk csak… Sose. Tudja. Mikor a helyzet úgy kívánta, akkor vetkőztem neki, na jó, akkor is mikor teljesen indokolatlan volt, de mégis megtettem mert élveztem azt, ahogyan rám néz. Tekintete mindent elárult.
- Bánnád, ha a játék választásomnak semmi köze se lenne a vetkőzéshez? – Nekem ehhez semmi közöm, Ben hozakodott elő ezzel a témával. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy ellenemre lenne a meztelenkedés, de most mégis más terveim vannak vele.
Engedelmeskedtem neki, de remélem nem fog hozzászokni ahhoz, hogy mindig ilyen könnyű dolga lesz velem. Ez csak egy sótartó, amit nem esett nehezemre a kezébe nyomni.
- Nem lesz több ilyen… - Csóváltam meg még a fejem is a hatás kedvéért.
- Nem vagyok az a túlzottan engedelmeskedő fajta, de szerintem ezzel nem árultam el magamról akkora titkot. – Sőt, eléggé uncsi is lenne, mert abnormális módon élvezem a vele való vitatkozást.
- Ami pedig a játékot illeti… arra gondoltam, hogy a múltkorit megismételhetnénk, hacsak neked nincs inkább más elképzelésed. – Lenne néhány kérdésem hozzá, de fogalmam sincs, hogy ez lenne-e a megfelelő időzítés arra, hogy őszinte válaszokat csikarjak ki belőle.





Viselem




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ben Sullivan
Ben Sullivan



TémanyitásTárgy: Re: the loneliest - Ben & Minea the loneliest - Ben & Minea I_icon_minitime02.01.23 0:27

Minea & Ben

 
tumblr_inline_npilk7dQba1rifr4k_500.gif
- Dehogy bánnám, sőt! – csúszott ki a számon egy megkönnyebbült sóhaj kíséretében, ami miatt egy kissé zavarba is jöttem, mikor tudatosodott bennem, hogy képes voltam ezt kimutatni előtte. Pedig az az igazság, hogy belül tényleg hálát adtam az összes istenségnek, ami csak az eszembe jutott, beleértve a szenteket és talán még a télapót és a húsvéti nyulat is, mert már így is pokolian nehéz tartanom magam a közelében, hát még, ha el is kezdené ledobálni magáról a textilt. Fájdalmasan élénken él még bennem a kép Bankokról és arról, mennyire pórul jártam, szóval most már sokkal óvatosabb vagyok, nehogy kétszer szivasson be ugyan azzal a trükkel.
- Nem, semmi újat. Épp ezért értékelem annyira a jelen helyzetet, mert ez végre egy kis felüdülés abból, hogy folyton én ugráljak neked. – hamarosan el is készült az első néhány szelet, így betehettem a következő hármat sülni. Nem terveztem túlzásba vinni, épp csak annyit, hogy ketten jóllakhassunk vele és legyen, ami felszívja majd az alkoholt, amit eddig elfogyasztottunk.
- Mármint arra gondolsz, amit a bárban játszottunk? – vontam fel a szemöldökömet kíváncsian. – Nos itt nincs darts tábla, mint látod, szóval maximum úgy tudna működni, hogy felváltva kérdezzük egymást vagy kő-papír-ollóval választunk nyertest, aki kérdezhet. – különös, a múltkor épp úgy tűnt, hogy kényelmetlen számára a játék, most pedig ő maga hozakodik vele elő? Végülis… lássuk mi sül ki belőle.
- Tudod mit? Hölgyeké az elsőbbség… kérdezz te először, nekem jó az oda-vissza. – tálaltam ki a maradék kenyeret is, utána pedig elzártam a gázt és lehúztam a serpenyőt is, biztos, ami biztos.
- Jó étvágyat. – emeltem el egy kenyeret, amit az ajkaihoz emeltem egy harapásra, majd amikor ez megtörtént, én is ugyan onnan haraptam. Ne kérdezzétek miért… én sem tudom. Mielőtt azonban belebonyolódhattam volna ennek megfejtésébe, váratlanul kopogtattak az ajtómon.
- Jé ez új… valaki rendeltetésszerűen használja… - pislogtam rá meglepetten. Megtöröltem a kezem és az ajtóhoz sétáltam, amikor pedig kinyitottam majdnem dobtam egy hátast.
- Szia Ben
- Szia… Viv. Hát te?
- Anyukád mondta, hogy idén nem otthon karácsonyozol és gondoltam beugrom, hátha társaságra vágynál…
- Nos ami azt illeti, ez kedves, de van társaságom… - tártam ki az ajtót, hogy Viv láthassa a lányt.
- Oh… jesszus… sajnálom, nem tudtam, hogy ti… de akkor én…
- Nem zavarsz. Gyere csak be.
- De én nem…
- Tényleg nem zavarsz. – terelgettem be, majd le is segítettem a kabátját.
- Szia Mins… - köszönt a lánynak zavartan.
- Épp játszani készültünk, beszállsz te is?
- Szívesen… Mi a játék?
- Beavatod? – pislogtam a lányra.


 Outfit: Ben
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: the loneliest - Ben & Minea the loneliest - Ben & Minea I_icon_minitime03.01.23 8:14



Ben & Minea

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Nehezen bírtam magam türtőztetni, de valahogy sikerült, de tény, hogy kedvem lett volna kinevetni amiért ennyire nyilvánvaló volt a megkönnyebbülése. Oké, akkor semmi vetkőzés, de kár!
- Én a helyedben tényleg nem szoknék hozzá. – Kacsintottam rá. A mai napunk… Kivételes, de több ilyen nem lesz.
- Adj egy kis gondolkozási időt. – Lényegében nem azzal volt problémám, hogy nem tudtam mit kérdezni tőle, hanem inkább azzal, hogy nem voltam biztos abban, hogy most kellene előhozakodnom azokkal a bizonyos kérdéseimmel. Mert ma különösen elviseljük egymást és nem akartam elrontani a hangulatot.
- Neked is. – Ma valamiért semmire se találok magyarázatot. Arra se, hogy miért haraptam bele a bundáskenyérbe, mikor elém tartotta. Tényleg hagytam neki, hogy a számba tegye? Perpillanat mást is hagynék neki.
- Áh, így túl uncsi. – Grimaszoltam, mert a célozgatása cseppet sem volt túl burkolt. Miután ajtót nyitott és megláttam a látógatóját… Szó szerint bele kellett kapaszkodnom a pultba, amin ültem, mert úgy éreztem menten lefordulok. Mégis sikerült mosolyt erőltetnem magamra. Váratlanul ért, hogy Őt itt látom, gondolom ez fordítva is igaz.
- Szia Viv! – Mosolyogva integettem. Nem mozdultam, maradtam a pulton ülve, nem akartam, hogy azt gondolja tetten ért bármi közben is. Túl gyanús lenne, ha most lelépnék. Ez remek. Maradok, de akkor legalább igyekszem kínossá tenni mindenkinek.
- Miért is ne? – Kedvelem ezt a lányt, de miért arra vágyik, amire én is?
- Hol is kezdjem? – Hangosan gondolkoztam, de néhány lélegzetvétel után újból megszólaltam.
- Nos a mi kapcsolatunk kissé fura… - Néztem Viv szemébe, mert fontosnak éreztem, hogy tisztázzam vele a helyzetet. Nem vagyok hülye, látom, hogy hogyan néz rá most. Eddig vajon miért nem vettem észre?
- Szóval mi már lényegében a megismerkedésünk elején letisztáztuk, hogy sose dugunk egymással. Ne is kérdezd, egyszerűen csak így alakult, de Ben ennek ellenére is kedvel, sőt talán nekem is hiányozna már az életemből. Ezt pedig mind el kellett mondanom ahhoz, hogy megértsd a kis játékunk lényegét. Imádjuk kínozni egymást és lényegében kendőzetlen őszinteség az, amit játszunk. Nincs kibúvó, minden kérdésre őszintén kell válaszolni. – Lelkesen magyaráztam, majd kifúrta az oldalamat a kíváncsiság, hogy Ben milyen fejet vághat miközben mindezt előadtam, de csak azért se néztem rá, végig Viv volt a célközönségem.
- Szóval, ha megkérdezném, hogy lenne kedve velünk egy édes hármashoz, akkor őszintén válaszolnia kellene, de ilyet nem kérdezhetek, mert Ben mindenhez túl prűd. – Hangosan felnevettem. Tessék, megtörtént a beavatás.
Igazi mentőöv volt az sms-t jelző hang, gyorsan ki is vettem a zsebemből a telefonomat. Igyekztem rezzenéstelen arccal elolvasni az üzenetet, de el kell ismernem, hogy csodálatos volt az időzítés. Így legalább nem valami mondva csinált okkal kell lelépnem.
- Mennem kell. – Csalódottan felsóhajtottam, de valamiért mégse voltam túl boldog a ténytől, hogy kettesben maradnak, de nem akartam gyertyát se tartani. Lehuppantam a pultról, de mielőtt távoztam volna visszamentem oda, ahol a rólam készült rajzot hagytam, hogy eltegyem.
- További jó szórakozást. – És már ott se voltam. Minden távoldó lépést egyre nehezebb volt megtenni, mert végig a hazafelé vezető úton csak arra tudtam gondolni, hogy… Nem! Nem is érdekel. Próbáltam elhessegetni minden alattomos féltékeny gondolatot.  




Viselem




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: the loneliest - Ben & Minea the loneliest - Ben & Minea I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

the loneliest - Ben & Minea

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Kim & Minea
» End of Me - Ben & Minea
» Ben & Minea - One More Night
» Hello Stranger - Minea & Ben
» Ben & Minea - Comatose

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Magán játékok-