welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Elhagyatott gyár  - Page 4 Vote_lcapElhagyatott gyár  - Page 4 Voting_barElhagyatott gyár  - Page 4 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Elhagyatott gyár  - Page 4 Vote_lcapElhagyatott gyár  - Page 4 Voting_barElhagyatott gyár  - Page 4 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Elhagyatott gyár  - Page 4 Vote_lcapElhagyatott gyár  - Page 4 Voting_barElhagyatott gyár  - Page 4 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Elhagyatott gyár  - Page 4 Vote_lcapElhagyatott gyár  - Page 4 Voting_barElhagyatott gyár  - Page 4 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Elhagyatott gyár  - Page 4 Vote_lcapElhagyatott gyár  - Page 4 Voting_barElhagyatott gyár  - Page 4 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Elhagyatott gyár  - Page 4 Vote_lcapElhagyatott gyár  - Page 4 Voting_barElhagyatott gyár  - Page 4 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Elhagyatott gyár  - Page 4 Vote_lcapElhagyatott gyár  - Page 4 Voting_barElhagyatott gyár  - Page 4 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Elhagyatott gyár  - Page 4 Vote_lcapElhagyatott gyár  - Page 4 Voting_barElhagyatott gyár  - Page 4 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Elhagyatott gyár  - Page 4 Vote_lcapElhagyatott gyár  - Page 4 Voting_barElhagyatott gyár  - Page 4 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Elhagyatott gyár  - Page 4 Vote_lcapElhagyatott gyár  - Page 4 Voting_barElhagyatott gyár  - Page 4 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Elhagyatott gyár

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott gyár Elhagyatott gyár  - Page 4 I_icon_minitime29.11.15 22:00

Ariel és Éva
Jó rég nem alkottam már, jó ideje annak, hogy egy graffitit se alkottam, mióta itt vagyok, amit sajnálok is, hisz nagyon van hozzá tehetségem, ami azt illeti. Nem nagyképüségből gondolom ezt, hisz tényleg van hozzá tehetségem. Ezért is pattanok az új motoromra, és elöszőr egy festék szórót veszek, meg festéket, hogy alkothassak valami szépet. Miután, meg vannak amik kellenek nekem, majd kifelé egy rendőrbe botlok, egy járőrbe. Ráadásúl, eléggé paprikás állapotában van, ami szerintem valahol érthető is, de ez engem most nem érdekel.
- Elnézést. - Mondom, majd hallom, hogy mogyog valamit, én pedig gyorsan el iszkolok, hogy ne legyek egy légtérben vele. Majd, ismét a motoromra pattanok a motor be inditom, és szépen komótosan indulok el, mert a kocsiban ha jól látom, van valaki. Aztán, csak akkor gyorsitok fel, mikor a rendőr autó tól már látótávolságón kivűl legyek. Utam, egy elhagyatott gyár hoz vezet, ahol legalább kedvemre alkothatok. Leszállok a motoromról, és az alkotásomhoz keresni kezdek egy jó felületett, majad az alkotásba kezdek. A remek műm felénél tartok, mikor hallok valamit, de nem foglalkozok vele. De, mintha egy autót hallanék, de nem biztos. Nem is foglalkozom vel, hisz abban a reményben vagyok, hogy az csak egy szimpla autó, ami hozott valakit. A kébzeletem, hamar meglódul, és vadabb nál vadabb elkébzeléseim lesznek arról, hogy pontosan mi is fog itt lenni. Majd, eszembejut, hogy talán zenét kéne hallgatnom, így nem lennék semmi tőrvénybe ütkzés fűltanuja.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott gyár Elhagyatott gyár  - Page 4 I_icon_minitime03.12.15 11:24

To; Éva


A mai nap már ott rossz volt, hogy felébredtem. Én azt hittem, hogy a reggeli rosszullétek, csak mendemondák. De mekkorát tévedtem. Még ki se nyitottam a szemem már a mosdókagyló felett görnyedve adtam ki magamból, amit előző este megettem.
De ennyit a reggelemről, most már szolgálatban vagyok. Nagyon féltem, hogy mi lesz velem. Mert attól, hogy dolgozom, még felelősséggel tartozom a gyerekem felé, aki a pocakomba növekszik. Mikor elmondtam Avalonnak, hogy terhes vagyok, ő azonnal azt mondta, hogy hagyjam ott a munkát, mert baj lesz.
- Semmi baj, legközelebb nézzen az orra elé. – mosolyodom el, ma már ő a második ember, aki belém ütközik. Nem mintha olyan kistermetű lennék, hogy nem vesznek észre, egyszerűen csak sodródnak az árral, ha nem lenne, rajtam egyenruha még talán elnézést se kérnének.
Nem is foglalkozom vele, addig a percig, míg nem érzek valami furcsát belül, hogy követnem kell. Ezért tisztes távolságból, meg is teszem. Furcsa, hogy ennyire kimegy a városból, itt már nem igen vannak, sőt inkább csak csődbe ment gyárak és elhagyatottépületek. Ide csak a drogosok és a bűnözők járnak.
Rossz érzés kerít hatalmába, de még nem nyúlok a telefonért, vagy a rádióért, hogy segítséget kérjek. Még várok, hát, ha csak másik városba tart.
Ám mikor megáll, én is lehúzódom, halkan kiszállva a kocsiból lépkedek utána. Nem tűnik drogosnak, ahhoz túl drága az a motor és egészen újnak tűnt.
Amikor lehajol a festék szóróért, megkönnyebbülök, legalább nem valami pszichopata gyilkosba futottam bele. A cb-be beszólok, hogy rongálás van folyamatban, majd elindulok a nő felé.
- Elnézést, St. Johns rendőr vagyok, tegye le a flakont. Igazolja magát. – állok meg előtte és kezemet a derekamra rögzített övön pihentetem meg.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott gyár Elhagyatott gyár  - Page 4 I_icon_minitime03.12.15 16:25

Hallom, hogy a rendőrnő mond valamit nekem, de aztán én csak egy bólintással letudom, hogy értettem. Akkor is elnézést kértem volna, ha nem lenne rendőr, vagy ha nem lenne szolgálatban. Nem tűnik fel, hogy követne bárki, mondjuk azt látom néha, hogy egy rendőr autó mögöttem halad, de ez számomra nem azt jelenti, hogy engem követne. Bennem, csak annyi fordul meg, hogy ő is arra halad, amerre én. De, az én utam, a alkotás szabadsága felé vezet, hisz ezekkel az elhagyatott épületekkel, a kutya se foglalkozik, én legalább is, ezt hittem. Nos, rosszul hittem, és neki álltam az alkotásnak, majd egy női hang szólalmeg mögöttem, hogy tegyem le a festék szórót, és azonosítsam magam. A dolgok egy része, nem az ő kérésének megfelelően tőrténik, hisz ahelyet, hogy leraknám, inkább kiesik a kezemből a festék szóró, majd a nő felé fordulok, akivel annál a boltnál is találkoztam.
~ Na, ennyit arról, hogy itt a kutya se foglalkozik azzal, hogy mitis csinálok. - Jegyzem meg magamban, majd meg indulok felé, és közben a motoros dzsekim belső zsebéből elő halászom az irataimat.
- Tudtommal, ez egy elhagyatott gyár, így nem követtem el birtok hboritást. - Mondom a nőnek, majd ha oda érek hozzá, át nyújtom neki az irataimat, hogy azzal igazoljam magam. Nekem aztán mindegy, hogy mi lesz a sorsom, csak anyujék ne tudják meg, mert akkor nekem annyi az tuti. Nekem, csak annyi a bűnöm, hogy csak békésen akartam egyet alkotni, hogy valahol ott hadjam a kreativitálomat, és lebuktam.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott gyár Elhagyatott gyár  - Page 4 I_icon_minitime28.03.16 12:44

Szabad játéktér!
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?
Raymond James Steel
Raymond James Steel



TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott gyár Elhagyatott gyár  - Page 4 I_icon_minitime04.05.20 15:12

Ana & Ray



A mai este fontos, nagyon fontos. Rengeteg múlik azon, hogy sikerül-e a tervem Nikivel. Látom benne a potenciált, hogy rendkívül jó vezér váljon belőle és a jobb kezem. Határozottan nem egy útszéli ribanc, akinek vakum van az agya helyén. Sőt okos, nagyon is... Csak arra nem jöttem még rá, hogy miért akar erővel az ágyamba férkőzni és megjátszani a szajhát? Talán konkrét takargatni valója van előttem. De úgy is rá fogok jönni. Előbb vagy utóbb, de mindent ki fogok deríteni.
Felkaptam a bőrdzsekim és elindultam Niki ruháival teli zacskóval a kezembe. Hamarosan jelenése van a "teremtményemnek". Magára hagytam a lakásban, nyitott ajtók mellett. Hajt a kíváncsiság, hogy vajon megpróbál-e megszökni. Mondjuk nem jutna túl messzire, mert biztonságos távolságból figyeli az egyik emberem, de akkor legalább tudnám, hogy megbízhatatlan és nem megfelelő a terveimhez. De ezek mellett szeretném, ha szabadnak érezné magát és azt érezné megbízom benne, még ha ez nincs is így teljesen.
Lassan parkoltam le a lakás elé. Már majdnem teljesen sötét volt és az utcai fények felgyulladtak.  Erre vártunk. Sietve haladtam a bejárat felé, ahol már Joe várt. - Helyzet Joe? - kérdeztem érdeklődve. - Nem próbálta meg elhagyni a madárka a fészket Főnök. -  bökte ki Joe. - Nagyon helyes. Most menj és várjatok a helyszínen. Amint teljesen sötét lesz indulunk. - Adtam az utasításokat és haladtattam a lakás felé.
- Hello... - köszöntem a konyhában álló Nikinek, aki épp valami ital elkészítésével foglalatoskodott. - Na hogy van a vállad? - kérdeztem érdeklődve. Elé csúnya sebet szerzett a minap, de ígérem ma megbosszulhatja minden fájdalmát. Ez egyfajta tesz lesz számára, hogy mennyire képes rossz lenni. Hogy miért akarom megváltoztatni? Mert azt akarom, hogy a többiek mind tudják, hogy bármire képes vagyok. Egy ártatlan lányból gyilkológépet fogok csinálni, ha azt akarom. Semmi sem lehetetlen számomra. Másrészt szükségem van egy szövetségesre. És Ő pont megfelelő erre a feladatra. - Vedd ezt fel és ha kész vagy gyere vissza a konyhába. - adtam a kezébe a ruhákkal teli zacskót. Míg Ő  bevonult a fürdőbe én előpakoltam a nálam lévő fegyvereket. - Ez egy sig p3-as 9mm.. Szeretném, ha ez ma viselnéd. csak tedd meg, hogy nem lősz agyon senkit, akit nem kellene. - nyújtottam felé a fegyvert tokostul, és csak akkor koppant le, hogy mennyire dögös. - Na most kedvem támad a múltkori ajánlatodhoz... -húztam fel a szemöldököm miközben végigpásztáztam tekintettemmel rajta. Miközben egész közzel léptem hozzá éreztem, ahogy megmerevedik a félelemtől. - Nyugi, csak viccelek. -nevettem el magam. - Menjünk... -léptem hátrébb tőle, majd az ajtó felé indultam.



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Anabeth Lyndsay Weston
Anabeth Lyndsay Weston



TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott gyár Elhagyatott gyár  - Page 4 I_icon_minitime14.05.20 16:13





Ray & Ana  


Cefetül fáj a karom, és csak kattogok egész nap, egyedül hagyott a lakásban, fel-alá járkáltam kémlelve a terepet, a saját lakásába csak nem kamerázza be, furcsán viselkedik, önmagához képest is, úgy értem nem sokat tudunk róla, ezért kellett valaki a bandába, és nem ezeket az eredményeket vártuk, ennek rohadtul nem így kellene alakulnia, nem ismerem ki, keveset mond és inkább kérdez, jó stratégia, csak nem most és nem nekem, többet kell megtudnom róla, de valahányszor megpróbálok a közelébe férkőzni, valahol mindig elszúrom, oké, talán nem vagyok az este, nem, kétlem, hogy a háztartást vezetni tartana itt, közelebb kerülnöm hozzá, el kell érnem, hogy ne csak az üres lakást bámuljam.
Égett és iszonyúan lüktetett a karom, de még két óra az újabb adag fájdalomcsillapítóig, francba, pattanok fel a kanapéról, hogy összedobok egy kávét magamnak, az talán segít lehiggadni, és rájönnöm, hogy mi a fenét szúrok el nála, közben hallom megérkezni.
- Mocskosul fáj, de kibírom. - Kavargatom a kávémat és figyelem, leteszem a bögrémet a pultra és fogom a szatyrot, elveszem tőle, most akar valamit, készül valamire, bele sem nézek a szatyorba, csak elvonulok a fürdőbe és felveszem, ahogyan kérte. Belebújtam a ruhákba és visszaérve a konyhába egy fegyvert nyom a kezembe, döbbenten pislogok, de már a tartásából érzem, hogy töltve van. Egy másodpercig átfut rajtam a rémület, és nem nézek fel rá, csak amikor közelebb lép. Izmaim megfeszültek és csak néztem őt, farkasszemet az ördöggel.
Most mi van? - De mégis hová? - Töltött fegyvert ad, nekem? Elment ennek az esze. Persze, tudhatja, hogy úgysem használnám ellene, sőt úgy tudja, hogy nem is tudom hogyan kell lőni egy ilyennel, 9mm-s, akár az enyém, őszintén szólva tartok tőle, merev, kimért és távolságtartó, taktikát kell váltanom. Csak követem, de most őszintén félek egy kicsit, tervei vannak, pontosan úgy néz, ezt az egyet már kitapasztaltam és fogalmam sincs mifélék, de tuti nem golfozni megyünk.



KLIKK




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Raymond James Steel
Raymond James Steel



TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott gyár Elhagyatott gyár  - Page 4 I_icon_minitime19.05.20 16:40

Ana & Ray

-Tessék. - nyújtottam felé egy pirulákkal teli üvegcsét. - Nyugi nem illegális a cucc. Fájdalomcsillapító. Napi egyet a meglévő mellett. Ne vidd túlzásba... - figyelmeztettem. Együtt tudok érezni vele, hisz nem egyszer volt részem ettől komolyabb lőtt sebekben is. Mocskosul tud fájni. Néhány nap múlva ki kell vennünk a varratokat, ami szintén nem lesz túl kellemes érzés. Muszáj kibírnia, hisz a kórházra nem számíthatunk. Csak merem remélni, hogy nem fertőződik el. Végső esetben vannak kapcsolataim a kórházba is. Talán lehet ez lett volna a legjobb ötlet, de akkor magamnak kellett megoldanom a helyzetet, mert a kórházba szállítás komoly szervezést igényel előtte. Semmiképp nem szerettem volna nagyobb bajba keveredni, mint ami most van. Azt hiszem túl fogja élni.
-így kell kibiztosítani.. -demonstráltam egy gyorstalpalót fegyverhasználatból. Árgus szemekkel figyelte, ahogy a kezembe veszem a fegyvert. - A fegyver az egyetlen dolog ami megvédhet. Egyé kell válnod vele. Neked kell uralnod és nem neki téged. - magyaráztam. magyaráztam. Nem tűnik teljesen tudatlannak ebben az ügyben. Gyorsan tanul és ez már most egy jó pont. Rögtön tudtam, hogy többre hivatott mint, hogy az alvilág legmocskosabb alakjainak legyen az ágyasa. Nem tagadom, minden pillanatban vonz a jelenléte. Persze rendesen rá is dolgozik. Nem tehetek róla, hisz én is csak férfiből vagyok. Ő pedig egy gyönyörű nő, akit minden férfi magának akarna. Többször is megfordult a fejembe, hogy engedek a kísértésnek, de aztán eszembe jutott, hogy semmit nem érnék el vele. Csak egy ideig lenne izgalmas a dolog, aztán megszokottá válna. Nekem viszont komolyabb terveim vannak vele.
Fék óra kocsikázás után megérkeztünk a város szélén álló elhagyatott gyárépületbe. Lassan leparkoltam az autót és Niki felé fordultam. - Emlékszel mit mondtam tegnap este? Nem hagyom senkinek, hogy bántsa azt ami az enyém. Tudom, hogy dühös vagy arra a mocsokra. - Gondoltam a mocsok alatt Derick-re. - Ma megboszúlhatod amit ellened elkövetett. Szeretném, ha megkapná azt amit érdemel az a féreg. - tört ki belőlem a méreg.
Elindultunk a raktár felé, ahol már vártak bennünket a fiúk. Öt emberem vette körül a széket. A székhez volt kötözve az a mocsok bekötött szemmel.
- Hát szép jó estét Derick... - rántottam le a fejéről a kendőt. - Nem is tudod mennyire örülök hogy újra találkozunk. - hangom tele volt mérhetetlen cinizmussal és bosszúvággyal.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Anabeth Lyndsay Weston
Anabeth Lyndsay Weston



TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott gyár Elhagyatott gyár  - Page 4 I_icon_minitime10.06.20 17:06



tumblr_lw7yczqNa31qcnfr1.gif tumblr_lw7yd73i491qcnfr1.gif

Ray & Ana  


- Köszönöm. - Meglepett a váratlan kedvesség és figyelmesség, bárcsak azt mondhatnám, hogy értem is mit miért tesz, de fogalmam sincs és ez így nem lesz jó, de ha végre képes leszek tisztán gondolkodni és nem csak a sajgó fájdalmaimra korlátozódnak a kapacitásaim, már az is jó. Ennél több kell, sokkal több. Elgondolkodva ezen kezdem forgatni a pirulás üvegcsét a kezemben, majd amikor észreveszem abbahagyom, össze kell szednem magam.
- Megértettem. - Bár még mindig nagyon bosszant és zavar, hogy nem tudom mire készül, mert ebben az egy dologban biztos vagyok, hogy készül valamire, ezt az arcot láttam és ismerem már. És még azelőtt rá kell jönnöm, hogy mi a fenét tervez, hogy odaérnék. Nem szeretem, amikor felkészületlenül érnek dolgok és e ebben a helyzetben kifejezetten nem lenne jó.
- Ray, miről beszélsz? - Fordultam felé nagy kikerekedett szemekkel, ajaj...
- Mit akarsz? Mit tegyek? - Oké, dühösnek is láttam már, tegnap este és most is dühös, de ez most nem olyan, most másféle harag bujkál a szemeiben, számító és félelmetes. Kissé tartva, de követtem, innen már tényleg nincs visszaút, kapd össze magad, Beth, kelleni fog!
Ó, hogy az a! Ez a pasas a bárból, jaj ne, bassza meg! Mit akar ez csinálni? Egy másodpercre földbe gyökereztek lábaim, ahogy ott álltam és próbáltam mérlegelni és kitalálni mi fog történni és nekem mit is kellene tennem. Lássuk csak, van egy töltött fegyverem, esélytelen, hogy leszedjem mindet, ők hatan vannak, Ray-el együtt, a szentségét! Dühöngök magamban. Ki kell találnom valamit. Derick Ray után egyenesen rám nézett foglyul tartva pillantásomat és én álltam az övét. Te szerencsétlen idióta. Kaptam el a tekintetem, csak tedd, amit mond, hmm, és nekem is azt kéne, ez most az a játék lesz, úgy érzem. Tudom, tisztában vagyok vele, hogy ez a férfi sem ártatlan, sőt kicsit sem az, ha jobban utánanéznék biztos szép kis bűnlajstroma van, de itt mosst nem ez számít.



KLIKK




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Raymond James Steel
Raymond James Steel



TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott gyár Elhagyatott gyár  - Page 4 I_icon_minitime23.07.20 15:31

Ana & Ray

- Hogy mit teszel az csakis rajtad áll - húztam félmosolyra a szám. Pont úgy is gondoltam, ahogy mondtam. Annak a görénynek az élete az Ő kezében van. Csak az remélem, hogy megkapja a magáét. Niki kemény csajnak látszik és tudom, hogy nem hagyja csak úgy elsétálni, büntetlenül. Velem nem lehet szórakozni és ezt ennek a mocsoknak is meg kell tudni. Nem hagyom, hogy bárki hozzáérjen ahhoz ami az enyém. Azt érzem,hogy ma igen csak jól fogok szórakozni. - Dühös vagy, igaz? Akkor most alkalmad lesz arra,hogy megmutasd mennyire. - fejtettem ki, de még mindig nem adtam konkrét választ. Pont azért mert nem akarom befolyásolni a döntéseit. Ez egyfajta teszt is a számára. Szeretném látni mennyire belevaló és, hogy képes-e a félelmét legyőzni. Egyszóval, hogy alkalmas-e arra, hogy a másik felem legyen? Nevezzétek birtoklási vágynak amit vele művelek, vagy aminek csak akarjátok, de jelen pillanatban megtehetem, és meg is teszem. A ribancokból, akik csak a pénzt és a védelmet akarják már tele van a padlásom. Sexre nőt találhatok amikor csak akarok, de az csak addig érdekes, utána már a nevére sem emlékszem. Vele más terveim vannak,persze ha hajlandó lesz belemenni a játékba. Azt hiszem igazán kedvére lesz ez a mai játék.
Óvatosan sétáltam körbe- körbe a szék körül, ahol Derek ült. - Szóval ismét összehozott minket az élet? Micsoda véletlenek vannak... -mosolyogtam hataloméhesen. - Mit akarsz tőlem te szemét? - vágott a szavamba miközben rángatta magát a széken, mint valami állat. - Nem ugat a kutya még nem kérdeztem... -fogtam a tarkójához a fegyverem. - Emlékszel erre a lányra? - mutattam a vele szemben álló Nikire., miközben a képébe néztem egész közelről. Nem szólalt meg csak mereven bámult rám, mint aki nem érti mi történik vele. - Kérdeztem valamit? - vágtam állkapcson a pisztolytussal. - Igen emlékszem... Ez az a kis kurva a klubból... - nyögte ki fájdalomtól meggyötörve. - Szóval szereted volna kicsit elszórakoztatni, igaz? - léptem Niki háta mögé és karoltam át a hasánál, belemarkolva a pólójába, majd kéjesen belecsókoltam a nyakába. - Akkor sem érhetnél ehhez a nőhöz, ha könyörögnél... De lásd milyen kegyes vagyok - engedtem el Nikit, aki egy kaján mosollyal az arcán figyelt. - Most szeretné neked megadni amit szerettél volna. - fordultam Niki felé és átadtam a terepet.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Anabeth Lyndsay Weston
Anabeth Lyndsay Weston



TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott gyár Elhagyatott gyár  - Page 4 I_icon_minitime23.07.20 16:54



tumblr_lw7yczqNa31qcnfr1.gif tumblr_lw7yd73i491qcnfr1.gif

Ray & Ana  


Enyhe terpeszbe állva álltam meg előttük és figyeltem, feszülten próbáltam kifürkészni mi fog következni, mert hát azt itt mindenki nagyon jól tudja, hogy nem véletlen és azt is, hogy az ilyen helyzetekből nem mindenki szokott élve távozni, túl kétesen fogalmaz, köröz, akár egy macska a zsákmánya körül, miközben mindenki hallgat, mint egy igazi vezér, hát így játszik és ezt várja el a környezetétől, és tőlem, tőlem mit?
Megfagy a tekintetem, ahogy hallgatom a kis csevejt, ahogy ribancnak, majd kurvának hívnak, igazán hízelgő fiúk, megvető pillantást vetek Derek-re, de közben azt gondolom, hogy Te szerencsétlen barom, csak tedd, amit mond, ha élni akarsz.
Megdermedek, ahogy hátam mögé lép, majd átkarol és közelebb húz, majd a nyakamba csókol, engedelmesen követem ajkait és bújok bele csókjába. Kaján mosollyal az arcomon nézek fel rá, de szemeim szikrája sokkal inkább gyanakvó, hogy mi a, mi van?
Oké, Beth, ez nem az a perc, amikor habozhatsz, de mégis, hogy egy kis időt nyerjek, amíg kitalálom most mi a francot kellene csinálnom Dereket méregetve sétálok körülötte, a fegyverért sem nyúlok, nem lesz rá szükség, látszik, hogy Ő csak egy apuci kis csicskája, nem igazi nagyfiú, csak szeretne az lenni, épp ezért megakarja mutatni mire képes. Elé lépve állok meg terpeszben majd dőlök előre, két ujjam közé fogva Derek állát élesen vájok bele bőrébe...
- Te csak megakartad mutatni mire vagy képes, igaz? - Csaptam hátra a fejét, majd néhány lépést hátrálok és erőből lendítve rúgtam pofán, hogy a székkel együtt megtántorodott.
- De hát ez csak egy ribanc, ugyan Steel, beszéljük meg. - Szólalt meg, miután kiköpött egy pofa véres nyálat.
- Most a ribanccal beszélgetsz, nekem mond, hm? - Mosolyodtam el, majd közelebb sétáltam először csak végigsimítottam behajlított ujjaimmal arcán és még kapott kettőt, befejezésképp, pedig kezembe fogva fejét térdeltem le.
Hátra pillantok Ray-re, majd elállok előle, a kezeimet rázom és mozgatom csuklóból, abban bízva, hogy ennyi elég lesz neki, nem is néznének ki többet egy magamfajta nőből.


KLIKK




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Raymond James Steel
Raymond James Steel



TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott gyár Elhagyatott gyár  - Page 4 I_icon_minitime01.09.20 14:47

Ana & Ray

Már gyerek ként sem voltam az az osztozós fajta. Mondhatjuk úgy, hogy elég magamnak való voltam már akkor is, de csakis azért mert az élet arra taniított, hogy semmi nem esik csak úgy magától az ölembe. Mindenért meg kell dolgozni, de azt ha egyszer megszerzem, akkor többet nem eresztem. Ez a féreg azt akarta ami az ennyém, hát most megkapja. Ez egyfajta ultimátum is lesz a drága apukájának. Csak, hogy érezze nem vagyok annyira kispályás mint amilyenek képzel. Azt hitte megijedek azok után ami a kaszinóban történt, csak azért mert Ő Vegas sötét oldalának egyik nagy araca. De én megtanultam  még valamit az évek során: Az nevet, aki utoljára nevet. Csak akkor vesztettem, ha halot vagyok. Azt akarom, hogy Niki a jobb kezem legyen. Az akiben feltétlen megbizhatok és akár az életemet is kockáztatnám érte. Niki nagyon jó n halad ez felé, de még van egy-két dolog, amit szeretnék tudni róla. Pont ezért álítottam rá néhány embert. Néhány dolog nem világos számomra vele kapcsolatban.
- Rám ne néz... - tartottam fel mindkét kezem. - Én a helyedben tisztelettel beszélnék róla, mert csak is rajta múlik, hogy megmarad-e a szaros életed... - nevettem el magam, gonoszan.
Bevalom meglepet, hgy Niki mennyire ért a harcművészethez. Nagyon tehetséges és ez tetszik. Remek érzéke van az ilyesmihez és ez az előnyére válik.
Látam ahogy Niki hátrébb lép és ezzel jellzi, hogy az Ő részéről befejezetnek tekinti a dolgot. Előrébb léptem és elkaptam Dereket az álla alatt. Vér ömlött az orából és a szájából is, zihált akár egy állatt. - Üznem apucinak, hogy kerüljön el és, hogy ne akarjon belemászni az én ögyeimbe, mert még a végén elveszít valamit, amit nagyon szeret... -gunyolódtam. - Intéézétek el a többit.  - fordultam a fiúk felé.  -Menjünk... -karoltam át Niki derekát és kifelé indultunk a raktáárból. - Ne aggódj nem döglik meg, még ha meg is érdemelné. - dühöngtem.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Anabeth Lyndsay Weston
Anabeth Lyndsay Weston



TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott gyár Elhagyatott gyár  - Page 4 I_icon_minitime05.09.20 2:06



tumblr_lw7yczqNa31qcnfr1.gif tumblr_lw7yd73i491qcnfr1.gif

Ray & Ana  


Gyanús volt ez a váratlanul rám bízza a dolgot és szabad kezet kapok, amit általában egy nő nem kap meg ennyi tesztoszteronba fuldokló férfi között, főleg nem egy bandában, hát mákod van, élni fogsz, amennyiben Ray nem hazudott és tényleg rajtam áll. Nem akartam megölni, bár őszintén tartottam tőle, hogy ezért a fegyver, de túl sokan vannak és túl sok vér folyna, az enyém is, így miután kiköpött egy pofa vért, óazután hagytam és hátrébb léptem jelezve, hogy én végeztem, hmm nagyobb halra vadászok, téged is ismerlek, de most nem te érdekelsz.
Megkönnyebblve hátráltam és vártam ki a végét, oké, ez meleg volt, túl meleg.
Karja alatt bújtattam át az enyémet és engedtem, hogy kifelé vezessen az épületből. Ki kell derítenem mi volt ez az egész, ez nem Derek-ről szólt, legfőképp, Ő is megértette, amit kellett és meglepne, ha ennyiben maradna a dolog, de ez már nem az én dolgom, második eset általában nem szokott lenni és valaki elintéz valamit és nekünk csak ki kell várnunk.
Kezd lüktetni a karom, megint, nem kellett volna olyan erőset ütni, francba, ááú!
Elhagytuk a belső részeket, felnéztem rá és tisztán láttam a hevesen izzó dühöt szemeiben, kihasználva a pillanatnyi adrenalint hőztam ki a karom alóla és hátráltam vele még hátával a falnak nem ütközött, tenyerem símult mellkasának és nyomtam erősen jelezvén, hogy nem nagyon érdekel, ha most mást akart, hevesen tapadtam ajkaimmal az övéit követelve, kezeim siklottak végig mellkasán felfelé, majd tenyerembe fogva arcát tartottam meg Őt magamon, elkapva pólóját a nyakánál kedztem húzni magam felé, azt akartam, hogy Ő irányítson, rajta ideje felébreszteni a férfit, gyere és csókolj, lássuk mi az, amire vágysz, amiért megnyílsz nekem. Meguntam már félpucéran heverni éjszakákat mellette, még csak léthatóan nem is rdekli, akkor játszunk másképp, egyelő játékszabályokkal, mindkettőnknek van fegyvere, mégis erősebb, ha azt akarja, rajta uralkodj!


KLIKK




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Raymond James Steel
Raymond James Steel



TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott gyár Elhagyatott gyár  - Page 4 I_icon_minitime24.09.20 19:05

Ana & Ray

Mocsok nagy szerencséje van annak a disznónak, hogy Niki megkönyörült rajta. Legyen nagyon hálás a koszos kis életéért neki, mert én nem lettem volna ilyen kegyelmes mint Ő. Gondolkodás nélkül kinyuvasztottam volna. Megfordult a fejemben párszor, hogy közbe lépek és rövidre veszem a sztorit, de aztán sikerült uralkodni magamon. Látni akartam mi is a célja Nikinek vele. Hagytam had irányítson és had hozzon döntéseket maga. Innen fogom tudni mennyire jó vezető és mennyire képes egyedül döntéseket hozni. Be kell valljam nem csalódtam benne. Sejtettem, hogy futni hagyja, de ez még akár a hasznunkra is válhat. Pontosan azt értük el ezzel amit akartam. Most a kis patkány hazaszalad apucihoz és elsírja a bánatát neki. Kétopciós a dolog. Apuci vagy kiakad és rám küldi az összes gorilláját, akkor viszont tárt karokkal fogom Őket várni, vagy beparázik és eltakarodik az utamból. Be kell valljam az előbbinek jobban örülnék. Előbb utóbb úgyis az utamba sodorná Őket a szél és így legalább túl lennék a felesleges körökön. Ami a tesztet illeti Niki átment. Legalább is eddig... Magabiztos és kemény csaj. Nálam már nyert ügye van. Most csak az a kérdés mennyire megbízható. Ezen áll vagy bukik a dolog. Hamarosan erre is fény derül, de most teljesen elégedett vagyok vele. Kellett egy ilyen nő mellém, aki tudja mit akar és nem fél azt meg is tenni. Úgy látom most is épp azt bizonygatja...
Szinte erővel a falhoz lökött és követelőzően hozzásimult. Egyből tudtam mit akar és bevallom baromira sexin csinálta. Egy pillanat alatt elcsábított és kedve szerint irányított. Hagytam had követelőzőn egy darabig, aztán úgy döntöttem belemegyek a játékba. - Nagyon rossz kislány vagy. Tudod?- húztam kaján mosolyra a szám. Ujjaim közé fogtam az arcát, miközben egész közelről kéjtől csillogó szemeibe néztem. - Szóval játszani akarsz? - motyogtam. - Ám legyen... - suttogtam még halkabban,  de annál diadalmasabban. hirtelen mozdulattal markoltam, szinte fájdalmasan a fenekébe és húztam közelebb magamhoz. Ajkai közé csókoltam és éreztem, hogy egyre jobban élvezi a dolgot... Tenyerem a combjaira simult és egy mozdulattal tettem a háta mögött lévő régi, fém szerelő pultra... Ujjaim nyoma meglátszott a csupasz derekán ahogy végighúztam a tenyerem. Egy pillanatra sem szakadtunk ki a heves csókok tűzéből... Férfit akar? Hát megkapja.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Anabeth Lyndsay Weston
Anabeth Lyndsay Weston



TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott gyár Elhagyatott gyár  - Page 4 I_icon_minitime27.09.20 16:38



tumblr_lw7yczqNa31qcnfr1.gif tumblr_lw7yd73i491qcnfr1.gif

Ray & Ana  


Szóval mégis csak hatással vagyok rá, ezt jó tudni, még hasznos lehet, gyere csak szexi, csókolj meg, ez az, hevesen kapok csókjai után, eddig semmire sem mentem az óvatos puhatolózással, kénytelen vagyok módosízani a szabályokon, ha kínáltam magam, nem kellett, hát akkor követelni fogom magamnak és úgy mondj nemet, lássuk valóban férfiból vagy-e. Alsó ajkába harapok, ahogy keményen mélyeszti ujjaim a bőrömbe és húzom vissza ajkaimra, na végre. Engedem, hogy irányítson, hiszen pontosan ez volt a cél, tudni akarom mi az, ami felébreszti az állatot, az ha irányítsák vagy, ha alávetik magukat mocskos vágyainak és ha másképp nem megy, akkor kikényszerítem magamnak azokat a válaszokat, kell nekem. Karjaim fonom nyaka köré, ahogy hirtelen markol combomba és tesz fel a szerelőpultra, önelégült mosolyra húzódnak ajkaim, majd halkan szisszenek fel, majd morranok fel, ahogy ujjait húzza végig meleg bőrömbe vájva derekamon.
Ingerelve húzom végig lábam az övén kezdve a lábszárán felfelé haladva végig combjain, majd végül dereka köré fonva húzom közelebb magamhoz.
- Igen, játszani akarok... - Kapom el tarkójánál fogva és vonom Őt vissza ajkaimra. Őszintén megvallva magam sem tudom honnan ez a hirtelen jött bátorság és adrenalin, de kockáztatok, az is benne volt, hogy ismét visszautasít és koppanok, de végül mindent feltettem arra a bizonyos egy lapra és én győztem.
- Osztd meg és uralkodj! - Leheltem szavaimat ajkai közé, majd szorosabbra vonva lábaim kalitkáját csípője körül követeltem vissza heves csókjait, a labdát feldobtam, már csak az a kérdés melyik akar lenni. Ó igen, Ő tipikusan annak az uralkodó állatnak tűnik, aki mindig megkapja, amit akar, és amikor a préda önként ajánlja fel magát elfordítja a fejét, akkor vadássz csak le, majd futok, erősen és gyorsan.
Erővel löktem el magamtól, majd fúrtam parázsló tekintetem az övébe, elkapva az övcsatját rántottam ki és a szíjnál fogva kezdtem húzni és irányítani, lássuk mi történik.


KLIKK




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Raymond James Steel
Raymond James Steel



TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott gyár Elhagyatott gyár  - Page 4 I_icon_minitime26.10.20 17:41

Ana & Ray

Minden mozdulatával uralkodik rajtam. Fogalma sincs róla de úgy vezet akár egy kiskutyát a póráznál fogva. Nagyon is tudja hogy kell használni a benne lévő szexistennőt. Manipulatív kis dög, de imádom minden porcikáját. Igazából megtehettem volna eddig is, hogy akarata ellenére meg*ugom, de arra vártam, hogy Ő könyörögjön érte. Hogy lássam rajta, hogy magának akar, és ez a pillanat most jött el. Lehet önzően hangzik, de hát Bébi én már csak ilyen vagyok. Az erőszak nem old meg semmit. El kell érni, hogy maguk akarják, hogy erőszakos légy velük. Persze ez nem mindig jön össze. Sőt általában soha, na de most... Most azért könyörög, hogy az enyém legyen. Be kell valljam nagyon is imponál a helyzet. Betépet pillanataimban néha átfutott a fejemen mikor ott feküd mellettem fél pucéran, hogy álmában vetem rá magam. Valljuk be semmi esélye nem lett volna ellenem. Már csak az erőviszonyokat tekintve sem. De olyankor létezni nehezemre esik, nem hogy többet mozogjak annál, mint ami elég arra, hogy tudják élek. Ez az Ő mocskos nagy szerencséje. Különben is akkor belesz*rtam volna a saját tervembe, így viszont pontosan elértem azt amire vágytam.
Kacér mosolyra húztam az ajkaim, ahogyan kikapcsolta az övemet és játszott velem. - Rossz kislány! Nagyon rossz kislány vagy... De ez tetszik... - tapadtam újaimmal a tarkójára és ajkaimra húztam az övét. Combjainak ölelése egyre jobban szorított. Egyre követelőzőbe váltak. Újaim fenekébe markoltak,majd ahogy feltettem ara a rozsdás szekrényre, úgy le is emeltem és mozdulataimmal arra ösztökéltem, hogy fordítson hátat nekem. tenyerem az álla alá csúszott és hátratoltam a fejét. - Szóval játszani szeretnél? Ám legyen... - suttogtam a fülébe kéjesen, miközben a másik kezem ismét a fenekébe markolt. Vad mozdulattal húztam a le a fején keresztül a pólóját és a padlóra dobtam. Tenyerem csupasz melleire simultak  miközben teljes erővel préseltem akkora már a nadrágon keresztül is tisztán látszódó merev férfiasságom a fenekéhez. Éreztem hogy megremeg, de ez inkább olyan kéjes remegés volt... Egyik kezem kicsi de annál formásabb  mellein időzött még a másik lassan a lába közé siklott. Erővel szorítottam össze az újaim, mire vágytól teli sóhaj tört elő belőle. Kicsit még kínzom mielőtt még bármit is megadnék neki.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Anabeth Lyndsay Weston
Anabeth Lyndsay Weston



TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott gyár Elhagyatott gyár  - Page 4 I_icon_minitime29.11.20 22:33



tumblr_lw7yczqNa31qcnfr1.gif tumblr_lw7yd73i491qcnfr1.gif

Ray & Ana  


Persze, hogy tetszik, azért csinálom, gyere és vedd el szépen nagyfiú, ami kell, hogy idővel én is megkapjam, amit akarok, bíznod kell bennem és hibáznod is persze, nincs túl nagy mozgásterem és óvatosnak kell lennem és eddig igazán egyik módszerem sem vált be, vele valahogy nehezebb, különös is volt, hogy eddig valahogy egyáltalán nem érdekeltem, vagy legalábbis ennek még csak csekély jelét sem adta, én viszont nem fogok erre éveket adni az életemből, szóval rajta nagyfiú, lássuk mit is akarsz valójában egy nőtől.
Nem engedek és kivárom még erővel utasít rá, hogy hátat fordítsak neki, felemelve mindkét karom bújok ki a felsőmből aprót felszisszenve a hirtelen mozdulatsorra, még mindig fáj ez a vacak, de tényleg jó a cucc, amit adott. Halk sóhaj tör fel torkomból, ahogy melleimen játszik, majd erősen markol rá. Te állat, de csináld csak! Feszes fenekem tolom ágyékához és önelégült mosolyra húzódnak ajkaim, ez az, ügyes vagy, kívánsz engem, ha tudom, hogy erre gerjedsz, már hamarabb is képen rúgok valakit.
Ellentmondást nem tűrve húzza hátra a fejem és én követem, amit kér és követel tőlem, kéjes hangon nyögök fel, ahogy ujjai rám találnak a farmer anyagán keresztül, Egyik kezemmel nyúlok hátra a nadrágja cipzárját keresve, majd le is húzom, ujjaim kutatnak az aprócska gomb után, végül beleakasztva ujjaim szabadítom ki a lyukból, közénk préselve kezem csúsztatom be a nadrágjába és simítok végig merev férfiasságán az alsóján keresztül, érzem, ahogy megrándul érintésem alatt és én is felnyögök, ahogy könyörtelenül kínoz engem, elbódult elmémmel nyúlok be az alsójába, óvatosan fonom köré ujjaimat, majd kezdem ingerelni Őt, valahol mélyen meg kellene, sőt meg is rémít az, amilyen hatással van rám, persze tisztában vagyok vele, hogy most ez kell, hogy az adj bele mindent most annyiból áll, hogy mutasd meg, amid van és használd ügyesen, okosan, légy rafinált és tudd meg, amire szükséged van.

KLIKK




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Raymond James Steel
Raymond James Steel



TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott gyár Elhagyatott gyár  - Page 4 I_icon_minitime15.02.21 14:31

Ana & Ray

Szinte már fájdalmas a vágy amit bennem ébreszt. Kéreti magát és közben meg minden porcikája azt kiabálja, hogy tegyem magamévá. A hatás amit rám gyakorol szinte leírhatatlan. Elveszi az eszemet akár egy expert minőségű kokain. Egyetlen egy adagot sem vettem be két napja, most mégis úgy érzem, hogy bódult a fejem és melegség járja át az ereimet. A vér szinte fénysebességgel száguld az ereimben és érzem ahogy azok megfeszülnek szinte robbanásig. A vágy elveszi a józan ítélő képességemet és olyan mint, ha testem irányítana engem és nem én őt. Érzem ahogy a keze óvatosan bepréselődik kettőnk közé és egy pillanat elteltével már érzem újai enyhe szorítását férfiasságom körül. Felszisszenek a gyönyörtől ahogy a keze elkezd fel-le járni a nadrágomban. Kezem lassan felvándorol  a gombokra a nadrágján. Lassan gombolom ki és húzom le a feneke alá. Előkerül fekete csipke bugyija is, ami annyira aprócska darab, hogy szinte alig látszik. Formás fenekébe markolok, de képtelen vagyok koncentrálni, hisz a keze egyre intenzívebben munkálkodik odalent. Kaján mosoly ül ki az arcára. Nyeregben érzi magát. Most még... Még fogalma sincs róla, hogy mi vár rá ha beigazolódik a sejtésem vele kapcsolatban. A minap ugyanis kaptam egy fülest, miszerint a "Kisasszony" két zsarunak látszó figurával beszélgetett egy parkolóban. Egy átlagos igazoltatásnak tűnt, de számomra itt valami bűzlik. Ki kell derítenem, hogy mi folyik itt, még mielőtt komoly problémákkal kell szembenéznünk. Ezzel majd ráérek holnap is foglalkozni, most igazán nincs időm erre.... csókoltam bele a nyakába a gondolatmenet végére érve. Egyetlen mozdulattal szabadítottam ki férfiasságom a kezével együtt a nadrágomból. Kéjsóváran néztem végig a testén, ahogy a haja a hátára simul és ahogy az arcára kiül a vágyakozás. Leguggoltam és mohón haraptam a fenekébe. A fogam nyoma meglátszódott, de egyáltalán nem panaszkodott. A könnyű anyagot ami nőiességét takarta egyetlen mozdulattal szakítottam le róla. Nyelvem óvatosan siklott végig ágyékán. Éreztem, hogy megremeg és akaratlanul hátrahajtja a fejét. Ekkor már én sem akartam tovább húzni a dolgot. Felálltam és éreztem ahogy merev férfiasságom a fedetlen fenekéhez ér. Durva és erős mozdulattal hatoltam belé, miközben jobb kezem a csípőjét ölelte körbe míg a balt az álla alatt tartva kényszerítettem arra, hogy hátra tolja a fejét és ezáltal kitolva a fenekét. Kettő erős mozdulat követte azt az egyet, majd kicsit lassítottam a tempón. A háta a mellkasomhoz tapadt. Minél mocskosabban játsszuk le a "játszmát" annál elégedettebb leszek. És persze nem fogok csalódást okozni neki sem...

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott gyár Elhagyatott gyár  - Page 4 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Elhagyatott gyár

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4

Similar topics

-
» Használaton kívüli gyár
» A gyár körüli külső területek
» Elhagyatott színházterem
» Elhagyatott városnegyed
» Elhagyatott város rész

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Külváros :: Vegas rosszabbik környéke-