welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Christian Lacross Vote_lcapChristian Lacross Voting_barChristian Lacross Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Christian Lacross Vote_lcapChristian Lacross Voting_barChristian Lacross Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Christian Lacross Vote_lcapChristian Lacross Voting_barChristian Lacross Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Christian Lacross Vote_lcapChristian Lacross Voting_barChristian Lacross Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Christian Lacross Vote_lcapChristian Lacross Voting_barChristian Lacross Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Christian Lacross Vote_lcapChristian Lacross Voting_barChristian Lacross Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Christian Lacross Vote_lcapChristian Lacross Voting_barChristian Lacross Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Christian Lacross Vote_lcapChristian Lacross Voting_barChristian Lacross Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Christian Lacross Vote_lcapChristian Lacross Voting_barChristian Lacross Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Christian Lacross Vote_lcapChristian Lacross Voting_barChristian Lacross Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Christian Lacross

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Christian Lacross Christian Lacross I_icon_minitime24.08.12 8:37

Christian Lacross Tumblr_m4xyahadWO1qa32meo1_500

Név: Christian Lacross
Becenév: Christian, Chris
Kor: 28 éves
Születése hely, idő: 1984. 04. 16 / U.S.A. - Las Vegas
Tartózkodási hely: Las Vegas
Csoport: Fejvadász
Anyagi háttér: Középosztály
Szexualitás: Heteroszexuális

Jellem: Távol áll tőlem a komolyság, imádom a humort, na meg mások megviccelését. Önfejűnek és makacsnak gondolnak, ami részben igaz is, de én ezt már észre sem veszem magamon. Szeretem, ha a dolgok úgy alakulnak, ahogy elterveztem őket. Akaratos vagyok, na meg kitartó is. Átlagban mindig vidám szoktam lenni, hiszen túl rövid az élet, hogy szomorkodásra pazaroljam el. Szeretek élni és élvezni az életet. Minden adandó lehetőséget megragadok, nem figyelve a következményekre. Egyszer élünk, hát kockáztassunk!

Külső: Bárna hajam van, amit olykor megnövesztek, de nem túl hosszúra, de egyesek szerint a rövid haj sokkal jobban áll. Borostám is szokott lenni. Még hogy a borosta szúr? Csak tudni kell a megfelelő oldalára születni. Szempárom sötétzöldben pompázik. Testsúlyom átlagos, magasságom pedig több, mint száznyolcvan centi. Izmos testalkattal rendelkezek, hiszen napi szinten edzem magam. Öltözékem általában egy farmerből és egy póló, ing összeállításból szokott állni. Nem rajongok a puccos holmikért, szeretek bele olvadni a tömegbe az egyszerűségemmel.

Előtörténet: Április közepén hozott a gólya. Gólya? Sokáig el is hittem szüleimnek, de ahogy cseperedtem úgy szembesültem a "csúnya" igazsággal. Már kiskoromban eleven voltam. Amit csak mozdítani lehetett azt vittem magammal, vagy átrendeztem a szobákat, vagy pár dolgot megsemmisítettem, szüleim legnagyobb örömére. Az orvosok szerint hiperaktivitásban szenvedek. Kellett is volna erre a túlpörgésemre orvosságot szednem, de szüleim nem akartak leszedálni. Inkább őrültek annak, hogy eleven vagyok, és a felesleges energiáimat azzal próbáltak lekötni, hogy különböző harcművészeti órákra járattak, aminek meg is lett a sikere. Tíz éves sem lehettem, mikor megszereztem a fekete övet a karate világában. De mivel itt már elértem, amit lehetett, ezért abba hagytam és egészen más sport felé kezdtem el kacsingatni. Az pedig a kid box volt. Persze oda voltam ezért a sportét is, egészen addig, ameddig az ott nem szerzett tudásomat máshol is próbálgatni kezdtem. Szüleim besokkoltak attól, hogy nem kicsit megvertem az egyik osztálytársamat, mikor dührohamom lett, innentől kezdve már eltiltottak ettől az "erőszakos" sporttól. Ekkor úgy tizenöt éves lehettem, eléggé elkezdtem érdeklődni a másik nem iránt. Mollynak hívták az első barátnőmet, szerelem volt első látásra. Vagy fél évig együtt voltunk, aztán pedig amilyen hirtelen jött ez a szerelem olyan gyorsan elmúlott. Nem mondom, hogy nem volt rossz a szakítás, de más lányokkal vigasztalódtam utána. Valahogy csak kihevertem és az élet ment tovább. Elvégeztem az iskolát, majd mivel nem volt semmi életcélom és amúgy sem érdekelt nagyon semmi ebben a világban, ezért úgy döntöttem, hogy elszegülök fejvadásznak. Már egy ideje kirepültem a szülői házból, saját lakással rendelkezek a belvárosban, és ami a legszebb az egészben, hogy a magam ura vagyok. Nincs főnököm, nincs munkaidő, csak a feladatot kell elvégeznem, amiért általában nagy summa szokta ütni a markomat. Éjszakákat dorbézolok át, különféle női nemű egyedek társaságában. Sosem éltem hétköznapi éltet, ezért elmondható, hogy nem unalmas az életem! Lesz mit az unokáknak mesélni, ha végre megtalálom a hozzám való nőt, akit elvehetek feleségül.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Christian Lacross Christian Lacross I_icon_minitime24.08.12 8:57

Christian Lacross!
Történeted tetszett, minden meg volt benne, ami ide kell, ezért;
Elfogadva!
Üdvözöllek az oldalon! Kellemes játékot kívánok ebben a bűnös városban. Wink
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info

Christian Lacross

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Christian Crawford
» Christian Fisher
» Matthew Christian Stark

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Törölt és inaktív karakterek előtörténetei-