welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
New Age  - Page 4 Vote_lcapNew Age  - Page 4 Voting_barNew Age  - Page 4 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
New Age  - Page 4 Vote_lcapNew Age  - Page 4 Voting_barNew Age  - Page 4 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
New Age  - Page 4 Vote_lcapNew Age  - Page 4 Voting_barNew Age  - Page 4 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
New Age  - Page 4 Vote_lcapNew Age  - Page 4 Voting_barNew Age  - Page 4 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
New Age  - Page 4 Vote_lcapNew Age  - Page 4 Voting_barNew Age  - Page 4 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
New Age  - Page 4 Vote_lcapNew Age  - Page 4 Voting_barNew Age  - Page 4 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
New Age  - Page 4 Vote_lcapNew Age  - Page 4 Voting_barNew Age  - Page 4 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
New Age  - Page 4 Vote_lcapNew Age  - Page 4 Voting_barNew Age  - Page 4 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
New Age  - Page 4 Vote_lcapNew Age  - Page 4 Voting_barNew Age  - Page 4 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
New Age  - Page 4 Vote_lcapNew Age  - Page 4 Voting_barNew Age  - Page 4 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

New Age

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4



do you know who i am?
Emily Hastings
Emily Hastings



TémanyitásTárgy: Re: New Age New Age  - Page 4 I_icon_minitime03.05.20 15:30



Emily & Derick







H

a nem hinném szentül meggyőződve azt, hogy meleg, és ha nem épp egy saját kis magánakció kellős középen lennénk akkor most tuti rávetettem volna magam, a kocsi hátsó ülése ellen sem tiltakoztam volna, csak szorítson magához és nézzen úgy ahogy az előbb, teljesen beleborzongok az emlékbe, ha rövidesen nem engeded el a combom nem fog érdekelni a pasi én magam ütöm ki csak gyerünk innen, és még arcoskodik is, miért találom ezt most a kelleténél is ezerszer vonzóbbnak, de túl sok a ha és ez most tényleg nem az a hely és idő, hogy ezzel foglalkozzak, nem ezért jöttünk, tényleg, miért is jöttünk? Ja, igen Rico, megvan, összeraktam fejben.
Kezdtem komolyan azt hinni, hogy ezek ketten össze fognak verekedni, de szerencsére Derick az utolsó pillanatban vissza is lépet, a keze is lekerült már a combomról, bár esküszöm úgy érzem mintha még mindig ott lenne, a szemem sarkából figyelem ahogy elmegy, és titokban remélem, hogy nem túl messzire, egyszerre érzek, megnyugvás, hálát és bűntudatot amiért magamra uszítottam majd pedig felpofoztam, de egyszerre egy gondra koncentráljuk, vegyük elő a bájos oldalunk.
- Te vagy a megmentőm.
Vigyorogtam elégedetten.
Megkértem, hogy csatlakozzon hozzám és védjen meg az ilyen vadbarmoktól, és persze simán belement, beszélgetni kezdtünk, gyorsan forgott az agyam és összeraktam egy komplett életet Joseynak, fogorvosi asszisztens, egyedül él egy kis lakásban, és szeret férfiakkal ismerkedni és incselkedni. Kinek ne lenne piszkosul vonzó ez a kép, először csak karját érintettem meg néha, nem mászunk rögtön bele a másik képébe, majd már alkarját simogattam finoman, lábfejem kalandozott lábszárán, közben végig mosolyogtam, nevettem a hülye viccein, és egész közel bújtam hozzá, pocsék illata volt, mintha egy gigolo ülne mellettem, olcsó kölni és túl sok hajzselé, túl sok magabiztosság. Ő is vette a lapot és combom kezdte el simogatni, el akarom kapni, szóval miért ne, fogjad csak, közelebb úgy se jutsz. Amikor láttam a testjeléből, hogy meg akar csókolni, kimentettem magam azzal, hogy vibrált a telefon a zsebemben, kissé elfordultam tőle, hogy nyomkodni tudjam az amúgy tök üres kijelzőt, úgy érzem nyert ügyem van.


Click me
 




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Derick Stackhouse
Derick Stackhouse



TémanyitásTárgy: Re: New Age New Age  - Page 4 I_icon_minitime03.05.20 16:19


Emily & Derick



Eltántorogtam az egyik félreeső üres kis zugig, ahová letelepedhettem a sörömmel együtt és figyelhettem, szépen csendben, lehúzódva, láthatóan már perceken belül már el is feledkezett rólam és csakis Emily-re összpontosít, újabb cigarettára gyújtottam rá, miközben szeme sarkából kísértem végig az eseményeket, ügyes kislány, hamar az ujja köré csavarta, lassan fújom ki a füstöt, látom, ahogy aprónként halad a becserkészéssel, először csak a karját simogatja és incselkedik vele. Újabbat kortyolok a sörömből, nevet a viccein, pont, mint ahogy a nagy könyvben írva van, ujjaim megfeszülnek az üvegen, ahogy combját kezdi el fogdosni. Mély sóhajt követően egyenesedek fel, majd támaszkodok meg könyékkel az asztallapon.
Zavartan vakargatom az orromat, azt hiszem nem ártana, ha tudná, hogy olykor kicsit forrófejű vagyok és ha megpróbálja erővel megcsókolni megeshet, hogy szarok az ügyre és inkább felmosok vele, azután állítja Ő egyedül, hogy rendőri túlkapás áldozata volt egy rendőrrel meg egy ügyvéddel szemben. És már majdnem fel is pattantam, hogy ketté törjem rajta a székemet, de ekkor Emily leszerelte a fickót, de valahogy nem annak a fajtának néz ki, aki könnyen feladja.
Annyit még láttam, hogy valamiért a zsebébe nyúl, ekkor felálltam, majd lassan közeledni kezdtem feléjük, hogy jól lássak, elég hülye helyzet lenne, ha tévedésből vetném rá magam, akkor aztán lőttek az egésznek, és nem csak a mai estének, az egészet fújhatjuk, plusz még, amit odabent kapok, ha panaszt tesz. Pont úgy ült, hogy szart se láttam, mert takarta a háta, de megkockáztattam, hogy csak egy oldalra figyel, Emily-re, így amikor kihúzta a kezét a zsebéből és emelte volna elkaptam a háta mögül.
- Szép estét, megint.... - Ha esetleg még abban a hitben volna, hogy csak egy csinos nőket molesztáló részeg senki vagyok, én is a zsebembe nyúltam és előhúztam neki a tárcámat, benne az igazolványommal és a jelvényemmel.
- Le van tartóztatva, jogában áll... - Látszott, ahogy végigfut az felismerés az arcán, hogy csőbe húztuk és már fordult is Emily után...
- Te hülye kis kurva! - Na, ne ugrálj! Kaptam el a másik kezét, majd lerángattam a székről, ejnye már, akkor pontosítok.
- Jogodban áll befogni a pofád! De előbb még, így nem beszélünk egy hölggyel, kérjél szépen bocsánatot! Halljuk... - Rúgtam félre a széket, majd segítettem neki a jó irányba fordulni, valamit még magyarázott a rendőri túlkapásból, de nem értettem jól, ezért a hajánál fogva emeltem fel a fejét, ekkor kinyögte, jól van, nagyfiú!


KATT

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Emily Hastings
Emily Hastings



TémanyitásTárgy: Re: New Age New Age  - Page 4 I_icon_minitime03.05.20 17:18



Emily & Derick







M

indig is nagy hatással voltam a férfiakra, talán mert manipulatív személyiség vagyok, szeretem irányítani a beszélgetés fonalát arra, hogy az nekem is jó legyen és elérjem azt amit ki akarok hozni az egész cécóból, ezért is gyanakodtam Derick másságára, mert eddig nem volt még ilyen problémám, nem mintha kimondottan rá akartam volna vetni magam, ellenemre se lenne, jó ember ismerő vagyok, de annyira kétes jeleket küld, hol a lelkemig hatol a szeme kékjével, hol magához húz a táncparketten, még mindig érzem ujjai helyét a bőrömön, de amikor meg kell szólalnia, minden szép egy szóval elfoszlik a semmibe, mintha mindaz amit eddig tett csak a fejemben létezett volna, de nem, mert érzem, érted, érzem az ujjai helyét, az illata sem véletlenül hálózta be a ruhám, mégis ha kinyitja a száját ütni tudnám, úgy érzem az a pofon teljesen jogos volt, és forrnom kellene a dühtől, amiért ennyire semmibe vett, az én ötletem volt, nélkülem nem ment volna semmire, és még csak annyira sem vette a fáradtságot, hogy írjon egy rohadt SMS-t, hogy mehet a buli, ennyi, nem kell belemenni a részletekbe, csak ennyi, egy három szavas üzenetben mi olyan borzalmasan nehéz?
Nyugalom, kortyolom a koktélom, most egy másik férfi a célpont, nem az a kis rendőr fiú, aki annyira az őrületbe tud kergetni, és most az idegállapotomra gondolok, sűrűbben húznék be neki, mint ahogy magamhoz tudnám húzni.Ő viszont most nagyon is magához húzna, mármint Rico, ebből csók lesz, jól ismerem a testbeszédet, mindig értem mi fog következni, kivéve Dericknél, nála sose tudom előre belátni, olyan, mintha nagy erőkkel láncolna le magában egy vadállatot, de nekem kell az az állatka, így piszkálgatom, azzal is, hogy más férfi simogat épp.
A közelgő csók elől még időben tértem ki, a következő amire visszanézek az, hogy Derick fogja a kezét, de Rico nyúl felém, hogy megüssön, ám épp időben kapta el a másik kezét is, lemerevedtem.
- Kicsit közel volt.
Ennyit tudtam kinyögni, az erőltettet bocsánatkérésre, csak némán bólintottam, még mindig túl hevesen vert a szívem.


Click me
 




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: New Age New Age  - Page 4 I_icon_minitime04.05.20 13:03

Szabad játéktér!
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: New Age New Age  - Page 4 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

New Age

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Belváros :: Szórakozóhelyek, kaszinók-