welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Derek Romen Ashton Vote_lcapDerek Romen Ashton Voting_barDerek Romen Ashton Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Derek Romen Ashton Vote_lcapDerek Romen Ashton Voting_barDerek Romen Ashton Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Derek Romen Ashton Vote_lcapDerek Romen Ashton Voting_barDerek Romen Ashton Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Derek Romen Ashton Vote_lcapDerek Romen Ashton Voting_barDerek Romen Ashton Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Derek Romen Ashton Vote_lcapDerek Romen Ashton Voting_barDerek Romen Ashton Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Derek Romen Ashton Vote_lcapDerek Romen Ashton Voting_barDerek Romen Ashton Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Derek Romen Ashton Vote_lcapDerek Romen Ashton Voting_barDerek Romen Ashton Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Derek Romen Ashton Vote_lcapDerek Romen Ashton Voting_barDerek Romen Ashton Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Derek Romen Ashton Vote_lcapDerek Romen Ashton Voting_barDerek Romen Ashton Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Derek Romen Ashton Vote_lcapDerek Romen Ashton Voting_barDerek Romen Ashton Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Derek Romen Ashton

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Derek Romen Ashton Derek Romen Ashton I_icon_minitime15.11.12 22:14

Derek Romen Ashton Tumblr_ln0d7dmIbA1qzya8e


Név: Derek Romen Ashton
Becenév: Derek, Romen, Ash, Ashton
Kor: 25
Születése hely, idő: 05. 12. 1986 / Boston Massachusetts
Tartózkodási hely:Las Vegas
Csoport: Ex elítélt
Anyagi háttér: Középosztály
Szexualitás: Heteroszexuális

Jellem:
Kedvesség? - Nem vagyok a mintapéldánya.
Türelem? - Nem a fő erényem.
Szánakozó? - Nem találtam még rá méltó egyént és az enyémből inkább ne kérjen senki. De ez csak egy jó tanács.
Tanácsok? - Abból akad bőven csak egyik idióta sem képes megfogadni pedig én csak is nekik akarok jót!
Jó indulat? - Nem jellemző vagy is ez csak nézőpont kérdése. Valaki nekem egyszer azt mondta, hogy a rossz indulat is jó csak álruhát visel.
Sajnálat? - Kimaradt, de elhiheted nincs miatta hiányérzetem.
Együttérzés? - Olykor képtelennek érzem rá magam. Talán mert így is van? De azért van, hogy megerőltetem magam.
Akaratos? Makacs? Önfejű? - Nem, csak érjem el amit akarok.
Tűrőképesség? - Véges.
Nőcsábász? - Ha az időm engedik nőzök, de semmi komoly.



Külső:
Divat? - Te most szórakozol?
Szakadt ruhák? - Na ne!
Hétköznapi öltözet? - Naná!
Akkora mint a kutya ülve? - Szerencsém volt.
Égimeszelő? - Azt azért nem mondanám.
Elégedett? - Mondhatni. 180 cm
Milyen szemmel verem a népet? - Barna, de jobb szeretem rá a kezemet és a lábamat használni.
Testalkat? - Kisportolt?
Lusta? - Nem igazán mondható el rólam. Nem engedhetem meg magamnak és ez látszik is.



Előtörténet: A kezdet: Én se a sátán hanem az anyám meg az apám gyermekeként jöttem a világra egy decemberi reggelen a kilencvenes évek elején. Én is mint minden kisfiú ahogy cseperedtem egyre tanulékonyabb voltam... a rosszaságokra. Mindenki azzal nyugtatta magát, hogy ez a gyerekkorral jár a kíváncsisággal és hogy majd elmúlik blablabla... és hogy majd egy szép napon törvénytisztelő állampolgár leszek? Na hát ezt elszúrtam még idő előtt, de azt már tudom, hogy kár ezen rágódni. Megbánni, sajnálni úgy sem tudnám, szóval minek? Megváltoztatni, visszacsinálni még úgyse és talán nem is akarom. Mindig is akaratos voltam és ha mondtak valamit szinte biztosra vehették, hogy az ellenkezőjét fogom tenni... és én hű is maradtam önmagamhoz.
Szövődnek a szálak: Nem okozott nehézségeket barátságokat kötni. Nem voltam soha sem magamnak való. Ha valaki mégis ezt hitte, nos az nem ismert és ez már nem az én hatásköröm. Nem zárkóztam el a külvilágtól. Mondhatni igen gyorsan kialakult a kis társaság akik nem épp a jó úton igyekeztek haladni. Bulinak tűnt és úgy gondoltam ennyi még igazán belefér ha már csak egyszer élünk vegyük ki a részünket belőle. Többnyire nem is gondolkodtunk vagy is csak addig még meg nem született az elképzelés és onnan már semmi sem állíthatott meg a célunkig és az eszközeinket sem válogattuk meg. Legalább is mi ezt hittük. Viszont ha valami elkezdődik előbb vagy utóbb de vége is szakad amivel mi nem számoltunk. Addig játszol a tűzzel... és mi is addig játszottunk amíg le nem buktunk. Ugyan akkor soha sem hagytuk a másikat szarban és tőlünk aztán senki sem tudott meg semmit... vagy eleve szarul álltak vagy hozzá vagy csak nem a megfelelő kérdést tették fel. A többiekkel ellentétben néhányan több vasat is tartottunk a tűzbe még se ez okozta a vesztünket. ez már csak a hab a tortán volt. Ismerős a helyzet mikor valamiről azt hinnéd, hogy pofon egyszerű mégis el bukod? Egy tök egyszerű betörésnél fülelték le a kis csapatot... Na igen, valaki nem volt túl alapos. Szépen lassan minden szar a nyakamba zúdult és nem volt mit tenni. Jöttek az áriák a csalódásról meg a rosszalló tekintetek... Mintha érdekelt volna. Csak mondják meg meddig fogok itt rohadni és annyi. Senkire sem voltam kíváncsi. Személy szerint nem kerestem bűnbakot, de az a sok idő furcsa dolgokat művel az ember elméjével pláne ha megbolygassák. Pillanatok alatt megtaláltam a számomra felelős egyént. Minden kiderült és valaki csak tehetett róla.
Az elfuserált jelen: Immár szabad lábon mégsem érzem jobban magam. Minden odalett és kezdhetek mindent a nulláról vagy még attól is lejjebb. De ha addig élek is valaki fizetni fog érte. A börtönbe sok mindenre rá jöttem. Élem tovább az életem kisebb-nagyobb változtatásokkal. Szinte senkim sincs és így a legjobb. Senkiért sem kell ,hogy fájjon a fejem és így bármit is teszek csak is rám nehezedik a súlya. Nem tartom kizártnak, hogy nem kerülök vissza a hűvösre csak előtte még találjam meg azt akit keresek azt akivel annyi megbeszélnivalónk volna és azt akiről majd elfelejtek néhány dolgot ha meglátom.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Derek Romen Ashton Derek Romen Ashton I_icon_minitime16.11.12 20:14

Derek R. Ashton!
Újra kezdés? Nem lesz könnyű dolgod. A társadalom eléggé ferde szemmel néz azokra, akik már megjárták a börtönt. De hiszek abba, hogy neked sikerülni fog, na és persze az is, hogy megtaláld azt a személyt, aki végett bekaszniztak. Történetedben minden az elvárások szerint volt, ezért;
Elfogadva!
Üdvözöllek az oldalon! Derek rajtad a világ szeme, vesd be magad. Wink
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info

Derek Romen Ashton

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Melany Ashton
» Derek Rise
» Derek Milo Bolton

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Törölt és inaktív karakterek előtörténetei-