welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Mason Nicolson Vote_lcapMason Nicolson Voting_barMason Nicolson Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Mason Nicolson Vote_lcapMason Nicolson Voting_barMason Nicolson Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Mason Nicolson Vote_lcapMason Nicolson Voting_barMason Nicolson Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Mason Nicolson Vote_lcapMason Nicolson Voting_barMason Nicolson Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Mason Nicolson Vote_lcapMason Nicolson Voting_barMason Nicolson Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Mason Nicolson Vote_lcapMason Nicolson Voting_barMason Nicolson Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Mason Nicolson Vote_lcapMason Nicolson Voting_barMason Nicolson Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Mason Nicolson Vote_lcapMason Nicolson Voting_barMason Nicolson Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Mason Nicolson Vote_lcapMason Nicolson Voting_barMason Nicolson Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Mason Nicolson Vote_lcapMason Nicolson Voting_barMason Nicolson Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Mason Nicolson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?
Mason Nicolson
Mason Nicolson



TémanyitásTárgy: Mason Nicolson Mason Nicolson I_icon_minitime12.12.12 20:06

[You must be registered and logged in to see this image.]

Név: Mason Nicolson
Becenév: Mason, Nico
Kor: 27 éves
Születése hely, idő: 1985. 01. 24. / U.S.A. - Los Angeles
Tartózkodási hely: Las Vegas
Csoport: Ügyvéd
Anyagi háttér: Felső osztály
Szexualitás: Heteroszexuális

Jellem: Munkám során rájöttem arra, hogy ilyenkor a nagy átlag csak is a jó tulajdonságokkal drukkol elő, amivel másoknak szeretnének imponálni, akár igaz, akár nem, amit magukról mondanak el. Viszont vannak olyan emberek, akikről már ránézéskor tudni lehet az igazat, ha egy kicsit is jó emberismerő vagy. Ezek után merem magamról feltételezni, hogy ha bárki rám néz, akkor egy ambiciózus, határozott férfit pillant meg. Belátásom szerint, ezek a tulajdonságok igazak rólam, de nekem is vannak rossz tulajdonságaim, mint például a makacsság, önteltség, és a túlzott őszinteség, amivel gyakran megbántok másokat akaratom ellenére is.

Külső: Arcom férfias, karakteres vonásokkal rendelkezek. Bőröm fehér és ápolt. Szempárom színe mogyoró barna, akár csak hajszínem. Száznyolcvan három centi a magasságom, amihez testsúlyom arányos. Munkám végett öltözékem elegáns, tekintve, hogy öltönyt szoktam viselni. De ha nem az ügyfelekkel vagy a tárgyalóteremben vagyok, megengedem magamnak a lazább fazonú holmikat is, mint a póló és farmer.

Előtörténet: Fogalmam sincs, hogy mennyi kávét öntöttem magamban az elmúlt órákban, de abban teljesen biztos vagyok, hogy az éjszaka folyamán egyetlen egy percet sem aludtam. Körülöttem mindenki ideges, viszont én a szokásosnál is nyugodtabb voltam, az ügy minden egyes pontját már fejből tudom. Nem is szúrhatnám el, ez lenne számomra az a bizonyos nagy ugrás, amihez nekem csak vennem kell egy nagy lendületet, hogy révbe érjek. Ezen az egyetlen ügyön múlik, hogy a Bend & Sheen bevegyenek maguk mellé társnak, jócskán lendítene is a karrieremen, ha egy ilyen híres ügyvédek mellett dolgozhatok, főleg úgy, hogy nem csak egy sima beosztott lennék, hanem társ! Türelmesen várakoztam ameddig a felperes ügyvédje előadta a szedett-vedett beszédjét, látszott rajta a pánik, egyfolytában nyakkendőjét szorongatta a korosodó férfi, miközben fel és le járkálta a tanúk előtt, próbálva meggyőzni őket. Ezek után én jöttem, felálltam és nem telt bele két percbe sem, hogy elnyerjem a tanúk szimpátiáját, ezek után már nyert ügyem is volt. Olyan bizonyítékokkal és kérdésekkel álltam elő, amikből egyből kiderült, hogy a vádlott bizony bűnös! Ezzel egyszerre két dolgot is nyertem, sikerem volt az ügyben, ami végett társ lettem, mindenki nyert ezzel, főleg én szakítottam egy nagyot. Mondanom sem kell, hogy ezek után mennyire belendült a karrierem, már az első napon sorakoztak nálam az ügyfelek, az új titkárnőm Donna a kimerültségig dolgozott mellettem, ahogyan jómagamat is a végkimerültségig hajszoltam magam. Számomra nem létezik lehetetlen, mindig profi és precíz vagyok, egyetlen egy ügyemet sem veszítettem el! De mint mindennek ennek is ára van, rokonaimmal és szüleimmel megromlott a kapcsolatom. Eljutottam arra a szintre, hogy munkamániás lettem, ezért nagyrészt csak ünnepnapokon találkoztam velük, mikor a bíróság is szünetelt, persze ehhez az is közre játszott, hogy elhagytam a családi fészket oly annyira, hogy Las Vegasba költöztem. Eleinte nagyon is hiányoztak a közös családi programok, de nem hagyhattam, hogy a bűnösök ne nyerjék el a "jutalmukat", amolyan megtorlónak tekintem magam, akitől rettegnek a bíróságon. Viszont munkámat sosem keverem a magánéletemmel, nem mintha annyira lenne magánéletem. Kapcsolataim nagy része ezért is csődül be, egyszerűen képtelenségnek tartom, hogy a munkámban és az életben is sikeres legyek. Sosem bonyolódok bele egy komoly kapcsolatba, csak mert előbb vagy utóbb - de inkább előbb - mindig az a vége, hogy hanyagolom őket, nem figyelek oda eléggé rájuk, éjszakai kimaradásaimra ráfogják, hogy biztosan megcsalóm őket, pedig csak szorgosan dolgozok az irodámban, ahogyan szoktam. Megunva a folytonos hiszti kirohanásokat és a féltékenységi rohamokat nem csoda, hogy elment a kedvem bármiféle kapcsolattól, de sosem tartom kizártnak, hogy valaki csak úgy a semmiből felbukkan az életemben, aki végett képes lennék meggondolni magam.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Mason Nicolson Mason Nicolson I_icon_minitime12.12.12 20:33

Mason Nicolson!
Ahol ennyi bűnös lélek van, mint Vegas, oda kell is még egy ügyvéd! Minden meg volt történetedben, ami ide kell, ezért;
Elfogadva!
Üdvözöllek az oldalon! Kérlek foglalj avit. Mason, egy ilyen sikeres ügyvédnek, mint neked sok rosszakarója lehet, de nem féltelek, viszont további sikereket kívánok, tedd csak szépen rácsok mögé a rossz fiúkat! Wink
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info

Mason Nicolson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Mason Nicolson irodája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Karakterlapok :: Igazságügy-