welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Summer Zoe Cassidy Vote_lcapSummer Zoe Cassidy Voting_barSummer Zoe Cassidy Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Summer Zoe Cassidy Vote_lcapSummer Zoe Cassidy Voting_barSummer Zoe Cassidy Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Summer Zoe Cassidy Vote_lcapSummer Zoe Cassidy Voting_barSummer Zoe Cassidy Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Summer Zoe Cassidy Vote_lcapSummer Zoe Cassidy Voting_barSummer Zoe Cassidy Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Summer Zoe Cassidy Vote_lcapSummer Zoe Cassidy Voting_barSummer Zoe Cassidy Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Summer Zoe Cassidy Vote_lcapSummer Zoe Cassidy Voting_barSummer Zoe Cassidy Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Summer Zoe Cassidy Vote_lcapSummer Zoe Cassidy Voting_barSummer Zoe Cassidy Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Summer Zoe Cassidy Vote_lcapSummer Zoe Cassidy Voting_barSummer Zoe Cassidy Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Summer Zoe Cassidy Vote_lcapSummer Zoe Cassidy Voting_barSummer Zoe Cassidy Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Summer Zoe Cassidy Vote_lcapSummer Zoe Cassidy Voting_barSummer Zoe Cassidy Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Summer Zoe Cassidy

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Summer Zoe Cassidy Summer Zoe Cassidy I_icon_minitime01.05.13 22:05

My life is not a fairy tale, but I like it.


Név: Eredeti nevén Collen Rotnitzky, álneve Summer Cassidy
Becenév: Cassy, Summer
Kor: 25
Születése hely, idő: 1988. Február 25 / Oroszország - Moszkva
Tartózkodási hely: Meglepő módon Las Vegas
Csoport: Fejvadász
Anyagi háttér: Felső osztály
Szexualitás: Munkája kedvéért Biszexuális, párkapcsolatban Heteroszexuális

Jellem:
Collen, más néven Summer egy porcelánbaba szépségébe öntött dög, s talán épp ezért olyan kelendő a legtöbb pasi körében. Egyik végletből képes elmenni a másikba, s míg egyik pillanatban ténylegesen magán viseli az „ördög glóriáját”, addig a következőben kézbe kapja az angyalok pallosát. Párkapcsolataiban szenvedélyes társ, viszont magányában, mikor épp nincs senkije, a maga útját járja és tanúbizonyságot tesz arról, hogy nincs is szüksége senkire ahhoz, hogy boldogan, vagy épp gyilkosan éljen. Nem lehet rajta kiigazodni, hangulatingadozásnak viszont mind ez aligha mondható. Egyszerűen ő ilyen, s ezt talán a sokévi vérontás eredményeképpen jött létre. Nem egy túlzott agresszív elme, nem haragból öl, sokkal inkább a bosszú miatt.
Nem szokott fenyegetőzni, nem jellemző rá a ridegség és a komorság, sokkal inkább játszadozik becserkészett áldozataival, s azoknak bájos vigyorral, olykor csúnyább módon próbálja felkelteni a figyelmét, vagy épp nemes egyszerűséggel lecsapja valamelyik, ő általa feleslegesnek vélt tagját.



Külső:
Félvér lévén igazi, egzotikus szépségnek mondható. Nem hordja magán teljes mértékben a japánokra jellemző jegyeket, a vágott szemet, a kerekded arcot, főként nem a sötét, nyílegyenes hajat.
Hibátlan világos bőréhez csokoládébarna szemek társulnak, s továbbá ahhoz hasonló árnyalatú haj. Több benne az orosz vér, de szemének formáján jól látható, hogy japán felmenőkkel is rendelkezik, mint ahogy finom, apró, nőies alakján is. Senki nem tudná elképzelni róla, hogy egy valódi gyilkossal áll szemben igaz? Sokáig, sőt, egészen a mai napig fiatalabbnak nézik őt annál, mint ami Amerikában a nagykorúság mércéjének meg van írva.
Nem vet el semmilyen ruhadarabot se, olykor a biztonság kedvéért még pasinak is beöltözik csak, hogy még csak véletlenül se bukkanjanak a nyomára. De mind ettől eltekintve leginkább nőies darabokat hord, na most, hogy azt milyen műfajban, azt a kedve válogatja.



Előtörténet:
Mindent betöltő, hangos sóhajok és nyögések jelzik, hogy valaki, illetve valakik nagyon belefeledkeztek az életbe az éjszaka során úgy, hogy fogalmuk sincs róla, mi vár még rájuk. Summer hátravetve a fejét, túr bele derékig érő, világosbarna hajába, s így domborítva ki jobban a melleit tetszeleg párja előtt, ki a hevességtől és a szenvedélytől túlfűtötten, már-már fennakadt szemekkel fekszik alatta. Soha nem tudta felfogni, hogy mi van ebben az apró nőben, ami ilyen szexivé, akaratossá, mégis egy csodálatos gyöngyszemmé teszi az életében. Tisztában van vele, hogy a lányban megütköznek az ellentétek, hogy van, mikor ő maga is a pokol legmélyebb bugyraiba akarná száműzni, viszont elég egy nagy mosoly, vagy egy hosszú, könyörgő pislogás sorozat a lánytól, máris elfogja a vágy, hogy magához ölelje, és a következő pillanatban már magáévá tehesse. Egy álnok kígyó, aki csak játszadozik vele, ennek ellenére mégis mindig, minden egyes alkalommal visszatér hozzá, és nem fél kihasználni azt, amije van, és amit elvehet a férfitől. Mindenki tudja jól, hogy egy pasi valahány legféltettebb tulajdonsága vagy dolga között, a büszkesége az első. Hát, mind ezt úgy képes Summer egy szempillantás alatt eltörölni a föld felszínéről, mintha csak egy könnyed pihe volna, nem több.
Végighúzva körmeit a férfi mellkasán dől előre, és támaszkodik meg az izmos vállakon, hogy úgy mozgatva egy bizonyos, már rég felvett ritmusban a csípőjét, a másikat feljuttathassa a csúcsra. Érzi, tisztában vele, hogy már nem kell sokat várnia arra, hogy az izmos, napbarnított test görcsbe ránduljon a félre nem érthető csodától. És valóban… Shane hangos sóhajjal markol bele egyik kezével a lány combjába, másikkal a sötét ágyneműbe. Mellizmain, jól látható remegés fut végig, s nyakán hatalmasra duzzadnak az erek, ahogy eléri a kéj küszöbének utolsó egy-két centiméterét. A hatalmas test pillanatokon belül elernyed, s halkan szuszogva, zihálva pislog fel a lányra, ki elégedett büszkeséggel telve ül rajta anélkül, hogy meg akarna mozdulni. Barna szemeiben aljas csillogás villan, végül megelégelve az egyhelyben ücsörgést először a férfire fekszik, majd legurul mellé, hogy ott belekapaszkodhasson az izmos karba, mi átkarolja.


- A nő egy egykori orosz Maffiavezér lánya, ki sokak bevallása szerint átvette a helyét. Nem normális, ebben biztos vagyok… a saját vonzerejével hódít, és nem fél attól, hogy valaki bajt hoz a nyakára. Igazi gyilkoló gép, aki egy kiskanállal a túlvilágra küld bárkit, aki akárcsak belé köt. De ne féljetek tőle, biztos vagyok benne, hogy ha nem engedjük, hogy a közvetlen közelünkbe kerüljön, nem tud mit tenni. Le kell fegyverezni, és miénk a csaj!
-Aha, de azt vegyük figyelembe, hogy már nem egy emberünket kinyírta, és akármilyen hihetetlen is Brian, de a te fiaddal d*gja át az éjjeleket.
- Tudom, ezzel tisztában vagyunk. Majd valahogy rávesszük Shane-t, hogy árulja el a lányt. Nem lesz nehéz… mindent megtenne értem, ha az életem múlna ezen, akkor biztos eltenné láb alól a kis r*bancot
– jelenik meg ádáz vigyor a férfi képén, mire a többiek vele együtt elégedetten felhorkannak még akkor is, ha nincsenek teljes egyetértésben a vezérükkel. A srác, illetve a maffia főnök fia, már nem egyszer hagyta itt őket esténként azzal az indokkal, hogy jelenleg máshol van dolga, és ne mondja el senki az apjának, hogy mégis mi. Volt akit beiktatott a témába, volt akit nem. És bár lehet, hogy mikor egymással kell szembeszállniuk, akkor ténylegesen vérre megy a játék. De ha épp nincs háború, akkor egymást elégítik ki úgy, hogy a fellegeken is túl járnak.
- Tudunk még valamit róla a papíron leírtakról? Azzal, hogy százhatvanöt centi magas, barna szeme van és, hogy régen tartott egy macskát, amit aztán szitává lőtt, nem sok mindent tudtunk meg – húzza el elégedetlenül a száját a pasas, mire egy másik felhorkan, és ahelyett, hogy válaszolna a kérdésre, csak odavág neki egy nagy köteg leírtat, amit az megkaparintva már el is kezd lapozgatni. Szemei hol elkerekednek, hol pedig egy réssé szűkülnek, aztán az arca kipirul, majd elszürkül…


- Valld be, hogy az apád rajtad keresztül akar eljutni hozzám. Tudod Shane, hogy ha megtalál, vagy akárcsak túl közel jut hozzám, akkor vagy őt, vagy téged le kell, hogy puffantsalak – magyaráz neki a lányka egész közelről, miközben ujjaiból egy pisztolyt formál, s azt a halántékához érinti – puff!
Ezzel el is végezve a piszkos munka filmbe illő paródiáját, már rá is gurul a férfi széles mellkasára, s állát azon megtámasztva pislog fel rá.
- Igen, szimatol utánad, viszont nem fogom engedni, hogy a közeledbe kerüljön. A végén még én innám meg a levét ugye? – a férfi már régen szemet vetett a lányra, s nem tudta elképzelni az életét nélküle még akkor se, ha tudta, két egymással szembenálló maffia tagjai. Ez lehet a legnagyobb büntetés egy férfi számára az életben, ha olyan embert tiltanak el tőle, akinek odaadná magát teljes egészében.
- Jobb lesz, ha odafigyelsz magadra nagyfiú, ha nem szeretnéd a konténerben végezni – vonogatja meg a szemöldökét, mire a férfi csak elvigyorodik. Summer halk szusszanással gurul le Shane-ről, majd anélkül indul el a fürdőszoba felé, hogy bármit maga elé rántana. Tudja jól, hogy nincs mit takargatnia főleg úgy, hogy már hónapok óta együtt töltik az éjszakákat. Már jól ismerik egymás paramétereit, tudják miben van hiba, vagy miben nincs.
- Lassan ideje lesz távoznod – pillant hátra a válla felett, ahogy megragadva a fürdőszoba ajtajának félfáját megáll – a végén tényleg idejön miattad egy egész banda nagymenő, nekem meg jelenleg nincs erőm ahhoz, hogy lerendezzem őket. És van egy olyan érzésem, hogy téged se kímélnének még akkor se, ha a faterod a nagymenő főnök – ezzel lezártnak tekintve a témát már be is lép a zuhanykabinba, minek üvegfalait a forró víz pillanatokon belül bepárásítja.
Ha Shane jobban belegondol, ez az egyik tényező, ami miatt annyira odavan a lányért. Kemény, határozott és szókimondó. Nem könyörög semmiért, kész tényeket közöl.
Alig húsz perc múlva csipkés fehérneműben és egy egyszerű, majdnem átlátszó, vékony köntösben lép a férfi elé, ki nagy pracliját Summer csípőjére fektetve húzza közelebb magához, hogy aztán lehajolva egy könnyed csókot nyomhasson a szájára.
- Holnap itt ugyan ekkor?


- Nem szabad esélyt adnunk neki, hogy találkozzanak. Ez a nő teljesen behálózza a srácot. Biztos vagyok benne, hogy egy bárban találkoztak. Itt az áll, hogy rekedt, kellemes, fülbemászó énekhangja van, és ezzel keresi a kenyerét a fejvadászat mellett. Na nem mintha olyan sok pénzre lenne szüksége, már így is jó kis mennyiségű summát tudhat a magáénak. Mázlista egy csaj… és igen szemre való. Szívesen átmennék rajta egyszer kétszer.
- Remélem buldózerrel… Mi lenne, ha nem éltetnéd ennyire? Ha nem zavar, akkor ellenünk van, nem pedig velünk! A csaj csak bajt hozhat a fejünkre, és Shanére is. Jobb lesz, ha mihamarabb közbelépünk. A hotel ahol megszokott szállni, csak két háztömbnyire van innen. Szerintem minél előbb induljunk
– nem kell Briannek sokáig könyörögnie, mindenki, aki jelen van a teremben már fel is pattan, hogy teljes harcidíszbe vágva magukat már meg is rohamozzák a fekete autókat, hogy több mint száznyolcvannal repesztve az utcákon, elérjék a kiszemelt helyszínt, ami nem más, mint egy híres, neves kaszinó.
- Na harjá… a végén még meglép a kis pipi, és nem lesz kivel elszórakoznom az éjszakát.
- Ne legyen ilyen nagy a szád Lars!



Halk dobbanások és csörgések sorjáznak fel a lány lakására, aminek végkimenetelét még csak véletlenül se akar a véletlenre bízni. Tudja jól, hogy kinek van a fennhatósága alatt, és ki az a másik csoport, akik minden áron a túlvilágon akarják tudni. Mondjuk, ezzel ő sincs másként. A maffia minden tagjának tudja a származását, a nevét, személyes adatait.
Kinyitva a szobája egyik titkosított mellékhelyiségének ajtaját, már ki is kap belőle egy kést, valamint egy teljesen feltöltött pisztolyt. Arra már nincs ideje, hogy felöltözzön, így „teljes meztelenségében, fehérneműségében” mutatkozik meg az időközben berobbanó maffiatagok előtt.
- Ja, csak ti vagytok? Már kezdtem aggódni – legyint egyet, ahogy megpillantja a nagydarab alakok arcát. Persze, hát tudhatta volna, hogy itt szimatolnak. Brian úgy, hogy a fia vele van, nem fogja hagyni elmenekülni.
- Nem tudom srácok mit erősködtök. Tudjátok jól, hogy már több embereteket is kivégeztem. Talán követni szeretnétek őt a túlvilágra? – vonogatja meg kéjesen a szemöldökét búgó hangot hallatva mellé, mire egy-két férfinek komolyan uralkodnia kell magán.
- Gondoltam, hogy nem vagytok olyan tökös legények, mint ahogy kinéztek. Ez szánalmas – elégedetlen sóhajok közepette húzza végig az egyik említett alak combjától kezdve a nyaka tövéig a kés pengéjének végét, mire az felmordulva kezd el zihálni. Ha nincs benne elég tisztelet a főnöke iránt, már rég rávetette volna magát a lányra.
- Ezt fogod mondani akkor is, ha a kis barátocskádat eltesszük láb alól? – rántja be a lakásba az egyik izomagy Shane összevert alakját. A férfi ingatag, mintha nem tudna megállni a lábán, ami nem csoda, hisz fejét nem egy kék-lila folt borítja. Néhol még a vér is kiserkent, főként szája széléből. Summer elkerekedett szemekkel, halkan sikkantva egyet kapja a szája elé a kezeit, s csak figyeli, ahogy elé lökik a férfit, ki tompa puffanással ér földet, mintha legalábbis egy krumpliszsák volna.
- Tisztában vagytok vele, hogy kit vertetek meg? – veti magát a földre, hogy Shane fejét az ölébe téve alaposabban átvizsgálja annak sebekkel tarkított, hajdanán igen csinos arcát.
- Igen, tudják… elvégre én adtam ki nekik az utasítást. Collen… nem te fogod eltenni őt láb alól, ha a nyomodba iramodok. Hanem én, elvégre megszegte a szabályaimat, és az ellenséggel paktál.
Summer és Brian egyszerre kapják kézbe a pisztolyukat, melyeknek csöve egész közelről találkozik a másikéval.
- Na mi lesz kicsikém? Nem mered megtenni igaz?
- Azt te csak hiszed… gyorsabb vagyok, mint bármelyik benga barmod – biccent vicsorogva a férfi kis csapata felé, mire az felnevetve megrázza a fejét.
- Nem értelek én benneteket nőket. Miért akartok keménynek mutatkozni, mikor egyszerű kis virágszálak vagytok, kiknek még a tiszta levegő is megárt?
- Túl önelégült és tiszteletlen vagy a gyengébbik nem felé, te szerencsétlen!
- Vigyázz a szádra!
Néhány pillanat néma csendben telik el, ám ezt követően hangos csattanás hasít az éjszakába, s az egyik pisztoly a földre hullik…

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Summer Zoe Cassidy Summer Zoe Cassidy I_icon_minitime01.05.13 23:04

Summer Cassidy!
Szépen kidolgozott történetet olvashattam, mintha csak egy filmet néztem volna úgy pörögtek előttem az események. Karakterlapod elnyerte a tetszésemet és mivel mindent rendben találtam, ezért;
Elfogadva!
Üdvözöllek az oldalon! Kérlek foglalj avit! Irány a játéktér kislány! Wink
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info

Summer Zoe Cassidy

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Summer Price
» Summer Camp
» Summer Hannah Galloway ❖

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Törölt és inaktív karakterek előtörténetei-