welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Dave&Roxy - Too much! - Page 2 Vote_lcapDave&Roxy - Too much! - Page 2 Voting_barDave&Roxy - Too much! - Page 2 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Dave&Roxy - Too much! - Page 2 Vote_lcapDave&Roxy - Too much! - Page 2 Voting_barDave&Roxy - Too much! - Page 2 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Dave&Roxy - Too much! - Page 2 Vote_lcapDave&Roxy - Too much! - Page 2 Voting_barDave&Roxy - Too much! - Page 2 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Dave&Roxy - Too much! - Page 2 Vote_lcapDave&Roxy - Too much! - Page 2 Voting_barDave&Roxy - Too much! - Page 2 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Dave&Roxy - Too much! - Page 2 Vote_lcapDave&Roxy - Too much! - Page 2 Voting_barDave&Roxy - Too much! - Page 2 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Dave&Roxy - Too much! - Page 2 Vote_lcapDave&Roxy - Too much! - Page 2 Voting_barDave&Roxy - Too much! - Page 2 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Dave&Roxy - Too much! - Page 2 Vote_lcapDave&Roxy - Too much! - Page 2 Voting_barDave&Roxy - Too much! - Page 2 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Dave&Roxy - Too much! - Page 2 Vote_lcapDave&Roxy - Too much! - Page 2 Voting_barDave&Roxy - Too much! - Page 2 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Dave&Roxy - Too much! - Page 2 Vote_lcapDave&Roxy - Too much! - Page 2 Voting_barDave&Roxy - Too much! - Page 2 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Dave&Roxy - Too much! - Page 2 Vote_lcapDave&Roxy - Too much! - Page 2 Voting_barDave&Roxy - Too much! - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Dave&Roxy - Too much!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave&Roxy - Too much! Dave&Roxy - Too much! - Page 2 I_icon_minitime20.05.13 19:21

Tudom, hogy nagyon nem tetszik neki. Látom a tekintetén. De nem hiszem, hogy sokkal jobb lenne, ha azt mondtam volna, hogy ma nem akarok itt lenni. Hogy mással kell kikapcsolnom, nem vele. Fogadok, hogy akkor még rosszabb lenne most a helyzet és egy örökkévalóságon keresztül győzködhetném arról, hogy nem egy másik nő lenne épp terítéken.
- De nem megy... - suttogom magam elé teljesen őszintén. Nem tudok kikapcsolni. Szexszel... nem.
Bocsánatkérően nézek rá és próbálom meggyőzni arról, hogy nem benne van a hiba. Tényleg nem miatta nem fog most menni, de nem úgy tűnik, hogy őt érdekli. Már eldöntötte, hogy nem hisz nekem. Tehetetlenül nézem, ahogy magára kapja a pulóvert és eltűnik a szemem elől.
- Bébi...? - szólok utána, de talán túl halkan beszélek ahhoz, hogy meghallja. - Ez a napra egy jobb és jobb! - hanyatlok vissza a párnára és pár percig ott is maradok.
Hiába hallom kintről a beszűrődő hangokat. Hiába tudom, hogy fel kellene állnom és kezdeni magammal valamit. Mondjuk segíteni neki. Kell vagy tíz perc, mire összekapom magam, felveszem a felsőm és utána megyek. Még az ajtót is nyitva hagyom magam mögött. Nem igazán érdekelnek ilyen részletek. Csak az számít, hogy egyetlen szó nélkül odalépjek hozzá, hátulról átöleljem.
- Sajnálom... - suttogom a fülébe, egy apró harapás kíséretében. Nem akarom úgy felhozni a témát, miszerint ma este biztos, magára hagyom, hogy már amúgy is haragszik rám. Nem akarok veszekedni megint.
Aztán hirtelen engedem el, mégis ügyelek arra, hogy végigsimítsak a testén, mielőtt magam felé fordítanám. Most sikerül végre elmosolyodnom. Rendesen, nem a bátorító verziót villantva felé.
- Hol találok celluxot? - kérdezem és mielőtt válaszolhatna, megtippelem a hozzám közelebb eső fiókot.
Hogy mire kell a ragasztó? Arra, hogy azt a rohadt papírt, ami az egész napomból katasztrófát csinált, újra olvashatóvá tegyem. Nem igazán tudom, hogy miért akarom egyben látni. Talán azért, hogy ne felejtsem el és ne keljek másnak úgy, hogy az egész csak egy nyavalyás rémálom volt. Tudnom kell, hogy igaz... és azt is, hogy két hetünk van dönteni.
- Ma este... - kezdek bele nagy nehezen, miközben a papír-kirakóssal szenvedek - ... nem leszek itt. Már megbeszéltem az egyik sráccal - hazudom, csak azért, hogy könnyítsek kicsit a saját helyzetemen. - De holnaptól kitalálok valamit, hogy itt tudjak lenni veled. Azt nem akarom, hogy te gyere oda - mondom egy grimasz kíséretében. Még nem döntöttünk, hogy mi legyen, de ettől függetlenül nem szeretném, ha túl sokat lenne abban a lyukban.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave&Roxy - Too much! Dave&Roxy - Too much! - Page 2 I_icon_minitime20.05.13 20:05

Megrökönyödve fürkészem a tekintetét, és amikor újfent a tudtomra adja -ezennel már sokkal magabiztosabban, mint az előbb-, hogy tényleg nem akarja szexszel levezetni a feszültséget, és azzal elütni az időnket, csak egy apró beletörődő vállrándítás marad, és már itt sem vagyok. Az ajtóból persze még hallom, ahogy totál lemondóan utánam szól, de már nem fordulok meg. Nem is tudom, hogy mit érzek. Mióta a hormonjaim ilyen eszeveszett idiótán, és össze-vissza dolgoznak, azóta az eddigieknél is nehezebb kiigazodnom magamon, az érzéseimen. A hirtelen kirohanásaimról ne is beszéljünk! Engem is legalább annyira váratlanul szoktak érni, ahogy másokat is.
A konyhában azzal töltöm az időmet -és terelem el a figyelmemet minden negatívumról-, hogy a kövön guggolva összeszedegetem a nagyobb pohár, és üvegdarabokat, amiket aztán a kukába dobálok. Kész csoda, de eddig még egész jól megúsztam! Egy karcolás, vágás sem esett rajtam.
Amikor már csak a kicsi -és egyben legaljasabb, sunyi-, darabok vannak terítéken, a sarokban lévő seprűért nyúlok, és elkezdem őket egy kupacba söpörni, amikor váratlanul ölelő karok akadályoznak meg abban, amit eddig is csináltam, majd fülem mellett felcsendül az a bizonyos bocsánatkérés, és persze a kis harapás sem tudja elkerülni a figyelmemet.
-Mindegy! Hagyjuk! - Sóhajtom, majd elengedem a seprűt, hogy kezeim a karjaira futhassanak, amik még mindig ragaszkodóan ölelnek. Egy pár másodperc erejéig átadom magam a pillanatnak, de aztán újra visszatérek, és megint a hegyekben álló üvegszilánkok vannak előttem, amik eszembe juttatnak minden mai történést. Jól érezhetően megborzongok a karjai között, és magamban hálát adok neki, amiért ő engedett el, és nem nekem kellett eltolnom magamtól. Gyorsan rendezem a vonásaimat, így már egy megjátszott, szolid mosollyal nézhetek szembe vele.
-Ömm... pont ott, ahol most is kutatsz... - Válaszolom, miközben kíváncsian nézek át a válla felett, aztán hagyva az egész takarítást a fenébe, letelepszem mellé a földre, és segédkezem neki a "kirakózásban", miközben ő vallomást tesz arról, hogy nem marad velem este. Szívem kihagy egy ütemet, de aztán vészesen gyors tempóban újra is indul. Hallom a vér lüktetését a fülemben, és fogalmam sincs, hogy miért lesz úrrá rajtam a pánik, amit igyekszek rejtegetni. Olyan képtelenségek jutnak az eszembe, mint a "mi van, ha ezután soha nem látom többet, és az egész dolog csak egy rohadt kibúvó a felelősség vállalás, és apa szerep alól?"
-Remek. Megérdemled, hogy kicsit kikapcsolj. Mikor indulsz? - Talán a kelleténél is közömbösebbre sikerült a hangom, amivel lehet, hogy most buktattam le magam. Arról nem is beszélnék, hogy közben egyszer sem néztem fel rá, csak lázasan kutakodtam a darabok között, ahogy most is.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave&Roxy - Too much! Dave&Roxy - Too much! - Page 2 I_icon_minitime20.05.13 20:48

Egyre könnyebb és könnyebb kimondanom neki, hogy sajnálom és bocsásson meg. Pedig először nagyon megszenvedtem vele, most pedig már kisujjból kirázom. Nem tudom, hogy ennek most örülnöm kellene-e, vagy sem. De nem is agyalok rajta sokáig. Hamar elveszi mindentől a kedvem, amikor látom rajta, hogy ugyanúgy duzzog, mint eddig. Minden egyes alkalommal ezzel fog járni, ha azt mondom neki, hogy nem? Egyáltalán lesz még olyan, hogy ezt kell mondanom? Nem tudom. Most viszont csak nagyot sóhajtok és próbálok nem tudomás venni arról, ahogy megremeg a karjaim között. Nem akarom tudni, hogy ez miért volt. Inkább témát váltok és a fiókban kutatok egyre elmélyültebben, amikor biztosít róla, hogy ott találom meg, amit keresek. Diadalittasan emelem a magasba a kis gurigát és indulok a papírok felé.
Nem gondoltam volna, hogy végül ott köt ki mellettem és segít helyrehozni a hirtelen felindulásból széttépett papírt. Azt hittem, végig ott fog állni a pult másik oldalán és végignézi, ahogy a darabokkal szenvedek. De nem. Ott kuporog mellettem a földön és én nem bírom megállni, hogy ne szólaljak meg.
- Nem kellene egy párna... vagy valami? - csúszik ki a számon, ahogy egy pillanatra rá emelem a tekintetem, de utána inkább újra a szuper nehéz kirakóssal foglalkozok. Eddig csak pár darabot sikerült csak összeilleszteni. Ez így hosszú lesz.
Végül a nagy csöndben összegyűjtöm a bátorságom és rászánom magam, hogy közöljem vele; ma este nem számíthat rám. Nem mintha ha nagyon akarnám, nem tudnék itt lenni vele, de... erre szükségem van és ezt nagyon jól tudom. Muszáj beszélnem valakivel és kiszabadulnom ebből a házból, amit egy-egy percben minden ellenére kész börtönnek érzem. Ráadásul mintha egy rohadt öv szorulna néha a torkomra, amit nem tudok úgy letépni, mint az elődjét, a nyakkendőt.
- Tudom, hogy nem örülsz neki - mondom ki az észrevételem gondolkodás nélkül és egy pillanatra hagyom az egész ragasztgatást a fenébe. Bármilyen nagy is most a kényszer, hogy mégis maradjak, nem mondok le a programról. - Még maradok - válaszolok nem túl magabiztosan. - Ezt összerakom és... nem tudom. Megvárom, amíg besötétedik - vonok vállat, de továbbra sem folytatom a kirakót, csak nézek rá tanácstalanul.
- Ne csináld, kérlek... - csúsztatom a kezem a combjára, miközben le nem veszem róla a szemem. Csak egy rohadt mosolyt várok tőle. Biztosítékot, hogy elhiggye, csak ma estére lépek le, nem örökre! - Bébi... - döntöm oldalra a fejem. Én tényleg próbálkozok. Rohadtul próbálkozok!
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave&Roxy - Too much! Dave&Roxy - Too much! - Page 2 I_icon_minitime20.05.13 21:23

Az odabent rám telepedett letargia, és kedvtelenség a konyhába érve csak fokozódik, és most az sem segít, hogy itt van, és bocsánatkérően magához ölel. Sőt, ha ez egyáltalán lehetséges, még feszültebbé válok, annak ellenére, hogy egy pillanatra engedtem neki. Ettől még ugyanúgy eszembe jut az, hogy tulajdonképpen pár perccel ezelőtt utasított vissza a hálóban, és hogy furcsamód mennyire magamra vettem az egészet, annak ellenére, hogy biztosított afelől, hogy tényleg nem velem van a baj. Tényleg ennyire nem normálisak a terhes nők? Mert, ha igen, egész biztos, hogy rövid időn belül be fogok golyózni saját magamtól! Nem emlékszem, hogy anyám ennyire nehéz eset lett volna. Vagy talán csak jól leplezte? Nem tudom, úgy ahogy azt sem, hogy mégis mi a pi*áért gondolkozok én el most ilyen ős régen történt dolgokon...
Nem tudnám megmondani, hogy jobb, vagy inkább rosszabb lett minden azzal, hogy elengedett, az viszont már számomra is rejtély, hogy mi a fenéért van hirtelen ilyen nagy szüksége ragasztóra. Egészen addig csak találgatni tudok, ameddig le nem vágja magát a földre az összetépett teszt mellé, és lelkiismeretesen el nem kezdi a kis fecniket összeragasztgatni. Eleinte csak értetlenül, és hüledezve pislogok rá, majd át se gondolva, hogy mit teszek, letelepszek mellé, és én is besegítek neki.
-Minek? - Vonok vállat, egy pillanatra még arra is véve a fáradtságot, hogy felnézzek rá, majd -csakhogy nyugodtabb legyen-, az ülőhelyzetből inkább áttornázom magam térdelőbe, és próbálok nem idegesnek tűnni, ahogy lassan közli velem, hogy mi is a programja az estére nézve.
-Mondtam én ilyet? - Dünnyögöm az orrom alatt, és úgy csinálok, mint aki éppen marhára elszántan összpontosít.
-Tudod mit? Nem is kell összerakni! Minek? Ez csak egy kiba*ott papír, ami semmin nem fog változtatni, és ami nem fogja helyettünk meghozni a döntést. - Nézek fel a szemeibe most először, mióta ide leültünk, de a kérlelő szavai hallatán, és a keze érintésére újra lesütöm a tekintetem, és egy mély sóhaj után egy kupacba söpröm a papírokat, felszedegetem őket, és kihajítom az összeset egytől egyig a kukába. A konyhaszekrénynél azonban megtorpanok, és hosszas szemezgetés után nyitom csak ki, és veszek elő egy... képet... Pontosabban, az első ultrahangképet, amin egy fekete kis pöttyön kívül más nem is látszik.
-Nem akartam akkor megmutatni, amikor a papírt is összetépted. Gondolom érted miért... - Vonok vállat, ahogy leejtem elé a földre a képet.
-Nem valami fotogén... - Szökik egy vérszegény mosoly az arcomra.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave&Roxy - Too much! Dave&Roxy - Too much! - Page 2 I_icon_minitime20.05.13 21:59

Egy apró mosollyal nyugtázom, hogy azért csak hallgat rám és nem a földön ül a megjegyzésem után. Nem mintha ez az egész a komplett hangulaton túl sokat javítana. A továbbiakban is mindenben én érzem magam hibásnak és neki eszében sincs megkönnyíteni a dolgomat.
- Nem mondtad, de attól még tudom - válaszolom egy grimasz kíséretében, de talán jobban tettem volna, ha hallgatok. Még csak... mennyit is mondott? Három? Négy hét? Talán. De már most nem bírok eligazodni rajta! Ráadásul ötletem sincs, hogy mit tehetnék, hogy jobb legyen és ne érezzem magam egy rohadt börtönben mellette, ahol én vagyok a rossz fiú.
Egy perc múlva szinte repesnék a boldogságtól, hogyha hagyna a saját fejemben elveszni és nem rángatna ki azzal, hogy összeszedi a papírfecniket. Nagy levegőt kell vegyek, hogy ne kezdjek egy kiabálni. Nagyon nem lesz ez így jó a közeljövőben!
- Mondjuk azért, hogy ne csak egy kib*szott rémálom legyen az egész... Bár az talán jobb lenne. Azzal még megbirkóznék - motyogom az orrom alatt, ahogy megdörzsölöm az arcom. Remélhetőleg úgy beszéltem a tenyerembe, hogy ő egy rohadt szót sem hallott belőle. Eszemben sincs még tovább rontani a helyzeten.
Az egész hülyeség ellenére mégis egy perc múlva már a combjára siklik a kezem és kérlelem, hogy ne duzzogjon és ne akarja elérni, hogy maradjak. Fogalma sincs, mennyire mehetnékem van és mennyire szükségem van egy kis szabadságra. Hiába az elmúlt egy hét, amikor minden este kiütöttem magam... akkor unalomból volt, most viszont szükség.
De hiába minden, ő feláll mellőlem, a kezem lecsúszik a combjáról és tehetetlenül nézem, ahogy kidobja a papírdarabokat. Nagyot sóhajtok. Majd újra. Már meg sem próbálok tenni ellene. Csináljon, amit akar. Nekem ez nem megy. Feladtam. És ez csak rosszabb lesz?!
- Mit? - nézek fel rá, majd a lehulló képre, ahogy visszajön hozzám. Nagyokat pislogok, de nem nyúlok az elém került ultrahangképért. - Értem...
Fogalmam sincs miért nem vagyok hajlandó megfogni. Csak ott hever előttem én pedig bámulok rá. Jobb ötlet híján inkább felnézek és én is produkálok valami mosolyféleséget.
- Egyéb meglepetés mára? - kérdezem tőle és felállok a földről. A kép viszont ott marad.
- Tényleg indulok lassan - jelentem be végül és akaratlanul az ajtóra nézek, hogy ott van-e még a helyén a kijárat. - ... és talán ezt vinném magammal - hajolok le mégis és veszem a kezembe a "bizonyítékot". Azt viszont eszemben sincs említeni, hogy mikor jövök vissza. Fogok, ez tény, de... nem akarok neki ígérgetni. Nem valószínű, hogy be tudnám tartani.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave&Roxy - Too much! Dave&Roxy - Too much! - Page 2 I_icon_minitime20.05.13 22:42

Mély sóhajjal válaszolok újabb -számomra-, vérlázító megjegyzésére, és közben igyekszem nem dührohamot kapni miatta, és szétrugdosni az összes papír darabot, hogy aztán már tényleg soha a büdös életbe többet ne tudhassuk összeragasztgatni a darabokat. Nehéz megállnom, akárcsak azt is, hogy ne vágjak semmi sértő dolgot a fejéhez, ami talán végleg kicsapná nála a biztosítékot, és ami után úgy eltűnne, hogy többet talán tényleg nem látnám. Furcsa, rég volt már az, hogy ennyire ragaszkodtam egy emberhez, aki ráadásul sokkal többet jelent, mint egy egyszerű barát, vagy ismerős. És még mielőtt valaki megjegyzéseket tehetne, nem itt nem csak a terhességről van szó, és arról, hogy parázok, hogy egyedül maradok a közös nyomorunkkal. A türelmem a magamnak tett, ki nem mondott fogadalmam ellenére vészesen fogy, és mire észhez kapnék, addigra már azon vagyok, hogy egy kupacba gyűjtsem a fecniket, és hogy elszervírozhassam őket a kukához.
-Tudod mit? Erre most inkább semmit nem mondanék. Nem akarom az egészet elölről kezdeni. - Vágom rá színtelen hangon. Azt hiszem, hogy tényleg kezdem feladni ezt az egészet. És ez még csak az egésznek a legeleje! Mi lesz később, ha esetleg amellett döntünk, hogy teszteljük magunkat egy közös gyerekkel? Édes istenem mi lesz még itt! Már előre rettegek az újabb, oltári nagy veszekedésektől. Félek, hogy később már nem csak egy estére fog eltűnni, hanem napokra, vagy akár hetekre is. Ennél rosszabb verzióba már inkább bele sem merek gondolni! Szükségem van erre a baromra, de nem úgy, hogy itt ülünk a kövön, és kirakósat játszunk a terhességi tesztem összetépett darabkáival. Ezért is -na meg azért, mert teljesen reménytelen a dolog-, állok fel, és szórom bele a darabkákat egytől egyig a kukába. Csak is utána jut az eszembe az ultrahangkép, amit illene lenne neki is megmutatni még ha nem is érdekli, vagy egyenlőre még semmi sem látható rajta egy fekete kis ponton kívül.
Fogalmam sincs, hogy miért, de újra feszültség lesz úrrá a testemen, ahogy ledobom elé a képet, és ő mindössze csak annyit tesz, hogy rápillant egyszer kétszer.
-Ez elég ironikusan hangzott... - Jegyzem meg fáradtan, félre biggyesztett szájjal, akkor sem mozdulva egy tapodtat sem, amikor feláll, és így szembe kerül velem.
-Ömm... oké, persze. - Kezdem el idegesen harapdálni alsó ajkamat, és hirtelen egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy azt is magával kellene vinnie, de inkább nem állítom meg.
-Holnap melózok, illetve... az egész héten, szóval, elég nehezen leszek elérhető, de majd azért adj valami életjelet magadról... - Köszörülöm meg a kialakult kínos helyzetben a torkomat, és inkább nem is gondolok arra, hogy lehet, hogy tényleg átejt a palánkon és nem látom többet.
-Vigyázz magadra! - Suttogom elhalóan, mintha attól félnék, hogy bárki meghallhatja, majd egyik kezemet a mellkasára simítom, és hezitálás nélkül kapom el egy vad, mindent kifejező csókra, míg másik kezemmel a hajába markolok. Enélkül nem lettem volna hajlandó elengedni. Részemről azonban mára ez volt a búcsú. Ha beéri ennyivel, és tényleg úgy dönt, hogy megy, én visszafordulok a rendetlenséghez, és inkább a takarítással igyekszem az este hátralévő részében lefoglalni magam.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave&Roxy - Too much! Dave&Roxy - Too much! - Page 2 I_icon_minitime20.05.13 23:22

Nem vagyok benne biztos, hogy tényleg magammal kellene vinni a képet. Az ilyesmit a büszke apukák szokták magukkal cipelni, vagy tévednék? Nem hiszem. Mégis amint rábólint a dologra már el is tüntetem a zsebemben és... na igen. Most kellene elbúcsúzni és rövid időn belül eltűnni. Addig, amíg nem tör ki újabb balhé. Végül ő az, aki megszólal és én állok szótlanul előtte. Szinte minden szava után bólintok egy aprót és mikor elhallgat, nekem kellene beszélni. Megígérni, hogy itt leszek holnap... írok neki egy levelet... egy rohadt cetlit... De csak nagy nehézségek árán nyögök ki pár szót. Úgy látszik a nagy színészi tehetséges most hanyatlik.
- Visszajövök. Ahogy ma is megtettem - mondom végül, mégis apró ígéretet téve neki. Azt persze nem teszem hozzá, hogy minden attól függ, este mennyire ütöm ki magam. Nem tervezem nagyon, de attól még megtörténhet.
Részemről ez az ígéret volt a búcsú. Nem hiszem, hogy vagyunk most éppen olyan jóban, hogy bármi más legyen. Ezért is lep meg, amikor meghallom azt a két szó, szinte suttogva. Halvány mosoly jelenik meg a szám szélén.
- Mindig... - felelem, ahogy a keze a mellkasomra siklik. A vadsága egy pillanatra letaglóz, de ettől eltekintve, szinte azonnal képes vagyok viszonozni.
Ahogy a hajamba túl, már épp kezdeném azt érezni, hogy talán mégsem kell megelégednie pár csókkal, amikor is elhúzódik és én csak a levegőt markolom. Nagyot nyelek és beharapott szájjal nézek rá. Miért nem bírok kinyögni egyetlen szót sem, ami beillene egy tényleges búcsúnak? Talán mert azzal azt igazolnám, hogy nem jövök vissza.
- Holnap, bébi - mosolyodok el fájdalmasan és a következő percben már az ajtó túloldalán vagyok. Egy másodpercre visszanézek és a tekintetem megakad a repedésen, de nem törődök vele. A kép kivételével, ami a zsebemben lapul, minden mást, ami ezzel a őrülettel kapcsolatos, most magam mögött hagytam. Irány előre!
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Dave&Roxy - Too much! Dave&Roxy - Too much! - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Dave&Roxy - Too much!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Similar topics

-
» Roxy & Dave - I'm trying
» Dave&Roxy - The first day
» Dave és Roxy
» Dave&Rid&Roxy ~ szétcsúszva...
» Dave&Roxy ~ Who the hell are you?!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Roxanne és a szülei háza-