welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
:: Zack Ryan Morrow :: Vote_lcap:: Zack Ryan Morrow :: Voting_bar:: Zack Ryan Morrow :: Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
:: Zack Ryan Morrow :: Vote_lcap:: Zack Ryan Morrow :: Voting_bar:: Zack Ryan Morrow :: Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
:: Zack Ryan Morrow :: Vote_lcap:: Zack Ryan Morrow :: Voting_bar:: Zack Ryan Morrow :: Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
:: Zack Ryan Morrow :: Vote_lcap:: Zack Ryan Morrow :: Voting_bar:: Zack Ryan Morrow :: Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
:: Zack Ryan Morrow :: Vote_lcap:: Zack Ryan Morrow :: Voting_bar:: Zack Ryan Morrow :: Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
:: Zack Ryan Morrow :: Vote_lcap:: Zack Ryan Morrow :: Voting_bar:: Zack Ryan Morrow :: Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
:: Zack Ryan Morrow :: Vote_lcap:: Zack Ryan Morrow :: Voting_bar:: Zack Ryan Morrow :: Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
:: Zack Ryan Morrow :: Vote_lcap:: Zack Ryan Morrow :: Voting_bar:: Zack Ryan Morrow :: Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
:: Zack Ryan Morrow :: Vote_lcap:: Zack Ryan Morrow :: Voting_bar:: Zack Ryan Morrow :: Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
:: Zack Ryan Morrow :: Vote_lcap:: Zack Ryan Morrow :: Voting_bar:: Zack Ryan Morrow :: Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

:: Zack Ryan Morrow ::

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: :: Zack Ryan Morrow :: :: Zack Ryan Morrow :: I_icon_minitime29.06.13 11:45

:: Zack Ryan Morrow :: 34oo86r


Név: Zachary Ryan Morrow
Becenév: Zack, Zé.
Kor: 26
Születése hely, idő: 1987. május 12. Phoenix, Arizona (USA)
Tartózkodási hely: Las Vegas
Csoport: Vandál
Anyagi háttér: Középosztály
Szexualitás: Heteroszexuális

Jellem:

Fura figura vagyok. Imádok szórakozni, nevetni, mindenből viccet csinálni, és csak élni, ahogy jól esik... De a dolgok nem így mennek, így meg kellett tanulnom keménynek, és elszántnak lennem. Az élet nem habos torta, főleg nem Vegas-ban.
Ha meló van, azt komolyan veszem, és nem is állok meg, míg nem viszem célba a terveimet, a kötelességeimet. Sokszor - meglehet - kicsit magamnak valónak tűnök, konoknak, és kiállhatatlannak. De mindez csupán felszín, önvédelem...
Kár volna tagadnom, hogy trehány vagyok. Mert az vagyok. Többnyire mindent leszarok, ami nem érint, és félvállról veszem a közhelyes szituációkat. Talán erre mondják, hogy: Capre diem! Hát, ámen.
A stílusom önmagába véve laza, egyszerű... Napról napra élek, úgy, ahogy nekem tetszik. Persze... Minden mögött rejlik valami ok... indok, ami meghatározza a jellemünket. A miérteket...

Külső:

Most miért mondjam azt, hogy jóképű, izmos kemény gyerek vagyok? Hisz nem igaz. Az arcomon ezernyi fájdalom hege virít, ha valaki közelebbről megismer, kár is ezen rágódni. A hajam sötétbarna, néha már feketének tűnik, miként szemeim is épp ilyen formát öltenek. Nem nőttem túl magasra, de nézzük a jó oldalát. 179 centivel legalább nem fejelem be az ajtó gerendát!
A viseletem hétköznapi, néha már egészen suttyós. De semmi értelmét nem látom a flancolásnak, főleg nem úgy, hogy a munkám nagy részében totál mocskosra maszatolom magam. Szeretem a lenge, lezser cuccokat, a bőrdzsekit, és a farmert. Ez utóbbinak a zsebében pedig mindig találsz valami mókás dolgot...
Néha, megeshet, hogy még a lányom nyalókája is onnan kerül elő...

Előtörténet:

"Az életünket sosem mi választjuk. Viszont mi döntjük el, hogy hova vezet tovább az út..."

- Takarodjon Morrow a helyére! Ne kelljen még egyszer mondanom! - harsogott fel a mély baritonú őrmesterem hangja, ahogy majdhogynem átkiabálta a fél arcomat.
Rohadj meg, büdös tetű...
Persze visszaaraszoltam, mielőtt három fülbevalónyi helyet lyuggat a fülembe. Jó esetben...
Mr. Holloway... Sosem kedvelt, már az első napomon lerángatta rólam a táskámat, és lökött be a lakhelyre, hogy a többi sráccal együtt vigyázzállásba hallgassuk végig a fenyegető, parancsoló szavakat. Kis suhanc voltam még... Alig tizennyolc...
A katonaság - mondják - halálos... kimerítő, és felőröl. Nos, igazat kell, hogy adjak, azzal az aprócska különbséggel, hogy egy pillanatig sem jobb, mint a sitten. Ott legalább normális kaját adnak... de itt? Szart se...
Szóval, ez volt az a nap, amikor először ragadtam tollat. Még a fogása is ismeretlen volt... utálok írni. Mégis, valami olyan erővel késztetett rá, hogy nem bírtam leállni...

Drága, Lynn!

Hajnali négy van... két óra múlva ébresztenek, és löknek ki a mocsokba, kúszni, mászni... Annyira elegem van ebből... Most is csak lopva írom neked a sorokat, a paplan alól... elemlámpa fényénél. A betűk lassan elmosódnak, de nem számít.
Talán haza megyek... Leszerelek, és itt hagyom ezt az egész kócerájt! Tudom, te azt mondtad legyek kitartó... sosem fogadom meg a jó tanácsaidat. Az én hibám. Viszont, szeretném, ha tudnád, attól, hogy nem lehetek melletted, nem múlik el úgy nap, hogy ne gondolnék rád...
Remélem mosolyogsz... muszáj lesz, mert egy nap beállítok azon a rohadt ajtón, és újra együtt leszünk.
Várj meg...
Mennem kell...

xoxo, Z.


A füzetlapot sietősen téptem ki, majd göngyöltem be az öklömbe, hiszen két másodpercet követően máris felrántódott fölöttem a paplan.
- Aludjon, Morrow! Vagy jobb szeretné máris kezdeni a napot?! Megoldható... - harsogott fel az állandó, reszelős hang, ami már az álmaimban is kísért.
Holloway... Mindig Holloway...
Persze, kirángatott, nem volt mese... Sőt, a dolog mindennapossá vált. Sokkal hamarabb kezdtem a napokat, és sokkal később térhettem nyugovóra. Már az is megváltás volt, ha néhanapján kaptam tőle néhány óra kimenőt. Olyankor pedig? A kocsmába vertem el az időt, egy koszos kis asztalnál, mocskos korsóból öblögetve a torkomat, a langyos sörrel...
És újra írtam...

Drága Lynn!

Már régen nem írtam, ne érezd úgy, hogy ez az emléked hiánya volna. Kemények a napok, még az éjszakák is. Elviselhetetlen ez az egész hely, akárcsak a hiányod... Már egy éve nem láttalak. Komolyan mondom, lassan kezdek beleőrülni.
Remélem jól vagy, remélem nem sírsz sokat. Az utolsó leveledben azt írtad, feladtad. Az nem lehet!
Te sosem adnád fel... Sosem...
Aggaszt a gondolat, hogy azóta viszont, egy sort sem írtál nekem... Pedig megannyi levélben megírtam, hogy veled vagyok. Ha csak lélekben is, de melletted állok... Mégis, üres nyomokat versz a szívembe...
Várj meg kérlek, mert megyek! Nem sokára veled leszek!

xoxo, Z.


Tudtam, hogy hazudok, ahogy azt is, hogy a nem sokára még legalább egy év lesz. Egy életnek tűnt, szenvedéssel, és fájdalommal telve. Hollowaynak esze ágában sem volt elengedni, arra pedig gondolnom sem lehetett, hogy majd én vígan leszerelek...
Pedig lesérültem, nem egyszer... De ahelyett, hogy nyeszlett kis szarnak értékelt volna ,egyszerűen csak berugdosott a konyhára, legalább száz zsáknyi krumpli társaságába.
Pucoljak... pucoljak...
Te meg száradj el!
De megtettem... talán mert tartottam az öregtől, talán azért, mert igyekeztem Lynn-nek eleget tenni. Kitartó akartam lenni, aki nem fordít hátat némi akadály láttán. De már nem ment... annyira elsorvadt ez idő alatt a lelkem, hogy csupán homályos, sötét kráterek maradtak a helyén.

"Úgy tartják, néha jobb menni, mint megvárni az élet végét..."

Nem volt már maradásom...
Az egyik éjjeli hirtelen bevetést követően szétestem. Órákon át áztunk a társaimmal a mínusz húsz fokos vízbe, a fülünkbe üvöltések, parancsok vertek zajt, ahogy minduntalan tapostuk a vizet.
- Ne hagyják abba! Ha az óceánon kell átkelnünk, ennél szarabb helyzetbe is kerülhetnek! - érzéketlen kőtábla volt ez az ember, aki a maga módján még azt mondom: jól is végezte a dolgát... De van egy pont, ahol mindez már túlzásnak bizonyult.
Ez volt az a pont...
Dühödten, indulatosan löktem ki magam a medencéből, lila, vacogó ajkakkal fordulva az őrmesterem felé.
- Leléptem, Uram! - álltam vigyázzba, noha minden porcikám remegett, elfagyott, ő pedig szimplán megragadta a tarkómat, és visszakényszerített a vízbe.
Mondom, hogy egy rohadék...
Viszont, mindez kellett... Sokat tanultam tőle, és bár sem lehetőségem, sem erőm nem volt megszökni, így mihelyst lejárt a két évem, szinte már öröm könnyekben úszva hagytam el ezt a koszfészket.
A vonaton ezernyi gondolat cikázott a fejemben, ahogy a táskámat úgy öleltem magamhoz, mintha attól tartanék: ha elengedem, sosem érek haza...

Jó pár óra zötykölődést követően végre leszálltam Arizonában. Az arcomon végtelen mosoly cikázott, ahogy a földutat sietős, trappoló léptekkel hagytam magam mögött.
Lynn házánál fékeztem csak le, felfutva a lépcsőkön, izgatott állapotban kopogtattam be az ajtaján.
Két évet voltam távol, mégis egy örökkévalóságnak tűnt, így nem is volt talán csoda, hogy olyan ziháló, zakatoló szívveréssel vártam az ajtó nyílását, mint egy öt éves kölyök a karácsonyt.
Ám, amikor a bejárat feltárult előttem, még nem sejtettem... Lynn édesanyjával néztem farkas szemet, a kezében egy csöppnyi gyerekkel fordult felém. Szemeiben könny cikázott, arcáról szinte olvasni lehetett a fájdalmat.
- Itt van? - kérdeztem aggódó izgalommal a hangomban. Csak a fejét rázta meg, és máris kitört belőle a zokogás. Nem értettem... istenem, nem tudtam mi zaklatta fel ennyire. A kislányt a kezembe nyomta, kezével intve: tartsam, öleljem.
A táska szíja lepergett a vállamról.
Már tudtam. A gyötrő kín könnyeit nézve lesütöttem a szememet, fejemet pedig elfordítottam, mielőtt még én is összetörnék a pillanattal. A szemhéjaim összeszűkültek, fájón zárultak össze, ahogy arcomon több izom is megrándult.

Lynn meghalt...
Idővel tudtam csak meg, hogy a szülés következtében vesztette el az életét. Ezért nem írt... ezért adta fel. Átkoztam a percet is, amikor itt hagytam, átkoztam önmagam, az életet, és mindent, amit csak lehetett!
elment, nem hagyva rám mást, mint egy gyereket. Képtelen voltam mindezzel azonosulni, képtelen voltam hosszú hónapokon át mindezt elviselni.
De a lányomért muszáj volt felállnom, és végre olyan életet élnem, amit Lynn is akart. Amit mindig akart... Amit mindig megtagadtam.
Persze, az évek gyorsan teltek, munka pedig annyi volt, hogy semennyi... Kötelességem volt ellátni Maya-t. Kötelességem volt őt normálisan felnevelni.
Így esett meg, hogy néhány év elteltével, kiléptem önmagamból. Beálltam a rosszak sorába, akik nem ismernek könyörületet. Ezt a részét ugyan nem vállaltam, viszont a piti kis tolvajlásokat, éjszakai csempészéseket annál inkább. A kezem meg volt kötve, eleinte. Viszont a dolog jól ment, túl jól... és idővel, mikor Maya már öt éves volt, rájöttem: én már nem változom meg.
Vandálkodom, lopok, csalok, hazudok... A minap is kirámoltunk egy széfet. Valami fényűző villából. Oda se neki.
Megrongáltunk mindent, amit csak lehetett, felforgattuk az egész kibaszott épületet! Megérte?
Meg...
Maya ma pizzát vacsorázott. Nekem pedig mindent megér, ha mosolyogni látom!
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: :: Zack Ryan Morrow :: :: Zack Ryan Morrow :: I_icon_minitime29.06.13 12:40

Zack R. Morrow!
Nos Zé történeted elnyerte a tetszésemet! Tetszett a stílusod és nem kis meglepetést okoztál nekem. Mivel minden megfelelt a kritériumoknak, ezért;
Elfogadva!
Üdvözöllek az oldalon! Zack, innentől már csak annyi dolgod van, hogy elfoglald a játékteret! Wink
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info

:: Zack Ryan Morrow ::

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Rosszul simized - Zack & Candy
» Ryan&Mona
» Ryan O'Neal
» help - Ryan & Nina
» Doktornő&Ryan

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Törölt és inaktív karakterek előtörténetei-