welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Dr. James Palmer Vote_lcapDr. James Palmer Voting_barDr. James Palmer Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Dr. James Palmer Vote_lcapDr. James Palmer Voting_barDr. James Palmer Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Dr. James Palmer Vote_lcapDr. James Palmer Voting_barDr. James Palmer Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Dr. James Palmer Vote_lcapDr. James Palmer Voting_barDr. James Palmer Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Dr. James Palmer Vote_lcapDr. James Palmer Voting_barDr. James Palmer Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Dr. James Palmer Vote_lcapDr. James Palmer Voting_barDr. James Palmer Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Dr. James Palmer Vote_lcapDr. James Palmer Voting_barDr. James Palmer Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Dr. James Palmer Vote_lcapDr. James Palmer Voting_barDr. James Palmer Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Dr. James Palmer Vote_lcapDr. James Palmer Voting_barDr. James Palmer Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Dr. James Palmer Vote_lcapDr. James Palmer Voting_barDr. James Palmer Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Dr. James Palmer

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Dr. James Palmer Dr. James Palmer I_icon_minitime14.08.13 20:44

Név: Dr. James Palmer
Becenév: Jim
Kor: 37
Születése hely, idő: Los Angeles, 1976. május 10 10.
Tartózkodási hely: Kórház
Csoport: orvos
Anyagi háttér: Felsőosztály
Szexualitás: Heteroszexuális

Jellem: Egy határozott, ám cinikus főorvosnak ismer a többség, akik pedig a valódi arcommal is találkoztak... nos ők már halottak, vagy kevesen hisznek nekik. Precízen végzem a munkámat, ám időnként bekattanok, és hajlamos vagyok kisérletezni a betegeimen, miután benyugtatózva aláírattam velük, hogy felajánlják testüket a tudománynak egy esetleges tragédia esetén. Jóban vagyok a kórház krematóriumának felelősével, ugyanis akik sötét titkaim után ácsingóznak, rövid időn belül a szikém alatt végzik, majd az égetőben. Kiváncsi természetem egyoldalú, ne is próbálkozz utánajárni, hogy mit is művelek valójában...

Külső: A komoly foglalkozáshoz komoly külső is jár. Méregdrága öltönyben sétálok a kórház folyosóin, nem viselve a konvencionális orvosköpenyt. Aranyóra, mi más? A cipőm is természetesen márkás, a hajam belőve, egyedül a borosta az, amelyről időnként elfeledkezem. Sötét átható tekintetemtől a többség feszélyezve érzi magát. Ha ilyesmin kapom őket, szórakozott mosoly játszadozik ajkamon. A sok pénz lehetőséget ad, hogy tökéletesen karban tartsam magam, így alkatom kisportolt, habár én magam ritkán esem abba a csapdába, hogy megtetszik valami nőcske. Talán Marcy miatt.

Előtörténet:

Hogy honnan ez a nagy tudásvágy? Talán a szüleimtől, akiket egyátalán nem ismertem, mert akik felneveltek, nevelőszülők csupán, mint Superman-nél, habár én nem a világ megmentésére tettem fel az életemet, még ha a hivatásom feljogosítana rá. Apám kiléte tökéletesen ismeretlen, anyám pedig lőtt sebtől halálosan megsebesülve rohant velem egy ködös kis utcácskában, és Palmerék előtt érte utól a vég, éppen még a keresztnevemet susogva a kint gereblyézgető öregúr fülébe, aki a nejével sajátjaként nevelt fel. Csendes gyerek voltam, sok olvasással teli évet hagytam magam mögött, na meg gyakorlatozással, mint békeboncolás, bogárpreparálás. Egész egyszerűen látni akartam őket belülről, hogyan is működnek valójában. Kijártam amit csak lehetett, egészen kiváló eredményekkel. Mindig megmaradtam a saját titkaimnál, nem szereztem barátnőket, a szerelem is elkerült. A kisérleteim rabja lettem. Amíg orvostanhallgató társaim alig várták a vizsgák végét, én utána is az alagsori bonctermekbe igyekeztem, folytattam az önfejlesztést. Hamar jóban lettem a mások által lenézett, mellőzött alakokkal, mint a takarítók, boncmesterek. Ők lettek az én kis magánhadseregem, a meghosszabbított kezeim, a szemeim akik mindent látnak, a füleim, akik mindent hallanak. Számukra maga voltam az elbűvöltség, hol pénzzel fizettem, hol egyéb szivességekkel. Volt akit zsarolással, volt, akit megfélemlítéssel állítottam magam mellé. Nem volt nehéz, hogy a kórház (ahol elsőként rezidensként dolgoztam) gyorsan a vadászterepemmé válljon. Ez mit is jelent? Nem vagyok én gyilkos, ami a szó szoros értelmét illeti. Egyszerűen tudni akarom, amit más nem tudhat, ehhez pedig kisérletekre, adott esetben olyan tettekre van szükség, amely kívül esik az orvosi etikai kódex határain. És ekkor jött Marcy. Az első titkárnőm, egy vöröshajú, igazi kiváncsiskodó, nagyszájú csitri. Első pillantásra belémesett, és talán kölcsönös is volt az érzés, megadtam magam neki, gyorsan egymásba habarodtunk. Én azonban a logika, és a tudomány embere vagyok, nem adtam fel a addigi életemet. Ám Marcy mindig tudni akarta, hogy merre járok, mit csinálok, mit miért teszek. Eljött az a nap, amikor nem voltam elég óvatos. Megtudta, hogy mit teszek egy még élő pácienssel, ráadásul úgy, hogy az az eszméletén volt. Zokogni kezdett, hogy adjam fel magam, és ő így is szeret, de vezekelnem kell. Talán valami vallási téboly. A pillanat hevében villant a szikém, és ő átmetszett torokkal zuhant a karomba. Soha nem fogom elfelejteni az a hihetetlen sok vért. Gyorsan szóltam az egyik prominens hullaégetőnek, és el is tűntettem a testét. Álomtalan éjszakáimon még most is hallom a zokogását, és ha elhaladok az égető mellett, látni vélem összeégett arcát, a torkából ömlő vérrel. A kórház sötét folyósin rám mered kifolyt szemeivel, a börtön jeges rácsait markolva újra és újra szerelmének hív. Vajon meddig tér még vissza engem kisérteni? Vajon meddig kell még tömnöm magamba a heroint, hogy ne remegjen a kezem a műtétek közben?
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Dr. James Palmer Dr. James Palmer I_icon_minitime14.08.13 21:02




Dr. James Palmer!
Történeted elnyerte tetszésemet. Tetszik, hogy a karaktered ennyire sajátságos, ahogy a stílusod is. Mindent rendben találtam benne, ezért elfogadom! Üdvözöllek az oldalon Jim! Kérlek foglalj avit, azután csak annyi van hátra számodra, hogy felavasd a játékteret! Wink
   

Admin

Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info

Dr. James Palmer

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» James Warwick
» Ariel St. James
» James H. Moriathy
» James McAdams
» Hope James Farley

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Törölt és inaktív karakterek előtörténetei-