welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Tim & Josie - Újra szemtől szembe Vote_lcapTim & Josie - Újra szemtől szembe Voting_barTim & Josie - Újra szemtől szembe Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Tim & Josie - Újra szemtől szembe Vote_lcapTim & Josie - Újra szemtől szembe Voting_barTim & Josie - Újra szemtől szembe Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Tim & Josie - Újra szemtől szembe Vote_lcapTim & Josie - Újra szemtől szembe Voting_barTim & Josie - Újra szemtől szembe Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Tim & Josie - Újra szemtől szembe Vote_lcapTim & Josie - Újra szemtől szembe Voting_barTim & Josie - Újra szemtől szembe Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Tim & Josie - Újra szemtől szembe Vote_lcapTim & Josie - Újra szemtől szembe Voting_barTim & Josie - Újra szemtől szembe Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Tim & Josie - Újra szemtől szembe Vote_lcapTim & Josie - Újra szemtől szembe Voting_barTim & Josie - Újra szemtől szembe Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Tim & Josie - Újra szemtől szembe Vote_lcapTim & Josie - Újra szemtől szembe Voting_barTim & Josie - Újra szemtől szembe Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Tim & Josie - Újra szemtől szembe Vote_lcapTim & Josie - Újra szemtől szembe Voting_barTim & Josie - Újra szemtől szembe Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Tim & Josie - Újra szemtől szembe Vote_lcapTim & Josie - Újra szemtől szembe Voting_barTim & Josie - Újra szemtől szembe Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Tim & Josie - Újra szemtől szembe Vote_lcapTim & Josie - Újra szemtől szembe Voting_barTim & Josie - Újra szemtől szembe Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Tim & Josie - Újra szemtől szembe

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Tim & Josie - Újra szemtől szembe Tim & Josie - Újra szemtől szembe I_icon_minitime11.09.13 10:40

Pedig az első pár hét egészen jól alakult, olyan nyugisan. Simán buliztam és kiütöttem magam minden áldott éjszaka, hogy szépen kitöröljem, amit kell, hogy képes legyek aludni és ne csak azok a szörnyű képek lebegjenek a szemem előtt. Miért nem lehet megint ugyanaz, mint akkor? Közben megjelent Jas, aki félek, hogy nem fog békén hagyni, aztán Danny, akivel egyszerűen nem lehet mit kezdeni. Sikerült kórházba kerülnöm, mert Tim kezdi elveszíteni a türelmét velem szemben, aztán ott van az a zsaru is, aki nagyon remélem, hogy békén hagy a továbbiakban. Egyszerűen miért nem lehet már végre egy kis nyugalmam mégis? Miért nem képesek mind békén hagyni? Nem tudom, hol van a nővérem és nem is akarom tudni, de sajnos félek tőle, hogy ezt az a szörnyeteg nem fogja ennyiben hagyni, és igenis azt akarja én tudjam meg a pontos hollétét. De hogy tehetném, hiszen nem mondta el nekem, még csak a számát se tudom, fogalmam sincs, hogyan érjem el, és eszem ágában sincs ezzel tölteni az időmet. Ez egy baromi nagy város, nem lehet csak úgy megtalálni benne valakit, főleg akkor, ha a nevét se tudom, hiszen biztos, hogy most valami más néven fut, hogy eltűnhessen Tim szeme elől.
És persze, hogy a mai nap sem alakul normálisan, miért is lenne így? Egy szimpla estének indult pedig, bulinak és semmi több, és most mégis egy elsötétített ablakú kocsi hátsó ülésén fekszem leragasztott szájjal. Túlságosan ismerős nekem ez a helyzet, és szó szerint elviselhetetlen rettegéssel tölt el. Csak annyi rémlik, hogy egy pillanatra minden elsötétült bent a táncparketten, aztán már itt tértem magamhoz néhány perce. Elől két nagydarab fickó, de a tarkójuk alapján nehéz lenne őket felismerni, a kezem hátul összekötve, és iszonyatosan kótyagos a fejem, szóval hiába próbálok felülni egyelőre nem megy. Nem akarom, hogy az legyen, amire gondolok. Inkább csak valami pasi, akinek lenyúltam a tárcáját és most el akarja látni a bajom bosszúból, vagy valami. Könyörgöm csak ne ő legyen az, ne hozzá vigyenek! A motor végre leáll, nekem pedig sejtésem sincs, hol vagyunk pontosan. Valami hotel lehet, menő környéken. Aztán nyílik az ajtó, és amennyire ez lehetséges megpróbálok ellenállni, az egyik pasit sikerül egész jól oldalba rúgnom, aminek csak annyi a következménye, hogy olyan erős pofont kapok, hogy megint árnyékba borul a világ. És persze az egész egy alagsori parkolóban játszódik le, ahol egy lélek sincs, sőt ha lenne se szólna senki semmit. Már a liftben térek magamhoz megint, az egyik fickó visz karban, a másik pedig morózusan fogja az oldalát. Na, legalább nagyot rúgtam, az is valami!
Kiszállunk és ahogy egyre közeledünk az ajtóhoz, kezd minden bennem lévő ellenállás elszállni és a helyét az a fojtogató pánik veszi át, ami kellemetlen keserű ízt hagy csak a számban. Kattan a mágneskártya, bemegyünk, és egyszerűen a fickó csak ledob a kanapéra. Legalább felülni megpróbálok, de egyelőre nem fordul meg a fejemben hogy megpróbáljak felpattanni, túlságosan zúg még bent minden a kábítástól és az ütéstől. Nem jutnék sehova, csak átesnék az üvegasztalon, vagy rosszabb esetben bele. Az egyik pasi szépen megáll a fal mellett és persze engem figyel, a másik pedig eltűnik a szemem elől. Nem akarom tudni, hogy kivel fog visszatérni, inkább üssenek le megint...
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Tim & Josie - Újra szemtől szembe Tim & Josie - Újra szemtől szembe I_icon_minitime11.09.13 15:13

Nem várhattam tovább, ideje volt lépni valamit. Mondjuk volt egy olyan érzésem, hogy Kelsey húga nem lesz olyan segítőkész, mint azt elsőre gondolná az ember, de azért mélyen mégis reméltem, hogy lesz annyi esze és megkönnyíti a dolgomat, de ha nem, hát nem. Csak az ő saját helyzetét nehezítette meg, mert nem hagyhatom, hogy a nővére kicsússzon a kezeim közül, márpedig a kis bestia nagyon ügyesnek mondható, ami az elrejtőzést illeti. Ahhoz pedig túl sok minden forog kockán, hogy csak úgy útjára bocsássam őket, ugyanis Kelsey túl sokat tud rólam, és arról, amit elértem. Nem is csoda, hogy ilyen jól el tud rejtőzni, hiszen igyekeztem mindenre megtanítani, hogy tökéletes bérgyilkos legyen, az alábbiak alapján pedig úgy látszik, jó munkát végeztem, ez pedig mindenképp simogatná a lelkem, ha nem épp azon kellene dolgoznom, hogy végérvényesen kivonjam a forgalomból az információk miatt, amik a kis fejecskéjében lapulnak, és amik könnyedén veszélyeztethetnék a birodalmamat.
Éppen ezért aztán Josephine után küldtem két emberemet. Nem volt nehéz megtalálni, hiszen azóta rajta tartottam a szemem, hogy megérkezett Las Vegas-ba. Előttem semmi sem maradhat rejtve. Megvannak a kapcsolataim ahhoz, hogy a kislány szem előtt maradjon, és tudjam, éppen merre jár. Ráadásul még ő is segített ebben, hiszen nem habozott, és egész jól végigjárta esténként a helyi szórakozóhelyeket. Nem hibáztatom, érthető, hogy felejteni akar. De mint már mondtam... nem hagyhatom őt szabadulni. Ezért hozattam ide. Ide, ahol magunk lehetünk, hisz enyém a hely. Még ha bárki hallana is valamit, akkor sem lépnének semmit. Hogy miért egy hotelszoba? Nem is tudom... az elhagyatott területek olyan elcsépeltek lettek volna. Meg aztán, ha így könnyebben szóra bírhatom, hogy közben emberi környezet veszi körül, nekem aztán édes mindegy. Révedezésemből, melybe az ablakon túli embereket figyelve zuhantam, a kopogás rázott fel. Meghozták a lányt. Jómagam a szomszédos szobában vártam, gondoltam jobb, ha nem engem lát meg először. Ráér stresszelni most, hogy higgadt léptekkel elindulok, elhagyom a szobát, és néhány másodperc után benyitok a szomszéd helységbe. Azonnal kiszúrom a kanapén heverő vendégemet, és egy gúnyos mosolyt eresztek meg felé.
- Szervusz, Josephine... jó újra látni! - jelentem ki gyermekes lelkesedéssel, mint aki csak a legkedvesebb ismerősét látná viszont egy hosszabb kihagyás után. Majd hátrafordulok az embereimhez.
- Ugyan fiúk... hogy lehettek ilyen udvariatlanok? A vendégünknek láthatóan kényelemre van szüksége. Miért nem segítitek át az ágyra? - utasítom őket egy halvány félmosollyal az arcomon, hogy tegyék át a lányt, mire az addig őt figyelő Mike meg is indul, és felkapja a karjaiba Josephine-t, majd az ágyra rakja, most, hogy a főnök is jelen van, némileg óvatosabban, mint ahogy a kanapénál tette.
- Mindjárt jobb, nem? - lépdelek lassan a lányhoz, hogy egy gyors rántással felszabadítsam leragasztott száját, és újra mélyen a szemébe nézhessek, persze, nem marad el a gúnyos vigyor az arcomról.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Tim & Josie - Újra szemtől szembe Tim & Josie - Újra szemtől szembe I_icon_minitime11.09.13 15:37

Mégis hogy lehetne ezt az egészet meg nem történtté tenni? Vagy kiszállni az egészből, és elfelejteni? Nem az én hibám, nem én tehetek róla, hogy a nővérem bajba került, amit a tetejében önként vállalta. Akkor miért én iszom meg a levét? Szó szerint rettegek tőle, hogy amikor majd kinyílik az az ajtó ő fog farkasszemet nézni velem. Annyira szeretném, hogy ne így legyen, annyira reménykedem benne, hogy más lesz az. Bárki, tényleg bárki, tőlem még egy baltás gyilkos is lehet, teljesen mindegy, csak valaki más. Követem a tekintetemmel az egyik fickót, amikor elindul a másik szoba felé, közben pedig szinte mantrázom magamban, hogy valami ismeretlen legyen majd aki kijön, akire nem emlékszem már a drogok miatt, vagy valami alig ismerős, akiről ködösen rémlik, hogy lenyúltam a tárcáját. Jó ég, még soha nem akartam semmit ennyire! Amikor meghallom a lépteket feszülten figyelek, és amikor meglátom azt, akit annyira nem akartam elkerekedik a szemem, és ha nem lenne leragasztva a szám tuti, hogy sikítanék. Úgy, mint Giselle akkor este, amikor átvágta a torkát. A légzésem hirtelen vált sokkal szaporábbra, mint eddig, egyszerűen csak menekülni szeretnék, el innen bárhova, de képtelen vagyok megmozdulni. Kétféle ember van azt hiszem, az egyik az, aki csak teljesen letaglózva nézi végig, ahogy megtörténik vele a legnagyobb szörnyűség, a másik pedig aki ösztönösen menekülőre fogja. Én sajnos az első kategóriába tartozom, soha sem voltam jó a higgadt döntésekben, ez máig is megmaradt. Alig fogom fel, hogy mi történik, de amikor a Mike néven emlegetett fickó felkap megpróbálok legalább valamelyest ellenállást tanúsítani, bár ez annyira gyenge próbálkozás, hogy még fészkelődésnek is alig nevezhető. Kétségbeesett, könyörgő tekintettel nézek rá, de semmit sem ér, hiszen egyszerűen csak kerüli a tekintetemet, aztán le is tesz az ágyra. Csak a kés... csak a kés ne kerüljön elő, könyörgöm! Esetlenül próbálok összekötött kézzel hátrébb kúszni az ágyon, amikor közelíteni kezd felém. Azt hiszem előtte még soha nem féltem ennyire senkitől és semmitől, pedig kis koromban voltak mindenféle dolgok, szekrényben a szörny és társai, de mostanra ő lett számomra a mumus, az az igazi, aki halálos rettegésben tart és nem csak a képzeletedben létezik.
- Kérem... kérem szépen... - fogom könyörgőre, habár tudom, hogy semmit sem ér, semmit sem számít ez neki. Megpróbálok megint hátrébb araszolni, csak hogy tartsam tőle a távolságot. Nem akarok a közelében lenni, nem akarok az ágy szélén lenni, ahol szinte érzem a leheletét az arcomon, mint akkor éjszaka. Egyszerűen nem, mert akkor biztos, hogy nem fog elmúlni ez az erőteljes remegés, ami az egész testemet átjárja.
- Nem tudom hol van ő... tényleg nem... - próbálkozom újra, közben veszettül rázva a fejem. Tényleg nem tudom, és azt sem, hogy deríthetném ki. Jas nagyon ügyes, ha ez a fickó nem találta meg, akkor én hogy tehetném? Az is kész csoda, hogy véletlenül egymásba botlottunk akkor este, de az egy fatális véletlen volt, semmi több, azóta nem láttam és nem is keresett, pedig már sok minden történt, sok rossz és szinte semmi jó.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Tim & Josie - Újra szemtől szembe Tim & Josie - Újra szemtől szembe I_icon_minitime11.09.13 16:13

Látom a rettegést a szemében, már az első pillanatban, amikor meglát engem belépni azon az ajtón. Nyárfalevélhez hasonlóan remegő testére már ügyet sem vetek, amikor közelebb lépek hozzá, könyörgésére pedig csak lágyan elmosolyodom, mint ahogy egy apa intéz elnéző mosolyt gyermeke felé. Kíváncsi lennék azért, pontosan milyen gondolatok játszódhatnak le most a fejében. Szinte biztos, hogy felelevenedett benne a legutóbbi találkozásunknak az emléke, ez pedig csak tovább növeli a kárörvendésem. Még úgy is, hogy ténylegesen nem vele van a bajom. Sőt, ha őszinte akarok lenni, vele semmi problémám sincs. A nővérével van személyes elintéznivalóm, de ahhoz viszont rá is szükségem van, hogy a nyomára akadjak. Alighogy eltávolítottam a ragasztót a szájáról, szavaira gyengéden végighúzom ujjaim az arcán, mintha csak az apja lennék, és igyekeznék megnyugtatni a rémálomból felriadó kislányt. Csakhogy... ez nem egy álom, ez egy olyan hely, ahonnan nem fog tudni felébredni.
- Ugyan, Josephine, nem lesz semmi baj. Csak el kell mondanod, amit tudni szeretnék, és véget is ér ez az egész. - nézek rá atyai mosollyal az arcomon. Hm, lehet, hogy színésznek kellett volna mennem, nem is megy ez olyan rosszul. Remélem. Nem ő az első személy, akit félrevezetni és manipulálni próbálok, szóval én bizakodó vagyok. Széles vigyort csal az arcomra a hátrálása. Szegény buta kislány... hosszú még az este, és minél jobban ellenáll, csak annál hosszabb és gyötredelmesebb lesz. De neki, nem nekem. Engem maximum hátráltat, azt pedig nem szeretem, úgyhogy az ő érdekében remélem, hogy lenyugszik és helyesen fog dönteni. Márpedig ez a tagadás, amit jelenleg is tesz, nem segíti a helyzetét.
- Kérlek, Josephine, ne nézz ostobának, mindketten tudjuk, hogy érintkeztél a nővéreddel. Ahogy azt is, hogy valószínűleg nem olyan apró-cseprő dolgokról beszéltetek, mint a vegasi éghajlat.
Mosolygok rá továbbra is. Még türelmes vagyok, addig rendes leszek vele. De ez csak átmeneti állapot. Másmilyen is lehetek, ha azt akarja, vagy ha épp nem hagy más választást. Fejemmel a lány felé intek Mike-nak, és az új srácnak.
- Helyezzétek kényelembe. Nem lenne jó, ha a kedves vendék bármiben is hiányt szenvedne. - mondom sejtelmes vigyorral az arcomon, majd elsétálok Josephine mellől és a behűtött pezsgőt tartalmazó vödörhöz lépek a szoba sarkába. Kiemelem az üveget, közben figyelem, ahogy a srácok elindulnak, az egyikük erővel az ágyra fekteti, majd lefogja a lányt, miközben az egyikük egy késsel elvágja a kezeit összefogó ragasztót, majd egy újabb adaggal az ágyhoz kötözik a kezeit, hogy aztán ugyanúgy leköthessék a lábait is. Most, hogy már teljesen akadályozva van a mocorgásban, gúnyos vigyorral fordulok szembe vele.
- Egy italt? Úgy kellemesebb a beszélgetés... - kérdezem, őszintének mutatott kíváncsisággal, majd a választ meg sem várva nyitom ki az üveget, majd egy pohárba töltve, elindulok vele, hogy leüljek Josephine mellé az ágy szélére, kíváncsian fürkészve az arcát, vajon kész-e már beszélni végre.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Tim & Josie - Újra szemtől szembe Tim & Josie - Újra szemtől szembe I_icon_minitime11.09.13 16:36

Igen legutóbb is ez borított ki a legjobban, na meg persze mindaz, amit művelt, amit művetek az emberek, de az, hogy néz. Mintha csak kedves mosoly játszana az arcán, de az egész olyan groteszk és szörnyű! Mintha csak a hóhér mosolyogna rád biztatóan mielőtt utolsó lendít a pengén, hogy elválassza a fejedet a testedtől. Hogy lehet, hogy képes arra, hogy így néz? Megremegek, amikor végigsimít a arcomon, és persze hogy először próbálok neki könyörögni, hogy hagyjon, hogy engedjen el, mert nem tudok semmit és semmi közöm az egészhez, de butaság lenne azt hinnem, hogy ezzel bármilyen hatást el lehet érni. Úgy néz rám, mintha csak ténylegesen meg tudna nyugtatni, de akármilyen színjátékot is nyom le itt előttem, akármilyen jó is az alakítása engem nem tud vele meggyőzni, hiszen láttam mit tette és... és éreztem, ezt nem lehet elfeledtetni sehogyan sem.
- De én nem tudok semmit! Miért nem érti már meg? Nem tudok semmit! - ismételgetem fásultan. Nem is tudom, hogy mi lenne a jó, ez, vagy ha sikítozva, hisztérikusan próbálnám a tudtára adni? Azt hiszem egyik sem működik, egyik megoldás sem ér el semmilyen célt, pedig annyira szeretném, ha hinne nekem. A következő szavai talán még meg is lepnének, ha mélyen belül nem lettem volna tisztában már amúgy is azzal, hogy minden bizonnyal tud minden lépésemről. Hát akkor mégis az ő embere volt ott a kórházban? És ki tudja még, hogy mikor és hol. De hiába van igaza, ez még nem jelent semmit.
- Igen, de nem mondott nekem semmit saját magáról, csak kérdezgetett és ennyi. Fogalmam sincs, hogy hol van, vagy hogy lehetne elérni, a számát sem tudom. Nem érdeklem őt, egyáltalán! - miért nem képes elhinni? Jas magasról tesz arra, hogy mi van velem, vagyis... nem, azt nem tudom, hogy miért ijesztett rá úgy Danny-re egy pofon miatt, de nem is érdekel. Nem akarom tudni a nővérem okait és indokait, egyszerűen nem érdekel az egész, csak hagyjon mindenki békén! De nem ez történik koránt sem, hanem helyette konkrétan kikötöznek az ágyhoz hogy még véletlenül se próbálhassak meg lelépni, vagy ficánkolni, vagy bármit. Ha nincs a látóteremben Tim egy kicsit bátrabb vagyok, ezért kezdek el most is eszeveszettül ellenkezni, amikor két fickó lefog. Hát persze, hogy semmi esélyem, tizennyolc vagyok és még csak nem is magas, erős meg még annyira sem.
- Hagyjanak békén! - kb. olyan a mozgásom, mint egy béna gilisztának, de még foggal is megpróbálok utána kapni az említett Mike kezének, és csak pár centin múlik, hogy nem érem el. Aztán vége lesz, és újra meghallom a hangján, meglátom az alakját is, ahogy közelebb jön, és megint minden elcsendesedik. Végülis már mindegy, kiabálni biztos, hogy nem lenne értelme, amennyire sejtem nem jönne az ég világon senki akkor se, ha ne adj isten hallanának, mozogni pedig már nem igazán tudok. A kérdésére csak megrázom a fejem, eszem ágában sincs iszogatni vele.
- Értse már meg, hogy nem tudok semmit, mégis... mégis mit vár tőlem? Hazudjak? Ha kell, akkor megteszem... megteszek bármit, csak... csak ne bántson... kérem! Nem akarom újra... - a vége még inkább nyöszörgésre hajaz és lehet, hogy csak a kutyák értenék. Szépen fokozatosan vékonyodik el a hangom, ahogy a rémes emlékek megint a fejembe tolakodnak. Tényleg megtennék bármit, amire persze képes vagyok, de ő azt várja, hogy megtaláljam a nővéremet, de azt nem tudom megtenni, nem megy, nem tudom hogyan csináljam.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Tim & Josie - Újra szemtől szembe Tim & Josie - Újra szemtől szembe I_icon_minitime11.09.13 17:27

Tetszik a vergődése, egyszerűen képtelen vagyok nem élvezettel figyelni, hogyan próbálkozik a két nagydarab fickó cselekvéseinek ellenállni, és még meg is nehezítené a dolgukat, ha teljesen zöldfülűekkel lennék körülvéve, de ezek a srácok értik a dolgukat. Azért még mindig mosolyt csal az arcomra, ahogyan érintésemre megremegett egész testében. Kissé még sajnálom is, hogy neki kell szenvednie olyasmiért, amihez nincsen semmi köze, de hát az üzlet már csak ilyen. Nem válogathatjuk meg, ki sérüljön, bármennyire is kedves arcú, vagy épp csinos az illető. Az élet sajnos nem így működik. Pedig szívesen békén hagynám, hadd élje a saját maga nyugodt, bulizós kis életét, ha épp nem lenne ekkora a tét. Válaszára, pontosabban fejrázására csak vállat rántok. nekem így is jó, ő tudja. Belekortyolva a pezsgőbe pillantok végig az arcán, majd veszek egy mély levegőt, mielőtt belekezdenék, hosszú másodpercekig csak elmélyülten nézek a szemébe, aztán leveszem róla a pillantásomat, és csak egy újabb korty után szólalok meg.
- Nem, dehogy is várom, hogy hazudj. Abból soha nem sül ki semmi jó. Nem... ha te azt mondod, nem tudsz semmit, én elhiszem neked. - emelem újra rá a pillantásom, elhúzva előtte a mézesmadzagot, hogy még könnyen ki is kerülhet a helyzetből, de persze erről szó sincs, csupán sosem árt a léleknek egy kis remény a legnyomorultabb pillanatokban, és ki vagyok én ahhoz, hogy ezt megtagadjam tőle? Nem tennék olyat.
- Viszont tartok tőle, hogy nem veszed komolyan a hozzád intézett kérésemet. - nézek rá tettetett szomorúsággal, mint aki épp a hozzá közel álló személyben csalódott volna egy nagyot.
- Azt hittem, elég világos volt, hogy meg kell keresd a nővéredet. - ejtem ki higgadtan, alaposan kimérve a szavakat, miközben elmerengve futtatom végig rajta a pillantásomat. Ettől pedig hirtelen támad egy új ötletem. Másképp is kínozhatom. Nincs szükség ahhoz késre, vagy ütésekre. Ráér az máskor, amikor már végképp nem mutat hajlandóságot arra, hogy megtegye, amit szeretnék. Így hát miközben beszélek, lerakom az ágy mellett álló éjjeliszekrényre a poharamat, majd finoman Josephine combjára teszem a kezemet, és elkezdem végighúzni rajta az ujjaimat.
- Te is tudod, hogy csupán ennyi a feladatot. Nem hiszem, hogy lehetetlent kérnék... de te mégis makacsul próbálsz ezalól kibújni.
Az utolsó szavakat kínzóan lassan ejtem ki a számon, miközben kezem besiklik a lány combjának belső felére, csak, hogy biztosan a tudtára adjam, mikre számítson, ha egyszer ennyire érthetetlen.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Tim & Josie - Újra szemtől szembe Tim & Josie - Újra szemtől szembe I_icon_minitime11.09.13 19:26

Igazából egyáltalán nem lepne meg, hogy tetszik neki, ahogy vergődöm és próbálok ellenállni a két nagydarabnak, hiszen eddig minden szenvedésemet élvezettel nézte végig. Hiába nincs közöm az egészhez, és hiába nem engem akar kínozni ezekkel a dolgokkal, de mégis ez történik, mégis én szívom meg azt, amihez semmi közöm. Én csak a normális életemre vágyom minden áldott nap, amit lassan már elfelejtek, pedig nem telt el még olyan sok idő azóta, mint minden a feje tetejére állt. Pezsgőt iszogatni pedig végképp nem akarok, azt pedig főleg, hogy ő itasson meg vele, hiszen ez magamnak nem tudnám most megoldani, nincs hozzá szabad kezem. Mondjuk úgy is, hogy semmim sem szabad jelenleg, pedig ha bármi az lenne, akkor rúgnék, harapnék, de így ez teljesen esélytelen. Pár pillanat múlva egyszerűen kénytelen vagyok elfordítani a tekintetemet és inkább a plafont nézni, mert egyszerűen idegesít, ahogy néz. Nincs rosszabb annál, mint amikor teljesen ki vagy szolgáltatva az álmaidban élő rémképnek, és velem most épp ez történik. Tényleg megtennék bármit, hogy szabaduljak ettől a helyzettől, bármit amire képes vagyok, csak épp ő olyasmit vár, amire nem.
- De akkor... akkor mit akar? Ha egyszer tényleg nem tudok semmit, amire kíváncsi... - aztán persze ez is kiderül. Azt, hogy amit nem tudok annak szépen járjak utána. De mégis hogyan? Nem vagyok én jó ebben, soha nem nyomoztam még senki után, soha nem jártam még utána semmi nagy dolognak, maximum a suliban csináltam házidogát, de az ehhez még hírből se hasonlít.
- Értettem tényleg, de... de nem tudom hogyan. Ha egyszer önök se találják, akkor én hogyan? Még... még a nevét se tudom, hogy most mi lehet, csak amit elmondtak, de azt már tuti nem használja. Egyszerűen nem tudom, hogyan találhatnám meg! - a végét már szinte suttogom, mert egyszerűen kiver a víz minden egyes pillantásától. Fogalmam sincs, hogy mit vár tőlem, hogyan oldjam ezt meg, de persze tudom, hogy hidegen hagyja. Olyan ez, mint amikor valakinek hatalmas tartozása van a maffia felé. Nem gondolkodnak azon, hogyan oldja meg, hogyan keríti elő a pénzt, egyszerűen csak elvárják, hogy oldja meg és kész. Velem is ez a helyzet. Megmerevedek, amikor a combomra kerül a keze. Az utóbbi időben elég sok pasi ment már át rajtam, de a legtöbb esetben elég rendesen be voltam már állva ahhoz, hogy ez ne érdekeljen, most viszont túlságosan tiszta a fejem, és hogy ő legyen az... azt nem tudom elviselni. Bárki, de ő ne!
- Nem... nem akarok én kibújni semmi alól, csak nem tudom, hogy csináljam, hogyan kerítsem elő őt. Túl ügyes, és én nem értek ehhez. De... de ígérem, hogy ha elenged, akkor mindent megteszek, amire csak képes vagyok, tényleg ígérem! - újra könyörgés csillan a szememben és hogy tényleg megtennék-e mindent? Nem tudom, valószínűleg megpróbálnám, de akkor sem értek hozzá, hogyan kell embereket megkeresni és valószínűleg pár nap múlva már szépen elfelejteném az egészet, és folytatnám tovább azt, amit most is. Vagy... vagy ott van az a zsaru... ha szólnék neki, talán segítene? Amikor a keze beljebb siklik a combomon önkéntelenül is megint fészkelődni kezdek, fel akarom húzni a lábam, de esélytelen, túl szoros az rohadt kötél, alig pár centit tudok csak moccanni.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Tim & Josie - Újra szemtől szembe Tim & Josie - Újra szemtől szembe I_icon_minitime11.09.13 20:24

Egyre inkább kezdem úgy érezni, hogy könnyű dolgom van ezzel a lánnyal. De nem szabad alábecsülnöm senkit, ezt már jó régen megtanultam. Fatális hiba volna a részemről, ha így tennék. Tudom, hogy legszívesebben az egész várostól messzire elrohanna, és nem is nézne vissza többet, csak, hogy minél távolabb kerülhessen tőlem, de a nővére miatt nem engedhetem futni hagyni. Még akkor sem, ha eleget szenvedett már. Elmosolyodom a kérdésére, tudom, hogy mostanra már ő is sejti, mit is várok tőle. Nem az én dolgom megmondani neki, hogyan találja meg a saját nővérét, az már az ő dolga, nem az enyém. Látom, hogy elfordítja a fejét. Inkább nézi a plafont, mint engem, ez pedig egy újabb gúnyos, fölényes vigyort csal az arcomra. Egyre inkább tetszik a helyzet, főleg, hogy szegény lány bármit is tegyek, nem fog tudni ellenállni, így aztán csak finoman megérintem az arcát, majd erővel fordítom vissza magamra a tekintetét.
- Ő a testvéred. ahogy véletlenül egymásra akadtatok korábban, ugyanúgy ráakadhatsz most is. Nincs más dolgod, mint a közelébe kerülnöd. Már csak te maradtál családtagjának, bármennyire is szeretne, nem fog ellökni magától. Ismerem már annyira. - eresztek meg felé egy elégedett vigyort, majd lassan elengedem az arcát úgy, hogy közben ujjaim végigsimítanak a bőrén. Ha nem csalnak sejtéseim, bárhol szívesebben lenne, mint most itt, ebben a helyzetben, de meg kell leckéztessem ahhoz, hogy biztos legyek benne, nem fog hülyeséget csinálni, sem semmi olyat, ami nekem nem tetszene. Viszont ahhoz meg kell tanulnia, hogy ki a főnök. Csakhogy... az ember ugye sosem lehet elég biztos abban, hogy kikben bízhat meg és kikben nem, főleg, ha az illető nővére egyszer már szemen köpte. így aztán csak kétkedő, halvány félmosollyal az arcomon fordulok ismét felé, majd alaposan végigjártatom szemeim a testén úgy, hogy ő is érezze, épp merre jár rajta a pillantásom.
- Na és mi lesz nekem a biztosíték, hogy be is tartod az ígéreted? Mert, hát... én hiszek neked, de tudod, hogy van ez. Az ember nem lehet elég biztos semmiben. Mi pedig még nem ismerjük egymást annyira. Miből fogom tudni, hogy ha most csak így elengedlek, nem csinálsz majd semmi ostobaságot? - kérdezem tőle higgadt, már-már szinte érdeklődő hangnemben, mint akik csak a politikáról beszélgetnének, nem pedig egy ilyen mások számára nyilvánvalóan abszurd szituációban társalognának. Mindazonáltal tovább folytatom a vele való játszadozást, hogy még véletlenül se gondoljon valami hülyeségre. Sőt, hogy kínjait fokozzam az arcához hajolok és mélyen magamba szívom az illatát, mintha éppen tényleg csak rá vágynék, kezemet pedig közben feljebb csúsztatom, így ujjaim már nincsenek messze az érzékeny területétől.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Tim & Josie - Újra szemtől szembe Tim & Josie - Újra szemtől szembe I_icon_minitime11.09.13 21:09

Azt hiszem ez a legnagyobb baj velem, mindenkinek könnyű dolga van, ha kínozni akar, és könnyen át is gázolnak rajtam. Ha erősebb lennék, vagy bátrabb, de egyik sincs meg bennem, vagy legalábbis túl mélyen, hogy elő tudjon törni. Tényleg legszívesebben elmenekülnék innen jó messzire, talán tényleg baromság volt Vegasba jönni, de nem voltam képes otthon sem megmaradni. Ott túl sok minden emlékeztetett a rosszra, és valahogy az a buta remény mégis meg volt bennem, hogy itt van Jas, az egyetlen élő rokonom, a testvérem, és majd talán... de hülyeség volt, hiszen nem jelent semmit a vér, azon is simán túllépett, ami anyuékkal történt. Nem is érdekelte! Az oké, hogy vadidegeneket nem érdekel, hogy hogy őt sem, hogy ennyire... akkor hát miért érdekelné az, hogy én élek, vagy halok-e? Na ezért nem értettem ezt az egész Dannys dolgot és még mindig nem világos számomra, hogy miért csinálta. Minden egyes szavának hatására egyre jobban kínoz a félelem, és egyszerűen képtelen vagyok azt a vigyort nézni az arcán. Annyira nagyon elégedett magával, és iszonyatosan kiborító, ahogy néz. Elfordítom a fejem, de persze, hogy ezt sem hagyja, hát miért is hagyná. Csak azért is arra kényszerít, hogy őt nézzem.
- Hát akkor úgy néz ki, hogy ön ismeri jobban... - sóhajtom egy pillanatra a félelem fejét szomorú köd veszi át, de hamar el is illan. Pocsék érzés, hogy ez a fickó, ez a kegyetlen szemétláda jobban ismeri a nővéremet nálam, de egyszerűen akkor is nevetségesnek tartom, hogy szerinte a közelébe tudnék férkőzni.
- De higgye el én megpróbáltam beszélni vele, de csak... csak felpofozott és úgysem érti meg, hogy ami történt... - áh, hát pont neki magyarázzam? Hülye van Josie, nagyon hülye! Úgy sem érdekli, neki nem számít a hogyan, a miért, csak az, hogy tegyem meg és minél előbb, mert ez a dolgom, mert ha nem teszem, akkor rosszul járok. Szóval sok választásom nincs. Tegyek tehát úgy, mintha nem haragudnék Jasre, amiért miatta meghaltak, akiket szerettem? Tegyek úgy, mintha vele akarnék lenni, hízelegjem be magam? Két rossz közül választanom kellene egy kevésbé rosszat, talán még mindig a nővérem sorolható ide. Aztán már nem marad más, mint hogy ígérgetek, hogy megpróbálom biztosítani arról, hogy tényleg meg fogom tenni, amit kér, de érzem, hogy ez nem fog ilyen könnyen menni. Már a pillantásától is kiráz a hideg, ahogy végigméri minden egyes porcikámat. Most is a megszokott hosszú ujjú van rajtam, de elég mélyen dekoltált, hiszen úgy volt, hogy bulizni megyek. A lábamat pedig a rövid rakott szoknya alatt egy fekete harisnya fedi. Ezek mindig kellenek, egyszerűen muszáj elfednem a vágásokat, amiket ő okozott. A kérdésére nagyot nyelek. Erre mégis mit mondhatnék?
- Én... én nem tudom, de ígérem, tényleg! - újra automatikusan elfordítom a fejem, amikor közelebb hajol. Hát kb. ennyi is a mozgásterem a rohadt kötelek miatt. Még levegőt sem veszek és csak összeszorítom a szemem, amikor beszívja az illatom. Legyen... legyen már vége! Mit ígérjek, mit mondhatnék, hogy elengedjen? - Mit tegyek, hogy bizonyítsam be? Megteszem... tényleg megteszem, amit kér, csak... csak kérem, ne... - fészkelődök megint, amikor feljebb csúszik a keze, és már túl közel van hozzám odalent. Bárki, komolyan bárkitől elviselném ezt, de tőle egyszerűen képtelen vagyok. Nem tudom, hogy milyen biztosítékot akar, de én tényleg bármit megígérnék neki, akármit, csak ne folytassa, ne menjen tovább.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Tim & Josie - Újra szemtől szembe Tim & Josie - Újra szemtől szembe I_icon_minitime12.09.13 18:07

Elvigyorodom, amikor megpillantom az arcán az átmeneti szomorúságot, a nővérével való ismeretségem említésére, és ettől képtelen vagyok visszafogni az elégedettségemet. De attól még mosolyom atyaira vált ismét, mintha csak mélyen együtt éreznék vele és próbálnám újra megnyugtatni. Így simítok végig az arcán, jóval lassabb mozdulattal, mint akkor, mikor az előbb húztam végig ujjaim a bőrén, csak, hogy ezzel a mozdulattal még jobban kiélezzem a feszültségét és a félelmét, és hogy éreztessem vele azt is, nem fog könnyen szabadulni tőlem, még, ha szeretne is, és megtenne érte bármit.
- Ne vedd magadra, a nővéred elég... érdekes személyiség. De biztosan nem miattad van. - jelentem ki szinte már színészeket meghazudtolóan élethű hanglejtéssel, mintha csak egy kicsit is érdekelne a dolog, vagy az, mit is érez Josephine. Kezem azért picit feljebb csúsztatom, így ujjaim már gyakorlatilag bőven a szoknyája alatt tartózkodnak, és csak néhány arasznyi választ el a legérzékenyebb területétől, de még nem teszek semmit, nem megyek tovább a testén. Amúgy sem azért hozattam ide, hogy ily módon játszadozzak el vele, ha ilyen társaságra vágyom, arra vannak más módszerek is, ez itt most csak és kizárólag az ő gyötréséről szól, hogy jól az eszébe vésse, ki az, akit nem érdemes megpróbálni kijátszani, már ha eddig nem értette még meg.
- Hiszek én neked, Josephine, de mondtam már... te is tudod, hogy ez nem elég. Jobban kell igyekezned!
Az utolsó szóra néhány milliméterrel feljebb csúsztatom rajta a kezemet, így egyik ujjam már súrolja a lábai közti területet. Kíváncsian fürkészem az arcát, várva a pillanatot, hogy mikor adja meg magát, mikor törik meg, és adja fel teljesen. Mindenkinél van egy ilyen pont, és mindenkinél eljön egyszer, ha eleget ostromoljuk azt a bizonyos ingerküszöböt. Csak idő kérdése, hogy minden remény elszálljon a zsigereiből, és valóban megtegyen bármit, amit kérek tőle. Ehhez pedig nem kell mást tennem, minthogy elég ideig feszegetem a tűrőképessége határait, szóval nem, bármennyire is kéri, még nem tervezem abbahagyni. Nem készülök leállni a cselekvésemmel.
- Nem tudom, mint mondtam nem az én dolgom, hogyan bizonyítasz, hanem a tiéd. A döntés is a tiéd. - bámulok halvány mosollyal az arcába, ami átcsap egyre sejtelmesebb vigyorba, csakhogy benne is kétes gondolatokat indítsak el.
Persze ennél komolyabban nem szándékozok játszani a testével, különben is most a lelkének a kínzására összpontosítok, semmint arra, hogy tényleges, fizikai fájdalmat okozzak neki. Még simításaim is gyengédek, már-már olyan óvatosak, mintha csak attól félnék, hogy a puszta érintésem is megsebezné. Ezzel próbálom meg összezavarni. Érdeklődve figyelem, és várom a reakcióját, mennyire jár sikerrel nála a módszerem.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Tim & Josie - Újra szemtől szembe Tim & Josie - Újra szemtől szembe I_icon_minitime12.09.13 18:33

Nincs is annál pocsékabb érzés, mintha tudod, és minden áldott nap szembesülsz vele, hogy milyen nagyon egyedül vagy a világon, és rám ez tökéletesen igaz. A szavaival pedig csak ezt erősíti meg, ahogy játszik velem, az is erre mutat rá. Senki sem keres, senki sem jön, hogy segítsen, mint ahogy nem jött akkor este sem. Valószínűleg még az se tűnne fel jó ideig senkinek, ha egyszerűen eltűnnék, talán napok múlva... talán. Megremegek, szó szerint fel áll a szőr a karomon a ruha alatt, amikor megint olyan finoman végigsimít az arcomon. Egy pillanatra lehunyom a szemem és próbálom elképzelni, hogy nem itt vagyok, hanem valahol egész máshol, de egyszerűen nem megy, képtelen vagyok kiverni a tényt a fejemből, hogy itt ül az ágy mellett, és nem veszi le rólam a tekintetét.
- Nem... nem miattam, és magától nem lesz ilyen az ember, maga csak még jobban megváltoztatta, kifordította! - rebegem elhalóan, pedig a szavaimnak ütni kéne, határozottnak kéne lenniük, de ez egyszerűen nem megy. Egyáltalán nem tudok úgy beszélni, ahogy szeretnék, ahogy kellene, csak megtörten és rettegéssel telve, amit biztos vagyok, hogy érez és tud, de mégsem elég még neki. Mit akar... mégis mit akar még? Minden egyes mozdulatánál, ahogy feljebb csúszik a keze fészkelődöm és próbálok elhúzódni, de nem megy, túlságosan szoros a kötél, és nem tudok beleolvadni az ágyba, pedig úgy szeretnék!
- Én... én tényleg igyekezni fogok. Megkeresem őt... valahogy, meg fogom találni. - és akkor mi lesz? Fogalmam sincs és ez most nem is számít. Csak az, hogy elhiggye, hogy tényleg elhiggye nekem végre, hogy megpróbálom, amit csak lehet. Csak félő, hogy ez a csöbörből-vödörbe tipikus esete, maximum talán Jas nem bántana ennyire, de attól még ő se sokkal jobb. Ha neki hazudok, vagy őt csalom tőrbe, akkor az ő bosszúja ér el, ha pedig Timnek nem teszem meg, amit kér, akkor az övé. Merre van ebből a kiút, mégis hogy úszhatnám meg normálisan? Szó szerint felnyüszítek, amikor ott ér hozzám. Csak éppen hogy, de akkor is. Ijedten nézek körül, hogy a két nagydarab itt van-e még. Ha itt vannak, akkor nem fog olyasmit tenni igaz? Csak nem csinálná nézőközönség előtt. És nem láttam, hogy kimentek, vagy csak nem vettem észre? Legyenek itt, könyörgöm legyenek még itt! Bizonyítani, mégis hogyan bizonyíthatnék neki? Próbálok gondolkodni, de így szinte lehetetlen, aztán nagyot nyelek, és megpróbálok erőt venni magamon.
- Ha akarja én... én nem fogok ellenkezni, azt tehet, amit akar velem, csak utána hagyjon elmenni, és meg fogom keresni őt, becs' szó! - persze ezt így kimondani könnyű, de egyáltalán nem érzem komolynak a szavaimat, főleg hogy már egyetlen éppenhogy érintésétől is nyüszítettem, ha bármi mást tenne, nem tudom, hogy képes lennék-e ellenállás nélkül tűrni, na persze amennyire ellen lehet állni egy ágyhoz kötözve... de megpróbálhatom elhitetni vele igaz? Megpróbálhatok úgy tenni, mintha boldoggá tudnám tenni, vagy valami olyasmi, csak azért hogy elnyerjem a bizalmát, csak hogy elmehessek.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Tim & Josie - Újra szemtől szembe Tim & Josie - Újra szemtől szembe I_icon_minitime12.09.13 19:19

Elégedetten nézek végig rajta, amint lehunyja a szemeim, és ez csak tovább fokozza az örömömet, ugyanis ez azt bizonyítja, hogy a módszer, amit választottam, hatásosnak bizonyult, és valóban, ahogy végigpillantok az arcán, pontosan azt látom rajta, hogy bárhol máshol szívesebben lenne jelen pillanatban, mint itt, elviselni az én társaságomat, az én érintéseimet. Pontosan látszik rajta a kiszolgáltatottság érzése. Kiszolgáltatottság. Az ember lelkének legeslegnagyobb ellenfele, mert képtelen tenni ellene. A félelem élteti. Ezáltal pedig szerves részévé válik a szívünknek, és mikor beüt a crach, akkor megbénítja az idegeket, ezáltal leblokkolva az agyat, és megállítva minket abban, hogy cselekedjünk, akkor, amikor a leginkább szükségünk lenne rá. Amikor a leginkább kellene az erő ahhoz, hogy tegyünk valamit. Tudom. Ismerem az érzést. Átéltem már. Akkor, amikor azon az estén láttam, ahogy a bátyám a hideg betonra zuhan, teste összerogyott, és élettelenül terült szét, miután a kés hűvös pengéje átszúrta éltető szívét, megállítva annak dobogását, és kioltva azt az életet, amelyik a legfontosabb és a legjelentősebb volt a számomra. Én is megbénultam. Nem hittem a szememnek. Legszívesebben azt tettem volna az elkövetőjével, amit ő tett vele. A saját késével kiontani az életét ott helyben, nem pedig életben hagyni utána még évekig. Életet az életért. Ez a világ így működik, csupán túlságosan elfogultak és álszentek az emberek ahhoz, hogy ezt beismerjék. Inkább jónak mutatják magukat, miközben a nagy részük maguk sem több puszta állatoknál.
- Tudom, hogy igyekezni fogsz, hiszen te sosem hazudnál nekem, nem igaz, Josephine? - kérdezem tőle, de pontosan tudom a válaszát, ahogyan ő is tudja, mit várok el tőle. Már-már baráti mosollyal nézek a szemébe, miközben egy utolsó simítást megengedve magamnak rajta odalent, visszahúzom a kezeimet, ujjaim még egyszer utoljára végigsiklanak a combján, amint kihúzódnak a szoknyája alól, aztán leveszem róla a kezemet, majd a szekrényre tett poharam után nyúlok, és kortyolok egyet a pezsgőből.
- Aranyos a felajánlásod, köszönöm, tényleg édes tőled, de nem szenvedem hiányt ebben, és... nos, ilyen téren legalábbis, nincs szükségem rád.
Nézek rá tettetett bocsánatkérő pillantással, de közben elégedett vigyor terült szét az arcomon, mintha csak ezt a hatást vártam volna az érintéseim nyomán, és ebben nincs is hazugság. Nem számítottam másra, pontosan ezt akartam elérni, ugyanis várható volt, hogy előbb vagy utóbb ő maga fog megtörni. Nekem viszont elég, ha ő él ezzel a tudattal, nem kell ténylegesen is történnie valaminek, de azért közel hajolok hozzá, mintha csak megcsókolni készülnék, de nem érintem meg az ajkait, még előttük megállok.
- Talán majd egyszer visszatérünk rá.
Suttogok ajkaira, majd széles vigyor terül szét az arcomon, ahogy elhúzódom szájától, melyen azért finoman végighúzom ujjamat.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Tim & Josie - Újra szemtől szembe Tim & Josie - Újra szemtől szembe I_icon_minitime12.09.13 20:22

Kiszolgáltatottság? Igen, tökéletesen úgy érzem magam, hogy ki vagyok szolgáltatva neki és ez finoman szólva is rettegéssel tölt el. Szabadulnék, de egyáltalán semmi esélyem sincs. Bénultság? Nem, azt hiszem ez még nem jött el, mármint próbálok ellenállni, elfordítani a fejem, elhúzódni az érintésétől, amennyire ez fizikailag lehetséges. Az a bizonyos bénultság akkor este ért el engem, amikor képtelen voltam elrohanni, amikor beléptem a házba és ők ott voltak, amikor az apám tekintete azt sugározta, hogy fussak, de én egyszerűen leblokkoltam. Tudtam... az agyam tudta, hogy mit kéne tennem, de a testem képtelen volt rá, hogy engedelmeskedjen neki. A lábaim olyanok voltak, mint két kőtömb, amiket az én kevéske erőmmel lehetetlen elmozdítani. És ugyanígy néztem végig a húgom halálát is, pedig talán ha akkor megpróbálok elmenekülni, most minden más lenne. Bár a jó ég tudja, félő, hogy akkor is elkaptak volna, idővel úgyis elkaptak volna. De talán nem ér akkora sokk, mint így. Végülis mostmár mindegy.
- Nem... nem, nem hazudok, tényleg nem, soha! - persze, amikor rettegsz, akkor mindent mondasz, és ha kijutok innen, akkor mi lesz? Fogalmam sincs, tényleg nem tudom. Talán újra megkísérlem azt a bizonyos ugrást, úgy könnyebb lenne, mert félek tőle, hogy a következő alkalommal hiába kérném Timet, hiába könyörögnék neki, hogy inkább öljön meg, nem tenné, pedig már első alkalommal az lett volna a legjobb. Szerettem volna, tényleg vágytam a halált, amikor már szinte alig éreztem a fájdalmat, annyira tompa lett minden. De legalább végre elhúzza a kezét. Az utolsó simításánál még nyöszörgök kicsit, de aztán a pohár után nyúl, és... és remélem, hogy legalább egy kicsit fellélegezhetek. Muszáj remélnem igaz? Nem kellenek neki és legbelül ezt a választ vártam, ezt akartam hallani. Képtelen lettem volna elviselni az érintését tovább, vagy bármi többet, vagy durvábbat. Tuti, hogy nem tudtam volna csak úgy csendben tűrni, akármennyire is nagy volt most a szám. Csak ezzel próbáltam megúszni az egészet. Amikor megint közelebb hajol szó szerint visszatartom a lélegzetemet, egyszerűen moccanni sem merek, és szinte belepréselem a fejem a párnába. Hátha el tudok húzódni, de persze hülyeség, hiszen mögöttem a tér véges, ő pedig nyugodtan közelebb hajolhat bármeddig.
- Ne... nem szeretném... - nyöszörgöm alig hallhatóan. Nem merek erőteljesebben megszólalni, egyszerűen nem, amikor ennyire közel van hozzám. És nem akarok rá visszatérni, egyszerűen eszem ágában sincs. Nem akarok ide sem visszajönni soha... őt sem akarom látni. Csak... csak el akarok menni innen végre. Megkeresem azt a fickót, azt a rendőrt, és ha kell könyörögni fogok neki, hogy segítsen, hogy húzzon ki ebből a helyzetből. Ő végülis egy zsaru, meg tudja tenni igaz? Ha valaki, hát ő képes lehet rá, hogy megoldást találjon, hogyan oldjam meg, hogy egyik se ártson nekem, se Tim, se a nővérem... se senki. Összeszorítom a szám, amikor hozzáér.
- Hadd menjek el végre... kérem... - próbálkozom újra. Mostmár ennyi igaz? Ennyi volt, nem akar mást tenni. Könyörgöm, ne tegyen semmi mást!
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Tim & Josie - Újra szemtől szembe Tim & Josie - Újra szemtől szembe I_icon_minitime13.09.13 19:28

Sokan nem értik, hogyan lehet így élni, pedig az életmód roppant egyszerű, és egyáltalán nem bonyolult. Csak el kell fogadni, hogy mi emberek ilyenek vagyunk. Könnyen manipulálhatóak, de rajtunk múlik, mennyire hagyjuk magunkat. Senki nem férkőzhet be a lelkünkbe, a tudatunkba, csak, ha engedjük neki. Márpedig ha nem vagy elég erős, nem tudod kivédeni az ilyen jellegű támadásokat. Egyesek azt mondják, állatok vagyunk mi, akik ilyeneket teszünk. Lehet. Mégis többre jutunk, mint ők, ezért pedig ők lesznek a féltékenyek miránk, amiért több a pénzünk, nagyobb a hatalmunk, és szerteágazóbb befolyással rendelkezünk, mint a legmenőbb ügyvédhaverjuk valaha is fog. Akkor ki is az állat? Mi, akik tudjuk, mit akarunk, és ezért csupán annyit teszünk, hogy nem próbáljuk meg megjátszani magunkat, hanem elsöpörni azokat, akik az utunkba akarnak állni... vagy azok, akik inkább élnek hazugságokban, mondván, hogy az ő erkölcsi moráljuk ennél többet ér, miközben soha nem lesznek többek huszadrangú senkiknél, akik nagyobb jóra, és még több lehetőségre áhítoznak, várva tátott szájjal a sült galambot? Valahogy nem érzem úgy, hogy mi lennénk a rosszabbak. De ezzel a lánnyal most gondban vagyok. Egyszer már megpróbált semmibe venni, és elfelejteni a mi kis alkunkat, és jelen pillanatban is azt érzem, hogy ha csak így elengedném, képes lenne meglépni, azt gondolván, hogy majd nem találok rá, így aztán az egyezségünk rá eső részét sem kell teljesíteni. De akkor sajnos fel kell ébresszem őt ebből az álomvilágból. Várjunk... miket is beszélek? Dehogy sajnos! Rohadtul nem érdekel, mit érez, vagy mit gondol.
- Persze, hogy nem hazudnál, szépségem. De vajon akkor is ilyen leszel, ha már nem vagy az ágyhoz kötözve? Jól fontold meg a válaszodat, mert pontosan tudom, mikor hazudsz, és már az előző feleleted sem volt éppenséggel meggyőző, úgyhogy tetszetős választ kell adnod, ha azt akarod, hogy kedves maradjak! - figyelmeztetem, miközben zsebemből előkapom késemet, és a hűvös pengét beszéd közben finoman az ajkához érintem, de csak annyira, hogy érezze az élét, annyira nem, hogy meg is sebesítsem vele. Egyelőre legalábbis nem.
- Megmondom neked őszintén, nem akarnálak újra bántani, de megteszem, ha rákényszerítesz. - nézek mélyen a szemébe, és most az egyszer mondok neki igazat. Elég vágást ejtettem már rajta, és nem folytatnám a sort, ha csak nem muszáj persze.
- Szóval, mi a válaszod? Megteszed, amit várok tőled, jó kislány leszel, aki nem von be senkit, pláne nem zsarukat, és aztán eltűnsz, ahová csak akarsz... vagy a nehezebb utat választod? Nekem mindegy. De jól gondold meg!
Azzal elhúzom a kést a szájától, és várom a válaszát, miközben kiürítem poharam.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Tim & Josie - Újra szemtől szembe Tim & Josie - Újra szemtől szembe I_icon_minitime13.09.13 20:42

Azt hiszem pont ezért nem lennék jó bűnöző, vagy ilyesmi, mert nem tudom kizárni magamból az érzéseket, és mindent, ami zavaró. Egyszerűen képtelen vagyok rá, minden eluralkodik rajtam, legyen az szomorúság, kétségbeesés, vagy félelem. Ha boldog vagyok, akkor is túlzásokba esem, de ez már jó ideje nem köszöntött be, a többi viszont napi szinten elér. Nem csoda, ha szerekhez nyúltam, hogy képes legyek átvészelni. Olyan vagyok, mint egy nagy érzelmi antenna, ami mindent felerősít, és képtelen nem közvetíteni mindenki felé, hogy mit érez. Pedig milyen jó lenne elzárni az érzelem csapot és úgy tenni, mintha nem számítana semmit. Úgy mint Danny, vagy mint Tim, vagy Jas. Ők sokkal erősebbek nálam, képesek arra, ami nekem soha sem fog menni. Hát ezért nem lennék jó bűnöző. Rám azt hiszem egy normális életnek kellett volna várni, de az nem jött el és nem hiszem, egyszerűen képtelen vagyok elképzelni, hogy bármi más működhet. Most is csak az pörög az agyamban, hogy hogyan tűnhetnék el, hogy bármit megígérek neki ha elenged, hogy aztán rohanhassak ahhoz a zsaruhoz, aki talán tud segíteni. Persze mindent mondok, mindent amit kér, de nem valószínű, hogy innentől minden erőmmel azon lennék, hogy megkeressem a nővéremet. Egyszerűen lássuk be, nem vagyok életképes egymagamban, muszáj, hogy valaki segítsen... muszáj! De ahhoz előbb ki kell jutnom innen valahogy és úgy érzem Tim nem hisz nekem. Ha hinne, már eloldozta volna a köteleket igaz? De hogyan bizonyíthatnék, mégis hogyan győzzem meg?
- Én akkor is megteszem... tényleg ígérem, akkor is, ha már nem leszek ide kötözve. Elmegyek és megkeresem őt... valahol...valahol biztosan megtalálom! - mégis hogyan mondhatnám ezt máshogy? Bárki, akit fenyegetnek, kínoznak, egy idő után még akár azt is beismerné, amit nem tett meg, amihez semmi köze, bármit megígérne, csak hogy szabaduljon nem? Akkor hát én hogy tehetném meg, hogy ténylegesen el is higgye, hogy ne azt érezze, csak azért van, mert ide kötözött és fenyeget? Amikor pedig még a kés is előkerül és hozzám ér vele, végképp alig tudok beszélni, csak akadozva és nyöszörögve. Mozogni sem merek, nehogy azzal sebesítsen meg. Ne... az arcomat ne! Már így is eleget bántott, már van elég sebem, az arcomat ne torzítsa el!
- Ne... kérem, én... jó leszek tényleg! - azt hiszem még az eddiginél is erősebben látszik a rettegés a szememben. A mélyen ülő, zsigeri félelem, ami még az után sem fog órákig elmúlni, ha kijutok innen. Márha egyáltalán kijutok. Aztán még a zsarukat is említi. De nem tud olvasni a gondolataimban igaz? Nem tud!
- Én nem fogok, senkinek sem szólok... hogyan mondhatnám ezt máshogy. Jó kis lány leszek, ígérem, csak kérem azt tegye el! - pillantok futólag a késre. Miért kellett előkerülnie, nem volt még elég, nem volt még elég az eddigi? Nem látja még rajtam, hogy totális pánikban vagyok és bármit megtennék neki?
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Tim & Josie - Újra szemtől szembe Tim & Josie - Újra szemtől szembe I_icon_minitime14.09.13 16:35

Lassan már csalódást is kezd okozni, mennyire egyszerű dolgom van vele, pontosabban a megtörésével. A kés előhúzása legalábbis minden bizonnyal jó ötletnek bizonyult, ugyanis legmélyebb félelmeit hozhattam elő vele, ahogyan végignézek az arcán, miután a penge a bőréhez ért. szinte már hallani lehet néma rimánkodását, és a szíve vad kalapálást, melynek száma az egekbe szökött a félelemtől. Tudtam, hogy így fog rá reagálni, nem volt meglepetés, elég volt csak visszaemlékeznem az első kis beszélgetésünkre, máris sejtettem, hogy a kés elegendő lesz ahhoz, hogy elriassza attól, hogy bármi ostobaságot csináljon, amivel esetleg felbosszantana. Bár... valahol mélyen mégis megértem a félelmét. Én is szinte minden egyes alkalommal undorodva veszek kést a kezembe, még akkor is, ha ez a lehető leghatékonyabb kínzóeszközöm a lélekre való hatás mellett, mégse tudom magam rábírni arra, hogy ne az a pillanat villanjon az agyamba minden egyes alkalommal, amikor csak a kezembe veszem, ahogyan a bátyám gyakorlatilag életének utolsó leheletével a földre rogy, az utcalámpa fénye pedig megcsillan a mellkasából kilátszó kés pengéjének élén, ahogy a testvérem teste elterült az utcán, vére pedig lassan vörös, meleg bevonatot képzett az egyébként hideg, esti betonon. Egy újabb példa arra, hogy már a késnek a puszta látványa is elég ahhoz, hogy megfagyassza a vért az ereidben. Nálam legalábbis bevált, és ahogy elnézem, Josephine esetében is hatásos.
- Persze, hogy megfogod találni, hiszen egyikünknek sem lenne jó, ha bármi bajod esne. Csak megtalálod a testvéredet, és vége. Többé senkitől sem kell majd félned. A legkevésbé tőlem nem.
Közlöm vele a tényállást, miközben a kést finoman az arcához érintem, de nem vágom meg vele. A félelemtől illata csak még inkább kezdi betölteni körülöttünk a levegőt, vagy talán csak az előbb szippanthattam belőle jó mélyet, amikor közelebb hajoltam hozzá, mert még mindig érzem. Egész kellemes... ha a jelen helyzet nem ilyen lenne, még el is játszadoznék a gondolattal. Függetlenül attól, mit mondtam neki az előbb. De így sajnos, csak így tarthatom itt.
- Igen, jó leszel. Kár lenne egy ilyen gyönyörű arcért. - látom a mély félelmet a szemeiben. Mintha csak a legmélyebb gondolataiba is be tudnék férkőzni, mintha egy olyan oldalról támadnám, amelyről soha senki más nem tette.
- Ha mégis megszegnéd az ígéreted... azt hiszem, visszatérünk a korábbi témánkra. Csak te meg én! - vigyorodom el, és újra a lábai közé simítok, de ezúttal nem időzöm a combján, egyenesen odalent érintem meg.
- Szóval ne légy buta! Lehet jó dolgod is velem... de elérhetem azt is, hogy magad könyörögj a halálért! - adom ki neki az ultimátumot, és lassan elrakva a kést, amit azért még finoman végigcsúsztatok a mellei között.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Tim & Josie - Újra szemtől szembe Tim & Josie - Újra szemtől szembe I_icon_minitime15.09.13 14:44

Azt hiszem igazából soha sem voltam erős, és már régen megtörtem, hogy nehéz dolga legyen velem. Abban a pillanatban, amikor láttam a spriccelő vért, ahogy a húgom nyaki ütőeréből beterítette a szobát. Ott minden ellenállásom elveszett, és azzal ami utána történt csak még inkább lerombolt bennem mindenféle falat. Képtelen lennék ellenállni, vagy azt mondani, hogy nem. Jas biztosan ezt tenné, ő tuti, hogy nem nyöszörögne csak azért, hogy engedjék el, mint ahogy én teszem. Ő még akkor is ellenállna, és rúgna, harapna, ha csak minimális esélye lenne, hogy bármit is visszaad abból, ami őt érte. Én erre képtelen vagyok, akármit megígérnék csak hogy szabaduljak innen, de félek, hogy ezzel ő is tisztában van és pont e miatt nem fog egy könnyen eloldozni és az utamra engedni. A késsel pedig végképp előhozza belőlem annak az estének az emlékeit, egyszerűen lehetetlen lenne úgy tennem, mintha nem borulnék ki totálisan, amikor a hideg fém hozzám ér. Moccanni sem merek, csak kikerekedett szemeim kiáltanak némán segítség után, ami persze jelen esetben semmit sem ér. Mintha próbálnék valami mélyen benne rejlő emberséghez szólni, pedig attól félek, hogy nincs ilyesmi úgy sem. A szavait először szinte alig hallom, túlságosan leblokkol bennem mindent az, ahogy a kést szuggerálom. Képtelen vagyok bármi másra figyelni, csak azt szeretném, hogy ne érjen vele hozzám, hogy ne használja az élét.
- De tőle... tőle igen. Azt hiszi, hogy ha meg is találom, csak úgy eljön ide? Csak úgy... magától? Ha rájön, hogy elárulom... - na igen erre mondják, hogy cseberből-vederbe. Fogalmam sincs, hogy mi lenne a jó megoldás, hiszen igazából mindkettejüktől félek, mindkettejüket valahol gyűlölöm. Csak annyi a különbség, hogy Jas a nővérem, Timhez pedig e téren semmi közöm, viszont ő a veszélyesebb, tőle félek jobban. Sehogy se jó ez, semmilyen megoldás sem. Erőtlenül nyöszörgök, amikor a kés az arcomhoz ér. Nem akarom, hogy megvágjon, nem akarom többet! És főleg ne ott, ahol nem tudom elrejteni. Erre már nem lenne elég egy szimpla alapozó, vagy hasonló, cseppet sem.
- De... de megteszem. Valahogy előkerítem őt, esküszöm! Sikerülni fog, csak kérem tegye el azt. Tegye már le végre! - akármennyire is próbálok erőteljesen szólni, a hangok majdnem csak suttogásként jönnek elő a torkomból. Próbálok én erélyes lenni, vagy teszem azt fenyegető, de amúgy is baromság lenne, hiszen szó szerint süt rólam, milyen szinten rettegek, és mennyire nem akarok itt lenni. Aztán újabb ösztönzéssel próbálkozik, amikor megérint odalent. Ez már komolyan sok, a kés és ahogy hozzám ér. Kigördül a szemem sarkából az első könnycsepp.
- Nem... nem fogom, nem szegem meg. Csak ne... kérem, el szeretnék menni. Elég... elég volt. - és újra ez a hülye nyöszörgő hang. Miért nem vagyok képes legalább egy kicsit erősebb lenni, csak valamennyivel? Akármennyire is szeretnék, egyszerűen nem megy, csak ki akarok jutni innen, azt akarom hogy vége legyen már ennek az egésznek. A kés és minden egyes szó, érintés, tökéletesen kicsinálja vele az idegeimet, pedig már így se voltam túl jó állapotban. Megdermedek, amikor lassan lejjebb csúsztatja a kést, de végre elteszi. Nem akarom látni!
- Tudom, és nem fogok csalódást okozni, ígérem... nem fogok! - szinte már most is ott tartok, hogy könyörögnék neki a halálért, hiszen lássuk be, az életem semmit sem ér. Nincsenek kilátásaim, nincs semmiféle tervem a jövőre nézve, egyszerűen üres minden. Egy olyan világban élek, amiben csak fájdalom és fenyegetés van, semmi pozitívum... semmi az ég világon.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Tim & Josie - Újra szemtől szembe Tim & Josie - Újra szemtől szembe I_icon_minitime17.09.13 18:51

Egy embert megtörni nem nehéz. Csupán meg kell találnunk azt a pontot, amit a lelki világa már nem hajlandó eltűrni, és megtörik az ellenállása. Mindenkinek van egy pont, vagy szakasz az életében, amire nem emlékszik vissza szívesen, így ezeket könnyen fel lehet használni arra, hogy azon keresztül sebezzünk meg valakit különösebb fizikai erő kifejtése nélkül. Persze nem kerüli el közben a figyelmemet, hogy szavaival mintha mélyebben próbálna meg megszólítani, csakhogy én ahhoz már túlságosan régen felvérteztem magam az ilyesmi ellen, hogy hatásos is legyen az, amit megpróbál elérni nálam, még ha tudom is, hogy az emberségemre próbál hatni. Amiről leginkább még magam sem tudom, hogy létezik-e egyáltalán, vagy ami még fogósabb kérdés, hogy létezett-e egyáltalán valaha is? Soha nem foglalkoztam ezzel a kérdéssel különösebben, és most sem érdekel annyira, hogy mélyebben elgondolkodjak rajta, de azért néha eszembe jut, ezt kár volna tagadni. Talán akkor vesztem el és váltam menthetetlenné, amikor belemélyesztettem a kést apám mellkasába, ahogyan régen ő maga tette ezt a saját fiával, a bátyámmal, és az egyetlen emberrel, aki valaha is önzetlenül vigyázott rám, és törődött velem, a kiskölyökkel, akit minden bajtól óvni akart, hogy egy olyan világban nőhessen fel, amelyben nem kell már gyerekként megtapasztalnia az utca hűvös szellőjének valódi miértjét, és mikéntjét.
- Tudom, hogy megfogod tudni oldani, ügyes kislány vagy. Nem lesz probléma! - mosolyodom el, de persze ez is csak amolyan, álmosoly, egyáltalán nem érdekel, hogyan próbálja meg véghez vinni a feladatát, sem az, hogy mi lesz vele, de ezt nyilvánvalóan ő is tudja. Okos lány, még ha most meg is van rémülve. Meg aztán én is pontosan tudom, hogy Kelsey is képes eltávolítani az alakokat, akik felbosszantják, de bármilyen legyen is a kapcsolata a testvérével, kétlem, hogy képes lenne megölni őt, még akkor sem, ha átlátna a szitán, hogy megkörnyékeztem. Mégis egyetlen rokona maradt már csak Josephine személyében, és nem fog golyót röpíteni belé, ebben biztos vagyok. Nem úgy, mint én, merthogy én viszont nem fogok sokat habozni, ha kiderülne, hogy Josephine átvert, és az ő érdekében remélem, hogy semmi ilyesmire nem fog sor kerülni. A kigördülő könnycsepp elég bizonyíték a számomra, hogy az érintésem is hatásos fegyverként bizonyult, pont, mint a kés elővétele. Szabad kezemmel letörlöm a cseppet az arcáról, míg lábai közt kutató ujjaimmal újra végigsimítok rajta, aztán lassan kihúzom a kezem a szoknyája alól.
- Hát persze, hogy nem fogsz. Hiszen te is tudod most már, hogy mi várna rád akkor. De mint mondtam, elkerülheted, csak annyit kell tenned, hogy megteszed nekem ezt a kis szívességet, és persze, nem csinálsz közben semmi hülyeséget. Ennyi az egész!
Összegzem számára a lényeget egy gúnyos, fölényes mosollyal az arcomon, miközben tüzetesen végigpillantok az arcán. Egyszerűen elképesztő, mennyire képtelen elrejteni arcáról a rettegést, és a meggyötörtséget, de persze az is könnyen elképzelhető, hogy már rég nem is próbálkozik semmi ilyesmivel.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Tim & Josie - Újra szemtől szembe Tim & Josie - Újra szemtől szembe I_icon_minitime17.09.13 20:59

Én azt hiszem azok közé tartozom, akiket egyébként is kifejezetten könnyű megtörni. Már akkor összeroppantam szinte teljesen, amikor láttam, ahogy lelövik az apámat, ezek után a többi már csak hab volt a tortán, mintha csak az első mozzanat a szakadék szélre terelgetett volna, egészen kintre a peremre, és a többi már csak egy leheletnyi lökés, amivel teljesen a mélybe zuhantam. Ott vagyok most is bent, a gödör alján, a lelkem mélyén folyamatosan sikítva és kiabálva, hogy valaki húzzon ki végre, de senki sem segít, csak még mélyebbre igyekeznek döngölni. Mintha csak a nővérem és Tim, és az egész világ ásná alattam a mélyedést, hogy egyre kevesebb esélyem legyen valaha is kimászni belőle. Jelenleg úgy is érzem, hogy nem sikerülhet soha. Tényleg megpróbálok hatni rá, akkor is, ha teljes hülyeség azt hinni, hogy van még emberi oldala, de ez inkább egy átgondolatlan végső kétségbeesett próbálkozás, mint logikus lépés. A logikus lépések már iszonyú távol állnak tőlem és azt hiszem ez nem is fog változni. Az mondjuk valahol ironikus, hogy egyszer őt is mélyre lökték, megölték azt, aki a felszínen tartotta volna és azóta ő is megtette ezt ki tudja hány emberrel még rajtam kívül.
- Igen... igen megoldom majd, mihelyst elengedett. - úgy érzem, hogy hajlik rá, bár a mosolya még mindig irtózatos. Egyszerűen képtelen vagyok pozitívan értelmezni, hiszen akkor is így nézett, amikor átvágta Giselle torkát és akkor is, amikor nekem esett a késsel. Ezek után nem furcsa, ha képtelen vagyok ezt jó értelemben nézni, csak is a kínt és a fenyegetést látom benne. Számomra a mosolya félelmetesebb annál is, ha komolyan néz. A legnagyobb baj pedig az, hogy én nem vagyok annyira biztos benne, hogy a nővérem sem ártana nekem, hiszen tökéletesen hidegen hagyta, hogy mi történt a családommal... a családunkkal. Simán el tudom képzelni, hogy ha veszélyt jelentek rá, akkor eltesz az útból, vagy megpróbál ő is erősebben hatni rám. De most komolyan mit tehetnék? Valamelyikük mindenképpen ki fog akadni rám, és néha már abban sem vagyok biztos, hogy melyik megoldás a jobb, vagy rosszabb... édes mindegy. Talán a legjobb az lenne, ha egyiküknek sem adnám meg a lehetőséget, ha egyszerűen én segítenék rá, hogy eltegyem magam láb alól. Csak épp ahhoz több bátorság kell. Képtelen vagyok visszafogni magam, hogy egyetlen könnycsepp kigördüljön a szememből, amikor megint hozzám ér odalent, de aztán végre elhúzza a kezét és én nagyon remélem, hogy már nem akaródzik neki visszatérni megint. Most már eresszen el, és hagyjon békén!
- És, ha megteszem... ha megteszem akkor megígéri, hogy békén hagy? Nem kér tőlem mást? - ez ebben a legrosszabb, hogy nem tudom, hogy tényleg vége lesz-e valaha, hogy ha segítek neki, ha megteszem, amit kell, akkor tényleg nem lesz újra ilyen. Nem talál-e ki mást, amit akar, vagy egyszerűen nem akar-e csak szórakozni rajtam, vagy mit tudom én. Hogyan bízhatnék meg egy ilyen ember szavában? Bár nem mintha sokat számítana az, hogy én bízom-e benne, akkor is azt tesz, amit akar, akkor is ugyanúgy újra kérhet tőlem valamit, vagy szórakozhat velem, ha úgy tartja kedve. Én pedig csak örülhetek neki, ha egy időre legalább leszáll rólam. Az pedig hogy elrejtsem a félelmet az arcomon? Nem, az nem menne, és nem is látom már értelmét, nem vagyok én ahhoz elég erős. És nem is lenne értelme, talán ha látja hogy hatást ér el velem, akkor nagyobb eséllyel lesz vége.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Tim & Josie - Újra szemtől szembe Tim & Josie - Újra szemtől szembe I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Tim & Josie - Újra szemtől szembe

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Twilight - Írd újra
» Viva Verona /írd újra Rómeót és Júliát/
» Chad és Charlotte - újra együtt (doktornő rendelője előtt)
» Danny & Josie - Help me... please!
» When It's All Over - Chase & Josie

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Piero hotel és szálloda :: 14-23. szint-