welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Tracy Sullivan  Vote_lcapTracy Sullivan  Voting_barTracy Sullivan  Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Tracy Sullivan  Vote_lcapTracy Sullivan  Voting_barTracy Sullivan  Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Tracy Sullivan  Vote_lcapTracy Sullivan  Voting_barTracy Sullivan  Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Tracy Sullivan  Vote_lcapTracy Sullivan  Voting_barTracy Sullivan  Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Tracy Sullivan  Vote_lcapTracy Sullivan  Voting_barTracy Sullivan  Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Tracy Sullivan  Vote_lcapTracy Sullivan  Voting_barTracy Sullivan  Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Tracy Sullivan  Vote_lcapTracy Sullivan  Voting_barTracy Sullivan  Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Tracy Sullivan  Vote_lcapTracy Sullivan  Voting_barTracy Sullivan  Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Tracy Sullivan  Vote_lcapTracy Sullivan  Voting_barTracy Sullivan  Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Tracy Sullivan  Vote_lcapTracy Sullivan  Voting_barTracy Sullivan  Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Tracy Sullivan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Tracy Sullivan Tracy Sullivan  I_icon_minitime09.10.13 17:07

Tracy Sullivan  Tumblr_mgxkgpzS8y1riwmbyo1_500

Név: Tracy Sullivan
Becenév: Tracy
Kor: 31
Születése hely, idő: 1982. március 24. / USA - Boston
Tartózkodási hely: Las Vegas
Csoport: rendőr
Anyagi háttér: Középosztály
Szexualitás: Heteroszexuális

Jellem: Hogy milyen is lennék én? Egy hihetetlenül renitens és akaratos személyiség lakozik bennem. A saját fejem után megyek mindig, és többek között emiatt voltam felfüggesztve egy hónapig, és a társam halála ügyében is nyomoztam, amit teljes mértékben megtiltottak nekem. Nem sokat értek el vele... Sosem hallgatok senkire sem, és nem bízom meg senkiben sem. Nem vagyok barátságos, és kedves sem. Hűvösség és ridegség árad belőlem. Nem tudsz engem átverni olyan könnyen, nagyon ráérzek, ha valaki hazudik nekem. Egy ideig hagyom, hogy hadd élje ki ezt a kis szenvedélyét, majd aztán lecsapok rá, mint egy sas az áldozatára. Nem leszek a haverod, sem a puszipajtid, hiába is próbálkozol vele. A hízelgés nálam nem nyerő, szóval nem fogok elájulni attól, ha hozol nekem egy nagy csokor rózsát, vagy csokoládét.

Külső: Kék szemeim elbűvölőek, amiknek nehéz ellenállni. A hajzuhatagom lángvörös, ami mindenhogyan gyönyörű, még kócosan is. Nem vagyok egy magas nő, csak 163 centit súrolom, de ez mit sem számít, hiszen elég edzett hölgyemény vagyok, ami miatt a testalkatom is kiváló. Mindig friss és üde vagyok, kivéve ha épp nem. Öltözékem mindig alkalomhoz megfelelő, de vásárlásra nehezen adom meg magam, akkor inkább már egy lőtérre megyek ki szívesebben... Elég nőies dolog ez, ugye?!

Előtörténet:

Három hónappal ezelőtt...

Épp nyomoztam az egykori társam ügyében, mert számomra nagyon sok furcsa összefüggés volt az egészben. Nem tudtam aludni, csak ezzel foglalkoztam. Mindent megtettem azért, hogy végre megtudjam, hogy ki volt az, aki meggyilkolta. A szemem láttára. Éjt nappallá téve dolgoztam ezen is, de természetesen a többi ügyön is dolgoztam, a többiekkel.
Amikor kora reggeli órán bementem a rendőrségre, már azzal fogadtak, hogy a főnök vár engem. Na, ez pazar... Mit akar ilyenkor? Egy pici ideig elég közeli viszonyt folytattunk, de ez még nagyon rég volt már.
Beléptem az irodába, ahol semmit nem szólt hozzám, csak egy halom papírra mutatott az asztalán. Odaléptem, és rögtön láttam, hogy azt én másoltam nemrégiben, mert fontos bizonyítékok volt a partnerem ügyében.
- Nem tudtam leállni ezzel... Te mit tettél volna? - az elején próbáltam higgadt maradni, de nem igazán tudtam az maradni. - Hát, persze... Te hagynád a fenébe az egészet, mi? - csak nem tudtam abbahagyni a mondandómat.
- Ez volt az utolsó. Van egy csapat, aki dolgozik ezen. Te mostantól nem fogsz rajta ügyködni - határozott hangnemben jelentette ki felém ezt a főnököm.
- Ezt... ezt nem teheted meg velem, Mike! - kiabáltam továbbra is az irodájában, és felkaptam egy kisebb üvegből készült hamutálat, amit a földhöz vágtam.
- Értsd meg, nem dolgozhatsz ezen. Érintett vagy benne... - kezdett bele a szokásos blablába, amit én rendszerint nem hallottam meg, ezt ő is jól tudja.
- Szóval, te ezt tennéd? Te nem foglalkoznál azzal, ha egy társaddal történne ez? Hagynád? - ömlöttek belőlem a szavak, és újból hangosabban kezdtem beszélni hozzá. - Már arra sem emlékszel, hogy megmentettem az életedet néhány éve? Ja, persze, hiszen te lettél a főnök... És máris te vagy a mindenható nagy ember - már magam sem tudtam, hogy miket vágok a fejéhez, csak dőltek belőlem a mondatok, és elég nagy nézőközönségünk is akadt.
- Ebből elég... Nem hallgatom ezt tovább. Kérem a jelvényed, fegyvered - kiabálta nekem ezt az egészet, a szempillája rebbenése nélkül.
- Egy gyáva alak vagy, aki megfutamodik, ha valami van... - vettem elő a jelvényemet, és a fegyvert mindenestül, és ledobtam az asztalára, majd kihúztam a csíkot az irodából, és az épületből is.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Tracy Sullivan Tracy Sullivan  I_icon_minitime11.10.13 21:42




Tracy Sullivan!
Történeted elnyerte tetszésemet. Nem mondhatnám azt, hogy szokványos volt, de éppen ez miatt tetszett annyira. Mivel rendben találtam történetedben mindent, ezért elfogadom! Üdvözöllek az oldalon Tracy! Már csak annyi van hátra számodra, hogy avit foglalj, majd felavasd a játékteret! Wink
   

Admin

Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info

Tracy Sullivan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Lauren Sullivan
» Michael Sullivan
» Shane L. Sullivan

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Törölt és inaktív karakterek előtörténetei-