welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Shane Blackstone Vote_lcapShane Blackstone Voting_barShane Blackstone Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Shane Blackstone Vote_lcapShane Blackstone Voting_barShane Blackstone Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Shane Blackstone Vote_lcapShane Blackstone Voting_barShane Blackstone Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Shane Blackstone Vote_lcapShane Blackstone Voting_barShane Blackstone Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Shane Blackstone Vote_lcapShane Blackstone Voting_barShane Blackstone Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Shane Blackstone Vote_lcapShane Blackstone Voting_barShane Blackstone Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Shane Blackstone Vote_lcapShane Blackstone Voting_barShane Blackstone Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Shane Blackstone Vote_lcapShane Blackstone Voting_barShane Blackstone Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Shane Blackstone Vote_lcapShane Blackstone Voting_barShane Blackstone Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Shane Blackstone Vote_lcapShane Blackstone Voting_barShane Blackstone Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Shane Blackstone

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Shane Blackstone Shane Blackstone I_icon_minitime18.10.13 22:24

Shane Blackstone Alex2

Név: Shane Blackstone
Becenév: Shane
Kor: 29
Születése hely, idő: 1984.06.02.
Tartózkodási hely: Las Vegas
Csoport: városlakó
Anyagi háttér: Felső osztály
Szexualitás: Heteroszexuális

Jellem: Shane egy igazi színész. Nem lehet kiismerni és mást mutat, mint amilyen. Senki nem tud a sötét oldaláról. A megjátszott oldala egy átlagos fickó, aki kicsit beképzelt, de semmi érdekes nincs benne. Nagyon provokatív tud lenni, de csak azzal, aki megérdemli. Nem nagyon nyílik meg senkinek, mert nem bízik az emberekben és nem akarja, hogy megismerjék. Az igazi oldala egy elképesztő elme. Mindent tökéletesen, előre kiszámítva csinál. Még a váratlan dolgokra is szinte egyből talál egy értelmes megoldást. Nagyon hamar feltalálja magát bárhol. Kicsit beteges az agya, ugyanis Shane egy tökéletes gyilkológép. Képes embereket rávenni dolgokra is, csak a szavaival. Nem érdemes keresztbe tenni neki, mert élvezettel áll bosszút.

Külső: Külsőre is átlagosnak tűnik. Magas és sportos testalkata van, ami mellé egy vonzó arc is párosul. Barátságosnak tűnik a szőke haján és a kék szemének köszönhetően, így a nők nehezen mondanak neki nemet. Átlagos öltözködése van, de csak márkás ruhákat hord. Nem igazán szereti a mintás ruhákat, úgyhogy inkább sima, egyszínű felsőket visel és farmert. Ékszerei egy ezüst nyaklánc, egy ezüst karkötő és egy óra. Tetoválás nem található a testén, csak egy pár heg.

Előtörténet: Hogy ki vagyok én? Ha egy szóval kéne elmondanom, akkor a tökéletes gyilkos a legjobb kifejezés erre. Nevezhetném magam akár az alvilág Sherlock Holmesának, de én nem nyomozgatásra használom az eszemet. Nem sok ember tud rólam bármit is, de aki ismer, az markomban van és nem mer beszélni rólam. Amit tudni kell rólam, azt itt elmondom egy pár sorban. Elmondom, hogy én milyen szemmel nézem a világot. Elmondom, hogy milyen érzés elvenni másnak az életét. Minden kiskoromban kezdődött, mikor nagyapám farmján voltam. Sokszor kísértem el vadászni és néha engedett lőni, de a korom ellenére egész jól ment. Sosem sajnáltam meg egy állatot se.. sőt élveztem nézni, ahogy szenved és küzd az életéért. Viszont az állatok lemészárlása nem ér fel az emberekéhez. Látom a szemükben, hogy milyen is valójában. Láttam már kemény fiúkat megtörni, mikor tudták, hogy a nyakukban liheg a halál. Láttam sírni kemény maffiózókat is, mikor tudták, hogy az én kezemben van az életük és tudták, hogy nálam csak egy lehetőség van. Az érdekes az, hogy fogalmam sincs miért vagyok ilyen, hiszen normális gyerekkorom volt. Az egyetlen hiány az volt, hogy nem ismertem az apámat. Anyám sose mesélt róla, vagy ha igen, akkor mindig más hazugságot talált ki. Mikor megtudtam róla mindent, akkor érettem meg mindent, hogy miért ilyen a gondolkodásom. Apám volt a legelmebetegebb sorozatgyilkos, de ezt csak én örököltem. A húgom teljesen épeszű és általános iskolába dolgozik tanárként. Az is kiderült, hogy apámat villamosszékbe tették még a születésem előtt és ezért nem ismerhettem meg. Anyámat a titkolózások ellenére mindennél jobban imádom, de sajnos nem itt lakik, hanem egy texasi kisvárosban. Én már egy jó ideje élek Vegasban és bérgyilkosként dolgozom. Ha valamihez értek, akkor azt nem csinálom ingyen. Általános iskolai éveim elején kezdtem el judozni, majd tíz év után elmentem ketrec harcolni, amit hat évig csináltam. Miután ideköltöztem, akkor hagytam abba, de otthon ugyanúgy edzek, hiszen van felszerelésem hozzá. Hivatalosan amúgy nem is létezem, csak tökéletesen hamisított személyeim vannak és más igazolványaim, amivel betudok jutni különböző helyekre. Egy bérgyilkosnál fontos a felszerelés is, ezért különböző ruháim is vannak és sok fajta fegyverem, legyen az lőfegyver vagy valamilyen szúró, vágó fegyver. A munkám miatt, meg kellett tanulnom a rendszerek feltörését, különböző nyelvek beszélését, emberi test gyenge pontjait és az emberi gondolkodást. Azért vagyok én a legjobb, mert nem állíthat meg semmi. Egy csepp sajnálatot sem érzek. Az egyetlen szabályom az, hogy sose hátrálhatok meg. Azt is elmesélem, hogy hogyan kerültem be ebbe a bérgyilkos munkába. Egy ismerősöm ismerősének az ismerőse és így tovább, mesélte, hogy az interneten kódokban adnak fel hirdetéseket, amik egy-egy célpont kiiktatásáról szólnak. Ezek általában utcai bandák emberei voltak, ezért volt fent az interneten. Elvállaltam egy pár munkát, majd egyre elismertebb lettem, így feljebb jutottam a raglétrán. Ma már kifejezetten nekem küldenek e-mailt, hogy kivel és mikor végezzek. A gyilkolás sem mindegy, hogy hogyan teszem, mert mindegyiknek más a célja. Előfordulhat, hogy üzenetként szánják, de az is előfordulhat, hogy balesetnek álcázzam. Már ötödik éve űzöm ezt a szakmát és eddig hibátlanul teljesítettem, pedig volt már egy legalább egy pár száz megbízásom, amit nyom nélkül végeztem el. Ha lebuknék és elkapnának az összes gyilkossággal, gondolkodás nélkül csuknának le életfogytiglanra vagy végeznének ki, attól függ melyik államban vagyok. Több fejvadásszal és rendőrrel is kerestettek, de nem tudják, hogy ki vagyok, úgyhogy egyenlőre biztonságban vagyok. Aki túl közel van ahhoz, hogy megtaláljon, az elbúcsúzhat a szeretteitől, mert habozás nélkül levadászom. Az egyetlen hátránya ennek a munkának, hogy senkit nem engedhetek közel magamhoz és nem bízhatok meg senkiben. Akármikor megölethetnek engem is. Előfordult, hogy a megbízóim akartak kiiktatni, de élek, úgyhogy szerintem nem kell elmesélnem a végét a történetnek. Az egyetlen barátom egy francia buldog, akit neveztem el. Kapcsolatokról csak annyit mondanék, hogy nekem nincs szükségem púpra a hátamon. Elég nekem az egy éjszakás kalandok, mert azzal sosincs gond, se hisztizés.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Shane Blackstone Shane Blackstone I_icon_minitime18.10.13 23:43




Shane Blackstone!
Történeted elnyerte tetszésemet. Tetszik, hogy a karaktered ennyire sajátságos, ahogy a stílusod is. Mindent rendben találtam benne, ezért elfogadom! Üdvözöllek az oldalon Shane! Kérlek foglalj avit, azután csak annyi van hátra számodra, hogy felavasd a játékteret! Wink
   

Admin

Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info

Shane Blackstone

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Shane hálója
» Shane dolgozószobája
» Shane L. Sullivan
» Shane Christopher Hemsworth

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Törölt és inaktív karakterek előtörténetei-