welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Shane hálója Vote_lcapShane hálója Voting_barShane hálója Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Shane hálója Vote_lcapShane hálója Voting_barShane hálója Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Shane hálója Vote_lcapShane hálója Voting_barShane hálója Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Shane hálója Vote_lcapShane hálója Voting_barShane hálója Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Shane hálója Vote_lcapShane hálója Voting_barShane hálója Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Shane hálója Vote_lcapShane hálója Voting_barShane hálója Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Shane hálója Vote_lcapShane hálója Voting_barShane hálója Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Shane hálója Vote_lcapShane hálója Voting_barShane hálója Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Shane hálója Vote_lcapShane hálója Voting_barShane hálója Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Shane hálója Vote_lcapShane hálója Voting_barShane hálója Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Shane hálója

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Shane hálója Shane hálója I_icon_minitime02.06.12 22:07

Shane hálója Old-brick-furniture-piecerth_www.kepfeltoltes.hu_

Shane szobája ízlésesen van berendezve, sötétre festett kiegészítőkkel, melynek határozottságát, erőt sugárzását a fehér falak lágyítanak meg. Így az ember nem egy barlangba sétál be, sokkal inkább egy gazdag fiatalember ízléses hálótermébe.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Shane hálója Shane hálója I_icon_minitime06.06.12 16:50

Chloe


Vegas egy félreeső birtokán, egy hatalmas kúriának nevezhető épület ég felé törő tornyainak egyikében ácsorog már közel fél órája az idősebb Hemsworth fiú. A nap már lenyugvóban van, így aranysárgára festi a szobát, mely máskoron zordan, sötéten, gyerekeket rémisztgetve kong az ürességtől. Régen ez volt a két srác gyerekszobája, itt töltötték az egész napjukat. Ez volt birtok egyetlen helyisége, hol igazán jól érezhették magukat. Mivel jobbára raktárnak tartották már a kezdetektől fogva, mindig tele volt régi, vagy használaton kívüli holmikkal, melyek van, hogy magasan, robosztus méretűen ácsorogtak a falak mentén, ám lehetett találni olyan apró kütyüket is, mint amilyen egy egyszerű, régi mobiltelefon. És ez most sincs másként. A szoba mit sem változott az elmúlt tizenkét-tíz év során. Minden ugyan úgy áll, a szürke lepedők eltakarják a nagyobb tárgyakat, melyek inkább értékesek, mint szépek, de ne legyenek olyan porosak, hogy ha esetlegesen lekerülnek innen, akkor egész nap porolni kelljen.
Ám míg régen játszani járt ide fel, most inkább a kikapcsolódásra próbál ráfeküdni. Hósszú hetekig dolgozott, alig aludt, így most sem tűnik valami nagyon fessnek. Szeme alatt sötét karikák húzódnak, kezei remegnek a sok írástól. Mint valami reumás vénember, úgy közlekedik a sok görnyedéstől. És ráadásul ennek örömére, még beteg szíve is rakoncátlankodik. Nem tetszik neki az éjszakázás, a kialvatlanság és a temérdeknyi kávé, amit az elmúlt napok alatt Shane bevitt a szervezetébe.
Jobb karját a nyakára tapasztva nyomkodja meg a fájó tagot, majd mély sóhaj kíséretében fordul el az ablaktól, miután a nap még egy utolsót kacsint a tájra, majd végleg elbújik a dombok mögött és hagyja, hogy a másik égitesté legyen a főszerep.
Mélyen nadrágja zsebébe dugott kezekkel hagyja el a toronyszobát, majd veszi célba a hálóját, hogy lepihenhessen egy kicsit. Ám amint belép a világos helyiségbe és leveti magát az ágyra, egy arc villan be előtte. Egy bájos, szép arc, amit már olyan régen nem látott. Így hát kikapva zsebéből a telefonját pötyögi be gyorsan kiszemelt áldozatának telefonszámát, majd lebeszélve egy időpontot teszi le azt. Még van egy kis ideje Chloe érkeztéig, így lehunyva a szemeit kezd el... meditálni? Nem, ez nem Shane...
- Hmmm? - szól bele a telefonba anélkül, hogy ránézett volna a kijelzőjére.
- Nem, ma inkább kihagyom... fáradt vagyok Jack, menj mással szórakozni! - morog bele a készülékbe, majd lenyomva a piros gombot rajta leejti maga mellé a kezét. Nem szokása egyik pillanatról a másikra elaludni, de ez most még is megtörténik. Már csak reménykedni tud abban, hogy mire felébred a lány már a szobájában fog ücsörögni a házvezetőnő jóvoltából. De ha neki kell kimenni, hogy beengedje, hát az se baj.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Veronica Chloe Foster
Veronica Chloe Foster



TémanyitásTárgy: Re: Shane hálója Shane hálója I_icon_minitime10.06.12 17:01

Fáradtan fekszek az ágyamban, kifárasztott a sok semmit tevés. Unottan bámulom a fehér mennyezetet, mikor megszólal a telefonom. Tekintetem a kijelzőre vándorol, mikor meglátom, hogy mi keres elmosolyodok és felveszem. Pár pillanatig beszélhettünk csak de az éppen elég is volt arra, hogy egy találkát megbeszéljünk. Shane mindig is jól tudott időzíteni és most is a tökéletes pillanatban hívott fel, megmentett egy reménytelen unalmas estétől. Amiért nagyon is hálás fogok neki lenni. Gyorsan kikecmeregek az ágyból, hogy valami ruha félét magamra öltsek. Mivel jól akarok kinézni, ezért egy fekete pánt nélküli ruhába bújok, felkapom az egyik szintén fekete magassarkúmat és azt hiszem, hogy tökéletes is leszek így. Vetek még egy utolsó pillantást magamra a tükörbe, elégedett mosoly jelenik meg ajkaim szélén, ahogyan meglátom tükörképemet. Ez után sietős léptekkel megyek le a lépcsőn, majd kiérve a házból fogok egy taxit. Az idősödő férfinak megmondtam a kellő információkat, de többet nem kívántam vele beszélni, ezért az út hátra levő részén szótlanul néztem a tájat. Végre oda értem a birtokra. Kifizettem a taxist és elindultam az épület felé. Nem először vagyok itt, de sosem bírom kihagyni, hogy megcsodáljam ezt a hatalmas kertet, amitől talán még szebbet nem is láttam. Azaz igazi édes virág illat terjed a levegőbe, ahogyan a lágy estéli szellő bele kap kiengedett hajamba. Lassan, szinte mint egy betörő osonok végig a folyosón. Későre is jár és kedvem sincs találkozni a személyzettel, hiszen aki miatt most itt vagyok, tudom, hogy hol található a szobája. Oda érve az ajtó elé, halkan benyitok, majd ugyan így zárom be magam mögött az ajtót. Mikor meglátom Shanet az ágyon fekve aludni, gyorsan leveszem cipőmet, hogy még véletlen se riadjon fel a kopogásra. Majd lábujjhegyen közelítem meg az ágyát és bújok oda mellé, mint egy kis cica. Mosolyogva figyelem, ahogyan mellkasa megemelkedik, mikor levegőt vesz. Olyan békésnek tűnik, hogy nincsen szívem felkelteni, de ha már elhívott, hogy látni szeretne még is meg kell tennem. Még egy kicsit gyönyörködök benne, majd szorosabban oda bújok mellé, kezemet pedig a mellkasára teszem.
- Édes, ébresztő. - Suttogok, közben kezemmel lágyan simogatni kezdem mellkasát. A lágy anyagon gondtalanul siklanak végig ujjbegyeim, ahogyan simogatom Shane mellkasát.
- Ennyire vártál, hogy elaludtál? - Szintén suttogva teszem fel neki a kérdésemet, reményem szerint már a hangomra vagy az érintésemre felkelt. De, hogy biztosan felkeljen elkezdem finoman csókolgatni édes nyakát. Sőt még drasztikusabb módszerektől sem riadok vissza, de egyelőre csak a nyakára lehelem csókjaimat.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Shane hálója Shane hálója I_icon_minitime10.06.12 17:41

El se tudta képzelni hetekkel ez előtt, hogy a kelleténél hosszabb ébrenlét, valamint a folytonos melózás ilyen fárasztó lesz. Azt hitte, hogy fizikailag nem lesz gondja, hisz nem megépíti, hanem csak megtervezi az épületet. De most a fizikai fáradtságon kívül nem érez mást, csupán szellemi leépülést. Annyit kellet használnia az agyát a képleteknél, számításoknak és magánál a 3D-s tervezésnél, hogy úgy érzi, minden tudását ebbe fejtette bele, és elszívták tőle.
Ezért is rogy rá olyan reménytelenül az ágyára, és nyúl el rajta hosszan. Lábait először rakosgatja jobbra balra, mintha nem tudna velük mit kezdeni, de végül megtalálja a számára kényelmes pozíciót. Így azokat egymásra téve helyezi el, majd kapja fel maga mellől a telefont, amin gyorsan be is nyomja az első számot, ami megfordul a fejében, miután bevillan egy arc.
A telefonba pár pillanat alatt elmondja a kívánságát, mintha legalábbis a télapóval beszélne, majd elköszön a lánytól, a telefont pedig lehajítja maga mellé az ágyra, mely csúszik egy kicsit, kis híján leesik a földre, de végül szerencséjére megáll, így nem történik nagyobb probléma. Ám amint behunyja a szemét, el is alszik. Nem szokott ilyen hamar elaludni, mindig beletelik egy kis időbe, mire átléphet az álmok mezejére. De most, hogy a kimerültség szélén tántorog, elég pusztán két perc neki és már alszik is.
Mellkasa lassan, egyenletesen emelkedik és süpped még akkor is, mikor nyílik, majd csukódik az ajtó. Nem ébred fel a neszezésekre, még arra se, mikor az apja berobban a szobába, majd mikor meglátja fiát, rögtön ki is megy. Ezt Shane csak tolerálni tudja.
A legközelebbi ajtónyitásra viszont nem tud reagálni, arcizmai ugyan olyan puhák és lágyak maradnak, szempilláin álom csillan. A halk szavakra viszont mélyebb levegőt vesz, majd elmosolyodik, mintha legalábbis álmodna. A mellkasát ért óvatos mozdulatokra megborzong, akár csak a nyakát ért ajkak érintésére. Sunyi mosoly jelenik meg a szája szegletében, majd kezét a lány nyakához emeli, amit elkezd cirógatni.
- Valahogy úgy... - sóhajtja - illik így megvárakoztatni egy beteg embert? - teszi fel gúnyosan a kérdést, majd végigsimít a lány oldalán. Fáradtsága pillanatok alatt tovalibben, barna szemei pedig a lány szemeit keresik. Mikor sikerül azt megtalálnia elmosolyodik, majd enyhén megemelkedik, és egy óvatos puszit nyom a lány állkapcsára.
- Rég láttalak. Azt hittem ellopott valaki anélkül, hogy váltságdíjat követelt volna tőlem - motyogja a szép lány nyakába.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Veronica Chloe Foster
Veronica Chloe Foster



TémanyitásTárgy: Re: Shane hálója Shane hálója I_icon_minitime12.06.12 0:54

Azt hittem, hogy az életem zsákutcába fog terelődni, mikor ide kellett költöznöm New York-ból. Először nem rajongtam ezért a városért, mert akaratomon kívül kellett ide jönnöm. De ha jobban bele gondolok, nagyon is jól tettem, hogy nem viselkedtem jó kislányként, legalább így alkalmam nyílt megismerni Shanet. Sosem hittem, hogy létezik ennyire rendes férfi, mint ő. De be kell vallanom, tetszik, hogy pozitívan csalódtam benne. Először úgy hittem, hogy Shane is olyan, mint a legtöbb férfi, hogy csak egy dolgot akar egy nőtől, de vele még beszélgetni is lehet és ami a legszebb benne, hogy meg is hallgassa amit mondok és talán még érdekli is. Vagy csak piszkosul jól színész képességekkel rendelkezik. Ha jobban bele gondolok, akkor már a napját sem tudom, hogy mikor láttam utoljára, de már nagyon is hiányzik, de ezt nem vallanám be neki, talán soha. Nem akarom, hogy azt higgye, hogy kötődök hozzá, mert akkor a mi "kapcsolatunk" talán megváltozna olyan irányba, ahol már félek a következményektől. Sosem szerettem senkihez sem kötődni, de azt még jobban nem tűröm, ha érzem, hogy valaki kötődik hozzám. De nem törődve a jövővel és a következményekkel indulok el hozzá. Mindig is a mának életem, ahogyan most is azt teszem. De úgy látszik nem voltam elég gyors, hiszen már Shane álomba szenderült. Komolyan mondom olyan aranyos, mint egy angyal, ahogyan alszik. Gyengéden megpróbálom felkelteni, remélhetőleg nem lesz nyögős azért, mert megzavartam. Szememet le nem veszem arcáról, mikor megpillantom a mosolyt a szája szélén, akkor már tisztában vagyok azzal, hogy sikeres volt az akcióm. Bele harapok alsó ajkamba, miközben Shane cirógassa a nyakamat, ez az érzés már annyira hiányzott. Becsukott szemmel élvezem érintését, de gyorsan kinyitom szempáromat, ahogyan meghallom szavait.
- Megvárakoztatni? Ha tudnád, hogy mennyire siettem hozzád, hogy újból lássalak. - Tényleg abban a pillanatban mikor letettem a telefont neki kezdtem a készülődésnek, hogy még véletlenül se kelljen rám sokat várnia. De kell idő ahhoz, hogy a birtokhoz kiérjek. De ez már lényegtelen, hiszen már itt vagyok. Kellemes bizsergető érzés árassza el testemet, ahogyan keze végig siklik oldalamon. Barna szempárjába nézve felfedezek valamit benne, amit nem egészen értek, valahogy olyan titokzatosság tükröződik benne. Ahogyan megkapom a nekem kijáró puszimat ajkaim még jobban felfelé kezdenek ívelni.
- Hogy engem valaki is ellopjon? Áh ugyan, nem kellek senkinek. - Halkan felkacagok, ahogy megosztom vele elméletemet. Ha valaki el is rabolna, másnap már sírva engedne el, amilyen nyögős tudok lenni. De azt hiszem még Shane nem találkozott a hisztérikámmal. Őszintén meg is akarom tőle kímélni.
- Idáig eljöttem miattad és csak egy puszit vagy hajlandó adni? - Huncut mosoly jelenik meg arcomon, ahogy Shane arcát figyelem. Sosem voltam szívbajos és ami a szívemen az a számon. Különben is túl mohó vagyok, hogy csak egy puszival beérjem.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Shane hálója Shane hálója I_icon_minitime12.06.12 12:31


Álmok kavargós ösvényére téved rá pár pillanattal az után, hogy lehunyja a szemét. Ám sajnálatos módon ez az álom nem tart túl sokáig. Legalábbis a való életben, hisz az álmok lassabban pörögnek, mint a való élet, így egy ötperces alvás alatt látott álom, körülbelül egy egész történetet képes elmesélni. Így míg Shane látja az álom elejét és végét, melyet amint felébred, el fog felejteni, addig Chloe besompolyog a szobájába, majd odasétál hozzá és felmászik a hatalmas ágyra.
Shane az álmok hatása alatt áll még mindig, így nem érez, nem hall és nem lát, csupán akkor, mikor a lány elkezdi puszilgatni a nyakát és halkan búgó szavakat suttog neki.
A fiú egy kis gúnyolódással vág vissza, majd egy halovány vigyort küld Chloenak, miután enyhén megemelkedik és egy puszit ad a szép lánynak. Elégedetten konstatálja, hogy az behunyja a szemeit, mikor pedig cirógatni kezdi a nyakát, beleharap az ajkába. Ez az idilli kép meglepő érzéseket vált ki Shaneből, így az megfeszítve az állkapcsát próbálja legyűrni a lelke mélyén ébredező oroszlánt.
- Elhiszem neked... - sóhajtja.
- Nem kellesz senkinek? Akkor szerinted én miért hívtalak most át? Vagy esetleg zokon vetted, hogy az elmúlt két hetet távol töltöttem tőled? - érdeklődik, szemeiben sunyi fény csillan. Szeretett volna beszélni és többször találkozni a lánnyal már az elmúlt hetekben is, de jelen pillanatban úgy el volt foglalva a munkájával, hogy levegőt venni alig volt ideje.
A neki szegezett kérdésre szemöldöke a homlokába ugrik, majd elvigyorodva megrázza a fejét.
- Hihetetlen, hogy milyen mohó tudsz lenni - neveti, majd megragadva a lány derekát, egy gyors mozdulattal oldalra löki, hogy az az ágyon állapodjon meg, ő pedig ugyan azzal a mozdulattal átpördül, hogy ő legyen felül. Hosszabb, barna hajába túrva eltünteti azt a szeméből, majd közelebb hajolva a lányhoz, lágy pillantással pásztázza annak szemeit. Szinte lehetetlen megfogalmazni az ő kapcsolatukat, épp ezért nem is érdemes vele próbálkozni. Valószínűleg, még ők se tudnák elmagyarázni, hogy mit éreznek, mit gondolnak, mikor együtt vannak. Shane minden esetre úgy vallja, hogy "most ez van, a jövő zenéje, hogy mi lesz". És ez így igaz.
Közelebb hajolva Chloehoz, számtalan csókkal árasztja el annak nyakát, majd megragadva a derekát, közelebb húzza magához.
- Mond csak? Direkt vettél fel ilyen ruhát, ? - mosolyog bele egy csókba, majd végignéz az immáron alatta fekvő Chloen.
- Szép darab, de nem garantálom az épségét - kacsint rá huncut mosoly a szája szegletében.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Veronica Chloe Foster
Veronica Chloe Foster



TémanyitásTárgy: Re: Shane hálója Shane hálója I_icon_minitime14.06.12 6:05

Pár pillanatig elgondolkozok azon, hogy érdemes-e felkelteni. Hiszen ki tudja, talán a legszebb álmából riasztom fel. Az is megeshet, hogy nekem negyede annyira sem fog őrülni, mint az álmának, de azért egy próbát megér. Most biztosan szörnyetegnek tűnhetek, ahogy különféle rafinált módszereimmel próbálom vissza hozni az álomvilágból az angyali Shanet. De annyira vágyok rá, hogy hallhassam azt a kellemes, de még is lágy férfias hangját. Arra pedig végképp vágyok, hogy szemeit úgy vesse rám, mint aki fel akarna falni, talán ez csak a női hiúságomnak kell, de még is piszkosul élvezem. Nyugtázom, hogy akcióm sikerrel járt. Szempárom felcsillan, ahogyan megkapom a nekem kijáró puszit. De ha azt hiszi, hogy eggyel beérem, akkor téved. Régen nem láttam, ezért jócskán van mit bepótolnia. Mikor vele vagyok úgy érzem, hogy teljesen megsemmisülök. Talán Shane az egyetlen férfi, aki igazán képes velem bánni.
Szavaira hálásan elmosolyodok. Örülök, hogy hisz nekem, hiszen sosem hazudnék neki és most is az igazat mondtam, mint ahogy szoktam.
- Nem nagyon kapkodnak értem. Nem is tudom, talán vágytál a tökéletes társaságomra? - sóhajtok, majd egy mély levegő vétel után folytatom. - Tudod kicsit rosszul viselem, hogy fontosabb tőlem a munkád, de igazán nem szeretnék panaszkodni. - Végül is szavam sem lehet. Nem vagyunk egy pár, ezért nem is dörgölhetek mindent az orra alá. Különben is azért jöttem ide, hogy jól érezzem magam, mert már hiányzott. Szóval félre teszem sérelmeimet és megpróbálok jól viselkedni.
- Azt hittem Shane, hogy már hozzá szoktál a mérhetetlen mohóságomhoz. - Alig, hogy ki tudtam mondani, hiszen Shane, már akcióba is lendült. Hirtelen háton találom magam. Élvezem, ahogy a puha szövet hozzá ér testem azon részeihez, amit ruha nem fed. Akaratlanul is úgy érzem, hogy elveszem Shane pillantásában. Ismét becsukom szememet, úgy élvezem a nyakamra kapott csókokat. Mikor legközelebb kinyitom már sokkal közelebb vagyok hozzá, sőt talán ettől közelebb már nem igen lehetnék.
- Tudhatnád, hogy mindig igyekszek a kedvedben járni. - Annyira imádom, mikor ilyen szemekkel pillant rám, hogy látom benne a vágyakozást, amitől akaratlanul is elkap a kellemes borzongás. Amondó vagyok, hogy most kezdődik el a mi, macska-egér játékunk. Bevallom, fogalmam sincs, hogy mi mit is művelünk egymással. De ez lényegtelen, egészen addig még mindketten élvezzük egymás kellemes társaságát.
- Én pedig a te épségedet nem garantálom. - Ajkaim hirtelen felfelé kezdenek ívelni. Közben ingénél megragadom, hogy gyorsan hintsek ajkaira egy puszit. De, hogy ne higgye azt, hogy ilyen könnyű dolga lesz ma, ugyan olyan vehemenciával, ahogy magamhoz húztam el is lököm. Persze nem túl erősen, csak éppen annyira, hogy ki tudjak bújni alóla. Szeretném átvenni az irányító szerepét, remélhetőleg nem lesz ellenére. Felpattanok az ágyról, közben huncut mosolyt vetítek felé.
- Kicsit meghúztam a nyakamat, esetleg nem akarod kicsit megmasszírozni? - Sejtelmesen nézek rá, majd hátat fordítok neki, hogy leüljek az ágy végére. Közben hátra nyúlok, hogy előre simítsam hajamat. Ezzel is szabaddá téve tőle nyakamat és ruhámnak köszönhetően fele hátamat. Egy kis kényeztetés nekem is kijár, garantálom nem leszek hálatlan.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Shane hálója Shane hálója I_icon_minitime20.06.12 8:19


Tudja, hogy nem illik elaludni, miután magához rendel egy vendéget, de tekintettel arra, hogy az elmúlt két hét alatt, ha tíz órát aludt, akkor sokat mondok. Szeme alatt sötét karikák húzódnak, arcvonásai egészen addig kemények maradnak, míg le nem hunyja a szemét és tér át egy másik ösvényre. Ha jobban belegondol, holnap délutánig fel se ébredne, ám amint meghallja Chloe hangját, és megérzi annak érintését, lassan bár de biztosan, felpattan a szeme.
Az újabb megjegyzésre összeráncolja a homlokát, és szíve szerint feltenne még egy kérdést, de nem teszi, helyette széles vigyor kerekedik az arcán.
- Igen. Valahogy úgy. Vágytam a tökéletes társaságodra - cirógatja meg a vállát, a további szavaira pedig különösen odafigyelek. Pillanatok alatt elkomorulok.
- Nem fontosabb a munkám, mint te vagy... illetve, de, de nem nekem... szerintem apám kiherélne, ahogy a többi fejes, ha nem fejezném be a kiszabott időre a feladatokat. Még akkor is követelnék, ha már a kórházban feküdnék - vonja meg a vállát, elvégre tényleg már többször lógott a lába annak, hogy ott helyben búcsút vesz az élettől.
Mikor kijelenti, hogy a lány mohó, az rögtön visszavág, mire egy halk nevetést hallat.
- Hozzászoktam, de minden egyes alkalommal meglepsz - ezt követően belekapaszkodik a lányba, majd megfordítja, hogy az ágyra kerüljön, ő pedig óvatos csókokkal kezdi behinteni a lányka nyakát.
- Efelől semmi kétségem... eddig csak a drága jó ellenfeleimről tudom, hogy nem akarnak a kedvemre tenni. Mindenki más igen, csak fogalmam sincs, miért. Talán le kellene mosnom magamról apám nevét? - pillant kérdőn Chloe szemeibe. Mikor az megragadja az ingét és egy csókot ad a fiú szájára, annak arcán ismét megjelenik egy sunyi mosoly, mely lassan már a védjegyévé válik. De ahogy a lány ellöki magától és egy kérdés kíséretében kiül az ágy szélére, Shane feltérdel, majd odamászik hozzá. Kezeivel finoman végigsimít a puha bőrön, ajkait a lány vállához és nyakához érinti, majd immáron sokkal határozottabban, elkezdi masszírozni a finom nyakat, vállat.
- Azért majd visíts, ha fáj, de ne túl hangosan, a végén még ránk nyitnak - dugja ki kacéran a nyelvét, miközben szorgalmasan próbál eleget tenni a lány kérésének.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Veronica Chloe Foster
Veronica Chloe Foster



TémanyitásTárgy: Re: Shane hálója Shane hálója I_icon_minitime21.06.12 6:59

Bevallom kissé paradox a mi kapcsolatunk. Valójában nem is tudom, hogy erre mi lehetne a tökéletes jelző. Valahogy könnyűvérűnek érzem magam, hogy elegendő egy telefon hívás tőle és már is itt termek, hogy a kedvében járjak. Néha már úgy érzem magam, mint egy prostituált, csak éppenséggel nem pénzért, hanem csak a puszta élvezetért vagyok itt. De ameddig mindkettőnknek jó, akkor végül is, miért ne tegyük? Jelenleg semmi okot nem találok arra, hogy mindennek véget vessünk. Mindketten fiatalok vagyunk, akik ki akarják élvezni az életet. Ha együtt vagyunk élvezetekből jócskán jut mindkettőnknek.
- Tudod egy hívás és megkapod a tökéletes társaságomat. - Halovány mosoly jelenik meg arcomon, miközben tekintetemet egy pillanatra sem veszem le róla. Már olyan rég volt, mikor utoljára láttam, legalább most legyen egy kicsit a szemem előtt, mert talán a mai nap után is jócskán kell majd arra várnom, hogy újból felkeressen.
- Azért remélem nem kerül oda a sor, hogy kórházba kerülj, na meg persze azt is remélem, hogy apád nem fordul ilyen drasztikus módszerekhez. - Sunyi mosoly jelenik meg arcomon, fogaimat összeszorítva próbálom elkerülni, hogy elnevessem ezen magamat. Számomra ez a kijelentése eléggé vicces volt, mindaddig még nem valósul be, de remélem, hogy csak viccnek szánta.
- Ennek örülök. Szeretek neked meglepetéseket okozni. - Élvezem, ahogyan csókolgassa nyakamat, de nem akarok még engedni ennek a csábításnak. Attól még, hogy mohó vagyok, nekem is lehet türelmem, na meg persze, mint tudjuk a jó dolgokra várni kell.
- Ugye most nem azt hiszed, hogy csak azért vagyok itt, mert tudom, hogy milyen befolyással bír a családod? - Tény is való, hogy a Hemsworth nevet mindenki ismeri, de esküsöm mikor megismertem Shanet fogalmam sem volt róla, hogy ki is ő valójában. Nem vagyok olyan nő, aki előszeretettel vadássza le a pénzes férfiakat, de ez a dolog közte és köztem csak úgy megtörtént. Amit nem is bánok és semmi hátsószándékom nincs, csak szeretek vele lenni és arról pedig senki sem tud, hogy mi zajlik kettőnk között. Amolyan titokként kezelem ezt az egészet.
Közben egy csók kíséretében ellököm magamtól, végül is még előttünk van az egész éjszaka, hogy élvezzük egymás társaságát. Leülök az ágy szélére, közben lábaimat keresztbe teszem.
- Egyáltalán nem fáj, inkább kellemes. Nem is tudtam, hogy ilyen jól masszírozol. Nyugodtan ránk nyithatnak, elvégre semmi törvénybe ütközőt nem művelünk.- Felsóhajtok, ahogyan érzem, hogy rajtam munkálkodik. Annyira jól csinálja, hogy egész nap képes lennék ezt elviselni. Olyan hálás vagyok most neki, amit később ki is fogok mutatni.
- Egyelőre ennyi elég lesz, nem azért jöttem, hogy megdolgoztassalak. - Vállam mögül hátra pillantok Shanere. Ismételten felkelek az ágyról, csillogó szemekkel nézek rá. Majd vele szembe feltérdelek a hatalmas ágyra. Pár másodpercig határozottan bele nézek a szemébe, miközben kezemet végig simítom arcán. Közelebb hajolok hozzá, nyelvemmel megnedvesítem felső ajkamat. Mindkét kezem a vállára siklik, majd megcsókolom. Eleinte csak lágyan teszem, majd egyre inkább mohóbban kezdem el falni mézédes ajkait.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Shane hálója Shane hálója I_icon_minitime26.06.12 9:16

Kíváncsian hallgatja végig a lány állítását, minek végén csak elmosolyodik, majd elégedetten biccent.
- Igen, ezt az elmúlt idők során sikerült kitapasztalnom, viszont azt sem akarom, hogy kiszolgálva érezd magad. Tudod, könnyű lenne belemondanod a telefonba, hogy "hé, te bunkó, eddig nem kerestél most már szomorodj meg a szobádban". Nem tiltakoznék, sőt, igazat adnék neked, hisz tényleg elég idegesítő lehet, hogy hetekig nem is hall az ember felőlem, aztán egyik pillanatról a másikra áthívom magamhoz anélkül, hogy köszönnék - tekintete határozott, ezzel is jelzi, komolyan gondolja. Tényleg úgy véli, hogy idegsítő szokása lett az, hogy azoknak akiket jobban ismer, nem kifejezetten köszön a telefonban, csak célozgat arra, hogy üdvözli az illetőt. Az pedig, hogy közel két hétig remete életet élt, minden bejövő hívást átvezetett a hangpostára, őt jellemzi. Egy munkamániás, nagy teherbírású fazon, aki ha a feladatával foglalkozik, senki mással nem hajlandó beszélni.
- Hát nem tudom... elég sokat rakoncátlankodott az elmúlt napokban a ketyegőm, de ezt betudtam annak, hogy nem aludtam eleget és sok kávét ittam - vonja meg a vállát. Mikor viszont Chloe arcán egy sunyi mosoly megjelenik, Shane is elmosolyodik, majd megcirógatja a lány nyakát.
- Nem tudom mit higgyek cica... Volt már rá incidens, hogy csak azért másztak nőnemű egyedek az ágyamba, hogy megkapják a jussukat... bár, belőled ezt nem nézném ki, túl ártatlan vagy - vigyorodik el. Csak ezután mászik ki Chloe után az ágy szélére, hogy alaposan megnyomkodhassa fájó nyakát.
- Nem kell ahhoz nagy tehetség, hogy valakinek a vállára dobjam a kezeimet és megnyomkodjam - vonja meg a vállát - ugyan, csinálom még ha gondolod! - már dőlne előre, hogy a lány szemeibe nézhessen, de az addigra már az ágyon térdel vele szembe. A vékony kezek a vállára tévednek, majd Chloe egyre közelebb hajol hozzá, minek egy újabb csók a végeredménye. Ám mielőtt ebben a kényelmetlen pozícióban ragadnának, egyik kezét a lány álla alá illeszti, másikkal az ágyra támaszkodik, miközben egyre húzódik az ágy párnái felé. A lány álla alatt lévő kéz, arra ösztökélheti, hogy kövesse Shanet, ki hamarosan a párnákra dől, Chloe-t pedig közelebb húzva magához, végigsimít annak hátán, nyakán, oldalán.
- Miért érzem úgy, hogy kihasznállak? - érdeklődik kíváncsian két csók között.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Veronica Chloe Foster
Veronica Chloe Foster



TémanyitásTárgy: Re: Shane hálója Shane hálója I_icon_minitime26.06.12 10:46

Mosolyogva figyelem, ahogyan Shane ajkai mozognak. Azok az édes kívánatos ajkak, amire nagy erőfeszítés kell, hogy ne vessem rá folyton magam. De erős vagyok és csak olykor engedek a nagy kísértésnek. Pedig mindig megpróbálok jó lenni a közelében, de egyszerűen nem túlzottan a dolog.
- Shane nem vagy bunkó, csak elfoglalt ember, amibe már bele törődtem. Legalább mikor áthívsz pár ilyen hosszú hét után, jobban örülünk egymás társaságának, nincs igazam? - Nekünk nem kell attól tartani, hogy megunjuk egymás társaságát, hiszen alig lássuk egymást, és akkor is nem sok időnk van, hogy kiélvezzük egymás társaságát, de az együtt töltött idő minden egyes másodpercét megpróbálom kiélvezni. Nem akarok panaszkodni, de néha tényleg jobb lenne, ha többet látnánk egymást. De nem követelőzök, talán így a legjobb, hogy mindkettőnknek meg van a külön privát kis életet egymás mellett.
- Néha nem ártana, ha kivennél pár nap szabadságot. Ha valamikor eltudsz szakadni a munkádtól, akkor keress fel, szerintem van pár ötletem, amivel el lehetne ütni az időt. - Valljuk be féltem, nem tesz jót neki ez a sok munka, néha azért Shane is lazíthatna, mint a legtöbb ember. Kislányos tekintettel nézek rá, lesve minden szavát.
- Ártatlannak tűnök? Amúgy azért mászok az ágyadba, mert nem vágyok semmi másra, csak rád. - Ha esetlegesen mást mondott volna, talán úgy elkapott volna a hév, hogy felképeltem volna. Nem azért vagyok most itt az ágyába, mert könnyűvérű nőcske lennék, engem az anyagiak sem érdekelnek, csak is Shane személyisége tart még itt. Tudom ez mind annyira hihetetlennek tűnik és nem is csodálom, hogy még neki is nehéz elhinni.
- De még is van hozzá tehetséged, mert eszméletlenül jól csinálod. Egyenlőre ennyi tényleg elég, nem akarlak már most kifárasztani. - Csak nem bírok magammal és muszáj még egyszer éreznem mézédes ajkait. Mindezek után követem Shanet, közben sunyi kis mosoly jelenik meg arcomon, ahogy ismételten támad egy ötletem. De még mielőtt véghez vinném tervemet, halkan felnevetek Shane kérdésére.
- Valóban kihasználsz? Eddig fel sem tűnt. - Adok neki még egy édes csókot, szempárom felcsillan, ahogy bele kezdek ördögi ötletembe. Mint egy kis cica úgy bújok Shane ölébe. Szorosan oda bújok hozzá, miközben mind a két tenyerem mellkasán pihen.
- Van valami kívánságod? - Huncut mosollyal kíváncsiskodok, még a válaszra várok, addig is élvezem, hogy most én vagyok domináns pozícióban.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Shane hálója Shane hálója I_icon_minitime03.07.12 14:13


- Lehet, hogy nem vagyok bunkó, de akkor is vehetném a fáradtságot Chloe, hogy néha tartsak egy kis szünetet és mondjuk elmenjek valamerre kiszellőztetni a fejemet, vagy ne havonta kétszer találkozzunk, hanem mit tudom én, hetente minimum egyszer... Az se normális, ha kapok egy nagyobb feladatot és azzal képes vagyok hetekre beburkolózni és játszani a remetét, mint valami befordult vadbarom... ez így nem élet. Manapság, tényleg érzem, hogy nem jó az az élet amit élek. Huszonkét éves vagyok és nem szórakozni járok, hanem... dolgozni az irodámba! Azért ez így elég röhejes, nemde? - pillant kíváncsian a lányra, mintha legalábbis azt várná, az helyeslő választ adjon, pedig nem azt akar. Soha nem bírta a negatív kritikát, de ha egyszer az kell ahhoz, hogy észhez térjen, hogy ismét visszarázódjon a valóságba, akkor kénytelen tűrni.
- Mondjuk... van egy olyan érzésem, hogy hamar megunnál, ha hetente többször is találkoznánk - cirógatja meg mosolyogva Chloe puha arcát.
- De ha gondolod, megoldhatom azt is, hogy többet találkozzunk... valahogy átpakolom az időbeosztásomat, maximum kevesebbet alszok - vonja meg a vállát, mintha nem számítana semmit az, hogy kevesebbet fog aludni. Minden esetre biztos benne, hogy megtudja valahogy oldani, hogy ha sokkal nem is, de valamivel többet találkozzanak.
- Igazad van... viszont amióta kirúgtuk az igazgató helyettest, azóta rengeteg befejezetlen dolog van még, amit nem sikerült befejeznünk. Már így is több mint öt hónapos csúszásban van a bevásárlóközpont építése - húzza el a száját elégedetlenül, de végül rácsapva a lábára abbahagyja.
- Mindegy, most ne beszéljünk a munkáról... már csömöröm van tőle - vigyorog.
- Öhmmm igen, olykor nagyon ártatlannak tudsz tűnni - bólogat hevesen, majd végigsimít Chloe karján. Csak ezután kezdi el kérésre masszírozni a vállait és a nyakát, amit a lány dicsérettel illet.
- Kifárasztani? Ugyan! - legyint, bár meg kell hagyni, kifejezetten fáradtnak érzi magát, ha most egy percre is behunyná a szemét, biztos, hogy elaludna, amit a lány nyilván nem venne jó néven.
Ahogy szépen lassan elkezd hátrálni, magával invitálva a lányt, megjegyzi, úgy érzi, kihasználja őt.
- Lehetséges... tudod, nagyon aljas tudok... lenni - magyarázza két csók között. Mikor Chloe az ölébe bújik, kérdő tekintettel mered rá, majd alsó ajkába harapva elvigyorodik.
- Ne tudd meg mennyi kívánságom lenne - sóhajtja, miközben végigsimít a lány vékony derekán, majd fenekénél fogva közelebb húzza magához, tekintete viszont Chloe szép arcáról az ajtóra siklik, minek túloldaláról furcsa neszezések szűrődnek be a szobába, melyek hamar el is halnak.
- Furcsa... - fordul vissza a lányhoz, kit most semmire nem cserélne el. Tudta ő, hogy ki kell ahhoz, hogy jobb kedvre derítsék.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Veronica Chloe Foster
Veronica Chloe Foster



TémanyitásTárgy: Re: Shane hálója Shane hálója I_icon_minitime04.07.12 3:08

Apró ráncok jelennek meg homlokomon, miközben kérdő pillantásokat vetek felé. Érdeklődve hallgatom minden egyes szavát, halványan elmosolyodok, mikor feltett egy kérdést.
- Csak egy kicsit röhejes. De nézd a pozitív oldalát, ha arra vetemednél, hogy adsz magadnak egy kis szabad időt, rám nyugodtan számíthatsz. Sőt, nem tartom kizártnak, hogy elfelejtetted, hogy hogyan kell szórakozni és ha gondolod megmutathatnám. - Szerintem az már magától érthetőik, hogy egyáltalán nem bánnám, ha több időt töltenénk el egymással, de elfogadom, hogy komoly munkája van, ami szinte minden erejét felemészti és ezért találkozunk keveset. Nem kell attól tartania, hogy a karrierje miattam siklana ki, hiszen jól tudom, hogy az sokkal fontosabb és nem fogom szabotálni munkáját. Leszámítva azt, hogy olykor kissé kifárasztom.
- Tegyünk egy próbát és kiderül. - Csillogó szempárokkal nézek rá, ahogy cirógassa az arcomat. Ezt a bánásmódot hetente többször is elviselném és úgy hiszem, hogy nem unnék rá egyhamar.
- Azt nem várhatom el tőled, hogy miattam kevesebbet aludj, de azt hiszem, hogy azt igen, hogy néha napján velem aludj. Így két dolgot is művelhetsz egyszerre. - Akármennyire is nyálasnak hangzik, de nekem az is elég lenne, ha csak mellettem lenne. Legalább többet láthatnám és érinthetném.
- Nem akarok okoskodni, de nem mindig mindent neked kell megcsinálni. Kicsit dőlj hátra és hadd, hogy a többiek is műveljenek valamit. - Úgy hiszem, hogy kijelenthetem, hogy ez a sok munka amit magára vállal az kezd nem normális lenni. Azt csodálom, hogy még bele nem roppant a sok felelősségbe.
- Ezt valahogy nem csodálom. - Halkan felnevetek mikor arról kezd el beszélni, hogy már csömöre van a munkától. Nem szívesen lennék a helyébe.
- Hm, talán azért, mert tényleg annyira ártatlan vagyok, néha. - Mosolyogva közlöm vele véleményemet, az utolsó szót egy fokkal halkabban ejtem ki. De még sem lehetek annyira ártatlan, ha már Shane ágyában vagyok. De ha Shane és az ártatlanság között kellene választani egy percig sem hezitálnék azon, hogy melyiket válasszam.
- Pedig, ha hiszed ha nem alaposan ki leszel majd fáradva, ha végeztem veled. - És most közel sem a masszázsra gondolok, hanem egészen másra, amit nem csak én élveznék, hanem mindketten. Megpróbálok vissza venni a mohóságomból és Shane szavaira figyelni.
- Mindig is buktam az aljas férfiakra. - Felhúzott szemöldökkel csipkelődni kezdek vele. Azt a mosolyt, ami arcán megjelenik már rég ismerek és semmi jót nem várok ezek után.
- Pedig szívesen megtudnám, sőt szeretném is teljesíteni őket. - Sejtelmesen elmosolyodok, ahogy az alattam lévő férfira tekintek. Mosolyom egyre jobban kezd felfelé ívelni, mikor megérzem derekamon kezeit és, hogy közelebb húz magához. Teljesen kizártam a külvilágot csak rá figyelek, meglepve nézem, hogy egészen más felé tekinget.
- Mi baj? Esetleg szellemet láttál? - Talán hallhatott, vagy láthatott valamit, ami elkerülte az én figyelmemet, de mentségemre szolgáljon, hogy most csak is rá összpontosítok. Kacéran nézek rá, miközben ismét egy csókot lopok tőle.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Shane hálója Shane hálója I_icon_minitime05.07.12 10:20


- Ha már egy kicsit is röhejes, akkor nagy gond van - sóhajtja elégedetlenül, majd hajába túrva kisöpri azt a szemeiből.
- Ezt örömmel hallom - mosolyog komiszul a lányra, de ugyan azzal a komolysággal hallgatja tovább, amivel elkezdte. Mikor valaki hozzá beszél, minden erejével azon van, hogy a legapróbb részleteket is megjegyezze a monológokból, elvégre elég furcsán hatna, ha pár perc elteltével már nem is emlékezne bizonyos dolgokra. Mind emellett tartja annyira a lányt, hogy komolyan odafigyeljen rá, így még az se tud senkit se kértségek közé zárni, hogy olykor-olykor megjelenik egy kisfiús mosoly a szája szegletében, vagy más felé pillant.
- Igen, bevallom tényleg elfelejtettem "szórakozni". Múltkor volt szerencsém elmenni egy casinóba, de hát...nem jártam túl jól vele - vonja meg a vállát - talán nem akkor kellett volna bemennem, mikor épp a legnagyobb munkámban vagyok, mivel hamar szakad olyankor a cérna - pillant fel elégedetlenül a plafonra. Elég kellemetlenek voltak azok a percek, bár meg kell hagyni, amellett, hogy a szíve nekiállt ficánkolni, attól még élvezte. Végre megmondhatta a magáét egy félnótásnak.
- Minden esetre majd megmutathatnád - kacsint a hölgyeményre kihívóan.
Ahogy az alvásra terelődik a téma, Chloe fel is hoz egy ötletet, amire felcsillan a fiú szeme.
- Valóban? Remek! El is kezdhetnénk akkor - paskolja meg maga mellett nagy lelkesen a párnát, bár ezzel nem arra akar utalni, hogy már most, még sötétedés előtt leakarna feküdni, főleg aludni. Sokkal inkább arra, hogy elég nagy az ágya ahhoz, hogy két személy elférjen rajta.
- Ezt többen mondták már, de olyan munkamorálom van, hogy néha még én se bírok vele... ahányszor átadtam feladatokat másoknak, soha nem a várt eredményt kaptam. Lehet, hogy nem bízok eléggé az emberekben, de úgy vagyok vele, ha valaminek megvannak a paraméterei, akkor azt tartsák is be, ne kezdjenek el okoskodni és más nézeteket felállítani. Mert akkor jön Mr. Idősebbik Hemsworth testvér és szétcsap a nép között. De igazad van... majd beszélek apámmal, hátha tudunk tenni valamit az ügy érdekében - fejezi be, majd kijelenti, térjenek el a témától mert kezd idegbajt kapni tőle. Mind emellett, ha már Chloe átjött hozzá, akkor ne a meló legyen a fő témájuk, mivel ezzel hamar ellehet egy embert idegeníteni magunktól.
- Nézz magadra Szépségem! Bájos arc, törékeny alkat. Ki ne képzelné azt, hogy nem vagy egy ártatlan lányka? - teszi fel kíváncsian a kérdést, miközben óvatosan megérinti Chloe arcát ezzel is nyomatékosítva állítását.
- Ó, ebben biztos vagyok - nevet fel jóízűen, szemét pedig le sem veszi a lány finom vonású arcáról. A kívánságaira vonatkozó kérdésekre, állításokra nem válaszol, helyette csak finoman cirógatni kezdi vendége hátát, majd közelebb hajol hozzá és egy óvatos puszit nyom a vállára. Miután közelebb húzza magához, tekintete rögtön megállapodik az ajtón, mintha valakivel vagy valamivel találkozott volna a tekintete. Összeráncolt szemöldökkel figyeli az ajtót, csak Chloe kérdése hozza vissza a jelenbe.
- Nem, csak... biztos csak fürödni ment az öcsém - válaszol, majd visszafordulva a rajta elhelyezkedő lányhoz engedi, hogy az ismét megcsókolja. Kezét óvatosan a dús hajzuhataggal eltakart tarkóra csúsztatja, majd így, szinte magához láncolva a lányt, nem engedi el. Szabad keze megtalálja Chloe lábát, majd azon feltűrve a ruhát, óvatosan cirógatni kezdi a puha bőrfelületet. Becsületére váljon, hogy eltekintve attól, hogy bár ennyi pénzzel rendelkezik, még se akar minden második lányt a szobájába, majd az ágyába csalogatni. Hosszú hónapok óta nem volt együtt mással, csak Chloeval. Ezzel a gondolattal vándorol át szája a lány nyakára és jutalmazza azt óvatos, puha csókokkal.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Veronica Chloe Foster
Veronica Chloe Foster



TémanyitásTárgy: Re: Shane hálója Shane hálója I_icon_minitime05.07.12 13:41

Valahogy nem tudom, hogy mit kellene neki mondanom, de azért megpróbálkozok pár kedves szóval, de sosem voltam a szavak embere, inkább a tetteké.
- Nincs nagy gond, nem kellene így felfognod. - Még nincs minden veszve, bár is szerintem. Ha akarna, akkor még tudna a dolgokon szépíteni. Faital még, sőt túl fiatal, hogy életét csak is a munkának szentelje.
- Reméltem is, hiszen szeretek neked örömöt okozni, legyen szó bármiről. - Szeretnék vele több időt tölteni, de tudatában vagyok azzal, hogy nem sajátíthatom ki. De azért még is olyan jó lenne együtt eltölteni egy egész napot nem csak pár órácskákat. Amikkel semmi baj sincs, mivel azt a kevés együtt töltött időt is piszkosul élvezem, de már nem tudom, hogy meddig leszek hajlamos tovább csinálni ezt. Mert szeretek vele lenni nagyon is, de azt nem bírom ki, hogy alig találkozunk.
- Lemerném fogadni, hogy azért nem volt szerencséd, mert nem vittél magaddal kabalát. - Ezzel kissé megpróbálok magamra célozni, hiszen belőlem is lehetne kabala vagy még sem? Talán túl naiv vagyok, de hiszem, hogy egy kaszinóban tudnék neki szerencsét okozni. Nem venném rossz néven, ha olykor máshol is találkoznánk. De ezt eddig még nem vetettem fel, arra várok, hogy neki jusson előbb eszébe.
- Szívesen megmutatom. - Oh, de még mennyire szívesen. Akármit megmutatnék neki, amire vágyik. Lassan kezdem magam könnyűvérűnek érezni a közelébe, de erről nem tehetek, képtelen vagyok neki ellen állni. Olyan hatással van rám, mint még soha senki.
- Valóban, de erre majd talán később kerítsünk sort. - Szívesen aludnék vele és tölteném itt az éjszakámat, de még mielőtt az alvásra kerülne a sor, előtte még ennél is jobban ki szeretném fárasztani. Ha már így is alig látom, akkor legalább abban az időben, mikor együtt vagyunk, akkor legalább egy kicsit megszenvedtetem.
- Hm, hát remélem, hogy ez a dolog megoldódik és több időd lesz, akár rám is. - Féltem, hogy egyszer a sok munkába belebolondul. De ebbe már nekem nagyon beleszólásom, hiszen neki kell tudnia, hogy mi jó saját magának. Remélem észhez tér és enyhít a saját körülményein.
- Talán az nem képzelné el, hogy ártatlan lányka lennék, aki közelebbről is ismer. - Shane is tudhatná, hogy mennyire nem vagyok már ártatlan, azt hiszem, hogy tettem pár olyan dolgot ami ezt tanúsíthatja. Mikor megérinti arcomat elmosolyodok.
- Nem akarsz még biztosabb lenni? - Kacéran nézek bele gyönyörű szemeibe. Ha gondolná bebizonyítom, hogy nem csak dobálózok a szavakkal. Szeretnék neki bizonyítani, de főleg azt szeretném tanúsítani, hogy mennyit is jelent számomra és minden tőlem telhetőt megtennék érte.
- Vegyük be az öcsikét is a buliba. - Felnevetve viccelődök vele. Remélem nem veszi komolyan, ami most kicsúszott a számon. Szívem még jobban zakatolni kezd, mikor közelebb húz magához. Annyira jól esik az érintése, el sem tudja képzelni, hogy erre már mióta várok. Lágyan bele harapok alsó ajkamba, miközben Shane apró csókokkal kényezteti nyakamat. Túl jó hozzám, amiért nagyon hálás vagyok.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Shane hálója Shane hálója I_icon_minitime19.07.12 9:34

- Azt mondod? - teszi fel a kérdést kíváncsian, miközben a lánykára pillant.
- Én pedig annak örülök a legjobban, ha te örömöt akarsz okozni nekem. Viszont azt én még mindig nem tudtam kitalálni, én miként viszonozhatnék neked mindent, amit eddig kaptam - szemében a kíváncsisághoz őszinte csillogás párosul, hisz tényleg úgy érzi, mindent amit eddig a lánytól kapott, azt ő is vissza akarja adni neki, elvégre megérdemli nem igaz?
Az elkövetkezendő pár perce fejben azzal telik, hogy kitalálja, miként juttathatja magát több szabadidőhöz, amit aztán Chloe társaságában töltene. Szinte biztos benne, hogy akkor sem unatkozna, mi több, jobban szórakozna mint az irodájában. Elég siralmas, hogy egy huszonegy-két éves srác már irodához és komoly munkamenethez van kötve. De ez van, ha valakinek a fia magasabb IQ-val rendelkezik az átlagosnál és nyitottabb az építészre, mint a családban bárki más.
Mikor kitérnek a szórakozásra, Chloe megejt egy mondatot, amire Shane arca felderül és széles mosoly terül szét az arcát.
- Igen, ez lehet! Jól van, majd ha legközelebb megyek valahova, akkor begyömöszöllek a zsebembe, rendben? - gonoszkodik kihívó tekintettel, majd egy óvatos puszit nyom a lány szája széléhez.
- Most nem is tudnék elaludni - válaszolja. Ez teljes mértékben igaz, hisz a lány társaságában olyan aktívnak érzi magát, mint máshol és más mellett talán soha.
- Megígérem, kitalálok valamit, hogy több időt tölthessek együtt veled jó? - simít végig hüvelykujjával a lány szemöldökének ívén, majd megcirógatva a nyakán, óvatosan elmosolyodik - Erre biztos fogok találni valami megoldást.
- Én viszont tudom jól, hogy nem vagy olyan ártatlan, amilyennek kinézel, szóval nem is szükséges ezt hangoztatni. Inkább mutasd meg!
- pillant kihívóan, határozottan a szemébe.
- Szeretnéd, ha az lennék? - érdeklődik, majd kezét a lány vállára simítja, egészen a ruhájának pereméhez. Nem kellene túl nagy erőfeszítést produkálnia ahhoz, hogy levegye róla az anyagot, de kíváncsi rá, Chloe mit akar még csinálni az este folyamán. Mikor meghallja, hogy az ajtó túloldalán valaki ólálkodik, egy pillanatra elkapja a tekintetét a lányról, hogy megbizonyosodjon róla, senki nem jön be.
- Micsoda? - hangja kétségbeesettnek hat, ahogy visszakérdez. Valamiért nem tudja elképzelni, hogy a lány vadállat módjára berángatja a fiatalabb Hemsworth-ot a szobába. Értetlenül mered a lányra, csak akkor sikerül elmosolyodnia, mikor rájön, csak hülyéskedett. Csak ezután hozza közelebb magához, majd kezdi el apró csókokkal behinteni nyakának puha, finom bőrét.
Ezt követően kezét a hátára simítja, majd lehúzza maga mellé az ágyra, hogy egy vonalban legyenek. Oldalára fordulva megtámaszkodik bal karján, így hajol közelebb a lányhoz, hogy újra megcsókolhassa. Keze többször lesiklik Chloe combjára majd vissza az oldalára, nyakára. Ujja többször beleakad a ruha mell részébe, hogy azt esetlegesen levegye róla, de egy apró szájremegéssel mindig felhagy a művelettel. Talán fél? Vagy nem akar hirtelen belecsapni a közepébe? Vagy a lány "visszaigazolására" vár?
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Veronica Chloe Foster
Veronica Chloe Foster



TémanyitásTárgy: Re: Shane hálója Shane hálója I_icon_minitime19.07.12 11:01

- Igen. - Egyet bólintok, hogy ezzel és megerősítsem szavaimat. Mert még nem nagy a gond, bár én csak külső szemlélő vagyok és én így látom a dolgokat.
- Még, hogy nem tudod? - Kérdőn nézek rá. Eddig sem panaszkodtam és úgy érzem, hogy nincs is szükség arra, hogy bármit is viszonozzon nekem. Beérem azzal a pár csodálatos órával, amit együtt töltünk. Sosem voltam nagyravágyó, talán ez miatt nem tudom, hogy hányadán is állunk. Nem hiszem, hogy ez kapcsolat lenne, csupán élvezzük egymás társaságát. De, hogy egy egészen másik szintre lépjünk, neki kell megtenni a kezdő lépéseket. Sosem erőltettem semmit sem, mindig csak azt néztem, hogy neki mi lenne jó. Mert eddig, ami neki jól volt az nekem is. Csak szeretnék több időt tölteni vele, de abba már nincs beleszólásom, hogy hogyan ossza be az idejét, hogy nekem több jusson belőle.
- Nem is férnék bele a zsebedbe. - Felhúzott szemöldökkel nézek rá, de a kapott puszi után akaratlanul is elmosolyodok. Annyira szeretem, mikor ilyen gyengéden bánik velem.
- Nem is hagynálak. - Még mit nem! Olyan rég láttam már, végül is nekem is kijár pár óra a társaságából. Meg amúgy is megvannak a módszereim arra, hogy ne tudjon elaludni. Különben sem vagyok fáradt, ezért egy kimerítő éjszak áll előttünk.
- Tényleg? - Ártatlanul nézek a szemébe, miközben cirógat. Nem arról van szó, hogy nem hinnék neki, csupán annyira hihetetlennek tűnik, hogy több időt töltsünk együtt. De egyáltalán nem bánnám, ha meg tudná oldani. Csak kissé tartok attól, hogy ha ennél is több időt töltünk együtt, hogy majd még a végén rám un.
- Annak is eljön még az ideje. - Nem akarok a dolgok elé rohanni, elvégre előttünk van még ez a gyönyörű este. Aminek minden egyes adandó pillanatát szeretném kiélvezni.
- Szeretném. - Kacér tekintetemet le nem veszem róla. Úgy látszik, hogy Shane tart attól, hogy bárki is ránk nyitna ilyen helyzetben. Végül is még semmibe sem kezdtünk bele, de remélem, hogy senki sem fog minket megzavarni.
- Nyugi drága, csak vicc volt. - Úgy látszik, hogy ilyennel nem szabad viccelődnöm, mivel Shane arca mindent elárult. Viszonylag megnyugodtam, mikor Shane is elmosolyogta magát. Isteni érzés, ahogyan a nyakamat csókolgassa. Egész testemet átjárja az a kellemes érzés, amit csak neki köszönhetek. Mikor már mellette vagyok élvezettel viszonozom a csókot. Ajkai olyan édesek, hogy legszívesebben sosem válnék el tőlük. Jól esik, ahogy simogassa testemet, de még is olyan bizonytalannak tűnik. Ami persze nem hagy nyugodni.
- Talán már nem kívánsz? - Félénken teszem fel kérdésemet, mert rettegek a választól. Régebben sokkal szenvedélyesebb volt, most meg úgy ér hozzám, mint ha attól tartana, hogy bármelyik pillanatban eltörnék.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Shane hálója Shane hálója I_icon_minitime24.08.12 8:36


A lány válaszára gunyoros mosoly jelenik meg Shane arcán, majd ujjbegyeit óvatosan végighúzza Chloe vállán, ruhátlan karjain. Mozdulatai óvatosak, mintha attól félne, megsebezheti a lányt a puszta érintésével, hisz olyan törékenynek tűnik.
Azt még nem tudja, hogyan fogja megoldani a több együtt töltött időt, de ha már egyszer megígérte, akkor küzdeni fog azért, hogy meg is valósuljon, hisz neki is szüksége van a lány közelségére, kell neki, és ezt figyelembe fogja venni. Ha kell, csökkenti az óraszámát vagy átruház egy-két feladatot a többi emberre, akikben eddig nem tudott megbízni, hisz az oka megvolt rá. Ha ő azt mondta hogy az X tengelyen tolják arrébb a házat a csatorna miatt, akkor azok biztos az Y tengelyen valósították meg ugyan ezt, ő pedig a haját tépve köszörülhette ki a csordát, miközben nem emelhette meg a hangját.
- Nem is kellene hozzá a zsebem - válaszol két óvatos csók között. Lehet, hogy pár pillanattal ez előtt még zsebet említett, most viszont, ha jobban belegondol, szeretné, ha úgy vihetné bárhova is magával a lányt, hogy mindenki látja őket. Barátok, munkatársak és olyan emberek, akik irigykedve figyelik őt nem kis vagyona és neve miatt. És onnantól kezdve azt is tudnák, hogy a nyálas, elkényeztetett kölyök ragaszkodni is tud valakihez, hogy őszinte és nem cserélgeti a nőket percenként.
Hosszú ujjai lelkesen szórakoznak a ruha peremével, mintha nem tudná legyűrni a késztetést, hogy lehámozza a lányról, mintha legalábbis a bábja lenne. Ajkai hozzáérnek a lány vállához, majd egészen a nyakáig menetel vele óvatosan, épphogy csak érintse a finom bőrfelületet. Mikor viszont Chloe megemlíti, hogy hívják be az öcsit is, Shane kis híján kitér a hitéből és ez a meglepettség az arcára is kiül.
Mikor visszatér minden a rendes kerékvágásba, Shane lehiggad, óvatosan simít végig többször a lány combján, derekán és vállán, miközben szakadatlanul csókolja Chloet. Érintései viszont bizonytalanok. És ez idővel a lánynak is feltűnik.
A kérdésre megrázza a fejét.
- Nem, nem, erről szó sincs - válaszolja, majd lesütve a szemét elfordul választottjától. Idegesen nedvesíti be az ajkait, majd felpillant a lányra. Fogalma sincs, hogy fogalmazzon.
- Chloe... tudod... én.... izé - motyog remegő hangon. Most egy suta gyereknek érzi magát, aki nem tudja, hogy mondja meg az anyjának, hogy eltörte a kedvenc vázáját, amit régóta nagy odafigyeléssel tart a vitrinben. Csak az a gond, hogy egy váza eltörésén nem függ a jövő, nem igaz? Így megköszörülve a torkát, határozott arccal folytatja, amit dadogva elkezdett.
- Már egy ideje többet érzek irántad, mint annak előtte - ezzel próbál arra célozni, hogy a heccből együtt töltött esték már egy teljesen más galaxisba valóak, míg mostani érzelmei földhöz, Chloéhoz kötöttek. Lassan emeli meg a kezét, ami a lány arcán állapodik meg, ő pedig lassan lehúzva magához, egy újabb csókkal jutalmazza. Mozdulatai óvatosak, gondoskodóak és őszinte szeretetről árulkodnak.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Veronica Chloe Foster
Veronica Chloe Foster



TémanyitásTárgy: Re: Shane hálója Shane hálója I_icon_minitime24.08.12 10:11

Valami miatt más érzetem van. Nem olyan ez a mai együttlét, mint lenni szokott. Talán csak Shane fáradt és ez hatással van rám is. Ezzel ámítom magam, mert nem akarom azt hinni, hogy valami megváltozott közöttünk. Félek a változásoktól, mert a változás nem mindig jelent jót. Bár azt sem tartom kizártnak, hogy rám unt és hirtelen ezért ilyen távolságtartó velem szemben. Biztosan elege van belőlem, mert túl sokat követelek tőle. Mindössze csak annyit szeretnék, hogy több időt szánjon rám, de tudom, hogy nem mondhatom meg neki, hogy mitévő legyek, elvégre nem vagyunk egy pár. Mi csak... hogy is mondjam közeli barátok vagyunk, akik olykor jól érzik magunkat egymás társaságában.
- Ezzel mire akarsz célozni? - Ami azt illeti, még nem mutatkoztunk együtt a nyilvánosság előtt. Ez amolyan titkos kapcsolat volt eddig. Nem kicsit félek, hogy mi lenne akkor, ha elkísérném különböző helyekre. Biztosan azt gondolnék rólam, hogy pénzéhes szajha vagyok és csak azért vagyok vele. Amolyan ágyasként tekintenének rám, mivel ők nem látnak be a kulisszák mögé és nem is tudhassák, hogy mi folyik valójában kettőnk között. Ennyi idő elteltével már rég le szokott rólam kerülni a ruha, de most valamiért még mindig rajtam van. Jól esik, hogy csókolgassa vállamat, illetve nyakamat, de még sem olyan szenvedélyes, mint szokott lenni. Lassan már úgy érzem, hogy egy cseppet sem kíván, hogy csak kényszerből teszi ezt. Úgy csókolom, mint ha az életem múlna rajta. Azt akarom, hogy újra izzon közöttünk a levegő, úgy mint régen.
- Akkor biztosan van valakid. - Idegesen kezdem el szorongatni ruhám szélét, miközben magam elé bámulok. Nem hittem volna, hogy egyszer ennyire fog fájni. Hiszen mit is várhattam volna? Nem vagyunk egy pár, nem is kell akkor hűségesnek lennie hozzám. Olyan rossz erre gondolni, de megpróbálom vissza tartani könnyeimet. Nem akarom, hogy sírni lásson. Kérdőn nézek rá, lélegzet visszafojtva, heves szívveréssel várom, hogy végre mivel fog elém állni. Mikor végre megtudtam azt, amitől oly annyira féltem, szívem hevesen kezdett el dobogni. Erre nem számítottam, de még is rettegek. Nem érzem magam elég jónak, hogy szeressen. Sosem leszek elég jó számára.
- Ez neked problémát jelent? - Félénken, de még is rákérdezek, egyszerűen tudnom kell. Mert, ha igen, akkor most rögtön jelentse ki és ennyi volt. Mert nekem ez fáj, hogy csak így játszadozunk egymással, mert én is többet érzek már iránta, mint egy barát iránt szokás, de túlságosan is félek bevallani. Ezen még rá érek rágódni, most pedig csak arra koncentrálok, hogy boldoggá tegyem, mert ha Shane boldog, akkor én is az vagyok. Úgy csókolom, mint ha képtelen lennék betelni vele.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Shane hálója Shane hálója I_icon_minitime28.08.12 16:54

Shane érzi, ahogy hozzáér a lány bőréhez, hogy valami megváltozott. Nem csak a maga részéről, hisz az ő érzelmei valósak, és biztosak. Azt tartja furcsának, hogy a lány meg-megremeg érintései alatt. Mint... mintha félne. Ez pedig furcsa érzetet kelt Shane-ben, amivel nem tud mit kezdeni. Igyekszik nem odafigyelni rá, viszont ezt szinte lehetetlen elérnie.
- Arra, hogy legközelebb együtt megyünk valahova! - pislant fel a hölgyeményre - kezdem unni a bujdosást, "titok kapcsolatot". Ez senkinek jó. Mind emellett szeretném már látni, hogy a vadmacskám, hogyan is szórakozik valójában - kacsint rá nagy lelkesedéssel, miközben óvatosan végigsimít a vékonyka karokon, majd keze áttéved a lány oldalára, amin ugyan azt a mozdulatsort teszi meg, amit pár pillanattal előbb. Reggel még gondolni se merte volna, hogy majd azt mondja a lánynak, hogy együtt járjanak szórakozni, vagy bárhova. Azt pedig főleg nem, hogy megint egy ágyban fognak kikötni. Hát, nincs vita, el kell egy kicsit dobni a munkát ahhoz, hogy végre felnyíljon a szemünk, nem igaz? Nem élhetünk befásultan, négy fal között egy szénakazal nagyságú kupacra emlékeztető papírhalommal, amiben lassan meg lehet fulladni. Főleg nem akkor, ha az ember még fiatal.
Óvatosan csókolja végig a lány vállát és nyakát, bár koránt sem olyan vad, mint amilyen lenni szokott egy átlagos napon. Legnagyobb meglepetésére Chloé úgy kap az ajkai után, mintha legalábbis fenyegetni akarná őt. Akaratlanul kap a lány dereka után, hogy közelebb húzza magához, ám azzal a lendülettel, mihelyst meghall egy számára nem kívánatos mondatot, el is tolja magától.
- Micsoda? - hüledezik. Egyszerre érez dühöt, megaláztatást és kényszert arra, hogy fennhangon elnevesse magát.
- Igen, van valakim! Te! - emeli ki a Te szócskát amennyire csak tudja. Chloé idegességét próbálja azzal elűzni, hogy felkönyökölve belebújik nyakhajlatába, amit óvatosan kezd el csókolni. Ezzel a ragaszkodását és gyöngédségét próbálja kifejezni. Azt, hogy hatásosan-e vagy bénán, azt nem tudja. Az a lényeg, hogy ő ezt annak érzi.
Csak ezután mondja el, mit is érez már valójában. Eleinte csak idétlen dadogásra futja tőle, de végül sikerül mindent úgy kimondania, ahogy... nem akarta. Elég ügyetlenül, sután hangzik, de nincs mit tenni, már kimondta.
- Nem, Chloé egyáltalán nem jelent gondot... inkább az a kérdés, hogy neked gondot jelent e. Figyelj, én nem tudom, hogy neked változott e valamit a véleményed rólam, nem tudom, meddig szeretnél elmenni. Azt viszont itt és most leszögezem, hogy akarlak téged! - sötét szemei vadul villognak. Kezét a lány derekára teszi, majd lehúzza maga mellé az ágyra, ő pedig átfordulva oldalára néz bele Chloé lélektükrébe.
- Míg eleinte csak egy amolyan... jó szórakozást nyújtottunk egymásnak, mostanra felnyílt a szemem, hogy szükségem van rád, és azt, amit eddig elrejtettem előtudtam bányászni és mostanra már biztos érzéssé nőtte ki magát. Szeretlek! - suttogja, miközben ujjait óvatosan végighúzza a lány finom vonású arcán. Homlokától egészen az álla vonaláig.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Veronica Chloe Foster
Veronica Chloe Foster



TémanyitásTárgy: Re: Shane hálója Shane hálója I_icon_minitime30.08.12 1:02

Eddig csak barátok voltunk, akik olykor közelebb is engedték egymást magukhoz. Semmi elkötelezettség, csak a vad élvezetek közreműködését élveztük. Eddig ment is a dolog, bár tudhattam volna, hogy egyszer eljön az idő, mikor már mindketten többre vágyunk, de nem hittem, hogy az a pillanat, ilyen gyorsan bekövetkezik. Nem, mint ha ellenemre lenne, de már nem merek úgy hozzá érni, mint azelőtt tettem.
- Komolyan? - Meglepett pillantásokkal nézek rá, ahogy elárulta, hogy legközelebb valahova együtt megyünk. Ez miatt izgatott lettem, hiszem még soha sehol sem voltunk még együtt, most pedig ez már annyira hirtelen jött. Bár, örülök ennek, de nem akarom, hogy úgy tekintsenek rám, mint Shane egyik alkalmi barátnője, akivel csak azért van együtt, hogy aztán megfektesse.
- Akkor remélem, hogy szeretsz táncolni. - Halovány mosollyal ajkaim szegletében nézek rá. Ha annyira tudni szeretné, hogy hogyan szórakozok, hát akkor adok rá esélyt, hogy megtapasztalja, csak bírjon velem lépést tartani. Számomra ez a közös szórakozós egészen új szintre tereli eddigi kapcsolatunkat, hiszen ezzel kitesszük magunkat a kíváncsi szemeknek, amik oly annyira minket fognak fürkészni. Fejemet hátra hajtom, hogy jobban hozzá férjen nyakamhoz, hogy csókolgatni tudja, amit annyira élvezek. Engedem, hogy közel húzzon magához, de mikor eltol félénken nézek rá, hogy mi rosszat tettem. Lesütött szemekkel hallgatok, mielőtt még valami ostobaságot mondanék. Nem szokásom sírni, de annyira elérzékenyültem attól, hogy arra gondoltam, hogy talán van valakije, hogy vissza kellett fognom könnyeimet.
- Sajnálom, hogy nem bíztam benned és azt hittem, hogy rajtam kívül is van valakid. - Próbálok mentegetőzni, mert most nagyon is ostobának érzem magam. Arra sem lenne semmi okom, hogy féltékeny legyek, elvégre nem vagyunk egy pár. Az újabb csókoktól, valamilyenféle szinten megnyugvás járja végig egész testemet, mondhatni úgy is, hogy nagy kő esett le szívemről úgy, hogy tudom, hogy nincs rajtam kívül senki más az életében.
- Nem jelent gondot, véleményem pedig változott rólad és szeretnék elmenni a végsőkig. Annyira vártam már, hogy ezt mond. - Ahogy magához húz, egyik lábamat felteszem combjára, miközben próbálom felvenni vele a szemkontaktust. Mellette gyenge nőnek érzem magam, mert érintésétől képes vagyok elgyengülni, utána pedig lázba jönni.
- Én is szeretlek. - Az a határozott nő, aki eddig voltam egy pillanat alatt megszűnt létezni, ahogy gyengéd érzelmeimről vallok neki. Félénken árulom el, hogy én is már többet érzek iránta, mint ezelőtt. Túl nagy a csábítás, én pedig engedek neki. Újból megízlelem édes ajkait, miközben kezemmel felfedező útra indulok lapockája felé.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Shane hálója Shane hálója I_icon_minitime31.08.12 13:57


Legszívesebben a haját tépné a jelenlegi helyzetük miatt. Fogalma sincs, miért csapnak úgy össze az érzelmek a feje fölött, már-már levegőt se kap tőlük. Egyik pillanatban végtelen vágyat érez, másikban pedig kételkedést. Tudja jól, hogy a lánynak is szüksége van rá, azt viszont nem tudja, hogyan. Ugyanis annak idején, mikor egymásba botlottak, már megvolt az a kis szikra, ami őket egészen idáig juttatta. Talán... talán szerelem első látásra? Lehet így nevezni? Nem lehet eldönteni, az övék mi. Annyi biztos, hogy a fiú számára Chloe fontos, tiltott gyümölcs, aki bár itt van, mégis érinthetetlennek tűnik. Fél, hogy ha megmutatja, elmondja, mit is érez valójában, akkor minden megváltozik. A kapcsolatuk is más vizekre evezhet, esetlegesen Chloenak onnantól kezdve nem lenne szüksége rá. Ebbe pedig minden bizonnyal beleőrülne. Ennek ellenére mégis próbál őszinte mosolyt csalni az arcára.
- Komolyan - válaszol lágy, óvatos hangnemben. Őrül a lány vad pillantásának, és annak, hogy a pillanatnyi kétségbeesés eltűnik a bájos arcról.
- Őőő... hát, szeretni szeretek, de nem tudok - vigyorodik el, ahogy ezt kimondja, majd belegondol abba, milyen párt alkotnának a színpadon. Természetesen nincs semmi gond a tánctudásával, épp elég arra, hogy valakit felkérjen egy keringőre vagy lassúzásra. Azt viszont senki ne kérje tőle, hogy nekiáll tangózni, vagy salsázni. Ahhoz nincs meg a kellő tudása és meg kell hagyni, nincs is rá szüksége. Előkelősége révén megtanították az alapokra, ami épp elég számára.
Ezt követően ismét visszatér a szenvedély, de inkább úgy viszonyulnak egymáshoz, mintha ez lenne az utolsó. Jól érezhető a levegőben, hogy mind ketten félnek valamitől, okot viszont nem tudnának rá mondani. Illetve, de. Shane biztos, viszont félő, elég bután hangzana.
Chloe kérdésére eltolja magától, és értetlen, szigorú arckifejezéssel mered a szép formájú szemekbe. Nem is érti, hogy tehetett fel ilyen kérdést. Ha meg lenne hozzá az ereje, nyilván olyan lendülettel lökte volna el magától, hogy a végén a földön kötne kis szegény teremtés.
Csak ezután kezd bele a mesélésbe, melyet még a saját szájából is hihetetlennek tart. Eddig mindenki egy kis ficsúrnak tartotta, aki napi szinten válogatja a nőit, nem tud szerelembe esni, csak kelléknek tartja a másik nemet. Ennek ellenére, amióta belépett Chloe az életébe, nem feküdt le más nővel, nem nyílt meg senkinek, csak neki. És persze nem is szeretett azóta mást, csak őt. Ezt pedig most a lány tudtára is adja.
- Hidd elé én is... - nevetgél zavartan - csak tudod, eddig nem mertem. Ne kérdezd miért, nem tudom. Fogalmam sincs - vonja meg a vállát értetlenül egy nagy sóhaj kíséretében. Amint Chloe is kimondja a bűvös szót, sötét szeme felcsillan, ajkaira mosoly húzódik. Újra ismét egymáshoz húzódnak. Shane ajkai óvatosan érintik a lányét, és hagyja, hogy a másik a hátára tegye a kezeit. Csodálja, hogy képes volt idáig eljutni. Soha nem volt ilyen téren a szavak embere, most mégis sikerült megtörnie a jeget.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Veronica Chloe Foster
Veronica Chloe Foster



TémanyitásTárgy: Re: Shane hálója Shane hálója I_icon_minitime31.08.12 17:22

Elmúlt az a biztonság érzetem, amit akkor éreztem, mikor a közelemben van, most inkább valami egészen más kezdett eluralkodni rajtam, amit még én sem tudok mire vélni. Félek is meg nem is. Tőle nem félek, csak attól, hogy mi lesz velünk! Mert eddig csak két ember voltunk, akik nem tartoznak egymáshoz, kötetlenül és szabadon éltünk és olykor egymás vágyaival űztünk vad játékot. Régebben ruháit tépve tepertem le, de most még az érintésétől is megriadok. Talán csak attól, hogy érzem, hogy már Shane sem olyan hévvel nyúl hozzám. Egy nő mindig megérzi ha valami más lett, mint ahogy én is érzékeltem kettőnk között a változást.Tudtam, hogy egyszer ezzel is szembesülnöm kell, de azt még a legvadabb álmaimban sem hittem volna, hogy ez a nap ilyen hamar rám talál.
- Na és azt is tudod már, hogy hova fogunk menni? - Nagyon is felkeltette a kíváncsiságomat, ha most azonnal nem csap le képes leszek már holnap azzal zaklatni, hogy tartsa be ígéretét. Persze akármennyire is szeretném vele tölteni a holnap napomat, tudom, hogy számára a munkája is fontos, ezért nem tehetek mást, mint várok arra, hogy telefonom ismét megcsörrenjen egy tőle kapott hívástól.
- De azért táncolnál velem? Meg szeretném nézni, hogy mennyire is nem tudsz táncolni. - Persze nem olyan helyre vinném, ahol klasszikus táncokkal kellene remekelnie, nekem bőven megfelel más tánc fajta is. Elvégre azt hiszem, nem kis szerénységgel jó táncosnak mondanám magam és már most kedvem lenne megtáncoltatni. Annyi minden van még, amit nem csináltunk közösen, mint ahogy még soha sem táncoltunk együtt. Remélem azért lesz időnk mindent bepótolni, ami eddig kimaradt. Ahogy végre őszinték tudunk egymással lenni gyengéd érzelmeinkről, amik egymáshoz fűznek minket, valamilyenféle módon lelkem megnyugvásra talált, hogy végre ki tudtam mondani azt az egy betűs szót, amit már oly annyira tudatni akartam vele. De mindeddig féltem, hogy nem találnak érzéseim viszonzásra, de így, hogy tudom, hogy Shane is ugyan azt érzi irántam, mint én iránta teljesen felszabadulok eddigi feszült állapotomból.
- Kimondanád még egyszer? Mert még mindig nem akarom elhinni. - Úgy érzem magam, mint ha egy tündérmese kellős közepébe csöppentem volna bele. Annyira hihetetlen, hogy ez velem történik meg, elvégre soha sem hittem, hogy egyszer ezt fogom tőle, hallani, ezért is hitetlenkedek benne, hogy mit is mondott. Szerelmes csókokkal halmozom el Shane édes ajkait, miközben a lehető legközelebb húzódok hozzá. Szeretném azt érezni, hogy ez tényleg a valóság, és most már csak is az enyém. Kezem hátáról óvatosan felcsúszik tarkójához, majd bele túrok tincseibe. Egy röpke pillanatig elválnak egymástól ajkaink, míg elhajlotok tőle, hogy aztán csillogó szemekkel nézzek végig rajta.
- Mennyire vagy fáradt? - Érdeklődök, miközben kezemet egészen mellkasáig lehúzom, ahol játszadozni kezdek az ingén lévő egyik gombbal. Szívesen megszabadítanám már minden rajta lévő ruhadarabjától, hogy szerelmünket megpecsételjük a lehető legélvezetesebb módon.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Shane hálója Shane hálója I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Shane hálója

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Blaise hálója
» Shane dolgozószobája
» Shane Blackstone
» Shane L. Sullivan
» Shane Christopher Hemsworth

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Hemsworth birtok-