welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Kate Blackwell Vote_lcapKate Blackwell Voting_barKate Blackwell Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Kate Blackwell Vote_lcapKate Blackwell Voting_barKate Blackwell Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Kate Blackwell Vote_lcapKate Blackwell Voting_barKate Blackwell Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Kate Blackwell Vote_lcapKate Blackwell Voting_barKate Blackwell Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Kate Blackwell Vote_lcapKate Blackwell Voting_barKate Blackwell Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Kate Blackwell Vote_lcapKate Blackwell Voting_barKate Blackwell Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Kate Blackwell Vote_lcapKate Blackwell Voting_barKate Blackwell Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Kate Blackwell Vote_lcapKate Blackwell Voting_barKate Blackwell Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Kate Blackwell Vote_lcapKate Blackwell Voting_barKate Blackwell Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Kate Blackwell Vote_lcapKate Blackwell Voting_barKate Blackwell Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Kate Blackwell

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Kate Blackwell Kate Blackwell I_icon_minitime28.11.13 16:22

Kate Blackwell Tumblr_mdzhcrGnsX1rq9ghh

Név: Katherine 'Kate' Blackwell
Becenév: Kate, Katie
Kor: 20 év
Születése hely, idő: 1993-10-30 / USA; Nevada állam - Las Vegas  
Tartózkodási hely: Las Vegas
Csoport: városlakó
Anyagi háttér: Középosztály (A jobb módú fajtából)
Szexualitás: Heteroszexuális

Jellem: Egy semlegesnek mondható név mögött egy igencsak provokatív és polgárpukkasztó jellem lakozik. Szeretem, ha megbámulnak, néha mégis legszívesebben képen törölném azt, aki az arcomba bambul. Igen, talán egy kicsit hirtelen természetű is vagyok. Forrófejű, ami mellé olykor jeges szív társul. A romantika nem az én asztalom. Általában kegyetlenül közlöm a partneremmel, ha már unom, hogy szart sem ér a "munkája", ezért kívül tágasabb, én nem vagyok hajlandó többet befogadni belőle. Persze mindemellett, ha ne adj' Isten összejön egy komolyabb... valami... rendre elvárom a cirógatást is, amit én ritkán adok vissza. Talán ezért sincsenek hosszan kígyózó sorok az ajtóm előtt, hogy a barátaim akarnak lenni. Egy szemét, ámde őszinte ribi vagyok, akinek az arcára minden pillanatban kiül, hogy utálja az embereket.

Külső: 170 cm, 52 kg-os modell alkatú, dekoratív fiatal lány hírében állok. Igaz nem rendelkezem C kosaras mellekkel, csupán egy 80-85 B-s melleket kaptam, de ezt azt hiszem kompenzálja mind a telt ajkaim, mind a meghatározhatatlan színű, de világos és annál gyönyörűbb szemeim, valamint a hosszú fekete hajam és kerek, feszes fenekem. Általában azt veszem föl, amihez éppen kedvem van, a divat számomra soha nem volt 100%-ig meghatározó. Arcomon általában rúzs és fekete szemfesték jellemző. Tehát általánosságban azt hiszem kijelenthetem, hogy egy Top 5-os csaj vagyok!

Előtörténet:1993 októberének Halloweenjén az én édesanyám nem a kölköknek osztogatta a cukorkákat, mint mindenki más, hanem (állítólag) piszok mocskos szavakkal, az ő modorához képest, hangos sikításokkal és hatalmas fájdalommal teli szült egy egészséges, jó súlyban lévő, gyönyörű és nagy hanggal bömbölő kislányt, aki végül anyja kedvenc nevét kapta: Katherine. Valamint apja becses és egész jó háttért tükröző vezetéknevét: Blackwell. Igen, ez vagyok én, Katherine Blackwell. Xawier Blackwell és Sophia Cooper Blackwell első és azóta is egyetlen csemetéje.
A családi hátterünket tekintve nagyjából mindent megkaptam, amit akartam, bár soha nem voltam követelőző gyereknek sem. Ahogy cseperedtem anyám igyekezett megoldani egy nagy problémát: a gyereket ne dadus nevelje, hanem ő. Egészen jól ki is küszöbölte ezt az akadályt, piros pontot neki!
Szóval fogalmam sincs, hogy mitől lettem ennyire szókimondó, ennyire megosztó személy, ennyire különc, hisz semmi defekt nem volt a kiskoromban, sem a gimis időszakomban. Sőt, egész jó tanuló voltam mindig is, épp ezért a tanárok egy-egy csípősebb megjegyzésemet elnézték nekem.
Apropó gimi, azt hiszem az első és utolsó épkézláb kapcsolatom színtere volt, egy Drew Balmore nevű sráccal. Ma már el sem hiszem, hogy valakivel én 3 éven keresztül jártam, ma ezt már a szó szoros értelmében lehetetlennek érzem. Mondjuk, ami azt illeti, nem is próbálkoztam túlzottan, hisz még csak 20 éves vagyok... előttem az élet! Igazából Dew-val nem ezért szakítottunk, vagy én szakítottam, vagy ő szakított? Mindegy is, tehát nem azért, mert fiatalok vagyunk, hanem mert én azt terveztem, hogy továbbtanulok, de neki esze ágában sem volt. Aztán, miután ez az egyetemes dolog nekem mégsem jött be, talán már nem volt merszem újra elé állni. Talán jobb is így, mert az életem eléggé kaotikus, tetoválónak tanulok, amit apám igencsak ferde szemmel nézett, de anyám, mint mindig, most is lecsitította, kaptam egy kis loftot, ahol az írásnak, a festésnek, a rajzolásnak és a tetoválásnak szentelhetem az időmet. Természetesen az alkalmi kapcsolatok mellett, hogy ki ne hagyjam. Ha megkérdeznéd, boldog vagyok-e, azt mondanám szemrebbenés nélkül, hogy majd elmúlik. Mert semmi sem örök, a cigarettám ára is folyamatosan csak emelkedik... és a macskám is megtanult szobatiszta lenni.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Kate Blackwell Kate Blackwell I_icon_minitime28.11.13 23:02




Kate Blackwell!
Katie, történeted elnyerte tetszésemet! Tetszik, hogy a karaktered ennyire sajátságos, ahogy a stílusod is. Mindent rendben találtam benne, ezért elfogadom! Üdvözöllek az oldalon Kate! Már csak annyi van hátra számodra, hogy felavasd a játékteret! Wink
   

Admin

Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info

Kate Blackwell

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Theodor Blackwell
» OMG! Kate & Dr. Davis
» Kate lakása

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Törölt és inaktív karakterek előtörténetei-