welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Kate lakása Vote_lcapKate lakása Voting_barKate lakása Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Kate lakása Vote_lcapKate lakása Voting_barKate lakása Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Kate lakása Vote_lcapKate lakása Voting_barKate lakása Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Kate lakása Vote_lcapKate lakása Voting_barKate lakása Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Kate lakása Vote_lcapKate lakása Voting_barKate lakása Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Kate lakása Vote_lcapKate lakása Voting_barKate lakása Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Kate lakása Vote_lcapKate lakása Voting_barKate lakása Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Kate lakása Vote_lcapKate lakása Voting_barKate lakása Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Kate lakása Vote_lcapKate lakása Voting_barKate lakása Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Kate lakása Vote_lcapKate lakása Voting_barKate lakása Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Kate lakása

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Kate lakása Kate lakása I_icon_minitime25.03.14 19:39

George & Kate


Feltűnésmentes helyen állítottam le a kiszolgált tragacsot. Puccos környék, ezért nehéz volt elvegyülni a sok rohadt pénzes köcsög között, de nem lehetetlen. Számomra semmi sem az ha egyszer munka van, eddig még soha nem volt rám panasz. Frank szerette a pontosságot és a feltűnésmentességet, még ha tisztában is voltam azzal, hogy ha csak egy pillanatra is bármelyik zsaru szagot fog, az biztos hogy kettőt se pislogok és már visznek is a lukba, hogy ott verjék ki belőlem a címeket. Na de azt baszhatják.. - köptem félre a kocsi mellett ahogy kiszálltam az ősrégi chevyből, és szemmel végigfuttattam a környéket. Csak biztosra mentem. Ezért is vállaltam csakis sötétben szállítást a környéken, a tetves fakabátok egy pillanat alatt kiszúrnak ha csak nem úgy fingok ahogy azt füttyszóra kérik.
Minden csendes.. sehol egy lélek. Kellemes egy helyzet, de legalábbis nem csökkenti a figyelmet ahogy odalépek az ajtóhoz és kikeresem a bediktált nevet. Megnyomom a gombot.. sípol, de semmi válasz. Egyelőre. A szemem még egyszer végigfut a térségen, fölöttem egy lámpa, pont a pofámba világít, amit kurvára nem szeretek, mégis újra nekimegyek, megint a gomb, megint várok. Semmi.. Az isten bassza meg! - mérgelődök megszívva a fogamat, már azon kattogva hogy mi lesz a fizetség ha visszamegyek együtt az anyaggal, lé sehol, a por ottmaradt a nyakamon, és Frank kutyái.. rohadtul nem szeretik az ilyet. Egy darabig még kattogok, hogy hogyan és mi legyen, amikor látom a nem is annyira magas kerítést a háttérben, és ugyan miért is ne!? Egy próbát megér.. - sóhajtok egy panaszosat, kurvára nincs most ehhez kedvem, ebből már rééég kiöregedtem, de az előre ismert kedves szavak.. na meg a kés emléke a vesémben hamar kijózanítanak. Be kéne már fejezzem ezt a munkát bassza meg... - nyűglődöm miközben elhagyom a lépcsőket, és két újabb pislogás után körbe, próbálkozom is hogy felrúgjam magam a kerítésre. Aha, nem sok sikerrel.

- Az isten bassza meg.. - szürcsölöm a fogaim alatt miközben fejemben már egy jó üveg sör képe, és az esti tv-zés terjeng én meg itt baszom a rezet! Jellemző.. - sóhajtok még egyet, mikor halk búgás, én meg elhúzódom a közeli bokor árnyékának sűrűjében. Egy nő. Egy nem is olyan kicsit dögös nő! - fut rajta végig a szemem, de ahogy érzi hogy valaki figyeli és felém fordul, egy pillanat alatt húzódok vissza a bokorhoz közeli árnyékba.

- Csak el ne engedd! Csak el ne engedd cicukám.. - drukkolok a fogaim között, ahogy látom a kezében az ajtó.. gondolkodik.. de - A picsába tűnj már el! - beszélek a rühes bokornak mire felvillan egy fényszóró fénye, duplán, mire ez meg nagy örülve rohan egyenesen a fénybe. - A kis kurva.. - vigyorgok már hevesen, de ekkor kapok csak észbe. Az ajtó! - A kurva élet.. - állok neki rohanni mint valami eszement és az utolsó pillanatban kapom el!

- Mázli... mázlid van te faszfej... - vigyorgok teli szájjal mint a tejbetök, és ugyanazzal az erővel kirántva már vágtázom is be, hogy felcipeljem a seggemet a harmadik emeletre. Ott viszont.. már nem tökölök. Tenyerelek is rá a csengőre, hogy ha a kis kurva.. - mert kurva volt ha jól emlékszem - bealudt volna, rendben felébredhessen. Nem vagyok jótékonysági intézmény...
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Kate lakása Kate lakása I_icon_minitime26.03.14 15:16


Who the Hell are you?



Szokás szerint a semmittevést választottam és meglepő módon most egy haverom sem akart kirángatni a kis kuckómból. Így végre alkalmam is nyílt arra, hogy a macskámmal foglalkozzak, hogy némi rendet tegyek, na meg hogy számot vessek a rajzaim mennyiségével és minőségével, hogy átnézzem az irományaimat, eceterá.
Természetesen kezdésnek egy naaaagy fürdőzéssel kezdtem. Ráhangolódásnak tökéletes bármilyen esti programra. Lestat természetesen most sem hagyhatott egyedül, beült a mosdókagylóba. Agyament egy macska. De már megszoktam, hogy mindig ott téblábol körülöttem.
Fürdés után csak egy bugyit meg egy trikót húztam magamra, csináltam egy hatalmas bögre banánturmixot, aminek a fele tojáslikőrből állt, és ledobtam magam a kanapéra, nyakamban a macska, ölemben a laptop, kezemben egy szál joint aztán mehet az írás!
Csak így tudok írni. Mármint, kell hozzá valami löket, ha üresjáratban vagyok, valahogy soha nem jön össze semmi értelmes. Mármint számomra értelmes... Úgy vagyok ezzel is, mint a tetoválásaimmal, ha túl egyszerű, vagy hasonlít sok máséhoz, akkor nem jó. Kell valami plusz. A halk zenés, füstös hangulatból a csengő vert fel úgy, hogy a laptop majdnem a földön landolt, Na meg Lestat is a nyakamból hirtelen a fejem tetejére teleportált. Csóró macska... mindig betépetem...

De aztán gyorsan összevakartam magam, a macska is visszakucorgott a vállamra - még szerencse, hogy törpe cica, így is attól félek, hogy mikor fog leszánkázni rólam, hát még ha nagyobb lenne -, megragadtam a korsómat és az ajtóhoz lejtettem. Mezítláb, bugyiban, trikóban, macskával a vállamon, kissé kócosan, és egy korsó tojáslikőrös banánturmixszal a kezemben. Aki engem most meglát, tuti kattosnak fog nézni... Bár, jól fogja gondolni.

- Nyitom már, nyughass! - kiabáltam ahogy újra felharsant a csengő és már már azt hittem, hogy valamelyik ismerősöm az, aki éppen hulla és fejjel nekitámaszkodott a csengő gombjának és elaludt rajta. Komolyan mondom, ki fogom szerelni ezt a szart.
Mintha csak tudnám, hogy ki jött, olyan lendülettel kaptam a kilincsre, bele se néztem a kukucskába, csak kitártam az ajtót. Engem aztán könnyen ki lehetne nyiffantani, de most pont leszartam. Túlságosan be voltam még tépve. Csoda, hogy nem flasheltem azt a csengőre, hogy szívrohamot kaptam... Na mindegy.

- Én téged nem ismerlek... - hökkentem meg, ahogy megláttam az ajtóban álló magas, borostás faszit. Vagy lehet, hogy mégis ismerem? Erre most nem volt agyi kapacitásom, így csak álltam előtte és vártam, hogy mondjon valamit, vagy fejbe lőjön, vagy közölje, hogy egy öngyilkos merénylő, vagy maga a halál és a lelkemet akarja... Szóval ja, kicsit alfába kerültem a zöldikétől.


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Kate lakása Kate lakása I_icon_minitime26.03.14 16:57

Kiköpöm a tüdőm. Ja.. ja.. valamit sportolni kéne, vagy legalábbis kibaszott liftet tenni a harmadik emeletre, nem vagyok magasröptű távfutó.
A csengőben tenyerelek, és hallok is valami matatást odabenn, de ekkor valami hirtelen zaj! Odakapom a fejem, kezem a derekam mögötti stukkeren, de csak valami kiskölök.. Na húzzál be kicsirigó mielőtt keresztüllőlek!
Nyílik az ajtó, és a fejem már ott van. Ott a kis csitri is, elég.. mutatós darab - csúszik végig rajta lassúban a szemem, de..

- Mi az a szőrös izé a nyakadban.. - ráncolom a szemem, habár tutibiztos hogy egy olyan rohadt dög, egy.. macska. Megrázkódnék.. na de térjünk inkább a lényegre.

- Addig jó nekem. - felelem nyugalmasan - Viszont hoztam valamit amit nagyon is jól ismersz, és jó lenne ha minél előbb tejelnél, mert nem érek rá reggelig. - bámulok a képébe, egy ideig, aztán úgy tűnik eléggé ki van ütve szóval a kezében ácsorgó trutymóra kever a szemem.

- Na jó, ettől nem is csodálom.. - kapom el a vállát, és ha hagyja tolom inkább be, ezt nem itt fogom az ajtóban elintézni. Már csak az kell hogy rám hívják a yardot vagy valamelyik helyi seggfejnek szembetűnjek!
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Kate lakása Kate lakása I_icon_minitime26.03.14 17:32


Who the Hell are you?



Nem igazán tudtam hova rakni a pasit, bár jelenleg szerintem ha egy jeti állna az ajtóban, azzal is lepacsiznék. Tényleg, a jeti vajon tényleg létezik? Vagy mi van, ha alakváltó, és tényleg a jeti áll velem szemben? Elgondolkodtató...

- Ömm, ő Lestat, a ház ura - emeltem meg a vállamat, s mintha a cicó értette volna a dolgot, nyekkentett egyet, mintegy köszönésképp. Aztán mintha valami elkezdett volna derengeni a többi szó hallatán, de addigra már a fószer is a küszöbön belül volt. Tehát nem vámpír. - állapította meg egy hang a fejemben. Hogy mi van? - eszméltem rá a gondolatra és hirtelen megráztam a fejem, kurvára kicsinált ez a szar... Végre.

- Fáradj csak beljebb, érezd otthon magad... - löktem be az ajtót, ami tompa puffanással és egy kattanással zárult be, a magas pasi meg állt előttem, én visszaszambáztam a kanapémhoz.
- Szóóóóval, kedves XY, mit hoztál elvileg nekem, és mennyibe is fájna, ha az enyém valóban? - gyújtottam rá egy cigire és nagyokat kortyoltam a turmixomból. Lestat meg csak dörgölőzött hozzám és a fülembe dorombolt. Cukorpofa!


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Kate lakása Kate lakása I_icon_minitime26.03.14 18:14

- Lestat.. - sóhajtok nagyot lesajnálva mikor betolom, de nem fűzök hozzá több jelentőséget. Még egy vámpírmániás ribanc.

- Kösz.. épp azon vagyok, de jó lenne mielőbb lerendezni az üzletet, aztán jöhet a sör meg a többi. - fordulok vissza felé, majd szemmel követem ahogy laza léptekkel visszatáncol a kanapéhoz és valami azt súgja nem lesz ez ilyen könnyű menet. Hogy rohadnál meg Frank..

- Remélem a tiéd.. - túrom elő a farzsebemből a darab papírt, rajta a címet, ekkora balfasz nem lehetek, de nem.. nem nekem szálltak el. - 5-5 gramm. Mindkét kecskeeledelből, ami 110 dolcsi lesz. Kedvezménnyel.. - tartom a szemeiben a szememet, vagy legalábbis próbálom belőni épp merre néz, mert hogy lát is, az erősen kétséges.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Kate lakása Kate lakása I_icon_minitime26.03.14 19:33


Who the Hell are you?



Csak néztem, ahogy a zsebében turkál, aztán valami ismerős kis műanyagtasakot húz ki. Aztán még egyet. Kezdett valami valóban rémleni, csak egy dolog hibádzott. Miért ez a muki jött és nem az, aki szokott? Persze most túl kész voltam ahhoz, hogy ezt meg is kérdezzem tőle, na meg lényegében tök mindegy...

- Kedvezménnyel? - vontam föl a szemöldököm, ahogy leesett, hogy mit mondott és már úton voltam a pénzért, úgy fordultam meg felé. Tudom én, hogy mit jelent a szó, csak épp nem értettem, miért kapnék kedvezményt. Na mindegy. Folytattam az utamat.
- Szóóóóval akkoooor... 110 dolcsi... - dünnyögtem és leszámoltam. Mindig van félrerakva ilyenekre 200 dolcsim. Nem, nem nehéz félrerakni, hisz apuci ad, ha kérek, alkalomadtán megtalálnak a fotós ismerősök is, a tetoválásból is jó kis summát gyűjtök, nincs para. Leszámoltam a lóvét, és út közben a hűtőben lévő six-pack-ből kivettem egyet és a pénzt az egyik, a sört a másik kezébe nyomtam.

- Hálás köszönet. Kaját kérsz, esetleg egy tetoválást? - pislogtam föl rá.


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Kate lakása Kate lakása I_icon_minitime26.03.14 20:49

- Ahogy mondod. - néztem mégis körbe, nem mert annyira érdekel a kéró vagy mert eszembe jutna hogy bármit is lenyúljak belőle, csak mert úgy felmértem gyorsban a terepet hogy hogyan is szóljon az a válasz. - Felszámíthatnám hogy nem voltál képes felemelni a csontos kis seggedet ezért úgy kellett átlógjak a kerítésen. - beszéltem mellé, de sokkal inkább érdekelt hogy mit tudhat a nő amiért Frank ilyen csínján bánt az összeggel. Mert ránézésre simán van mit a tejbe aprítani.

- Kösz! - szorítottam meg a lét, majd markoltam rá az üvegre, és a farzsebembe túrva a lóvét, a kupakot csak egyetlent oldalra lépve az ajtófélfával kaptam le. - Nem rossz.. - húztam el a fejemet ahogy legurítottam néhány kortyot belőle, és ha már ilyen nagy itt a vendégszeretet, miért is ne, két-három lépés előre, és leraktam magam a kanapé melletti fotelbe hogy onnan nézzek fel a szemeibe.

- Ingyen menetet nem vállalsz véletlenül? - bámultam rá, habár a kurvák SEM jótékonységi intézmények, de egy próba simán belefér.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Kate lakása Kate lakása I_icon_minitime27.03.14 15:03


Who the Hell are you?



Ahogy ő is kényelembe helyezte magát, én is visszavackoltam magam a kanapéra és rágyújtottam egy újabb cigire.

- Igazándiból annyira megcsinált a cucc, hogy mákod van, hogy egyáltalán ajtót tudtam nyitni - váltottam csevegő hangnembe, igaz a nevét még mindig nem tudom a fickónak, de pont leszartam. Itt ül a fotelomban, issza a sörömet, szállította a drogomat, szóval... ez már igazán semmiségnek számított.
- És, hogy van az én kedvenc Frank nagybácsim? - érdeklődtem a füsttenger mögül újra megragadva a korsómat, hogy végre valahára elpusztítsam a benne lévő mindenséget. De a kérdésére majdnem félrenyeltem, de még sikerült korrigálnom a dolgot és felnevettem.

- Úgy nézek én ki, mint egy kurva? Én művész vagyok, vagy valami hasonló... - mutattam a mögöttem lévő falon díszelgő rózsákkal tűzdelt festett pentagramra, és egyéb másoknak furcsa szimbólumokra.


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Kate lakása Kate lakása I_icon_minitime31.03.14 18:19

- Na ja.. mákom.. - dünnyögöm, de erősen kétséges hogy annyira mákom lenne vele, viszont.. Viszont a sörrel nincs is baj. - húzom már másodjára meg és igaz, nem az a lóhúgy amit általában a kocsmában elém tesznek, inkább valami puccos darab. Igazán.. kellemes... Meg tudnám szokni minden este.
A következő kortyot viszont kis híján kiköpöm. Na igen.. kevés a sansz hogy most szórakozik velem, de mégis! Frank?? Mint nagybácsi?? Neked se lehet könnyű, édesem!

- Te most komolyan.. azt mondod, hogy.. Frank a bácsikád!?? - tágul a szemem minimum kétszeresére, de ha azt mondja hát én vagyok a hülye, pláne hogy egyáltalán rákérdeztem az ingyen menetre, mert ha köze van Frankhez, jobb ha egyetlen ujjal se érintem, még a végén a farkamnál felhúzva ébredek! Senkinek se kívánok ilyen véget.. - rázkódtam meg, de mert ő is visszavonulót fújt, még idejében, csak szemernyit dőlve előre fordultam félig meg, hogy szemügyre vegyem a képeket.

- Szóval művész.. - ismételtem utána, de a szemem még mindig tapogatja a képeket, és meg kell mondanom... igen! A kiscsajba szorult némi tehetség és értelem, meg kell hagyni, igencsak profi munkák. - És a koksz ezekhez kell? - mutatok a falra, és jogos.. igazából nem törvénysértő amit magához vett, vagyishogy de. De egyáltalán nem okoz komoly következményeket, mégis kíváncsi vagyok. Én jobban kedvelem az ütősebb szereket, de kinek a papné, kinek meg a macskája. - fintorgok meg, ahogy az előbbi dög, valahogy velem szúrt szemet, és forgatva a valagát végigtapperol a nadrágszáramon.

- Szerintem ezt a dögöt vidd innen, ha nem akarod hogy kettétörjem. - közlöm csak tájékoztató jelleggel, merthogy abszolút nem kedvelem az ilyen rühes dögöket. És ha már itthon vagyok..
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Kate lakása Kate lakása I_icon_minitime07.04.14 17:34


Who the Hell are you?



Szeretem, amikor ennyire le tudok döbbenteni embereket. Amikor ilyen lesápadt arccal néznek rám, várva, hogy benyögöm, hogy csak vicceltem. Ez most pont nem az a szituáció lesz.

- Igen, Frank a bácsikám. Kicsit simlis, kicsit kattant, kicsit háklis, de az enyém - mosolyogtam kislányosan. Persze apám soha nem volt kibékülve teljesen a sógora dolgaival, de Frank ügyes. Nem keveredik olyan csávába, hogy bajt hozna a család fejére is. Már csak miattam sem.
- Ömm, igen... részben kell hozzá, amikor teljesen kimerül az ötlettáram. Na meg ha valami nagyon meghökkentőt akarok csinálni, szinte elengedhetetlen némi turbó - vigyorogtam, majd Lestat után kaptam. Bármennyire is harci tigris, azért féltem a macskám.

- Először is nem dög, hanem Lestat és másodszor pedig nem fogod kettétörni, hacsak nem szeretnél véget vetni az életednek - mosolyogtam bájosan, mégis halálos komolysággal. -[/color=pink]És hogyhogy te jöttél? Már ha nem vagyok túl indiszkrét. Azt hiszem Joe-nak hívják, aki eddig bejáratos volt itt...[/color] - érdeklődtem. Lehet, hogy rossz fát rakott a tűzre és most a feje Frank háza körüli sok sok fej mellé került?


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Kate lakása Kate lakása I_icon_minitime07.04.14 18:19

Lefehéredtem. Ja.. kábé. Hogy baszná meg.. - rázom meg a fejemet, majdnem mekkora bakot is lőttem. Jó lenne tájékozódnom legközelebb mielőtt csak úgy felteszek ilyen-olyan kérdéseket, még a végén olyanba lóg a kezem amit egyáltalán nem szeretnék.

- Oookééé. - húzom el, és a szemeim csak lassan állnak vissza vízszintbe. Kár.. Pedig nem rossz darab azt meg kell hagyni. - sóhajtok fel, kegyetlen a világ, de nem számít. Akad benne még elég.
Sokkal inkább került a szó a képekre, hogy mikor, én nem tudom, de tényleg, mondjuk hogy tökéletesek. SŐT!

- Nos.. néha próbálkozhatnál valami életerősebbel, ezek a kis fűszagú szarok nem sokat érnek, de ha engem kérdezel én tudok neked mutatni sokkalta ütősebbet. - emelem félre a fejem, nem, nincs nálam, most.. hogy baszná meg, pedig szívesen.. Állj! Frank Unoka.. mittudoménmicsodája, szóval csak óvatosan.. ésszel. Már ha sikerült volna valaha is valami úgy nekem. Az viszont seperc alatt észre térített, hogy az a nyivákoló izé nem kotródik innen, én meg nem tűröm ha kedvükre tapperolnak. Kivéve ha én is szeretem.

- No! Csak nem harcias is vagy nem csak műűűvéééész!?? - húzom el a szót, talán vicces jelleggel, szórakozom vele, még ha van is köze Frankhez, egy kicsit.. na egy kicsit simán belefééér... - De hogy Joe-val.. vagy kivel mi történt arról fingom sincs. A drágalátos nagybátyád nem von be az ügyeibe, kiossza a cuccot minden reggel én meg elviszem a szükséges helyekre. És ennyi. - zárom le egyszerűen - Egyéb kérdés?? Harcias kislááááány.. - húzom meg megint féktelen vigyorral a sörömet, de az isten bassza meg a vérem! Egy kis.. játékért még nem kerülök a gödörbe. Legalábbis remélem.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Kate lakása Kate lakása I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Kate lakása

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Nick Lakása
» Cameron lakása ~ 4. emelet
» Lafayette Marley irodája és lakása
» OMG! Kate & Dr. Davis
» Kate Blackwell

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Kate lakása-