welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Amy ♠ Danny - Just one more step Vote_lcapAmy ♠ Danny - Just one more step Voting_barAmy ♠ Danny - Just one more step Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Amy ♠ Danny - Just one more step Vote_lcapAmy ♠ Danny - Just one more step Voting_barAmy ♠ Danny - Just one more step Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Amy ♠ Danny - Just one more step Vote_lcapAmy ♠ Danny - Just one more step Voting_barAmy ♠ Danny - Just one more step Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Amy ♠ Danny - Just one more step Vote_lcapAmy ♠ Danny - Just one more step Voting_barAmy ♠ Danny - Just one more step Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Amy ♠ Danny - Just one more step Vote_lcapAmy ♠ Danny - Just one more step Voting_barAmy ♠ Danny - Just one more step Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Amy ♠ Danny - Just one more step Vote_lcapAmy ♠ Danny - Just one more step Voting_barAmy ♠ Danny - Just one more step Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Amy ♠ Danny - Just one more step Vote_lcapAmy ♠ Danny - Just one more step Voting_barAmy ♠ Danny - Just one more step Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Amy ♠ Danny - Just one more step Vote_lcapAmy ♠ Danny - Just one more step Voting_barAmy ♠ Danny - Just one more step Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Amy ♠ Danny - Just one more step Vote_lcapAmy ♠ Danny - Just one more step Voting_barAmy ♠ Danny - Just one more step Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Amy ♠ Danny - Just one more step Vote_lcapAmy ♠ Danny - Just one more step Voting_barAmy ♠ Danny - Just one more step Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Amy ♠ Danny - Just one more step

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Amy ♠ Danny - Just one more step Amy ♠ Danny - Just one more step I_icon_minitime03.01.14 22:21

Megnézem én, hogy mennyire fog tudni csendben maradni. Nem tűnik teljesíthetetlen feladatnak, de az ő esetében, főleg most, fogalmam sincs, mennyire lesz képes rá. Majd kiderül. Egyelőre viszont még pár szó, az utolsó iratok és indulhatunk. Még így is percek kellenek ahhoz, hogy eljussunk a kocsihoz. Nem látom értelmét, hogy gyorsan szedjem a lábaimat, hiszem örülök, ha nem esik hasra mögöttem. Csak szép ráérősen. Pont, ahogy a kocsimat hozzák elő a garázsból. De legalább már a havazás abbamaradt. Nincs túlzottan hideg, a kocsiban mégis első dolgom, hogy valami fűtésszerűséget kapcsoljak és indítsam a motort. Máskor még a rádióval és elszórakoznék, de most nincs hozzá hangulatom. Ha kifognék valami tömegzenét, biztosan azonnal ki is kapcsolnám valamivel idegesebben. Nem éri meg.
- Biztonsági öv - szólok rá, biztos, ami biztos alapon, mert az tény, hogy tudom, mit csinálok, de azért nem árt, ha legalább ő bekötni magát.
Teljesen ráérősen bámulok rá, amíg meg nem teszi, amire kértem. Csak ezután fordítom el a fejem és nézem meg a kezembe nyomott cetlit, amire felírta a címet. Aztán már lépek is a gázra. Csak mikor már a második utcát is magunk mögött hagyjuk, akkor jut eszembe, hogy talán azért írta le a címet, mert elvártam, hogy csendben legyen. Nem is rossz, ha tényleg ez volt az ok. Az viszont biztos, hogy tényleg nincs túl közel. Úgyhogy ha eddig vissza is fogtam magam, most biztosan jobban rálépek a gázra és most már akkor sem fékeznék le és állnék meg, ha az agyamra menne a felesleges beszéddel. Maximum nem válaszolok. Nekem megfelel, ha elszórakoztatja magát útközben.
A két piros lámpától eltekintve, amikor kénytelen voltam megállni, csak akkor lassítok, amikor már a felírt utcára kanyarodok. Nem igazán állnak kocsik az út szélén, de én ott parkolok le. Nem tervezem, hogy öt percnél tovább maradok, úgyhogy igazán jó helyen lesz itt a kicsike. Egyetlen szó nélkül szállok ki és megszokásból nyitom ki a felőle lévő ajtót is. Nagyon remélem, hogy nem alszik be újra időközben és nem kell kirángatnom vagy ölben felvinnem a lépcsőn. Ilyen biztos, hogy nem fog megtörténni.
- Mit is mondtál, drágaságom? Meddig megyünk fel? - kérdezek rá, pedig majdnem biztos vagyok benne, hogy említette, csak nem figyeltem eléggé.
Vagy lehet, hogy egy szót sem mondott az emeletről. Egy a lényeg, jobb, ha most elismétli. Csak érnénk már fel és tudhatnám magam mögött ezt az egész napot! Vár az ágyam és egy hideg sör.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Amy ♠ Danny - Just one more step Amy ♠ Danny - Just one more step I_icon_minitime04.01.14 18:35


amy & danny

Amint megérkezik a kocsi, gyorsan ülök is be, mert bár a havazás elmúlt, én fázom ebben a ruhában. Igazán mondhatták volna az időjárás előrejelzésben, hogy havazni fog, meg azt is, hogy hideg lesz. De nem, jó ha annyit mondtak, hidegebb éghajlatra lehet számítani, ami északról jön. De azt nem mondták, hogy mikor, meg azt sem, hogy ők mit értenek hidegebb éghajlaton, mert én ezt inkább sokkal hidegebb éghajlatnak mondanám. Ennyit arról, hogy mit mondanak a tévében…
- Mi van? –
kérdezem hirtelen, mert nem igen figyeltem, hogy mégis mit mond, de hamar eljut az információ hozzám, és még mielőtt még egyszer mondani kéne, gyorsan mondok valami olyasmit, hogy megvan már vagy, hogy értem, oké. Kell nekem folyton elkalandozni máshova… Gyorsan bekapcsolom a biztonsági övemet, majd egy büszke mosollyal jelzem a srác felé, hogy tessék, kész vagyok, most már akkor mehetünk is.
Bent azt mondta, hogy maradjak majd csendben, különben kirak félúton. Nagyon kedves tőle mit mondjak… De ekkora csöndben alig lehet csinálni valamit. Még a rádiót sem kapcsolja be. Nagyon utálom, ha csend van, otthon mindig bekapcsolok valami zenét, meg mindenhol zenét hallgatok. Otthon, te jó ég, mi lehet Hercegnővel? Nem szoktam ennyire sok időre egyedül otthon hagyni, remélem nem csinált semmi rosszat. Aggódom miatta, mi van, ha összetörött valamit, és utána belelépett a szilánkokba? Jaj, a kis lába! Nagyon remélem, hogy minden rendben…
Mondanom sem kell, mennyire rossz volt egész úton kusban ülni. Majdnem még azt is hallani lehetett, ahogy vesszük a levegőt. Hol az utat néztem, hol a mellettem ülő srácot, hol pedig csak piszkáltam a karkötőmet. De szerencsére túléltem, mert itt vagyunk, megérkeztünk.
- Ömm… Az ott fent, az üvegablakos. Ötödik emelet, tetőtéri lakás –
motyogom tőmondatonként a kérdésre, miután kiszállok az autóból. Gőzöm sincs, hogy fogunk oda feljutni anélkül, hogy felkeltenénk mindenkit az én bénázásommal. Itt még majdnem több a hó, mint a kaszinónál. Érzem, hogy a cipőm beázik, ahogy az ajtóhoz tipegek. Úgy tűnik ezt is vihetem majd a tisztítóba… Ránézek a kapucsengőre. Basszus, én tuti nem tudom beírni azokat a kódokat, még a számokat sem látom most rendesen…
- Izé, nem tudom, hogy hívnak, de beírod a kódot? –
kérdezem viszonylag értelmes arccal a srác felé fordulva. Ennél jobb nevet nem is adhattam volna neki… Izé. Most már biztos, hogy totál hülyének néz, pedig nem vagyok az. Emlékszem, hogy kitűnő voltam a suliban, szóval nem vagyok én hülye, csak túl sokat ittam, és ez az alkohol rá gyakorolt hatása.




✘ Words: 402 ✘ Music: Moon Is High - Clare Bowen & Jonathan Jackson ✘ Notes: ---

©
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Amy ♠ Danny - Just one more step Amy ♠ Danny - Just one more step I_icon_minitime05.01.14 22:44

Képes lennék percekig itt várakozni, amíg fel nem fogja a kérésem és be nem kapcsolja az övet. Na jó, kinek hazudok? Pár másodperc múlva én hajolnék oda és tenném meg helyette. Az elvesztegetett időt persze mindenképp behoznám a sebességet nézve, amivel végighajtok az utakon. Kapcsolhatnék rádiót, de nem teszem. Most valahogy nincs kedvem hozzá. Ahogy ahhoz sem, hogy felesleges beszélgetéssel töltsem ki az időt. Nem akarok semmit megtudni... vagyis... talán, de azt mégis, hogy hozhatnám fel? Jobb hallgatni és nem tudni meg. Amúgy sem számít különösebben. Bármi is lenne a válasz, bárhogy is döntött akkor, nálam az nem változtat semmin.
Kissé hosszúnak tűnik az út, de tényleg nem egy utcával arrébb lévő épület címét adta meg. Hiába vezet bőven a sebességhatár felett, akkor is hosszú percek, mire leparkolhatok a ház előtt és leállíthatom a motort. Egy pillanatra ránézek, majd szállok is ki és mire észbe kap, már az ő oldalán tartom az ajtót. Innentől fogva viszont már csak az érdekel, hogy melyik szinte is kell feltámogatnom. Reménykedek egy első vagy másodikban, de úgy tűnik, pechem van.
- Tetőtér. Remek - morgok az orrom alatt és ahogy az épületre majd a bejáratra nézek, elfog a késztetés, hogy hagyjam a fenébe és lépjek le.
Eddig sem értettem, hogy miért teszem mindezt. Régen volt, ami volt közöttünk. Nem tartozok neki semmivel. Semmivel! Mégis maradok és egy nagy sóhajjal készítem fel magam arra, hogy a végén még tényleg be is kell takargatom. Igaz, már egész biztosan áll a lábain, de ez még nem biztosíték.
- Izé? Szóval nem csak megjátszod, de tényleg még a nevemre sem emlékszel - rázom meg a fejem rosszallóan és komolyan elgondolkozok rajta, hogy megjátszom a sértettet.
Végül persze nem teszem. Csak beírom a kódot, ha lediktálja és segítek neki, hogy ha lehet, ne essen hasra a hóban. Nem lenne túl szerencsés újra megmártózni benne, bármilyen szép is állítólag ez a fehér szutyok.
- Mellesleg a nevem Danny - mondom meg neki mégis a nevem, és így legalább remélhetőleg elkerüljük a következő "izé" megszólítást.
Lehet, hogy vannak dolgok, amiket könnyen eltűrök, de ez a megszólítás valahogy nem tetszett. Jobb lesz, ha legalább erre a pár emeltre megpróbálja megjegyezni a nevem. Csak induljon meg végre előre és próbálja tenni egyik lábát a másik elé. Majd megyek utána és ha kell, mielőtt egy hátast dobna, elkapom majd. Legalábbis ez a terv, de nem lenne rossz, ha nem kerülne ilyesmire sor. Hány lépcsőfok is van, amíg felérünk és én kereket oldhatok? Valamiért úgy érzem, hogy ez az egész egy örökkévalóságig fog tartani.
- Komolyan nem voltak képesek egy cseszett liftet beszerelni ide? - morgok újra csak magam elé, miután remélhetőleg baleset nélkül elérjük legalább az első emeletet.
Hol van még az ötödik?!
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Amy ♠ Danny - Just one more step Amy ♠ Danny - Just one more step I_icon_minitime09.01.14 19:46


amy & danny

Nem, mintha én annyira örülnék most a tetőtéri lakásnak… Amúgy szeretem, szép a kilátás, és elég nagy a lakás. Az ötödiken csak két lakás van, egy kisebb meg egy nagyobb, ez az enyém, a többi emeleten három körülbelül ugyanakkora van. Nem tudom, hogy az ötödikre miért nem hármat csináltak, de én csak örülök neki, legalább nem kell azon aggódnom, hogy hova pakolom a ruháimat, vagy, hogy Hercegnő melyik szobában aludhat. Már három éve velem van a kis kutyus, nem sokkal azelőtt kaptam, hogy elkezdődött a karrierem. Nincs nála aranyosabb és szerethetőbb állat a világon. Ő az életem egy fontos része, nem is tudom, hogy mi lenne velem nélküle. Közben persze, hogy valami baromságot pofázok a nem messze tőlem álló srácnak. Izé. Talán ennél jobban nem is sérthettem volna meg… Nagyszerű…
- Bocsi… A kódhoz először írd, be hogy 14 majd a hang után 5498 –
mondom, miközben inkább rá sem nézek a srácra. Fázom, és még ő is mérges rám, mert „izének” szólítottam. Ez még tőlem is béna volt, de tényleg. Most már nem tehetek semmit, hülye libának tart, aki még az ő nevére sem emlékszik.
- Danny… Illik hozzád –
mondom hatalmas mosollyal. Örülök, hogy végre tudom, mégis hogyan szólítsam, nem lenne jó még egyszer valami béna jelzőt ráaggatnom. Ő biztos tudja az én nevemet, sőt biztos emlékszik mindenre a múltunkból. Hatalmas előnye van, mert én nem igazán emlékszek rá, csak arra a csókra a hóesésben. Szép emlék, de nem tudom, hogy mégis mit jelent. Talán szerettem őt, vagy csak egy jól sikerült randi volt… Gőzöm sincs, majd talán ha alszom, akkor eszembe jut, bár lehet, hogy az után meg erre az estére nem fogok emlékezni.
Lassan de biztosan haladunk. Vicces látványt nyújthatok, ahogy a korlátba kapaszkodva lassan, óvatosan megyek fel a lépcsőn. Szerintem mindenki így tenne, ha tíz centis tűsarkú lenne a lábán… Csak az lépcsőt figyelem, aztán Danny megszólal.
- Mit mondtál? –
fordulok hátra hirtelen, és mondanom sem kell, hogy sikeresen megcsúszok, vagyis lecsúszik a sarka a cipőmnek egy lépcsőfokot, vagy mit csinál… Nem is én lennék, ha nem történne valami ilyesmi. Gőzöm sincs, hogyan, de elesek, vagyis érzem, hogy el fogok esni. Ez az Amy, még törd is össze magad… ha szerencséd van, megúszod egy kéztöréssel és azzal, hogy Danny-nek semmi baja sem lesz mögötted… Mondogatja egy hang a fejemben, és igaza van. Remélem, nem fogom még Danny-t is fellökni…




✘ Words: 392 ✘ Music: Moon Is High - Clare Bowen & Jonathan Jackson ✘ Notes: ---

©
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Amy ♠ Danny - Just one more step Amy ♠ Danny - Just one more step I_icon_minitime10.01.14 23:24

Annyira könnyű lenne megsértődni ezen. Ha nem róla lenne szó, biztosan meg is tenném. Vajon rá miért nem tudok haragudni igazán? Marad az a megoldás, hogy csak megjátszom az egészet, bár a komolyság az nem színészkedés kérdése. Nem tetszik az új "becenevem", úgyhogy eszemben sincs mosolyogni, de nem haragszok rá. Az más kérdés, hogy talán ő túl komolyan veszi. Ahhoz viszont biztosan nincs most se kedvem, se energiám, hogy elmagyarázzam neki, igazából nem haragszok. Mintha meg sem hallanám az apró szót a mondat elején. Csak odaállok a kaputelefonhoz és beütöm a kódot, amit diktál. Az ajtó szinte azonnal felzúg jelezve, hogy enged a zár, én pedig kitárom, őt előreengedve, miközben csak elárulom már a nevem. Meg sem fordul a fejemben, hogy majd ettől a kis információtól elámul és eszébe jut minden. Hogy ki vagyok, milyen múlt köt minket össze. Amúgy sem lenne annak most semmi jelentősége, engem pedig nem érdekel az akkori döntése. Úgyhogy még örülhetek is, hogy nem ismer meg.
- Illik hozzám? Ezt sem mondta még senki - nevetem el magam és megrázom a fejem.
Nagyon sok mindent mondtak már a nevemre, de ezt még nem hallottam eddig. A legtöbb szerint gyereknek illik a Danny megszólítás... na igen, azokat szoktam hagyni a fenébe nagy átlagban. Szerencséje Amynek, hogy nem ilyen megjegyzést tett. Azt hiszem, múlt ide vagy oda, neki is könnyedén fordítottam volna hátat vagy néztem volna végig, ahogy egyedül mássza meg az emeleteket. De mivel egy rossz szava sem volt, így megyek után és próbálok készenlétben lenni, hogyha esne, elkapjam vagy ilyesmi. Persze ez nem jelenti azt, hogy a második szint után már nem unom halálosan a kutyagolást és nem motyogok magamban.
- Semmit... - mondom, amikor meghallom a hangját, és ez a pillanat elég arra, hogy ne figyeljek egészen rá.
Ő pedig persze, hogy bénázik. Még meg is tudnám tartani így is, ha nem állna bele a cipője sarka az enyémbe és nem verném be teljes erőből a kezem a vaskorlátba, ahogy hirtelen emelem, hogy őt fogjam meg. Persze végül talpon maradunk. A hátam koppan a falnál, a kezem lezsibbadt és a lábam...
- Lennél szíves... lépni egyet...? - kérdezem összeszorított fogakkal, alig érthetően.
Nem mondom, hogy legszívesebben üvöltenék a fájdalomtól, de nem kellemes ha az ember lábfejébe egy "tűsarok" áll bele. Nagyon remélem, hogy megteszi. Ha nem, akkor kénytelen leszek én eltolni legalább annyira, hogy lépnie kelljen és felszabadultan káromkodhassak egyet. A kezem viszont nem veszem le a derekáról. Biztosan tartom, hogy ha ez a mutatvány után ne következzen egy újabb, amikor talán nem tudom majd megtartani.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Amy ♠ Danny - Just one more step Amy ♠ Danny - Just one more step I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Amy ♠ Danny - Just one more step

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Step to Step! Emily & Derick
» Step Up!
» Danny & Amy
» Danny & Liam
» Danny & Josie - Help me... please!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Amy tetőtéri lakása-