welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Step to Step! Emily & Derick Vote_lcapStep to Step! Emily & Derick Voting_barStep to Step! Emily & Derick Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Step to Step! Emily & Derick Vote_lcapStep to Step! Emily & Derick Voting_barStep to Step! Emily & Derick Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Step to Step! Emily & Derick Vote_lcapStep to Step! Emily & Derick Voting_barStep to Step! Emily & Derick Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Step to Step! Emily & Derick Vote_lcapStep to Step! Emily & Derick Voting_barStep to Step! Emily & Derick Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Step to Step! Emily & Derick Vote_lcapStep to Step! Emily & Derick Voting_barStep to Step! Emily & Derick Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Step to Step! Emily & Derick Vote_lcapStep to Step! Emily & Derick Voting_barStep to Step! Emily & Derick Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Step to Step! Emily & Derick Vote_lcapStep to Step! Emily & Derick Voting_barStep to Step! Emily & Derick Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Step to Step! Emily & Derick Vote_lcapStep to Step! Emily & Derick Voting_barStep to Step! Emily & Derick Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Step to Step! Emily & Derick Vote_lcapStep to Step! Emily & Derick Voting_barStep to Step! Emily & Derick Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Step to Step! Emily & Derick Vote_lcapStep to Step! Emily & Derick Voting_barStep to Step! Emily & Derick Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Step to Step! Emily & Derick

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?
Emily Hastings
Emily Hastings



TémanyitásTárgy: Step to Step! Emily & Derick Step to Step! Emily & Derick I_icon_minitime19.07.20 8:53



Emily & Derick



tumblr_mti25v5pGp1sbqwf9o1_500.gif



K

ínzóan hosszú volt ez a nap is, már alig tudtam kivárni, hogy vége legyen, még haza kell vinnem Teresat, már épp húztam ki a fiókot, hogy elvigyem Josh kocsiját, amikor megjelent az irodám ajtajában.
 - Teresa-t viszed?
 - Igen, van valami gond?

 - Ja, nincs, a mustangot vidd, kell nekem a terepjáró.
 - A mustangot?
Néztem rá nagy tágra nyílt szemekkel.
 - Az egy drága csillivilli sportkocsi, biztos vagy te ebben?  
 -  Igen, ne mindig ugyan arra  a kocsira figyeljenek fel, plusz kell ma nekem, khm a tér a kocsiban.
 - Mindent értek, add a kulcsot.
Nevettem el magam és nyújtottam át a nálam lévőket, azt hiszem kicsit hamarabb indulok, száguldozok egy kicsit az autópályán, úgy sem nekem jön a büntetés.
Kitettem Teresat, feltekertem a hangerőt, leengedtem a tetejét és kivezettem a város körüli nagy autópályára, hangosan hördült fel a motor ahogy ráléptem a gázra, a sávok között cikázva, énekeltem a zenével együtt, "La - La - LaLaLa, La - La - LaLaLa, Love me, hate me. Say what you want about me." Majdnem elhagytam a lehajtót és megindultam Mexikó felé, de ma nem, de egyszer egészen biztosan meg fogom tenni, sóhajtva hajtottam vissza a városba, haza kell mennem, begurultam a garázsba és beálltam a helyemre, valamikor holnap vissza kell vinnem a kocsiját, de most úgy sem ér rá ezzel foglalkozni, fellifteztem a tetőtérbe, na lássuk mi van itthon, oh tökéletesen jó lesz, hagymás, tejfölös, mézes - mustáros karaj, tört krumpli és flambírozott zöldségek, van valahol itthon tömény is hozzá, elkészítettem a húst és belöktem sülni, a krumpli fől, a zöldséget pedig frissen kell csinálni az égetés miatt, oké, akkor van pár percem magamra is.
Vettem egy hosszú és forró zuhanyt, kinyitottam a szekrényt, azzal a mi a francot vegyek fel gondolattal, neeem, ez túúl merész,vagy mégsem? Kaptam ki a fűzőm és a hozzá illő tangát, egye fene, úgy is lekerül, felvettem és fordultam kettőt a tükör előtt, fogytam, remek, lötyög a kötés, hátra nyúlva kioldottam szorosabbra fűztem, rendbe tettem kósza tincseim, kontaktlencse, enyhe smink és én már kész is voltam, megterítettem és kibontottam egy üveg vörös bort, hadd levegőzzön, kimentem a teraszra rágyújtani egy pohárral, vajon mikor veszi észre Derick, hogy kulcsot kapott a lakásomhoz?

  Click me


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Derick Stackhouse
Derick Stackhouse



TémanyitásTárgy: Re: Step to Step! Emily & Derick Step to Step! Emily & Derick I_icon_minitime20.07.20 11:13


Emily & Derick


f6f6d928de0d51b5fbf06657f73bebea.gif

U
gyanazt hallgattam végig körbefont karokkal, amit Emily-vel vettünk át, csak háát nem olyan részletesen, a kiindulási pont, a k konvoj, kíséret, kordonok, igen, még mindig nem hagyom, hogy bárki más vezesse, igaz, csak annyit akartam, hogy Emily közelében lehessek, aztán megkaptam az egészet, ez szép volt őrmester, mi van, mi, honnan tudjam?
- Nem tudom, úgy harminc perc, plafon negyven. - Attól függ, zöld vagy piros hullám, Derick, fogd be a pofád, mert kinyír.
Most nem mondja komolyan, nem gondolta, hogy kocsiba ülök, aztán végigmérem az összes kibaszott útvonalat, de, de, világos.
- Akkor kocsikázni fog Stackhouse, beül szépen és pontosan megmondja mennyi idő, megfigyeli hol lehet útlezárás, közlekedési kamerák, mindenről tudni akarok azon az útszakaszon, azt is hány galamb szarik arra és miért... - Azt is várjam meg? Oké, oké, érthető, kussolok és megyek már. És ezt feltétlenül a csúcsforgalomban, bekapcsoltam a villogót és az órámat figyelve haladtam végig, tövéről, hegyére, ilyenkor tudnak ezek is szívatni, váltsál, már, gyerünk, gyerünk, rajta, azt már inkább meg se említem, hogy nem minden ponton értettünk egyet az útvonalat illetően, ennyire nem vagyok bátor, inkább bevállalom, hogy megfűzöm Emily-t, hasznosabb időtöltés még élvezem is, oké, huszonnyolc perc zöldben és harmincöt piros hullámban.
Beérve kicsit jobba utána szaglásztam ennek az ügynek, akkor jobb tudni kitől, mire lehet számítani, tömeg lesz, elég sok pontról meglephetnek minket, a tömegből és odafentről, elég magasak az épületek jól belátható állásokkal, így én nem az út miatt aggódnék.
Feszülten vezettem hazafelé, pontosabban Emily lakása felé, veszett jó abban, amit csinál, de tényleg muszáj mindig a tűz közelében lennie, muszáj nekünk ennyire hasonlítanunk, két bolond, útközben gyorsan félreálltam egy drogéria előtt, ma nagyon nem készültem és hát sose tudni, ezen még egyszer nem hasalok el. Lehajtottam a garázsba, be a liftbe és benyomtam a legfelső szint gombját. Semmit sem vetettem le, különben sem hagyom a kocsiban, bekopogtatok, majd esküszöm agy ötven emeletnyit zuhant az állam, szűz anyám, de dögös.
- Szia bébi. - Ez a szerelés hol volt eddig? Elkapva és közelebb húzva magamhoz csókoltam meg, kezemmel megállapodva a finom fekete csipkén.Oké, az nem csak a fegyverem lesz, ha ebben szándékozik  vacsorát tálalni nekem.
- Óvatosabban is kezelhetnéd a khm férfi ügyeidet, látták ma a barátnőmet egy fiatal, jóvágású, sármos úriemberrel távozni az őrsről... - Hm, azt hiszem minden jelzőt sikerült felsorolnom, amit hallottam a lányoktól bent. - Figyelmeztetem, hogy fegyverem van. - Játszottam el egy másodpercig azzal a helyes kis masnival a fűzőjén, majd magam felé húzva kóstoltam ismét ajkaiba.
- Pletykás népség. - Engedtem el, hogy lepakoljak a pultra, a sorrend, kulcs, tárca, bilincs, fegyvertok, óvszeres doboz, hát érdekesen hangzik, esküszöm csak dolgoztam.
- De legalább időben figyelmeztetnek és tudomásom lesz róla, hogy tartsam nyitva a szemeimet. - Mosolyodtam el, szerintem jobb, ha nem tudok róla napi szinten hány férfi ólálkodik körülötte, tényleg van fegyverem.         

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Emily Hastings
Emily Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Step to Step! Emily & Derick Step to Step! Emily & Derick I_icon_minitime20.07.20 12:37



Emily & Derick



tumblr_mti25v5pGp1sbqwf9o1_500.gif



M

élyen szívok bele a parázsló cigarettámba, Clarck mennyire utálta, hogy dohányzom, füst és por mentes legyen a lakás, akkor babám ne élj a sivatagban, és fogadj egy takarítónőt, nekem erre nincs időm, nem mondom, hogy a szabadnapjaimon nem esek neki a lakásnak, de mostanában azok a napokon nem nagyon bújtam ki Derick-ből, vagyis hát ő belőlem, de ki az ördög is számolja, vagy érdekli, a por megvár, a házban csak is nagyon SOS helyzetben gyújtok rá, szóval szinte soha, a teraszig mindig eltalálok, szóval kapd be Clarck, ha megengedem, de jelenleg ez a poszt elég erősen be van töltve, és ha rajtam múlik nem lesz ismét kiadó az egészen biztos, belebizsergek a gondolatba is ahogy hozzám ér, annyira tudja mire vágyom, mire van szükségem, hol és hogyan, nem tudom hol voltál az elmúlt harminc évben, de jöhettél volna hamarabb is, bár lehet, hogy ennek pont így kellett lennie, már éltünk és tapasztaltunk meg és ki dolgokat, mégis annyira új és intenzív, magával ragad, mint egy rohadt hurrikán.
Épp eloltom a csikket amikor kopogtatás üti meg a fülem, úgy érzem nem ma lesz amikor rájön a kulcsra, de én türelmesen fogom kivárni, ráérek, besétáltam, letettem az ebédlő asztalra a poharam, megigazítottam a melleim, hátra dobtam a hajam és határozottan léptem az ajtóhoz és nyitottam ki.
 - Szia bébi.
Támaszkodtam egyik kezemmel az ajtónak, csípőre tettem a kezem és igyekeztem baromi csábos lenni, ahogy nézem bejött, álla alá csúsztatom az ujjam és finoman tolom felfelé.
 - Csukd be.
Vigyorodtam el, majd szorosan öleltem magamhoz és szenvedélyesen tapadtam ajkaira.
 - Sármos, az, valóban az.
Húztam egy kicsit sunyin mosolyogva.
 - Pletykás népség.
Mondtuk ki egyszerre.
 - Egyébként, khm, még sosem neveztél a barátnődnek.
Ejtettem ki lassan a szavakat miközben pakolt le a pultra.
 -  Khm, érdekesen fest az a sorrend, egészen khm, felcsigázta az érdeklődésem. Bort?
Léptem az asztalhoz és öntöttem az ő poharába is, majd leültem a helyemre, az előbb kapcsoltam ki a húst, annak még kell pár perc a forróságban, és ha már forróság, kortyoltam a boromba és néztem át a poharam felett a velem szemben ülő Derick-re, csábos, mint mindig.
 -  A francba a vacsorával.
Löktem le mindent és térdemmel fellépve az asztalra másztam át rajta és huppantam bele ölébe.
 -   Most akarlak.
Tapadtam ajkaira, ujjaimmal markoltam hajába, ki vagy te, hogy így elveszed az eszem?


  Click me


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Derick Stackhouse
Derick Stackhouse



TémanyitásTárgy: Re: Step to Step! Emily & Derick Step to Step! Emily & Derick I_icon_minitime20.07.20 16:56


Emily & Derick


f6f6d928de0d51b5fbf06657f73bebea.gif

I
gen, khm, keresd a hibát a képen? Nem, egyik sem kellék, vagy játékszer és van amit már kipróbáltunk és háát, nem vált be, fogalmazzunk így, ezért is merem szem előtt hagyni a szolgálati dolgaimat, másrészről nagylány már, tudja, hogy mit szabad és mit nem szabad bántani, néhány hónappal korábban és Ő oktatott a kihallgatóban, így merek bízni benne.
Az én érdeklődésemet valami más csigázta fel, az övemet igazgatva derekam körül sétálok az asztalhoz és ülök be, vajon meddig tartana, három mozdulatból leszedném róla? Talán. Attól függ mennyire makacs az az anyag, de nálam biztosan nem jobban és vissza sem tartana.
Kényelmesen dőltem hátra enyhén kitolva magam a székkel, jó illat van, de most csak az tudja lekötni a figyelmem, ami a kezében van, vagy pedig rajta, de ha így folytatja a szexizést, akkor az egyetlen dolog, ami rajta lesz, az én leszek, bort töltött, kezem pihentettem az asztalon, ujjaimat behajlítva, másikkal pedig a pohárért nyúltam, de le sem tudtam venni róla a szemem.
Egy szót sem szóltam, úgy söpört le végig mindent az asztalról, majd térdelt fel rá, oké bébi, gyere csak, toltam hátrébb magam a székkel, miközben igéző kék szemekkel figyeltem, ahogy rohadt dögösen végigmászott az asztalon felém, igen, a francba a vacsorával.
Forrón kapok ajkai után, igen, tudom, én is bébi, ujjaim siklanak végig a fűzőn és heves izgalommal kezdik kibontani belőle, de túl lassúnak ígérkezett a folyamat, így elválok tőle, és még az ölemben ülve döntöm hátát az asztalnak, mellrészénél elkapva rántom lejjebb ezzel szabaddá téve formás kebleit. Kezeim siklanak végig mellein, majd ajkaimmal és nyelv kezd velük mohó, vad és izgató játékba. Combjaiba markolva ültetem fel az asztalra, majd beakasztva ujjaim a főző kis karikába markolok rá erősen, majd rántok rajta egyet, tisztán hallható volt, ahogy reccsen az anyag és megroppan egy-egy karika, megígértem, hogy letépem. Elégedetten húztam elő majd dobtam félre, ujjbegyeim húztam végig felsőtestén, majd utasítottam hanyatt, lassan csókoltam végig nedves ajkaimmal haladva a csipkéig, ha már a vacsora tálalva alapon nyelvem türelmetlenül és fürgén próbált behatolni alá egyre lejjebb és lejjebb küzdve.     

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Emily Hastings
Emily Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Step to Step! Emily & Derick Step to Step! Emily & Derick I_icon_minitime20.07.20 20:52



Emily & Derick



tumblr_mti25v5pGp1sbqwf9o1_500.gif



M

agánakció, az, mondhatjuk így is, még soha nem kezdtem ilyen jellegű magánakcióba, tehát annál mindig jobban sajnáltam a drága porcelánt, hogy a földön törjön darabokra, de most úgy a francot se érdekel, majd veszek másikat, végül is megtehetem, ezt a kibaszott asztalt is én vettem, egy étkészlet ide vagy oda, már nem a világ vége, a bor hagy foltot, de még szőnyeget is hajlandó vagyok másikat venni, csak legyen most és azonnal az enyém, nem érdekel semmi, az se, hogy mennyire zavarja ha én vagyok nyeregben, most az egyszer nyeld le a békát, egy rohadt dögös csaj mászik feléd az asztalon, egy fűzőben, most rögtön akarlak tekintettel, ha ez nem hat meg akkor semmi.
Óvatosan ültem bele ölébe és könyörtelenül estem ajkainak, kellesz nekem, most, ennél jobban nem tudlak kérni, hogy most rögtön tégy magadévá, nem, mintha egyébként nem lenne minden porcikám teljes egészében az övé, és nem csakis kizárólag neki engedelmeskedne minden pattanásig feszült idegsejtem, ennyire még semmit és senkit nem akartam, de most nem tudok uralkodni magamon, a délelőtt emléke elég élénken él még bennem, ahogy hevesen vette el azt ami az övé, akarom, megint, és megint, kérlek add meg nekem.
Alsó ajkamba harapva vetem hátra a fejem ahogy elkapja a fűzőm tetejét és a már kilazítok részek miatt könnyedén rántja le a kebleimről, na pont erre gondoltam, tépd el az anyagot, harapj és követelj, hangos sóhajok szakadnak ki ahogy melleimet érinti ajka és nyelve, kérek még, ujjaimmal kapom el haját és húzom még közelebb, levegőért zihálok.
 - Megőrjítesz bébi.
Suttogom magam elé a levegőbe, elkapva a combom tesz fel az asztalra, belemarkol a fűző anyagába és gond nélkül tépi szét és dobja félre, elégedett kis vigyor ül ki az arcomra, erre vártam bébi. Hanyatt lök és nyelvével tör utat magának, hangosan nyögök fel ahogy játszik a csipke anyagával.
 -   Ó, tépd már el!
Ez lehet kicsit hangosabbra sikerült két eszeveszett nyögés között de én ezt már nem bírom így tovább.


  Click me


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Derick Stackhouse
Derick Stackhouse



TémanyitásTárgy: Re: Step to Step! Emily & Derick Step to Step! Emily & Derick I_icon_minitime20.07.20 22:27


Emily & Derick


f6f6d928de0d51b5fbf06657f73bebea.gif

I
Igen, pontosan ez volt a célom bébi, az őrületbe hajszolni, magam alá gyűrni, hogy testének minden apró rezdülése nekem engedelmeskedjen és engem követeljen, ez nem birtoklás, nem, nem pusztán az, nagyobb szükségem van nekem őrá, mint neki rám, éhezem és hajtom azt a férfit, aki vele vagyok és mindazt, amit adni képes nekem annyira ösztönösen, tisztán és erősen, hogy sokszor magam sem értem hogyan képes erre, hogyan képes erre valaki egy ember iránt, kiforgatni egy világból, egy világból, amit mindaddig a napig ismert, vagy legalábbis azt hitte, aztán hirtelen megváltoznak az érzékek, mindennek más íze lesz, tapintása és az, akit addig ismertél vagy erősebb lesz vagy kezded elveszíteni, és én még nem tudom melyik vagyok ezek közül. Csak azt tudom, hogy féltem és most még jobban akarom, még hevesebben és intenzívebben.
Kibírtam volna, hogy lehúzzam, sőt a hatás kedvéért baromi lassan csináltam volna, de akkor legyen, na gyere szépen, ragadtam meg az anyagot és a könnyű csipke egyetlen rántással adta meg magát, hmm hát értem miért kell ebből annyinak lenni, egy másodpercig kivártam, ahogy elhalkultak a nyögések, majd recsegve fosztottam meg kérésére az utolsó ruhadarabjától is, akkor most te jössz, bébi. Csúsztattam karjaimat combjai alá egészen úgy, hogy átérjem vele őket, majd hirtelen emeltem meg csípőjét és húztam egyenesen ajkaimra és folytattam, ahol abba hagytam, ahol a kéjes nyögések abbamaradtak, nyelvem hatol fürgén ajkai közé és kezdek bele mohó, vad és könyörtelen játékomba, szilárdan tartom őt a számon, amíg csak képes testének erejéből nyögni és élvezni, majd mikor lábai végképp feladták a harcot, elengedtem és önelégült vigyorral felegyenesedek.
- Még nem végeztünk bébi, el ne moccanj. - Vigyorgok, majd hagyom, hogy pihegjen egy-két percig amíg elmegyek az óvszeres dobozért, útközben sietve bújok ki az ingemből s sebesen dobálom le a többi ruhámat is, rutinosan görgetem fel a gumit, majd lépek vissza Emily-hez.
- Gyere bébi. - Simítok végig combján.   

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Emily Hastings
Emily Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Step to Step! Emily & Derick Step to Step! Emily & Derick I_icon_minitime21.07.20 12:05



Emily & Derick



tumblr_mti25v5pGp1sbqwf9o1_500.gif



H

átam vetem a kemény, hideg fa asztal lapjának, izzó bőröm hűti a lakkozott fa, még így a terítő kemény anyagán keresztül is, nem sokat érzékelek a külvilágból, de ez átüt, és én könyörtelenül nyomom el azt a reflexet, hogy érdekeljen vagy zavarjon a hűvös érzés, szinte lángoló bőrömön, Derick ajkai és csókjai nyomán izzok fel újra és újra, imádom ezt a mohó, követelőző énjét, mindketten pontosan tudjuk, hogy csak is az övé vagyok, de Ő még is minden alkalommal ismételtem a tudomásomra hozza fölényét velem szemben, senkinek nem hagynám ezt, én vagyok az alfa, takarodj, de Ő nálam is alfább, Ő minden ősatyja, csak neki engedelmeskedik minden porcikám, minden érintésére mozdulok utána, mintha csak egy mágnes lenne, egy őrült, vad és dögös mágnes.
Szinte már könyörgök, hogy fosszon meg mindentől, nem mintha a tudatomtól már nem sikerült volna, de most a felesleges anyagokra gondolok, amik még ha éppen csak, de akkor is elválasztanak nyelvétől, könyörtelenül recsegve adja meg magát a csipke ahogy húsomba vájva cérnaszálanként szakad el, ó ez az, tépd el!
Harsányan nyögök fel, ahogy magához húzva követel ajkaira, és kezd nyelvével kegyetlen, ösztönös, heves játékba izzó közepemben. Erősen kapaszkodom hajába, lábaim csúsznak végig karjain, könyörtelenül tart, nem ereszt és engem akar.
 - Baszki Derick!
Sikítottam ahogy végül megadtam magam akaratának, és levegőért kapkodva feküdtem az asztalon, a felettem levő csillár gömbjeit bámultam, lassan kezdek visszatérni a valóságba, vigyorogva nézek fel Derickre, úgy érzem itt a gong ideje, őrülten kívánatos, és jelenleg csak én tudom mit rejtenek a laza ingek, ha tehetném mindegyiket gombonként tépném el, és körmöm vájnám feszes felső testébe.
Gondolkodás nélkül öleltem át derekát, és húztam közel magamhoz, mélyről jövő moraj szakadt ki belőlem ahogy végre az enyém lett, felültem, átfogtam nyakát és kíméletlenül ostromoltam ajkait, azokat az ajkakat ahol még mindig érzem a saját ízem, kettőnk egyvelege még édesebb, mint bármi más, megvadít ahogy keményen bánik velem, az ereimben zubogó adrenalin tesz minden együttlétes feledhetetlenné.


  Click me


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Derick Stackhouse
Derick Stackhouse



TémanyitásTárgy: Re: Step to Step! Emily & Derick Step to Step! Emily & Derick I_icon_minitime26.07.20 21:13


Emily & Derick


f6f6d928de0d51b5fbf06657f73bebea.gif

A
zt hiszem mindig heves természet voltam, soha semmit sem tudtam lassan csinálni, ahhoz túl kíváncsi voltam, még ha emiatt többször is kerültem bajba, inkább bocsánatot kértem sem, mint engedélyt, és mindkettőn volna még mit csiszolni, áá nem az igazi, de nem ma fogom elkezdeni.
Lábai ösztönösen fonódnak derekam közé és veszem birtokba azt, ami az enyém, amit néhány perce még nyelvemmel jártam be, ajkaimon van még íze, keményen töltöm ki újra és újra, miközben heves szenvedéllyel tartom ajkait az enyémen. Hajába markolva tartom magamon, ahogy egyre szaporábban veszem a levegőt, ajkaimat tapasztom az övére, miközben megragadva csípőjét húzom magamra és hevesen hatolok belé erősen markolva a gyeplőt, egészen amíg Emily ki nem követelte ujjaim közül, zihálva dőltem a mellkasának és csak próbáltam magamhoz térni, eddig miért nem mondta senki, hogy a szex mindig lehet ilyen csak egy jó nő kell hozzá.
Hát, azt hiszem most már tényleg jöhet az a vacsi, éhes vagyok. És desszertet is kérni fogok még.
- Azt hiszem bébi, kihűlt a vacsi. - Fújtam ki magam, majd felegyenesedve túrtam bele enyhén nedves hajamba. Lassan néztem körbe körülöttünk, a ruháin, pontosabban, ami megmaradt belőle és az asztalról lesöpört maradványokon.
- Ejha, mint Pearl Harbor. - És nem mint a jobb napokon, hanem mint a katasztrófa után. Visszahajolva hozzá követelek magamnak még egy csókot és még egyet, ha azt akarja, hogy hagyjam nyugodalomban vacsorát készíteni, ami ránk fog férni és a pihenés sem ártana, bár nem ma fogjuk kialudni magunkat, és azt nem kétlem, hogy Emily felkészült a holnapra, nem is a tárgyalóteremben féltem, ott inkább mindenki mást.
- Segítsek? - Mondjuk ezeknek már csak egy kuka kell vagy szemeteszsák, aztán meg rágyújtok, hagyom, had tüsténkedjen a konyhába, csak előbb felveszek valakit, bár nem hinném, hogy bárki is fellátna eddig, és még át kell mennünk azon a francos Boulevard-on, reggel már ilyenekre nem lesz idő.  

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Emily Hastings
Emily Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Step to Step! Emily & Derick Step to Step! Emily & Derick I_icon_minitime26.07.20 23:15



Emily & Derick



tumblr_mti25v5pGp1sbqwf9o1_500.gif



M

inden érzéki pillanatát magamnak követelem, minden vággyal teli másodpercét, amikor csak is engem akar, amikor magával ragad és újra és újra bebizonyítsa, hogy csak neki reagál testem minden porcikája, érintéseire, csókjaira, vad ritmusára vágyik megfáradt lelkem, szükségem van arra az adrenalinra ami elönti az ereim valahányszor egymásnak esünk valahol, és amint kiderült nem kimondottan válogatunk a helyszínekben, szalad végig az agyamon a ma délelőtt képe, igen az egy határozottan jó döntés volt, mármint igen, megdöntés, akár csak a mostani, a szomszédaim értékelhetik az ebédlő asztalom ritmusos hangját, valószínűleg el sem tudják képzelni, vagy hát, elég éles hangokat csikar ki belőlem Derick, tehát pontosan tudják mi is történik, de még is kit is érdekel, ez az én lakásom, akinek nem tetszik, hogy átkefélem minden pontját annak el szabad költöznie.
Körmöm mélyesztem hátába, ajkai közé engedem minden vággyal teli nyögésem, ahogy őrült iramot követel tőlem, annyira mohó és türelmetlen, követeli minden pocikám, amit csak magának tudhat, és igen, milyen jól tudja, mindenem az övé, csak kérnie kell, zihálva és hangosan engedem át magam az édes megkönnyebbülésnek.
 - Te csak ne aggódj a vacsi miatt, felejthetetlen lesz.
Kuncogtam halkan, ahogy lassan elengedett, és óvatosan letettem a lábam, hogy ne lépjek bele semmibe.
 - Szerintem még ott is nagyobb rend volt.
Néztem körül szörnyülködve, hát igen, van az úgy, hogy elönt a vágy és semmi sem érdekel.
 - Ha megkérlek a nagyját bezsákolod? A többit aztán felsöpröm.
Nyújtottam át egy fekete kukás zsákot, addig én belebújtam a kötőmbe és átkötöttem fedetlen derekamon, visszakapcsoltam a hús alatt pár percre, vajat forrósítottam a serpenyőben, és rádobtam a zöldségeket, amikor kellően forró volt vodkát locsoltam rá, és félre fordítva a serpenyőt hagytam, hogy a gázrózsa lángja belobbantsa az alkoholt, ütemesen kezdtem előre - hátra mozgatni a serpenyőt, hogy ne égjen le, amíg az alkohol ki nem égett belőle, felsöpörtem, újra terítettem és tálaltam, Derick még mindig az erkélyen volt, háta mögé lopóztam és átöleltem.
 - Kész a vacsora bébi.
Pusziltam bele hátának meleg bőrébe.



  Click me


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Derick Stackhouse
Derick Stackhouse



TémanyitásTárgy: Re: Step to Step! Emily & Derick Step to Step! Emily & Derick I_icon_minitime05.09.20 4:03


Emily & Derick


f6f6d928de0d51b5fbf06657f73bebea.gif

V
eszteségek sorozata az életem, erről szólt és ki gondolná vagy hinné el, hogy az ember mennyi mindent, szinte bármihez képes hozzászokni, csak elég sokáig kell csinálni és az agya alkalmazkodnik hozzá, mintha mindig is az lett volna a normális, de Őt, Őt nem fogom, nem hagyom, az kizárt. Még akkor is, ha tartok elhinni, hogy mindez lehetséges és az enyém lehet, hátra vetve fejem hosszan engedem ki a füstöt a város felett. Még sosem volt ennyim, valami, amit megtudok fogni, érinteni, mégsem elég, nem tudom elég szorosan tartani és a karjaimba vonni, hogyan mondod el valakinek, hogy a lélegzetvétel is könnyebb, amióta ismered? Mondjuk úgy, hogy vigyázol rá és holnap azt is fogom tenni.
- Khm, csak egy perc bébi. - Kapartam meg a torkom és simítottam tenyerem a kézfejére.
- Jó illatod van. - Hátrébb döntve a fejem vállának szívtam be megnyugtató illatát, így még a dohányzásról is leszoknénk, de annyit nincs a közelemben.
- Felgyújtottad a konyhát, most már ehetünk? - Nevettem halkan, miközben utolsókat szívtam a még égő cigarettából. Háát, ha nekem kellene ezt csinálni tuti az lenne, hogy felgyújtanék valamit és arra érne haza, hogy állok a konyha közepén és zúdul rám a víz, mert bekapcsolt a füstjelző, szóval inkább maradok a kerti grillezésnél, az vlahogy férfiasabb, de ezt a műveletet is bármikor szívesen végigkísérem innen, ha megígéri, hogy mindig csak egy kötőt fog viselni, azt tesz, amit akar.
- Mindenkit tűzbe hozol... - Nyomtam el a csikket, majd felé fordulva húztam magamhoz, hogy egy hasonlóan forró csókot nyomjak ajkaira, végighúzva tenyerem a hátán állapodtam meg csupasz fenekén, hmm hát ez izgi lesz.
- Menjünk. - Pillantottam le rá kék szemeimmel, miközben puha meelg bőrét paskoltam meg tenyerem alatt. Hmm, nem nézz így Emily, mert nem lesz vacsi.
- Ne mosolyogj így, tudom... - De nekem kell úgy ennem és megpróbálni nem megfulladni, hogy nincs rajtad bugyi.   

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Emily Hastings
Emily Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Step to Step! Emily & Derick Step to Step! Emily & Derick I_icon_minitime05.09.20 12:33



Emily & Derick



tumblr_mti25v5pGp1sbqwf9o1_500.gif



S

zépen tálaltam újra, új tányér, étkészlet, borospohár, minden úgy állt, mint mielőtt az előbb félre söpörtem és hagytam, hogy hangosan csörömpölve összetörjenek a padlón, elragadtak az indulataim, egyszerűen nem tudom mi az elég ha Derickről van szó, akarom őt, szó szerint bárhol és bármikor, és az a legszebb az egészben, hogy nem kell sokat tennem azért, hogy ő is pont ugyan ennyire akarjon engem, a csábításom sikeres volt és végleges, béklyóim közé zártam és már nem engedem el, csöbörből vödörbe, ez is egy ketrec, de itt ketten vagyunk és én nem bánom ha elveszi amire szüksége van, ismerős a szépség és a szörnyeteg története?
Finoman ölelem magamhoz, édes illata beterít mindent, hátához tapasztom a fülem így minden lélegzetvételét hallom.
 - Ühüm, de fel ám, és most segíthetnél eltüntetni a nyomokat.
Kuncogtam, majd hagytam, hogy megfordulva magához húzzon, szeretnék minden napot ezek a karok között tölteni, történjen bármi is akár odakint akár köztünk, azt akarom, hogy mindig így öleljen.
Hosszan és forrón tapadok ajkaira, ha nem hűlne ki a vacsi most rögtön ugranék rá, magasan vagyunk, senki sem látja ha az erkélyemen esek neki, talán az egyetlen még használaton kívüli pontja a lakásnak, hm, ezen változtatni kell, főleg ha ennyire követel.
 - Miért is ne?
Állom pillantását, és egy perc alatt tudnám újra lángba hozni, de igaza van, éhesek vagyunk, én legalább is nagyon.
 - Ülj csak le, mindjárt jövök.
Kerítettem magamnak egy trikót, de semmi mást, csak épp annyira fedem el a bőröm, hogy enni tudjon, és ne rajtam legeltesse amúgy iszonyúan szexi tekintetét.
Lassan kezdtem falatozni, türtőztetni kéne magam, ugye? Bocsi, de nem megy... Két falat között nyúltam át lábfejemmel az asztal alatt, finoman húzva rajta végig.
Nagyot kortyoltam a vörösborból, tetszik ez a játék.
 - Hoztál térképet? Mintha láttam volna, terítsük ki, és vegyük újra, jó?
Álltam fel és vettem el a tányérokat amikor már végeztünk, van amit arrébb kell rakni a nappaliban, akkora ez a vacak, kerekedtek ki a szemeim a papírdarab láttán.



  Click me


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Derick Stackhouse
Derick Stackhouse



TémanyitásTárgy: Re: Step to Step! Emily & Derick Step to Step! Emily & Derick I_icon_minitime16.10.20 20:42


Emily & Derick


f6f6d928de0d51b5fbf06657f73bebea.gif

M
iért, azért, mert akkor nem fogunk enni, pedig khm éhes vagyok, engedem el és nagyon remélem, hogy nem így akar, várja el, hogy bármihez is hozzátudjak nyúlni anélkül, hogy levenném róla a szemem, nemhogy félrenyelnék, a faltot is a szám mellé raknám, hála az égnek.
Ezt-azt összetudok dobni, szóval nem egy totál szívás, ha magamnak kell valami ehető kaját csinálnom, de az övé ezerszer jobb, a nők mindig jobbak a konyhában, a férfiak meg a garázsban, komolyan egy nő ne szereljen, vezessen, vagy lőjön, szóval ezt megszívtam. Nagyot nyelek, ahogy lábát húzza végig rajtam, Emily khm, megfulladok baszki.
- Igen, khm igen, hoztam. - Nyögtem ki nagy nehezen, bazd meeg! Öregem, ez kemény menet lesz Álltam fel az asztaltól, oké akkor vegyük át újra...
- Igen, kelleni fog egy kis hely. - Toltam félre a dohányzóasztalt a kanapé elöl.
- Ne, nem kell, bírom egyedül is. - Toltam hátrébb a kanapét, nincs neki akkora súlya, hogy ketten kellene arrébb tegyük, kivéve, ha lekellene cipelnünk innen, na az már nehezebb lenne. Igen, baszott nagy a térkép, ez nem egy egyszerű turista térkép fontosabb csomópontokkal, ezen az egész rohadt város rajta van, minden negyede, utca, minden szar, amit látni lehet és kell.
- Gyere, terítsük ki. - Térdeltem le és kezdtem kiteríteni, mire végeztünk az egész nappalit beborította, minden szabad helyet kihasználtunk. Rohadt nagy volt a kísértés, hogy ezt ma ne az irodában csináljam meg vele, szóval a következő lesz bébi...
- Csináljuk úgy, hogy én irányítalak, Te pedig követsz a térképen, majd segítek. - Léptem hozzá közelebb és csókoltam bele forrón nyakába.
- Szerintem könnyebb lesz, ha lehajolsz és a földön csinálod, elég hosszú ez a vacak. - Suttogtam égető, forró szavaimat fülébe, majd hátrébb állok és megkaparva torkom fonom össze karjaimat a mellkasom előtt, nem tudom megállni, hogy ne mosolyogjam meg a látványt, sőt értékelném is, de előbb még játszunk, jobban is fog előre dőlni az a fenék.
- Akkor kezdjük, innen indulunk... - Mondtam és mutattam a kiindulási pontunkra, ahol felveszem őket és szép lassan végigvezettem a reggel is ismertetett terven.
- Nem, nem, a strip-en kicsit hosszabban megyünk... - Istenem, de átkozottul dögös, csak még egy kicsit bébi. Bújtam ki az alsómból és léptem oda egy újabb kis fóliazacskóért, bár szerintem nekünk a lakás főbb pontjain kellene, hogy legyen egy ilyen dobozzal.
- Khm... Talán, ha jobban előre dőlnél. Igen, igen, ott, megmutatom. - Térdeltem le és lassan másztam fölé.
- Pontosan ott, van valami ellenvetésed? - Csúsztattam kezem az övére és vezettem előrébb, miközben belecsókoltam a vállába és haladtam beljebb a nyakán mohón falva puha bőrét.   

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Emily Hastings
Emily Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Step to Step! Emily & Derick Step to Step! Emily & Derick I_icon_minitime18.10.20 19:06



Emily & Derick



tumblr_mti25v5pGp1sbqwf9o1_500.gif



M

indig sokkal nehezebb a munkára koncentrálni ha ő is ott van, igen, teljesen és totálisan elvette az eszem, a szívem hevesebben ver ha magához ölel és elönt édes, mámorító illata, ó, bármi legyen is, én mindig ott leszek neked, megígértem nem, azon a végzetes kis estén a pavilonban, amikor elég határozottan eldőlni látszott, hogy mennyire is akarjuk egymást, és most nem feltétlenül a szex részére gondoltam, ott és abban a pillanatban csak arra vágytam, hogy megcsókoljon, ajka össze forrjon az enyémmel és soha ne engedjen el, na erre azért várni kellett még, bár ha akkor nem szúrnak ki minket a bárba lehet, hogy még mindig nem csókolt volna meg, nehezen szakította át azt a bizonyos gátat, de azóta nem tudunk betelni egymással.
Fogalmam sincs, hogy jó volt-e amit főztem, teljesen más kötött le, mondjuk a lábam közt érzett nedvesség ahogy az asztal alatt követeltem a jussom, nem tudom, hogy nem tudok vagy csak simán nem akarok parancsolni vad vágyaimnak, ő sincs túl öltözve ami azt illeti, de jobban örülnék ha az a pár darab sem lenne rajta, saját magam jobban el tudnám most ott képzelni ahol a szövet darabok hozzá érnek forró testéhes, le sem tudom venni róla a szemem miközben próbálom magamba tömni ami a tányéromon van, nagyot kortyolok a boromból, túlzottan is akarlak ahhoz, hogy bármire is figyelni tudjak,
Elpakoltam gyorsan mindent az asztalról amíg Ő hozta a térképet.
 - Segítsek elpakolni? Van pár bútor útban.
Jól van, jól van nagyfiú, hozzá sem nyúlok, a férfiak tényleg ilyen hiúak a saját erejükre? Ha bele gebednek se kérnek meg egy nőt.
 - Rendben.
Még kimondani is nehéz, bizsergés fut rajtam végig ahogy érdes hangját hallom meg a fülem mellett, muszáj alsó ajkamba harapnom és egy másodpercre lehunynom a szemem, majd lassan leereszkedem térdre, figyelem hova mutat és fokozatosan dőlve előre megyek végig a kijelölt útvonalon, én még mindig nem értek egyet a Boulovard-al, de nem én terveztem meg, biztos jobban értenek hozzá.
 - Aha, szóval maradt az eredeti terv, értem.
Szinte már nyöszörgésbe csap át a hangom ahogy megérzem meleg bőrét az enyémen.
 - Ha lenne is meggyőznél, hogy így jó ahogy van.
Engedtem le a könyököm és billentettem magasabbra a csípőm, hozzá préselve vágyakozó férfiasságához, kívánlak bébi.



  Click me


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Derick Stackhouse
Derick Stackhouse



TémanyitásTárgy: Re: Step to Step! Emily & Derick Step to Step! Emily & Derick I_icon_minitime11.11.20 14:34


Emily & Derick


f6f6d928de0d51b5fbf06657f73bebea.gif

K
hm, egész eddigi életem során egyetlen célom volt, egy, ami mindennél többet számított és amit végig követtem, felakartam érni a nevemhez, a névhez, amit kaptam, az egyetlen embertől, akire valaha felnéztem és a mai napig teszem és fogalmam sincs, magam sem tudom, hogy sikerült-e. Tudom, kicsinyesnek hangzik, de engem egy egyáltalán nem érdekel, nem vágyom Aston Martin-ra, puccos kéglire, hogy akkora karót nyeljek, hogy ülni se tudjak, mind ezek mit se számítanak, elárulom, attól még ugyanaz a szar maradsz, erről pedig, erről itt már régen lemondtam é elengedtem, a családról, hogy valamikor majd nekem is lesz, feleségem és lesznek gyerekeink, persze megpróbáltam, többször is, de nem igazán tudom hogyan kell jól csinálni, ki tudja, talán ez van a véremben, hiába, hiába nevelkedtem később igazi, rendes családban, én nem onnan származom, ez van. Ez az egy dolog mindig emlékeztetni fog arra a férfira, akit, az nem kifejezés, hogy szégyellek, egyszerűen én magam vagyok az... Egyszerűen, amikor tükörbe nézek, jónéhány darabokra is tört már emiatt, a kemény határozott vonásaim, még az átkozott tartásom is, gyűlölöm azt az embert, mégis rá hasonlítok, vannak dolgok, amiket nem lehet semmissé tenni és csak úgy kitörölni, mi van, ha másban is rá hasonlítok? Emily... Ő nem ezt érdemeli, több járna, ahogy az anyámnak is több járt volna, de szeretem ezt a nőt mindenhogy, ahogyan csak képes vagyok rá és kell nekem.
Lassan másztam fölé és vezettem finoman előrébb kezét lassan billentve előrébb és ezzel lejjebb testét, ajkaim érintettem meleg puha bőréhez és csókoltam bele, majd egyre mohóbban faltam és vágytam édes ízére. Most végig simítanék fenekén, egészen nedves öléig, érezni akarom mennyire kíván, finoman haraptam vállába könnyedén és keményen hatolva belé, tenyerem csúszott előrébb a térkép anyagán, miközben határozott mozdulatokkal töltöttem ki Őt újra és újra, annyira szép, dögös, erős és minden, amitől csak egy nő, nő.   

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Emily Hastings
Emily Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Step to Step! Emily & Derick Step to Step! Emily & Derick I_icon_minitime28.11.20 21:22



Emily & Derick



tumblr_mti25v5pGp1sbqwf9o1_500.gif



Ő

az egyetlen aki bármiről meg tudna győzni, hogy az úgy van jól ahogy, soha sem bíztam igazán magamon kívül senkiben, sem a véleményében vagy az adott szavában, de Derick más, tudom, érzem, hogy soha sem hazudna nekem, hogy mindig őszinte velem, és ha Ő azt mondja, hogy az az útvonal úgy ahogy meg van tervezve jó és biztonságos, én hiszek neki, kezébe adom az életem a jövőm, bármit oda adnék amit csak kér, mélységesen bele habarodtam ebbe a hapsiba, annyira amennyire még soha senkit és semmit nem szerettem, rövid időn belül elérte nálam azt a hatást amit másoknak évek alatt sem sikerült, hogy őrülten és mohón vágyak rá, nem csak a testére, a lelkére is, tudni akarok mindent, ismerni és érezni akarom Őt, minden szavával és mozdulatával együtt.
Lassan csúztatom előre a kezem ahogy csak  Ő kéri, könyököm érinti a hideg padlót a vékony papíron keresztül, hátamon érzem bőre melegét, fenekem emelem vágyakozóan felé, csak tőled és érted nedves oly nagyon vágytól remegő ölem. Puha ajkai érintik bőröm, alsó ajkamba harapva nyomok el egy önkéntelen nyögést ahogy egyre hevesebben falja bőröm, fogait mélyeszti belém, miközben határozott mozdulattal hatol belém.
Élesen nyögök fel merev férfiassága alatt, a térkép anyagába markolok ahogy egyre mélyebben érint kérlelhetetlen hevessége, megremeg a kezem ahogy próbálja fentartani testem mozdulatait, teljesen elveszek benne, élvezete tárgya és kiváltója vagyok, egyre érdesebb és magasabb hangszínem tölti ki a szobát, semmi más nem motivál csak az édes gyönyör amit izzó testünk összeforrva újra és újra magának követel, űz és kerget. Senkit nem kívántam még ennyire esztelenül, van benne valami, valami ami másokból mindeddig hiányzott, az édes mámor, ahogy rekedt hangjával a fülembe suttog és én nyomban libabőrös leszek, vele minden perc más, adrenalin áramlik az ereimben, érzem, hogy élek, és persze minden egyes kegyetlen mozdulatával tovább hevíti vágyam iránta.



  Click me


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Derick Stackhouse
Derick Stackhouse



TémanyitásTárgy: Re: Step to Step! Emily & Derick Step to Step! Emily & Derick I_icon_minitime19.01.21 22:23


Emily & Derick


f6f6d928de0d51b5fbf06657f73bebea.gif

E
lhinnéd, ha azt mondanám magam sem tudom mi van ebben a nőben? John és Lily arra tanítottak, hogy a bizalom fontos, én azt hiszem mégsem tartottam oly sokra egész eddig életem során, mint amennyire szerették volna, ahogy a szeretetet vagy a törődést sem. De Emily, Emily más, már-már nevetségesen közhelyes, de sokra tartom, mint nőt, erős és még mellettem van, ami elég sokat elmond, ha másnak nem is, nekem igen. Éés mocskosul, átkozottul dögös és szereti is használni ezt a fajta adottságát, a szex, eddig csak szex volt, egyfajta szükséglet nőnek férfinak egyaránt, nem több, de ez több szükségletnél, több egy játéknál, szeretem ennyire egyszerű és most ébredtem csak rá valójában mennyire nem bízom senkiben, nincs az az ember, legyen bármilyen jelvénye, bármekkora kitüntetése, legyen bárki és jöjjön bárhonnan, én, én fogok vigyázni rá.
Szaporán veszem a levegőt, forró leheletem hevíti fel bőrét, miközben érdes mély hang hagyja el ajkaimat, ahogy újra és újra lázasan veszem birtokba vágytól lüktető testét, tenyerem vetem meg a térkép anyagán, majd fölé hajolva nyomok apró csókot fülcimpájára és fúrom orrom mélyen szőke fürtjei közé, mélyen szívom be illatát, nem tudom, fogalmam sincs mi tartott eddig nem is érdekel, de nem engedlek el, képtelen vagyok rá, bármire kész vagyok érte.
Ajkaim érintik vállát, mélyen csókolok bele, mohón és keményen töltöm ki újra és újra, éhezem minden egyes kéjes nyögését, falom puha meleg bőrét és csak hagyom, hogy felemésszen a hév, amit iránta érzek mindig és piszkosul, nedves, meleg ölének gyönyörében veszem el, homlokom döntöm hátának még képes vagyok bármit is felfogni a külvilágból.
- Khm, ha nincs egyéb pont, amit megvitatnál velem, akkor azt hiszem ránk férne egy zuhany... - Nyomtam apró csókokat végig haladva gerincén, lapockái között egészen a tarkójáig bezárólag, majd lassan lemásztam róla és feltápászkodtam, nem panaszképp, de azt hiszem öregszem.
- Mehetünk? - Marha korán lesz a reggel és nem ártana némileg kipihenni magunkat, neki is, és nekem is, bár róla van szó, ha egy szemet se aludnék se érdekelne, hogy ott legyek holnap.    

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Emily Hastings
Emily Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Step to Step! Emily & Derick Step to Step! Emily & Derick I_icon_minitime22.01.21 0:26



Emily & Derick



tumblr_mti25v5pGp1sbqwf9o1_500.gif



M

inden őrült mozdulata egyre mélyebben hevíti fel testem, oly annyira akarom őt, mint azt az éles levegőt, ami kapkodva tölti meg a tüdőm, kiszárad a torkom és a szám, de akkor is csak még mocskosabban akarom őt, erős és kíméletlen ritmusát, amivel mindkettőnket őrületbe kerget és megvadít, csókjai, és érdes hangja csak még jobban feltüzel, érezni akarom őt, minden nap, sajnos nem mondhatom, hogy minden pillanatában, már ez is olyan, mint a mézes hetek, minden éjjelt egymás karjaiban töltünk, édes illatára alszom el, és ölelő karjaiban ébredek, soha sem gondoltam, hogy pont Ő lesz a végzetem, de a sors kiszámíthatatlan, és a karma egy ribanc, de kivételesen jól választottam.
A térkép vékony anyagába markolok, őszintén remélem, hogy nem szaggatom szanaszét, de most még ez sem érdekelne, így kell végig kefélni Vegas főutcáit, bár bizsergető a gondolat, vele még ezt is bevállalnám, minden negyedét, csak érezhessem őt, valahol valami nagyon elpattanhatott bennem ha ennyire bármit megtennék egy pasiért, de ha egyszer kell nekem, jobban, mint bármi, beleértve a létezést is, hangszínem emelkedik ahogy egyre közelebb kerülök édes kis mennyországomhoz, izmaim feszülnek meg és nyögöm ki hangosan nevét, miközben feladom a küzdelmem, és a karjaim csúsznak előre a papíron.
 - Igen, a zuhany az jó ötlet.
Bár még levegőt is alig kapok, de persze menjünk. Mondtam már, hogy valami Isteni, vagy talán inkább pokoli, látvány így meztelenül, főleg a zuhanyzómban, ujjam húzom végig kidolgozott hasfalán, legszívesebben térdre is esnék előtte, de győz a fáradtság, majd bepótolom, elvonszolom magam az ágyig, amit azt hiszem már elégszer teszteltünk és még mindig állja minden próbánk, belevetem magam a puha ágyneműbe, bevackolom magam Derick közelébe, mélyen szívom be illatát, és szinte rögtön elnyom az álom.
Az ébresztőm csörgése zavarja meg nyugodt pihenésem, kapálózva keresem merre van, majd lenyomom és szörnyülködve nézem a kijelzőt, tudom, direkt állítottam egy órával hamarabbra, hogy el ne késsek és esetleg legyen időm átnézni a papírokat. Morogva húzom vissza a fejemre a takarót, csak még öt percet.

  Click me


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Derick Stackhouse
Derick Stackhouse



TémanyitásTárgy: Re: Step to Step! Emily & Derick Step to Step! Emily & Derick I_icon_minitime22.01.21 19:41


Emily & Derick


f6f6d928de0d51b5fbf06657f73bebea.gif

M
int akit kiütöttek, de előbb még agyonvertek, kábé így aludtam el, jóleső mégis kimerítő fáradtsággal, karom vetem keresztül Emily-n, a szemeim már lehunyva és se kép, se hang, van amikor felébredek hajnalban, sőt általában mindig, vagy arra, hogy elgémberedtem és forduljunk valamerre, vagy egyszerűen, hogy az órára pillantsak vagy, hogy lekapcsoljam a tévét, ha épp azelőtt aludtunk el, bár az ritka.
Emily kezd mocorogni, érzem, ahogy nyújtózik alattam és csörög meg vibrál valami, de csak néhány másodpercig tartott, azután csend, kellett még néhány másodperc, hogy leessen ez valószínűleg a tetves ébresztő volt, morogva bújok oda Emilyhez és magam felé húzva fordítom a hátára, hogy kényelmesen befúrhassam magam meleg bőrébe mellei között és nekem itt jó, mélyen szuszogva szívom be édes illatát, de már nem alszom, csak szeretnék és mocskosul nehezemre esik nyitva tartani a szemeimet és arra gondolni, hogy fel kell kelnünk és dolgozni mennünk, nem akarok.
- Bébi? Nem költözünk inkább Mexikóba? México? Tequila? - Loptam bele némi spanyolos reggeli kómás beütést.
- Vennék neked olyan sombrero kalapot és csak az lenne rajtad... és jó lenne... - Bújtam és csókoltam bele a bőrébe. Kéne egy kávé, vagy kettő vagy egy dupla.
- Csinálsz kávét, vagy csináljak én? - Kezdtem lassan feladni a harcot és egyre messzibbnek tűntek az édes álmok és egyre valóságosabbnak, hogy munkába kell mennünk és mi még úgyis képesek lennénk elkésni, hogy hajnalok hajnalán felkelünk.
Az a reggel, amikor még rágyújtani is lusta vagyok, az tényleg nagyon reggel még, levánszorogtam Emily után, épp a kávénkkal volt elfoglalva, én pedig azzal, hogy a háta mögé lépve döntsem homlokom a nyakába és szőke fürtjei közé. Imádom, hogy ilyenkor még nincs felöltözve és pimaszkodhatok kicsit. Combja puha húsába markolva húztam végig a kezem felfelé egészen a fenekéig, amit szintúgy erősen és követelőzve markoltam meg és húztam végig ujjaimmal haladva befelé, amíg a vékonyka kis anyag engedte.     

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Emily Hastings
Emily Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Step to Step! Emily & Derick Step to Step! Emily & Derick I_icon_minitime23.01.21 14:27



Emily & Derick



tumblr_mti25v5pGp1sbqwf9o1_500.gif



O

lyan vagyok, mint Garfield, utálom a hétfőket és a reggeleket, mindig nagyon korán kelek, hisz nem kevés munkám és kitartásom van abban ahogy élek és az elismeréseimben, sokan próbáltak már átcsábítani különböző vállalatokhoz, hivatalokhoz, de nem, nekem kell ez az izgalom ahogy földbe taposom az ellenfelim, ahogy megsemmisítem és megalázom őket, csak felkelni nem szeretek korán ezért, kérdezték már, hogy miért nem tanítok, mert ezt ahogy én csinálom már megérné elsajátítani, egy, nincs nekem erre időm, kettő, szeretem megtartani a titkaim és kihasználni a meglepetés erejét, és végül három, már úgy sem tudja ugyan úgy végig vinni azt a tárgyalást ahogy én.
Morcosan nyújtózkodom a takaró alatt, nem akarok még felkelni, érzem Derick testének melegét és mézédes illatát, nem akarok elmenni, nem maradhatnánk ma egész nap ágyban? Nem, mi, ez egy fontos ügy, egy fontos tárgyalás, mostanában sokat voltam szétcsúszva és újra bizonyítanom kell, hogy érdemes vagyok Josh kegyeire. Ujjaim húzom végig fedetlen bőrén ahogy a hátamra dönt és magához húz.
 - Hm, tökéletesen hangzik, mikor indulunk? Ó, én megígérem, hogy csak az lesz rajtam.
Húzódtak kómás vigyorra ajkaim. Körmeim futtatom végig tarkóján, fel a hajába, finoman játszva tincseivel. A kávé az egy jó ötlet, egy nagyon jó.
 -  Ühüm, majd főzök én, vettem egy új aromát, kipróbáljuk.
A hölgy azt állította erősebb és intenzívebb, na ma reggel pont ez a kettő kell nekem, hogy felébredjek.
Egyiket a másik után, most még csak erre tudok koncentrálni ahogy botorkálok lefelé az emeletről egészen a konyháig, csukott szemmel is tudom már mi hol van, víz, filter, kávé, legyen még két kanállal.
 - Hé, te meg mit csinálsz?
Kuncogtam egyet ahogy Derick ujjait vájta selymes bőrömbe, belemarkolva puha húsomba, borostája karcolja a vállam és a nyakam, libabőr fut végig rajtam, félre húzom a hajam és hátra vetem a fejem, puha ajkai ébresztenek fel mélyen legbelül, lenyomom a kávéfőző gombját, finoman fordulok meg karjai között és veszem birtokba mézédes csókjait.

  Click me


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Derick Stackhouse
Derick Stackhouse



TémanyitásTárgy: Re: Step to Step! Emily & Derick Step to Step! Emily & Derick I_icon_minitime03.03.21 18:23


Emily & Derick


f6f6d928de0d51b5fbf06657f73bebea.gif

H
ogy én mit is csinálok? Hm, túl sokszor tettem fel már magamnak ezt a kérdést, de most kivételesen tudom, a leggyönyörűbb nőt kényeztetem, akit valaha láttam, ismertem, azt a nőt, aki megmutatta, hogy másként is élhető az életem, az életem, hát ezt csinálom. Azt nem tudom hova vagy merre is tartunk, de pillanatnyilag ez egyáltalán nem is érdekel, de hé, nem azért, mert épp csókolhatom és szeretkezhetek vele, hanem mert jobb ember vagyok mellette és ezt már piszkosul régen éreztem.
- Felébresztem magunkat. - Csókolok bele ismét a bőrébe, olyan finom és puha, érezni akarom még.
- És a kávéra még amúgy is várnunk kell kicsit, hm? - Lassan fontam körül karjaimmal, miközben szembefordult velem, elképesztő, ehhez nem kell kávé. Lassan, mégis határozott szándékkal hajoltam ajkaihoz, majd mégsem csókoltam meg, csak megálltam, mosolyra húzva ajkaim kaptam fel és ültettem a pultra. Ujjammal simítottam végig arcát, majd húztam ajkaimra, legszívesebben visszavinném az ágyba, de mindketten tudjuk, hogy akkor elkésnénk és azt ma nem tehetjük, az egy dolog, ha én az életemmel játszom munka közben, de máséval soha és ez a mai nap, ez az ügy nem csak rólunk szól.
- Ne legyél túl csinos, bár ilyet nem kérhetek tőled... - Sóhajtottam fel, túlságosan is, átkozottul az.
- Le kell vennem a szemeim a fenekedről. - Mondjuk, hogy ezzel próbálom elütni azt a halovány feszültséget, ami hatalmába kerít. Tudom, hogy az esetek többségébe, mondom a többségébe minden jól szokott menni, de engem azok az esetek is foglalkoztatnak, amikor nem, ők vajon mit szúrtak el, mire nem gondoltak, és én? Én gondoltam mindenre?
- De most még...nem kell. - Húztam végig egyetlen ujjam végig a nyakán, mellkasán, formás mellein finoman ingerelve rajzolva körbe mellbimbóját, most még minden az enyém, mindene, mond, ki vagy te? És hogyan sikerült az, ami nekem soha egész eddigi életemben?     

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Emily Hastings
Emily Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Step to Step! Emily & Derick Step to Step! Emily & Derick I_icon_minitime15.03.21 12:35



Emily & Derick



tumblr_mti25v5pGp1sbqwf9o1_500.gif



A

nnyira fáradtnak érzem magam, sokat dolgoztam mostanában, és nem is voltak könnyű éjszakáink, több álmatlan is volt, még nagyon sok mindent nem tudok róla, és egyre többet hibázok, nem tudom mennyit bír el a nevezzük kapcsolatunknak, nem tudom mennyire stabil, szeretem, ezt tudom, piszkosul és bele is pusztulnék ha elveszíteném, de vajon mennyit bír el a mi kis szövetségünk, nem látok a fejébe, a szívébe, és be kell vallanom talán életemben először tényleg félek attól, hogy valaki kiléphet az életemből, tojáshéjon lépkedek, és nem kiálthatok fel ha belém váj, vannak napok amikor miénk a világ, mint a tegnap is, édes, szenvedélyes és tudja mit akar, és van amikor azt hiszem végleg elveszítettem és csak a szebb holnap reménye tart engem is egyben.
Soha senkit nem szerettem még ennyire is soha senki nem is tudott ennyi bonyodalmat hozni az életembe, és én mégis akarom, mindennél jobban, édes teher, ahogy mondani szokás, gondolatok ezrei futnak át az agyamon, gépiesen pakolom a kávéfőzőbe a szokásos adagot, próbálom elzárni a saját életem millió, cikázó kérdését egy elképzelt gardróbba, és a mai napra koncentrálni, arra mit már napokkal ezelőtt összeraktam fejben, arra amit meg kell nyernem és meg is fogok, kíméletlenül állok ki az esküdtszék és a bíróság elé, és börtönbe fogom juttatni azt a mocskot, és most csak ez számít.
 - Azt látom.
Kuncogtam miközben ajkai érintették finoman bőröm, jobb vagy, mint a kávé.
 - De, a kávére még várni kell.
Suttogom, ajkaim érintik az övét, felnevetek ahogy felkap és feldob a pultra, mohón kapok ajkai után, teljesen megrészegítesz, hogy lehet valakit ennyire akarni, és még is rettegni, hogy bármikor elmehet.
 - Nem ígérhetek semmit, de igyekezni fogok, hogy a szavaim hagyjanak nagyobb benyomást, és ne a feszülő szoknyám.
Simítottam végig arcán, ujjaimmal játszottam még kusza tincsein és csak próbáltam betelni szeme kékjével.  
 - Hm, azt hiszem ez útban lesz.
Húztam fel a saját hálóruhám, majd Derick - et is gondosan kibújtattam a pólójából.
 - Nem, még valóban nem.
Húztam végig körmöm fedetlen, tökéletesen kidolgozott izmain, valahogy így tudom elképzelni a mennyországot is. Ajkába harapva követeltem édes csókjait, ujjaim futtattam végig hátán elérve az alsója szélét, beleakasztottam az ujjaim és lassan megindítottam lefelé, amíg végig nem siklott a lábain és meg nem állapodott a bokájánál.
 - Hupsz.
Vigyorodtam el, ahogy hajába markolva kértem vissza csókjait, francba, csak el ne késsünk.

  Click me


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Derick Stackhouse
Derick Stackhouse



TémanyitásTárgy: Re: Step to Step! Emily & Derick Step to Step! Emily & Derick I_icon_minitime08.05.21 18:38


Emily & Derick


f6f6d928de0d51b5fbf06657f73bebea.gif

A
szavai... igen, azok mindig elég nagy benyomást hagynak az emberben és meg kell hagyni tényleg piszkosul jól forgatja őket, vagyis minden érzéke s adottsága megvan ahhoz, hogy még sokra vigye a témában, én meg... azt sem tudom hogyan jutottam el idáig, mármint nem tudnék mást csinálni, csak egyszerre azt érzem, hogy amióta Ő van, azóta Emily tart egyben és épít fel, és fogalmam sincs mióta van ez így, talán mindig is így volt.
- Muszáj máris a feszülő szoknyádra emlékeztetni? - Kezdtem halkan nevetni, akkor is tudom hogy feszül, amikor nem látom és ma nem fogom, nagyon nem, mert a fenekére kell vigyáznom, szó szerint és nem csak arra, sok múlik ezen és valószínűleg sokan lesznek a bíróság előtt és meglehet túlzok, de én azt mondom, hogy jobb félni... Többször is átvettem, végig vezettem a fejemben minden lehetséges útvonalat, hogyan a legrövidebb, merről mennék én, vakfoltok, idő, forgalom, mindent, és nem csak mert ezt most nagyon nem szúrhatom el, mert egyértelműen mehetek vissza bírságot osztani, hanem mert nem veszíthetek el még valakit, az ilyet érzi az ember, nem?
Őrjítő egy nő minden tekintetben, mintha pontosan érezné mit szabad és mit nem, mégis képtelen megállni ott, ahol...ahol kéne, néha óvatos és van, amikor egyszerűen addig rángatja cibálva a az ajtót még az ki nem nyílik előtte, ebben hasonlítunk, azzal a különbséggel, hogy én általában berúgom őket.
Igen, ezek valóban nem kellenek, türelmetlenül bújtattam ki a hálóruhából, csinos kis darab, de a lényeg alatta van, könnyedén lépek ki az alsómból, gyere már... rángatom végig rajta a fehérneműt, amit amúgy két ujjal ellehetne tépni és egyszerűbb is lenne, nem is értem khm minek is egyáltalán felvenni egy ilyet, de ezt inkább nem teszem szóvá, képes lesz komolyan venni.
Combjaiba markolva húzom közelebb magamhoz a pulton, mohón tölti mereven lüktető férfiasságom, ajkaim utasítják oldalra, miközben forró csókokat nyomok bőrébe, az állára, nyakába, homlokomat döntöm az övéhez, csípőjébe vájva ujjaim rántom meg keményen és telhetetlenül követelve magamnak forró ölét. Mohón kapok tüzes ajkai után, mintha pontosan tudta volna, mikor volt rá a legnagyobb szükségem, hamarabb, mint én magam.      

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Emily Hastings
Emily Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Step to Step! Emily & Derick Step to Step! Emily & Derick I_icon_minitime14.05.21 12:53



Emily & Derick



tumblr_mti25v5pGp1sbqwf9o1_500.gif



M

ég tisztán emlékszem arra az időre amikor először találkoztuk, hogy mennyire megvetettük egymást, bár szerintem az egész világgal bajunk volt akkortájt, alig pár hónap telt el és többet tudtunk meg magunkról és egymásról, mint amit bárki más érthetne vagy érezhetne, minden éremnek két oldala van és azt hiszem én megtaláltam az enyémet, nem lesz könnyű menet, de azt hiszem elég zárt ajtót rúgtam már be, ideje lenne lassítanom és apránként körbe udvarolni azokat a zárakat, hogy ne érjen több meglepetés, mert nem mindegyik éri meg, amikor három napig nem beszélünk, amikor olyan szomorú, hogy a szívem szakad meg, nem tehetem ezt vele, az ő tempójában kell haladnom, még akkor is ha én abba beleőrülök.
De olyan forrón vágyom rá, érinteni, csókolni, nem érdekel hol és mikor, csak enyém légy, könnyedén csúszok fel a konyhapultra, és van pár percünk még lefő az a kávé, addig egy kicsit jobb ébresztőben reménykedem, kibújok a hálóruhámból és leveszem Derick pólóját és alsóját, kezem csúszik végig vágyakozó férfiasságán, forrón kapok ajkai után és csak annyira válok el tőle még megemelve csípőm segítek levenni a fehérneműm, lábaimmal ölelem át derekát és hangosan sikítok fel ahogy magához rántva tölt ki teljes valójában, körmöm mélyesztem a hátába és ajkaim préselem az övére, még senkire sem vágytam ennyire őrülten, ennyire nedvesen és hevesen. Sóhajaim engedem ajkai közé, csípőm siet újra és újra elé, ujjai vájnak húsomba és érzem ahogy megfeszülnek, ajkába harapok, ujjaimat fonom tincsei közé, és hangosan felnyögve adom meg magam ostromának. Levegőért kapkodok, ilyenkor örülök, hogy ülve vagyok, forog az egész világ. Lassan lemászok és bizonytalanul próbálok megállni a lábamon, kielégült mosollyal az arcomon veszem elő a bögréket és töltöm ki a két kávét, bár már nem nagyon van rá szükségem. Felkapom a ruháim és elvonulok zuhanyozni, szigorúan egyedül, mert tényleg elkésünk, felveszem a kikészített kék kosztümöt, és a halvány rózsaszín, fodros inget, szabályos kontyba fogom a hajam, kiveszem a kontaktlencsém és felveszem a szemüvegem. Megbezéltük, hogy elmegyek a tanúért és utána Derick felvesz minket, összeszedem mindenem és indulok, ez egy fontos nap, nem késhetek el.

  Click me


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Step to Step! Emily & Derick Step to Step! Emily & Derick I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Step to Step! Emily & Derick

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» So sorry - Emily & Derick
» Emily & Derick
» Ne kiabálj! Emily & Derick
» I love you too - Emily & Derick
» Sweet goodbye! Emily & Derick

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Lakónegyed :: Hastings lak-