welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Ne kiabálj! Emily & Derick Vote_lcapNe kiabálj! Emily & Derick Voting_barNe kiabálj! Emily & Derick Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Ne kiabálj! Emily & Derick Vote_lcapNe kiabálj! Emily & Derick Voting_barNe kiabálj! Emily & Derick Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Ne kiabálj! Emily & Derick Vote_lcapNe kiabálj! Emily & Derick Voting_barNe kiabálj! Emily & Derick Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Ne kiabálj! Emily & Derick Vote_lcapNe kiabálj! Emily & Derick Voting_barNe kiabálj! Emily & Derick Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Ne kiabálj! Emily & Derick Vote_lcapNe kiabálj! Emily & Derick Voting_barNe kiabálj! Emily & Derick Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Ne kiabálj! Emily & Derick Vote_lcapNe kiabálj! Emily & Derick Voting_barNe kiabálj! Emily & Derick Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Ne kiabálj! Emily & Derick Vote_lcapNe kiabálj! Emily & Derick Voting_barNe kiabálj! Emily & Derick Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Ne kiabálj! Emily & Derick Vote_lcapNe kiabálj! Emily & Derick Voting_barNe kiabálj! Emily & Derick Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Ne kiabálj! Emily & Derick Vote_lcapNe kiabálj! Emily & Derick Voting_barNe kiabálj! Emily & Derick Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Ne kiabálj! Emily & Derick Vote_lcapNe kiabálj! Emily & Derick Voting_barNe kiabálj! Emily & Derick Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Ne kiabálj! Emily & Derick

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?
Emily Hastings
Emily Hastings



TémanyitásTárgy: Ne kiabálj! Emily & Derick Ne kiabálj! Emily & Derick I_icon_minitime09.05.20 9:21



Emily & Derick







P


éntek van, ma a szokásosnál is hamarabb kellett kelnem, ami miatt a szokásosnál is nyűgösebb vagyok egy kicsit, ma nem az a nap amikor jól tűrnék bármit is, de szerencsére ma én is ötkor végzek, hosszú hétvége áll előttem, dobozolhatok és dobálhatok ki mindent a kukába, majd hirdetések feladása, el kell adnom a lakást, akármennyire is imádom a full panorámás tetőtéri lakásom, minden Clarckra és az elmúlt öt évre emlékeztet, nehéz új életet kezdeni amikor még arra is emlékszel melyik fiókban voltak gondosan összehajtogatva az alsói szín szerint, a zoknik formára göngyölve, sorban egymás előtt, kiborító, mondtam már, hogy sose kezdj pszichiáterrel?
Amint odaértem az irodába az asszisztense felismert, és örült menjek csak nyugodtan, most ő vagy nem tudja, hogy szakítottunk vagy reménykedik, hogy újra összejövünk, nem tudom, de fura a csaj.
- Jézusom Clarck, gatyát fel, nem voltam rá reggel kíváncsi.
 És a kurvádra sem.
-  Elkések, jó a hét vagy jöjjek vissza máskor?
Nem érek rá máskor szóval szedd össze a farkad és haladjunk.
-  Pontos vagy, mint mindig.
Magyaráz miközben elkezdenek felöltözni, becsukom az ajtót, ezt nem kell mindenkinek látnia, bár a recepciósa elkerekedett szemeiből, szerintem ő semmit sem tudott, mondom én, hogy fura az a nő.
-  Legalább ez az erényem nem veszett el.
Forgatom a szemem és alig várom, hogy elhúzzon, amikor megpróbált kiszaladni mellettem a csaj búcsúzóul még én is rácsaptam a seggére.
-  Jó volt bébi, de legközelebb nézzétek már az időt, valaki dolgozik is.
A csaj zavartan meredt rám, majd teljesen elvörösödött.
-  Na hess, hess, a nagyoknak megbeszélni valójuk van.
 Intettem az ajtó felé.
Kényelmesen elhelyezkedtem a már jól megszokott kanapén, lábaim keresztben, táskám a földön, azt hiszem túl vagyunk a kötelező körökön, akkor most essünk neki, nincs mit szégyellnem vagy titkolnom előtte, túl sok mindent tud rólam, túl sokat volt az életem része, tartalmas egy óra volt, sokszor néztem rá úgy, hogy te hülye vagy.
-  Jövő héten ugyan ekkor?
-  Csak kérlek legyen rajtad alsó!
Botránkozom meg az emlékre. Búcsúzóul még átölel.
-  Még mindig jó illatod van.
Szagol bele szőke fürtjeimbe.
-  Kösz, még mindig szoktam fürdeni.
Eltoltam, felkaptam a táskám és hívtam egy taxit, az asszisztense nem győzött szabadkozni, de én már csak legyintettem, nem érdekel. A taxiban is Clarck szavai csengenek a fülemben, "Szöszmösz nem lehet, hogy szerelmes vagy?" , hogy én szerelmes? Lázas ez vagy csak agyára ment a tini szex. Alsó ajkam rágcsálom, arcom komor, gondoltaimba mélyedtem miközben lépdeltem fel a lépcsőn az őrs bejárata felé, ismerős hang, Derick, oldalra pillantok, épp kint dohányzik, irányt váltok és mosolyogva felé megyek.
-  Szia, bébi, nekem is van egy szál?
Már el is felejtettem az egész napi bosszúságot.




 




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Derick Stackhouse
Derick Stackhouse



TémanyitásTárgy: Re: Ne kiabálj! Emily & Derick Ne kiabálj! Emily & Derick I_icon_minitime09.05.20 11:07


Emily & Derick



MMorogva másztam ki az ágyból és botorkáltam el a fürdő felé, útközben azon gondolkodva milyen nap van, biztos kell nekem dolgozni menni? Franc tudja, majd lesz valami. A zuhany alatt próbáltam észhez térni, törölközőt csavartam a derekam köré, kikotortam a nadrágzsebemből a cigarettásdobozt és leültem elszívni egy szálat, az asztalon heverő mobilomra pillantok, majd megérintve felvillan, legalább már tudom milyen nap van, beleszívok a cigimbe, majd lassan kifújom, várjunk, nem ma megy Emily ahhoz a pasashoz, a pszichiáterhez, péntek van. Egy másodpercig átfut az agyamon, hogy felhívjam, hogy találkozzunk az őrsön még mielőtt bemennénk dolgozni, de aztán eszembe jut, hogy már biztosan ott lehet, majd megpróbálom elcsípni valahol, valamikor. Álmosan kelek fel és megyek összekotorni a ruháimat, alsó, zokni, farmer és egy szürke ing, jó lesz, felkapom a nappaliból a mobilom, a pultról a kulcsaim, pénztárca, minden megvan. Utálok reggel vezetni, de az biztos, hogy nem metrózok, inkább elkönyvelem, hogy reggel többé-kevésbé még van türelmem az idiótákhoz és csak magamban mérgelődve küldöm el őket az anyjukba, ez az, feküdj a dudára, barom!
Útközben megállok kávéért, amikor megkérdezni a kiszolgáló hölgy hogyan kérem egy másodpercig arra gondolok, hogy feketén és egy vödörrel, de maradjunk a hosszúnál. Az őrs elé írva még gyorsan bepötyögök egy üzenetet Emily-nek, "Meddig tart?", majd fogom a poharat a tartóból, és elindulok befelé. Leteszem a kávémat a lépcső széles kiépítésű szegélyére és rágyújtok. Lassan szállingózna az emberek ki és be, vége az éjszakai műszaknak, kicsit se hiányzik, Ben is feltűnik, csak intek neki, Ő pedig vissza és továbbmegy, majd szőke fürtöket látok meg felfelé igyekezni.
- Szia édes. - Köszönök rá mosolyogva.
- Persze, neked mindig. - De még mielőtt felé nyújtom a dobozt, gyorsan odahúzom és megcsókolom, ez meg mi? Fintorogva hajolok hátrébb.
- Férfi illatod van, és nem az enyém. - Keserűen húzom el a számat, majd elengedem és inkább adom neki egy szálat, majd felé tartom az öngyújtóm.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Emily Hastings
Emily Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Ne kiabálj! Emily & Derick Ne kiabálj! Emily & Derick I_icon_minitime09.05.20 12:17



Emily & Derick







S

ok minden kavarok most a fejemben amit ma reggel Clarck mondott, sérti az egóm, már hogy lehetnék én szerelmes, szerettem már sok mindent, nem ez az érzés, "Ne keverd össze a vággyal, te mindig csak vágyat éreztél, hogy megszerezz valamit vagy valakit!" hülyeség, badarság, balgaság és többi szinonimája, mindig tudtam mit érzek, és ez nem az, ez a szükség érzete, meg is fogom mondani neki jövő héten, hogy nagyon rossz úton jár, azonnal felderül az arcom ahogy meglátom, megnyugtat ahogy átölel és megcsókol, az utcán, ez fura tőle, hisz itt mindenki lát minket.
- Gyere át este és akkor már csak a tiéd lesz.
Nyomtam egy puszit arcára, a lángba tartottam a cigarettám, felizzott, pont mint én a közelében bármikor. Alig szívok bele, hátam vetem a tégla épület ódon falainak, ha tudná, hogy miket mondott ma Clarck, vajon hogy reagálna?
-  Hosszú napod lesz?
Ezt inkább nem most kérdezem meg tőle, főleg, hogy olyan szaglása van, mint egy kopónak, pedig csak megölelt, mi lett volna még ha más is történik? Minden egy jól elejtett bókkal kezdődik, ez Clarck fegyvere, jól ismerem már, túl sokszor túl sok mindent bocsájtottam már meg neki, mert tudta hogy vegyen le a lábamról, és még mindig nem hajlandó Emilynek hívni, Szöszmösz, már kurvára bosszant, de ő már csak ilyen, azt hiszi azzal nyeregben van ha engem felbosszant.
-  Hastings, gyere, várnak.
Kapom fel a fejem, egy járőr szólt ki az ajtón, éjjel behoztak egy kiskorú srácot és kellettem neki.
-  Később beszélünk.
Simítottam végig a karján és berohantam az épületbe, megmondták melyik kihallgató, de amint beléptem kiderült, hogy még nem is hívták a gyámjait, elpattant egy ér a fejemben, jött a szokásos szöveg, ne mondj semmit, amíg itt nincsenek a nevelő szüleid, és persze én. Kiléptem az ajtón azzal, hogy mindjárt felhívom őket, alig tudtam pár métert menni az irodám felé, ott maradt a mobilom, amikor Ben jelent meg a folyosón vigyorogva, baszki neked nem kellett volna hazamenned?
-  Szia Emy, van felém egy elmaradt randi tartozásod.
Kapta el a csípőm ahogy megpróbáltam elmenni mellette.
-  Mikor pótoljuk be?
 Nézett rám nagy, csillogó, vágyakozó szemekkel.
-  Öö, Ben, szerintem ennek nincs értelme, ne erőltessük, jó?
Néztem rá könyörgő arckifejezéssel, remélve, hogy megérti és elenged, de hát a férfi önérzet nem ilyen. Arca a vágyból csapott át lángoló dühbe.
-  Miatta van az egész, ugye? Derick miatt.... Azt hiszed egy cseppet is érdekled? Nem érdekli őt senki más magán kívül.
Éreztem ahogy ujjai megfeszülnek rajtam, ekkor erőt vettem magamon és ellöktem, próbáltam elsietni, de elkapta a karom és újra rángatni kezdett.
-   Eressz el Ben, ez fáj.
Kezdtem már én is kiabálni vele, hátha eljut az agyáig mit is csinál.
-  Bolond vagy hogy bedőltél a kisfiús sármjának, ő nem érdemel meg téged.
Megpróbált újra magához húzni, de erővel kapálóztam és tiltakoztam.
-  És ugyan ki érdemelne meg? Te? Aki őrültként viselkedik ha valaki visszautasítja?
Érzem, hogy az én erőm kevés lesz ehhez....




 




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Derick Stackhouse
Derick Stackhouse



TémanyitásTárgy: Re: Ne kiabálj! Emily & Derick Ne kiabálj! Emily & Derick I_icon_minitime09.05.20 13:01


Emily & Derick



- Jól hangzik. - Bár még mindig fanyaran húzom el a számat, idegen férfi illata van és, ha tippelhetek Clarck-é ez, ennek ugye most nem kéne örülnöm? Mert nem teszem azt, de nem is generálok vitát, csak kicsivel hátrébb hajolok, hogy ne érezzem, azt akarom, hogy mindig az én illatom legyen rajta, a parfümén kívül. Ennyire egyszerű.
- Fogalmam sincs, de a hétvégémnek lőttek. - Ahogy így kérdi eszembe ötlik, hogy még tegnap szóltak, hogy ne tervezzünk be semmit szombat estére.
- Persze, menj csak. - Lassan elkortyolgattam a maradék kávémat, elszívtam a még égő szál cigarettámat és befelé tartottam az épületbe. Pár perc volt az egész és minden csendesnek tűnt és szokványosnak, mint minden reggel, a járőrök műszakot cserélnek, megy az élcelődés az előléptetésem miatt, néhány apróbb bennfentes poén, és haladok tovább, mi a frász van itt?
- Mi a frász van itt? - Tudja valaki? Nem költői kérdés volt.
- Megy a dráma, Ben kiakadt... - Oké, nem kellett megerőltetnem maga ahhoz, hogy összerakjam, Emily kiabál, Ben pedig kiakadt, és ahhoz sem kellett sok, hogy a saját nevem is elhangozzon, miatta van az egész, ugye? Derick miatt.... Azt hiszem jobb, ha itt megállok és innen várom ki a végét, lesütöm a tekintetem, ahogy arról beszél, hogy nem érdemlem meg és hé, igaza van, jobbat érdemelne, valakit, aki tényleg, igazán jól bánik vele, de, hogy nem te leszel az, az is biztos. Addig voltam állati türelmes, amíg Emily ki nem mondta, hogy ez fáj, ó hogy rohadj meg!
- Engem keresel? Itt vagyok, megtaláltál. - Kék szemeimben dühösen pattogtak a szikrák, ennek meg mi baja? Az életben nem láttam még csak egy legyet se leütni, most meg Emily-t rángatja. - Mit művelsz, ember? Engedd el, ez fáj neki és gyere, majd odakint mi megbeszéljük. - Hangom higgadt volt és kimért, de a tenyerem már kezdett bizseregni, ha nem engeded el esküszöm feltapasztalak valahova. Ismersz... Társak voltunk. Nem te vagy a rossz zsaru. Nem? Hát jó.
- Emily, gyere ide. - Nyújtottam felé a kezem, szép kis műsort rendeztünk idebent kora reggel, de nem kéne folytatni, idebent nem. Valami hirtelen a helyére ugorhatott, mert lassan eleresztette, én pedig védelmezőn zártam a karomba.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Emily Hastings
Emily Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Ne kiabálj! Emily & Derick Ne kiabálj! Emily & Derick I_icon_minitime09.05.20 13:42



Emily & Derick







M

a mindenki megőrült? Három pasival hozott ma össze sors aki valamilyen szinten akart tőlem valamit és még fél kilenc sincs, ez a hogyan basszuk el Emily napját új különkiadása vagy mi, nem mehetnék inkább haza, de most komolyan, kikapcsolom a mobilom, és elbújok a takaró alatt, csak hagyjon már mindenki békén, de ehhez képest egy idegbeteg férfi rángat, a második akinek ma már nemet mondtam, ennyivel most többre tartom Clarckot, mert ha tudja, hogy nincs esélye nem esik nekem, mint egy agresszív állat, csak visszavonul és stratégiát készít, hiába, nem mindenkinek van önereje és méltósága, szerettem Bent, mint a barátomat, mindig is közel álltunk egymáshoz, nevettünk egymás viccein, rossz így látni, a szívnek nem lehet parancsolni, talán, hangsúlyozom talán nem Derick lett volna ott mindig velem, hanem Ben, most őt akarnám megcsókolni minden reggel, de Derick akkor sem viselkedne így, szégyenítené meg magát és engem is azzal, hogy rongybabaként rángat a munkahelyünkön, Ben még nem nőtt fel, Derick viszont már igazi férfi, aki minden alkalommal be is bizonyítja.
Mintegy végszóra jelenik meg, tudtam, hogy rá mindig számíthatok, Ben arca az előbbinél is jobban eltorzul, erősebben szorít, nem ereszt, érzem ahogy ujjai egyre mélyebbre nyomulnak bele a húsomba, ahogy közeledik felénk Derick, szavai nem nyugtatják, inkább csak hergelik, kezdek komolyan félni Bentől, és eléggé fáj is már a karom, ennek nyoma fog maradni egy darabig.
Kinyújtsa felém a kezét és én futnék, rohannék, de Ben szorítása nem enyhül, feszülten nézi Dericket, ajkai egyenes vonallá préselődik, nem szól csak bámulják egymást pár percig, őrült hosszú pár percig.
-  Tiéd lehet.
Lökött végül oda Dericknek, kicsit meginogtam a lökés hatására, de sikerült elkapnom a kezét, magához húzott és újra biztonságban érzem magam.
-  Olyan jó, hogy itt vagy.
Motyogtam mellkasának, belefúrtam az orrom, éreztem bőre melegét, hogy milyen hevesen ver a szíve, o, aggódtál értem?



 




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Derick Stackhouse
Derick Stackhouse



TémanyitásTárgy: Re: Ne kiabálj! Emily & Derick Ne kiabálj! Emily & Derick I_icon_minitime09.05.20 14:32


Emily & Derick



Undorral és dühvel megtelve nézek rá, a következő az lesz, hogy a szolgálati fegyveremért nyúlok lassan az asztalra csúsztatom a jelvényemmel együtt, és nem vagyok rendőr, és túl sok tárgyat látok itt, amivel kárt tehetnék benne, de a puszta öklöm is elég, nem kell nekem ahhoz semmi, hogy feltapasszam arra a táblára, de még adok neki néhány másodpercet tiszteletből, amiért mindig védte a hátamat, most valószínűleg inkább egy kést döfne vele, de túl sokszor láthatott már kikelni magamból ahhoz, hogy most hülye legyen.
Szerencséjére, hogy lefoglalt a, hogy elkapjam Emily-t és magamhoz húzzam, minthogy utána lépjek és elkapjam pár szóra, ezzel itt most nekünk is lett egy rendezetlen számlánk.
- Tudom, tudom, már itt vagyok, jól vagy? - Csókoltam bele hajába, majd újabbat nyomok homlokára és szorosan magamhoz ölelem. Mi lett volna, ha nem jövök? Mi lett volna akkor? Ez így nem jó.
- Nagyon sajnálom. - Suttogom, miközben a karjaimban tartva ringatom. Sajnálom, de nem érdemellek meg, túl jó vagy hozzám, hogyan mondjam el, hogy ne gyűlölj meg érte?
- De igaza van. Én nem érdemellek meg, sosem foglak és még ahhoz is túl önző vagyok, hogy eltudjalak engedni. - Képtelen vagyok a szemébe nézni, így csak magamhoz ölelem, úgy beszélek hozzá úgy, hogy csakis Ő hallja. - Kérlek, ne gyűlölj érte... - Hangom halk volt, lágy és kérlelő. Én nem tudom többet ellökni őt, így neki kell, nem azért, mert akkor Emily lesz a hibás, hanem mert nekem nem menne. Én vagyok a hibás. És tudom, tudom, hogy most mi vár rám, ütni fog és ha lehet még az előzőnél is jobban fog üvölteni rám, szóval még Benny fiú is megkaphatja, amit akar, egyikünké se lett nő, az övé azért nem, mert egy állat, nem mintha én nem lennék az, nem is értem miért van velem, az enyém egyszerűen azért nem lesz, mert tőlem valami sokkal jobb dolog várhat még rá.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Emily Hastings
Emily Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Ne kiabálj! Emily & Derick Ne kiabálj! Emily & Derick I_icon_minitime09.05.20 20:11



Emily & Derick







A

megnyugvás örömteli és boldog szigetén vagyok, igen, már ott, mert Derick vigyáz rám, magához ölel, csókokat nyom hajamba, homlokomra, annyira jó, kérlek ne engedj el, sosem gondoltam magam védtelennek, de talán csak még sosem rángattak meg, talán még soha nem fájt ennyire a karom, az önérzetemen is esett némi csorba, de azt ki fogom heverni, azt hiszem kellene keresnem egy önvédelmi sportot magamnak, megijedtem, komolyan féltem, hogy Ben bántani fog ennél is jobban, olyan sokat hallani nőkről akiket szerelemféltésből vertek meg, a rosszabbik eset amikor meg is ölik és sajnos csak ez jut el hozzánk, az ha bántanak egy nőt szinte senkit sem érdekel, persze most már kezdenek megenyhülni irányunkba is és minket védő törvényeket hozni, de ez hol akadályoz meg egy férfit, egy agresszív férfit, hogy ne keverjen le egy hatalmas pofont a nőnek?
De most már itt van Derick, átölel, illata teljesen kitölti a bensőmet, ellazít, és újra erőssé tesz, basszus, tényleg szeretném? Mi más magyarázná ezt itt, hogy csak mellette vagyok biztonságban, hogy mindig számítok rá, alig várom, hogy lássam és hozzábújjak? Ne, ne Em, ez még túl korai, ezzel fogod elijeszteni magadtól, és talán ettől a gondolattól még jobban félek, mint attól, hogy Ben megüthetett volna, mert ez jobban fáj, ez nagyobbat üt, nem kívül, belül, maradandóbb a testi fájdalomnál.
Hogy tessék, most mi van? Felemelem a tekintetem, de nem néz a szemembe, csak Ben arcát fürkészi, hirtelen önt el a harag, hogy mondhatsz ilyet? Mi az, hogy nem érdemellek meg? Felhúztam a kezem, mellkasára tettem a tenyerem és erővel löktem el magamtól.
-  Csezd meg!
Ökölbe szorítottam a kezem, összeszorítottam a fogam, na jó nekem mára végképp elegem van mindenkiből, minden egyes férfiból aki azt hiszi különbek mindenkitől. Elindultam az irodám felé, de két lépés után megálltam és nem tudtam befogni tovább a szám, Derick felé fordultam aki háttal ugyan de még mindig ugyan ott állt.
-  Tudjátok kurvára elegem van abból, hogy mindig mindenki jobban akarja tudni mit érzek vagy mi jó nekem, ki elég jó és ki nem, ezt majd én eldöntöm nem ti! Világos?
Dühöngtem és ordítottam, ezzel is leplezve a bennem lévő remegést.
-  És te, épp ideje lenne eldöntened, hogy mi a fészkes fenét akarsz, nem tudom életem végig ezt így csinálni.
Szorítottam ökölbe a kezem, ekkor felém fordult és még ő mondja nekem, hogy ne kiabáljak.
-  Ha akarok kiabálok, ez az egyetlen amit még ma nem akartak megszabni nekem. Elegem van a huzi-voniból, döntsd már el végre, hogy mit is akarsz.
Sóhajtottam egy nagyot.



 




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Derick Stackhouse
Derick Stackhouse



TémanyitásTárgy: Re: Ne kiabálj! Emily & Derick Ne kiabálj! Emily & Derick I_icon_minitime09.05.20 21:31


Emily & Derick



T eljes erejéből ellök magától, én pedig hagyom, engedem, had menjen, csak állok ott, nem akarok sem utána menni, a keze után kapni vagy csitítgatni, amúgy sem lenne semmi értelme, jó volna ezt már befejezni itt és mostra, már így is mindenki túl sokat látott és halott, sóhajtok egyet, majd lecsapom a fejem és csak hallgatok, hallgatom szavait, nem emelem rá tekintetem, most nem megy, túl dühös és zaklatott, én pedig nem segítettem, csak rontottam a dolgon, az időzítés sohasem volt az erősségem, de kifogja heverni, ahogyan engem is.
Nem bírom tovább, lassan felé fordulok, szinte remeg a dühtől, hogy mi a fészkes fenét akarok? Hát ez egy rohadt jó kérdés, kezdetnek, hogy ne üvölts itt mindenki előtt, nem azért mert senki sem kíváncsi rá, ellenkezőleg, akkor nem állnának körülöttünk tetszhalottat játszva, tudom, hogy ez így nincsen jól és nem járja, tudom, de hé, azokat a nyomokat a karján én is okozhattam volna, vagy már lehet meg is tettem, csak nem figyeltem rá eléggé. Szégyellem magam, életemben először, mert semmivel, semmivel vagyok jobb Bennél és nem érdemlem meg, hogy velem akarjon lenni.
- Emily, kérlek ne kiabálj. - Léptem hozzá közelebb néhány lépéssel, de még mindig karnyújtásnyitól távolabb állok tőle meg, nem akarok hozzáérni, higgadt hangon próbálom lenyugtatni, hallhatóan nem sok sikerrel, vagy meg sem hallotta, hogy beszélek hozzá, vagy ami valószínűbb, éppen nagyon nem érdekli.
- Emily... - Léptem hozzá még közelebb, szinte fizikai fájdalmat okozott parancsolni magamnak, hogy ne érintsem meg, elmémet elöntötték a szavai, túl sok minden egyszerre, túl sok számomra ismeretlen érzés, amelyek szemében is tükröződnek, Emily elég, ne csináld, fejezd be! Csak engedd el! De hogy is várhatnám el tőle, amikor még én sem tudom? Pokolba az egésszel! Közelebb léptem hozzá, majd arcát kezeim közé fogva csókoltam meg, abba kéne ezt hagynunk, de ajkaim makacsul ragaszkodnak az övéihez.
- Mondom, ne kiabálj. - Szinte suttogom ajkai közé. Mond, miért vagy ilyen makacs?

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Emily Hastings
Emily Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Ne kiabálj! Emily & Derick Ne kiabálj! Emily & Derick I_icon_minitime09.05.20 22:02



Emily & Derick







N

agyon elegem van mára mindenkiből és még csak most üti az óra a kilencet, így nehéz dolgozni, hogy már most utálom ezt a napot, nem vehetnék ki szabit, nem mi gondoltam, pedig most csak haza akarok menni, de hát szerelmi drágámra és sokszögre nem adnak ki csak úgy szabadnapot, ezt intézzétek el otthon és ne itt, és miért is nem kiabálhatok, minden jogom megvan rá, hogy sikítsak, üvöltsek, toporzékoljak és mindenkit elküldjek az anyukájába, meghurcoltak, rángattak, fájdalmat okoztak fizikait és lelkit egyaránt és most maradjak csendben és tűrjek? Hát az nem az én műfajom, nem, nem fogok csendben maradni, az se érdekel ha kirúgnak miatta, de akkor sem fogom befogni, dühös vagyok, nagyon, miért képzelik azt a férfiak, hogy annyival többet érnek egy nőnél, hogy nekik annyival több vagy nagyobb lehet az akaratuk, hogy csak úgy utasítgassák a gyengébbik nemet? Ez most így nem jött be, hiába is akarod bébi nem fogom be.
-  Nem, és nem. A kirabláshoz való, jogom még megvan.
Zavartan nézem ahogy lopja felém a távolságot, legszívesebben hátrálnék ahogy ő közeleg, de túl sokan vannak ahhoz, hogy most el tudjak menni, mindenki a drámára bukik, hát persze nincs életetek meg is értem, ennyi munka mellett nekem se lenne, ha Derick nem lenne, és most úgy nézem már nincs is.
Szinte földbe gyökerezett a lábam ahogy hozzám lépet és megfogta az arcom, ez most mi? Igéző tekintetét fúrta az enyémbe, majd hosszan megcsókolt, gondolkodás nélkül viszonoztam, hisz ez minden amire vágyom.
-  Oké.
Suttogtam ajkaiba.
A semmiből tűnt fel Ben, én észre se vettem, Dericknek célzott egy erőteljes ütést, ám neki sikerült kikerülnie, én viszont annyira kába voltam, hogy nem vettem észre, mondhatnám, hogy gellert kapott az ökle mert végül engem talált el. Fájdalmasan koppantam a padlón, hajam terítettem be az arcom, először fel som fogtam, már csak akkor amikor a kerületi ügyész segített fel, akit valaki lehívott, hogy buli van, rakjon már rendet, pont akkor ért ide amikor Ben megütött.
-  Na ennek itt legyen vége, önöknek nincs jobb dolguk? Takarodjanak a dolgozni.
Hangja éles volt és parancsoló. Felsegített, megkérdezte jól vagyok-e, némán bólintottam, kérte, hogy menjek inkább mára haza, félt, hogy mi lenne a következménye ennek az egész cécónak, hívott egy taxit és én engedelmeskedtem.



 




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Ne kiabálj! Emily & Derick Ne kiabálj! Emily & Derick I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Ne kiabálj! Emily & Derick

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Surprise! I'm here! Emily & Derick
» Stratégiai megfontolás. Emily & Derick
» Most tudod vagy nem? Derick&Emily
» Tűzszünet? Emily & Derick
» I love you too - Emily & Derick

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Belváros :: Rendőrség :: 12-es körzet-