welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
I love you too - Emily & Derick Vote_lcapI love you too - Emily & Derick Voting_barI love you too - Emily & Derick Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
I love you too - Emily & Derick Vote_lcapI love you too - Emily & Derick Voting_barI love you too - Emily & Derick Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
I love you too - Emily & Derick Vote_lcapI love you too - Emily & Derick Voting_barI love you too - Emily & Derick Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
I love you too - Emily & Derick Vote_lcapI love you too - Emily & Derick Voting_barI love you too - Emily & Derick Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
I love you too - Emily & Derick Vote_lcapI love you too - Emily & Derick Voting_barI love you too - Emily & Derick Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
I love you too - Emily & Derick Vote_lcapI love you too - Emily & Derick Voting_barI love you too - Emily & Derick Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
I love you too - Emily & Derick Vote_lcapI love you too - Emily & Derick Voting_barI love you too - Emily & Derick Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
I love you too - Emily & Derick Vote_lcapI love you too - Emily & Derick Voting_barI love you too - Emily & Derick Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
I love you too - Emily & Derick Vote_lcapI love you too - Emily & Derick Voting_barI love you too - Emily & Derick Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
I love you too - Emily & Derick Vote_lcapI love you too - Emily & Derick Voting_barI love you too - Emily & Derick Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

I love you too - Emily & Derick

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?
Derick Stackhouse
Derick Stackhouse



TémanyitásTárgy: I love you too - Emily & Derick I love you too - Emily & Derick I_icon_minitime13.05.20 0:01


Emily & Derick



Ha az volna, csak egy álom, akkor engem ne ébresszenek fel, had éljem így lesz az életem, könyörgöm, mert amint felébredek tudni fogom, hogy semmit sem érek nélküle, egy józan világ nélküle, keserű és kínzó, őrülten féltem, hogy elveszítem, vágyom rá, érzem az illatát, pillantását és, ha ez nem a valóság, az sem érdekel, azzá teszem, bármi áron, mert kell nekem, kell, hogy az legyen, rég többet jelent bárminél.
A lelkemet szabadította fel és vele megannyi féltve őrzött érzést, azt hiszem most már tényleg nem leszek képes őt elengedni, ahogy felugrott, karjaimmal átfogtam fenekén, megvagy, bébi, foglak.
- Itt vagyok, veled, bébi. - Néztem könnyektől áztatott szemébe és csak mosolyogtam, mohón tapadt ajkaimra és túrt a hajamba, heves, követelőző és szenvedélyes, imádom, ezt a nőt vártam egész életemben, hol voltál eddig, bébi? Lázasan csókolom vissza, ujjaim megfeszülnek, erősen marok a fenekébe, mit keresünk még mindig az utcán? És miért van még mindig ennyi ruha rajtad?
- Jól van, menjünk, kis majmom. - Paskoltam meg a fenekét finoman, majd nyomtam egy puszit az arcára és elindultunk a kocsihoz. Hmm, most mindenemet, amim van, a kezemben tartom és úgy óvom és szorítom magamhoz, mintha meglenne számlálva az időnk.
A kocsihoz érve letettem és elindultunk, próbálom az utat figyelni, de vonzzák a tekintetem kivillanó combjai, még jó, hogy ráadtam a zakómat, így legalább hazaérünk, az utat figyeld, előre nézek, de elmosolyodom, amint megérzem combomon felsiklani kezét és enyhén ki is csellenünk balra, hupsz, húzom vissza az autót. Ez így nem lesz jó.
- Emily, vezetek. - Nevettem és fogtam meg a kezét lábamon tartva, finoman megszorítottam és felé pillantottam, kanyarodni akartam, amikor kijavított, felvont szemöldökkel néztem rá és pislogtam, oké, lemaradtam, elköltözött, követem az irányt, amit mond, de közben böki a csőröm a dolog, tényleg ennyire próbált minél távolabbra kerülni tőlem? Kibírom, hogy ne kérdezzek, helyette csak a kormányon dobolok és próbálom kiverni a fejemből az elmúlt hetet.       

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Emily Hastings
Emily Hastings



TémanyitásTárgy: Re: I love you too - Emily & Derick I love you too - Emily & Derick I_icon_minitime13.05.20 0:55



Emily & Derick







M

ajom mi, nevetni támad kedvem, értem én, csimpaszkodok, de jelenleg nem tudnék járni, még mindig remegnek a lábaim az izgalomtól, ami eltölt, az én elvetemült, mohó, követelőző, basáskodó hercegem, ez mind igaz rá, mégis jobban akarom bárminél, karjai közt önt el a biztonság, újra boldog gyereknek érzem magam aki csak kacag és élvezi az életet, a felnőtt, egyedülálló, kemény, küzdő nő megadta magát és átadta annak amit kínálni tud, a boldogságnak, a vidámságnak, a testi vágynak, mindent odaadok amire csak szükséged van és oda tudom adni, az életem bíznám rád, gondolkodás nélkül bármikor, csak kérned kell, csak légy ott velem az őrületben.
Befészkelem magam a tágas kis kocsijába, de nem bírok magammal, muszáj feszegetnem azokat a határokat, hisz ez ad nekem elégtételt mindenért, ujjaimmal cirógatom az arcát és a nyakát, látom ahogy libabőrös lesz, nyomok rá egy lágy puszit, combjára csúsztatom a kezem és elindulok felfelé, apró kuncogással jelzem elégtételem ahogy kicsellent.
-  Ott egy parkoló.
Húzom és feszítem, túlontúl tudom, de nem érdekel, azt várom, hogy ismét elszakadjon és átadja a szörnyeteget nekem, csak nekem.
-  Itt balra.
 El is felejtettem, hogy még nem járt nálam, mondjuk még nem is túl sokan tudják, hogy elköltöztem, nincs messze a régi lakásomtól, szeretem azt a környéket, még látom a bár fényeit ahol legutóbb láttam, elszorul a szívem és a torkom, meg kell kaparnom, hogy újra szólni tudjak merre menjen.
-   Menj le a mélygarázsba, tudom az azonosítót.
Nem állhatnak be csak azok akik itt laknak, így kódot kér, bepötyögöm, felnyílik a rámpa és mehetünk is be. A garázsból lift visz fel az előtérbe.
-  Jó estét, Miss Hastings, örülünk, hogy megérkezett.
 Köszönt udvariasan a portás.
-  Jó estét Phil, köszönöm, csendes az este?
Csak bólintott ahogy elsétáltunk mellette, hívtam a liftet,ez egy pár percbe bele fog telni még felérünk a hatalmas épület tetejére. Derick is kezd csintalan lenni.
-  Fékezd magad, mindjárt ott vagyunk.
Csapok rá fürkésző ujjaira.
Belököm az ajtóm, sötétbe burkolódzik az egész lakás, csak a hatalmas ablakokon beszűrődő fény ad némi támpontot, felkapcsolom a villanyt, és kibújok a cipőmből.
-   Üdvözöllek nálam, hát egyelőre elég káoszos, nemigazán tudtam még kipakolni.
Nézek körbe a sok dobozon és összeszereletlen bútoron, miközben leveszem a zakóját és a kanapéra dobom.
-   Körbe vezesselek?
Vigyorgom, majd lábujjhegyre állva nyomok egy csókot ajkaira.



Click me
 




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Derick Stackhouse
Derick Stackhouse



TémanyitásTárgy: Re: I love you too - Emily & Derick I love you too - Emily & Derick I_icon_minitime13.05.20 16:19


Emily & Derick



Hmmm, morgok fel halkan, jól esik, amit csinál csak épp vezetek és ha behunyom a szemem úgy, mint most, akkor annak nem biztos, hogy jó vége lesz, csiklandozza bőrömet, ajkai érintésére végigfut rajtam a hideg, szeretem, oké, világos, értem, de nem várnád meg még hazaérünk? Emily, Emily hagyd abba, kapok a keze után a combomon, ki is csellenünk enyhén, azt nem játsszuk, tudom, hogy most nagyon élvezed és elégedett vagy magaddal, de ne feledd, egyszer felérünk a lakásodra.
Követem az irányt és lefordulok balra, felé pillantok és látom, hogy a bár felé néz,  nem szólok egy szót sem, csak elhaladunk, nem akarok most ezzel foglalkozni, egyszerűen csak szeretném élcezni, ami most van. Bekanyarodunk a mélygarázsba, felnyílik a rámpa és beállok egy üres helyre.
Beszállunk a liftbe, felcsillanó szemekkel mérem végig egészen a zakóm aljáig, veszettül dögös benne, átfogva derekát húzom közelebb magamhoz és kezdek apró csókokat nyomni arcára, ujjaim lassan siklanak be a zakó alá és elfelejtem hol is vagyunk, csak az érdekel hogyan tudom mihamarabb kihámozni ebből. Áucs, most ezt mééért? Morgom magamban, nyomok egy utolsó puszit arcára, majd megpróbálok viselkedni.
- Hűha, hát... szabad a hétvégém, ha esetleg érdekelne, esetleg alkudozhatnánk? - Vetem fel a még csöppet sem kidolgozott ajánlatomat, tudom, öreg hiba egy ügyvéddel kezdeni, de vállalom a kockázatot, szívesen segítek összeszerelni ezt-azt, némi kellemes és élvezetes ellenszolgáltatás fejében, de persze alkuképes a dolog.
- Igen, de ha azt akarod, hogy végigérjünk a lakáson, akkor ne a hálóval kezdjük. - Hajoltam le hozzá, mézes ajkai tapadtak az enyémekre, bár ott fogunk a legtöbb időt eltölteni.
- Édes vagy. - És kérek még, kék szemeim mohón csillogtak rá, akár egy kis kölyöké, aki cukorkáért könyörög, én érte könyörgöm, adj még. Elindul, én pedig nem bírom ki, most én akarok csimpaszkodni, pimasz mosollyal az arcomon lépek mögé és karolom át mellei alatt körbefonva, államat a vállán nyugtatom, nyakába bújva cirógatóm enyhén borostás arcommal.
- Mehetünk. - Suttogom a fülébe, de nem engedem el, apró csókokat nyomok nyakába. - Akkor megyünk?       

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Emily Hastings
Emily Hastings



TémanyitásTárgy: Re: I love you too - Emily & Derick I love you too - Emily & Derick I_icon_minitime13.05.20 17:37



Emily & Derick







M

int egy csintalan gyerek, hízelgő és jól eső, de önuralom bébi, még egy kicsit bírd ki, az, hogy ketten vagyunk pár percig egy zárt helyiségben még nem jelenti azt, hogy szabadon nyúlhatsz be a ruháim alá, türelem bébi, már csak pár emelet, rácsapok a kezére, amit nem kimondottan méltányolt, kaján vigyor húzódott az arcomra, hidd el nekem is nehéz, hogy nem marhatok már pucér bőrödbe körmeimmel, miközben csókokkal borítod a testem, a gondolat is megbizseregteti a testem amitől csak még jobban akarom őt, csiga lassúnak érzem ahogy emeletről emeletre váltanak a számok, tudom én akartam a tetőtérbe költözni, nincsenek szomszédok, és tökéletesen belátni a várost és a fényeit a nagy üveg ablakok előtt állva, ami mindig is nagy vágyam volt, és most megvan, bár még rengeteg minden nem került a helyére.
-  Jól hangzik, én is szabad vagyok.
Kapaszkodom újra nyakába, birtokba véve ajkait, szorosan öleltem át.
-  Ez a fegyvered vagy ennyire örülsz nekem?
 Vigyorogtam, tudom, hogy nála van, láttam amikor rám adta a zakóját, így pont jól sikerült elsütnöm.
-   Tényleg látni akarod? Hát rendben. Akkor az lesz az utolsó állomás.
Nevetek fel, tisztában vagyok vele, hogy nem jutnánk le onnan, de ő azzal viszont nincs, hogy az új francia ágyam még nincs összeszerelve, elküldtem a fiúkat amikor el akarták venni tőlem a borosüvegem, akkor még azt hittem az üveg alján fogom megtalálni a boldogságom, de tévedtem, ennél nagyobb boldogság nincs, átölel és hozzám bújik, körmöm siklik végig hajában, jólesően mordulok fel, szeretem amikor picit szúr már az arca, újfajta bizsergést okozva bensőmben.
-  Melyik doboz kupacra vagy kíváncsi, itt ahol állunk a nappali, balra a konyha de gondolom a pultokból rájöttél, jobbra a fürdő, zuhanyzó és egy hatalmas sarok kád, amit alig várom, hogy birtokba vehessek.
Kihúzom magam karjai közül, ujjai közé fonom az enyém és a csigalépcső felé húzom.
-  Fent pedig a háló és a gardróbom.
Magyarázok ahogy lépdelek fel előtte, érzem tekintetét nem sokat takaró sortomon.
-  De még ágyam sincs.
Nevetek fel ahogy felérek és körbe nézek, bár dobozokból lehetne már egy új lakást is építeni.
Vállaiba kapaszkodva, lábujjhegyre állva csókolom meg ismét.
-   Ennyi lenne, körbe értünk.
Vigyorgok ajkaiba.



Click me
 




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Derick Stackhouse
Derick Stackhouse



TémanyitásTárgy: Re: I love you too - Emily & Derick I love you too - Emily & Derick I_icon_minitime13.05.20 19:47


Emily & Derick



EEgy másodpercig értetlenül pislogok, majd eszembe ötlik és elnevetem magam, ja, hogy elfeledkeztem róla.
- Az előbb csaptál rá a lelkesedésemre, hát neked semmi sem jó? - Vigyorgok, majd elengedem annyira, hogy levegyem a tokot a nadrágomról és a kanapéra tegyem, a zakómra.
Próbálom visszafojtani nevetésem és inkább nyakába bújok, figyelek én, igen, itt, ahol állunk, pontosan itt, nyomok egy csókot puha bőrébe, a nappali, és egy újabbat, aztán valamerre a konyha, igen, igen, megvan, egy kicsikét balra, haladtam ajkaimmal a megfelelő irányba, és a fürdő, kanyarodok vissza ajkaimat végighúzva lefelé nyakán, kibújik karjaim öleléséből, én pedig csalódott nagy szomorú szemekkel pislogok rá, de most mééért? Háló? Máris körbeértünk? Oké, mehetünk. Lépkedek fel utána a lépcsőn, férfi vagyok, egyszerre egy dologra tudok odafigyelni és az most itt riszál fel előttem, mondtál valamit, bébi?
- Ejha, neked aztán van ízlésed. - A kilátás az, valami elképesztő, minden értelemben, az ablakból nézve és innen, ahol most állok, innen a legjobb, lágyan tapadok ajkaira szorosan magamhoz ölelve.
- Oké, akkor holnap csinálok neked egy ágyat. - Döntöttem hátrébb a karjaimban tartva, majd húztam vissza magamhoz. Bármit, egy életet is neked adnék, nekem nem kell, úgy nem, ha nem vagy velem.
- De azt hiszem egy hétvége ide kevés lesz. - Pofátlan vigyorra húzódnak ajkaim, szóval, akkor körbe értünk, bébi. Vágytól szikrázó kék szemeim fúrtam az övébe gúzsba kötve pillantásommal, miközben lassan loptunk a távolságot, apránként haladtam ujjaimmal az ingemen gombról-gombra, de egy pillanatra se eresztettem el, az enyém vagy, most, teljesen, elfogyott a padló lába alól, így egy halk sikkantással a matracra huppan, letérdelek elé, tenyeremmel előre támaszkodva és fölé hajolva, hosszan és forrón tapadok ajkaira, nyelvem mohón tör utat magának, érzem, ahogy távolodik, feljebb tolja magát, én pedig követem, ujjaim puhán süppednek az anyagba, ahogy feljebb mászom, mint egy sötétben lapuló vadállat, aki kész becserkészni áldozatot, fölé tornyosulva követelem vissza, ami az enyém és döntöm hanyatt, gyere velem, bébi!        

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Emily Hastings
Emily Hastings



TémanyitásTárgy: Re: I love you too - Emily & Derick I love you too - Emily & Derick I_icon_minitime13.05.20 21:06



Emily & Derick







V

égtelen örömet okoz jelenléte, még mindig bele tudok veszni illatába és ölelő karjaiba, olyan érzés, mint mikor még minden rendben volt, és apa még élt, és az udvaron hintáztatott, kicsi vagyok még nagyon kicsi, csak nevetek és nevetek amíg anya almás pitét süt, érzem az illatát, kinyitom a szemem és újra a valóságban vagyok, Derick apró izgató csókokkal illeti nyakam amitől lázban ég a testem és feltétlenül követeli őt, most azonnal, elég volt a lakásomból, majd reggel foglalkozunk vele, most gyere és gyógyítsd be a sebeim, a sebeket amiket az elmúlt hét egyedülléte okozott, a sebeket amiket a magány és a keserűség karcolt belém.
-   Igen, tudom, imádom a várost felülről, azért lett ez a lakás is.
Nézek el vállam felett amíg lépkedek fel az emeletre, egyelőre még nem a legszebb, de egyszer az lesz, csak gondos kezek ápolása kell, pont, mint nekünk, csak ápolni kell azt ami elkezdődött és egyszer ennél is gyönyörűbb lesz amit nyújtani tud.
Muszáj volt felnevetnem.
- Miért, mi bajod a matracommal? Szerintem nagyon is kényelmes, próbáld ki.
 Villantottam felé zöld szemem szikráit, látom igéző kék íriszében, hogy pontosan ez a vágya és terve, érzem ahogy lassan tol hátrafelé miközben ingét gombolja ki, alsó ajkamba harapok, túl rég vártam már erre, amint végig ér a gombokkal, vállánál az ing alá nyúlok és a padlóra lököm, ujjaimat végig húzom feszes mellkasán, apró kicsi barázdákat hagyva bőrén, egészen az övcsatig, rutinos mozdulattal kapcsolom ki, már csak a gomb van hátra, belekapaszkodom ujjammal és közelebb húzom vele magamhoz, utolsó lépés hátra és ahogy kibújt a lyukból én is sikeresen seggre estem, aucs ez fájt, torzult el egy pillanatra az arcom, de nem volt is időm ilyenekkel foglalkozni, letérdelt elém és ajkai forrón követelték az enyém, ellentmondást nem tűrve.
-  Akkor legyen kettő.
Motyogtam ajkiba, majd elkezdtem feljebb csúszni a matracon, ez az nagyfiú kövess csak, mélységesen izgató látvány ahogy mászik felém, arcán játszanak a beszűrődő fények. Elértem oda ahol már az ágytámlának kellene lennie, azt hiszem ez sakk matt most már, kezem közé fogtam arcát, majd a hajába siklottak az ujjam, minden csókja elemészt, forró, édes és olyan követelőző. Lábaimmal átölelem a csípőjét és az ágyékomhoz szorítom, imádom minden birtokló porcikáját, csípőm incselkedve mozog alatta.
-  Kérlek légy az enyém.
Suttogom fülébe amíg ajka bőrömön játszik.



Click me
 




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Derick Stackhouse
Derick Stackhouse



TémanyitásTárgy: Re: I love you too - Emily & Derick I love you too - Emily & Derick I_icon_minitime14.05.20 14:56


Emily & Derick



Kacérkodó mosolya, érzéki érintése, bódító illata, az őrületet hajszolom, érzem, üldözöm, azt akarom, hogy az enyém legyen, teljesen, szenvedélyesen és tébolyultan, nem számít, szükségem az őrültségére, a pillantására és mindenre, kell nekem, bármi módon és bármi áron, minden nap, igéző kék szemeim vággyal telve lüktetnek, és csak őt akarják, magamnak akarom, gyere édes, önelégülten mosolyodom el, amikor véget ér a hajsza és nincs tovább hová menekülni, megvagy, most pedig add fel és gyere ide, forrón tapadok ajkaira majd türelmetlenül hatolok közéjük és veszem birtokba ajkait, érdes hangon mordulok fel lábai szoros ölelésére, esztelen és követelőző, tenyerem előrébb siklik, így még inkább ránehezedem, forró leheletem perzseli bőrét, ahogy nyakát csókolom végig, pokolian lassan, finoman és édesen kóstolgatom, semmit sem sietek el, csípője hívogatóan mozog alattam, de még várnia kell, még nem fejeztem be, orommal bújok bele enyhén csiklandozom és ingerlem, tudom,  hogy ezt szereted, hmmm, morgok bele bőrébe, majd haladok feljebb egészen a füle tövéig és vissza, eszméletlenül finom és éhezem rá, mélyen szívom be illatát és felakarom falni, ajkaim dús kebleire tapadnak, ahogy egyre lejjebb húzom a cipzárt, de útban van a nadrág, hmm, morgok bele a hasába, akkor vegyük le, könnyedén gombolom ki és már húzom is le róla a bugyijával együtt, egy hosszú másodpercig csak térdelek a matracon megrészegült elmével és próbálom feldolgozni, hogy tényleg az enyém, farzsebembe nyúlok és előhúzva a kis fóliazacskót tartom fel, de most nem egészen az a rész jön, amire számítana.
- Gyere és vedd el, a tiéd. - Suttogom halkan és incselkedve, rajta, tudom, hogy erre vártál, felhúzom az ölembe, érzem a türelmetlenségét és élvezem, a magamét is, ujjaim mohón és mélyen bőrébe tapadva siklanak végig hátán, iszonyúan vágyom rá, mindig, szinte már fizikai fájdalmat okoz uralkodnom magamon, nem megragadni, leteperni és erőteljesen belé hatolni, a saját határaimat és az övét is húzom és feszítem majd tartom, de már nem sokáig bírom, egyiket el kell engednem.        

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Emily Hastings
Emily Hastings



TémanyitásTárgy: Re: I love you too - Emily & Derick I love you too - Emily & Derick I_icon_minitime14.05.20 16:10



Emily & Derick







O

lyan mélységeket érint meg bennem amiről azt sem tudtam eddig, hogy léteznek, és főleg azt nem, hogy ennyire izgató tud lenni, akarom őt újra és újra, annyira felajz, mint még egyetlen férfi sem az életemben, új és csodálatos, nem gondoltam, hogy ennyire lehet függni valakitől, a testi gyönyöreitől, minden kell, követelem amit nyújtani tud, ha kell én magam veszem el, mindent tudni akarok és megtapasztalni, csak vele most és mindig, annyira vágyom rá, jobban, mint eddig bármilyen függőségemre, egyszerűen belepusztulok ha nincs velem, a hiányába, illatába, érzéki pillantásaiba, ahogy már a szeme is vetkőztet, és őrületbe kerget, vajon ez lenne a szerelem?
Minden apró csókja parázsként égeti bőröm, elveszítem a kontrollt, átadom magam teljesen neki, tedd amit csak szeretnél, egészen a tiéd vagyok bébi, körmeim siklanak végig vállán és hátán, ha lehetne még közelebb húzni már megtettem volna, annyira fájóan akarom őt, szükségem van rá, csókjaira, hevességére, felnyögök ahogy melleim közt halad el a cipzárral, ha belegondolok, hogy képes lettem volna erről lemondani, nem soha, érezni akarom őt, ahogy ujjai mohón matatnak rajtam, ahogy magához húz, és vágytól izzó kék szemében elveszek. Vegyem át mi? Vigyorodok el.
-  Na akkor kapaszkodj bébi.
Elhúztam magam, letámasztottam a térdem és mellkasára téve kezem löktem hanyatt, játszani akarsz? Rajtam nem múlik bébi, nem vagyok az az ijedős kislány, mindig megszerzem amit akarok, és most téged, most, nincs vita és ellenvetés, úgy sem engedek belőle. Megragadom a kis arany színű csomagolást ami az ujjai között van, és elvéve azt rejtem tenyerembe, erre még nincs szükség, kaján vigyor húzódik ajkamra, miközben nyelvem siklik körbe rajtuk, benedvesítve azt, megragadtam a nadrág és az alsó szélét és lecibáltam, erre most határozottan nincs szükség, rám vágyó merevedése fölé emelkedem, végig húzom rajta kínzóan lassan a nyelvem, oda és vissza, ajkaim közé véve kezdtem el játszani vele egy vad és szenvtelen játékot, érzem ahogy megfeszül alattam, nem mehetsz el édes, ez nem így működik, vonom meg ajkaim tőle, tenyeremből elő veszem az óvszert, foggal feltépem és szépen rágörgetem, és most én jövök. Ajkai után kaptam, felhúzva őt újra ülő helyzetbe, lassan engedtem magam rá, érezve minden milliméterét ahogy fokozatosan tölt ki, elfúló nyögések közepette nyugtázom ez még mindig pont olyan jó, mint eddig bármikor, lassacskán kezdek mozogni miközben körmeim hátába mélyesztem.



 




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Derick Stackhouse
Derick Stackhouse



TémanyitásTárgy: Re: I love you too - Emily & Derick I love you too - Emily & Derick I_icon_minitime14.05.20 17:58


Emily & Derick



Szemtelenül mosoly kúszik arcomra, engedelmesem vetem magam hanyatt és kíváncsian fürkészem, ajkaim elválnak egymástól és jóleső sóhaj szökik ki közöttük, magamon akarlak érezni, nyelvének körülölelő melegségét, rajta bébi, gyere, megemelem csípőmet, hogy könnyedén kiszabadítson a nadrágomból és az alsómból, mereven ás türelmetlenül vágyom rá, izmaim megfeszülnek, pokolian lassan húzza végig nyelvét rajtam, én pedig megadóan nyögök fel neki, oda és vissza, háborodottan lüktet a vérem, ezt nem fogom sokáig bírni, már nem csak húzom, feszítem és tartom, hanem megragadom és kényszerítem, maradj még, nem így akarom, forró, nedves és könyörtelenül vad, halk és érdes nyögés szakad ki belőlem, nem fogom bírni tovább bébi, itt már nem én irányítok, mohón tolom feljebb magam, Emily, bazd meg! Felhevülten és birtoklom tapadok ajkaira, hagyom, hogy felhúzzon, majd csípőjét megragadva vele együtt engedem lejjebb. Játékos csókokat nyomok ajkaira, csak kóstolgatom őket, újra és újra és még egyszer, hmmm, finomak.
- Kapaszkodsz, bébi? - Megemelve utasítottam vissza a hátára, visszahelyezkedem benne, fokozatosan tolom csípőmet előre, majd húzom vissza, ezt megteszem néhányszor, fölé hajolva suttogom ajkai közé.
- Csókolj meg... - Húztam végig felső ajkamat szája szélén lassan és finoman simogatva, szenvedélyesen tapadok rájuk és veszem őket vissza a birtokomba, töretlenül megakarom hódítani nyelvemmel és szűnni nem akaró hevességemmel, egyre türelmetlenebbül és keményebben töltöm ki, fejem a nyakába hajtom, körmei mélyen vájnak hátamba, halkan mordulok fel, ezt reggel megfogom érezni a zuhany alatt, ugye? Féktelenül vágyom a benne való kielégülésre, mohón töltöm ki újra és újra utat törve ágyékommal lábai közé, nedves bőre az enyémhez tapad és szinte eggyé válik velem a mozgásban, hajszold velem, bébi, izmai megrándulnak és mereven tartanak magában, bensője forr és vibrál, ágyékom megfeszül és zihálva döntöm fejem a vállára. Kihúzódom belőle, majd az oldalamra dőlve fekszem mellé és csak nézem, gyönyörtől megrészegült szikrázó zöld szemeit, megfogom a kezét ujjainkat összekulcsolva magamhoz ölelem és megcsókolom.       

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Emily Hastings
Emily Hastings



TémanyitásTárgy: Re: I love you too - Emily & Derick I love you too - Emily & Derick I_icon_minitime14.05.20 19:22



Emily & Derick







M

ondhatnám, hogy meglepetésként ért birtoklási vágya, de akkor hazudnék, éreztem, hogy nem sokáig lehetek én a nyeregben de attól még minden kis percét kihasználtam arra, hogy őrületbe kergessem és elvékonyítsam a határait, amit sikeresen véghez vittem nyelvem gyengéd munkájával, még sosem láttam ennyire vágytól elgyötörtnek arcát, ahogy kapaszkodik a valóságba, erőszakkal és maradni áhítással, az utolsó másodpercig vártam mielőtt megszakítottam volna élvezetét, nem lehet bébi, még nem, még szükségem van rád, nagyobb, mint valaha volt bárkire is, bitorlom ajkait, hevesen és uralva nyelve játékát, minden másodperce amíg magamba fogadtam őt egy csepp mennyország, érzem ahogy lüktet bennem vágytól és kéjtől fűtve, megadóan adtam át magam neki amikor hanyatt döntött, ennyi volt az én kis előnyöm és vezetői szerep, újra nála a gyeplő és keményen be is bizonyítsa nekem mennyire övé a testem uralma. Folyamatosan hangot adva élveztem tárgyának mozdulok alatta, csípőm mohón siet elé, hogy újra magába fogadja, annyira jól tudja már mennyire szeretem vad tempóját, annyira könnyen ismerte ki a testem minden rezdülését, mintha csak ő maga válogathatta volna össze erogén pontjaimat, saját kedve szerint kényeztetve azokat, átfogom a lábammal derekát, ezzel is még jobban felé emelve csípőm, szenvedélyesen kapok mézédes ajkai után, nem mintha valaha is meg tudná tiltani, hogy ne akarjam ajkait birtokolni, lehetetlent kérne.
Fokozatosan önt el egyre nagyobb kéjhullámokkal minden mozdulata, csókja, lehelete, megkönnyebbülésért kiált minden porcikám, izmaim megfeszülnek, lábujjaim görcsbe rándulnak.
-  Ó Istenem, ó Istenem, ó istenem.
Sikítom miközben hullámokban önt el a kielégülés. Oldalára fordult, látom ahogy vigyorog, zihálva kapkodom a levegőt, magához húz és hosszan megcsókol, annyira jó ez így most, bújok hozzá, magamhoz ölelve őt.
-  Mondd még egyszer.
Pihegem bőrébe.
-  És még egyszer.
Vigyorodom el.
-  És csak még egyszer.
Emelem fel a tekintetem, kimerült vagy mi? Az nekem csak kedvez, na most nem menekülsz.
Hátára utasítottam, ölébe másztam és újra vadul estem ajkainak, a második menet indul gong szóra.


 




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Derick Stackhouse
Derick Stackhouse



TémanyitásTárgy: Re: I love you too - Emily & Derick I love you too - Emily & Derick I_icon_minitime14.05.20 20:56


Emily & Derick



Szabad kezemmel feljebb támaszkodom és ujjbegyeimmel simítok végig homlokán, alig érek hozzá bőréhez, annyira gyönyörű, törékeny, hogyan tud ennyire szeretni? Úgy, ahogy ezelőtt még senki más? Igéző kékjeim ellágyultak, fogalma sincs milyen régóta esdekel már a lelkem, valamiért, valakiért, akinek a szemeiben ilyen mélységes megnyugvásra és megértésre talál, szinte már feladta a harcot, és a mai napig a büszkeségem vette át a helyét, mert az volt az egyetlen dolog, ami az enyém volt, egyedül az volt erősebb mindennél és nekem szükségem volt rá, hogy irányítani tudjam az életem, hogy egyáltalán képes legyek irányítani bármit is, most viszont minden annyira könnyű és békés, látom zöld szemeit felragyogni, mintha egy teljesen más világ várna rám, egy őrült világ, olyan ez, mint mikor sétálsz az utcán, felnézel az égre és hullócsillagot látsz, megállsz, csak állsz ott és nézed, nézed és egy hosszú másodpercig behunyod a szemed, és elképzeled, amire vágysz, egyetlen szempillantásban, felsóhajtsz és továbbállsz, de akkor, ott, abban a pillanatban tudtad, hogy még sosem éreztél hasonlót, remény bizsergette meg a lelked és valami azt suttogta, hogy minden rendben lesz, és te elhitted, hittél neki, ő az én hullócsillagom.
Közelebb húzom magamhoz és egy apró puszit nyomok homlokára.
- Szeretlek bébi. - Suttogom őrébe, majd orommal finoman megcirógatom.
- Szeretlek. - Oké, mire megy ki a játék? Mármint, annyiszor mondom el, amennyiszer csak hallani akarja.
- Emily... - Húzom el, de már halkan nevetek, oké, komolyan, mire készülsz? - Szeretlek édes. - Adom meg neki még egyszer, de az édes-re már elfoglaltam a helyét az ölemben, hát ezt akarta, jól van, nem mintha tiltakoznék.
- Ügyes. - Morgom ajkai közé, majd nyelve után kapok, hívogatom, ízlelgetem, de a végén mindketten tudjuk, hogy enyém az uralom. Kezeim lassan járták be testét, finoman siklottak végig selymes bőrén, majd a hátára döntöttem, lejjebb csúsztam és forró csókokkal jelöltem utamat felfelé haladva, mohón fúrtam ajkaimat a bőrébe, egyszerűen mindent akarok, mindenét, azt akarom, hogy testének minden apró sejtje érezze, hogy csak az enyém és többé ne kívánja senki érintését.       

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Emily Hastings
Emily Hastings



TémanyitásTárgy: Re: I love you too - Emily & Derick I love you too - Emily & Derick I_icon_minitime14.05.20 22:00



Emily & Derick







L

ágyan simogatják érzékeimet szavai, "Szeretlek bébi" bele tudnék pusztán szavaiba temetkezni és elmerülni, karjaim között ölelve tartom, ezt a zsémbes zsarnokot, kezdem úgy érezni, hogy az amit én akarok, azt nagyon jól tudja magáévá tenni és felhasználni ellenem, úgy, hogy mindig az övé legyen a vezetői szerep, mégse érezzem magam emiatt rosszul, pimasz kis dög vagy bébi, mosolyra húzódik az arcom, nagyon gonosz kis dög vagy, mégis úgy imádlak, imádom minden porcikád, aprókat harapok mellkasába, amíg hallgatom szuszogását és még mindig heves szívverését, olyan finom vagy, húzom végig nyelvem hegyét és a harapdált részeken, azt hiszem soha többé nem leszek képes elengedni őt, most ezt az egyet érzem és tudom teljesen biztosra az egész életemben.
Nem tudok betelni vele, "Szeretlek." Egyszerre önt el boldogsággal, elégedettséggel és vággyal ahogy görgeti ki a szavakat iszonyatosan vonzó ajkai közül, nem tudok ellenállni, de muszáj még hallanom, teljesen feltöltődök tőle, elég a pihenésből, akarlak, újra, alsó ajkamba harapok, ahogy csillogó szemekkel nézek fel rá, mondd ki, csak még egyszer mondd ki bébi. " Szeretlek édes." ez volt az utolsó kellő lökés számomra, mohón kaptam ajkaiba, ahogy ölébe másztam, körmeim húztam végig izzadt mellkasán, koránt sem végeztünk bébi, csípőm ingerélően csúszkál még mindig pucér ölében, kellesz nekem bébi.
-  Ugye? Tudok valamit.
Harapok alsó ajkába, nyelvem táncot jár az övével, szinte felfalják egymást, ujjai siklanak végig a testemen, ami csak még jobban feltüzel, nem tudom hogy tudod ezt kihozni belőlem, de nem tudok ellenállni az érzésnek amit tőled lophatok röpke percek alatt, amíg forrón forr össze a testünk egy lüktető egésszé.
Most azonban meglepett, hogy ismét hátamon landolok, felnyögök ahogy nedves ajkai érintik túlhevült bőröm minden centijét.
-  Ó, te basáskodó disznó.
Markolok hajába és húzom őt újra fel ajkaimhoz, lábaim az övé köré csavartam, ujjaimmal barangoltam be testét, megállapodva ágyékán, ingereltem őt a további teendőire, nem szabadulsz bébi.


 




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Derick Stackhouse
Derick Stackhouse



TémanyitásTárgy: Re: I love you too - Emily & Derick I love you too - Emily & Derick I_icon_minitime14.05.20 23:36


Emily & Derick



Disznó? Hát jó, mélyen horkanok fel orrom a bőrébe fúrva, majd nem bírom ki és elnevetem magam, disznó, disznó, hmmm, legyen, gyere csak, ujjai erősen kapaszkodnak hajamba, felnyögök és engedem, hogy feljebb húzzon, ó és még ennél is feljebb fog, helló bébi, jöttem azért, ami az enyém, tapadok mohón ajkaira szinte felfalva őket, de ez nem elég, kérek és követelek, szenvedélyesen, azonnal és nem várok, nyelvem birtoklón tör előre és hívja őt érzéki játékra. Lábaival gúzsba köti csípőmet, ajkai közé nyögök, ahogy megérzem rajtam ujjait, nem tud betelni, most ő irányít és követel, uralja egyre feltörő vágyaimat, jóleső sóhajok törnek fel torkomból, ahogy egyre nagyobbá és keményebbé válok keze alatt.
- Akkor most rúgjam be az ólajtót? - Simítottam végig a combján felfelé, ajkaim a nyakába fúrtam, de pofátlan disznó módjára vigyorogtam, ezt nem tudtam kihagyni, és nem is vártam meg az engedélyt, tényleg berúgtam az ólajtót, könnyen és mohón hatoltam belé, nedves és vágytól izzó bensője fogadott és vett körül, annyira finom volt és intenzív, tettem pár lassú mozdulatot fokozatosan toltam magam előre benne és vissza, gyere ide, hajoltam hozzá közelebb, hogy forrón megcsókoljam. Nem tud betelni, ahogyan én se, elveszek minden egyes érintésében és megmagyarázhatatlan őrült fékezhetetlen vágyat érzek iránta, olyan és annyira más, bolondos és én szeretem ezt a bolondságot.
Szenvedélytől eluralkodva lendül csípőm újra és újra előre, ő pedig követ az őrületben, lábaival szorosan ölel és tart, ne aggódj bébi, nem megyek sehova, egyedül nem, ígérem, hogy téged is viszlek. Szeretem, szeretem, hogy hozzám feszül és érzek, érzek mindent, bőre melegét, izmainak minden egyes rándulását kiismertem már és elárulják nekem merre jár,  kéjtől hangos nyögdécselése heves ütemet követel, én pedig megadom, érezlek, tenyeremmel a matrac puha anyagába markolok egy utolsó csókot nyomok szájára majd ajkai közé nyögve adom át magam a megkönnyebbülés gyönyörének. Szeretlek bébi.       

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Emily Hastings
Emily Hastings



TémanyitásTárgy: Re: I love you too - Emily & Derick I love you too - Emily & Derick I_icon_minitime15.05.20 0:10



Emily & Derick







É

lvezem ahogy elakad tőlem a szava, úgy érzem ez teljes meglepetés volt számára, ezek szerint még sem teljesen nyitott könyv még az elmém, ami azért jó, mert tudok ilyen kellemes meglepetéseket okozni még számára, telhetetlen és mohó vagyok, minden jelző illő rám amit azt jelzi mennyire követelem őt, ezt a basáskodó disznót, aki elfúló hangon élvezi kezem simogató mozgását, komisz vigyor húzódik az arcomra, nem vártad, mi látom rajta, és ez annyira feldob, alsó ajkamba harapok és követelem az övét is, hogy is mondta, csókolj meg bébi, érzem ahogy nő benne a vágy, ami számomra csak csupa jót jelent, önelégülten húzom el a kezem és kalandozok végig ujjbegyeimmel izzó testén, azt hiszem sikeres volt a tervem. Egy másodpercre az én lélegzetem is elakadt, ahogy ujjai barangoltak belső combom puha bőrén, szeretem, hogy ilyen gyorsan reagál minden apró kis vágyamra, ami most nem más, mint ő, és az az orgazmus amit csak neki köszönhetek, annyira telhetetlen vagyok, válasz helyett, csak hívogatóan emeltem meg a csípőm amelyet, ő azonnal biztos jelnek vett és könnyedén hatolt bele vágytól nedves belsőmbe, ó én rád mindig készen állok bébi, egy láthatatlan kapocs fűz hozzá, olyan erővel amit eltépni nem lehet.
Szorosan tartom magamban miközben egyre növekvő hévet diktál, őrült és még is olyan helyesnek érzem, mintha egész életemben csak erre az egy dologra vártam volna, mintha csakis érte lettem volna teremtve, a seb vonza a sebet. Nem tudok hangszínemen uralkodni, egyre hangosabban jelzem tetszéseim döfései felé, vállába harapok, hogy csökkentsem a torkomból előtörő hangokat, de nem sok sikerrel, így inkább csak hátra vetem a fejem és hangosan sikítva adom át magam az örvénylő hullámnak. Alig pihegek, teljesen kimerültem, minden életerőt kiszívott belőlem, ziháló mellkasába fúrtam az arcom, átöleltem még mindig remegő testét, magamra rántottam a takaróm.
- Ez fergeteges volt, jó éjt bébi.
Nyomtam egy puszit ajkaira, beletúrtam nedves hajába, alig pár perc múlva már álomba zuhantam.


 




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: I love you too - Emily & Derick I love you too - Emily & Derick I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

I love you too - Emily & Derick

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» So sorry - Emily & Derick
» Emily & Derick
» Tűzszünet? Emily & Derick
» Nem elég stabil Emily & Derick
» Sweet goodbye! Emily & Derick

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Lakónegyed :: Hastings lak-