welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Nem elég stabil Emily & Derick Vote_lcapNem elég stabil Emily & Derick Voting_barNem elég stabil Emily & Derick Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Nem elég stabil Emily & Derick Vote_lcapNem elég stabil Emily & Derick Voting_barNem elég stabil Emily & Derick Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Nem elég stabil Emily & Derick Vote_lcapNem elég stabil Emily & Derick Voting_barNem elég stabil Emily & Derick Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Nem elég stabil Emily & Derick Vote_lcapNem elég stabil Emily & Derick Voting_barNem elég stabil Emily & Derick Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Nem elég stabil Emily & Derick Vote_lcapNem elég stabil Emily & Derick Voting_barNem elég stabil Emily & Derick Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Nem elég stabil Emily & Derick Vote_lcapNem elég stabil Emily & Derick Voting_barNem elég stabil Emily & Derick Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Nem elég stabil Emily & Derick Vote_lcapNem elég stabil Emily & Derick Voting_barNem elég stabil Emily & Derick Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Nem elég stabil Emily & Derick Vote_lcapNem elég stabil Emily & Derick Voting_barNem elég stabil Emily & Derick Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Nem elég stabil Emily & Derick Vote_lcapNem elég stabil Emily & Derick Voting_barNem elég stabil Emily & Derick Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Nem elég stabil Emily & Derick Vote_lcapNem elég stabil Emily & Derick Voting_barNem elég stabil Emily & Derick Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Nem elég stabil Emily & Derick

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next



do you know who i am?
Emily Hastings
Emily Hastings



TémanyitásTárgy: Nem elég stabil Emily & Derick Nem elég stabil Emily & Derick I_icon_minitime15.05.20 12:20



Emily & Derick







H

osszú idő óta most aludtam olyan mélyen és tisztán, hogy még álmaim sem voltak, ez egy nagyon ritka jelenség, még sosem voltam ennyire kipihent és fáradt egyszerre, sikerült leállítani a túlpörgött agyam és belső Emilyvel együtt bezárni egy dobozkába, ahonnan már nem üvöltenek csak pislognak a sötétben, elégedetten bújok hozzá közelebb, meg tudnám szokni, hogy reggel a meleg testéhez húzzam az enyém, mélyen szagoltam bele bőrébe, megnyugvást áraszt magából, hátamra fordultam és kényelmesen nyújtózkodtam egyet, elmémben cikázni kezdtek a tegnap este eseményei, piszok kis vigyor ült ki az arcomra, ahogy eszembe jutnak a forró, vágytól fűtött jeleneteink, hm, teljesen kielégítő volt.
Óvatosan húztam el magam és keltem ki az ágyból, kell egy kávé, a ruháim még nincsenek kipakolva, így csak magamra kaptam az ingét, pontosabban az én ingem, egyszer már megbeszéltük, hogy az az enyém és pont, lementem a konyhába, felraktam lefőni egy adag kávét, előkerestem a mobilom és laptopom, volt pár üzenet és olvasatlan email tegnapról, és egy új Joshtól, alig tíz perce jött, a pulthoz ülve kezdtem olvasgatni őket, "Hétfő reggel első dolgod legyen bejönni az irodába!", mit csináltam már megint? Felvont szemöldökkel meredtem a kijelzőre, kávé illat terjeng a házban, azt hiszem ez kész, öntök ki két bögrével, hallom ahogy Derick is mocorogni kezd odafent. Gyorsan begépeltem a válaszom, "Rendben, 8kor ott leszek." bármi van is esküszöm nem én voltam.
- Ne keresd rajtam van.
Szóltam fel az emeletre.
- Gyere kész a kávé.
Néztem fel nagy fekete keretes szemüvegem mögül ahogy lépcsőzik le az emeletről, hm, még mindig igéző látvány a félmeztelen Derick, bár ruha nélkül még jobban, alsó ajkamba harapok, majd vissza nézek az emailokra, van egy Clarcktól is. " Szöszmösz, miért nem voltál tegnap az ülésen? Hívj és egyeztessünk újat.". Hogy miért is? Ja, mert nem akartam többet látni a héten a képed, épp eleget láttam csütörtökig minden egyes nap.
Lehajol hozzám és én egy apró csókot nyomok ajkaira.
- Jó reggelt bébi.
Vigyorgok ajkaiba, majd a kezébe adom a bögréjét, gyorsan még megírom a választ Clarcknak is, "Elfoglalt vagyok a hétvégén, majd jövő héten egyeztetünk. - E", lecsuktam a laptopom, letettem a szemüvegem és ragyogó szemekkel nézek fel Derickre.
- Elmegyek lezuhanyozni, aztán elmegyünk reggelizni? Sajnos még nincs itthon semmi.
Bújtam hozzá, nehéz elengedni még rövid időre is.


 




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Derick Stackhouse
Derick Stackhouse



TémanyitásTárgy: Re: Nem elég stabil Emily & Derick Nem elég stabil Emily & Derick I_icon_minitime15.05.20 21:18


Emily & Derick



Félálomban húzom Emily-t magamhoz, még nem tudom kinyitni a szemem, bújj ide bébi és aludjunk még, kellemesen melenget, ahogy magamhoz ölelem és ismét elalszom, hmm tényleg kényelmes ez a matrac. Magamban mormogva fordulok az oldalamra és még mindig behunyt szemekkel keresem, de minden hideg, résnyire kinyitom a szemem és behunyom, mindjárt felkelek, mindjárt, csak még öt perc bébi, nem bújhatnál vissza? Kávé illata birizgálja érzékeimet, oké, akkor nem, kimászok az ideiglenes "ágyunkból", majd ma megcsinálom ezt is és estére már rendes ágyban aludhatunk, álmosan dörgölöm a szemeimet, próbálok bármit is kivenni magam körül, oké mindjárt, egyesével szedegetem fel a ruháimat a padlóról és kapom őket fel magamra, várjunk, hol van a... hunyorgok bágyadtan, hát persze, Emily.
Kávé és egy átkozottul dögös nő az ingemben, engem meggyőzött, lassan lépkedek le a lépcsőn, csak tudnám ki a faszom találta ki ezeket a csigalépcsőket, morgok magamban, de elakad a gondolat, hát nem tévedtem, ma reggel sem. Közelebb lépek hozzá és megcsókolom.
- Jó reggelt bébi. - Pontosan olyan, mint este volt, elveszem a bögrét, mélyen szívom magamba a kávé illatát, majd bele is kortyolok, ez kellett már. Átölelem karommal és közelebb húzom magamhoz, tessék, most mindent a kezemben tartok, amire csak szükségem van, talán még egy szál cigi, de arról most lemondok, ha ő itt marad.
- Ühümm, persze. - Hümmögtem hozzábújva, jó illata volt, mindig jó illata van, hátát simogatva nyomok még egy csókot ajkaira, majd elengedem zuhanyozni. Kezemben a bögrém megáll valahol félúton, ahogy nézem elsétálni, csak az ingem van rajta, háát persze, tekintetem elakadt az ing aljánál és semmi alatta, mereven figyelem, ahogy fel és le csúszkál fenekén és combjain, hát, ez a kávé kevés lesz vagy kell még belőle, lenézek a bögre még mindig ugyanott, ugyanúgy, ugyanabban a szögben áll, tartom a kezemben, mélyen mordulok fel, majd nagyot kortyolok a kávémból.      

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Emily Hastings
Emily Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Nem elég stabil Emily & Derick Nem elég stabil Emily & Derick I_icon_minitime16.05.20 8:21



Emily & Derick







Ú

gy döntöttem szeretem azokat a reggeleket amikor együtt vagyunk, annyira új még ez az egész, igazából azt sem tudom pontosan megfogalmazni mi lehet ez az egész, mert ez a se veled se nélküled állapot jellemezte eddig a közös utunk, végre kikötöttünk ott, hogy együtt, egymás mellett, de még semmi sincs kőbe vésve vagy egyáltalán megbeszélve, szilárd alapokra helyezve, mert ez a mocsár középen kirakott egy lábas valami ami bármikor felborulhat, nem elég stabil, ami egy minimális rémülettel tölt el, de megpróbálom elhessegetni ezeket a gondolatokat és helyette csak élvezni az éppen most csodás pillanatait, ahogy velem van, itt van, lehetne máshol is, másik nőnél, de ő mégis nálam köt ki minden alkalommal, és szeret engem, érted, szeret.
Melengeti belsőm a gondolat, miközben nézem hibátlan felsőtestét ahogy lesétál a lépcsőn, az gáz, hogy én ezt akarom nézni minden nap? Meg kellene tiltanom, hogy itthon pólót, inget vagy bármit is viseljen felül, vigyorogni támad kedvem a gondolattól, apró betűs kitétel lenne a szerződésben, amit csak úgy előhúznék, hogy látod, látod, el sem olvastad, de az enyém vagy, szóval vetkőzz, nem hiszem, hogy nehezére esne, főleg ha ez engem beindít, már pedig be de rendesen.
Nyomok egy csókot ajkaira, szorosan bújok hozzá, még mindig neki van a legjobb illata, puhán simogatják ujjbegyeim a háta minden pontját, boldoggá tesz, igazán boldoggá, íriszének kékjét csodálom, amely oly mélyen elbolondított, hogy lehet valakinek a szemébe beleszeretni? Nagyon elcseszett vagyok, értem én.
Elengedem és felszaladok a lépcsőn, hallom ahogy morog, amiért megint nincs rajtam semmi más, vihognom kell tőle, csak érted bébi. odafent kerestem magamnak elő ruhát, fehérneműt, egy egyszerű farmert, egy fekete, dekoltáltabb felsőt, majd lementem zuhanyozni, nem akarok megint végig menni az egész házon törölközőbe, mert félre nyeli a kávét.
Kibújtam az ingéből, megengedtem a vizet, majd eszembe ötlött, hogy lehet fel szeretne öltözni, résnyire nyitottam ki az ajtót, épp csak annyira, hogy ki tudjak nézni, kezemben az ingével.
- Ha nem szeretnél zuhanyozni, akkor fel tudsz öltözni.
Dobtam a padlóra az inget, becsuktam az ajtót és beálltam a forró, zúduló víz alá.  


 




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Derick Stackhouse
Derick Stackhouse



TémanyitásTárgy: Re: Nem elég stabil Emily & Derick Nem elég stabil Emily & Derick I_icon_minitime16.05.20 14:36


Emily & Derick



Oké, hallom a zuhanyt, akkor már nem fogok megfulladni a saját magamtól, nagyszerű, a pultra támaszkodva iszogatom a kávém, körbenézek, hmm, előkeresem a cigisdobozt és a gyújtót plusz kávésbögre a másik kézben és kimegyek a teraszra, rágyújtok és elém terül a város, felülről, azt a rohadt élet, ezt biztos meglehet szokni, puszta kíváncsiságból mennyire lehetünk magasan kihajolok a korláton, hogy lekukkantsak, szinte azonnal húzni kezdte a szemem és gyorsan hátráltam néhány lépést, hát... ellehetne énekelni a szállj velem-et, az biztos. Elgondolkodva nézek körbe, talán valamikor meglephetném, talán egyik este, ha már kész van minden és a matrac nem a földön hever meg az ágykeret darabokban, majd kitalálok valamit, egy másodpercre belesek az ajtón, még folyik a zuhany, elnyomom a cigim és visszamegyek, a dobozokat vizslatom és toszigálom a lábammal, felveszem az ingem  padlóról, felhajtom a még megmaradt kávémat és belebújok, lassan begombolgatom és betűröm a nadrágomba.
- Indulhatunk bébi? - Léptem oda hozzá, miután kijött a fürdőből és úgy látom elkészült, nyomok egy puszit az arcára és elindulnunk, a szokásos liftezés, csak eggyel lentebbről már hármasban, szakmai ártalom vagy mi fene, de komolyan fixíroz, hogy kibírjam kuncogás vagy bárminemű hangosabb megnyilvánulás nélkül, inkább Emily nyakába bújtam.
Hétvége van, külön tortúra lesz helyet találni, hozzátudnék szokni ehhez, a reggelekhez, vele nyugodtabban alszom, bármikor, leparkolunk, majd kiszállva megkerülöm a kocsit és megfogom Emily kezét ujjainkat összekulcsolva, úgy haladtunk egymás mellett végig a sétányon még eldöntöttük mire is lennénk éhesek. Végül egy hangulatos kis hely mellett döntöttünk és nem mellesleg olyan jó illat volt, hogy ha addig nem voltál éhes, akkor elhaladva mellette tuti megmordult a hasad, hogy adjál, leültünk a kint részben, nincs most kedvem sehova bezsúfolódni, rendeltünk, majd eszembe jutott, hogy még jöttünk azt mondta be kell vásárolnia, pont jó, addig én hazaugrom néhány dologért.
- Aztán amíg vásárolsz, hazaugrom pár dolog meg szerszámokért az ágyadhoz. Ma megcsinálom és kipróbálhatod. - Igen, sunyi disznó vigyor ült ki arcomra, de hé, mocskosul élvezem is, meg azt hiszem ő is.      

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Emily Hastings
Emily Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Nem elég stabil Emily & Derick Nem elég stabil Emily & Derick I_icon_minitime16.05.20 15:20



Emily & Derick







J

ólesően zúdul rám  forró víz, behunyom a szemem és csak élvezem ahogy végig folyik rajtam, lemosva a tegnap estét, Derick birtokló illatát, ami nagy valószínűséggel már végleg és örökösen beleivódott puha bőrömbe, nincs az a parfüm ami elnyomná jelét, már mindenem az övé, az ő tulajdona vagyok, és egy cseppet sem bánom, tökéletes érzés tartozni valakihez, valakihez aki szeret, és ő szeret, legalább is ezt mondja, de nem lenne most itt és zsongna körülöttem ha nem lenne alapja, ezt azért már az elmúlt majdnem négy hónapban kitapasztaltam, én kezdtem el játszani vele, de ő győzött felettem, sakk és matt bébi.
Megszárítkoztam, felvettem a kikészített ruhákat, egy magas laza copfba fogtam rakoncátlan, kissé nedves tincseim, Derick várt rám a nappaliban, olyan dögös ebben az ingben.
- Persze, farkas éhes vagyok, valaki meghozta az éjjel az étvágyam.
Vontam vállat és vigyorogtam fülig érő szájjal, valaki, igen valaki, az a dögös nagyfiú akit most is meg akarok csókolni, de inkább induljunk, sosem érünk oda.
A liftben elég csúnya pillantásokat kaptunk az alattam lakó nőtől, nehezen fogtam vissza a nevetést, de úgy látom Derick is, helyette inkább mélyen burkolóztam bele illatába ahogy hozzám bújt, meg akarlak szokni, minden nap.
Nehéz volt parkolót találni, talán mégis csak jobb lett volna a házhoz szállítás, kicsit elkerekedtek a szemeim, ahogy megfogta kezem és úgy mentünk egymás mellett az utcán, úgy érzem ő már eldöntötte azt ami bennem még káoszosan kavargott ma reggel is. Egy nagyon jó kis helyet talált, kint ültünk le, ahol rá tudunk gyújtani, addig még nincs kész a reggeli, kértem egy limonádét, mellé rá is gyújtottam.
- Tökéletes lesz. Már alig várom.
Vigyorogtam elégedetten miközben fújtam ki a füstöt.
- Elfoglalt mi, Szöszmösz?
Csattant fel, kissé meglepetten mellettünk egy hang.
- Clarck? Te mit keresel itt?
Néztem rá felvont szemöldökkel, nem tudom hova költöztek, de kétlem, hogy erre.
- Azt írtad elfoglalt vagy, gondoltam megnézem minden rendben van-e.
Lopva sandított Derick felé.
- Amint látod igen, Derick - Clarck, Clarck - Derick.
Mutattam be őket egymásnak.
- Hol a tornász lány? Nem kellene inkább őt kergetned?
- Fodrásznál.
Vágta oda nekem.
- Igazán örülök, már sokat hallottam rólad.
Próbált mosollyal leplezni egy fintort még kezét nyújtotta Dericknek.
- Szöszmösz, nem bánod?
De mire reagálhattam volna már ki is húzta magának a széket.
- Ami azt illeti, de, de úgy érzem már mindegy.
Kezdtem dörzsölni a homlokom, és egy nagyot szívtam parázsló cigarettámba, úgy érzem ez sem lesz egy zökkenőmentes reggel....


 




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Derick Stackhouse
Derick Stackhouse



TémanyitásTárgy: Re: Nem elég stabil Emily & Derick Nem elég stabil Emily & Derick I_icon_minitime16.05.20 21:48


Emily & Derick



Mindenki a szokásos reggeli rituáléjának áldoz, ki kávéval, palacsintával, tojásrántottával, baconnel, lángossal, azt hiszem jó most így itt, minden mélyen elcsendesült odabent, nyugi van, jó végre másokat hallgatni, van, aki munkába siet, rohannak, elnézést kérnek és mennek tovább, elcsevegnek, egész jó ez a reggel, fel se kapom a fejem az ismeretlen hangra, hiszen van itt több is, de arra, hogy Emily feltekint, na arra már igen. Szöszmösz? Mi van? Kíváncsian fürkészem a pasast, mi még nem ismerjük egymást, szóval ki vagy? Húzom össze szemöldököm, ahogy hallgatom, kiaszottul nem jön be, hogy becézgeti, olyan jól ülök itt, komolyan, nagyon kényelmes, tényleg, nem akarok most innen felkelni és te sem akarod, elhúzom a számat és ahogy nézem az érzés kölcsönös, szóval Clarck, hát ez óriási.
- Igen, én is ettől féltem. - Dobtam be kelletlenül, rád meg aztán ki volt kíváncsi, fintorogva ugyan, de gyors kezet ráztunk.
- De, ami azt illeti... - Eez nagyszerű. Persze, ülj csak le, nyugodtan, ingerülten kapartam meg a torkom és kijavítottam...
- Emily. - Hangom még higgadt volt és kimért, de nem tudom meddig marad ilyen, nem fogom sokszor elismételni, oké, összeraktam a képet, az agykúrkász pasi, jó, és? Az se érdekel, ha a Dalai láma vagy, húzzál el, zsörtölődöm magamban, és újra, kezdek dühös lenni, egy másodpercre elfordulok és hosszan engedem ki a levegőt. Ismét megkaparom a torkom, hátha csak süket és nem voltam érthető.
- Mondom, Emily! - Húztam össze intenzíven morajló kék szemeim, a hangom már valamivel érdesebb és figyelmeztetőbb volt, a következő már nem lesz az és nem fogok ilyen kényelmesen hátradőlve ülni, észreveszem, ahogyan fürkész a tekintete, ne elemezgessél, leszarom mit gondolsz, a véleményedet is, hord el magad, vagy segítek, szóval...
- Clarck, ne haragudj, de reggeliznénk, kettesben, Emilyvel. - Nyomtam meg minden egyes szót, eddig jól viselkedtem, megtudtad, amit akartál, nem? Jó. Igen, Emily elfoglalt, az is lesz, pá.
- Mostanra mér biztosan megvolt a fazonnyírás is, ne várasd meg...- Kulturált voltam és alig egy cseppet szarkasztikus, ami magában hordozott némi cinizmust is, de mindent összevetve büszke lehetek magamra.       

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Emily Hastings
Emily Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Nem elég stabil Emily & Derick Nem elég stabil Emily & Derick I_icon_minitime16.05.20 22:23



Emily & Derick







O

lyan szépen indult a reggel, komolyan, Derick mellett ébredtem, az illata és a forró teste ölelt körül, hm, még mindig jó rá gondolni, megbotránkoztattunk egy idősödő hölgyet, mulatságos kis szórakozás volt, kézen fogva sétáltunk az utcán, annyira új volt tőle, mindig meg tud lepni, szeretném már lassan kiismerni, de akkor minden elveszíteni az újdonság varázsát, amit sajnálnék, pont így jó minden, ahogy jelenleg van, kivéve persze Clarckot, akinek muszáj volt idepofátlankodnia, és nem elég, hogy idejött még le is ült közénk, ketten adtuk tudtára, hogy most sem látjuk szívesen, de mintha süket fülekre talált volna minden szó, annyira bosszantó tud lenni, nem is értem mit láttam benne olyan sok évig, főleg most, hogy már ismerem Dericket, ég és föld a két férfi.
Homlokom dörzsölgetem, és mélyet szívok parázsló cigarettámból, amire összeszalad Clarck szemöldöke és kikapja ujjam közül a szálat, elnyomja és szemrehányóan kérdőre von.
- Szöszmösz, te mióta dohányzol megint?
Derick érdes, és követelőző hangjára figyeltem fel, alig tudtam visszafojtani egy nevetést, imádom amikor ilyen birtokló, rajta kívül senki sem illethet becenevekkel, és ez így tökéletes, nem is akarom, hogy más kedves szavakkal illessen, csak tőle édes minden szó.
- Ami azt illeti pár hónapja.
Vigyorgok át az asztal fölött Derickre, pont azóta, hogy komolyabban kezdtem megismerni őt. Látom, hogy Derciknek kezd egyre kényelmetlenebb  lenni a jelenléte, ami csak tovább ösztönzi jókedvem, hajtsa előre és nem tudom megállítani.
Mikor már mindent elmondott neki amit szeretett volna, de Clarck állta pillantását és nem akart elmenni, forgatni kezdtem a szemem és úgy érzem ideje kicsit konkrétabbnak lenni.
- Jaj már.
Felálltam és átültem Derick mellé, nyaka köré fontam a kezem és szenvedélyesen tapadtam ajkaira, lábaimat ölébe tettem és a lehető legközelebb húztam magamhoz, percekig nem engedtem szabadulni ajkait. Kicsit kezd már fülledt lenni, így elhúzódom, utcán vagyunk mégis csak, Clarcknak már hűlt helye és a reggelink és megérkezett. Visszaültem a helyemre és bökdösni kezdtem a tányérom tartalmát.
- Jó étvágyat bébi. Most már nyugodtan ehetünk.
Diadal ittasnak éreztem magam.


 




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Derick Stackhouse
Derick Stackhouse



TémanyitásTárgy: Re: Nem elég stabil Emily & Derick Nem elég stabil Emily & Derick I_icon_minitime16.05.20 23:39


Emily & Derick



Annyira azért mégsem tudhat sokat, vagy nem eleget, ha még mindig itt ül, ilyen pofátlanul nyugodtan, ami rólam már nem mondható el, anyádnak bazd el a reggelét, csak úgy megjegyezném néha vannak nehéz pillanataim, amikor nehezemre esik kezelni a dühömet, csak úgy mondom, és hamarosan ez is átmegy pontosan abba a kategóriába, szemeim szikrákat vetnek, ahogy kikapja szájából a szál cigarettát, oké, kivételesen valamennyire ebben egyetértek, mert miattam van, azóta gyújt rá, hogy engem megismert, de hallod, most vágd képen, könyörgöm, vágd nyakon, a semmi ahhoz képest, amit tőlem kapna, de, hogy ez ne forduljon elő, tényleg próbálok jófiő módjára viselkedni, előveszem az gyújtómat és forgatni kezdem a kezemben, öreg, te tényleg ennyire hülye vagy? Jó hallottuk, leszarjuk és azt is, idegesen kezdek mocorogni a székemben, esetleg ne rendeljünk egy harmadik reggelit is? Költői kérdés volt, ne válaszolj. Meglepetten pislogok fel Emily-re, most mire készülsz? Nézek rá gyanakvóan, hát mindenre számítottam, csak erre nem, de oké, benne vagyok, gyere ide bébi, tapadtam édes ajkaira, kezemet a combjára simítottam, egyre hevesebben csókoltam és éreztem, ahogy kezd felforrni a vérem, huha, ez így nem lesz jó.
- Na végre, már épp ideje volt. - Simogattam meg a combját, majd elengedtem, őszintén fogalmam nincs mikor léphetett le, de jó döntés volt, ide se kellett volna tolnia a képét. Finom volt a kaja, és jól is esett, azt sem éreztem, hogy ilyen éhes vagyok, de az esténkkel lehet összefüggésben meg az alattunk lakó hölggyel. Reggeli után megálltam egy bevásárlóközpontnál.
- Sietek bébi, legfeljebb egy óra, csak majd írd meg a kódot a garázshoz. - Nyomtam egy csókot ajkaira, kiszállt, figyeltem amíg bemegy és elindultam haza.
Beérve a lakásba ledobom a kulcsokat az asztalra és kipakolok a zsebeimből, jó, most tudni kéne hova tettem legutóbb a szerszámosdobozt, néhány cucc van a kocsiba, de azt se tudom mi kell, de majd megoldom, összeszedtem néhány dolgot, gyors zuhany, farmer és egyszerű póló, bútorszereléshez megteszi, már épp indultam volna, amikor bevibrált a dohányzóasztal, ne szívass, kapom fel a mobilom, oké, ez csak Emily a kóddal, akkor ez is megvan, mehetünk. Az épülethez érve kiszállok és beütöm a kódot, a kocsiból intek a portásnak és beállok valahova, kikapok mindent hátulról és felliftezek a legfelsőre, egyedül unalmasabb. Belököm az ajtót, hát legalább nem kell itt dekkolnom kint, Emily is bevásárolt, mire megjöttem, lepakolok és a konyhába megyek.
- Megjöttem bébi. - Ehhez hozzátudnék szokni, átölelem és hosszan megcsókolom, körbenézek a pulton, hé... - Vettél nekem sört? - És egész pontosan azt a fajtát, amit eddig mindig ittam, okos, mosolyodom el a gondolatra majd lehajolok és hirtelen felkapom, kell nekem ez a nő, édes ajkait követelve hajolok hozzá közelebb.        

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Emily Hastings
Emily Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Nem elég stabil Emily & Derick Nem elég stabil Emily & Derick I_icon_minitime17.05.20 8:32



Emily & Derick







N

em ebbe az üzletbe szoktam járni, de ez is tökéletes, minden van benne tuti, csak azt nem tudom hol, hát ez így hosszú lesz, na nem baj, essünk neki, körülbelül fejben összeraktam mit akarok főzni, holnapi reggeli is, közte meg maximum rendelünk valamit, sietve róttam a sorokat, ez is kell, meg ez is és az is, sikerült úgy megpúpoznom egy bevásárló kocsit, hogy a végén csak álltam előtte, hogy ezt hogy a francba fogom hazavinni, az alkoholok között vitt a sor a kasszához, találó rendezés, amikor megláttam a söröket, olyan ismerős nekem ez a címke, úgy rémlik ezt láttam mindig Derick kezében amikor én kicsi kémeset játszottunk, tudom, nem volt játék, de ez már szerencsére nem tartozik rám, bár hétfőn jelentkeznem kell Joshnál, előre félek attól mit akarhat, most tényleg jó kislány voltam, eskü, csak egy nyomozót vittem ágyba, de őt ezelőtt is, remélem ez nem akkora bűn?
Beraktam egy kartonnal a kosaramba és fizetni mentem, ilyenkor utálom, hogy nincs kocsim, kénytelen voltam taxit hívni, öt jól megpakolt papírszatyorhoz, szerencsére a hapsi rendes volt és segített be majd ki pakolni, a portás nyitotta előttem az ajtót és hívta a liftet, kész szerencse, egyik sem ment volna, mert ki se láttam a csomagok mögül, mit ne mondjak egy élmény volt mindent lepakolni a lakásom előtt, hogy ajtót nyissak majd behordani a szatyrokat. Kipakoltam, pár dolgot amit az ebédhez szántam a pulton hagytam, meg Dericknek a sört, hogy tudjon nyugodtan kortyolgatni szerelés közben, amíg főzök, felkaptam a telefonom és megírtam az SMS-t a kóddal, úgy érzem még nem késtem el vele.
Zenét kapcsoltam és jól feltekertem, jó kedvem van, énekelve és táncolva kezdtem előkészíteni az ebédet, egyelőre még csak az alapanyagokat szeltem fel, észre sem vettem, hogy Derick megjött, saját magam hatása alá kerültem, már csak akkor láttam meg amikor a konyhába ért, felkaptam a távirányítót és lehalkítottam a bömbölő Britneyt, mondtam már, hogy hülye ízlésem van, de a Criminal akkor is az egyik kedvenc számom, közhely tudom.
- Szia bébi, már is itt vagy? Hiányoztál.
Elengedtem a nagy kést, és szorosan öleltem magamhoz.
- Ühüm, vettem.
 Motyogom mellkasába. Váratlanul ért az, hogy felemelt, sikkantottam egyet és szorosan kapaszkodtam belé.
- Mire készülsz? Így nem lesz ebéd.
Nevettem fel, majd mohón tapadtam ajkaira,  ujjaim játékosan kalandoztak fürtjei között, ez a nap csupa meglepetés.


 




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Derick Stackhouse
Derick Stackhouse



TémanyitásTárgy: Re: Nem elég stabil Emily & Derick Nem elég stabil Emily & Derick I_icon_minitime17.05.20 10:11


Emily & Derick



Sört vesz és ebédet főz nekem, ez az eléggé megtartom státusz és még átkozottul dögös is, mindig, mindenben még azzal a nagy késsel is, csak ne hadonássz vele jó, tegyük azt le, az most nem kell, még az ebédhez is túl korán van, én egyáltalán nem vagyok éhes, a semmiiből jött, hogy én most felakarom kapni, így lehajoltam és könnyedén emeltem őt fel, hmm, hallhatnék még pár ilyen sikkantást? Önelégült vigyorral a képemen hajoltam hozzá közelebb és csókoltam meg, betudnám ezt iktatni a minden napi rutinba vele, édesen faltam puha ajkait, mohó vagyok, nem kezdhetnénk máris a desszerttel, aztán folytathatnánk ma még egy párszor? Sikerült a reggelinél lángra lobbantani a szomjamat minden téren, nem szeretem, amikor idegen férfiak legyeskednek körülötte, az ismeretlen illatokat sem szeretem a bőrén, az enyémet akarom.
- Miért? Éhes vagy? - Megfordultam és a pultra ültettem, én igen, a figyelmére és mindenére, én akarok csak lenni, pofátlanul, követelőzőn, egy disznó vagyok, egy mázlista disznó, aki jól tudja mit tart a kezében és nem tervezem elengedni. Mélyen ragyogó kék szemeimmel nézek rá, add vissza, még nem volt elég, visszatérek ajkaihoz és telhetetlenül kérem, követelem és otromlom, mintha így akarnék válaszokat kapni a fel nem tett kérdéseimre, türelmetlen vagyok és ingerült, azt hittem nem fog zavarni, hát tévedtem, én nem vagyok pszichiáter, de tudom mit láttam, mert ugyanúgy nézek rá én is és ketten haver, már sokan vagyunk.
- Engedjelek főzni? - Finoman marok bele combjaiba, és csak annyira hajolok el tőle, hogy szemeibe tudjak nézni. Tudom, tudom, nekem épp az ágykeretet kellene lázasan szerelnem, de előbb még... apró csókokat lehelek az ajkaira, talán letesztelhetnénk még egyszer azt a matracot, vagy a kanapét, oké, a csigalépcsőn némileg akadály abban, hogy ezt az engedélye nélkül tegyem meg, szóval most megfogott, de hé, ha kell a vállamon is felviszem, akárhogyan, nekem édes mindegy.         

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Emily Hastings
Emily Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Nem elég stabil Emily & Derick Nem elég stabil Emily & Derick I_icon_minitime17.05.20 10:59



Emily & Derick







E

zek szerint nem csak én éreztem, hogy egy kicsit túlhevültünk a reggeli közbeni csókcsatánkkor, igaz, hogy az egész csak azért volt, hogy Clarck végre kapcsoljon, hogy teljesen felesleges a jelenléte, és végre elhúzzon a kis lotyójáért a fodrászhoz, vagy érdekel is engem, hogy hova, csak el, ennek a folytatását követeli most oly mohón Derick is, semmi kifogásom ellene bébi, rád bárhol, bármikor készen állok, amit ez a piszok disznó nagyon is jól tud, és sűrűn ki is használ, ejnye ejnye Derick, hát szabad ilyet, kihasználni egy nő telhetetlen vágyait irányodba, nos úgy vélem igen is szabad, addig még a nő is benne van, hé ez a hülye picsa kinyitotta a dobozt, na mi van, már neked is tetszik, mi? Akkor fogd be és figyelj csak.
- Ó határozottan éhes, csak valami másra, mondjuk rád.
Haraptam finoman alsó ajkába, miközben fenekem a pultot érve csúszott hátrébb, lábaimmal átöleltem és szorosan tartottam béklyóban csípőjét az enyémhez feszítve, ujjaim a fejbőrét karcolják, ajaki mohón tapadnak az enyémre, követelve minden egyes csókot, amit csak képesek adni, és én bármit neked adok, a tiéd mindenem.
- Ó te basáskodó disznó.
 Kuncogtam a fel ahogy kapzsi tekintetét fúrta az enyémbe, másodpercekig fogva tartva vele az enyém, nem tudok neki ellenállni, talán soha nem is tudtam, de ez olyan nagy baj lenne? Kétlem, mondanám, hogy amíg a ház négy fala között éljük az intimitásunk, ám ez csak mostanság vált szokásunkká, és nem is feltétlenül ragaszkodom ahhoz, hogy itt legyünk, csak ketten, az egy fontos szempont.
- Semmi képen sem, ez egy izgalmasabb tevékenységnek tűnik.
Suttogtam ajkaiba, elengedtem a nyakát, és pólója alá csúsztattam fürkésző ujjaim, még mindig imádom akár csak érinteni is kidolgozott felső testét, határozottan jót tesz a férfiaknak a rendőr akadémia, a további sportolásról meg úgy is gondoskodom én, a kalória égetés nagyon is fontos, főleg egy ilyen bő reggeli után. Megragadtam a felsője sarkát és gyors mozdulattal szabadítottam meg őt tőle, eldobva a háta mögé, lehelete égeti a bőröm, érzem ahogy bizsereg érintésem alatt a teste, szorosan ragadom meg nyakát és húzom vissza mézédes ajkait, kellesz még nem elég, sosem lesz elég.


 




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Derick Stackhouse
Derick Stackhouse



TémanyitásTárgy: Re: Nem elég stabil Emily & Derick Nem elég stabil Emily & Derick I_icon_minitime17.05.20 11:52


Emily & Derick



Naa, gyere bébi, olyan jófiú voltam eddig, pedig kedvem lett volna pofán vágni azt a seggfejet, az egyetlen oka, hogy nem tettem, hogy Emily pár pontosan ismeri és olvass a mozzanataimból és gyorsabb volt, onnantól fogva pedig, hogy összeér a pillantásunk egyikünk sem képes nemet mondani és én nem is akarok, a rabja akarok lenni és azt akarom, hogy ő az enyém legyen. Disznó? Ó de még mennyire és ez csak a látszat bébi, legbelül mélyen sokkal rosszabb vagyok.
- Ó igen, telhetetlen, követelőző, erőszakos, birtokló... - Minden egyes jelzőnél loptam egy újabb csókot. - ... disznó, és téged akarlak, mocskosul bébi. - Az irányításmániás kimaradt, de ezt már úgyis tudja, én pedig azt, hogy ugyanazt érezzük, látom a szemeiben, érzem a bőrén és kell nekem. Belső ingereim neki engedelmeskednek, csípője szorosan feszül az enyémnek és melege csak még inkább feltüzel, akarsz engem? Igen! Akarj! Halk morgás szakad fel torkomból ujjai nyomán és megszállottan követem az őrületben. Sietve bújok ki a pólómból és térek vissza hozzá, annyira édes, vonz és bekebelez. Érzékeim bizseregnek, ahogy türelmetlenül húzom végig kezemet az oldalon megragadva a felsője alját tűröm fel ujjaim közé és bújtatom ki belőle. Hevesen esem neki melleinek, akár egy kölyök az édességesdoboznak, ajkaim mélye szenvedéllyel kóstolnak bele puha bőrébe, könnyedén nyúlok hátra és egy laza mozdulattal akasztom ki melltartóját és húzom le róla, ágyékom birtoklón lököm az övéhez, vágytól izzó szemekkel nézek az övébe, lágyan végigsimítok az arcán, majd apró csókokkal illetem ujjaim nyomát. Na jó, elég, tüzesen markolok bele fenekébe és emelem feljebb, majd kapom fel, azt hiszem kaja nélkül még elleszek egy ideig, de nélküled nem, a kanapéhoz érve leteszem és hanyatt lököm rajta, tudom, tudom, az vagyok és nem, nem engedek, másodpercek alatt csatolom ki az övem és lököm ki a farmer gombját, türelmetlenül rugdosók le magamról mindent és lépek ki belőle, ezután Emily következik, nem érdekel, segíts vagy úgy rángatom le rólad, de lent lesz. Előveszem a fóliazacskót, feltépem és felgörgetem a helyére, becserkészve testének minden apró szegletét mászok fölé és vetem rá magam mézédes ajkaira.        

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Emily Hastings
Emily Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Nem elég stabil Emily & Derick Nem elég stabil Emily & Derick I_icon_minitime17.05.20 12:34



Emily & Derick







L

ázasan forr a vérem, érte és csakis érte, érintésére, csókjaira, heves tempójára vágyik minden egyes porcikám, teljesen megadva magam minden túlfűtött vágyának emelem magasra a kezem amíg kibújtat a felsőmből, sóhajok szakadnak ki a torkomból ahogy ajkai a bőröm érintik, felperzsel és mélyre ránt, az őrület határait súrolja, hátra vetem a fejem és csak hagyom, hogy birtokba vegye testem minden porcikáját, hisz ő a jogos tulajdonosa, az első forró éjszakánk óta csak az övé, bélyegét nyomta szívemre és lelkemre, teljesen rabul ejtve és magához láncolva végérvényesen, soha többé nem tudnék már másra nézni sem, nemhogy átadni magam neki, csak Derick létezik széles e világon, nehezen feldolgozható számomra, hogy tudta ezt elérni és ilyen mélyen belém vésni akaratát, de már nem tudok és egyáltalán nem is akarok ebből szabadulni, azt akarom, hogy birtokoljon, már magában a tény is felizgat ha másra féltékeny, mert tudom, hogy sajátjának tekint amit nem érinthet más, és ez egy olyan vonzó tulajdonsága ami csak még jobban kényszerít arra, hogy ajkaira tapadva újra és újra bebizonyítsam csak is ő érdemes erre a gyönyörre amit együtt élünk át.
Farmerom anyagán keresztül is égeti bőröm az ujjainak helye, ahogy könnyedén felkap és a kanapéra száműzi felajzott testem, élvezettel nézem végig ahogy megfosztja testét a ruháitól, alsó ajkamba harapok, akarom őt, piszkosul és még annál is jobban, azt akarom, hogy csak enyém legyen, ahogy én is átadtam magam neki, nem lesz nehéz dolgom ahogy vágytól izzó kék íriszét fürkészem, megemelem a csípőm és segítek megszabadítani magam az utolsó akadálytól is ami gátolja az egyesülésünk hívogató formáit, kényelmesen helyezem el a lábam, és ujjammal hívogató mozdulatokkal jelzem mennyire vágyom is rá.
- Gyere, kapj el bébi.
Vigyorgok, ahogy fölém tornyosulva felém mászik, mint egy csúcsragadozó, egy iszonyatosan dögös csúcsragadozó, ami épp elejteni készül prédáját, aki egy mazochista, hisz pont ezt akarja, lábaimmal fonom körül és nyelvemmel török utat ajkai közé, ingerlően mozgatom az ágyékom, elepedve várom őt.


 




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Derick Stackhouse
Derick Stackhouse



TémanyitásTárgy: Re: Nem elég stabil Emily & Derick Nem elég stabil Emily & Derick I_icon_minitime17.05.20 13:53


Emily & Derick



Puhán süpped bele tenyerem a kanapéba, ahogy egyre feljebb mászom, iszonyúan vonzó látvány, bele akarok kóstolni, nyelvem izgatóan húzom végig vénuszdombján egészen fel a köldökéig, finom, mélyen szántom bársonyos bőrét néhol fogaimmal karcolva és ingerelve, mindjárt bébi, mindjárt, csak előbb még birtokba veszem az egész játszóteret, érezni akarom, hogy csakis az enyém, csakis nekem nyújt örömet, hevesen kapok nyelve után, mohó, forró és nedves, teljesen bebörtönöz és elcsábít, engem akar és én nem tiltakozom, hosszasan tapadok ajkaira, mielőtt elválnék tőlük, játékosan kapok bele újra és újra meg újra, oké, világos, szemtelen mosoly húzódik végig arcomon, ahogy megérzem alattam türelmetlen játékát, fokozatosan veszem birtokba testét, ami tulajdonjog szerint engem illet, most már igen, ugyanis nem mondok le róla, ha kényszerítenek se, fokozatosan hatolok belé, amíg teljes valómban magába nem fogad, mindent elsöpör és én elveszítem az irányítást, vágytól elvadultam térek vissza ajkaihoz, miközben hagyom, hogy egyelőre még csípője irányítsa a tempót és próbálom fékezni magam. Szemtelenül akarok, élvezek és megbolondít minden, amit csak együtt művelni tudunk, és mocskosul féltékennyé is tesz, felébresztette mélyen szunnyadó ösztönömet mások iránt, a féltékenységet és a félelemet, azt, hogy megakarjam védeni azt, ami az enyém, talán az enyém kicsit dühösebb és erőteljesebb ösztön, mint másoké, de most először érzem azt, hogy valaki hozzám tartozik és igazán kell nekem, szükségem van rá, hogy létezni tudjak. Egyre hevesebben lendülök előre, érzékeim eltompulnak és csak arra vágyom, hogy teljesen befogadjon, körülöleljen forró és nedves vágyódással, azt hiszem többé nem akarok levetni a bilincset, amit izmainak feszes ölelése kölcsönöz.
- Soha ne engedj el. - Suttogom ajkaiba, számmora ez a világ már semmit sem tud nyújtani, ha nincs velem, nem fogja a kezem és áll mellettem, bújik a mellkasomba és én nem csókolhatom meg, úgy nem kell többé semmi sem. Szenvedélyes csókokkal illetem és kényeztetem, még soha sem volt semmi ennyire jó és intenzív, amit újra akarhattam volna, de most azt sem tudom hogyan állhatnék le.         

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Emily Hastings
Emily Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Nem elég stabil Emily & Derick Nem elég stabil Emily & Derick I_icon_minitime17.05.20 15:25



Emily & Derick







Ő

rült és megállíthatatlan, imádom, az elmebeteg kis játékainkat, az uralkodó hajlamait, olyan, mint egy hurrikán, heves és akaratos, magával ragad és elsöpör, én mégis akarom, mindennél jobban, szükségem van rá, akkor is ha fájni fog, amikor elmúlik a szélvihar és újra egyedül leszek, vállalok bármilyen kockázatot azokért a lopott percekért amit vele tölthetek, és kielégíthetem vágyait, még akkor is ha vágya tárgya én magam vagyok, tiéd, vedd el, csak adj is vissza belőle, mert már nem tudnék többé létezni nélküle, visszavonhatatlanul összeforrt vele az életem, feloldhatatlan kötelék húz hozzá, kit érdekel már Ariadné és a kusza fonalai, nem akarok kitalálni a labirintusból, el akarok veszni benne, kapjon el a szörnyeteg, már úgy is ő birtokol engem, a lelkemig hatolt, megragadta és szorosan tartja, kábultan és mégis végtelenül elégedetten adom át az irányítást, soha senki másnak csak neki, mindig csak neki!
Minden érintésétől elakad a lélegzetem, elfelejtek levegőt venni, ahogy nyelve és ajkai cikáznak bőrömön, teljes eufóriában lebegek a nagy semmiben, szükségem van rá, hogy visszahúzzon, ha már féken nem tud tartani. Követelőző ajkai égetik az enyémet, oly mohón és oly akaratosan bitorolják puha húsom, mintha nem lenne már holnap és a pillanatnak kell élniük, ajkai közé nyögök ahogy megérzem bennem férfiasságát, olyan eszméletlen érzés ez amivel nem lehet betelni, szorítom magamhoz erővel, mozdulatai lassúak és kimértek, tovább csigázva a növekvő őrületem, nehezen fékezem magam, hogy ne kezdjek hajszába vele, engedem, hogy ő hozza a döntéseket, várom mikor szakad el a cérna és bújik ki újra a vadállat, a féktelen eszeveszett vadállat, aki minden dühét és kéjét bele öli döféseibe, aki annyira eszméletlen határokat súrol amiket még talán soha, ó ha csak azon múlik, hogy még magasabb szintekre juttassuk el a határainkat én féltékennyé teszem amikor csak tudom, csak ígérje meg, hogy akkor is alatta köthetek ki és pont ugyan ilyen intenzív és feledhetetlen lesz.
- Ahhoz már túlontúl rég a tiéd vagyok.
Suttogom fülébe két a szokásosnál is hangosabb nyögdécselés között, izmaim egyre feszesebben tartják magában miközben már testem megadja magát a gyönyörnek, ajkaira tapadok, így csökkentve minimálisan is a hangerőt, de azt hiszem ez nem jött össze.
Percekig csak fekszem kábulatban, lábaim remegnek és kicsit még kótyagos a fejem, kapkodom a levegőt.
- Azt a rohadt...
Ennyit sikerült végül kinyögnöm.
- Azt hiszem erre rá kell gyújtanom.
Nevettem fel.


 




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Derick Stackhouse
Derick Stackhouse



TémanyitásTárgy: Re: Nem elég stabil Emily & Derick Nem elég stabil Emily & Derick I_icon_minitime17.05.20 19:53


Emily & Derick



Egyre kevésbé vagyok képes úrrá lenni magamon, hevesen és felajzottan lököm magunkat egyre feljebb és feljebb, olyan ez, mint egy állatsimogatóan, a kezed nyújtod, de nem te irányítasz, érezni akarod azt a bizsergető borzongást a bőrödön, a vibrálást, hogy valami addig ismeretlen vadságot érinthetsz meg, Emily is pontosan ezt teszi velem, csak a mi esetünkben én vagyok a magam állatidomárja, a kezébe adhatom a gyeplőt, de nem irányíthat, engedelmeskedek mindaddig, amíg lóbálja a mézes madzagot és incselkedve csalogat vele, ó igen, mindig azt teszi, de azután nem kell nekem, visszavonhatatlanul és azonnal, szinte felakarom falni őt ajkaimmal, vágyom a kielégülésre, mellkasán pihenve akarok zuhanni vissza a valóságba. Mohó kéjvágyam egyre hevesebb ütemet követel és én megadom neki, ajkai között lihegve önt el a lüktető majd kitörni kész gyönyör.
Még kapkodom a levegőt, de muszáj felnevetnem, igen, valahogy úgy, nyomtam egy csókot mellkasára, majd neki támasztva homlokom próbálok visszatérni, az baj, ha nem akarok innen felkelni? Igen, mert valószínűleg egy idő után nem lenne vérkeringése, de annyira jó itt.
- Gyújts, én meg felmegyek és megpróbálom összerakni az ágyad, kelleni fog. - Nyomtam még néhány apró finom csókot hasába és felkeltem, magamra kaptam a ruháimat, fogtam egy sört a konyhából a szerszámaimat és felmentem, azt hiszem főzni akart, legalábbis rémlik valami róla, de most az én farkaséhségem mást követelt. Felnyitom a sört és belekortyolok, ez az első lépés, oké, lássuk mi van itt, van ehhez valami szar, vagy legózzam ki? Mindegy. Jó, kaparom meg a torkom, lassan minden visszaér ide fel, fasza, akkor azok mennek a keretbe, azok a tartódeszkák, a miheztartás véget vetettem néhány pillantást a rajzokra, aha, aha, jó, kipakoltam és nekiestem összerakni a keretet, kábé a teljes emeletet elfoglaltam a deszkákkal meg ott vannak még a matracok is. Többnyire nincs időm meg nincs is nagyon mit, de régen szerettem barkácsolni, bütykölgetni John-al, a régi időkre emlékeztet, eszembe jutott a bordó Chevrolet-je a garázsban, mindig azon szerelgettünk valamit, teljesen elfeledkeztem az időről, fogalmam sincs mióta lehetek fent, rágyújtani sem mentem még ki, de lassan megvagyok a rámával és valamiféle különös nyugalom töltött el.        

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Emily Hastings
Emily Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Nem elég stabil Emily & Derick Nem elég stabil Emily & Derick I_icon_minitime17.05.20 20:55



Emily & Derick







P

ercekig nem voltam képes megmozdulni, csak feküdtem a hátamon, kezem a fejem alatt és néztem a hibátlan fehér mennyezetet, időről időre még bele-bele remeg a lábam, idegszálaim jelzik, hogy lassan ébredhetnék fel, igen, fantasztikus volt és váratlan és annyira forró ami esőerdőket lenne képes felégetni, még is most csak feküdni akarok és vigyorogni, alsó ajkam rágcsálom és elégedetten szemlélem ahogy meztelen valóságában áll előttem és ruháit szedegeti.
- Ha érdekel póló a konyhában.
Vihogtam halkan. Lassan lelógattam a lábam és megpróbáltam felülni, teljesen elgémberedtem, úgy érzem vége a tini kornak amikor a kanapé és a kocsi hátsó ülése is épp elég volt egy kalandhoz, félreértés ne essék, most is bármikor benne lennék ha ő kérné, gondolkodás és ellenszegülés nélkül, de attól még nem a legkényelmesebb, de szerencsére nemsokára kész az ágyam is, megmosolyogtat, szükség lesz rá, ó de még mennyire. Felállok és felszedem a kupacba dobott nadrágom, ahogy felveszem valami élesen vág a hátsómba, mi a, belenyúlok a farzsebembe és fülég ér a szám, teljesen meg is feledkeztem arról, hogy elhoztam Derick bilincsét a kocsiból, ma fordul a kocka bébi, akkor is én fogok irányítani és te csak nézheted, én leszek a pofátlan, mohó disznó, és neked kell elszenvedni a testi kínzásaim, ahogy egyesével fedezem fel bőröd minden négyzetcentijét, örömmel és büszkeséggel tölt el ördögien gonosz tervem, és már várom is, hogy kivitelezhessem.
Kimegyek az erkélyre és rágyújtok, a nap meleg fénye járja át a testem, még nappal is gyönyörű innen a kilátás, nehéz vétel volt, a gyorsaságon állt vagy bukott minden, de végül csak az enyém lett, olyan érzés, mintha egész Las Vegas a lábad előtt heverne.
Visszamentem a konyhába főzni, hisz az volt az eredeti hadi terv, úgy döntöttem krumplipürét, salátát, gombaszószt és jó szaftos steaket sütök, ebből úgy is van van amit megeszik.
A saláta kész, a szósz hűl, a krumpli rotyog, viszont nem tudom hogy eszi a húst, kikapok a hűtőből egy üveg sört és úgy döntök megnézem az én ezermesterem.
- Halihó, hogy haladsz?
Nyújtom át az üveget.
- Ó, már lassan kész is, steaket sütök, véresen vagy jól átsütve?
Valamiért a véresre voksolnék, de hadd lepjen meg.


 




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Derick Stackhouse
Derick Stackhouse



TémanyitásTárgy: Re: Nem elég stabil Emily & Derick Nem elég stabil Emily & Derick I_icon_minitime17.05.20 22:19


Emily & Derick


f6f6d928de0d51b5fbf06657f73bebea.gif
HHmmm, eddig jó,  az esetleges rendetlenségért már nem felelek, ezt az apró részletet kihagytam, hmmhmm, fúrom bele ujjaimat fürtjeim közé elgondolkodva, kár, hogy nem bírok mindent egyszerre a kezembe fogni, legközelebb Emily-re is ráadok valami szexi munkásszerkót, az a bútor se állna össze elsőre, az biztos, oké, megvan, csavar, tipli plusz kalapács, kapom fel a földről és halvány mosoly terül végig arcomon, eszembe jutnak a szavai, ahogy folyton kijavít, várj Derick, fiam, azt nem úgy kell. mindenhez ért az öreg, alig lehettem nyolc, legfeljebb tíz, a chevy-t bütyköltük, túl kicsi, de persze túl kíváncsi voltam ahhoz, hogy ne nyúljak semmihez, hozd te, te erősebb vagy, a hangja még mindig ugyanolyan lágyan cseng a fejemben, emlékszem alig bírtam el az aksit, de mérhetetlenül büszke voltam, felveszem a söröm és belekortyolok, már igen csak az alján vagyok, leteszem és folytatom tovább, ma már ezen tervezem leteperni Emily-t, erre felemelem tekintetem és ott áll, sörrel a kezében, muszáj ennyire szépnek lenned? Komolyan kérdem.
- Öhmm, egész jól, azt hiszem. - Ahhoz képest, hogy már vagy ezer éve nem csináltam ilyet, egészen jól néz ki és talán minden csavar benne lesz. Miután elvettem tőle az üveget, őt is elkaptam és magamhoz húztam egy csókra. Egy hosszú másodpercig olyan, annyira zavartalannak éreztem mindent, kedvelem ezt az érzést, szemeibe mosolygok és próbálom elengedni, de még nem megy, mélyen bújok tekintetébe, már most biztos vagyok benne, hogy ezen a hétvégén nem lesz kész minden, olyan átkozottul lassan fogom csinálni, ha kell, szükségem van most erre és talán nem csak most.
- Jól átsütve. - Motyogom ajkai közé, most muszáj, tényleg muszáj? Végül megadóan engedem le kezem. Így másodjára sem lesz ebéd, de azért még mielőtt itt hagyna nem tudom megállni, hogy ne csapjak a fenekére, és nem csak úgy simogatóan paskoltam meg, szerintem most nem csak az én bőröm bizsereg, hupsz.         



A hozzászólást Derick Stackhouse összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 18.05.20 20:46-kor.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Emily Hastings
Emily Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Nem elég stabil Emily & Derick Nem elég stabil Emily & Derick I_icon_minitime18.05.20 8:32



Emily & Derick







O

lyan jó nézni ahogy elbíbelődik, szinte megnyugtató látvány, békés és összeszedett, komolyan mindenhez is ért? Mert akkor esküszöm, hogy megtartom, sokszor nincs nekem időm ilyenekkel foglalkozni, így csak áthívok valakit, hogy én főzök te szerelsz, de ez most kimondottan jó így ahogy van, először nem megyek fel teljesen az emeletre, csak megállok és nézem pár fokkal a padló alatt, isteni látványt nyújt, kell nekem ez a férfi, még soha semmit nem akartam ennyire, pedig elég kattyant egy személyiségem van, szóval sok mindent akartam már erővel megszerezni, de ez valahogy más, nem csak erővel, hanem szívvel, szeretettel akarom őt megtartani, azt akarom, hogy minden reggel meleg testéhez bújva ébredjek, hogy együtt kávézzunk és este együtt essünk neki, khm, a teendőinknek, hogy szépen fogalmazzak, vigyorra húzódik a szám és megerőltetve a lábaim lépdelek hozzá.
- Ezt neked hoztam, hátha kell.
Nagyon jól halad, nekem egyedül szerintem sose ment volna, nagyon azzal sem vagyok tisztában mi micsoda, a fiúk is magyaráztak különböző eszközökről és alkatrészekről, de engem akkor sem különösebben érdekelt, elvoltunk ketten én meg a borom. Körülnézek, úgy érzem takarítani én fogok, aprót sóhajtok, majd valamikor a jövőt héten beiktatom, még nem tudom mikor mert lejárt a büntetésem és újra nyolc-tíz-tizenkét órázok, attól függ, hogy mit akar hétfőn Josh, egyszerre vagyok szörnyen kíváncsi és félelemmel teli is.
- Jó választás.
Mosolyogtam bele ajkaiba, egyszerűen ellenállatatlan, muszáj még egy gyors csókot lopnom magamnak, akarom azt az érzést ami ilyenkor fog el.
Lefejtem róla karjaim és vissza indulok a konyhába, nagyot csap a fenekemre ami egyszerre izgató, meglepő és kicsit sajog is.
- Hé, te disznó.
Nevetek fel, átnézve vállam felett.
- Húsz perc és ebéd.  
Előkészítettem a húst és megsütöttem, isteni illata volt, közben szépen mindent kiporcióztam, és a nagy ebédlő asztalra pakoltam, kezd már nagyon meleg lenni, bekapcsolom a klímát, és behúzom a nagy ódon függönyöket, hogy sötétebb legyen a ház, pár óráig ez most így jó lesz.
- Derick, gyere enni.
Kiáltok fel az emeletre, esküszöm nyál csorgatva nézem ahogy lejön, miért vagy ennyire dögös?


 




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Derick Stackhouse
Derick Stackhouse



TémanyitásTárgy: Re: Nem elég stabil Emily & Derick Nem elég stabil Emily & Derick I_icon_minitime18.05.20 20:59


Emily & Derick


f6f6d928de0d51b5fbf06657f73bebea.gif
Arégi időkben tuti az ilyen nőket hívták boszorkányoknak, eszméletlenül mocskosul dögösek, ránézel és azt is elfelejted mit akartál három perccel ezelőtt, két melót szúrtam el és majdnem kirúgtak, stimmel, csordultig vannak vele a gondolataim és az már nem fér bele, hogy Ő ne legyen nekem nem számít mi az ára. Ó bazd meg, rázom meg a fejem, meghúzom az üveget és félreteszem, még mindig nem fogom fel, előhúzok egy újabb deszkát, csavar, tipli és kalapács, bármit megszerelek, ha azon múlik, olyan fullos lakása lesz, amilyet csak eltud képzelni.
- Mindjárt, bébi. - Szorítottam be az utolsó csavart is, még csak bele kell rakni a deszkákból a rácsot, rámegy a matrac és kilehet próbálni egy ebéd utáni lustálkodásra, bár nekem lennének sokkal jobb és hasznosabb ötleteim is, amivel ledolgozhatnánk a steak-et, a nők úgyis mindig az alakjukért élnek, halnak, tök mindegy, csak jó formában legyenek, még a pokolban is.
- Jövök... - Sétálok le a lépcsőn, pazar illata van, jó ezermesterhez híven törlöm bele a kezem a farmerembe jól van az úgy alapon, vagy nincs? Felpillantok Emily-re, nem nincs. -  oké, értem, megyek már, nem kell ilyen csúnyán nézni. - Muszáj volt nevetnem, útközben még elejtettem egy csókra és bosszúból jót összetaperoltam a poros kezemmel és ártatlan képet vágva elmentem kezet mosni a konyhába, egy egytől tízes skálán most mennyire nézhet bosszúsan? Önelégült mosolyra húzódnak ajkaim már csak a puszta gondolattól is, ahogy elképzelem.
- Aztán beleszerelem még a tartót és kész, mehetnek a matracok. Segíthetsz, bébi, adogathatod a deszkákat. - Tértem vissza az asztalhoz, tényleg pazarul nézett ki minden és mostanára már ismét felébredt farkasétvágyam, de előbb együnk, azután összedobom az ágyat és akkor levetheti a felsőjét, ha már úgyis összekoszoltam véletlenül, teljesen tudatosan véletlenül. Szeretem, amikor morcos, olyan cuki, amikor felhúzza az orrát.
- Finom lett bébi. - Kivéve azt a zöld valamit, az nem nekem való és gyerekkorom óta nincs az a nő, aki azt lenyomja a torkomon.        

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Emily Hastings
Emily Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Nem elég stabil Emily & Derick Nem elég stabil Emily & Derick I_icon_minitime18.05.20 22:26



Emily & Derick



tumblr_mti25v5pGp1sbqwf9o1_500.gif



R

égen nagyon szerettem főzni, a terápiám része ként vezette be Clarck, oly annyira, hogy volt pár hónapig egy kósza gondolatom, hogy ott hagyom az irodát és saját vállalkozásba kezdek, nyitok egy éttermet, vagy cukrászdát, zseniálisan jó szakács vagyok, és a sütijeim se utolsók, de ha akkor azt mondom ugorjunk neki és vágjunk bele most valószínűleg már rég Clarck felesége lennék és nem ismerném Dericket, jobb ez így, úgy érzem jól döntöttem, hogy a pályán maradtam és nem adtam fel azt a lüktető, pulzáló érzést amit a tárgyalóterem ódon falai hoznak elő belőlem, az én belső állatom ott éli ki magát, tapos, gázol és győzelemre visz, soha nem veszítek, bármilyen csavaros is egy történet, képes vagyok napokig egy helyben ülni az iratok felett és felépíteni a tökéletes, törhetetlen stratégiát, ez az én életem.
- Jól van bébi, várlak.
Hoztam még két boros poharat és egy üveg jó fajta vörösbort, tökéletesen illik az ebédhez, talán mégis csak ott kellett volna hagynom a hivatásom?
-  Oké, kézmosás és gyere enni mielőtt kihűl.
Igen, mondom kézmosás, a nadrágodba törlés nem számít annak, vonom fel a szemöldököm, de ahogy látom ő is érezte, hogy ez most nem vita tárgya volt, szóval menjen szépen.
Egy fél pillanatig voltam csak óvatlan, nem figyeltem oda, hogy felém sunnyog, elkap és megcsókol, nagy megrökönyödött szemekkel meredtem, ez nem volt a terveim között, az még kevésbé, hogy törölközőnek használja a felsőm.
- Hé, mars kezet mosni.
Szaladt össze homlokomon a ránc, esküszöm hamarabb fogok megöregedni mellette.
- Egészségedre bébi, jó étvágyat.
Bökdöstem a tányérom, tényleg egész jó lett, bár volt már jobb is, tudom, tudom, soha nem vagyok elégedett semmivel.
- Persze, segítek amiben tudok, amint elpakoltam és elmosogattam.
Egy újabb tétel a nem szeretem listán, de már hozzászoktam, hogy nincs aki megcsinálja, így kikapcsolódásként fogom fel, Clarck mellett is sűrűn kellett hajnali háromkor mosogatnom amikor hazaértem az irodából.
Elismerésnek veszem, hogy eltüntette a tányérja tartalmát, összeszedtem a maradékom, és elpakoltam az asztalról.
- Menj csak előre pár perc és megyek én is.
Eltakarítottam a használt tányérokat és a szabad edényeket, amíg csorognak megtörlöm a kezem és Derick után megyek.
- Mit tudok még segíteni?
Érdeklődöm felfelé lépkedve.


 



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Derick Stackhouse
Derick Stackhouse



TémanyitásTárgy: Re: Nem elég stabil Emily & Derick Nem elég stabil Emily & Derick I_icon_minitime18.05.20 23:07


Emily & Derick


f6f6d928de0d51b5fbf06657f73bebea.gif
Komolyan érdekelne van-e, amihez nem ért, a lőfegyverrel való célzást leszámítva, az szörnyű, tényleg az, próbálok elfojtani egy nevesét és csak halkan kuncogok, miközben felfelé tartok az emeletre, remélhetőleg a vízcsobogáson kívül most mást amúgy sem hall, különben még a végén kirugdosna az ágyából, amit én szereltem össze, értsd az iróniát.
Ó faszom, ezz rossz ötlet volt öregem, le kéne hajolni és én megmozdulni alig bírok, nagy nehezen nekiveselkedem és folytatom, előbb vehetjük birtokba és ez már sokkal jobban hangzik, ezért haladok inkább, sorban húzva elő a deszkákat és illesztem stabilan és szorosan a helyükre, ez az, húzom meg amennyire bírom és úgy érzem jó lesz, azért nem kéne beletörni, közben felkapom a sörömet, kaja után általában nem esik jól, de később meg már a francnak se fog kelleni, így inkább felhajtom még ezt csinálgatom, vagyis fejezem lassan.
- Adogathatod tovább. - Akkor legalább nem kell annyit fel-le ugrálnom és gyorsabban megy, a kezembe adja, berakom, rögzítem, következő, fel se nézek csak venném el a kezéből, igen, venném, ha nyújtaná, felnézek és látom, hogy úgy néz, igen úgy, azzal a kíváncsi és huncut zöld szemeivel, most mi van?
- Emily... - Mosolygok fel rá. Totál édes és imádnivaló, csak nem értem, miért. - Bébi, adnád? - Nevetek fel halkan, mindjárt megvagyunk, elveszem tőle és folytatom még az utolsó deszka is a helyére nem kerül, hát akkor nézzük...
- Gyere, rakjuk bele a matracokat. - Segítettem felemelni és vinni, egyesével a helyére igazítottuk mindkettőt, az ágy előtt állva karoltam át Emily-t és húztam közelebb magamhoz a jutalom csókomért, de ennél többet is akarok, hosszan tapadtam ajkaira, majd alig váltunk el egymástól sunyi ragyogással szemeimben löktem hanyatt az ágyon.
- Na, milyen? - Vigyorogva álltam fölötte körbefont karokkal magam előtt, nekem határozottan tetszik a látvány, de most az ágyat teszteljük, vagy nem? Na majd kiderül.        

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Emily Hastings
Emily Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Nem elég stabil Emily & Derick Nem elég stabil Emily & Derick I_icon_minitime19.05.20 10:19



Emily & Derick



tumblr_mti25v5pGp1sbqwf9o1_500.gif



N

a, ez is megvolt, zártam el a csapot és diadal ittasan szemléltem a lassan lecsöpögő, száradó edényeket, ne felejtsem el később elrakni őket, bár nem szeretem a borospoharakon a csepp foltokat, most mégis inkább segítek Dericknek, hogy ő is végezhessen, elég régóta szerelgeti már, nem egy egyszerű dolog bútort összeszerelni, főleg egy ilyen nagy masszív, stabil ágykeretet, bár így tele hassal nem lehet egyszerű folytatni, jó étvágya van az már egyszer biztos, nincs vele különösebb problémám, szeretem ha elfogy amit főzök, megtörlöm a kezem, morgolódok magamba még egy kicsit a foltokon a felsőmön, kicsit megdörgölöm a nedves ruhával őket, hátha enyhíteni tudom, hát többé kevésbé sikerült is.
Lépdelek fel a lépcsőn és közben azért kíváncsiskodok is, hogy tudok-e még segíteni vagy már kész is, nem tudom mennyit halad előre.
- Ezeket itt?
Bökök rá a deszkákra.
-Aha, oksi, semmi gond.
Adogattam egyesével őket, olyan elmélyülten és elszántan pakolgatta és csavarozgatta őket a helyére, hogy egy idő után muszáj volt tesztelnem meddig hadonászik ha nem éri el a darabokat és mikor kapcsol, hogy nem nyújtom oda, sunyi vigyorra szaladt a szám, na hadd lássuk, felemeltem, hogy a hangja meglegyen a mozdulatnak, de nem adtam oda neki, beletelt pár percbe, izgatottan figyeltem.
- És ha nem?
Cukkoltam egy kicsit. Igen, tudom akkor később lesz kész az ágyam, így engedelmesen adogattam tovább.
-  Ez az utolsó.   
Jelentettem ki és arrébb vittem az üres dobozt. Segítettem belerakni a matracot is, megálltam és megszemléltem a kész művét.
- Ez is kész van, nagyon ügyes vagy.
Bújtam hozzá és csókoltam vissza, úgy érzem ez sem egy egyszerű köszi puszi lesz, abból ahogy elmélyíti és egyre követelőzőbben tartja magán ajkaim erre merek következtetni. Elenged és kissé megszédültem az előzőktől, felnézek és látom, hogy vigyorog, kék szemei ragyognak, ajaj, felsikkantottam és az ágyon landoltam.
- Teee piszok disznó.
Nevettem fel, hát erre ment ki a játék. Felhúztam a lábaim is, hogy meg tudjak támaszkodni, majd mozgatni kezdtem jobbra-balra a csípőmet.
- Nem vagyok biztos benne, hogy elég stabil.
Alsó ajkamba harapva folytok el egy kuncogást.


 



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Derick Stackhouse
Derick Stackhouse



TémanyitásTárgy: Re: Nem elég stabil Emily & Derick Nem elég stabil Emily & Derick I_icon_minitime19.05.20 11:19


Emily & Derick


f6f6d928de0d51b5fbf06657f73bebea.gif
- Igen, igen azokat. - Kaparom meg a torkom, azt hiszem, ha ezzel megvagyok jár nekem egy cigi, bár ha végig ilyen dögös lesz és jut eszébe, hogy mit tudom én, valamit csinálnia kell a konyhába, akkor kell a francnak, lemondok róla, egyébként is, látnom kell, hogy jól szuperál és bírja a nyomást az új ágy, amit összeszereltem, akkor ezt megbeszéltük. Rakosgatom sorba a deszkákat, ez már jól fog haladni, rutinosan nyúlok hátra és veszem el tőle egyiket a másik után és erősítem a helyükre, nyúlnék is fel a következőért elgondolkodva, annyira, hogy néhány másodpercig tartom is a kezem, mire kapcsolok, hogy valami nem stimmel, ekkor felnézek a vállam fölül, nem rémlik, hogy szólt volna, hogy magamra hagy és folytassam addig, kérdőn pislogok rá, mmmost mi van?
- Édes? - Látom azt a huncut vigyorát és nem tudom megállni, hogy ne mosolyogjak rá én is, de most komolyan, lemaradtam valamiről?
- Akkor csak később bírlak leteperni rajta, na add szépen. - Vigyorgok és közelebb hajolva kikapom a kezéből, az utolsóval is megvagyunk, oké, jöhetnek a matracok.
- Igen, én is azt hiszem. - Ahhoz képest, hogy franc se tudja mikor fogtam utoljára a kezembe csavarhúzót meg egyebeket, jót tett, de mára elég ennyi, büszkén húzom közelebb magamhoz és csókolom meg, esküszöm bármit megtennék ezért a nőért itt. Önelégülten vigyorok, igen bébi, jól látod, de mire észbe kaphatott volna, csak felsikoltott és puhán landolt az ágyon, szeretek én lenni a gyorsabb és a látvány is kielégítő, egyelőre.
- Na várj, had nézzem. - Elengedve magam előre támaszkodtam meg két tenyeremmel a matracon, majd másztam lassan fölé és engedtem lejjebb magam hozzá., könnyű csókot nyomok ajkaira. - Na és most? - Lehelem ajkai közé szavaimat és teszek néhány apróbb mozdulatot előre és hátra, nekem elég stabilnak tűnik, de persze a végső szó a tulajdonosé, hogy elégedett-e az elvégzett munkával vagy korrigáljunk rajta.        

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Emily Hastings
Emily Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Nem elég stabil Emily & Derick Nem elég stabil Emily & Derick I_icon_minitime19.05.20 12:14



Emily & Derick



tumblr_mti25v5pGp1sbqwf9o1_500.gif



S

zeretem húzni egy kicsit az agyát, az érzékei előtt a mézes madzagot, táncolva minden idegszálán, nem tudom miért, de az engem felvidít, mintha egy csintalan kis rossz kislány lennék, aki azt várja, hogy leleplezzék de addig is mindent elkövet, hogy másikat az őrületbe kergesse, piszkosul élvezem, vigyorgok és csak várom mikor veszi észre, hogy nincs a keze ügyében az a léc, szabadon kísérletezhetek rajta, és az emberi tűrőhatáron, pont olyan rossz gyerek, mint én, és ez boldoggá tesz, annál is boldogabbá.
Jó, jó adom már, cöh, elveszik az ember játékát is, bár a leteperés egy elég vonzó ajánlatnak tűnik, mérlegre téve, most lehet, hogy inkább még is a kínzást választom, simítottam végig a farzsebemben lévő hideg fémen, azt hiszem ez a legjobb módja a stabilitás elemzésének, még belső Emily is mohón, egyetértően bólogat, ha már ő is benne van, ugyan mi baj lehetne?
Egész jól fest az új ágyam így végre egyben, nem mondom, nekem semmi problémám nem volt a matracon alvással sem, csak ez így most mégis csak szebb, mintha dobozokban állna, hát ha nem jön Derick egy pár hónapig itt így állt volna még, amíg rá nem veszem magam, hogy áthívjak valakit aki összerakja nekem, én erre egyedül nem érzem képesnek magam.
Puhán huppanok az ágyra, bár azért kissé meglepődtem, sok mindenre számítottam, de erre nem, a csipkelődésem célba ért, és már is rajtam mozdul az ággyal együtt, már csak az a hiba, hogy nem alattam.
- Hm, még nem az igazi.
Vigyorgok ajkaiba, elkapom a pólója alját és felhúzom, hogy kibújhasson belőle, majd minden erőm ősszeszéve, gurultam egyel arrébb, hogy most én élvezhessem a vezető pozíciót, ülő pózba húztam lábaim, telhetetlen hévvel kezdtem el bitorolni az ajkait, kezeim siklottak végig karján, hogy lefejthessem magamról és finoman feje fölé csúsztassam, elő vettem a zsebemből a bilincsét és egy óvatlan pillanatban amikor lekötötték csókjaim perzselő tüzessége a kereten átfűzve kattintottam csuklóira fém béklyóit. Kihúztam magam és elégedetten vigyorogtam.
- Szép látványt nyújtasz.
És most én vezetek bébi.


 



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Nem elég stabil Emily & Derick Nem elég stabil Emily & Derick I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Nem elég stabil Emily & Derick

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Similar topics

-
» I love you too - Emily & Derick
» So sorry - Emily & Derick
» Sweet dreams - Emily & Derick
» Tűzszünet? Emily & Derick
» Ne kiabálj! Emily & Derick

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Lakónegyed :: Hastings lak-