welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Nem elég stabil Emily & Derick - Page 2 Vote_lcapNem elég stabil Emily & Derick - Page 2 Voting_barNem elég stabil Emily & Derick - Page 2 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Nem elég stabil Emily & Derick - Page 2 Vote_lcapNem elég stabil Emily & Derick - Page 2 Voting_barNem elég stabil Emily & Derick - Page 2 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Nem elég stabil Emily & Derick - Page 2 Vote_lcapNem elég stabil Emily & Derick - Page 2 Voting_barNem elég stabil Emily & Derick - Page 2 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Nem elég stabil Emily & Derick - Page 2 Vote_lcapNem elég stabil Emily & Derick - Page 2 Voting_barNem elég stabil Emily & Derick - Page 2 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Nem elég stabil Emily & Derick - Page 2 Vote_lcapNem elég stabil Emily & Derick - Page 2 Voting_barNem elég stabil Emily & Derick - Page 2 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Nem elég stabil Emily & Derick - Page 2 Vote_lcapNem elég stabil Emily & Derick - Page 2 Voting_barNem elég stabil Emily & Derick - Page 2 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Nem elég stabil Emily & Derick - Page 2 Vote_lcapNem elég stabil Emily & Derick - Page 2 Voting_barNem elég stabil Emily & Derick - Page 2 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Nem elég stabil Emily & Derick - Page 2 Vote_lcapNem elég stabil Emily & Derick - Page 2 Voting_barNem elég stabil Emily & Derick - Page 2 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Nem elég stabil Emily & Derick - Page 2 Vote_lcapNem elég stabil Emily & Derick - Page 2 Voting_barNem elég stabil Emily & Derick - Page 2 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Nem elég stabil Emily & Derick - Page 2 Vote_lcapNem elég stabil Emily & Derick - Page 2 Voting_barNem elég stabil Emily & Derick - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Nem elég stabil Emily & Derick

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2



do you know who i am?
Derick Stackhouse
Derick Stackhouse



TémanyitásTárgy: Re: Nem elég stabil Emily & Derick Nem elég stabil Emily & Derick - Page 2 I_icon_minitime19.05.20 12:45


Emily & Derick


f6f6d928de0d51b5fbf06657f73bebea.gif
Úgy érzem teljesen, tökéletesen és telhetetlenül egyezik szándékaimmal, éreztem már ezt, de engedek neki, engedem, hogy maga alá utasítson, nem figyelek semmire csakis rá és arra, hogy ajkai ne hagyják el az enyémeket, mohón követem és hagyom, hogy irányítson, kibújtasson a pólómból, st még abba is belemegyek, hogy megfosszon teste érintésétől, ajkai után kapok, ebből nem engedek, az enyémek és akarom őket, egészen belefeledkezem és már csak a hideg fém érintését és a kattanó hangot érzékelem. Ó bassza meg, emeltem feljebb a fejem, most komolyan? Most komolyan?? A kocsiból, igaz?
- Tee, enyveskezű számító szuka. - Húztam össze szemöldököm izzó kék szemeim fölött. Az az érzésem, hogy a kopószimatom nagyon is elgyengül a közelében és ezt kiválóan szemlélteti a fenti példa és béklyóba kötött kezeim, óvatosan próbálom mozgatni őket meddig mehetek el, összerándul a homlokom, első alapszabály, ne szorítsd, mert bevág, Mély levegőt veszek, majd lassan engedem ki, leheletem forró és szinte éget. Jól van, rosszul tűröm, ha megpróbálják elvenni a szabadságom és nem tehetek kedvem szerint és  ennek is a legerősebb módját választotta. De jó, próbáljuk meg.
- És most? Gyere ide bébi. - Nem fogom ezt így sokáig bírni, ne vegyél el tőlem mindent. Oké, nem érhetek hozzád és nem utasíthatlak magam alá, világos a cél, valóban, bébi? Eléggé puha ez a fa és ha találkozik a fémmel és mondjuk véletlenül megrepesztem az nem lesz annyira szép látvány, hevesen veszem a levegőt és startból berántottam a kéziféket.
- Rajta, vedd azt le. - Emelem tekintetem a felsőjére. Nem tudom megszokni és valószínűleg nem is fogom egyhamar, hogy nem én irányítok, hát még, ha hangosan is kimondtam volna, hogy bármit megtennék érte, értem, kezdjük ezzel. Feszülten és türelmetlenül mocorgom, ez így nem lesz jó, ilyet még nem éreztem és azt sem tudom honnan fakad, de valahonnan mélyről, egészen mélyről.        

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Emily Hastings
Emily Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Nem elég stabil Emily & Derick Nem elég stabil Emily & Derick - Page 2 I_icon_minitime19.05.20 13:57



Emily & Derick



tumblr_mti25v5pGp1sbqwf9o1_500.gif



M

uszáj volt felnevetnem, ez valami új, látom az enyhe kétségbeesést tekintetében, hogy megfosztottam a vezetés kiváltságától, de most akkor is én uralom a helyzetet, te pedig nyugton maradsz.
- Szuka, mi.
Görgetem lassan ki a számon a szavakat, ízlelem az ízét, és úgy döntök, hogy tetszik, piszkos kis mosoly suhant át az arcomon.
- Te, basáskodó disznó.
Fúrtam tekintetem az övébe, majd előre hajolva leheltem finom csókokat ajkaira.
- Szeretlek bébi.
Suttogok közéjük, érzem ahogy megrántja a kezét és felszisszen.
-  Ne ficánkolj annyit, csak add meg magad nekem és nem fog annyira fájni.  
Ahogy ismerem erre esély sincs, de azért egy próbát megér hátha, megpróbálom gúzsba kötni a benne élő vadállatot, nézzük meg, hátha vicces lesz, sose tudni előre, az biztos, hogy nekem nagyon bejön.
- Ezt szeretnéd?
Fogtam meg a felsőm szélét, és lassan elkezdtem felhúzni, a melltartó szélénél azonban megállítottam, elengedtem és hagytam visszazuhanni.
- Ne légy olyan türelmetlen bébi.
Most rajtam a sor, nem kapsz meg mindent olyan gyorsan és könnyen, közelebb hajolva nyomtam puha csókokat nyaka vonalára, finoman végighúztam a fogam, majd tértem mellkasára ahova már erőteljesebbet haraptam, végig a kockás hasán, körmeimet is bizsergetve húzva végig érzékeny  bőrén eljutva a nadrágig, kicsatoltam az övet és lerángattam farmerét és alsóját, az ágy mellett lassan, csípőmet is riszálva ledolgoztam a sajátom is, már csak a fekete csipkés kis csoda maradt rajtam amit még reggel vettem fel, visszaültem ölébe és előtte lassan vettem le a felsőm, és a melltartóm, hátrébb csúszva vettem kezem közé férfiasságát, apró csókokat lehelve rá, majd nyelvem is csatába küldtem, éles, vad ritmust követve, érzem minden rezdülését, ahogy áramlik a vére, újra és újra megkoppan a fém a fán, ami elégedettséggel tölt el.
Előhúzok a fiókból egy kis tasakot, igen néha nálam is van, feltépem és felhúzom, kicsusszanok az utolsó ruhadarabomból is, vissza térve helyemre hajoltam előre lopott forró csókokért miközben óvatosan engedtem magam merev lelkesedésére, belenyögtem a csókba, ahogy éreztem teljesen kitölt, felegyenesedtem és hátam kissé hátra vetve, combjain megtámaszkodva kezdtem el kínzóan lassan mozogni, újra és újra mozdultam, néha piciket körözve csípőmmel felette, már egy teljesen más helyen jártam amikor egy hatalmas reccsenés rántott vissza a valóságba, ijedten néztem fel, a keret a bilincs alatt megrepedt, látom ahogy vájatot hasított belé a lánc.
- Baszki.
Hajoltam gyorsan előre, hogy kikattintsam a zárat.


 



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Derick Stackhouse
Derick Stackhouse



TémanyitásTárgy: Re: Nem elég stabil Emily & Derick Nem elég stabil Emily & Derick - Page 2 I_icon_minitime19.05.20 16:22


Emily & Derick


f6f6d928de0d51b5fbf06657f73bebea.gif
Bazd meg Emily, nagyon bazd meg, rántok egyet a bilincsemen és élesen a bőrömbe hasít, érdes hangon mordulok fel, de továbbra is feszesen tartom és próbálok minél közelebb férkőzni hozzá, ne vedd el tőlem, hajolnék még előrébb és közelebb, de ez a szar visszahúz és nem enged, ismét erősen megragadom, majd lassan visszaengedem magam.
- Ó igen, bébi, igen, azt szeretném... - Sziszegtem szavaimat, szinte megbabonázva követtem tekintetemmel, ahogy kezével pokolian lassan húzza feljebb felsőjét... -  Ó nemár bébi! - Megadóan vetettem fejem hátra. Behunyt szemekkel sóhajtottam fel csókjaira, csak add át magad, rajta, menni fog ez! Felpezsdül a vérem körmei alatt, pontosan tudja mit kell tennie, mellé pedig mocskosul élvezi is, azt hiszi ismeri azt a valamit legbelül, pedig még én magam sem és most átkozottul szorong, kétségbeesett és szabadulni akar. Ismerem ezt, régről, nagyon régről, annyira, hogy mostanra azt hittem elfelejtettem, de nincs így.
- Emily, bébi, eressz el. - Hangom nagyon is komoly és figyelmeztető, de még szép, hogy nem érdekli, tovább hergel, önkéntelenül ütöm oda újra és újra a fém karperecet a fához, talán jobb, ha még egy kicsit maradok, puszta kézzel tépném le róla azt a bugyit, nem lenne az az anyag, ami most ne adná meg magát a kezeim alatt. Elkerekedett ajkaimmal figyelem, ahogy vetkőzteti magát, hosszan engedem ki a levegőt, baszki. Halkan nyögök fel forró és kínzóan gyengéd csókjaira, csípőm hevesen rándult egyet, minden érzékem bizsergett és szikrázott legbelül nyelve könyörtelen és vad tempója alatt egyre magasabbra lökve, kiéhezve mozdulok utána, ne hagyd abba, csak ne most, ne...
- Emily... - Lehelem forrón ajkai közé, de ez volt az utolsó, mielőtt teljesen elejtettem volna a gyeplőt, halkan puffant elhomályosult elmémen, egyszerre szenvedtem korlátaimtól és élveztem csípője gyötrelmes lassúságát, ahogy pokoli lassan fogad magába és von körül nedves és vágytól lüktetőt belsője. Hátra vetett fejjel kapkodom a levegőt, a bőröm erősen zsibog már egy ideje, így észre sem vettem, hogy mélyen a húsomba vájt, a puha anyag reccsenve adta meg magát a fém erőszakos unszolásának, én mondtam, hogy most nincs, ami nem hódolna be kezeim alatt. Fenséges érzés volt hallani, ahogy kikattan a zár, kihúztam a kezem és ekkor kezdett csak el jobban lüktetni a vér, ez fájni fog, fel sem néztem, egyszerűen csak kirántottam a kezem, a bilincs meg valahol megállt a szoba végében, hevesen tapasztom ajkam az övére és követelem, ami az enyém, többé ne csináld ezt! Erősen ragadom meg, talán nem is érzem mennyire, ahogy azt sem éreztem mekkora erővel hasítok bele a keretbe és a bőrömbe és magam alá utasítom, inkább parancsolom hevesen és ellenmondást nem tűrve. Olyan erővel érkezett a hátára, hogy felnyögött, én pedig megálltam egy pillanatra és engedtem a szorításon. Esztelen vágyaimtól vezérelve estem neki nyakának, nyelvem forró érintése perzselte bőrét és képtelen voltam tovább húzni és várni, rendületlenül és türelmetlenül lendülök előre és töltöm ki mohón újra és újra, még teste remegve adja meg magát nekem, csak nekem.        

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Emily Hastings
Emily Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Nem elég stabil Emily & Derick Nem elég stabil Emily & Derick - Page 2 I_icon_minitime19.05.20 18:34



Emily & Derick



tumblr_mti25v5pGp1sbqwf9o1_500.gif



M

indannyian éltünk már át olyan rossz döntéseket amelyeket valahol legbelül mélyen eldugva tudtuk, hogy nem lesz jó ötlet, de az akaratunk annyira messzire küldte el azt az feltételezést is, hogy végül miért ne alapon adtuk be a derekunk, pedig ha amúgy logikusan végig gondoltuk volna az ötletet rögtön kapásból ment volna a kukába, lásd az én példám, megpróbáltam megkötözni, fogva tartani és nyugalomra inteni egy olyan vadállatot aminek egyáltalán nem vagyok tisztában az erejével, egy még teljesen meg és ki nem ismert vadállatot, hát normális vagyok én, igen tudom abban a pillanatban vicces volt, és piszkosul élveztem ahogy szenved, ahogy én irányíthatom és én vagyok a szenvedése tárgya, ahogy felnyög csókjaim, érintésem és nyelvem alatt, annyira akartam, hogy működjön, hogy bele sem gondoltam mit élhet át ő, sokáig volt ketrecben a vadállat, aztán jöttem én, addig rángattam a kerítést üvöltve még ki nem szabadult és most megint megpróbáltam bezárni, hogy csak nézd a műsort, számíthattam volna rá, hogy nem fogja bírni a nyomást, mi sem igazolja ezt jobban mint a keretbe vésett lánc nyoma, későn eszméltem, addigra már a vadállat teljesen eluralkodott, dühös volt, és nem kérdezett, csak cselekedett. Eskü félre kellett hajolnom, hogy ne engem találjon el az a bilincs, elkerekedett a szemem, ahogy már nem látom az övében a csillogást, sötét volt, ami megrémít, mire eszembe ötlött volna, hogy talán most el kellene mennem innen de gyorsan már késő volt, ugye, engem is megenne a medve amennyire gyorsak az ösztöneim.... Vehemensen kap ajkaim után, alig tudom tartani vele a tempót, lehelete éget, túl szorosan húz magához, érzem ahogy a bordáim sajogni kezdenek, nem mozdulok, nem is merek és nem is tudnék, érzem ahogy elvesztem az egyensúlyom és durván mondva bele vág a matracba, meghajlott alattam az anyag, majd visszalökött, mint mikor direkt ráhuppansz, hogy lásd mennyire rugózik, érzékeltem ahogy a gerincem több helyen is kiroppan az erőtől ahogy landoltam alatta, egy pillanatig időz csak el értetlen arcomon, majd lábaim közé fúrva magát folytatja ott ahol abbahagytam csak sokkal nagyobb intenzitással, ujjbegyei húsomba marnak, a félelem vegyül az élvezettel, majd átveszi a helyét, felvéve gyors és kíméletlen ritmusát mozdul vele csípőm, ujjbegyeim a matracba feszülnek ahogy nagyot nyögve adom át magam az orgazmus hullámainak.
Mellkasomra rogy, levegőért kapkod, próbálok észrevétlen lenni, ujjaim fürtjeivel játszanak amíg le nem mászik rólam. Felkúsztam a párnám helyére, magamra tekerve egy vékony pokrócot, előhúztam a fiókomból egy szál cigarettát és hamutálcát, úgy érzem erről  most nem kellene beszélnünk.
- Sajnálom.
Nyögtem ki végül halkan.


 



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Derick Stackhouse
Derick Stackhouse



TémanyitásTárgy: Re: Nem elég stabil Emily & Derick Nem elég stabil Emily & Derick - Page 2 I_icon_minitime19.05.20 20:36


Emily & Derick


f6f6d928de0d51b5fbf06657f73bebea.gif
Egyszerre szakadt minden kötél, düh, megsebzettség, fájdalom, és képtelen voltam uralni bármelyiket is, ahhoz túlságosan mélyen martak belém, mart és égetett és nem csak a bilincs nyoma a kezemen, azt meg sem éreztem abban a pillanatban, egyszerűen úgy éreztem magam, mint egy megvadult állat, akit nem csak a szabadságától fosztottak meg, hanem a látását is elvették, menekülni akartam, rohanni valamibe, kétségbeesett belekapaszkodni bármibe, ami megment engem és vehemensen  üldöztem és vettem azt el, amire szükségem van.
Levegő után kapkodva rogyok a mellkasára és egy hosszú pillanatig azért könyörögtem, hogy had ne tisztuljon ki a fejem. De nem ez lett, másodpercről másodpercre egyre élesebb fájdalom nyílalt a csuklómba és én egyre inkább visszatértem a valóságba, vissza, ide, Emily-hez. Lemásztam az ágyról és kiültem az ágy szélére, egyáltalán semmit sem kellett mondania, minden rá volt írva, ott volt a szemeiben.
- Igen, én is. - Szólaltam meg egész halkan lágyan és megbánóan, kezem az övére csúsztattam finoman megszorítottam, majd elengedtem. - Kérlek, soha többé ne csináld ezt. - Keltem fel az ágyról, hogy vissza belebújjak az alsómba és a nadrágomba, nekem is kell egy szál, de most azt hiszem jobb, ha kicsit nem leszünk egy légtérben, így inkább lemegyek a saját dobozomért, ahogy nyúlnék érte és felemelem a karom felszisszenek, hogy az a jó rohadt... nyitom meg a hideg vizet a konyhában és hosszú percekig tartom alatta, tudom, hogy ez csak addig lesz elviselhetőbb, amíg alatta tartom, de egy-két percig talán kevésbé lüktet majd. Elzárom a csapot, fogom a cigit meg a gyújtómat és kimegyek a friss levegőre, bár, ha most egy vödör jégbe nyomnám a fejem se lenne elég hatásos. Rágyújtok majd mélyen szívok bele, túl sok minden kavarog a fejemben, nem bírom, beleszédülök, viharos minden, én pedig azt sem tudom hol állok, csak próbálom megvetni a lábam és kivárni a végét. Újból arra a csendre és nyugalomra vágyom, ami  karjaiban talál rám. Ez nagyon nem volt jó ötlet. Kölyökkorom óta nem éreztem így, fogalmam sincs hogyan sikerült egyszerre mindent a felszínre hoznia, féltem, féltem, hogy jön valaki és valamit megint elfognak venni tőlem, én pedig nem tehetek semmit ellene, mert mozdulni sem tudok, tehetetlen vagyok és emiatt megint elveszítek valami fontosat az életemből és még egyet már nem bírnék ki. Elnyomat a csikket és vissza felmentem hozzá, még mindig az ágyban volt, lesütöttem a tekintetem és lassan visszamásztam hozzá az ágyba, nem tudtam nem hozzáérni, karja alatt fúrtam át fejem és bújtam a hasához karommal átölelve és finoman magamhoz húzva.         

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Emily Hastings
Emily Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Nem elég stabil Emily & Derick Nem elég stabil Emily & Derick - Page 2 I_icon_minitime19.05.20 21:59



Emily & Derick



tumblr_mti25v5pGp1sbqwf9o1_500.gif



B

űntudatom volt, mélységes és visszafoghatatlan bűntudatom, nem tudtam felé emelni a tekintetem, és nem azért mert rosszat tette volna, hanem azért mert én tettem vele rosszat, csuklójára tévedt a szemem ahogy megszorította a kezem, majd elengedte, összeszorult a szívem, tudhattam volna, hogy ez neki nagyon nem fog menni, nem az a típus aki valaha is meg tudná adni magát, nem csak nekem bárkinek, imád irányítani és mindent kézben tartani, nem hagy más választást, csak amit ő akar, és én azt hittem ezt elfogadtam, de ha akkor egyeztem vele akkor most miért akarok oly rendületlenül ellenállni tekintélyt parancsoló és ellentmondást nem tűrő akaratának? Üvölteni tudnék, felpofozni saját magam amiért ennyire engedetlen hülye tyúk vagyok, szólt, kért, hogy eresszem el, de én nem tettem, és most valami nagyon elment olyan irányba amit soha nem akartam és soha nem is terveztem, nagyot sóhajtok és már a második szál cigarettám gyújtom meg, hallom ahogy lemegy a lépcsőn, a csobogó víz hangját, apró kis könnycseppek szöknek a szemembe, belső Emily hangosan kiabál velem, most újra rossz gyereknek érzem magam, akit sarokba kell állítani, mert olyat tett amit megtiltottak neki, és nem is feltétlenül azért tette, hogy neki jobb legyen, hanem mert simán neki ez így tetszett. Kérlek ne tedd többet, megnyugodhatsz, ilyen pocsékul rég éreztem magam, szóval soha többet nem fog még csak megfordulni se a fejembe, hogy átvegyem a kontrollt.
Hallom a teraszajtót csukódni, felállok és keresek magamnak egy régi elnyűtt szürke pólót, ami comb középig ér, szeretek ilyenekben aludni, majd visszaültem az ágy szélére ahol az előbb is voltam, a körmöm rágtam és megszállottan néztem azt az egy pontot ahol a bilincs földet ért, miért kellett neked ekkora idiótának lenni Emily?
Már csak az szakít ki gondolatmenetemből, hogy érezem a fejét ahogy fúrja át magát a karom alatt, meglepődtem, de engedtem neki, hogy magához húzzon és rajtam nyugtassa fejét, ujjaimmal simogattam haját, és ringattam egy picit, hogy ő is megnyugodjon. Nyomtam egy puha puszit homlokára.
-  Nincs kedved nézni valamit?
Mormogtam halkan bőrébe, az most mindkettőnk figyelmét elterelné.


 


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Derick Stackhouse
Derick Stackhouse



TémanyitásTárgy: Re: Nem elég stabil Emily & Derick Nem elég stabil Emily & Derick - Page 2 I_icon_minitime19.05.20 23:03


Emily & Derick


f6f6d928de0d51b5fbf06657f73bebea.gif
Annyira jó volt így, nem voltam sem mohó, sem követelőző, vagy birtokló, nem voltam semmi, egyszerűen csak csendre vágytam, arra, hogy minden elhallgasson odabent, nyugalmat kerestem karjaiban, puhán bújtam bőrébe, behunytam a szemem és próbáltam megtalálni azt a helyet, ahol eddig voltunk, tudod, ahol a legbékésebb álmaidban heverészel, valószínűleg egy parton, ahol gyerekek szaladoznak, viháncolnak és mindenki boldog, hát itt nem voltak sem gyerekek, sem kacajok, csak én, egyes egyedül, az ég pedig olyan kéken és tisztán nézett vissza rám, hogy szinte elemésztett, akárcsak én őt.
- Csináld még, olyan jó... - Motyogtam halkan bőrébe, nem tudom miért, de szeretem, amikor a hajammal játszik, már nem akarom megérteni sem, valószínűleg ez is egy újabb berögződés, csak ez jó, kellemesen bizsergető és megnyugtat és az most kell. Szorosan ölelem magamhoz és azt hiszem a filmet is innen fogom nézni. Ez most az egyedüli hely, ahol lenni akarok, békésen szuszogom, nem alszom, egyszerűen csak... próbálok megkapaszkodni az egyetlen jó érzésbe, amim van.
- Ühhüm, de, mindjárt. - Morgom elhalkuló rekedtes hangomon. A csuklómra meredek és csak bámulom, üresen és semmitmondóan. Szarul néz ki, óvatosan megmozdítom, áucccsss, és fáj is és még úgy érzem fog is egy ideig. Elengedem és felülök az ágyon. Feszülten túrok bele a hajamba és csak nézem, ahogy bekapcsol valamit. Komolyan még ebben a kinyúlt pólóban is gyönyörű és még nem vágta hozzám a dolgaimat, hogy tűnjek el, pedig megértettem volna, a padlóra szegezem a tekintetem és a földön heverő bilincsemre, majd fel az ágykeretre, amibe szép kis nyomot gravíroztam, érzem is, ami azt illeti, dühösen fújom ki magam, bassza meg! Visszaheveredik mellém, én pedig elfoglalom a korábbi helyemet és kényelmesen fúrom be magam puha bőrébe. Azt hiszem sikerült megértenem. Tényleg szeret ez a nő. Lágyan csókolok bele hasába és döntöttem le a fejem közben ment a film és kivételesen hálás voltam hagytam, hogy magával ragadjon és elvigyen valahová.         

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Emily Hastings
Emily Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Nem elég stabil Emily & Derick Nem elég stabil Emily & Derick - Page 2 I_icon_minitime20.05.20 8:37



Emily & Derick



tumblr_mti25v5pGp1sbqwf9o1_500.gif



H

osszú percekig csak ringattam ölemben, valahogy ösztönösen éreztem, hogy nem kellenek szavak neki most csak csend kell és az, hogy ott legyek, pótolhatatlan lettem, ez annyira jó érzés, melengeti belsőm a gondolat is, hogy csak az enyém, vicces, sosem gondoltam volna, hogy az a férfi aki az idegeimre ment és ott tett keresztbe ahol csak tudott, ahogy én is mindig az orra alá dörgöltem, hogy mennyire téved dolgokban végül az ágyamban kössön ki, és nem az, hogy oda keveredett, ott is maradt, önszántából, komolyan soha nem ötlött fel bennem ez előtt pár hónappal, hogy valaha tudnám szeretni ezt az embert, és most láss csodát, soha többé nem tudnám elengedni ölelő karjaimból, mindig érezni akarom illatát, teste melegét, ahogy szorosan tart és megvéd mindentől, a két fafejű akik annyira mások, vagy talán mégsem?
Finoman játszom fürtjeivel, mosoly húzódik az arcomra ahogy azt kéri ne hagyjam abba, nem is akartam, kisimítva kósza tincseit homlokáról  nyomta egy - két puha puszit még mindig nedves bőrére, most én vigyázok rád, és igyekszem jól végezni a dolgom bébi. Szüksége van rám, tudom, érzem, érzem abból ahogy magához húz megtart és nem ereszt. Szeretem a csendet, és most kimondottan jó is, csak, mindig ott az a csak, most a csend nem feltétlen jó, túl sok tér marad a szabad gondolatoknak, a maró bűntudatnak, főleg ahogy látom, hogy csuklóját vizslatja, és megrándul teste a fájdalomtól, így inkább felkelek és indítok valami filmet, addig sem kell arra gondolnom amit tettem, sosem fogom megbocsájtani magamnak, hogy miattam szenvedett.
Találtam egy lejátszást ahol több régi fekete / fehér film is volt, komédiák, romantikusok minden ami csak azt a kort jellemzi, így ezt választottam, órákig nem kell megmozdulnunk, bevackoltam vissza mellé, és csak simogattam puha, kissé nyirkos haját.
Nem tudom hány óra telhetett el, de már kezdek teljesen elgémberedni, légzése egyenletes és lassú, előre dőlök, hogy arcát kémleljem vajon alszik-e, de nem csak a filmet nézi még mindig, órák óta nem szóltunk egymáshoz, a mobilomért nyúlok, nem érdekelnek az üzenetek és a nem fogadott hívások, egy mozdulattal törlöm ki, az órára nézek, mikor lett este kilenc? Nyomok homlokára egy puszit.
-  Szia bébi, nem vagy éhes? Már este van, nem rendelünk valamit?
Pórbálok kicsit nyújtózkodni alatta.


 


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Derick Stackhouse
Derick Stackhouse



TémanyitásTárgy: Re: Nem elég stabil Emily & Derick Nem elég stabil Emily & Derick - Page 2 I_icon_minitime20.05.20 14:18


Emily & Derick


f6f6d928de0d51b5fbf06657f73bebea.gif
Izmaim ellazulnak, már nem szorítom, csak fekszem hozzábújva, és lassan megnyugszom, rátaláltam arra a helyre, amit kerestem és nem kapaszkodom belé görcsösen, csak a kezem nyújtom felé, lágyan bizsergeti érzékeimet és minden elcsendesül odabent, nem üvölt, nem kiabál, nem dühös, semmit sem akarok érezni, egyedül akarok lenni és mégsem egyedül, így akarom maradni, pont így, ahogy most vagyunk. Finoman simogatom ujjaimmal apró mozdulatokat téve, miközben a filmet nézem, pontosabban a tévé irányába meredek, aztán olykor kimarad egynéhány filmkocka, amikor hosszú másodpercekig tartom behunyva a szemem, egy szót sem szólunk egymáshoz és most még akkor sem tudnám szóra nyitni a számat, ha azt kérné, hogy mondjak bármit is, neki sokkal több oka lenne rá, hogy veszekedjen, kiabáljon, vagy arra, hogy egyáltalán bármit is mondjon, de nem teszi és ez valahogy most elég, már így is jó nagy kupi van odabent. Ismét lehunyom a szemem, a hangok elhalkulnak és csak Emily marad, ujjainak érintése, ahogy simogat és cirógat és én elmerülök ebben a békés érzésben, most nem kell az őrület, semmi sem kell, minden vágyam tárgya itt van, velem.
Kezem óvatosan az övé csúsztatom és simogatni kezdem, kinyitom a szemem és ööö mikor és hol lett vége az előző filmnek, mert már a Casablanca megy és ennek sem rémlik az eleje, de aprókat pislogok és nézem tovább a filmet, jók ezek a régi klasszikusok, könnyű puszit nyom a homlokomra, hát akkor ezért van, valahol kimaradhatott egy-másfél óra.
- Hmm? De igen, rendelhetünk. - Kezét az enyémbe fogva emeltem magamhoz és nyomtam rá egy csókot. Lassan ültem fel az ágyon, baszki öregszem, elfeküdtem a nyakam, áá nyújtózom egyet, hogy kiroppanjon minden, ahol kell és arcizmaim összerándulnak, ahogy mereven forgatom meg a csuklómat, de nem törődöm vele.
- Mit enné bébi? Kínai? - Hajoltam hozzá közelebb és egy puszit nyomok az arcára. A zsebeimet kezdem matatni, lövésem sincs hol van a mobilom, de mindjárt előkerítem és akkor rendelek valamit. Oldalra nézek a mobiljára, arcomat dörzsölgetve nyomok meg rajta egy gombot és felvillan a kijelző, este kilenc, így már tényleg jól hangzik valami vacsi.
- Kipakolhatnánk az erélyre és ehetnénk ott, hm? - Szerintem jól hangzik, kaja, ebédről maradt még vörösbor, most egy ideig úgy sem fogunk tudni aludni.        

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Emily Hastings
Emily Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Nem elég stabil Emily & Derick Nem elég stabil Emily & Derick - Page 2 I_icon_minitime20.05.20 17:25



Emily & Derick



tumblr_mti25v5pGp1sbqwf9o1_500.gif



J

ók ezek a kis összebújások, vele mindig minden jó, kár, hogy csak olyankor csináljuk amikor valami nem oké és inkább csendben várjuk, hogy mit mondd a másik és mikor küld el azzal, hogy neki ez már túl sok, de egyelőre még itt vagyunk, kitartunk, nem tudom ő mibe kapaszkodik, érzelmekbe, emlékekbe, vagy csak nem akar egyedül lenni, részemről olyan mélyen és tisztán szeretem, ami mindent elfeledtet ami valaha volt rossz és csak a jókat látom, ez a rózsaszín köd vagy mi a franc, de már hónapok óta tart és nem szűnt meg, sőt inkább kezd annyira sűrű lenni, hogy teljesen elveszek benne, kell találnom egy racionális talajt, pontot bármit amikor el tudok tőle szakadni akár már csak annyira is, hogy normálisan végezzem a munkám, a héten nagyon pocsékul teljesítettem, lehet, hogy ezért hív be Josh, hogy odaadja a felmondási levelem? Riasztó kép villant át az agyamon, túl sokat güriztem és túl sok mindent és mindenkit adtam fel ezért az állásért és pozícióért, barátokat, kollégákat, párkapcsolatot, hisz talán nem ment volna ennyire gallyra ha több időm jut rá, vagy ha nem dugdosná a f...t a guruló krumpliba is, mindegy csak lyuk legyen rajta. Megrázom a fejem és próbálom elhessegetni a képeket és a filmre koncentrálni, Casablanca, egy örök klasszikus, már vagy tizenötször láttam, de még mindig nem tudom megunni, ezt tartják a romantikus filmek csúcsának, szó se róla egy nagyon megható történet, de nekem most ez jobban tetszik, ahogy hozzám bújuk, nagyokat szuszog és csak az enyém, most még csak az enyém és holnap is, hétfőn pedig vissza kell adnom a nagyvilágnak ki tudja mennyi időre, megrémít a gondolat, hogy nem lesz itt mindig velem.
-  A kínai jól hangzik, van egy jó kis étterem a közelben, kikeresem a számát.
Pötyögtem be a telefonomba a keresett gyors éttermet, majd kezébe adtam a telefonom, hogy rendeljen, addig kimásztam az ágyból kerestem magamnak egy hálóruhát és fehérneműt. Jeleztem, hogy elmentem zuhanyozni amíg rendel. A forró víz égette a bőröm, itt ott kicsit pirosabb volt, holnapra már nem fog látszani, nem vészes.
- Én is pont erre gondoltam.
Nevettem fel ahogy kijöttem a fürdőből és Derick kíváncsian a terasz felé ment, széthúztam a nagy függönyöket, erre ma már nem lesz szükség, kivettem a táskámból a cigim és kimentem rágyújtani, úgy is csörögnek ha itt a vacsora.



 


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Derick Stackhouse
Derick Stackhouse



TémanyitásTárgy: Re: Nem elég stabil Emily & Derick Nem elég stabil Emily & Derick - Page 2 I_icon_minitime20.05.20 21:05


Emily & Derick


f6f6d928de0d51b5fbf06657f73bebea.gif
Mindketten rágyújtottunk és inkább mélyen a cigarettafüstbe burkolóztunk, egyszerre voltam hálás azért, amiért nem kérdez és nem követel válaszokat, nem tudom hogyan hangoznának azok a kérdések és azt sem, hogy én egyáltalán ismerem-e rá a válaszokat, szóval lehet csak azért tesszük ezt, hogy ne keljen beszélnünk. Próbálok nem megakadni rajta és más felé nézni, iszonyú dögös bármiben, de most nem engedek teret a gondolatnak, durva voltam vele, még ha nem vallaná be, akkor is, nem vagyok hülye van szemem és láttam. Félt, félt tőlem és hogy őszinte legyek egy kicsit én is. Amikor már meguntam a fizikai távolságot közöttünk közelebb lépek hozzá és átölelem a háta mögül, orromat a haja közé fúrom és mélyen szívom be illatát. Én csak jó akarok lenni hozzá, nem számít min kell keresztülgázolnom, hogy ezt elérjem, az sem, ha ezért önmagamon kell átlépnem, valahogy majd megteszem.
- Van valami terved holnapra? - Nem megy, nem tudok most még erről beszélni, még túl zavaros, előbb talán nekem kéne feltennem a jó kérdéseket.
- Arra gondoltam, hogy reggel nem kelnénk korán... - Söpörtem félre a haját és kezdem el nyakát csókolgatni. - Aztán összerakom még neked a konyhabútort, azzal elleszek egy ideig. - Ha esetleg lenne valami dolga, de remélem, hogy nincs és egyeznek a tervei az enyémekkel, főleg, ami a reggelt illeti. Közben csöngetnek és elengedem.
- Majd én megyek. - Nyomtam még egy csókot bőrébe, útközben még gyorsan felkaptam a pólómat a padlóról és belebújtam plusz a tárcámat és ajtót nyitottam, fizettem, majd bevittem a kaját az asztalra, mindenből kértem vegyesen, így több mindent megtudunk kóstolni.
- Bébi, segítesz? -Fogalmam sincs minek hol a helye és a nők általában elég hisztisek a konyhájukra és a mindent ugyanoda tegyél vissza, aha jó, arra se figyeltem honnan vettem el, így viszont egyszerre vihetnénk ki mindent. Még mindig kellemesen melegnek mondható  hőmérséklet, de azért jóval elviselhetőbb, mint a napnak bármelyik szakaszában.         

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Emily Hastings
Emily Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Nem elég stabil Emily & Derick Nem elég stabil Emily & Derick - Page 2 I_icon_minitime20.05.20 22:13



Emily & Derick



tumblr_mti25v5pGp1sbqwf9o1_500.gif



G

yönyörű a kilátás, sosem tudok betelni vele, emlékszem amikor legelőször láttam, a lakás egy régi ügyfelemé volt aki többször is tett kísérletet arra, hogy elcsábítson, az egyik pont ez a kilátás volt, nagyon jól tudta, hogy ha hív nekem jönnöm kell, mert ez a munkám része, lágy zene, pezsgő, én már akkor tudtam, hogy ez most nem munka, akkor mondta, hogy el akarja adni ezt a lakást, rögtön beleszerettem a kilátásba, tudtam, hogy ez nekem egyszer kelleni fog, már nem voltam Clarckal, de még csak homályos, másnapos emlékeim voltak egy kötekedő zsaruról, aki már akkor az idegeimre ment, és úgy őszintén hidegen is hagyott teljesen, na igen, ő volt Derick, akivel most ezt a kilátást élvezem, mélyen szívem be a cigaretta füstöt tüdőmbe, és hosszan engedem ki, nem beszélünk, még mindig csak az udvariasság határát súroljuk, a sötét ég felé emelem a tekintetem, csillagokat keresek, egy pár erős ragyogó fénye még átüt a város szmogos levegőjén, a sivatagból nézve teljesen tiszta az ég, egyszer elcsalom Dericket is csillagokat nézni, bár lehet, ő agyvérzést kapna ha felmásznék a motor háztetőre végig feküdni csillagokat nézni, szóval ezt azért még átgondolom még egyszer.
Átölel, hozzám bújuk, bizseregni kezd a bőröm tőle, engedelmesen döntöm oldalra a fejem, hogy hozzá férjen a nyakamhoz puha ajkaival, beleborzongok minden apró csókba, miért van ekkora hatással rám, fel nem foghatom, pedig sok mindenben jártas vagyok. Már épp meg akartam fordulni, hogy csókokkal illessem ajkait, amikor csöngettek, és elengedett. Vettem pár mély levegőt és lassan visszasétáltam a nappaliba.
-  A lustálkodás jól hangzik.
Vigyorgok sejtelmesen.
- Igazából nagyon ráérek, még nincs ügyem, most járt le a büntetésem.
Söpörtem ki arcomból tincseim, miközben tányérokat és tálcákat szedegettem elő.
- Mit szólnál ha a földön ülve ennénk? Viszek ki a kanapé párnáiból.
Szinte kérlelően nézek rá, szerintem tök jó buli lenne ha nem kellene még a kis asztalt is kicipelni.


 


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Derick Stackhouse
Derick Stackhouse



TémanyitásTárgy: Re: Nem elég stabil Emily & Derick Nem elég stabil Emily & Derick - Page 2 I_icon_minitime20.05.20 23:28


Emily & Derick


f6f6d928de0d51b5fbf06657f73bebea.gif
- Aha, jól hangzik, jó lesz. - Kaparom meg a torkom és segítek neki kipakolni. A kilátás az tényleg valami elképesztő, az ember azt hinné, hogy már mindent látott a városból és hogy unalmas felhajtás az egész, a fények meg a folyamatos nyüzsgés, odalentről szart se látni szinte a szmogtól, de fentről egész más képest fest a város. Összehúzom lábaimat keresztbe a térdemre rakom a tálcámat és nekilátok az evésnek, de valahogy nem úgy esik, mint délután, csak piszkálgatom és hosszasan forgatom a számban, miközben ráemelem tekintetem és csak figyelem, kényszeresen próbálok megszólalni, de valahogy mindig visszalök egy fal, kétségbeesetten akarok túljutni rajta, de nem tudok. Nem akarom, hogy tudjon róla, neki nem kell, ez az én saram, majd kimászok belőle, ha meg nem megy, akkor cipelem tovább, ahogyan eddig is. De a ma az egészen más volt. Ketten nem értjük. Én sem. Sosem éreztem még így. Talán gyerekkoromban, sokáig voltak rémálmaim, néha még most is, de már jóval kevesebbszer fordul elő, évente úgy egyszer-kétszer, de most ébren voltam, nagyon is ébren, és sokkal rosszabb volt intenzívebb és féltem, szenvedtem attól, hogy valamit újból elvesznek tőlem, látom és nem tehetek semmit. Hát ezt éreztem, amikor megkötözött. Tudom, hogy nem az én hibám, ami történt, hogy is lehetne az, hiszen alig voltam négy éves, de akkor valami fontosat vettek el tőlem, én pedig magatehetetlen voltam, azt sem fogtam fel mi történik körülöttem de most nagyon is átéltem vele és nem bírnám ki még egyszer.
- Sajnálom Emily... - Törtem meg végül a csendet halkan és érdes hangon. - Nem tudtam, hogy így fogok reagálni. - Aha, persze, tudtam, hogy nem fog menni, de azt nem, hogy ez lesz belőle, sokkal jobb.
- De szögezzük le, nem te tehetsz róla, oké? - Ha tudom mire készül, akkor leállítom. De már mindegy, ő nyekkent végül a matracban, ami jobban fáj és éget, mint amit én szereztem.        

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Emily Hastings
Emily Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Nem elég stabil Emily & Derick Nem elég stabil Emily & Derick - Page 2 I_icon_minitime21.05.20 0:14



Emily & Derick



tumblr_mti25v5pGp1sbqwf9o1_500.gif



N

incs most sok étvágyam, őszintén azt sem tudom miért rendeltünk, tudom, hogy az én ötletem volt, azt hittem éhes, órákon át nem mozdultunk, és egymáshoz sem szóltunk, csak meg akartam törni a csendet, és egy picit jobb kedvre deríteni, de ahogy oldalra nézek látom, hogy ugyan úgy csak piszkálgatja a kínait, mint én, pedig nagyon szeretem, versenyben áll az olasszal, de most egy falat sem megy le, bűntudatom van, még mindig, és nem akar elmúlni, és a köztünk lévő hatalmas csend sem segít sokkal többet rajta, mondjuk úgy inkább, hogy ez egy nem jó fajta szünet a mondandók között, a kínos csendnél is rosszabb, mert tudjuk, hogy rosszat tettünk a másikkal.
Elkerekedett szemekkel nézek rá, még, hogy nem tehetek róla, csak én tehetek róla, tudhattam volna, hogy nem tudom féken tartani, eddig sem tudtam a mai nap miben lett volna más, mert én azt mondom? Sajnos az egész nem ennyire egyszerű, gondolhattam volna a következményekre, de én csak a saját önző vágyaimra gondoltam, csak az volt fontos, hogy megleckéztessem, hogy én legyek az úr az ágyamban, de helyette egy olyan réteget kapargattam meg amire még nem állt készen, hogy átadja nekem, kikényszerítettem, és most rossznak érzem magam, aki nem érdemli meg őt.
-  De én sejthettem volna.
Sóhajtottam nagyot, leraktam az én majd ő öléből és a tálcákat, úgy érzem ma már egyikünk se nagyon fog enni.
- Szerintem nem menjünk bele, hogy ki szerint kinek a hibája, mert úgy sem egy a véleményünk, és órákig csak vitatkoznánk rajta, végül úgy is beadnád a derekad, ügyvéd vagyok, jól tudok érvelni. Helyette inkább ugorjuk át azt a pár felesleges órát, jó?
Másztam négykézláb hozzá, ölébe ültem vele szemben, homlokának támasztottam a sajátom, mélyen néztem igéző kék szemébe és hosszan csókoltam meg puha ajkait. Arcom fúrtam nyakába és szorosan vontam magamhoz.
- Szeretlek te piszok disznó, és most csak ez számít.
Helyezkedtem el most már háttal neki, burkolózva ölelésébe, ahogy a város látképét csodáltam.


 


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Derick Stackhouse
Derick Stackhouse



TémanyitásTárgy: Re: Nem elég stabil Emily & Derick Nem elég stabil Emily & Derick - Page 2 I_icon_minitime21.05.20 10:23


Emily & Derick


f6f6d928de0d51b5fbf06657f73bebea.gif
- Nem, nem sejthette, de ezzel valahogy most nem tudok vitába szállni. Én viszont nagyon is sejthettem volna, hogy egyszer visszaüt minden és a lehető legrosszabb pillanatban mászott elő a mélyből, Emily annyiban hibás, hogy talán túlságosan erősen akarta előcsalogatni egy részem, ami még nem áll készen erre. Nem mindig sikerül időben és megfelelően értelmeznem mások jeleit és nekem nem megy olyan könnyen, hogy átadjam magam valakinek, ha már itt tartunk semennyire sem megy, de néhány hónappal ezelőttig még azt sem tudtam, hogy egyáltalán képes vagyok valakihez ennyire ragaszkodni. Keserűség marja torkomat és haragszom magamra, engem nem erre tanítottak.
- Úgy látom nincs más választásom, mint helyt adni, folytasd... - Az ölembe mászott, én pedig nyugalommal eltelve öleltem át, ez mindig hiányzik. Lágyan viszonzom csókját és kérnie sem kell, karjaim ösztönösen vonják őt közelebb.
- Jól hangzik, én is szeretlek bébi. - Dőltem kicsit hátrébb karjaimmal átöleltem és az ölében pihentettem kezeimet összekulcsolva. Államat a vállán pihentettem és csak néztük a város fényeit és morajlását, nem kellett hozzá semmi csak mi, megvolt a sajátos lágy dallama az érzésnek és én gyöngéden ringattam rá. Továbbra sem beszéltünk és így volt a legjobb, csak öleltem, szerettem és hálás voltam érte, amiért ennyi most elég. Éreztem, ahogy szép lassan elenged és már csak csak én tartom őt, mélyen és békésen szuszog, nem mozdultam, csak ültem még ott néhány percig a város fölött, a szeretett nővel a karjaimban, borzongás fogott el legbelül orrom a nyakába fúrtam a fülébe suttogtam, tudtam, hogy nem fog rá emlékezni és most nem is ez számít.
- Köszönöm. - Ha valaha köszönettel tartozom valamiért, akkor az ez és senki másnak nem tudom és nem is akarom megköszönni. Szorosan ölelem magamhoz a még alvó Emily-t, de lassan kezd beállni a hátam, be kéne mennünk, hogy kinyújtózhassak. - Emily, bébi... - Szólongatom halkan. - Bébi, elaludtál, gyere menjünk fel. - Feltérdelek és óvatosan csúsztatom alá mindkét kezem, hogy a karomba tudjam venni. - Kapaszkodj. - Kezét a nyakam köré fonta és lassan felálltam vele, azt hiszem öregszem vagy csak kezdek berozsdásodni franc tudja, felvittem az emeletre és lefektettem az ágyra, az oldalára fordult én pedig a háta mögé bújva húztam magunkra a takarót, jó éjt bébi.         

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Nem elég stabil Emily & Derick Nem elég stabil Emily & Derick - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Nem elég stabil Emily & Derick

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Similar topics

-
» Emily & Derick
» So sorry - Emily & Derick
» Sweet dreams - Emily & Derick
» Happy! ooo.... Emily & Derick
» Tűzszünet? Emily & Derick

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Lakónegyed :: Hastings lak-