welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Emily & Derick Vote_lcapEmily & Derick Voting_barEmily & Derick Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Emily & Derick Vote_lcapEmily & Derick Voting_barEmily & Derick Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Emily & Derick Vote_lcapEmily & Derick Voting_barEmily & Derick Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Emily & Derick Vote_lcapEmily & Derick Voting_barEmily & Derick Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Emily & Derick Vote_lcapEmily & Derick Voting_barEmily & Derick Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Emily & Derick Vote_lcapEmily & Derick Voting_barEmily & Derick Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Emily & Derick Vote_lcapEmily & Derick Voting_barEmily & Derick Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Emily & Derick Vote_lcapEmily & Derick Voting_barEmily & Derick Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Emily & Derick Vote_lcapEmily & Derick Voting_barEmily & Derick Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Emily & Derick Vote_lcapEmily & Derick Voting_barEmily & Derick Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Emily & Derick

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?
Derick Stackhouse
Derick Stackhouse



TémanyitásTárgy: Emily & Derick Emily & Derick I_icon_minitime03.05.16 20:22


Emily & Derick



Az utóbbi időben dupla műszakban élek, hogy ne kelljen hazamennem. Hétkor lejárt a műszakom, kiugrottam kajálni, elszívni egy cigit, aztán felcsaptam éjjeli járőrnek. Fekete nadrág, fekete ing, fekete nyakkendő, jelvény, gumibot, fegyver. Nem is emlékszem mikor viseltem mást utoljára.
Kocsmák, bárok, clubok, komolyan imádom ezt a körzetet, de mivel sok szülő nem gondolkodik, csak elengedik a kölyköket amerre látnak helyettük is nekünk kell figyelnünk, senki sem örülne, ha bedrogozva, kirabolva, vagy esetleg megerőszakolva kerülne haza a kislánya, csak azt érteném, hogy erre miért nekünk kell gondolni, ezek komolyan ennyire idióták vagy mellé még fogják egymás kezét is... Voltaképp leszarom. Az egyik sarkon befordulva rögtön megakadt a tekinteten valamin, jobban mondva valakin, egy szőke hajú lányon, aki finoman fogalmazva sem állt épp stabil lábakon, ahhoz meg pláne nem, hogy engedjem kilépni arra az úttestre. Hé kislány, én a helyedben inkább nem engedném el azt az oszlopot, még nem, várj meg, még odaérek, hallod? Ne csinálj butaságot. Még azelőtt odaértem mellé, hogy kilépett volna az útra és erősen megfogva a karjánál visszahúztam a járda szélére.
- Talán inkább segítenék, kisasszony. - Húztam szépen vissza, a fejéből alig lát ki a szöszi, nemhogy egyedül hazataláljon, mégis mennyit ittál szépségem? Eleget. Szemmel láthatóan nem most van élete legjobb formájában, ahogy elnézem a bártól sem jutott messzire egyedül. Na jó, akkor indulás az őrsre. Gyorsan felkaptam, hál' istennek nem ellenkezett, kapálózott vagy próbálta felképelni, sőt az orrom is épen maradt, piros pont, ezért lehet még kávét is kapsz, jó azt azért már nem, ez nem a Hilton, bár komfortosabb lesz, mint az utcakő. Útban a járőrkocsiig az arcát figyeltem folyamatosan azért könyörögve, hogy csak ne hányjon le, mer komolyan mondom itt fogom hagyni, aztán érdekli a fenét mi lesz vele vagy hol fog felébredni, a gyomortartalmára már nem vagyok kíváncsi, arra sem, hogy mivel ütötte ki magát ennyire, bár azt érzem, whisky?



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Emily Hastings
Emily Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Emily & Derick Emily & Derick I_icon_minitime02.06.16 21:06



Emily & Derick







V

alahogy és valamiért soha nem bíztam meg a pasikban, miért is tetem volna? Amióta tinédzser lettem lepnek, mint légy a mézet, de mindig csak az szöszit látják bennem, bomba testel és nagy mellekkel, azt hiszik, mindig mindent benyelek és elhiszem, ha oda vágják a „szeretlek” szót. Hát kisapám nem jött össze bocsika… De James, ő más volt. Soha nem akarta elhitetni velem, hogy csak egy szexi cicababa vagyok, nem mászott rám az első randin, érzékeny, romantikus és figyelmes volt az első perctől kezdve, hogy odalépett hozzám a bárban. Pedig véletlenül keveredtünk szóba, egy akaratos állat nem szállt le rólam akárhogy próbálkoztam, ő odalépett átölelte a derekam és csak annyit mondott „Minden rendben van drágám? Bocsánat, hogy késtem, nagy volt a dugó.”. Pedig akkor láttam őt életemben először, és már is kihúzott a slamasztikából, meg akartam hálálni egy itallal, de még azt is ő fizette. Megadtam a telefonszámom, de három napig a tájékomra se nézett. Már kezdtem elfelejteni, amikor végre felhívott és randizni kezdtünk. Annyira romantikus volt és édes, szinte el sem hittem, hogy valaki nem egyből a szexre hajt és, hogy becsaljon az ágyába, de ő nem. Sétáltunk a parkban és csak beszélgettünk, vacsorázni vitt, vagy épp piknikezni, tandem biciklit bérelt és nagyot nevetett, amikor észrevette, hogy én csak tartom a vázon a lábam és egyáltalán nem tekerem. Azt hittem ő tökéletes, ő életem szerelme, hatodik éve jártunk, együtt éltünk és a jövőt tervezgettük. Pár napra el kellett mennem egy konferenciára a főnökömmel, egy kezdő ügyvéd oda megy, és azt csinálja, amit mondanak neki. De a második napon lebetegedett és hazajöttünk. Repesve ültem fel a repülőre, majd én meglepem a kedvesem, iszonyat meleg volt, és mivel már nem dolgoztam a kosztümöt lecseréltem egy rövid farmer sortra, és egy fekete pánt nélküli fekete, inkább korzettra hasonlító felsőre, valamint fekete pántos magas sarkúra. A reptérről taxit fogtam és a lakásunkhoz mentem, nem kellett volna… Rohantam fel, hogy végre láthassam, megcsókolhassam és karjaiba vethessem magam. Csendben osontam be, gondoltam már alszik, valóban csend volt, csak egy fura hangra lettem figyelmes, egy női hangra, de nem én vagyok, hisz én csendben osonok, a háló felől jön. Résnyire volt csak nyitva az ajtó, de ahogy közeledtem lettek egyre erősebbek a zajok. Halkan nyitottam ki az ajtót, nem kellett volna, ugyan is az ágyunkban, a mi kis szerelmi fészkünkben, ahol annyiszor pecsételtük meg szerelmünket most egy másik nővel hentergett. Hosszú percekig álltam sokkban és kétségbeesve, a szemem előtt futott le az elmúlt hat év minden boldog pillanata és azon gondolkodtam hol és mit rontottam el. Könnybe lábadt szemem és észre sem vettem, hogy az utazó táskám kiesett a kezemből és hangos puffanással a földre esett. Csak bámultam mereven előre akkor is, amikor a zajra hirtelen mindketten rám meredtek. Remegő kezekkel nyúltam az ajtó felé és egyetlen határozott mozdulattal csaptam be magam előtt, majd nem látva semmi könnyeimtől rohantam ki a lakásból és az életünkből. Még hallottam a hangját, ahogy kiált utánam, Emily, Em, várj meg. De én csak futottam és futottam, még végül mér nem hallottam többet és egy póznának kapaszkodva összerogytam és csak potyogtak könnyeim, teljesen összetörtem. Nem tudom meddig ültem a sötétben a járda szélén és sírtam, mire annyira össze tudjam szedni magam, hogy bemenjek a közeli bárba. Soha nem ittam sokat, nem az én világom, de most beültem a pult elé és tömény whiskyt döntögettem lefelé, úgy talán a második üvegig, már nem tudom, és igazából azt se, hogy én ki vagyok vagy hol is vagyok, csak, hogy fáj, nagyon, elviselhetetlenül. Valahogy kibotorkáltam és megkapaszkodtam egy oszlopban, alig álltam a lábamon, minden fénycsóva egybemosódott előttem, és egyre jobban forgott minden, de a késszúrás mellkasomban, ami szíven döfött csak nem enyhült, lépni próbálok, de elhagy minden erőm, de ekkor valaki elkap és felemel. Nem tudom ki az, nem látok szinte semmit és igazából nem is érdekel, csak annyit észleltem, hogy sétál velem és betesz egy autóba ahol én mélységes mély álomba merültem.

Click me
 




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Derick Stackhouse
Derick Stackhouse



TémanyitásTárgy: Re: Emily & Derick Emily & Derick I_icon_minitime29.09.16 13:52


Emily & Derick



Bíztam benne, hogy miután semmiféle információ közlésére sem képes engem sem fog sugárba hányni, mert hogy is fogalmazzak, na azért egy kissé zabos lennék, még ha az egyenruhámról is van szó, nem mintha egyébként kettő percen belül nem terjengne elég cefreszag körülöttem illetve a kocsiban, máris szimpatizálok a nővel, menet közben arra is ügyeltünk, hogy még véletlenül se veszítsük el az ikreket, mert hát nem állnak épp valami stabilan ebben a... valamiben, abból pedig eléggé nehezen magyaráznám ki magam miután nagy nehezen magához tért, hogy hát izé útközben elhagytuk őket, de látva, hogy alszik, mint akit K.O.-val kiütöttek szerintem erre reggelig nem kerül sor. Mivel nem mutatott feltétlen sok életjelet, nemhogy együttműködést így elnézést nem kérve betuszkoltam a hátsó ülésre, útközben pedig próbáltam észen maradni, néha motyogott valamit, de nem igazán vettem a fáradtságot, hogy figyelembe vegyem mégis mi a fenéről magyaráz, de a jelenlegi állapotából ítélve, ha magánál lenne se érteném egy szavát, így nem fontos. Nos, kipecázni a hátsóülésről már nem volt olyan egyszerű menet, főleg mivel lógott minden irányba, de amint kivettem és megbizonyosodtam róla, hogy mindenünk megvan és hozzá még a melleink is már meg is indultam Dr. Szöszivel a karomban a Hilton szálló felé. Azt nem ígérem, hogy túl komfortos éjszakája lesz, sőt szerintem egy ideje a szüzességét sem kell félteni, de mivel ez a munkám mondhatni reggelig jó helyen lesz, legalábbis ennél pocsékabb állapotba nem fog kerülni, ha a másnaposságot nem számítjuk annak. Öntudatán kívül kapott pár füttyszót illetve pikáns megjegyzést végighaladva a folyosón, amit ha ragaszkodik hozzá reggel majd továbbítok, mivel úgy fest még találkozni fogunk. De addig is Csipkerózsikát lefektettem, nekem viszont még bőven akad dolgom, hosszú még az éjszaka, megyek, van egy olyan érzésem, hogy reggelre társasága is lesz.



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Emily Hastings
Emily Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Emily & Derick Emily & Derick I_icon_minitime02.11.16 23:02



Emily & Derick







S

zinte azonnal kóma közeli állapotba zuhantam, az agyam lekapcsolt, hogy jól van, oké, részeg, majd holnap ránézek, hogy kijózanodott-e már. Éreztem, hogy valaki elkapott, de, hogy ki és miért? Az agyam helyén jelenleg egy zoknit mosó mosógép volt, ami egyetlen pár zokni forgatott körbe és körbe. Nem voltam tudatomnál, de szerintem jobban is járok, ha már valaki a melleim környékén taperol, ha most ébren lennék, elküldeném a jó büdös francba, hé öcsi, engem előtte azért meg szoktak hívni vacsizni. Különböző zajok szűrődnek el a tudatomig, emberek motyogása, kiabálás és folyamatos egymást követő telefoncsörgések. Elképzelni sem tudom, hogy hol lehetek, de az agyam még mindig csak legyint, hogy csukladozva, hogy túl sok még mindig a whisky, amiben úszik, még nem képes életre kelteni a zombie testemet, aludjunk még egy kicsit, nem fázok, tehát nincs gond, rossz helyen csak nem lehetek. Legalább is nagyon remélem, fogalmam sincs, de egyelőre nem is akarom tudni, túlzottan kótyagos még az elmém ahhoz, hogy ilyen jelenleg lényegtelen információk felkutatásával törődjek, majd, majd, majd, csak most még tessék hagyni, aludni, bár cseppet sem kényelmes, sőt, baromi kényelmetlen, de bánja a fene, csak alhassak. Báh, túl sok a zaj körülöttem, nem fogná be mindenki csak egy egészen kicsikét, hogy megemészthessem a torkomon lezúdított tömérdek mennyiségű alkoholt? Nem mi? Pedig örülnék, ha egy kicsikét, csak egy egészen kicsikét, kuss lenne. De egyre közelebb kerülök az ébrenléthez, aminek köszönhetően iszonyatos fejfájás kap el, de az iszonyatos nem is eléggé megfelelő szó rá, mintha egy baltát ékeltek volna a fejembe, mintha egy rohadt dinnye lenne a fejem, érted? Áh, már honnan is értenéd… Nagy nehezen kierőltettem a szemem, hol a mennybéli pokolban vagyok? Egy rohadt rendőrségen? Hogy a jó istenbe kerültem ide? Egyáltalán ki a jó ég hozott ide? Mert, hogy nem önszántamból másztam be egy cellába az is tuti. Felegyenesedtem ülő helyzetbe és próbáltam rájönni melyik őrsön is lehetek.




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Derick Stackhouse
Derick Stackhouse



TémanyitásTárgy: Re: Emily & Derick Emily & Derick I_icon_minitime03.11.16 19:24


Emily & Derick



Az éjjeli műszak hátralévő része a szőkeséghez viszonyítva szokványosnak mondható volt, egészen annak mondható, már-már rutinból ismertük a díszkísérettel betévedő pár órát pihenni vágyó páciensek nevét, legalább nem kellett egy örökkévalóságot várnunk azzal, hogy vége olyan állapotba kerüljenek, hogy két értelmes szót egymás után tudjanak pakolni, így már írhattuk is a jelentéseket, csak a mindennapi drogosok, hajléktalanok, alkoholisták, komolyan, mit gondolnak ezek, mi ez, a Hilton szálló? Én halál komolyan odakint hagynám őket az utcán, az összes ilyen idiótát, kétlem, hogy következő nap is megpróbálnák eljátszani ugyanezt, majdnem minden héten telt házunk van, az egy dolog, hogy legalább nem alszunk el, hacsak el nem nyom a belőlük áradó erős cefreszag, komplett elvonó és bordélyház vagyunk egyben, fogalmam sincs ki volt az a szerencsétlen, aki ezt kitalálta vagy engedélyezte, hogy nekem az legyen a feladatom minden esti váltásban, hogy az utcákat járjam, hogy aztán valahonnan felkaparjam és behozzam őket, de gratulálok hozzá, ritka egy állatfaj. Ezek meg esküszöm direkt csinálják. Az én privát eseteim viszont így jártak, mert amíg le nem telik a pihenő idő, az az a jól megszokott tizenkét óra, le sem szarom őket, már hozzászoktunk egymáshoz a nagy részével, egyébként sem nagyon érdekelnek, ennél már csak akkor erőltethetném meg magam jobban, ha be is takargatnám őket, esetleg kávét főznék nekik, mihez észhez térnek, bár a többsége komolyan mondom félkegyelmű, szóval ezeknek mindegy. A maga módján unalmas egy este volt, se egy prosti, vagy kettő, de ezek dög unalmasak, behozzuk őket, kidőlnek, mint a hullák, aztán felváltva horkolni kezdenek, reggel pedig szinte már látni a szemükben, hogy ma is jövünk, baromi nagy az isten állatkertje. Úgy hívták fel rá a figyelmem, hogy azt hiszik a szőkeségnek valahol most jár le az idő és ha úgy tartja kedve, hogy felkelne, akkor akár távozhatna is. Akkor látogassuk meg.
- Jó reggelt Csipkerózsika. - Láthatóan még nem igazán van képben, minek is iszik, aki nem bírja? Komolyan kár beléjük a pia. Több hordónyi kárba veszett alkohol terjeng itt.
- Bízunk benne, hogy jól aludt, élvezte falaink vendégszeretetét... - Kezdtem megnyugtató halk hangon beszélni hozzá, aztán szépen megköszörültem a torkon és valamivel hangosabban folytattam, hátha legalább a kis buksiját sikerül felemelnie, szurkolok. - Ébresztő! - Csettintgettem párat, hátha hatásosabb lesz, fogalmam sincs merre járhat legbelül vagy egyáltalán van-e ott bármi is a whisky-n, de őszintén nem is érdekel, csak lassan mennék már haza ős Ő lenne az utolsó, akit ki kellene paterolnom.



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Emily Hastings
Emily Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Emily & Derick Emily & Derick I_icon_minitime20.11.16 18:22



Emily & Derick







A

jelenlég még mindig igencsak kába fejem, nem nagyon képes még feldolgozni olyan lényeges információkat, hogy hol vagyok, és miért, és hogy kerültem ide? Csak az ágyamat akarom, és mára egy betegszabadságot, mert így nem tudok bemenni dolgozni az már egyszer biztos. Nem hiszem, hogy a főnököm értékelné, ahogy az asztalra borulok és, és, a táskám, basszus, még ma vissza kell mennem a cuccaimért ahhoz a szemét baromhoz, aki valaha a szerelmemnek merte nevezni magát, istenem, de nincs most ehhez kedvem, ejtettem fejem a cella falának, és próbáltam szuggerálni magam, hogy inkább süllyedjek el itt menten, és már jó is lesz minden, a pokolban sok az ismerős. Lassan próbáltam összeszedni magam, és már nem gondolkodni azon, hogy kerültem egy retkes cellába, és, hogy egyáltalán melyik kapitányság, majd ha kidobnak kiderül úgy is minden, egy kávé után meg már meg is tudom védeni magam a rágalmazó, természetesen hamis vádakkal szemben, én részeg? Ugyan már, részegnek látszom? Nem, na ugye hogy, nem is voltam részeg, csak leesett a cukorszintem és rosszul voltam, de még egy nyamvadt pohár cukros vizet sem adtak, vagy mentőt vagy valamit, hagytak volna itt megdögleni, ha nem iszom egy kávét. Na, úgy fest már is elememben vagyok, éled az agyam, az már valamit, bár a testem még alfában lebeg, vagyis lebegett addig még valaki el nem kezdett nekem itt visítani, ha lett volna bennem annyi erő felpattantam volna a cella rácsaira, hogy teszentségesatyaúristen, mi volt ez? De azon kívül másra nem futotta, hogy felkapjam szőke göndör fürtökkel borított fejem, és nagy ijedt szemekkel meredtem rá.
- Jól van, jóól van, ébren vagyok, nem kell rögtön kiabálni ember. Nem tudtam eldönteni, hogy harag vagy félelem ült ki az arcomra.
- Lejárt az időm? Mehetek? Hol kell aláírnom? Tápászkodtam fel, rossz döntés volt, a fejem tisztul, de a lábam még whisky mámorban úszik, ennek köszönhetően megbillentem, és épp, hogy csak meg tudtam támaszkodni az előttem épp nagyon morcosan néző rendőr bácsiban, anyám, de szép szemei vannak…





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Derick Stackhouse
Derick Stackhouse



TémanyitásTárgy: Re: Emily & Derick Emily & Derick I_icon_minitime30.08.17 21:42


Emily & Derick



- Mutatnám az utat, de félek, hogy rám esel vagy lehánysz, és mivel egyiket sem viselném valami jól, így csak utánad hercegnő. - Udvariasságom kimerült abban, hogy kinyitottam előtte az ajtót, most inkább nem kérem meg, hogy érezze az iróniát a dologban, az is bőven elég, ha jelenleg a talajt érzi a lábai alatt, meg kell hagyni elég ramatyul fest, és iszonyat mákja volt velem, de most inkább ezt sem részletezném, konkrétan olyan tömény piaszag árad belőle, hogy attól tartok a fél őrs befog állni még a reggeli kávé előtt. - Mámorító ajánlat, esküszöm, de passzolnék, szóval állj meg szépen, és még úgy három percig... - Később az sem érdekel, ha pofával szántsa fel a parkolót, csak had ne nekem keljen már feltakarítani. azt hiszem emelést kérek, ez tetvesül nem volt benne a munkaszerződésembe. Egyetlen mákja, hogy még időben utána kaptam, majd gyorsan szépen a lábára is állítottam, akár az öt éveseket, már majdnem kezdtem azt hinni, hogy többé-kevésbé simán fog ez menni, de pechére egy pillanatra levettem róla a szemem, ami neki láthatóan komfortosan elég volt arra, hogy a szó szó szoros értelmével pofára essen. Belőlem pedig kínok kínja között kitört az éktelen nevetés. Komolyan, egy másodperc volt, ezért aztán pereljen be, de előtte árulja már el, hogy csinálta, mert nem fogom fel, most gratulálnom kéne, megtapsolni vagy sírni. - Legközelebb bátran merem ajánlani a bambi koktélt. - Csípőre tett kézzel álltam előtte, majd bevágva egy enyhe fintort, miután tudatosult bennem, hogy ez az én dolgom végül lehajoltam és összeszedtem a padlóról béka királynőt.- Uhh... Kapaszkodj belém, össze ne essél! - Többé kevésbé biztonságosan próbáltam meg leültetni a székben olyan pozícióban, hogy lehetőleg ott is maradjon, amíg előkotrom valahonnan az elsősegélyes dobozt. - El ne aludj és előre szólok zabos leszek, ha összevérezed a székem... vagy bármit!



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Emily Hastings
Emily Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Emily & Derick Emily & Derick I_icon_minitime03.10.17 18:20



Emily & Derick







Z

úg a fejem,
az a mocskos kib@szott fejem! Oh, hölgy így nem viselkedik, hát valahogy most nem tud érdekelni. Valaki adjon már egy kávét és egy aszpirint, légyszi.... Vagy inkább kettőt, hármat... Pacisz@rt inkább egy üveg vodkát, hígítva egy üveg whiskyvel, vagy kettővel. Hol is a legközelebbi bár? A héten nem nagyon szándékozom kijózanodni, keltsetek fel valahol a jövő hét derekán és majd akkor meggondolom, hogy bemegyek-e dolgozni. Az a baj, hogy jelenleg azt sem tudom egyáltalán hova mehetnék? Nincs kedvem visszamenni a lakásomba, de valahogy ki kell lakoltatnom azt a büdös, hazug parasztot az otthonomból az ággyal együtt, odaajándékozom egy hajléktalannak esküszöm, legalább kényelmesen alhat. De épp most azon kívül, hogy mocskos hányingerem van, zakatol a fejem, mint a déli gyors, nem nagyon tud érdekelni más. Mi az, hogy nekem fel kell állnom? Miért?
  - És szerinted cicabogár én most talpra tudok állni? Túl sok fantasyt nézel... Dörmögtem az orrom alá, hát az, hogy kissé forog a világ az nem kifejezés, egy kibeb@szott körhintán ülök, csak itt nem áll meg a menet. Elég furán venné ki magát, ha visítozni kezdenék az őrsön, hogy álljunk meg, ki akarok szálniii. Bár nem biztos, hogy meglepődnének, és legszívesebben most ezt csinálnám, fennhangon, mint egy kisgyerek. Az ágyamat akarom, vagy mi, fujj,nem, nem akarom! egy új ágyat akaroooook. De azt hiszem kezdetnek egy kényelmes kis hotelszoba lesz, ahol miután elpusztítottam a minibár teljes tartalmát, és kifizettem az egészet az exem kártyájával, hadd élvezze a kis dögje, azt hiszem veszek pár új ruhát, amit szintén ő fizet, és mehet tovább a bulika. Mi lenne ha nem beszélnél hozzám és szorítanád a karom? Ha most nem épp a gonosz terveim szövögetném beolvasnék a tóvénycikkely paragrafusaiból. Nem érzem túl jól magam, el ne engedj, mondom ne, au az orrom te vadparaszt! Szerencsémre a véremben keringő alkohol mennyisége némileg még kábítja az agyam és kevésbe fáj, hogy pofával tompítottam a padlót. Ölelésre volt szüksége na... Valahogy feltámasztottak a székre, de még mindig nem bírom az alak pofáját. Azt mondod, hogy ne kenjelek össze vérrel? Oh, valóban kisapám?
  - Köszönöm a segítségét, biztosúr! Elemelve vérző orrom elől a kezem húztam végig véres kezem a karján hatalmas vigyorral a képemen. Csak lesz valami jó is a napban...  


Click me
 




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Derick Stackhouse
Derick Stackhouse



TémanyitásTárgy: Re: Emily & Derick Emily & Derick I_icon_minitime04.10.17 11:22


Emily & Derick



E z nem volt épp egy megfontolt ötlet, nincs semmi problémám a vérrel, csak ne rám kerüljön, mert azért nem leszek valami hálás, de most mégis csak kénytelen leszek uralkodni magamon, fékezni az indulataimat és befogni a pofámat, na igen, ez az, ami a legnehezebben megy. Szóval, rohadt nagy erőt véve magamon egy undortól csöpögő műmosollyal a képemen húztam elő egy zsepit a zsebemből és nyújtottam át neki. - Khm, semmiség. Ez a munkám, szolgálok és védek, de legközelebb, ha kérhetem, inkább ebbe... - Ha arra számított, hogy picsa részegen felkaparom az aszfaltról, aztán berángatom ide, hogy legalább ne erőszakolják meg, majd szépen kialudt magát, végighorkolva itt nekem az őrsöt, mint valami albán napszámos, hogy aztán kora reggel kávéval, Aszpirinnel fogom várni egy igazi hölgyként kezelve, akkor ez csúnyán benézte, hogy is ne, én pedig csak a szobaszolgálattól vagyok ebben a szexi overallban.
- Na maradjon nyugton, szépen. - Nem mintha a legkisebb mértékben is érdekelne, de meg kell hagyni nem egy szívderítő látvány, szóval, ha azt akarom, hogy bárki is felvegye és végre eltüntesse a közelemből kissé szalonképesebbé kellene varázsolnom, legalábbis megpróbálkozom a lehetetlennel. A magamtól telhető legnagyobb érzéssel törölgettem körbe az orra körül, nem mondom, szép kis esés volt, régen szórakoztam ilyen jól ma műszak vége előtt.
- Most pedig hívunk egy taxit, aztán ha egy mód van rá, az életbe többet ne lássam, igazán lekötelezne. Itt írja alá, kérem. - Toltam elé a már kitöltött papírt. Agyvérzést kapok, ha még egy percnél tovább kell pesztrálnom, közben amíg rá vártam kibújtam a véres ingemből.


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Emily Hastings
Emily Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Emily & Derick Emily & Derick I_icon_minitime07.11.17 20:14



Emily & Derick







A

z ó, hogy dögölnél meg azzal a bárgyú mosolyoddal együtt te paraszt, túl kedves kifejezés lenne, érzem, hogy már most nem leszünk jóban, remélem legközelebb inkább hagy aludni a padkán, az is nagyobb örömmel töltene el, mint az ő képe az arcomban reggelente. Az ember már nyugodtan be se rúghat? Ezeknek mindenhol ott kell lenniük és önkéntes Superman-t játszani? Húzd kívülre a gatyád és ments meg légyszi legközelebb mást,
megoldom egyedül is, egyetlen tetves paraszt sem kell az életembe, főleg nem egy ilyen pökhendi kis mocsok. Elrontja az egész napom... Pedig én még ma be akarok rúgni de rendesen, és a pulton aludni, szóval ne kövess ha lehet, köszi, puszi. Kutatnék a táskámban a mobilom és a pénztárcám után, hogy fuvart kereshessek és végre elhúzhassak innen ha nem matatnál az arcomon drágám.
  - Adja már ide, megoldom egyedül is. Húztam ki a kezéből a zsepit, kaptam ki egy kis tükröt és rutinos mozdulatokkal tüntettem el a vér maradványait, lefedtem egy kis púderrel és már is egész emberien nézek ki.
  - Azért köszönöm a segítséget, már írom is alá. Próbáltam nem vicsorogva mosolyogni vissza, de szerintem nem volt túl hiteles. Adjon már valaki egy tollat, szerintük a csöcsöm között rejtegetek egyet vagy mi az isten? Na végre egy okos ember, látszik, hogy nő, gyorsan alá firkantottam ott ahol kérték, egy kedves köszönömmel a hölgy felé intettem, elővettem egy napszemüveget, felhívtam egy taxist aki ezer éves ügyfelem, ő legalább nem kérdez csak visz. Amíg rá várok a határidőnaplóm böngészem, mi az ami sürgős és mi az ami ráér ha a második alkoholmámoros éjszakámból feltámadva holnap is intézhető. Nem érdekelnek a járókelők, a pillantások, csak az épp begördülő taxim, na végre, már kezdek túl józan lenni, és jelenleg minden más akarok lenni, csak az nem, felejtenem kell. 


Click me
 




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Emily & Derick Emily & Derick I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Emily & Derick

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» So sorry - Emily & Derick
» Happy! ooo.... Emily & Derick
» Tűzszünet? Emily & Derick
» Ne kiabálj! Emily & Derick
» I love you too - Emily & Derick

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Belváros :: Rendőrség-