welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Dave & Aiden - Azt a rohadt... Vote_lcapDave & Aiden - Azt a rohadt... Voting_barDave & Aiden - Azt a rohadt... Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Dave & Aiden - Azt a rohadt... Vote_lcapDave & Aiden - Azt a rohadt... Voting_barDave & Aiden - Azt a rohadt... Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Dave & Aiden - Azt a rohadt... Vote_lcapDave & Aiden - Azt a rohadt... Voting_barDave & Aiden - Azt a rohadt... Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Dave & Aiden - Azt a rohadt... Vote_lcapDave & Aiden - Azt a rohadt... Voting_barDave & Aiden - Azt a rohadt... Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Dave & Aiden - Azt a rohadt... Vote_lcapDave & Aiden - Azt a rohadt... Voting_barDave & Aiden - Azt a rohadt... Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Dave & Aiden - Azt a rohadt... Vote_lcapDave & Aiden - Azt a rohadt... Voting_barDave & Aiden - Azt a rohadt... Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Dave & Aiden - Azt a rohadt... Vote_lcapDave & Aiden - Azt a rohadt... Voting_barDave & Aiden - Azt a rohadt... Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Dave & Aiden - Azt a rohadt... Vote_lcapDave & Aiden - Azt a rohadt... Voting_barDave & Aiden - Azt a rohadt... Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Dave & Aiden - Azt a rohadt... Vote_lcapDave & Aiden - Azt a rohadt... Voting_barDave & Aiden - Azt a rohadt... Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Dave & Aiden - Azt a rohadt... Vote_lcapDave & Aiden - Azt a rohadt... Voting_barDave & Aiden - Azt a rohadt... Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Dave & Aiden - Azt a rohadt...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Dave & Aiden - Azt a rohadt... Dave & Aiden - Azt a rohadt... I_icon_minitime11.01.14 20:47

Vajon tényleg túl nagy fába vágtam a fejszémet? Olyan nagy bűn az, ha egyszerűen csak többet akarok? Ha szimplán csak... szeretnék végre kitörni, előrébb jutni? Lehet hogy van akinek elég az, ha csak el van, valamilyen szinten nekem is. Nem olyan vészesen pocsék az életem, de voltak nagyon rossz időszakok. Élvezem a veszélyt és élvezem az életemet is, de... annyi házba törtünk már be. Annyira sokszor voltam közel a gazdagok életviteléhez, és én is szeretnék egyszer olyan lenni. Az én esetemben, egy árva srácnak semmi esélye ilyesmit elérni csak úgy önerőből. Nincsenek végzett iskoláim, nincsenek ismerőseim és rohadtul nem értek a dumáláson kívül szinte semmihez. Balhés vagyok és nem túlságosan komoly és ezzel aztán sehol sem lehet befutni. Nem leszek én jó ügyvéd, vagy... tudom is én, valami más kell tehát. Máshogyan kell ezt megoldani és erre baromi jó lehetőségnek tűnt ez az egész attól a pasastól. A bankrablás persze jobban tetszene, de ha egyszer a drogügyekkel lehet először feljebb lépni... nem vagyok túlságosan a híve, hogy másokat szoktassak rá a rosszra, ennyi emberség még bennem is van, de ha ez kell ahhoz, hogy valamit elérjek...
Én tényleg mindent megpróbáltam, hogy igazán jól csináljam ezt az egészet, hogy minél többet terítsek, de igazán nem az én hibám, ha még nem ismerem elég jól a rendszert. Gondoltam, hogy akkor lehetek igazán ász, ha kipróbálok más is, más módszert, egy kicsit más környéket és nem csak azt teszem, amit kell. Mert persze az a lényeg egy főnöknek, hogy aki alatta van, az minden kérését kérdés nélkül teljesítse, de közben meg mégis csak fontos az önállóság nem? Mert, ha csak teszed a dolgod mint mások, akkor azzal baromira nem fogsz kitűnni, én pedig szeretnék kiemelkedni. Ezért gondoltam, hogy ez jó megközelítés lehet, csak ugye arra nem számítottam, hogy olyanokba is belefuthatok, akikbe nem kéne, és mégis kitől kérhetnék segítséget? Tudom, hogy már nem beszéltünk egy ideje, nem is tudom jó pár hete, de... most akkor is segíteni kell. Nem mehetek csak úgy kórházba, az nem megoldás most, és rohadtul fáj. Lehet, hogy ki fog dobni, ha itt a gyerek, meg a nője is kiakad, ha így állítok be, de... csak számít annyit egy régi barátság, hogy segítsen nekem.
Nincs más hátra, mint előre. Veszettül szorítom az oldalamat, ahol az inget a kabát alatt is már teljesen átitatta a vér és kissé a kabáton is már sikerült átütnie, a másik kezemmel pedig kopogtatok. Nagyon remélem, hogy itthon van, elég nagy gáz lenne, ha arra érne haza az idilli családi képével együtt, hogy itt véreztem el a küszöbön, mert hogy innen nem fogok tudni még máshova tovább menni, az tuti biztos.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave & Aiden - Azt a rohadt... Dave & Aiden - Azt a rohadt... I_icon_minitime12.01.14 0:17

Eddig szentül hittem, hogy láttam már igazi hisztit. Hogy volt részem benne és ha újra bekövetkezik, akkor képes vagyok kezelni. De úgy tűnik, tévedtem. Soha nem gondoltam volna azt, hogy egy gyerek képes amiatt bömbölni egy teljes órán át, ha elveszem tőle a tábla csokit, amit nem a szájába töm, hanem magára, a falra, illetve rám. Amint éppen ér. Teljesen mindegy, mit teszek, ő üvölt, sír és még akkor is bírja szusszal, amikor én már teljesen kifogyok az ötletekből. A konyhában lévő óra szerint is már egy órája, szinte levegővétel nélkül bömböl. Fogalmam sincs, hogy képes erre, de ha nem fájna a fejem biztos elgondolkoznék ezen. De tényleg kezd elegem lenni. Megfogadtam, mikor született, hogy nem fogok vele soha kiabálni, most mégis megteszem. Erre elhallgat, megszeppenve néz rám, keze a szájában... én pedig egy utolsó szemétnek érzem magam. Ez az első alkalom, hogy tényleg felemeltem a hangom, de megbántam. Inkább ment volna kifulladásig a hiszti, mint ez a tekintet, ahogy most rám néz...
- Sajnálom kisöreg. Nem akartam kiabálni veled - motyogom, ahogy magamhoz ölelem és bármilyen nehéz is megállni, ezek után kárpótlásul nem adok neki még több csokit. Nincs neki arra szüksége és... nincs és kész. Úgy látszik, hogy a kiabálásom sokkal jobban bánom, mint amennyire benne megmaradt. Egy perc sem kell és már a pólóm nyakába kapaszkodik teljes erejéből. Még jó, hogy ez amúgy is egy kinyúlt, régi feliratos póló, mert ha jól sejtem képes addig nyúzni az anyagot, amíg az úgy néz majd ki, mint amivel két kutya kötélversenyezett. Hogy képes vajon erre egy pár hónapos gyerek? Az életben nem fogom soha megérteni!
Ahogy azt sem, miért olyan jó játék neki, amikor áttér arra, hogy a hajamat huzigálja. Egy szó nélkül tűröm, amíg meg nem markol egy nagyobb tincset és nem akarja megenni. Ez nem olyan jó ötlet, mint ő gondolja. Úgy elhúzom a fejem, hogy kicsússzanak a szálak a kezéből, mire elég sértődött arcot vág és éppen újabb támadást indítana, amikor meghallom a kopogást. Egy pillanatra megdermedek és pislogok magam elé. Este kilenc múlt, így el nem tudom képzelni, hogy ki lehet az. Nem vártam senkit, váratlan vendégnek pedig elég rossz az időzítés. De persze amíg ajtót nem nyitok, nem kapok választ a magamban feltett kérdésre. Úgyhogy irány az előszoba és még a kulccsal is szenvednem kell pár másodpercet, amíg eltalálom a zárat.
Amint kitárul az ajtó, már tenném fel a kérdést... vagy köszönnék... vagy kúszna egy mosoly az arcomra. De most egyik sem történik meg. Csak bámulok Addyre, aki láthatóan elég rossz állapotban van. Talán egy másodperc az egész, amíg szótlanul állok ott és a tekintetem az oldalára siklik. Ezt persze Hunter kihasználja és ráharap a tincsre, amit kinézett magának és a kezében szorongatott. Most nem húzom el tőle.
- Mi a fene...? - ráncolom a szemöldököm, majd hirtelen fordítom oldalra a fejem és szedem ki Hunter szájából a tincset és fogom inkább máshogy, hogy ne érje el. Persze közben arrébb is állok az ajtóból, hogy Addy be tudjon jönni. Meg sem fordul a fejemben, hogy rácsapjam az ajtót és elküldjem.
- Mondanám, hogy örülök neked, de... - motyogom, ahogy bevágom mögötte az ajtót és aggódva nézek rá. - Mibe keveredtél? - kérdezem szinte azonnal, és kis híja, hogy nem az csúszott ki a számon, "Mibe keversz bele?"
- Fürdőszoba. Egy perc és megyek - intek a fejemmel az előszoba egyik irányába és remélhetőleg eljut addig egyedül, én pedig pillanatok alatt leteszem Huntert meg kap pár játékot. Nem hiszem, hogy segítségemre lenne, ha továbbra is vinném magammal. Főleg, mert biztos vagyok benne, érdekes dolog lenne neki a vér látványa. Nem akarom, hogy bármi köze legyen... lőtt, szúrt... bármilyen sérülésekhez.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave & Aiden - Azt a rohadt... Dave & Aiden - Azt a rohadt... I_icon_minitime12.01.14 12:43

Vajon egyszer tanulok a hibáimból? Keveredtem már határozottan nagy bajba nem is egyszer, de fogalmam sincs, hogy valaha fogok-e tanulni belőle és egy kicsit átgondoltabb leszek e miatt, vagy erre semmi esély sincs. Egyelőre most pocsékul vagyok, ebben biztos vagyok, de mégsem mondanám azt azonnal, hogy ezek után soha az életben nem csinálok majd baromságot, vagy vakmerőt. Nem hiszem, hogy képes lennék fejlődni, vagy legalábbis egyelőre tuti nem, majd talán ha idősebb leszek és megkomolyodok? Bár láttam én már olyanokat is, akik kétszer annyi időseb is ugyanolyan lazán vették a dolgokat, mint most én, szóval... egyáltalán nem biztos, hogy az évek előrehaladtával bármi is változni fog. Pedig tényleg rohadtul fáj az oldalam, és rendesen vérzik is. Szeretném, ha megoldhatnám ezt máshogy, hiszen a haver épp normális életet próbál kialakítani, én meg belerondítok a képbe, még ha nem is akarok, de nincs más választásom. Ő az, akiben a leginkább bízom, hogy nem dob ki, no meg hogy tud is segíteni, hiszen elég balhén vagyunk már túl mindketten. Tudom én, hogy elég jól megtanulta, hogyan kell sérüléseket ellátni, bár fogalmam sincs, hogy ezzel tud-e majd mit kezdeni.
Az persze határozottan meglep, amikor a gyerekkel a karján nyit ajtót. Rohadt életbe... komolyan felmerül bennem, hogy esetleg ki is vág, hogy ne merjek bemenni az idilli életét tönkre vágni csak azért, mert lassan elvérzek.
- Szia haver! - azért még most is képes vagyok rá, hogy egy mosolyt erőltessek az arcomra, bár persze azonnal fájdalmas grimaszba váltok, amikor megmozdítom a kezem. Hülye önkéntelen reakció, mert csak megszoktam, hogy mindig kezet fogunk, amikor találkozunk. Visszaszorítom az oldalamra a mancsomat szinte azonnal, talán csak néhány milliméterre távolodik el eddigi helyétől. Nem lenne tanácsos szabadjára engedni a érzést, arról már nem is beszélve, hogy a gyerekével a karján nem hiszem, hogy kezet akar fogni velem. A kérdése teljesen jogos, bár nem hiszem, hogy ezt pont most és itt kéne kifejtenem neki még szinte az ajtóban állva, annak is örülve, hogy egyelőre még nem estem össze.
- Hosszú történet, ami olyan alakokról szól, akik nem értik eléggé a viccet... - bököm ki, újra megpróbálkozva egy mosollyal, ami nagyjából addig megy, amíg nem lépdelek előre, hogy becsukhassa mögöttem az ajtót. Oké, a lábam még tart, csak épp határozottan kellemetlen maga a járás, mert folyton húzódik a seb és ez nem érint túlságosan kellemesen. Aprót bólintok és a fürdőszoba felé veszem az irányt, amerre intett. Ott már nincs más hátra, mint hogy halk káromkodások és időnkénti felszisszenések közepette vegyem el a kabátot, és persze az alatta már úgy istenesen átázott inget. Még mindig nem néz ki jobban ez a rohadt seb, és akárhányszor tapogatom meg hátul nincs kimeneti seb, pedig az mennyivel könnyebb lenne! Nem az a rohadt golyó ragaszkodik hozzám, és még örülhetek neki, hogy eléggé az oldalam szélét kapta el és talán nem találkozott ott össze semmilyen fontosabb szervvel. Mire Dave ideér, jó eséllyel még állok, bár már nem tart annyira stabilan a lábam.
- Mázli, hogy nincs itthon a nőd. - jó, meggyőzőbb lenne a mosolygási kísérlet, ha nem lenne mellé ilyen rekedt a hangom...
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave & Aiden - Azt a rohadt... Dave & Aiden - Azt a rohadt... I_icon_minitime12.01.14 17:23

Tudtam, hogy a mai este nem fog a legjobbak közé tartozni. Hunter a szokásosnál is nyűgösebb és hisztisebb volt. Nem elég az az egy órás sírás, amit levágott, amivel elérte, hogy minden igyekezetem ellenére rákiabáljak. Nem. Ehhez most jön a bűntudat és az újabb fogadkozás magamban, hogy első és utolsó alkalom volt. Ha pedig még ez sem lenne elég, ha még több kellene, mint ez a rossz érzés akkor a váratlan látogató miatt egyenesen repesek az örömtől. Legyen még nehezebb dolgom! Ha akár egy pillanatig meg is fordult volna a fejemben, hogy bárki is áll odakint, de persze amikor meglátom Addyt, eszemben sincs ilyesmit tenni. Lehet, hogy a megszokás miatt könnyedén veszem, bármit is látok, de most valahogy nem tudok mosolyogni.
- Aha. Szia - nyögöm ki azért, de szinte állandóan az oldalára pillantok. Nem tudom, nem észrevenni, hogy mekkora szarban van és alig áll a lábán. Talán egy másodperc az egész, amit feleslegesen elvesztegetek, mielőtt oldalra állnék és beengedném. Lábbal csapom be mögötte az ajtót, kizárva ezzel mindent és remélhetőleg mindenkit, hogyha valaki eddig követte volna. Persze arra is van időm közben, hogy feltegyem a kérdést, amit muszáj. Tudom én, hogy nem most kellene ezt megbeszélni, de nem tudom magamban tartani. Talán nem is várok rá igazán most választ. Amúgy sem azt akarom én, hogy esti mesét mondjon és részletezzen. Csak pár rohadt mondat, hogy mibe keveredett. De végül is, ráérünk ezt később is tisztázni.
- Majd később elmesélheted - mondom gondolkodás nélkül és a következő pillanatban már intek is a fürdőszoba felé, hogy induljon meg arra, amíg én leteszem Huntert. Nem akarom én, hogy ő is ott legyen. Bármi is történt, bármilyen sérülést is szedett össze Addy, Hunter csak útban lenne. Jobb neki a szobájában, pár játékkal körülvéve. Csak remélhetem, hogy most nem kezd egy perc múlva sírni.
Most viszont csendben van, így irány a fürdőszoba, ahol egy pillanatra megállok az ajtóban. Eddig nem tudtam, hogy mi történt, most már legalább azzal tisztában vagyok, hogy mennyire kell sietni. Az egyre gyorsabban távozó vér ellenére is tisztán látszik a lyuk az oldalán. Ráncolom a homlokom és már épp feltennék egy nagyon is fontos kérdést, amikor megszólal.
- Egy ideje nem lakik itt - felelem kurtán, ahogy beljebb lépek és szinte azonnal újra szóra nyitom a szám. - Mondd, hogy nincs benned a golyó! - mondom szinte könyörögve, de van egy olyan érzésem, hogy rohadtul nincs szerencsém. Úgy tűnik, nem elég nekem leállni a balhékkal. Soha, de soha nem fogok megszabadulni végleg az ilyesmiktől - mint ahogy, hogy az éjszaka közepén szedj ki a haverod oldalából egy golyót -, anélkül, hogy ne dobnám el a régi barátokat.
- Mi a fenéért nem mentél kórházba te barom? Soha nem bányásztam még ki golyót senkiből! - mondom a kelleténél kicsit hangosabban, de a következő pillanatban már a mosdókagyló feletti kis szekrénybe túrok és próbálok legalább annyira hideg fejjel gondolkozni, hogy rájöjjek, mire is lesz szükségem.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave & Aiden - Azt a rohadt... Dave & Aiden - Azt a rohadt... I_icon_minitime13.01.14 15:21

Hazudhatnám magamnak, hogy jól vagyok, de ezt még én se venném be. Azt hiszem csak a kiskölyök miatt igyekszem jó képet vágni az egészhez, bár fogalmam sincs, hogy vajon mennyit fog fel a helyzetből, de az tuti, hogy megérzi mondjuk az apja lelki állapotát, és ha Dave ideges, akkor az rá is hat. Szóval jobb, ha még nem lesz annyira ideges az elején, végülis még legalább nem látszik mennyire súlyos ez a szar, még csak fogom az oldalam és igyekszem nagyon úgy tenni, mint aki nagyon jól bírja és az ég világon semmi baja sincs. Csak a lábam még egy ideig kitartson, nem most kéne összecsuklani az előszobában igaz?
- Ha tudni akarod, akkor feltétlenül. - bólintok még egyet, de most tényleg nem is menne, hogy hosszú részletekbe bocsátkozó mesét nyomjak itt le neki. Annyira nem vagyok a toppon, és ezzel tuti, hogy ő is tisztában van. És ez nem olyan téma, amit csak úgy két mondatban el lehetne mesélni, legalábbis attól szerintem csak még jobban kiakadna, akkor már inkább részletezem majd, ha oda jutunk, hogy átbeszéljük. Mert csak odajutunk igaz? Ügyes keze van, tudom, már voltunk párszor szorul helyzetben és az, aki saját magát is megfoltozta már párszor, annak az se jelent majd gondot, hogy kikapjon belőlem egy golyót, maximum rohadtul fog fájni és az nem kifejezés. A fürdőszoba felé indulok hát, ahol lekerül rólam az ing, bár nem mondom, hogy a műveletet sikerül csendben véghez vinni. Leginkább már most üvöltenék a fájdalomtól, de megemberelem magam, hiszen itt a gyerek pár szobával arrébb.
- Vágom... rég dumáltunk haver. - elhúzom kicsit a számat. Tudom, hogy az én hibám is, de nem akartam én zargatni, ha annyira jó útra akart térni, én meg csak nagyobb zűrökbe keveredtem. Ezért nem tudtam semmit sem a dolgairól és nem most fogom azt hiszem kifaggatni, hogy miért nem lakik itt a nője. De közben meg a gyerek itt van... az egész kissé zavarosnak tűnik azt hiszem. - A rossz hír az, hogy azt hiszem jól érzi magát. - próbálom én elviccelni ezt is, bár most nem megy annyira, a szavak még csak-csak jönnek, de az, hogy még mondjuk mosolyogjak is hozzá, az már szinte esélytelen.
- Tudod, hogy minden lőtt sebet jelentenek... és nekem semmi kedvem sem volt az Őrsön tölteni ki tudja hány napot. - amúgy se vagyok jóban a zsarukkal, kétlem, hogy elhitték volna, ha azt mondom, hogy véletlenül rossz helyen voltam, rossz időben. Az a baj, hogy túl sokat kérdeznek és nem hiszik el a kamu válaszokat, főleg olyantól, akivel már volt gondjuk, még ha csak kicsi is. Egyszerűen a kórház nem lett volna kivitelezhető, most legalábbis tuti nem. - De bízom benned... csak mielőtt nekiállsz egy csipesszel turkálni bennem, üss le, vagy... adj valami nagyon töményet. - igazán nem akarom üvöltéssel kiborítani a gyereket. Őt sem... de tényleg nem tudtam, hogy kihez menjek. Ezt rohadtul elcsesztem, és épp ezért nem tudtam volna mástól segítséget kérni, akkor sem, ha őt sem akarom bajba keverni... de tényleg nem volt más választásom.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave & Aiden - Azt a rohadt... Dave & Aiden - Azt a rohadt... I_icon_minitime13.01.14 17:18

Nem tudom, hogy tényleg kíváncsi vagyok a részletekre, hogy mi történt vele. Néha jobb nem tudni. A baj, hogy ismerem már annyira magam, hogy rá fogok kérdezni és megpróbálok majd segíteni neki kikeveredni belőle. Régen azt mondtam volna, hogy bármi áron kihúzom a sz*rból, de ma már nem megy ez ilyen könnyen. Ma már nem mehetek a saját fejem után és nem vállalhatok bármekkora kockázatot. Barátság ide vagy oda, nem tehetem. Lehet, hogy jobb lesz, ha nem tudom és nem kérdezek rá. Most viszont biztos nem ezzel fogok foglalkozni. Nem érdekel egyelőre semmiféle magyarázat. Elég rossz állapotban van, nekem pedig le kell tenni Huntert, mielőtt bármit is tehetnék érte. Őt a fürdőszobába küldöm, amíg én pár játékot adok a fiamnak. Remélhetőleg lefoglalja mindez arra a kis időre, hogy én nyugodtan tudjak Addyvel foglalkozni.
Persze sokkal egyszerűbb dolgom lenne most, ha az ajtóban azt mondtam volna neki, hogy tűnjön el innen. De az nem én lennék. Nem is bírnék utána a bűntudattal megbirkózni. Akkor is beengedtem volna, ha Roxy még mindig itt lakna én pedig nem csak hétvégi apuka lennék.
- Elég régen - bólintok csak egy aprót, miközben már a lövést vizsgálom az oldalán. Egy kósza pillanatig megcsillan a remény, hogy talál nincs már benne a golyó. Úgy biztosan tudok neki segíteni. Persze hamar felvilágosít, hogy hiába reménykedek. A golyó ott pihen benne valahol. És nekem ki kellene szedni.
- Te viszont így nem érzed jól magad és én sem, hogy rám bízod, hogy kiszedjem - vágok egy grimaszt és ő bármennyire is próbálja viccesre venni, én valahogy nem tudok vele együtt poénkodni ezzel. A helyében valószínűleg én is hasonlóan próbálnék viselkedni. A baj, hogy ettől még nem változik semmi. Ugyanúgy rám hárul a feladat, hogy kipiszkáljam onnan a golyót, csak az a baj, hogy fogalmam sincs, hogy kellene. Tényleg soha, de soha nem csináltam még ilyet.
Próbálok józan ésszel gondolkozni. Előszedni a mosdókagyló feletti szekrényből, amire szükség lehet, de az, hogy hogyan fogom mindezt megcsinálni... gőzöm sincs. Komolyan tanácstalan vagyok. A kórházzal kapcsolatos válaszára csak a fejemet rázom. Értem én, hogy nincs jóban a zsarukkal. Én sem. De ha választani kell, hogy a cseszett kis életem, vagy pár nap a sitten. Annyira azért nem nehéz a döntés.
- Az jó, mert én nem bízok túlzottan magamban - jegyzem meg egy grimasz kíséretében, ahogy megállok előtte. Ha nem szól, biztos nem jut eszembe semmilyen érzéstelenítés. Leütni viszont biztosan nem fogom. Valami tömény pedig... fejben végigpörgetem a hűtő és a kamra tartalmát, de semmi nem jut eszembe. Hunter születése óta még sört sem tartok itthon. Nagy ritkán persze veszek párat, de semmi bevásárlás belőle vagy ilyesmi.
- Nem tudom Addy... - kezdem és elég egyértelműen leolvashatja az arcomról, hogy elég szívás a helyzet. Nem mintha túl sok időm lenne még gondolkozni. Egyre csúnyábban vérzik az a lövés. Halkan elkáromkodom magam és egy szó nélkül indulok meg a konyha felé. Pillanatok alatt túrom fel az egész kamrát, mire sikerül a legmélyéről előásni egy üveget, amiben már meg nem mondom, hogy mi van. De szagra elég erősnek tűnik. Úgyhogy irány vissza és remélem, ha már talpon nem is, de még észnél lesz.
- Ezzel mázlid van. Igyál - nyújtom felé már az ajtóból és amint belépek, már csukom is be magam mögött. Tudom, hogy azon lesz, ne verje fel az egész utcát, de azzal is tisztában vagyok, hogy fogalmam sincs, mennyit fogok bénázni, mire megtalálom azt a rohadt golyót.
- Még meggondolhatod magad... - mondom, de jól tudom, hogy semmi értelme. Nem fogja meggondolni magát és nem fog kórházba menni. Menni? Valószínűleg akkor mentőt kell hívni, mert rohadtul nem fog tudni begyalogolni vagy buszozni. Nem bírná ki.
- Előre is bocs haver - mondom egy sóhaj kíséretében és próbálok úgy helyezkedni már a csipesszel a kezemben, hogy jól rálássak a sebre. Csak ne lennék egyre idegesebb, ne remegne a kezem és ne járna a fejemben az az eshetőség, hogy nem fog menni.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave & Aiden - Azt a rohadt... Dave & Aiden - Azt a rohadt... I_icon_minitime13.01.14 19:59

Én elmesélem neki szívesen, bár tuti, hogy nem most, hogy mi is történt, de tényleg nem vagyok benne biztos, hogy akarja tudni. Bár hogy mennyire leszek képes kimászni belőle... az a cinkes, hogy a pasas azt mondta, ha nem sikerül az nem épp annyit jelent, hogy csak nem kapok hátba veregetést, és nem is azzal, hogy csúnyán néz. És most elég pocsékul állok, hiszen... áh, nem most kell agyalni, hogy vajon hogyan oldhatom meg ezt az egészet. Először túl kell élni, nem összeesni az ajtó előtt és a folyosón sem, szóval erősen arra igyekszem koncentrálni, hogy még bírjam szusszal egy ideig. Eljutok tehát a fürdőszobáig, ahol valamelyest megnézem a sebet, de nagyon nem akarok elmélyedni a vérző oldalamban. Nem hiszem, hogy jobb lenne a helyzet attól, ha sokáig szuggerálom, nem fog e miatt kipottyanni az a golyó, ebben biztos vagyok. Inkább csak ezzel foglalom el magam, amíg ő vissza ér. Tudom, hogy nem pont jókor érkeztem, de sajnos nem tehetem meg, hogy pár nap múlva majd visszajövök.
- Pótolni kéne, csak tudod... nem akartam zavarni. - magyarázom. Tudom, hogy nem jó kifogás, de igazából így van. Ő le akart nyugodni és hát tudjuk, hogy mennyire rosszul alakult a legutóbbi kis lakásnézőnk is, szóval... tényleg úgy láttam jobbnak, ha inkább nem zavarok bele az életébe. Aztán persze a komoly helyzetet igyekszem elviccelni, csak kár, hogy még mindig nem tudok normális mosollyal előállni, az sajnos egyszerűen nem megy.
- Tudom Dave, de... olyasmibe keveredtem, ami... gáz lenne, ha a zsarukhoz kerülne ez az egész. - értem én, hogy nem szívesen foglalkozik egy lőtt sebbel, de nem mehettem kórházba. Ha az kiderül, akkor az is simán lehet, hogy már a holnap reggelt sem érem meg, bár akkor tény, hogy nem keverném őt is bajba. De lehet, hogy így sem. Nem hiszem, hogy követtek, azért amennyire tudtam figyeltem. Nem lesz baj, segít, lelépek és kész, nem keveredik bele se ő, se senkije, ez biztos... biztosnak kell lennie! Remélem, hogy tényleg menni fog neki, bár rohadtul fog fájni, ez nem kérdés. Nem volt még bennem golyó, és az, hogy eleve nem szakszerűen látják el még inkább ijesztővé teszi a helyzetet, de az végképp nem kell, hogy vinnyogjak, szóval tartom magam.
Bízom benne... tényleg, nem is nagyon van más választásom, ezért egy bátorító mosolyt mégis csak megejtek felé megint, hogy ő is így legyen vele, de ez ital tényleg jól jönne, vagy kettő... vagy egy üveggel. Kibírom, amíg vissza jön, kibírom... kibírom... jó nem kell végig állni. Leülök, valami székre, ha más nem, akkor a földre. A kád széle nem lenne hasznos, akkor tuti, hogy a végén eldőlnék mint egy zsák, és nem lenne kellemes, ahogy koppan a tarkóm a kemény szélén.
- Remek lesz, kösz haver! - átveszem az üveget és úgy töltöm magamba, mintha víz lenne, pedig elég rendesen marja a torkomat. Nincs rajta felirat és meg nem tippelném, hogy mi lehet, de az tuti, hogy erős, ami most baromi fontos. Ezért is töltöm magamba, amíg ő tevékenykedik, azaz egyelőre még csak inkább felkészül.
- Az eséte... esélytelen. Csak essünk túl rajta. - nagy levegő, kicsit hátradőlve, hogy hozzám férjen. Nem fogom tudni némát végigülni, még így sem, de ha nem üvöltök az már valami igaz? Szorítom össze a fogaimat, már akkor is amikor csak közelít a csipesszel, és persze amikor elkezdi szenvedek rendesen. Fáj, mint az állat és ez egyáltalán nem jó megfogalmazás. A csukott számnak hála nem jön ki hangosan az, ami normál körülmények között üvöltés lenne, de... majdnem olyan.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave & Aiden - Azt a rohadt... Dave & Aiden - Azt a rohadt... I_icon_minitime14.01.14 13:55

Ha ebben a percben megkérdezné valaki, nem tudom, mit válaszolnék. Az idegesít-e jobban, hogy így beállított és ezzel emlékeztetett arra, ki is voltam éveken át és mikbe keveredtem néha... vagy az, ahogy beszél. Nem akart zavarni?! Komolyan? Tényleg haragszok rá, amiért ezt mondta. Persze nem úgy értem, hogy ezt magában kellett volna tartania. Nem, mert... A rohadt életbe is, egyáltalán nem kellene így gondolkodnia! Elég egyértelmű, ahogy ránézek, hogy mennyire nem díjazom, de nem szólok semmit. Emlékeztetem magam, hogy nagyobb bajunk is van ennél. Ez ráér.
- Lehet, hogy mégsem akarom tudni a részleteket - mondom és mielőtt bármi mást is tennék, muszáj megállnom egy pillanatra és a sürgetés ellenére magyaráznom. - Tudod, hogy mindig segítettem kimászni minden sz*rból. De most nem tehetem. Most már... nem - beszélek és akaratlanul is bocsánatkérően pillantok rá. Persze ez továbbra sem azt jelenti, hogy kitessékelem innen. Ilyesmi eszembe sem jut. Csak kiszedem azt a golyót - valahogy -, de nem segíthetek neki kimászni a gubancból, amibe keveredett. Bármennyivel is tartozok neki, bármilyen jóban is vagyunk, nem ugorhatok vele együtt fejest a bajba.
Azt viszont tényleg megtehetem, hogy kibányászom belőle a golyót. Csak még azt nem tudom, hogyan. Soha nem csináltam még ilyet és hirtelen azt sem tudom, mivel kellene kezdeni. Gondolkozni kellene. Egy csendes percre lenne szükségem, hogy átgondoljam, de erre nincs lehetőségem. Még akkor sem, amikor a fél konyhát feltúrom, egy üveg piáért. Fogalmam sincs, mi az, ami a kezembe akad, de elég erősnek tűnik, szag alapján, úgyhogy megyek is vissza vele és nyomom a kezébe. Megvárom, amíg legalább jó pár kortyot lenyom a torkán és úgy helyezkedik a földön, hogy hozzáférjek. Addig legalább leellenőrizhetem, hogy minden megvan-e. Csak egy pillantás és már fogom is a kezembe a csipeszt. Bár tudnék most annyira bízni magamban, mint ahogy ő bennem. De nem megy. A kezem remegését persze sikerül kis idő múlva csillapítani, de...
Nem húzhatom tovább az időt. Úgy túrok bele a lyukba, mintha csak valami réteg ruha alatt kutatnék. Egyáltalán mennyire lehet azt majd érezni, hogyha megtalálom a golyót? Mert látni biztosan nem fogom látni. Lehetetlen. Minél mélyebbre nyomom a csipesz, amivel egyelőre csak a nagy semmit találom... annál több vér folyik ki és áztatja el az alattunk lévő kis szőnyegszerűséget. Az egész mellett nincs időm arra, hogy azt nézzem, észnél van-e még Addy vagy már elájult... a vérveszteségtől... a fájdalomtól... nem tudok még ezzel is foglalkozni.
Végül megtalálom. Érzem, hogy a csipesz megakad és sikerül meg is fogni vele a kis akadályt. De a vértől túl csúszós lett mindent. Csak kijjebb tudom húzni, de nem kiszedni. De már látom. Amikor az egyelőre még tiszta kezemmel és egy újabb lekapott ronggyal sikerül a vér egy részét eltakarítani az útból, már látom a rohadt golyót. Csipesszel viszont már nem nyúlok oda. Nem lenne értelme. Pont úgy csúszna ki, mint az előbb. A bőrt viszont megfoghatom és tudom úgy igazítani, hogy a golyó kiessen. Végiggurul a padlón, én pedig minden további nélkül szorítom az immáron csak vérző sérüléshez az előbbi rongyot. Jöhet a második felvonás, fertőtlenítéssel és hasonlókkal.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave & Aiden - Azt a rohadt... Dave & Aiden - Azt a rohadt... I_icon_minitime14.01.14 18:31

Értem én a tekintetéből, hogy nem értékeli, hogy nem jöttem dumálni, de... tényleg nem akartam bajba keverni, no meg zavarni sem, ha egyszer épp az idilli életét akarja felépíteni. Van, amikor határozottan nehéz eldönteni, hogy mi is lenne a legjobb mindenkinek és én most is így voltam ezzel, valami miatt ez tűnt a logikus lépésnek, még ha ő nem is gondolja, hogy jól döntöttem. Bár nem hiszem, hogy a hülyeségemet meg tudta volna előzni, akkor meg? Végülis olyan mindegy, nem a múlt számít, ha szeretnék és persze túlélem, akkor szívesen jövök, főleg ha már nincs annyira rövid pórázon tartva, mint eddig.
- Tudom haver, nem is vártam el, hogy helyettem takaríts. Majd csak lesz... valahogy, mindig lesz valahogy. - csak ugye ott vannak a rossz végkimenetelek is, amikor nem jutsz haza az életben se többet élve, meg sehogy, csak valamikor kora reggel találnak meg egy árok szélén, és ez még a jó eset, mert akkor nem kínoztak meg előtte durván. Jó, ennyire nem akarok előre gondolkodni, most elég az, hogy a golyótól meg kéne szabadulni és az tuti, hogy nem lesz valami kellemes élmény. A bocsánatkérő arckifejezésre pedig igazán nincs szükség, eleve tudom, hogy milyen a helyzete, nem is vártam el tőle, hogy fejest ugorjon miattam valami hülyeségbe, miközben most is itt van a fia. Lehet, hogy egy ilyen esetben én is képes lennék megkomolyodni, bár azért nem mondanám biztosra, fene se tudja, hogy mit hoznak ki az emberből bizonyos helyzetek, ez általában akkor derül ki, amikor ott vagy helyben.
Most az a lényeg, hogy kikapja azt a golyót. Tudom,hogy nem lesz egyszerű, de már az is valami, hogy legalább pia van itthon, még ha azt se tudjuk pontosan, hogy mi is lehet. Az is elég, hogy baromi erős és eléggé ütni fog ahhoz, hogy ne érezzek mindent száz százalékosan. Ezért is nyakalom, mintha minimum csak szimpla víz lenne, de még így elég nagyot nyelek, és megkapaszkodom a fejem mellett a csap szélében, amikor közelít a csipesszel. Őszintén szólva nem tűnik valami kellemesnek a tény, hogy valaki benned turkál egy fém darabbal, hogy egy másik fém darabot kiszedjen. Mágnes... milyen jó lenne valami durva ipari mágnes, ami könnyítene ezen az egészen, és nem kéne turkálni bennem hozzá, de erre nagyjából semmi esély sincsen.
Tényleg nagyon igyekszem, hogy ne kiabáljak hangosan, hogy ne üvöltsek, de rohadtul nehéz még így is. Fáj, de brutálisan fáj, és bármennyire is szeretném kinyögni, hogy kész van-e már, még ez se megy. Csak szorítom össze a fogaimat, egészen addig a percig és persze hangosan nyögök, amíg végre el nem sötétül minden. Mert ez jön. Sejtelmem sincs, hogy az ital, a fájdalom, a vérveszteség, vagy mind együtt tett be, de a kábaság jótékony homálya leszáll és innentől már legalább tényleg nem érzek az ég világon semmit sem. Végülis ez a jobb megoldás, így legalább nem vagyok tisztában mindennel, mert hát őszintén szólva nem volt kellemes nézni, ahogy bennem turkált, azt hiszem ezt mindenki megértheti. A homály teljes, de legalább Dave is nyugodtan tudja csinálni, amit tesz, mert hát a fertőtlenítés sem lesz egy kéjutazás, egyszerűbb - mármint ehhez képest egyszerű - sérülésekben volt már részem, és fertőtleníteni semmit se kellemes.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave & Aiden - Azt a rohadt... Dave & Aiden - Azt a rohadt... I_icon_minitime15.01.14 17:04

Szeretnék neki segíteni. Nem csak azzal, hogy egy üveg piát adok neki és valahogy kibányászom belőle a golyót. Jó lenne, ha megtehetném, hogy vele tartok és bármibe keveredett, segítek neki kimászni belőle. De nem tehetem és ezt ő is biztosan tudta. Mégis rosszul érzem magam, amikor közlöm vele, hogy nem számíthat rám. Ez még azt a pillanatnyi haragot is kiveri a fejemből, amit azért érzek, mert "nem akart zavarni". Utálom, hogy így gondolkozott, de... most már teljesen mindegy. Inkább azzal törődök, hogy minden zavaró érzést elnyomjak és csak a kezemben lévő csipeszre figyeljek. Na nem mintha ettől könnyebben ki tudnám szedni azt a rohadt golyót. Fogalmam sincs, az orvosok hogy csinálnak ilyesmit szakszerűen, de azok az embereknek biztos nem egyszerű alkohol az érzéstelenítés.
Fogalmam sincs, hány perc telik el, mire a kis, eldeformálódott golyó végiggurul a kövön, vékony vércsíkot hagyva maga után. Mikor ez megtörténik, csak akkor nézek Addyre. Valahogy nem lep meg, hogy nincs magánál. Egy pillanatra elfog a kétségbeesés, hogy valamit elrontottam. Vagy csak túl sok vért veszített. Az életét nem tudom megmenteni az istenért is! Pár perce még abban sem voltam biztos, hogy ki tudom szedni belőle a golyót! Halkan elkáromkodom magam és belekezdek a második felvonásba. Nyúlok az italért és nagy adagot öntök a sebbe és köré. Egy pillanatig nézem, ahogy a vér rózsaszínné változik és mintha még jobban folyna. De meggyőzőm magam, hogy csak a szemem káprázik és már mindenfélét beképzelek magamnak. Biztosan a nagy kocsiforgalmat is csak képzelem, ami újra és újra elhalad a ház előtt. Biztos, hogy így van, úgyhogy nem is foglalkozok vele. Sokkal inkább újra nézek a sérülésre. Nem tudom, hogy most varrni is neki kellene állnom, vagy... Áh, muszáj. Erre nem lesz elég egy kötést tenni. Vagy igen? Nem, végül maradok a varrásnál. Főleg akkor, amikor rájövök, hogy a vér már teljesen átáztatni a kisebb ruhadarabot. Csak ekkor veszem észre, hogy ez Hunter egyik ruhája... hogy akadt pont ez a kezembe? Mindegy. Varrás. Percek alatt végzek vele. Ez legalább egy olyan, amihez már mondhatjuk, hogy tényleg értek. Nem a legtökéletesebben csinálom, de hasznos és nem vérzik tovább, ez a lényeg. Hogy heg marad utána, az teljesen biztos. Most már csak fel kellene Addyt ébreszteni valahogy. Próbálom óvatosan pofozni, a nevén szólítom, míg végső megoldásnak marad a víz. Egy adagot fröcskölök az arcába. Megelégszek azzal, ha nyitogatni kezdi a szemét, vagy bármi. Ekkor már a falnak dőlök a földön ülve a kis golyót forgatom a kezemben, a másikban pedig az üveg, amit muszáj nekem is meghúznom. Azt hiszem, most tényleg leinnám magam ezek után, ha nem hallanám Hunter nyöszörgését, ezzel emlékeztetve rá, hogy nem tehetem.
- Utállak, haver. Remélem tudod - mutatok felé az üveggel, amint úgy tűnik, hogy rendesen magához tér. Persze nem igazi utálat ez, de ez a meglepetés és idegeskedés akkor sem a legszebb estéimmé változtatta a mait. De mivel nem ihatom le magam - amiért kénytelen vagyok újra és újra emlékeztetni magam -, végül átadom neki az üveget. Ha szeretne, lerészegedhet a fürdőszobában. Én addig is ránézek a fiamra.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave & Aiden - Azt a rohadt... Dave & Aiden - Azt a rohadt... I_icon_minitime15.01.14 21:32

Őszintén szólva azért sem jöttem el, mert... hát mi lenne a közös téma? Ha egyszer tudod, hogy a másik épp ki akar mászni a bajból és nem akar újabbakba keveredni, te pedig most mászol bele a nehezébe, akkor elég nehéz átbeszélnetek az életetek jelenlegi folyását. Már szint azzal is belekevered a saját hülye helyzeteidbe, ha mesélsz neki arról, ami veled történt, hiszen ebben a világban már tudni is veszélyes lehet gyakorta. Arról nem is beszélve, hogy nem hasznos, ha ezzel csábítgatod, még ha nem is akarod, hiszen tudom én, hogy mennyire élvezte az együtt lenyomott balhékat. Azt nem lehet megjátszani, és aki ennyire élvezte, az igenis nehezen lép csak úgy túl rajta. Én legalábbis biztos vagyok benne, hogy nem tudnám egy könnyen megtenni, sőt határozottan nagyon megszenvednék vele, hogy képes legyek rá. Nem is értem, hogy tud normális életet élni hirtelen, apa lett, meg valami unalmas állást is fel kellett hajtania gondolom, és... ebből mi a kiút? Hogyan fog majd valaha az életben feljebb lépni? Valahogy olyan kilátástalannak tűnik, akkor is, ha jobb a helyzete, mint ami volt már, de én tuti nem akarnék megrekedni egy szinten tudva, hogy az életben nem léphetek belőle feljebb.
Viszont túl sokáig igazán nem tudok agyalni semmi ilyenen, hiszen hamarosan elkezdi. Én pedig egy ideig még nézem, amit csinál, aztán már inkább a szemközti falat szuggerálom, és próbálok... tényleg próbálok nem túl hangos lenni, és nem elájulni. Előbbi hellyel-közzel sikerül, bár így is kutyául vagyok, de utóbbi esélytelen. A pia, a vérveszteség, a fájdalom... hát nem fogok szép emlékekkel visszagondolni erre a mai napra, az egyszer biztos, és ha jól sejtem, akkor ő sem. A sötét tehát leszáll és ezzel legalább a fájdalom is megszűnik, nem kell végigkínlódnom a fertőtlenítést, meg a varrást sem, egyszerűen csak megy minden a maga útján, Dave-et sem zavarom, amíg csendben vagyok és nem moccanok. Csak akkor kezd a kép megint tisztulni, amikor érzem, hogy víz éri az arcomat.
- Ébren vagyok... ébren. - motyogom, de még nem jönnek úgy istenigazából értelmesen a szavak. Ahhoz még kell pár pillanat. Nyitogatom a szemem, időnként kissé össze is szorítom, hogy tényleg minden kezdjen értelmes formát önteni. Elég nehezen megy, de csak sikerül. A pillantásom azonnal a kezében lévő üvegre siklik és bár lassan, de utána is nyúlok.
- Az az én... fájdalomcsillapítóm. - na nem irigylem tőle, de őszintén szólva nagyon szívesen húznám meg újra az üveget, mégha most nem is fáj annyira, mint közben, de azért nem mondom, hogy hirtelen megszűnt minden és már frankón vagyok. Amúgy is kell a folyadék, hogy a távozott vérmennyiség újra tudjon termelődni. Jó tudom, azt főleg víz formájában kéne bevinni, de a francnak sincs szüksége vízre a mai este után. A legszebb, hogy valahogy majd még haza is kell jutnom és a következő napokban, hetekben nem nagyon kinyíratni magam.
- Tudom persze, én is utállak, megkínoztál. - tudom, hogy nem gondolja komolyan, mint ahogyan én sem, de ennyi még most is belefér, ahogyan egy gyenge mosolyra is képes vagyok, miután már a kezemben landolt az üveg. Azt hiszem, ha most kilépnék az utcára és végigmennék a járdán a lakásomig útközben bárki, akivel találkoznék azon gondolkodnak, hogy vajon engem beleztek ki majdnem, van én valakit, azért van rajtam ennyi vér. Bár azt hiszem meg nem merné kérdezni senki sem és meg is érteném őket. Mindenesetre nagyot húzok az üvegből újra, amikor lelép megnézni a fiát. Komolyan el tudnék aludni most itt a fürdőszoba kövön... simán!
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave & Aiden - Azt a rohadt... Dave & Aiden - Azt a rohadt... I_icon_minitime16.01.14 13:16

Nem így akartam tölteni az estémet. Bár tény, hogy legalább ez az... apróság elvonja a figyelmem arról, hogy milyen bűntudatom van, amiért kiabáltam a fiammal. Nem mintha pont ilyen figyelemelterelésre vágytam volna, de valahogy muszáj a dolgok jó oldalát nézni. Csak lennék már kész ezzel az egésszel! Egyre jobban idegesít, hogy Addy nincs magánál, úgyhogy próbálok hamar végezni. A varrás szerencsére már könnyen megy. Azt már talán túl jól is tudom csinálni ahhoz képest, hogy csak magamon kísérleteztem. Az biztos persze, hogy nyoma marad most rajta is ennek a golyónak, de túléli. Főleg, ha sikerül kimásznia abból az egészből, amibe keveredett. Bármi is az. Én csak annyival tudok segíteni neki, hogy most összefoltozom és remélem neki a legjobbakat.
Mikor az utolsó öltéssel is megvagyok, már én nyúlok az üveg után. Csak egy korty kell belőle, de még akkor is ott szorongatom a kezemben, amikor sikerül őt magához téríteni. Nem hittem, hogy meg tudom csinálni. Hogy ki tudom bányászni belőle azt a rohadt golyót. Még most sem tudom igazán, hogy csináltam. A lényeg, hogy kint van, én pedig ott forgatom az ujjaim között a kis rohadékot.
- Ébren vagy. Persze. Mindjárt táncra is perdülsz - motyogom, ahogy egy pillanatra rá emelem a tekintetem és leteszem a golyót. Nem kell az nekem. Az üveg már annál inkább. Egy újabb korty csúszik le, de amikor megszólal, azonnal nyújtom is felé.
- Hát persze, hogy a tiéd. Viszont az én fizetségem is - mondom, de magam sem tudom miért. Az arcomon valami halvány mosoly villan. Most először azóta, hogy beállított ide. Hiába próbált ő eddig viccelni, nem igazán voltam rá vevő. Most viszont már képes vagyok mosolyogni. Akkor is, ha csak a megkönnyebbülés miatt. Kezdem úgy érezni magam, mint régen egy-egy balhé után. Az a furcsa megkönnyebbülés és nyugalom száll meg, mint akkoriban. Akkor viszont nem mondtam soha, hogy utálom. Most viszont úgy érzem, ki kell mondanom.
- Megkínoználak még egyszer, hogy következőleg kerüld a golyót... és az ilyen balhékat - mondom már azért valamennyire komolyan, de tudom, hogy nem azon múlik, mennyire kerülni akarja. Én is szerettem volna megszabadulni attól az élettől, mégis a vérem húz a balhé felé. Valahogy állandóan megtalál a baj. Ha keresem, ha nem.
De most ez nem fontos. Feltápászkodok a földről és nagy léptekkel indulok el a gyerekszoba felé. Muszáj ránéznem Hunterre. Addy jól elvan az üveggel, nem kell nekem felügyelni, hogy mennyit iszik belőle. Persze hamar rájövök, hogy így nem léphetek be a fiamhoz. A pólóm véres és elég szépen sikerül beletérdelni is. Nem akarom így magamhoz venni őt. Nem akarom, hogy akár csak vért lásson. Inkább nyöszörögjön még egy kicsit, akár halljam a sírását, de akkor is legalább a felsőmet lecserélem valami egyszerűre és úgy megyek csak be, hogy felvegyem. Úgy tűnik, nagyon is jól érzi magát annak ellenére, hogy az összes játékot eldobálta, amit adtam neki. Úgy néz rám, mintha értné, mi történt és most azt kérdezné, hogyan tovább.
- Megnézzük Addy bácsit és felajánljuk neki az ágyat. Vagy legalábbis a kanapét biztosan - magyarázom neki, mintha tényleg ezt akarta volna tudni. Úgyhogy megindulok vele vissza a fürdőszobába. Be nem teszem a lábam, csak állok az ajtóban.
- Maradsz? - kérdezem, bár nem tudom, sikerült-e rekordidő alatt lerészegednie. Lehet, hogy már egyáltalán nem is érti, mit kérdezek tőle. Az azért nem lenne szerencsés, ha itt, a fürdőszobakövön ütné ki magát. Főleg, mert fel kellene takarítanom... a vért. A rohadt életbe! Hunter úgy bámulja a foltot és a vörössé változott rongyokat, mintha valami csodálatos játék lenne. Lehet, hogy csak én reagálom túl. Lehet, hogy túl sokat kombinálok. De egy pillanat alatt eszembe jutnak a félelmeim és már fordítom is úgy, hogy még véletlen se lássa.
- Tiéd lehet a kanapé. Vagy az ágy is, ha szeretnéd - magyarázom tovább ha érti a szavaimat, ha nem. - Csak innen tápászkodj fel, és... majd holnap beszélünk - teszem mégiscsak hozzá annak ellenére, hogy megfogadtam, nem akarom tudni a részleteket. De úgy tűnik, a ház előtt elhúzó kocsik paranoiássá tettek. Jobb tudni, mi történik.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave & Aiden - Azt a rohadt... Dave & Aiden - Azt a rohadt... I_icon_minitime16.01.14 15:37

Én se arra számítottam, ha ma még golyót kapok, az volt a terv, hogy majd minden jól sikerül, hogy lazán megoldom ezt az egészet, sőt még jól is jövök ki belőle és az ötletem baromi jól bejön, de hát ez még véletlenül sem történt így és akkor finoman fogalmazok. Akármennyire is próbáltam az elején még viccelődni és jó képet vágni az egész helyzethez, mostanra már nem nagyon megy. Azért az durva helyet, amikor mindenféle érdemi érzéstelenítés nélkül szednek ki belőled egy golyót. Most már ezt is felvéshetem a képzeletbeli listámra, hogy miket éltem már át eddigi életem során. Persze amennyire emlékezni fogok, mert hamarosan sikerül kiütni magam, vagyis engem a hatások együttesének. Vérveszteség, fájdalom és miegymás. Nem nagyon bírom sokáig a dolgot. Akkor sikerül magamhoz térni, amikor megkapom a vizet az arcomba.
- Persze... akár az is menne. - naná, csak kell egy kis idő, amíg fel tudok állni... vagy inkább pár óra, fél nap, mit tudom én. Egyelőre még az is kihívásnak tűnik, hogy az üveg után nyúljak pedig igazán igényt tartanék rá, jól jönne az még most, nem érzem úgy, hogy eleget ittam. Végül csak sikerül megszereznem az üveget és egy újabbat kortyolni belőle.
- Mert megérdemled. - bököm ki és nehezen, de egy megviselt mosolyt is az arcomra csúszik, főleg amikor már szorongathatom az üveget és ihatok is belőle. Az azért sokat segít, hogy jobb állapotba kerüljek. Már csak az a kérdés, hogy innen, hogy fogok elkerülni, mert az még mindig nagy kihívásnak tűnik, hogy mondjuk felkeljek, vagy mondjuk a vértől áztatott cuccaimtól megszabaduljak. Azt hiszem ilyen állapotban nem lenne hasznos semerre se közlekedni a házában.
- De az... az nem ilyen egyszerű Dave. - a véremben van igen, és e mellett nem tudom elképzelni, hogy balhék nélkül valaha is esélyem legyen előre lépni az életben. Én nem vagyok egy cseszett milliomos csemete, akinek minden megadatott. Én nem ismerem a szüleimet, leléptek mind a ketten és nekem kell megoldani az életemet, ami nem megy másképp. Nem viselem jól a szabályokat, hogy beálljak melózni valami szar helyre, ahol piti fizetésére gürizhetek minden nap. Én igenis... valaki akarok lenni! Valahogy...
Figyelem, ahogy fel kel. Igen, tényleg ott a kölyök. Én maradok, jól elleszek itt, simán azt is vállalnám, hogy itt aludjak el, egész kényelmesnek tűnik ez a csempe itt hátsóm alatt, maximum egy kicsit kemény, de ha eleget iszom, akkor már az sem fog zavarni kicsit sem. Újabb pár korty le is csúszik a torkomon, mire visszatér a gyerkőccel. Még jó, hogy elég kicsi ahhoz, hogy ne legyen valami rossz benyomása rólam már így alapból. Nem hiszem, hogy túl jól festhetek vérben ázva és persze piával a kezemben, de azért mégis megeresztek egy nem túl meggyőző mosolyt. Ennél több most nem telik.
- A fürdőszobában? - azt hiszem az alkohol kezd hatni, mert a fájdalmat már végképp nem érzem, de a kedvem kezd visszatérni időnként legalábbis. Végül csak bólintok, mint aki igyekszik felfogni, hogy miről is beszél, hogy nem feltétlenül csontra ez a hely a lényeg, hanem inkább a háza. - Jól van, azt hiszem nem menne most a hazasétálás. - motyogom miután először próbálok meg felállni a földről. Nem megy, kissé sikerül megcsúszni, no meg a lábaim se tartanak úgy igazán. Az a baj, hogy ha már egyszer lekerülsz a földre, onnan elég húzós felkelni. De azért igyekszem, tényleg!
- Oké harv... haver, jó a kanapé. - bonyolultnak tűnik kimondani ezt az egyszerű szót is, de végül csak sikerül nagy nehezen. Komolyan még a nyelvem is kicsúszik kicsit oldalt, ahogy próbálok feltápászkodni a földről, megkapaszkodva a csap szélében, így persze azt is összevérezve. - Bocs... - Anyám! Állati nagy káoszt csináltam itt neki, ez nem kérdés. Hezitálva állok meg végül, amikor már kb. stabil a helyzet. Az utolsó kortyot is kiiszom az üvegből, és csak lazán letámasztom a fal mellé, ami azért kihívás, hiszen le is kell hajolni hozzá, de végül sikerül. Összeszorítom a szemem, hogy ne lássak osztott Davet és Huntert. Másodszorra már visszajön a rendes kép.
- Szóval kanapé. Merre? - hirtelen ötlettől vezérelve dobálom le a ruháimat. Azt hiszem nem így kéne elfoglalni a kanapéját, és kétlem, hogy kiakadna, ha alsóban fekszem le nála aludni. Egy kézmosás is még hellyel-közzel belefér, úgy kb. Azt hiszem utálnám magamat, ha a saját fürdőszobámat változtattam volna ilyen csatatérré.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave & Aiden - Azt a rohadt... Dave & Aiden - Azt a rohadt... I_icon_minitime16.01.14 17:35

Persze, pont úgy néz ki, mint aki nagyon ébren van és bármire képes. Csak megrázom a fejem a szavaira, pedig szívesen tenném hozzá, hogy akkor mutassa csak meg. De inkább nem szólok. Már azzal is beérem, hogy újra próbál viccelni. Vagy valami olyasmi. Inkább kortyolok az üvegből - persze mértékkel. Lehet, hogy tényleg megérdemlem, de neki nagyobb szüksége van rá, úgyhogy adom is át neki. Nekem úgysem kellene túl sokat inni. Az a pár korty bőven elég volt. Amolyan utólagos feszültséglevezetés vagy ilyesmi. Ezután viszont tényleg jobb felkelni a padlóról. Még véletlenül sem akarok most leállni vele vitázni. Tudom, hogy nem könnyű otthagyni a balhékat. Ha úgy vesszük, nekem sem sikerült eddig teljesen, bármennyire is próbálkozok... mindegy. Inkább megyek, ránézek Hunterre. Időközben persze ledobom a véres ruhát és felkapom az első tisztát, ami a kezembe akad és tényleg felveszem a fiam. Az már csak utólag jut eszembe, hogy a fürdőszobában mindenképp vért fog látni. Pedig szerettem volna elkerülni. Ahogy azt is, hogy olyan csillogó tekintettel bámulja, ahogy. Vagy csak én beszélem be magamnak? Mindegy. Úgy fordulok, hogy ne láthasson oda és végre megszólalok.
- Nem, nem éppen a fürdőszobában. De ha így kényelmesebb - vonok vállat, de azért egy perc múlva csak pontosítok. A kanapét mindenképp megkaphatja, de ha szeretné, még az ágyat is hajlandó vagyok neki átengedni. Amúgy is elég valószínű, hogy megint a gyerekszobában alszok inkább egy matracon vagy ilyesmi.
- Az utca végéig sem jutnál el anélkül, hogy elhasalj - fejtem ki kicsit részletesebben, hogy mennyire nem tudna hazajutni és furcsa módon valami apró mosoly ül az arcomon és persze nem azért, mert a kanapét választja és nekem hagyja az ágyat. Egyszerűen csak szívesebben látom részegnek, mint egy golyóval szenvedni az oldalában.
Ettől függetlenül végignézem, ahogy megpróbál talpra állni. Segíthetnék neki, de nem akarom letenni Huntert. Esélyes, hogy kapásból a vér felé venné az irányt, ezt pedig el akarom kerülni. Végül Addy segítség nélkül is talpra áll.
- Semmiség. Úgyis te súrolsz fel itt holnap mindent - mondom egy apró vállrándítás kíséretében, nagy vigyorral. Nem hiszem, hogy felfogja a szavaimat, de nem is gondolom őket túl komolyan. Nem fogom holnap reggel azzal ébreszteni, hogy a fejéhez vágok egy vizes ruhát, amivel nekiállhat sikálni.
A reggel amúgy is messze van még. Egyelőre abban sem vagyok biztos, hogy el tud botorkálni a kanapéig. Mutatom én persze neki, hogy merre... erre ő vetkőzni kezd. Oké. Sebaj. Végül is nem olyan rossz ötlet lekapni a véres göncöt, mielőtt kidől a kanapéra. Mikor mindent ledob, újra megmutatom neki a szobát, aminek a végében ott van egy kanapé is. Nem mondom, hogy túl kényelmes darab. Elég rövid, de maximum lelóg róla a lába. Holnap amúgy sem az lesz a legnagyobb baja, hogy elnyomta a nyakát. Azért remélem, hogy annyi esze van, hogy a fal mellett menjen és próbálja egyik lábát tenni a másik után. Így azért csak eljut a hálószobáig és ha ledobja magát a kanapéra, én már teszem is Huntert a nagy ágyra, hogy kikeressek valami takarót meg párnát.
- Kapd el - mondom és anélkül, hogy hátranéznék, dobom is a kispárnát, majd egy perccel később egy plédet is. Az eszembe sem jut, hogy talán nem nagyon fog neki menni az az elkapás. De nem számít. Maximum felszedegetem a földről és odaadom neki a kezébe. Azért betakargatni nem fogom.
- Megleszel? - kérdezek rá azért mielőtt eldönteném, hogy akkor most mi is jön. Tegyem le Huntert aludni, vagy... fel kellene súrolnom a fürdőszobát? Kicsit káosz ez a mai este.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave & Aiden - Azt a rohadt... Dave & Aiden - Azt a rohadt... I_icon_minitime16.01.14 20:11

Nem is lenne szép tőle, ha belém akarná fojtani a szót, hiszen én tényleg igyekszem nagyon, hogy magamnál legyek. Nem sikerült végig, de... akkor is rendíthetetlenül igyekeztem, de tényleg. Azért az ital most tényleg jól jön és az hasznos, hogy nem issza meg előlem, mert mégis csak nekem kell, hogy gyorsabban álomra szenderüljek, mert ez a varrás még fog fájni egy ideig, az tuti. Végülis mégis csak most szedtek ki belőlem egy golyót és az nem múlik el annyival, hogy már kint van. Azt megvárom persze, amíg egy időre eltűnik, addig legalább eliszogatom ezt a finom kis nedűt, mert ennyi azért mégis csak jár nekem, kétség sem fér hozzá. A mai nap után akár még egy üveggel is beleférne, de annyi sajnos nincs, szóval ezt kell beosztani.
- Azért... elfogadom azt a kanapét. - jegyzem meg egy félmosollyal. Nem lenne annyira kényelmes itt a vérben terpeszkedve kidőlni, főleg nem holnap, amikor amúgy se leszek a legkellemesebben és a tetejében még a nyakamat, meg a hátamat is feküdjem el? Na az már nem lenne túl hasznos. Abban viszont sajnos van igazság, hogy nem nagyon jutnék túl messzire, ha most haza akarnék menni. Akármennyire is próbálom nagy legénynek mutatni magam... sajnos igaza van. De ezt nem fogom csak úgy beismerni.
- Dehogynem! Egyébként meg kúsztam én már szinte hazáig, szóval... - voltam én már olyan istenesen kiütve, szóval nem jelentene nagy gondot hazajutni, maximum ez a sérülés akadályozna benne, szóval az tényleg probléma jelentene, de... na jó, tényleg jobb lesz itt maradni szépen, majd holnap valami úton-módon hazajutok. Azért próbálok bizonyítani azzal, hogy talpra állok. Nem megy azonnal, de végül csak sikerül, bár így még több vért juttatok a csapra is. Igazán nem tehetek róla, nem szólhattam rá magamra, hogy ne csöpögtessek el többet, jó is lenne, ha ilyen egyszerű lenne.
- Uh, na az jó program lesz. És ha felszakad a sebem újra összevarrod? - vigyorodom el. A pia már rendesen dolgozik bennem, de legalább még többnyire megy a beszéd. Bár tény, hogy nem az lenne a kedvenc reggeli programom, hogy rendbe tegyem a fürdőt. Azt hiszem az is kész csoda lesz, ha kb. sikerül majd haza jutni, vagy felébredni, vagy nem szenvedni a fejfájástól, meg az oldal fájástól, meg... Szóval nem lesz egy fényes nap, az tuti. A ruháimat viszont ledobálom és itt hagyom, annyi eszem még van, hogy nem lenne hasznos véres cuccokban elfeküdni a kanapéján. Az út azért már egy fokkal nehezebb, bár már az is küzdelmes volt, hogy a nadrágot leszedjem magamról, de valamelyest van benne gyakorlatom.
- Hű... - pislogok párat, amikor finoman forogni kezd a világ az első lépések után, de lassan helyre áll a kép. Ha lassan megyek, és a kezem a falat támasztja, akkor nem olyan vészes. Igen, így jó lesz, csak szépen lassan. Esélyes, hogy kicsit később érek oda, mint ők, és fél pillanat alatt le is dobom magam a kanapéra, az legalább stabil felületnek tűnik. Aztán alig fogom fel, hogy arcon talál egy kispárna, majd egy pléd is nekiütközik a mellkasomnak. A plédet szépen begyűröm a fejem alá, majd a párnát magamra húzom. Valami... fura... de nem tudom, hogy mi nincs rendben. A kérdésre csak nagyon komolyan próbálok bólintani, ami nem mondhatom, hogy sikerül. Inkább bárgyú a tekintetem, mint kicsit is komoly. De azért felmutatom a hüvelykujjamat.
- Minden király, kösz harv...haer... Dave! - Ez egy baromi bonyolult szó! Eddig miért nem jöttem rá? Megigazítom magamon szépen a párnát, csak nem értem, hogy miért kezd el fázni a lábam... de azért mégis próbálom befészkelni magam, jöhet az a jól megérdemelt alvás.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave & Aiden - Azt a rohadt... Dave & Aiden - Azt a rohadt... I_icon_minitime16.01.14 21:29

Lehet, hogy tényleg rosszul tettem fel a kérdést, de fene se gondolta volna, hogy már sikerült ennyire lerészegednie, hogy máris azt hiszi, a fürdőszoba kövén akarom tudni az este folyamán. Bár fene se tudja. Még mindig jobb lenne, mintha kidobnám és megpróbálna hazamászni. De szerencsére elfogadja azt a kanapét. Mindenkinek jobb lesz úgy. Persze nem szóltam én volna bele, ha mégis ragaszkodik a padlóhoz. Bár másnap hallgathattam volna, hogy miért hagytam ekkora baromságot csinálni. Még lehet, hogy a kanapé sem lesz a legkényelmesebb, tekintve, hogy elég rövid. De a padlónál legalább puhább.
- Hát persze. Ha most is ezt szeretnéd, csak szólj és kússz haza - adom meg azért neki a lehetőséget vigyorogva, de azért remélem, lesz annyi esze, hogy nem indul meg az ajtó felé. Hamar kiderül, hogy ez azért elég lehetetlen lenne, tekintve, hogy feltápászkodni is percekbe telik neki. Nem hiszem, hogy kúszva gyorsabban haladva bárhova is. De végre legalább talpon van és a kanapé a cél. Csak még kiissza az utolsó kortyot és próbálja nem lefejelni a padlót.
- Legalább hasznosan töltöd az időd - jegyzem meg annak ellenére, hogy igazából eszemben sincs vele felsikáltatni az egészet. Valószínűleg az egész nem várhat holnapig. Minél tovább marad ott a vér, annál nehezebb lesz levakarni onnan. Még ma este neki kell állnom... micsoda jó program alvás és minden más helyett!
- Persze. Majd tűvel és cérnával szaladgálok utánad és varrom a sebed, ahányszor csak felszakad. De persze akkor már nem jár pia - magyarázom és egyre jobban élvezem ezt az egészet. Annak ellenére, hogy mi történt, kezdem kizárni a rosszat és csak azt az ismerős bizsergést érzem, mint régen a balhék után. Csak Hunter az, aki bezavar a képbe és emlékeztet rá, hogy ez azért mégsem olyan, mint akkor. De legalább bebizonyosodni látszik, hogy ma már semmi gond nem lehet. Nincs több váratlan meglepetés, sem semmi. Már csak Addynek kell elbotorkálni a hálószobáig és levágni magát a kanapéra.
Kicsit lehet, hogy tényleg gyorsabban szedem a lábaimat, mint ahogy ő, de azért visszanézek rá párszor és amíg ő is utolér végül, és leteszem Huntert a nagy ágyra. Valami párnát és takarót kell előkutatnom neki és szerencsére még a fél szekrényt sem kell kipakolnom ehhez. Úgy dobálom oda neki őket, mintha teljesen természetes lenne, hogy el tudja kapni. Végül nem látom, hogy csak képen vágom vele, de a lényeg, hogy ott van, nem igaz?
- Hát persze. Azt látom - lépek oda hozzá és egyetlen mozdulattal húzom ki a takarót a feje alól és cserélem ki a párnára. Eleinte egy szót sem szólok, a takarót rádobom úgy nagyjából, aztán majd ő ráér igazítani.
- Rosszabb vagy, mint Hunter! - mondom még neki, amíg végignézem, hogy végre leesik-e neki, miért nem volt úgy jó a párna-takaró kombó, ahogy ő rakta őket. Már éppen elmosolyodnék és fognám a fiam, amikor felhangzik az ajtón a kopogás. Kopogás? Valaki ököllel veri azt a rohadt ajtót. Na ne már! Egyből Addyre téved a tekintetem, de nem mozdulok. Szó sem lehet róla. A villanyt olyan hirtelen kapcsolom le, ahogy csak tudom és egy szót sem szólok, csak Hunterhöz lépek és nagyon remélem, hogy a közelségem megnyugtatja és eszében sincs pont most hisztizni vagy bármi. Ő pedig csak ül, néz rám értetlenül. Nem hangzik fel újra a kopogás. Semmi nem hallatszik. Lehet, hogy az egész csak a képzeletem volt?
- Rohadt életben! Tényleg bekattanok! - motyogom bosszúsan, és legalább most már nem akar kiugrani a szívem a helyéről. Próbálom összeszedni a gondolataimat, amiket az előbb már nagyjából sikerült rendezni. Huntert aludni vinni, fürdőszobát felsikálni. Aztán alvás ha belefér.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave & Aiden - Azt a rohadt... Dave & Aiden - Azt a rohadt... I_icon_minitime17.01.14 15:42

Már magam se tudom, hogy tényleg elhiszem, hogy a fürdőszoba kövön kéne aludnom, vagy inkább csak viccelek ezzel. Az a helyzet, hogy ez az ital tényleg baromi tömény volt és azért elég sok vért is sikerült veszítenem ahhoz, hogy már ne legyek túl sok mindennek tudatában. Abban viszont biztos vagyok... azt hiszem, hogy jobb lesz nekem most a kanapé, mint hazakúszni, még ha olyan nagy is a szám most. Inkább maradok és választom a kényelmet. Amúgy se hiszem, hogy a frissen összevarrt sérülésnek jót tenne, ha végigküzdeném magamat a fél városon.
- Oh, én mindig hasznosan töltöm az időmet! - húzom ki magam büszkén, de ez csak annyit eredményez, hogy majdnem elvétem a kapaszkodót feltápászkodás közben. Oké, még tényleg nem állok elég stabilan a lábamon, pedig nagyon igyekszem ám. A szám látványosan legörbül a következő szavaiba. Akkor már nem jár pia, már-már meg is ijedek arra, amit hallok. Azért ez most határozottan durva fenyegetésnek minősül.
- Nem lehet ilyen kegyetlen! - de azért már nagyon igyekszem, hogy közben megtámasszam a falat és bár lassú léptekkel, de elinduljak utána. Az a helyzet, hogy a padló veszélyesen mozog, de ha lassan megyek és nagyon koncentrálok, akkor nem látom úgy minden lépésnél, mintha fel akarna emelkedni az egész, vagy lesüllyedni, csak hogy ne tudjam kiszámítani, hogy most akkor mekkorát is kell lépni. Lehet, hogy a szőnyeg a hibás, a mintázata túl erős és az zavarba. Igen, biztosan csak a szőnyeg a hibás! De csak elérem a célt és sikerül levágódnom a kanapéra, ahol sikeresen elhelyezkedem, de pár pillanat múlva már képen talál egy párna. Most ellenkezni sincs energiám, jó lenne már aludni, még ha nem is sikerül mindent a megfelelő helyre tenni. Érzem én, hogy valami nem stimmel, de hiába töröm a fejem nagy homlokráncolás közepette az istennek se jövök rá.
- Áh, ez volt az! - vigyorodom el, amikor kisegít és a fejem alá tolja a párnát. Már meg van, hogy hol volt a hiba, ő pedig azért a haverom, hogy kisegítsen ennyivel nem, de? A következő megjegyzésére sem tűnik el a vigyor az arcomról, bár azt hiszem a fia is pont így reagál, ha hasonlót mondd neki. A kopogtatás nem jut el hozzám, de a villany elég hirtelen kapcsolódik le, én pedig szépen magamra húzom a takarót és el is fordulok oldalra.
- Jó éjt mami! - motyogom még halkan kb. mint egy öt éves. Pedig nekem aztán soha az életben nem volt senkim, akinek ezt mondhattam volna. Oké voltak nevelőszülők, de az valahogy sose volt az igazi, nem ment nekem az árva gyerek szerep, aki próbál beilleszkedni egy új családba. Azt már nem is hallom, hogy Dave távozik, jó eséllyel most az se jutna el hozzám, ha a fejem mellett dobna le valaki egy petárdát. Se perc alatt alszom, horkolok és hasonlók. Nem irigyelnék most senkit, akinek velem egy szobában kéne aludnia és az is tuti, hogy reggel csak akkor fogok felébredni, ha valaki magamhoz térít, a nélkül ebből minimum kora délután lesz.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave & Aiden - Azt a rohadt... Dave & Aiden - Azt a rohadt... I_icon_minitime17.01.14 19:18

Persze, hogy mindig hasznosan tölti az idejét. Ahogy én is tettem, az utcán kóborolva, balhét keresve, mert az segít levezetni a felesleges feszültséget, úgyhogy az hasznos. Most viszont az lenne hasznos, ha tényleg sikerülne neki talpra állni és mondjuk tíz percen belül elérné azt a kanapát, ahova ledobhatja magát.
- Lehetek - jelentem ki teljesen egyértelműen, de nem akarom én ezt túl sokáig húzni. Hunter is egyre nyűgösebb és fogadjunk, hogy Addy is hasonlóan fog viselkedni, ha kis időn belül nem üti ki eszméletlenre az ital. Ezelőtt viszont el kell jutni a kanapéig, mert bármilyen haver is, nem fogom végigcipelni a fél házon, hogy puhára fektessem le. Akkor tényleg itt a kövön kap egy takarót, amit magára húzhat és kész.
De nem, szerencsére ilyesmire nincs szükség. Ha nehezen is, de elérjük a hálószobát, ahol még meg is találja a kanapét. Pedig megfordult a fejemben, hogy időközben elfelejti, mit is mondott és befoglalja az ágyat. Nem mintha az túl nagy baj lenne... és nem csak azért, mert az két személyes. Elférnék mellette, ha akarnék, de maradjunk abban, hogy úgysem tervezem itt aludni. Ha ez nem is, de az komoly gondot okoz, hogy egy bonyolult feladattal megbirkózzon. Tényleg ennyire leitta magát, hogy a párnát és a takarót nem tudja megkülönböztetni? Nem mintha számítanak. Egy sóhaj kíséretében megteszem én helyette, de eligazítani már nem fogom rajta a plédet.
- Talán csak nem volt úgy kényelmetlen, felcserélve? - kérdezek rá a nyilvánvalóra, miután leesik neki, hogy mi volt a hiba a kombinációban, ami ő állított össze. Tényleg úgy viselkedik, mint egy gyerek, de persze nem hibáztatom érte. Azért viszont egy pillanat alatt megtenném, hogyha bebizonyosodna, hogy a felhangzó kopogás nem csak a képzeletem játéka. De szerencsére úgy tűnik, hogy az, hiszen nem ismétlődik be, és... egyszerűen semmi nem történik.
- Mami egy francokat! - vágom még megkésve a fejéhez és bármilyen ijedt is voltam az előbb, most már mosolygok, majd egy perc múlva felkapom Huntert és már hozzá beszélek. A ma esti fürdés valószínűleg elmarad, de egy örömteli pelenkacsere még mindenképp lesz. Utána pedig fürdőszoba takarítás. Hurrá!
Valami hajnalban jutok el addig, hogy már félig hulla módjára vánszorgok a hálószobába, ahonnan egy perc alatt vissza is fordulok, ahogy meghallom a horkolást.
- Komolyan, seggfej? - motyogom az orrom alatt és végül a gyerekszoba padlóján kötök ki. Még arra sem tudom rászánni magam, hogy legalább egy párnát vagy takarót kerítsek magamnak. Még az utolsó pillanatokban egy furcsa, de nagyon is fontos könyörgésre futja.
- Könyörgöm, fiam, ne kezdj sírni tíz perc múlva! - suttogom és tényleg elnyom az álom, mintha már napok óta nem aludtam volna.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave & Aiden - Azt a rohadt... Dave & Aiden - Azt a rohadt... I_icon_minitime18.01.14 14:52

Egy idő után már tényleg nem vágyom másra csak a kanapéra. Nem fogok én kúszva hazamenni, dehogy! Csak vicc az egész, inkább elbotorkálok a célig, megküzdve a veszélyesen hullámzó talajjal és a néha közeledő falakkal, de csak sikerül. Elérem a puha kanapét, bár kissé kicsi, de most ez se érdekel, az lényeg, hogy puhán alszom majd, úgyse fogok éjszaka semmit se érezni az egészből, maximum csak reggel, amikor majd a nyakamat fájlalom. Bár azt hiszem, sokkal erősebb lesz a fejfájás, úgyhogy nem fog az annyira vészesen érdekelni majd. Most viszont megkapom a takarót és a párnát is, bár először nem sikerül eltalálni, hogy mi hova való, de aztán Dave csak segít megoldani a hatalmasnak tűnő problémát. Pedig én tényleg nagyon próbáltam rájönni, hogy mi nem stimmel!
- Talán egy... kicsit... - vigyorodom el, de már nem sikerül ez se teljesen, inkább valamiféle fáradt mosoly az, ami az arcomra kúszik, pedig én igazán nem ezt akarom. Durva, hogy ha eleget iszol, akkor milyen gyorsan rád tud törni az álmosság, vagy ez a fájdalomnak és a vérveszteségnek is betudható most? Meg gondolom dolgozott bennem egy nagy adag adrenalin, amivel eljutottam idáig, és most annak sincs már nyoma a szervezetemben. Magamra húzom hát a takarót aztán még egy halk motyogás is belefér, mielőtt végleg elnyomna az álom. Dave válaszából már nem is hallok semmit, jó eséllyel most jó pár óráig még az se lenne képes felverni, ha Hunter a szomszéd szobában éktelen üvöltésbe fogna. Valahogy gyorsan telik az éjszaka, vagy csak akkor van ez így, ha olyan mélyen alszol, hogy szinte semmi sem jut el hozzád a külvilágból? Én legalábbis most úgy vagyok vele, hogy kb. nulla a külső világ. A hangos horkolásom az egyedüli, ami jelzi, hogy nem vagyok teljesen hulla, mert a kanapén még a kifacsarodott helyzetek is, amiket időnként felveszek simán arra utalnának.

Aztán jön az a kellemetlen érzés, ami a koppanással jár együtt, amikor padlót fogok egy nagyobb fordulásnál. Oké, választhattam volna az ágyat is, ha már Dave nem itt aludt igaz? Erőteljesen hunyorogva próbálom összerakni, hogy pontosan hol is vagyok, meg mennyire emlékszem a tegnapi napból és persze aktívan szorongatom a párnát, amit magammal rántottam, mikor ráestem a takaróra, ami már jó ideje a földön lehetett. Oh anyám, csak a fejem ne fájna ilyen rohadtul! A kezem automatikusan az oldalamhoz csúszik, hiszen hasogat rendesen... igen rémlik, addig hogy eljöttem ide, és hogy Dave kihúzott a szarból, és aztán elég nagy a vágás, mert eléggé ködösre vált minden. Jöhet a szem dörzsölés és egy halk nyögés, amikor feltápászkodom. Eszem ágában sincs felmászni a kanapéra, az most túlzás lenne, az is valami, hogy ülni tudok. Kéne egy... nem, két kávé, meg aszpirin, meg... a ruháim? Pár nagyobb pislogás után szedem végül össze magam, hogy megpróbáljak álló helyzetbe keveredni. A gyomrom úgy kavarog, mint ha minimum egy tengeri utazáson lennék túl, de mivel fogalmam sincs mikor ettem utoljára, legalább nincs, ami távozzon.
- Dave... - indulok meg azt hiszem a konyha felé? Egyelőre ki, és persze a hangom kissé rekedt, de nem is merek nagyon kiabálni. Azt se tudom hány óra, hogy a gyereke alszik-e még, vagy... nagyjából semmiről sincs fogalmam.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave & Aiden - Azt a rohadt... Dave & Aiden - Azt a rohadt... I_icon_minitime18.01.14 19:16

Nem épp a legkellemesebb este van mögöttem, de most, hogy már csak a fél fürdőszobát kell felsikálnom, nem látom olyan förtelmesnek, mint eleinte. Persze ez sem a legjobb esti program, de legalább egyértelmű, hogy csak jó vége lehet. Ha eltüntetem a vért... úgy körülbelül mindenhonnan az csak jó lehet mindenkinek. Közben pedig próbálok nem arra gondolni, hogy Hunter hogy nézett a vörös foltokra, amikor hülye módon vele együtt sétáltam ide vissza. Bárcsak meg tudnám győzni magam arról, hogy csak képzeltem és egyáltalán nem is érdekelte a dolog. Vagy legalábbis nem jobban, mint amikor először csodálkozott rá Jenna tetkóira vagy bármi. Minden új még neki és jól megnézi, nincs ebben semmi rossz és főleg nem ad okot aggódásra.
Durván három óra alatt végzek az egész súrolással. A véres törölközőt és Hunter ruháját mosás helyett egyenesen a szemetesben dobom. Nem akarom rajta látni többet és azzal a törölközővel sem akarok többet találkozni. Pedig biztos meg lehetne menteni őket, ha nagyon akarnám. A vér kimosható. De nem akarom. Kukába mind a kettővel én pedig végre megcélozhatom a hálószobát... ahonnan pillanatok alatt ki is fordulok. Bármilyen fáradt is vagyok így hajnalra már, képtelen lennék ekkora horkolásban aludni, amit Addy levág. Inkább maradok Hunter szobájában a földön. Nem a legkényelmesebb, de jó lesz. Annyi eszem persze lehetett volna, hogy legalább egy párnát és takarót hozok magamnak, de nem jutott eszembe, most pedig már nem akarom vesztegetni a drága perceimet, amíg még a fiam alszik és nem támad kedve sírni.
Nem mintha ez nem történne meg jó egy óra múlva. Félkómában kelek fel hozzá és miután sikerül megnyugtatni, újabb másfél órát nyerek. Elég nyűgös most úgy tűnik, én pedig veszett álmos, mire ő végleg feladja az alvást és úgy dönt, hogy ő márpedig most akar reggelizni. Valamikor hét után már ott ülök kint vele a konyhában és a normális reggelijét befejezve már a tegnap kis csoki maradékával maszatolja magát össze. Fogalmam sincs, hogy képes két kockával elérni, hogy úgy nézzen ki, mint aki hetek óta nem lett megfürdetve. Máskor sem hiszem, hogy túl sok elméletet lennék képes kiagyalni, nemhogy most, amikor a fejemet megtartani is komoly feladatnak bizonyul a fáradtságtól.
Akkor kezdek csak ébredezni igazán, amikor valamivel később belátom, hogy nem maradhat rajta a sok csoki és muszáj megfürdetni. Kis kád elő, bele a nagyba és jöhet a harc, hogy ne legyek vizesebb, mint ő. Valamikor eközben hallom meg Addy bizonytalan hangját.
- Fürdőszoba! - kiabálok ki neki jelezve, hogy ha meg akar találni, erre kell vennie az irányt és megtalál a kád mellett térdelve. Teljesen felöltözve ugyan, de pont olyan vizesen, mintha én is fürödnék.
- Elég pocsékul nézel ki, haver - villantok rá egy nagy mosolyt, de azért valamivel komolyabban siklik már lejjebb a tekintetem a tegnapi emlékeztetőre. Az azért már nem olyan rossz, hogy nem mászik ki belőle semmi meg hasonlók.
- Hogy érzed magad? Egy egytől tízes skálán mennyire akar szétrobbanni a fejed? - teszem fel a következő kérdéseket, miközben csak kiveszem végre Huntert a vízből és leteszem egy frissen felavatott törölközőre.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave & Aiden - Azt a rohadt... Dave & Aiden - Azt a rohadt... I_icon_minitime18.01.14 22:07

Nem mondanám, hogy az a legkellemesebb ébredés, amikor konkrétan lezuhansz az ágyról, mert velem egyértelműen ez történt. A fordulat túl gyors volt és olyan lazán vágódtam le, mint annak a rendje. Olyan veszélyesre tervezik ezeket a kanapékat! És az se sokat segített, hogy épp volt alattam egy takaró, ami már ki tudja, hogy mióta nem volt rajtam. Végülis nem fáztam, vagy legalábbis nem éreztem és azt hiszem ez a lényeg. Bár a párna igazán segíthetett volna nekem, hogy ne zúgjak le, kapaszkodtam én bele rendesen, de semmi érdemi hatás. Az viszont tuti, hogy lábra kéne állni, miután kb. összeraktam, hogy hol vagyok és mi is történ tegnap. Igen Dave húzott ki a szarból, erre már tökéletesen emlékszem, habár akadnak homályos pontok is, de nem is vagyok biztos benne, hogy jó, ha mindenre emlékszem. Végül ezt a felállást is sikerül megoldani és kezdetben óvatosan, aztán már egy fokkal magabiztosabban indulok meg kifelé, hogy felmérjem a terepet. Kéne kávé, meg aszpirin, mert a fejem tuti, hogy pillanatokon belül szét fog robbanni és akkor csak újra összevérezem a lakást, ami senkinek sem lenne jó. A konyha felé indulok, vagy legalábbis arra, amerre azt sejtem, de aztán meghallom az ismerős hangot a fürdőszoba felől. Akkor hát gyors irányváltás... vagy is nem, inkább lassú irányváltás, mert már az is brutális fájdalmat szült, hogy a fejemet a fürdő irányába fordítottam. Szóval inkább csak lassan és fokozatosan haladjunk, úgy a biztos. Még ebben az állapotban is képes vagyok elmosolyodni, amikor meglátom a fia fürdetése... vagy is a fürdőszoba elárasztása közben.
- Te sem panaszkodhatsz. Mennyit aludtál? És miért nem a kádban fürdesz? - kissé ráncolom a homlokomat, és egy tarkóvakarás is belefér. Az a legszebb, hogy amikor Hunter valami magas hangon sikkant fel és arcon fröcsköli az apját nekem olyan fájdalmasan torzul el az arcom, mint akit minimum most vágtak fejbe egy tíz kilós darab téglával. Csak felszisszenek és próbálok nem tenni egy darab megjegyzést sem. Nehéz megállni, de ha jól sejtem se lehalkítani, se lekapcsolni nem lehet a kölyköt, én pedig igazán nem szólhatok be, amikor éppenséggel örülhetek, hogy segített tegnap.
- Tizenegy? - hogy ez most kérdés vagy válasz abban én sem vagyok teljesen biztos, de talán a másodikra voksolnék. Az viszont tuti, hogy látszik mennyire kutyául vagyok. - Mondd, hogy van kávéd, és aszpirined és egy baseball ütőd, hogy szétverd a fejemen! - az lenne a legjobb a jótékony ájulás és akkor egyből nem éreznék semmiféle fájdalmat, bár kétlem, hogy ezt megtenné nekem, még akkor se, ha direkt én kérem meg rá. Majd csak túlélem valahogy ezt, a többi már nehezebb dió, mármint hogy mi a franc lesz majd a mai nap további részében, vagy mondjuk... holnap és holnap után, vagy egy hét múlva...
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave & Aiden - Azt a rohadt... Dave & Aiden - Azt a rohadt... I_icon_minitime18.01.14 23:10

Soha, de soha nem fogom tudni megoldani a nagy rejtélyt, hogy két kocka csokit, hogy képes valaki ennyire szétkenni magán. Pedig talán akkor elkerülhetném a napi többszörös fürdetést. Bár ez a mostani még csak az első, de így is tud bőven bosszúságot okozni. Lehet, hogy én csinálok rosszul valamit? Vajon azért úszik a fél fürdőszoba, míg a kis kádban már alig van víz? Azt hiszem, erre a kérdésre sem fogok választ kapni jó ideig. Vagy inkább soha. De a vizet legalább nem olyan nehéz feltörölni, mint a vért felsikálni minden egyes kis repedésből. Na jó, talán nem kellene elkalandozni a tegnap történtek felé. Még így is kénytelen leszek vele foglalkozni, hogyhogy Addy felébred. A baj, hogy még mindig nem döntöttem el, mennyit is akarok tudni. Egy percben azt súgja egy hang, hogy minél többet kellene. Ha nem is segíthetek, nem árt tisztában lenni vele, mibe keveredett. Egy másik viszont azt mondja, hogy minél kevesebbet tudok, annál jobb és annál nagyobb biztonságban érezhetem magam. Éppen utóbbi van soron, amikor is meghallom a bizonytalan hangot és kikiabálok, hogy merre is talál meg.
- Három, talán négy órát - válaszolom kis gondolkodás után de az egészet úgy kezelem, mintha teljesen természetes lenne. Azért nem egyszer történik ilyesmi és amennyire hozzá lehet szokni az nálam már megvolt. Ettől függetlenül, nem bírom sokkal jobban és idő, amíg igazán magamhoz térek.
- Nem terveztem, hogy én is fürdök. De a nagylegény az orra hegyétől a hasa közepéig összekente magát - magyarázom akaratlanul is grimaszolva főleg akkor, amikor kapok egy adag vizet az arcomba.
- Igen, köszönöm - mondom neki, magamban nyugtázva, hogy bármit is teszek ez neki veszett nagy szórakozás. Én viszont nem vagyok köteles hagyni, hogy a maradék kis víz is a padlón, illetve rajtam kössön ki. Kiveszem a vízből és nagyon reménykedek benne, hogy nem történik semmi, amíg rá nem kerül a pelenka.
Azért az persze nem hátrány, hogy amíg a kezem dolgozik és mindent megcsinál már egész profin, képes vagyok kérdezgetni. Mert az, hogy Addy pocsékul néz ki, az nem kifejezés. Nem csodálkoznék, ha pár percen belül tényleg felrobbanna a feje én pedig újra vért takaríthatnék mindenhonnan.
- Tizenegy - bólogatok sokat értően, bár tény, hogy a nagy lerészegedésben már elég régen volt szerencsém, attól még emlékszek jó pár durva másnaposságomra. - El kell keserítselek, baseball ütő nincs. De kávé nélkül nem élném túl én sem, szóval az van. Aszpirin... valahol kellene lennie... - bizonytalanodok el egy pillanatra és tartok egy kis szünetet, amíg fejben átpörgetem a fiókok tartalmát. Hunter már pelenkában, szóval nagy baj nem lehet. Ettől függetlenül viszont tudja nyújtani a kezét Addy felé, hogy megvizsgálja a sebét.
- Nem kellene - szólok rá, ahogy elhúzom a kezét, mire egyből sírni kezd. Úgy látom, a mai nap nagy része is hisztivel fog eltelni. Remek. - Nézz szét a konyhában. Valamit biztos találni fogsz. Én is nemsoká' megyek - mondom és ezzel meg is kímélem attól, hogy innen kelljen végighallgatni a sírást. Tudom én anélkül is, hogy mondaná, mennyire kellemetlen tud ez most lenni neki.
Szerencsére hamar sikerül jókedvre deríteni és amikor leteszem a szobában, legalább pár percig biztosan lefoglalja magát pár játékkal. Addig én megindulhatok a konyha felé, ahol remélhetőleg végre sikerül majd eldönteni, akarok-e választ kapni a kérdéseimre.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave & Aiden - Azt a rohadt... Dave & Aiden - Azt a rohadt... I_icon_minitime19.01.14 13:38

Én nem is gondolkodom azon, hogy a kölykök mit és hogyan csinálnak. Szerintem pocsék szülő lennék, de hát nincs is előttem semmiféle normális kép, amiből építkezni lehetne. Saját szüleim nincsenek, akik pedig voltak időszakilag eléggé nem voltak a toppon e téren. Mondhatjuk azt is, hogy amennyit most abból látok, amit Dave művel a fiából kb. az egyetlen érdemi példa. Bár azt azért sejtem, hogy ez a fajta fürdetési mód nem lehet teljesen tökéletes, mert túl sok a víz kint ahhoz, hogy így legyen... szakszerű. Habár fogalmam sincs, hogyan lehet egy gyereket visszafogni, hogy normálisan viselkedjen, gondolom itt még a szép szó nagyjából semmit sem ér, a meggyőzés sem, szóval maximum az ember reménykedhet.
- Az nem is annyira rossz arány. És bocs a... felfordulás miatt. - nem is tudom, hogy sikerült-e már elnézést kérnem tőle, de most mindenképpen ideje van, ha eddig még normálisan nem ment. Sejtem én, hogy miattam nem tudott eleget aludni, annyira azért vannak halvány emlékképeim, hogy elég nagy mennyiségű vért sikerült itt szétfolyatni, és nem lehetett kér perc mire eltüntette azt a földről.
- Az van haver, hogy... egész jól áll neked ez az... egész. - mosolyodom el végül, a vállamat az ajtófélfának döntve. Ez most nem csak a túláradó lazaságomat mutatja, hanem azt is, hogy még kell valami támaszték, ami segít, hogy talpon maradjak. De ettől még igaz, tényleg egész jól mutat a kis kölyökkel és bármennyire is nem értek ehhez, de mégis úgy gondolom, hogy sokban hasonlítanak egymásra. Habár, ha jól sejtem, akkor örülne ki, ha a kis Hunter nem lenne olyan kis harcos, vad jellem mint ő. Ez majd kiderül. Az viszont tényleg tény, hogy nem vagyok a toppon és jól jönne az a kávé... nagyon jó jönne!
- Akkor a kávé mindenképpen kell és aszpirinért is elvárom, hogy feltúrd a lakást. - újra összehúzom kissé a szemem, amikor oltári módon hasít bele a fájdalom. Komolyan nem fogom sokáig bírni, jó lesz, ha igyekszünk, bár tudom, hogy nem siettethetem. Egy kölyök öltöztetése, meg... mit tudom én, azért nem két perc, főleg ha épp nincs kedve együtt működni. Amikor viszont Hunter a sérülésem felé nyúl automatikusan lépek hátra. Ez persze azt eredményezi, hogy sikerül kissé elveszteni az egyensúlyomat, amit eddig az ajtófélfa adott, de végül csak nem dőlök el, hanem megtartom magam. Király vagyok!
- Jól van, kitartás haver! - elhúzom a szám, na nem azért, mert kiakaszt a gyereksírás, de most határozottan fájdalmasnak minősül ezzel a fejfájással. Mintha minimum egy sajtreszelőn húzogatnák az agyamat folyamatosan, amíg el nem távolodik a hangforrás. Aztán irány a konyha. Még nem vagyok annyira ismerős itt, de végül csak nem tévedek el nagyon, annyira nem nagy a hely, hogy erre esély legyen. Mégse egy több emeletes hodályban vagyunk. Elérve a célt nagyon nem akarok azért kutakodni, csak pár fiókot húzok ki, de az aszpirin vagy nem itt van, vagy jól el bújt. Szóval marad az, hogy kávét töltök magamnak, legalábbis ha jól sejtem azt találok a pulton lefőzve. Bár nincs sok, de az hogy még újat is készítsek, amikor azt se tudom, hogy mi hol van. Végül csak lehuppanok és az asztalra könyökölve tartom meg a fejem. Határozottan nehéz most, mint Vuknak.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave & Aiden - Azt a rohadt... Dave & Aiden - Azt a rohadt... I_icon_minitime19.01.14 16:12

Meg nem tudnám mondani, pontosan mennyit sikerült aludni, de hogy nem túl sokat, az biztos. Én olyan három órát tippelnék, de a számok nem igazán lényegesek. Pocsékul érzem magam és elég fáradtnak ahhoz, hogy ha csak pár perc csendet kapok, amikor nem kell Hunterre figyelnem, bealszok. Az pedig azért nem lenne túl szerencsés.
- A felfordulás a legkevesebb. Azzal viszont sikerült a frászt hoznod rám, hogy nekem kellett kiszedni a golyót - rázom a fejem, de nem nézek rá közben. Lehet, hogy még mindig neheztelek rá, amiért ilyen helyzetbe hozott. Szívesen segítek én neki, de ehhez akkor sem értek és azzal a tudattal turkálni benne, hogy miattam veszít még több vért... nem akartam én lenni, aki kicsinálja.
De él, igaz? Szóval ezen már felesleges agyalni. Inkább azon morgolódok, hogy Hunter a maradék kis vizet is képes az arcomba fröcskölni. Valahogy nem tudom értékelni, ő bármennyire is jól szórakozik. Tényleg kevés volt az a pár óra alvás, nem tudom, mi lesz még a nap többi részében.
- Ez az egész? Hogy a gatyámból is csavarni lehet a vizet, pedig nem én fürdök? - kérdezek vissza, de persze tudom, hogy pontosan hogyan is érti. A végén azért csak egy hálás mosollyal nyugtázom a szavait. Nem túl sokan mondták eddig. Vagy legalábbis én nem nagyon hittem el, az ő szájából viszont nem hangzik olyan hihetetlenül. Végül is, ez már azzal egyenlő majdnem, hogy jól is csinálom, nem?
- Találsz lefőzve a pulton kávét. Az aszpirin után meg nyugodtan túrj fel pár fiókot. Ha nem találod, majd segítek, csak előbb... - mondom, de nem fejezem be a mondatot. Nem hiszem, hogy szükség van arra.
Inkább Hunter felé irányítom a figyelmem, hogy minél hamarabb rákerüljön a ruha. Bár ne lenne ennyire ellenére a dolog. Már ott tartanék, hogy elkezdek neki könyörögni - nem mintha ez bármit érne -, de persze, hogy oldalra kap, Addy frissen varrt sebe fele. Nem kelelne nagyon nem. Elhúzom a kezét, mielőtt elérne oda. Meg sem lepődök, amikor erre sírással felel.
- Nem állsz sokkal biztosabb lábakon, mint tegnap - jegyzem meg magam sem tudom miért, és megkegyelmezek neki. Menjen csak a konyhába, én addig megnyugtatom a fiam és leteszem pár percre, hogy foglalja el magát nélkülem. Addig legalább meg tudok beszélni Addyvel pár dolgot.
De ez még percek, mire elérek addig, hogy egyedül sétálok a konyha felé. Egyetlen pillantást vetek csak az asztal felé és szó nélkül húzom ki egymás után a fiókokat, majd egy fél levél aszpirint csúsztatok elé és elkezdek lefőzni egy nagy adag kávét. Nekem is szükségem lesz még ma rá. Mikor elkészül, a saját adagommal együtt leülök vele szemben, de nem teszek fel egy kérdést sem. Legalábbis még nem. Nem nyújthatunk túl fényes látványt, de nincs is kinek megjátszani magunkat és azt hazudni, hogy milyen jól is vagyunk.
- Mihez kezdesz most? Ki tudsz mászni a sz*rból, amibe keveredtél? - szólalok meg mégis pár perc után, nagy igyekezettel kerülve a kérdést, hogy pontosan mibe is mászott bele.
- És mielőtt elfelejtem, tisztázzuk - kapok fel a fejem és próbálom megtalálni a tekintetét. - Nem zavarsz, bármikor is jössz erre. Csak ne lőtt sebbel, az éjszaka közepén állíts be mindig, ha lehet - húzom lassú mosolyra a szám, ahogy próbálok legalább egy kicsit kevésbé komoly témát felhozni. Annak ellenére, hogy nekem igenis komoly, hogy ne higgye azt, zavar, mégsem olyan, mintha arról kérdezem, mibe mászott bele.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave & Aiden - Azt a rohadt... Dave & Aiden - Azt a rohadt... I_icon_minitime19.01.14 21:30

Tényleg nem vagyok biztos benne, hogy egyáltalán már elnézést kértem-e tőle úgy igazán ezért az egészért, mert baromi nagy káoszt csináltam, tönkre vágtam az éjszakáját is, szóval... igazából bőven lenne oka, hogy megorroljon rám, de egész jól viselte és még csak ki sem vágott, szóval tényleg jó haver, azt hiszem a legjobb, nem véletlenül jöttem pont hozzá, még úgy is, hogy tudtam, hogy nem biztos, hogy ha betoppanok annak nagyon fog örülni. Bár én nem a fiát gondoltam a legnagyobb problémának, hanem a nőjét, de ő meg mint kiderült nincs is itt.
- Tudom én, hogy jobb lenne, ha csak úgy ki tudnám lökni magamból, de a szuper képességeim még nem aktiválódtak. - fáj a fejem, de annyi erőm már van, hogy megpróbáljam ezt is elviccelni. Azért az elnézést kérő mosolyomból látja, hogy rajta leszek, hogy máskor ne hozzam ilyen helyzetbe, bár ezt most se teljesen az én hibám volt, vagyis egyáltalán nem, csak hát... így jött ki a lépés, kissé rosszul tudom.
- Tudod, hogy értem. - újabb mosoly, bár a kettő között azért egy enyhe szisszenés is helyt kap, amikor belehasít a fejembe a fájdalom és tényleg biztos vagyok benne, hogy tudja, hogy értem. Jól áll neki ez a gyerek dolog, nekem tuti, hogy nem menne, de ő láthatóan már egész jól belejött. Legalábbis nem látok pánikot az arcán és eléggé szakavatottan nyúl minden után, amire épp szüksége lehet. Én szerintem egy hasonló helyzetben, csak ide-oda kapkodnék, mint akinek egy idő után már arról sincs fogalma, hogy fiú-e vagy lány. Aztán már csak bólintok egy aprót. A kávé tuti meg lesz, de a keresgélést most nem biztos, hogy vállalom, vagy legalábbis tuti, hogy nem túl hosszan, annyira sokáig még nem tudnék állni a lábamon, főleg hogy még akkor is kibillenek kissé az egyensúlyomból, amikor hátrébb lépek, mert a gyerkőc a sérülésem után nyúlkál.
- Nem sokkal, de majd alakulni fog ez. - bólintok egészen határozottan, de a hirtelen mozdulatnak hála megint meg kell kicsit kapaszkodnom az ajtófélfában, de aztán már egészen értelmes módon sikerül eljutnom a konyhába. Azért ott nem császkálok sokat. A kávé az hamar meg van, de aztán már nem állok neki sokat kutatni. Addig még kibírom valahogy, amíg Dave megérkezik, bár a fejemet muszáj tartani kissé felkönyökölve, mert amúgy tuti, hogy nem bírnám. És hamarosan meg is jön a felmentősereg, azaz megkapom a gyógyszert! Ujjongani tudnék, ha nem kéne mindenképpen nyugton, csendben és ülve maradnom. Így csak egy hálás mosolyt kap és máris legurítok kezdésnek egy tablettát, de azért biztos, ami biztos alapon magamnál tartom a többit is, vagy legalábbis ott előttem az asztalon, ha szükség lenne rá.
- Fogalmam sincs. - rántom meg kicsit a vállam és azt hiszem láthatja is az arcomon, hogy így van, nem kamuzok. Tényleg nem tudom egyelőre még, hogyan fogok ebből kimászni, valahogy nem akarok ezen agyalni, mert akkor félek, hogy oda jutnék, hogy... sehogy. És nem lenn jó már azon agyalni, hogy vajon hányan jönnének el a temetésemre, ha egyáltalán lenne valaki, aki finanszírozná.
- Jól van, igyekezni fogok egyen túl, ígérem. És... komolyan, mi van az idilli családképeddel? - lehet hogy nem örültem neki, hogy elveszítettem szinte egy jó havert, vagy banda társat, de... valahol drukkoltam is neki, hogy működjön ez az egész. Na nem feltétlenül a normális élet, csak a család. Nem valami frankó, hogy az egyetlen lehetséges pozitív kép is ugrott, ami kialakulhatott volna előttem.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Dave & Aiden - Azt a rohadt... Dave & Aiden - Azt a rohadt... I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Dave & Aiden - Azt a rohadt...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Similar topics

-
» Aiden Fox
» Roxy & Dave - I'm trying
» Dave & Sabrina - Nagytakarítás
» Dave és Jenna - Varratszedés
» Dave&Roxy - The first day

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Roxy és Dave háza-