welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Dave & Aiden - Azt a rohadt... - Page 2 Vote_lcapDave & Aiden - Azt a rohadt... - Page 2 Voting_barDave & Aiden - Azt a rohadt... - Page 2 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Dave & Aiden - Azt a rohadt... - Page 2 Vote_lcapDave & Aiden - Azt a rohadt... - Page 2 Voting_barDave & Aiden - Azt a rohadt... - Page 2 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Dave & Aiden - Azt a rohadt... - Page 2 Vote_lcapDave & Aiden - Azt a rohadt... - Page 2 Voting_barDave & Aiden - Azt a rohadt... - Page 2 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Dave & Aiden - Azt a rohadt... - Page 2 Vote_lcapDave & Aiden - Azt a rohadt... - Page 2 Voting_barDave & Aiden - Azt a rohadt... - Page 2 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Dave & Aiden - Azt a rohadt... - Page 2 Vote_lcapDave & Aiden - Azt a rohadt... - Page 2 Voting_barDave & Aiden - Azt a rohadt... - Page 2 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Dave & Aiden - Azt a rohadt... - Page 2 Vote_lcapDave & Aiden - Azt a rohadt... - Page 2 Voting_barDave & Aiden - Azt a rohadt... - Page 2 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Dave & Aiden - Azt a rohadt... - Page 2 Vote_lcapDave & Aiden - Azt a rohadt... - Page 2 Voting_barDave & Aiden - Azt a rohadt... - Page 2 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Dave & Aiden - Azt a rohadt... - Page 2 Vote_lcapDave & Aiden - Azt a rohadt... - Page 2 Voting_barDave & Aiden - Azt a rohadt... - Page 2 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Dave & Aiden - Azt a rohadt... - Page 2 Vote_lcapDave & Aiden - Azt a rohadt... - Page 2 Voting_barDave & Aiden - Azt a rohadt... - Page 2 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Dave & Aiden - Azt a rohadt... - Page 2 Vote_lcapDave & Aiden - Azt a rohadt... - Page 2 Voting_barDave & Aiden - Azt a rohadt... - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Dave & Aiden - Azt a rohadt...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave & Aiden - Azt a rohadt... Dave & Aiden - Azt a rohadt... - Page 2 I_icon_minitime19.01.14 23:17

Szuper képességek! Oké, most már biztos vagyok benne, hogy összekapja magát idővel, amint aszpirinhoz jut, meg kap egy kis időt igazán ébredezni. Ha már viccelődni képes és olyanok jutnak eszébe, amik a pillanatnyi szánalmas helyzetem ellenére is megmosolyogtatnak, akkor túléli. Talán ennek köszönhető, hogy a következő szavait sem tudom először igazán komolyan venni. Tudom, persze, hogy tudom, hogy érti. De... mi mást mondhatnék? Meg kellene köszönnöm, és elmondani, hogy milyen rohadt jó ezt hallani valaki szájából. Mert tudom, hogy ez azt is jelenti, valamit csak jól csinálok és ezt eddig nem sokszor hallottam. Néha még így is túl bizonytalan vagyok. Most viszont végül egy mosoly jelenik meg az arcomon.
- Tudom haver és... - kezdek bele, de csak egy mosollyal tudom befejezni. Remélem legalább sejti, hogy ezzel a pár szóval mennyit segített nekem. Többre értékelem, mintha ő sikálta volna fel az egész fürdőszobát és tüntetett volna el minden egyes vércseppet. Nem mintha ráhagytam volna ténylegesen a súrolást. Elég egyértelmű, hogy most is alig áll a lábán és az sem nagyon segít, hogy Hunter túl érdekesnek találja a frissen varrt sebet és meg akarja nézni magának. Ahogy az sem, amikor sírni kezd, mert nem engedem neki és elhúzom a kezét, felkészülve arra, ha esetleg Addy nem mozdulna időben.
A lényeg, hogy jobb ha nem az ajtóban állva vár rám. Ha elindul a konyhába legalább kávét biztosan talál magának, amit addig magába tölthet, amíg én leteszem a szobában Huntert pár játék társaságában. Az aszpirint majd én kikutatom neki pár perc múlva, amikor odaérek és már csúsztatok is elég egy fél levéllel.
- Azért ne mérgezd le magad vele - mondom egész halkan, pedig remélem, hogy nem jutott eszébe úgy venni be őket, mint a cukrot. Ő is jól tudja már ha minden igaz, hogy mennyi az, ami még hatásos és segít ahelyett, hogy rontana az állapotán.
Ezért is nincs szükség arra, hogy figyeljem, mennyit vesz be. Inkább a kávéval foglalatoskodok és lefőzök annyit, ami most bőven elég lesz kettőnknek. Egy nagy adaggal ülök le vele szembe és jön az egy percnyi hallgatás. Nem tudom, kérdeznem kellene-e tőle bármit, vagy inkább nem, mert nem akarom tudni a választ. Végül megállapodok saját magammal, miszerint kérdezek, de nem azt, hogy mibe mászott bele.
- Szép kilátások akkor... - jegyzem meg és akaratlanul is elhúzom a szám. - Figyelj, ha valamennyit tudok, segítek, csak... nem mehetek veled vagy ilyesmi - ismétlem el, amit végül is tegnap már tisztáztunk, de úgy érzem, most is el kell mondanom. Végül is, ha csak valami egyszerű verekedésről van szó, esetleg meg kell leckéztetni valakit, akkor ott vagyok. Annyi belefér. Csak nem akarok túlzottan belemászni.
- Remélem is, különben én csinállak ki - villantok egy mosolyt annak ellenére, hogy ez nekem igenis komoly dolog. Nem akarom, hogy azt gondolja, zavar. Azért, mert lett egy fiam, még nem fogok róla elfeledkezni. Csak változnak a dolgok és itthon iszunk meg egy sört, nem az útszélén üldögélve, balhét keresve.
- Hogy? - kapok fel a fejem, ahogy elmerülök egy percre a gondolataim tömegében. Azt hiszem, hallottam a kérdést, de meg kell győződnöm róla, hogy tényleg jól értettem.
- A nők nem igazán csípik, hogyha a pasijuk fegyvert rejteget a ruhái között - válaszolok, most először nem kertelve arról, hogy mi is történt. - Puszta önvédelem... vagyis inkább őket akartam védeni, de... elég csúnyán összevesztünk. Elcuccolt, belőlem meg hétvégi apuka lett - vonok vállat, mintha semmiség lenne. Tény, hogy ennyi idő után már megszoktam a rendszert, mégsem mondanám, hogy komolyan semmiség.
Ezek után viszont hallgatok egy sort. Kivételesen nem a saját sztorim köti le a figyelmem. Valami mocorog mélyen az agyamban és arra késztet, hogy csak kérdezzek rá arra, amire nagyon nem akartam. Végül kis vívódás után megadom magam neki.
- Na jó, mi a fene történt veled? Mibe tenyereltél bele? - csúszik ki a kérdés a számon, majd szinte azonnal a következő. - És hogy segítsek?
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave & Aiden - Azt a rohadt... Dave & Aiden - Azt a rohadt... - Page 2 I_icon_minitime21.01.14 14:11

Azt hiszem még a halálos ágyamon is képes leszek viccelődni, már ha ágyban halok meg, bár valahogy ezt nehéz magamról elképzelni. Ez az ágyban párnák közt dolog igazán nem illik az én életvitelembe. Lehet, hogy egyszer majd megváltozom, de valahogy nem látok rá most túl sok esélyt. Sokkal reálisabb, hogy egy árokban végzem majd sárban és vízben ázva... de azt hiszem ezt a jövőképet nem pont most kell mélyebben átgondolni. Azt hiszem tényleg úgy gondolom, hogy igenis jól áll neki ez az egész, legalább valahogy úgy mennek neki a dolgok, legalábbis amennyire én laikusként fel tudom mérni. Nem fogom az egekig magasztalni, de ha a fia már jobb szülőt kap a személyében, mint az enyémek, akik leléceltek, akkor máris sokkal jobb élete lesz és azt látom Dave-en, hogy szeretne ennek megfelelni.
- És én vagyok a legjobb fej, tisztában vagyok vele. - vigyorodom el. Ez még megy, az arcom funkcionál, csak a többi rész nem teljesen, mert azért a lábamon még mindig nem állok olyan stabilan, mint ahogyan szeretnék és erre az is rávilágít, amikor Hunter nyúltál, én pedig hátrébb rebbenek, vagy inkább tántorodom, azt hiszem ez jobb kifejezés. Azt viszont határozottan értékelem, hogy a sírni kezdő gyereket elviszi a közelemből, mert akkor még a végén tényleg szét találna robbanni a fejem.
- Persze, ne aggódj nem itt fogom magam halálra gyógyszerezni. - dobok be kezdésnek egyetlen szemet a számba, amikor visszaér a konyhába és kisegít. Aztán persze le is öblítem a kávéval. Ha kelleni fog, akkor maximum még magamhoz veszek valamennyit, de itt a fő lényeg most a kávé, meg persze, hogy üljek és a szédülés se zavarjon bele a beszélgetésbe. Megvárom, amíg ő is leül és őszintén nem tudom először, hogy mit is válaszoljak a kérdésre. Őszintén mondjam, hogy fogalmam sincs, hogy hány nap van még vissza az életemből? Lehet, hogy el kéne tűnnöm, egy időre, de... rohadtul nem akarom itt hagyni Vegast, már egészen jól megszoktam.
- Nem akarlak belekeverni, nem azért jöttem. Neked már van vesztenivalód... nekem nincs. - megrántom kicsit a vállam. Így is van szerintem. Ha nem úszom meg a következő napokat, akkor hát nem úsztam meg, de neki itt a fia, ő nem teheti meg, hogy olyasmibe mászik bele, ami most túl nagy falat lenne. Engem meg amúgy is ki a frász hiányolna? Pár haver, aztán ennyi, de ők is elég könnyen túllépnek egy ilyen kis marha elvesztésén, mint én vagyok nem?
- Állj be a sorba haver. - mosolyodom el a nagy fenyegetőzésére, de értem én, hogy mit akar ezzel. Jöhetek, ha szeretnék, de a fene se tudta, hogy gallyra ment ez a nagy családi idill, amit próbált kialakítani. Abba meg igazán nem kellett volna bezavarnom, hiszen kétlem, hogy a nője örült volna a régi balhés alakok beállításának, mint amilyen én is vagyok. Az viszont érdekel, hogy egyáltalán mi történt, bár persze nem köteles nekem kitálalni minden részletről.
- Oh, hát sajnálom haver. Pedig totál logikus a te múltaddal... bár lehet, hogy jobb lett volna valami riasztó rendszer, vagy valami tuti házőrző, bár azokat mi tudjuk a legjobban milyen könnyen ki lehet játszani. - eresztek meg egy cinkos mosolyt, hiszen nem egyszer előfordult már, hogy a nagy házőrzőt egy sima hamburgerrel le lehetett szerelni, bár tény, hogy ha egy kutyát rendesen megnevelnek, akkor nem eszik meg olyan kaját, ami egy idegentől van. Azért persze tényleg sajnálom, hogy így alakult, pedig sejtem én mennyire igyekezett.
- Haver... - húzom el a számat. Nem igazán akaródzik elmondani neki a részleteket még akkor se, ha tényleg nem tudom, hogy ki másra támaszkodhatnék, de nem akarom belekeverni, nagyon nem. - Lehet, hogy elég, ha egy kis időre eltűnök és kész. Ez a pasas csak egy... valami piti drogkereskedő azt hiszem, de elszúrtam... nem kicsit és nincs meg az anyag. Lehet, hogy tényleg jobb, ha elhúzok egy időre. - bólintok végül, mint aki épp most tárgyalta le magával, hogy mi is lenne a teendő és persze folyamatosan a kávém maradékát nézem, mintha az tényleg olyan érdekes lenne.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave & Aiden - Azt a rohadt... Dave & Aiden - Azt a rohadt... - Page 2 I_icon_minitime21.01.14 16:03

Nem tudom, miért örülök ennyire ennek a pár szónak, amit mond, de így van. Az viszont már teljesen egyértelmű, hogy miután én úgy birkózok meg a szavakkal és ő válaszol, már nem bólinthatok csak úgy.
- A legőrültebb és a legjobb - mondom majdnem nevetve, ahogy egy pillanatra felnézek rá. Ezután viszont már a fiamé a figyelmem. Minél hamarabb el akarom tenni, hogy lefoglalja magát, amíg én megbeszélek pár dolgot Addyvel. Persze csak szigorúan azután, hogy kikeresem neki az aszpirint, és főzök egy nagy adag kávét, hogy neki is legyen ráadásnak, ha kellene.
Most viszont jöhetnek a kérdések. Arról persze még most sincs fogalmam, hogy hogy is kellene feltenni őket. Nem, még mindig nem akarok belekeveredni a dolgaiba. Egyszerűen csak nem tehetem, mert már nem csak én vagyok. Nem gondolkozhatok úgy, hogy lesz, ami lesz. Bármennyire is nehéz megállni, nem mondhatok semmit a szavaira. Pedig jó lenne valamivel biztatni. Ő is veszíthet, csak... lehet, hogy a rohadt kevés alvás teszi, de csak hallgatok. Mikorra talán képes lennék bármit kitalálni, már továbblépünk.
- Szóval hiába a több év barátság, a sor végére teszel. Csak ennyit érdemlek? - csúsznak ki a szavak, hiszen itt már túl könnyen jönnek. Közben mosolyogva rázom a fejem és motyogok magam elé, mintha ezzel tényleg vérig sértett volna.
Akkor persze már nem mosolygok, amikor arról kérdez, hogy mi történt az egész család dologgal. Eddig még senkinek nem mondtam el, hogy pontosan mi is a helyzet. Neki viszont gondolkodás nélkül.
- Riasztó... lehet, hogy hatásosabb lett volna, de... - vonok vállat, ahogy egy pillanatra elgondolkozok, majd inkább a mondat másik felére is válaszolok. - Tuti házőrző. Van egy régi ismerős a hátsó udvaron. Miatta is állt a balhé, mikor idehoztam. Nem hiszem, hogy akár egy hangját is hallottad volna - mondom, de eszemben sincs elárulni többet Jackről. Ha látja, talán ő is rájön, kit is hoztam. De az újabb magyarázkodással fog járni és abba tényleg nincs kedvem beavatni most, hogy ahol Jack volt, ahova nem egyszer törtünk be az egész bandával, azok a nagyszüleim. Nem tudom, pontosan miért, de ez most tényleg túl nagy erőbedobást igényelne.
Nem mintha az sokkal könnyebbnek tűnne, hogy segítsek neki. Minden eddig agyalással töltött órát a kukába dobok és csak rákérdezek, hogy mibe keveredett. Az még nem jelenti azt, hogy be is kell szállnom a buliba és feltenni mindent egy lapra, nem? A szavai viszont elhallgattatnak. Próbálom kitalálni, hogy mi legyen. Az szóban sem jöhet, hogy nem próbálok neki segíteni, csak... nem úgy, hogy ott állok mellette a sikátorban, farkasszemet nézve pár fegyverrel.
- Vagy drog vagy pénz. Ezt szokták kérni, nem? - kérdezek rá, biztos, ami biztos alapon, amikor kezd kirajzolódni a nem is olyan veszélyes tervem. Neki pénz kell valahogy a semmiből, hogy tisztázza magát. Bármilyen furcsa is, ahhoz nem muszáj bankot robbantani.
- Tudok adni. Bármennyi is kell, meg tudom neked szerezni, aztán majd... törlesztesz pár ital formájában. Vagy bemutatsz valami szuper csajoknak, hogy nekem is legyen egy hármas élményem - húzom vigyorra a szám és próbálom megragadni azt az apró esélyt, hogy kérdezés nélkül rábólint és elfogadja a segítségem.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave & Aiden - Azt a rohadt... Dave & Aiden - Azt a rohadt... - Page 2 I_icon_minitime21.01.14 19:18

Tudom én, hogy bír, még annak ellenére is, hogy tegnap ki kellett szednie belőlem egy golyót és a horkolásom miatt jó eséllyel nem aludhatott az ágyában. Én pedig azért mindig is igyekeztem jó haver lenni, ha ez nem is sikerül mindig száz százalékosan, de az utóbbi időben is azért koptam le róla egy kicsit, mert úgy voltam vele, hogy neki az úgy lesz a jobb. A kávé viszont életmenő, meg az aszpirin is, amit végül ő keres meg nekem. Oké cuki a kölyke, de most jobb nyugodtan lenni nélkül, a fejfájásomnak is jót tesz, ha egy kicsit csönd van és békében iszogathatom a kávémat is. Remélem a gyógyszer is hamar hatni fog és akkor nem robban szét a fejem túl hamar.
- Eddig meg még épp, hogy nem is akartad tudni, hogy mi történt nem haver? - rázom meg a fejem, de persze szélesen mosolyogva. Ismerem már őt elég régóta ahhoz, hogy tudjam mit és mikor hogyan ért. Nem bántódik meg azon, hogy nem akarom belekeverni a bajaimba, főleg amikor tudom, hogy pont hogy értelmes életet próbál magának összerakni, vagy legalábbis eddig próbált. Az viszont tényleg hülye ötlet volt, hogy pisztolyt hozott haza, ha tudta, hogy a nője ettől besokall. Azért annál sokkal jobb ötletek is vannak arra, hogy biztonságban tudja a családját, erre még én is rájöttem volna, bár persze a magunk fajták szeretik maguk megoldani a húzós dolgaikat, ez is igaz. Eléggé sokat kellett önállónak lennünk ahhoz, hogy ez ne legyen kérdés.
- Hát akkor ezt szépen elcseszted haver és nem próbáltad meg... hát mit tudom én visszaszerezni? Vagy... mostmár jó lesz így? - jó gondolom ez hülye kérdés, de még elég másnapos vagyok ahhoz, hogy feltehessek ilyen hülye kérdéseket is, ha arról van szó. Az említett állat hangjára viszont már érdeklődve pillantok rá. - Na szóval kutya van, bár nem lehet valami tuti, ha egy vakkanást se hallottam. - mosolyodom el kicsit. Ilyen célra tényleg csak olyan állat jó, aki annyira jól van nevelve, hogy ihaj. Egyébként semmit nem ér az egész, de nem kérdezgetem jobban. Amúgy is szimplán arra jutok, hogy vett valami béna dögöt, aki úgy fest, hogy nem lett rendesen kiképezve, ha egyszer nem hallani belőle az ég világon semmit se. Arra viszont tényleg nehezen szánom rá magam, hogy beszéljek neki arról, mi is történt velem, hogy mibe keveredtem. Egyszerűen nem akarom belerángatni, mert túl jól alakul neki ez a család dolog és mégse hozhat a fiára valami nyavalyás szemétládákat nem?
- Igen valahogy úgy, de sejtelmem sincs, hogy csak úgy ki lehet ebből szállni... - A legnagyobb gond itt ez, hogy nem tuti, hogy az a pasas csak úgy hagyja, hogy kiszálljak, no meg... nem tudom, hogy ki akarok-e szállni. Ha ez lesz, akkor mit lesz később? Hogyan tudok tovább lépni, vagy hogy lesz belőlem valami bármikor is? Fogalmam sincs, pedig szeretném, nem akarok mindig egy elcseszett utcakölyök lenni, aki soha az életben nem léphet tovább!
- De haver... neked se lehet könnyű így a gyerekkel, szóval... - visszakozom persze hamarosan, de attól félek, hogy tényleg nem lesz más lehetőség, mert én nem tudom összeszedni a pénzt. Kétlem, hogy jogom lenne megkérdezni, hogy ő hogyan oldja meg, ezért nem is teszem végül, csak lassan bólintok egy félmosollyal a szám sarkában. - Hát a csajokat elintézhetem, de... már ennyire kijöttél a formából, neked nem megy? - egy kis piszkálódás azért csak belefér nem? Azért nem úgy ismerem, mint aki nem tud felhajtani magának egy csajt, ha nagyon akar. Vagy tényleg kijött a formából csak azért, mert... fix kapcsolata volt egy ideig?
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave & Aiden - Azt a rohadt... Dave & Aiden - Azt a rohadt... - Page 2 I_icon_minitime21.01.14 19:41

Tudom én is jól, hogy veszettül nem akarok ebbe az egészbe belemászni. Mégis győz a vér, vagy a barátság, vagy nevezhetjük bárhogy. Nem akartam tudni, mégis megkérdezem, de mielőtt túlzottan belemásznánk, úgy tűnik, nekem kell válaszolnom pár kérdésre.
- Ekkora hülyének nézel? Hajtottam, mint a fene, de semmit nem ér. Örülök, hogy azt sikerült elérnem, hogy Hunter itt lehessen hétvégente - magyarázom és úgy kell emlékeztetnem magam, hogy nincs formában, szóval azért kérdezett ekkora baromságot. - De most már jó így - teszem hozzá valamivel halkabban és sokkal nyugodtabban. Azt sem tudom, miért húztam fel magam azon az egy kérdésen. Ráfogom a fáradtságra és le van tudva.
Inkább törődök a következő kérdésével. Jack. Tényleg öreg már, de nagyiéknál jól védte a házat annak ellenére, hogy mi könnyedén kijátszottuk. De erről nem akarok túlzottan beszélni. Az már más kérdés, hogy így is kicsúszik pár szó a számon.
- Jó kutya ő, csak... ismer téged, aztán biztos tudta, hogy ilyenkor hallgatni kell - védem Jacket, apró mosollyal, és inkább nem gondolok bele abba, hogy elég nagy eséllyel ez még több kérdést szül. Most az egyszer nem lenne rossz, ha elnyomná annyira a másnaposság, hogy ne tűnjön fel neki különösen semmi és ne kérdezgessen.
Ez viszont nem jelenti azt, hogy nem tehetem fel én a kérdéseimet. Annak ellenére, hogy nem akarok belemászni és mindent kockára tenni, még talán tudok segíteni. Talán. Nem olyan módon, ahogy eddig, de a segítség az segítség, nem?
- Ki akarsz egyáltalán szállni, vagy csak a következő golyót akarod elkerülni? - kérdezek rá nyíltan és igyekszem nem azzal foglalkozni, hogy arról beszélünk, hogy az egyik legjobb barátomból piti díler lett. Ez most nem olyan lényeges. A fő, hogy szeretnék segíteni megmenteni az életét... legalábbis pár bordáját biztosan.
- Ha látszik, ha nem, de gazdag vagyok valamilyen szinten. Csak... elég bonyolult - dörzsölöm meg a tartóm, de továbbra sem megyek bele részletekbe. - Szerinted  annyi év után a zsebemből rántottam ki egy házra valót? - teszem fel a következő kérdést, apró mosollyal a szám szélén. Az már biztos, hogy meg fogom győzni, fogadjon el pénzt. Az már kérdés, hogy mindezt én hogy fizetem majd vissza nagyiéknak. Mert a "csak úgy adják" verzió továbbra sem jöhet szóba. De majd megoldom. Idővel.
- Biztos, hogy piszkálódni akarsz? - vigyorgok rá, miután kiittam az utolsó korty kávét is és elindulok a mosogató felé. Ennek ellenére, gyorsan irányt váltok és inkább felé közelítek, hogy teszteljem, milyen gyorsan húzódik el, ha a golyó helye felé akarok bokszolni.
- Bárkit megkapok, akit szeretnék, de tartozol nekem, úgyhogy... minek strapáljam magam, ha van házhoz szállítás? - jelenik meg egy újabb mosoly az arcomon, ahogy ellépek tőle és ezúttal tényleg a mosogatóban végzi a kávésbögre.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave & Aiden - Azt a rohadt... Dave & Aiden - Azt a rohadt... - Page 2 I_icon_minitime21.01.14 21:44

Kissé hátra is hőkölök és persze határozottan összeszorítom a szemem, amikor kissé megemeli a hangját. Oké értem én, hogy felhúztam kicsit, de így viszont... szét fog robbanni a fejem záros határidőn belül.
- Jól... jóóól van! - emelem meg a kezeimet is magam előtt védekezően. Nem akartam én piszkálni, meg persze hogy ez egy hülye kérdés volt, csak hát kibukott belőlem, ami bőven betudható annak, hogy nem vagyok teljesen a toppon. Hasogat a fejem, úgy leittam magam tegnap, hogy ihaj és még szinte frissnek mondható a varrás is az oldalamon. Nem vagyok teljesen a toppon, ami azt hiszem érthető. Azért értékelem, hogy végül lenyugszik, főleg mert nem akarom én nagyon kiborítani, mégis csak segített nekem, nem igazán lenne szép tőlem. A kutya viszont már érdekesebb téma, attól talán nem húzza fel magát ennyire. Viszont mégis megakad a figyelmem azon a pár szón.
- Ismer engem? - ráncolom kissé a homlokom. Oké, sok kutya ismer, elhozott egyet azok közül a menhelyről, ahol egyszer jártunk, vagy... egy dögöt valamelyik háztól? Az tisztára fura lenne, de végül is. Hát a fene tudja, annyi agyam nincs most hogy ezt bővebben átgondoljam, simán megteheti, hogy nem is válaszol, vagy csak bólint és nem fogom tovább feszegetni. Főleg, ha azt nézem mellette, hogy arról beszélünk megélem-e a holnapot, vagy a következő pár napot, hetet. Azt hiszem ez most jóval fontosabb téma.
- Nem tudom haver... fogalmam sincs, hogy mivel lehetne nagy pénzt szakítani. Én is olyan házban akarok élni, mint... tudod, mint az a pasas, a sorozatgyilkos. - hiába nem hallja senki, de az utolsó szónál mégis csak lehalkítom a hangom. Nagyon szeretném, ha az életem valamerre elmozdulna, de az is tény, hogy túlságosan veszélyes alakok közé keveredtem és én még mindig nem vagyok ehhez elég komoly. Még mindig csak egy kölyök vagyok, a piti balhékkal, aki a szórakozást keresi, és fogalmam sincs, hogyan lennék képes máshogyan viselkedni és persze tény és való, hogy az alvilági élet senkinek sem ígér hosszú életet, csak a fejeseknek.
- Hogy... mi van? - oké azért ez nagyon új infok, nem csoda, hogy finoman szólva is meglepődöm, főleg hogy ez ilyen lazán közli velem. Hogy gazdag valamilyen szinten... A kérdésre persze teljesen jogos, de őszintén szólva nem gondoltam én ezt így át.
- A jó ég tudja, azt hittem, hogy... örökölted, vagy franc se tudja. - lehetett rá magyarázat, én meg nem is kérdeztem, de az hogy valamilyen szinten gazdag akkor se jutott volna eszembe. Tudom én hol lakott még nem is olyan régen és azt is, hogy mikbe keveredtünk együtt, meg mikor volt még az is nehéz, hogy piára pénzt szedjünk össze, és azt is úgy kellett lenyúlni a boltból. Erre meg... hát csoda, ha úgy nézek rá, mint aki kb. szellemet lát?
- Unatkoznál, ha nem piszkálnálak időnként. - mosolyodom el, de persze hogy azonnal hátrébb húzódom, amikor megpróbál a sebem felé közelíteni. A hirtelen mozdulatnak hála csak kis híja, hogy nem borulok fel úgy ahogy vagyok székestül, de végül csak sikerül megfékezni a billegést. De végül elmosolyodom, azt hiszem ez jó üzlet, csak tényleg azt kell kitalálnom, hogy mi lesz utána, és arról még sejtelmem sincs.
- Szóval két nőt akarsz... van kívánság, hogy milyenek legyenek? - na nem azt mondom, hogy olyan nagy tartalékaim vannak, hogy bárkit előkapok, de ha arról van szó, hogy így törlesszek, akkor végül is igyekezhetek, hogy tényleg a kedvébe járjak.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave & Aiden - Azt a rohadt... Dave & Aiden - Azt a rohadt... - Page 2 I_icon_minitime22.01.14 15:50

Nem akartam én megemelni a hangom. Fogalmam sincs, honnan jött a hirtelen harag, amivel válaszoltam neki, de a következő pillanatban már egy bocsánatkérő mosolyt villantok. Annak ellenére persze, hogy akár csak egy fokkal is jobb lenne a hangulatom. Most már újra csak az jár az eszembe, hogy vajon tényleg megtettem-e mindent. De aztán rájövök, hogy nincs értelme ezen agyalni. Túl vagyok rajta, lesz majd más. Hunter pedig ugyanúgy a fiam továbbra is, nem számít, hogy nem látom minden nap. Vagyis számít, de... Áh, ez nem vezet semmi jóra, szóval inkább befejezem és áttérek Jackre.
- Aha - tudom le ennyivel, most már valamivel szélesebb mosollyal. Ha jobban érezné magát és nem úgy nézne ki, aki egy sokad napos hulla, akkor talán elgondolkodnék azon, hogy mégiscsak beszámoljak neki mindenről, de így nem teszem. Majd egy következő alkalommal.
- Tudom, de ha kinyíratod magad, akkor tuti lesz olyan házad. Ésszel kellene, csak... - na jó, hamar belátom, hogy ebből semmi értelmes nem sülhet ki. Tudom én is, hogy rendes melóval és tisztességesen semmire nem lehet vinni.
- Felejts el, nem mondtam semmit - javítom ki magam az előző összevissza beszéd után. Amúgy sincs jogom beleszólni, hogy éli az életét és mivel próbál feljebb jutni. Az már más kérdés, hogy nem akarok a temetésén ácsorogni, szóval ajánlom neki, hogy életben maradjon. Neki mondom, hogy ésszel másszon bele mindenbe, erre én vagyok az, aki gondolkodás nélkül beszél. De most már mindegy.
- Nem örököltem, vettem. És... elég bonyolult sztori. A lényeg, hogy a... rokonok elég szép kis villában laknak és... szóval segítenek, ha kérek - próbálom nagyjából összefoglalni, de lehet, hogy elég értelmetlenül sikerül csak. Majd egyszer elmondom neki a teljes sztorit, de nem most fogok majd bele. Arról viszont minden gond nélkül lehet szó, hogy agyatlan piszkálódásba kezdünk. Ez már mind a kettőnknek könnyen megy.
- Hát persze. Unatkoznék, ha nem látnám a hülye fejed - vigyorgok, biztos távolságra állok tőle. Az egyetlen komoly dolog már ez után, amikor megkérdezi, milyen nőt is kérek.
- Szépek és eszméletlen szexik - szélesedik ki szinte fájdalmasra már a vigyor az arcomon. Több kikötésem tényleg nincs. Tudja ő, hogy kikkel lennék elégedett, nem kell részletes leírást adnom. Ezek után már én váltom még komolyabbra a témát. Muszáj visszatérni kicsit...
- Mikorra kell a pénz? Holnap... vagy jobb lenne ha még ma letudnám? - nézek rá kérdő tekintettel és már azt tervezgetem, hogyha ma van rá szükség, akkor Hunterrel együtt kell pakolnom és elmenni a nagyiékhoz. Ahol majd jönnek a kérdések, hogy mi is van velünk. Kemény menet lesz mindent megmagyarázni. Lehet, hogy nem számít a véleményük, mégis tudom, hogy engem fognak hibáztatni. Ami rendben van, mégis...
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave & Aiden - Azt a rohadt... Dave & Aiden - Azt a rohadt... - Page 2 I_icon_minitime22.01.14 20:53

Én igazából tökéletesen meg tudom érteni, ha pipa rám, én is az lennék a helyében, maximum épp így vezette le a tegnapi dolgokat. Simán meg tudom érteni, főleg hogy tényleg marhaságot kérdeztem. Tuti, hogy megpróbálta helyrehozni a dolgokat, én pedig igazán rájöhettem erre, ha nem ittam volna tegnap olyan sokat, mentségemre legyen szólva legalábbis. De az a lényeg, hogy jól van, mármint már nincs maga alatt láthatóan. Azért persze van egy cseppnyi bűntudatom, hogy nem voltam mellette, hogy kihúzzam a kátyúból, azt kellett volna tennem igaz? Itt kellett volna lennem és nem a hülye balhékat keresni, amivel csak neki okozok fejtörést. Azt hiszem azért is nem kérdezek rá a kutya kérdésre, mert most sokkal inkább a saját gondolataim kötik le a figyelmemet, mint az a tény, hogy ismerem ezt a kutyát. Arra sok lehetőség van és nem az jut azonnal eszembe, hogy minden bizonnyal az kutya... a nagyszüleié, akik mellesleg baromi gazdagok. Ez egyszerűen irreálisnak tűnik.
- Tudom haver... - sóhajtok egy aprót, de aztán csak megrázom a vállam. Tudom én, hogy okosan kell, de ha egyszer nem megy? Nem vagyok én ebben annyira jó, akármennyire is igyekszem. Nem kéne kinyíratni magam, csak hát nem vagyok annyira körültekintő és figyelmes, hogy jól is menjen nekem egy nagyobb meló. Csak akkor ha ezt elfogadom, akkor... nincs is értelme bármit próbálni, akkor el kéne fogadnom, hogy ez az élet jutott, ami van, és... na azt nem szeretném.
- A végén még át kell gondolnom, hogy ismerlek-e egyáltalán... - nem fogom faggatni, ha akar, akkor majd mesél nekem erről, de akkor se vágom, hogy mi van. Rokonok, meg villa, meg gazdagság. Azért azt hiszem érthető, ha nem nagyon vágom az egészet és baromi új az info. Azért tényleg örülnék, ha valamikor elmesélné, még ha nem is most fogom kirángatni belőle a szavakat. Mégis csak az egyik legjobb barátomról van szó, akiről eddig azt hittem, hogy baromi sok mindent tudok, erre most derül ki, hogy a nője elhagyta és hogy nem mellesleg egészen gazdag.
- Tudom, túlságosan oda vagy értem. - mosolyodom el végül, és mondjuk tényleg jogos, hogy ismerem már annyira, hogy tudjam, milyen nő is kell neki, habár most a fenti új infok pont ezt cáfolták meg. De attól még a nők terén csak nem változott az ízlése igaz? Legalábbis remélem. Mondjuk kétlem, hogy olyat tudnék neki hozni, aki nagyon nem lenne az ínyére, főleg ha a gyereke anyja lelépett egy ideje, akkor igazán ki lehet már éhezve.
- Jól van, megoldom majd, de akkor te most már egy ideje... mikor ment el a nőd? - hát a fene tudja, hogy ha egy ideig próbálta visszahódítani, meg ha jól emlékszem arról volt szó, hogy már akkor se klappolt minden testileg közöttük, amikor a gyerek megszületett. Azt hiszem gyorsan gondoskodnom kell valakiről, hogy rendben legyen, az nem egészséges, ha túl sokáig hever itt parlagon.
- Biztos nem lesz neked ebből nagy bajod? De azt hiszem leginkább ma... bár ha eltűnök kicsit, akkor holnapig meg tudom oldani. - maximum kicsit bepipulnak, de ismerek pár helyet, ahol köddé lehet válni. Hülyén jönne ki, ha siettetném.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave & Aiden - Azt a rohadt... Dave & Aiden - Azt a rohadt... - Page 2 I_icon_minitime22.01.14 21:32

Bármilyen őrült életet is éltem... bármilyen őrült életet él ő továbbra is, attól még nem muszáj kinyíratnia magát. Szükségem van egy olyan jó haverra, mint ő, szóval igazán figyelhetne magára. Persze mindezt nem mondom ki hangosan. Az ő élete, az ő döntése. Tud vigyázni magára, ha akar. Remélem. Most már tényleg nem tudok neki túl sokat segíteni. Nem állhatok ott mögötte, hogy védjem a hátát meg azt a hülye fejét, de még így is próbálok mindent megtenni, hogy kimásszon a sz*rból, amibe keverte magát. Előtte viszont úgy tűnik, nekem kell magyarázkodni. Miért nem hallgattam és mondtam azt, hogy csak tudok szerezni pénzt és kész?
- Na ne már, haver! Ugyanaz az ember vagyok, csak van egy rész, amiről nem beszéltem. Amivel én sem néztem szembe jó ideig. De majd elmagyarázok mindent. Csak nem most. Az azt hiszem túl sok lenne a fejednek - próbálok valami mosolyt varázsolni az arcomra és nagyon remélem, hogy megérti. Attól még ismer. Kihúztuk már egymást a bajból. Ott volt mellettem minden baromságban és fordítva. Ismeri az egész sztorit apámról... Ismer!
- A fenébe, most rájöttél a nagy titkomra! - kapok a szívemhez, mintha ennyire sokkolt volna a felismerése. De egy perc csak az egész szerepjáték, már ülök is le újra vele szembe, vigyorogva. A kérdésére persze elkomolyodok, de már nem rontja el annyira a kedvem egy ilyen téma, mint régebben. Megtanultam megbirkózni a gondolattal. Főleg, hogy azért javult a helyzet. Nagyon is.
- Egy ideje... Pár napja kötöttem egy szépséggel egy nagyon is előnyös.. megállapodást, szóval nincs baj. De a hármas az hármas - ismerem el egy apró bólintás és egy mosoly kíséretében. Elég jó kedvre derít már az is, hogy felidézem azt az estét. Ez persze nem azt jelenti, hogy nem tűnik el a mosolyom, amikor még régebbre kell visszaemlékeznem.
- Pár hónapja. Pontosabban... talán fél éve - mondom, de elég bizonytalan vagyok, hogy pontosan mennyi is. Eleinte még nap szerint tartottam számon, hogy mikor is csúszott szét az egész életem, de mára már megtanultam vele élni és beláttam, hogy így sem olyan rossz. Azóta nem számolom az eltelt időt.
- Az egész pár nappal azelőtt volt, hogy vissza akartam menni. Abban a házba, a gyilkosunkhoz. Kellett valami, ami elvonja a figyelmem - magyarázom még is meg valamivel jobban. Magam sem tudom, ezt miért teszem hozzá. Talán azért, hogy még jobban meggyőzzem arról, ismer. Hiszen ezt is csak neki mondom el. Ahogy az igazi okot is, ami keresztbe tett a nagy, család dolognak.
- Biztos, hogy nem baj. Bízd rám a pénz dolgot. Te csak ne felejts el majd törleszteni pár héten belül - mosolygok, majd egy pillanatra elgondolkozok a válasza hallatán. Ma. Ma kellene fognom Huntert és meglátogatni a nagyiékat. Komolyan nem sok erőm van ma ehhez, de persze, hogy meg fogom tenni.
- Megoldom ma. Este feléd megyek és beadom a pénzt. Vagy... szeretnél velem jönni pár óra múlva mondjuk? - adom meg végül neki a lehetőséget, hogy döntsön. Az az egyszerűbb, ha csak beadom neki a pénzt hazafelé. De az is egy lehetőség, hogy jön velem. Velünk. És útközben el tudom mondani neki a teljes sztorit. Elejétől a végéig. Hogy biztos lehessen abban, ettől még ismer.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave & Aiden - Azt a rohadt... Dave & Aiden - Azt a rohadt... - Page 2 I_icon_minitime23.01.14 20:12

Azért akárhogy is, de most új infokat kaptam és oké tudom én, hogy attól még ismerem, meg a közös múlt nem vész el, és rengeteget tudok róla, de szerintem neki is meglepő lenne, ha mit tudom én azzal állítanék be, hogy kiderült vannak élő rokonaim és fenemód gazdagok, amikor tisztában van vele, hogy még csak a szüleimet sem ismerem. Persze azért a szavaira elmosolyodom, hiszen akármennyire is mostanában nem toltam a képem a háza tájára, attól még nagyon jó haver és eszem ágában sincs megbántani még véletlenül sem.
- Jól van, tudom én... csak ez most akkor is baromira meglepett. De, ha még egy jó ideig élek, akkor leülünk sörözni, ha épp nincs más dolgod és mindent átbeszélünk oké? - tényleg nem vagyok a toppon, hogy mindenbe részletesen belemenjünk. Egyszerűen még mindig annyira hasogat a fejem, hogy leginkább annak a közelében vagyok, hogy jó, hogy nem robban el, szóval tényleg nem tudnék minden információt megemészteni, de attól még mindenképpen tudni akarom, hogy mi ez az egész gazdag kölyök vagyok, csak nem tudtam róla duma. Végül persze elvigyorodom, hiszen tudom én, hogy mennyire oda van értem, mint ahogy én is hasonlóképpen vagyok vele, persze csak normális haveri keretek között, nem kell itt semmi rosszra gondolni. Aztán persze felszökik kissé a szemöldököm, hogy milyen szépségről is van szó.
- Áh, szóval magadtól is fel tudsz hajtani valakit... még nem rozsdásodtál be teljesen, ez jó hír! Na és milyen megállapodást? Ne mondd, hogy akkora mázlid van, hogy... csak szex és semmi egyéb? - őszintén azért ez ritka. Mármint oké egy éjszakás kalandokra lát lehet venni egy-egy csajt, mert épp kirúg a hámból, vagy mit tudom én, de azért az még nekem se jött össze, hogy olyat találjak, aki mondjuk ezt huzamosabb ideig bírja csak úgy, és egy idő után nem akar valami többet, meg komolyabbat, amitől mondjuk az én hátamon elvből feláll a szőr. Nem vagyok egy könnyen elkötelezhető típus az az igazság.
- Értem, azért tényleg sajnálom, hogy nem jött össze, de... ilyenkor mindig olyasmit szoktak mondani, hogy akkor tuti nem ő volt a megfelelő igaz? - óvatosan pillantok rá, mivel őszintén szólva nem vagyok annyira jó az ilyen vigasztalgatásokban. Pont én, akinek nem nagyon volt még igazán tartós kapcsolata, maximum pár hetes rövid kis szösszenetek. Nem igazán tudok olyat mondani, ami ér bármit is, főleg mert láthatóan már túl van rajta, és megoldotta magától is. Oké, azért egy kicsit valahol mélyen pocsékul érzem magam, hogy nem volt itt közben, de a fejfájás szerencsére most mindent tompít, többek között ezt is.
- Ne félj, nem is hagynák, hogy elfelejtsem. - húzom el a számat. Az a tegnap esti kis varrószakkör a bizonyíték rá, hogy ilyesmit nem lehet csak úgy egy könnyen elfelejteni. Figyelmeztetni fognak, hogy mennyivel jövök nekik, ez nem is kérdés. De a pénz, tényleg jó lenne akár már ma, bár nem akarom sürgetni. Egy napra el tudok úgy tűnni, hogy ne legyen belőle bajom.
- Azt hiszem jobb, ha hazamegyek, legalább még ledőlni egy kicsit, vagy ilyesmi. Van neked elég dolgod a gyerekkel, nem hogy még engem is pesztrálj. - nem vagyok azért a toppon, mégis csak tegnap szedett ki belőlem egy golyót, és nem akarok most még a nyakára is akaszkodni.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave & Aiden - Azt a rohadt... Dave & Aiden - Azt a rohadt... - Page 2 I_icon_minitime23.01.14 20:49

Lehet, hogy nem most kellett volna elszólni magam és elárulni, hogy van honnan pénzt szereznem. Vagyis elég lett volna annyit mondanom, hogy tudok szerezni és kész. De most már ugye mindegy. Csak annyit tehetek, hogy megígérem neki, hogy máskor majd beszélek róla és mindent megtud. Minden egyes részletet az elejétől a végéig.
- Máris van egy okod, hogy húzd még jó ideig. Bármikor jöhet az a sör és tényleg elmondok mindent - ígérem egy apró bólintás kíséretében. Most már csak remélni tudom, hogy a pénzzel tényleg ki tud mászni a bajból és hamarosan keres majd, hogy megigyuk azt a sört. Ha nem, akkor én látogatom meg és ha az lesz a kifogása, hogy még ezek után sem akart zavarni, akkor azt még megbánja és szoríthatja a hideg sört a szeme alatti monoklira.
De ugye reméljük, hogy erre nem kerül sor és keresni fog. Annak ellenére, hogy akarva akaratlanul elárulom neki, hogy azért van egy szépség az életemben, csak épp semmi kötöttség.
- Fel hát! De attól még elfogadom azt a kettőt, akiket te kerítesz nekem - villantok nagy mosolyt, mielőtt belefognék a válaszadásba. - Akkor nem mondom. Annak ellenére sem, hogy pedig így van. Csak egy kis rendszeres testedzés - jelenik meg a hatalmas vigyor az arcomon, ahogy elújságolom nagyon is röviden a mi kis szerződésünk lényegét. A vigyort pedig ha akarnám sem tudom még letörölni az arcomról jó egy percig. Nem tehetek róla, de még én is nehezen hiszem, hogy tényleg lehet ekkora mázlim. De úgy tűnik, mégis! Ennyi egyedüllét és bezárkózás után rám fér egy kis szerencse.
- A fene se tudja, mit szoktak mondani. Nem volt még részem hasonlóban, de... most már nem számít - nézek fel rá mosolyogva és próbálom eltüntetni az arcáról azt az óvatos pillantást. - Túl vagyok rajta és marad a puszta élvezet. Így könnyebb is. Nem kell hallgatnom az állandó csesztetést és átgondolni minden szavam, nehogy megbántsam és megvonjon minden jót - mondom, ahogy megpróbálom az egésznek a jó oldalát nézni. Sokáig elég lehetetlen feladatnak bizonyult, hogy így álljak hozzá, de ma már nagyon is könnyen jönnek a szavak. A legjobb pedig az egészben, hogy egytől egyig igaz. Jobb így. Huntert ugyanúgy szerethetem, és szeretem is. Nem számít más.
Ezek után viszont tényleg ideje kicsit visszatérni a komolyabb témához. Megszerzem én neki a pénzt. Akár holnapra.. vagy mára, tekintve, hogy minél hamarabb kellene neki. Az a legkevesebb, hogy akkor kicsit - nagyon - húzós lesz a napom, millió magyarázkodással fűszerezve. Mielőtt elfelejtem, valamit ki kell találnom oknak, amiért pénzt kérek. Az igazság nem hiszem, hogy szóba jöhet. Egyszerűbb lesz hazudni egy keveset. Megoldom.
- De ne juss el addig, hogy figyelmeztessenek. Nem akarok még egy golyót kikaparni belőled - szólok kicsit komolyabban a kelleténél. A lényeg az, hogy megértse, azt szeretném, hogy minél hamarabb kimásszon ebből. Ha nem is hagyja annyiban az... üzletelést, legalább jöjjön egyenesbe.
- Van benne valami. Nem fogok unatkozni - ismerem el, ahogy reflexből kapom a folyosó felé a tekintetem. Nem ment ki nekem a fejemből teljesen, hogy Hunter itt van, csak attól parázok, hogy nem hallok meg valamit, amit kellene. De teljes a csend. Nem vészjósló csend, de csend.
- Este megyek arra, beadom a pénzt. A többi már rajtad áll - mondom egy féloldalas mosollyal, fejben pedig már azt tervezem, hogy mi is lesz a hazugság, ami hihető és ennyi pénz kell rá.
- Vidd magaddal az aszpirint. Jól fog még jönni később - bökök a fejemmel fél levél bogyó felé. Nem tudom, hogy van-e nála otthon elég, de mindig jól tud jönni egy adag. Nekem úgysincs rá mostanság szükségem. Ha meg mégis, majd veszek.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave & Aiden - Azt a rohadt... Dave & Aiden - Azt a rohadt... - Page 2 I_icon_minitime24.01.14 15:03

Igaz, tényleg egy okkal több, hogy életben maradjak, mert tényleg érdekel, hogy mi ez a gazdag rokon dolog, amiről én eddig semmit se tudtam. Persze azért ettől függetlenül is szándékomban áll ám még egy jó ideig élni. Oké lehet, hogy nem tökéletes az az életvitel, amit folytatok, de valahogy nem tudok mást elképzelni. Az nem passzol hozzám, hogy minden nap bemenjek valami pocsék melóhelyre és ott húzzam az igát idős koromig, amikor is úgy nyúlok ki, hogy életemben nem csináltam semmi érdekeset, és nem értem el semmit. Azt nem bírnám, akkor inkább... tényleg jöjjön el hamarabb a vég, de legalább teljen az idő értelmesen.
- Rendben van, szavadon foglak. - mosolyodom el. Tényleg nem orroltam meg komolyan rá, hogy nem tudok erről, és persze, hogy attól még ismerem. Elég ideje lógunk már együtt, hogy sok mindent tudjak róla, ahogyan ő is rólam, de attól még felcsigázott rendesen ezzel. Kicsit viszont még tudok várni, arról nem is beszélve, hogy előbb tényleg az ügyeimet kell helyre tenni, amihez viszont pont jól jön, hogy hirtelen kiderül, hogy a haverom nem egy csóró. Azt viszont nem tagadhatom, hogy baromi irigy vagyok, hogy ilyen nőt talált!
- Rendszeres testedzés? Ne fájdítsd a szívem! És... kölcsönbe nem kaphatom meg? - vigyorodom el a végén. Ha már amúgy is csak testedzést, tuti nem valami bányarémet talált magának, akkor meg miért ne osztozhatnánk. Nekem se jönne rosszul valaki, akiért nem kell minden este megdolgozni, hiszen ha felszedek egy csajt azért az fárasztó és az ember gyakran fut bele olyanba, aki nem hajlandó elfogadni, hogy nincs szó másról csak egy egy éjszakás kalandról, mert ha bármi több történne, akkor már... a mérték a vödör, ahogy mondani szokták.
- Örülök, hogy így látod, és így is van! Nem vágom miért bonyolítják a nők olyan gyakran a dolgokat. Piszok mázlid van, hogy még időben szabadultál. - azt hiszem azzal eddig is tisztában volt, hogy nem vagyok a hosszú távú kapcsolatok híve és ez a mai napig sem változott semmit. Szeretem a szabadságomat és nem viselném jól, ha valaki ugráltatni akarna. Fogalmam sincs, hogy ő hogy a fenébe bírta akár csak annyi ideig is!
Azért persze kicsit valahol mélyen kellemetlenül érzem magam, hogy jó eséllyel miattam kell majd magyarázkodnia azoknál a pénzes rokonoknál, hogy mire kell neki a lé, de... az tuti, hogy ezek után a két legjobb nőt fogom neki megszerezni. Ha bele döglök is, de meg lesz, amit akar, mert nagyon megérdemli, ha már ennyit tesz értem!
- Jól van, értem... apu! - szórakozott mosolyt mellékelek a végére. Vicces, hogy éjszaka már le is mamiztam, bár arra még csak nem is emlékszem, ez meg most teljes mértékben vicc, csak mert annyira felemelte a hangját és valahogy kikívánkozott belőlem. Egyébként meg valahol még stimmel is ez... végülis nekem a haveri kör a családom, hiszen rendes nem igazán adatott meg. Viszont tényleg nem akarok most még rá is akaszkodni, lesz elég dolga a gyerekkel mára, meg gondolom ezt nem lehet majd egy szimpla telefonhívással elintézni. Neki is könnyebb, ha rám nem kell még pluszban figyelnie. Most már nincs más hátra, mint hogy tényleg valahogy összekapjam magam és elinduljak. Egy félmosollyal bólintok, majd az aszpirint is a kezembe veszem.
- Tudom, hogy már így is túl sokat tettél értem, de... hozzám tudsz vágni kölcsön pár ruhát? Az enyémek azt hiszem nincsenek éppen viselhető állapotban. - aztán majd este visszaadom neki. Nem fogom még a ruháit is lenyúlni, de valamiben tényleg le kell lépnem és az én cuccaim elég nagy eséllyel kb. égetni valóak, annyi lehet rajtuk a vér. Nem hiszem, hogy az lenne a legjobb ötlet, hogy abban induljak el haza. A kávém már persze elfogyott, szóval a gyógyszert szorongatva tolom el magamat az asztaltól és pillantok rá várakozóan. Nem akarom én sokáig zavarni, egy ing, egy nadrág, aztán itt se vagyok.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave & Aiden - Azt a rohadt... Dave & Aiden - Azt a rohadt... - Page 2 I_icon_minitime24.01.14 18:44

Lehet, hogy nem lesz egyszerű beszélgetés az sörözés mellett sem, mégis furcsa módon várom, hogy valakivel átbeszéljem. Valaki olyannal, aki megérti majd az okaimat. Hogy miért titkoltam. Hogy miért volt az, hogy inkább betörtem és járkáltam a házban az éjszaka közepén, de nem álltam oda a nagyiék elé. Persze tudom, hogy veszett sok kérdést fog nekem szegezni, de nem lesz rossz átrágni mindent vele. Csak előbb rendezze a dolgait és jussunk el egy kocsmába. Vagy felőlem az út szélén is ülhetünk, ahogy régen. Ez már részletkérdés. Az viszont már nagyon is fontos, hogy meséljek neki, milyen nőt is találtam én magamnak. Eddig is tudtam, hogy mázlista vagyok, de Addy reakciója után még jobban ezt érzem.
- Hát, tudod haver, mindent megosztok veled, de... - kezdek bele egészen komolyan, majd elhallgatok. Végül megjelenik a nagy vigyor az arcomon. - Nem csak rajtam múlik - vonok vállat. Nem vagyok én irigy. Nem az én dolgom, hogy kivel van még Jenna. Nincsenek kötöttségek, de azért nem adhatom csak úgy át, mintha valami tárgy lenne.
- De szólhatok az érdekedben pár jó szót. Meglátom, mit tehetek - teszem hozzá most már csak egy sima mosollyal. Bár nem tudom, mikor fogok én bármi ilyet felhozni Jennának. Elég könnyen kiver bármit a fejemből és a beszélgetéseim... mindig inkább tettekre korlátozódnak.
- Ühüm - mondok csak ennyit a későbbi szavaira. Bármennyi idő telt el, azért még így nem tudom nézni a helyzetet. Szabadultam. Jó, van benne valami. Néha elég rövid volt az a póráz, de... Most már vége. Tényleg szabad vagyok és azt szedek fel, akit akarok. És meglesz az áhított hármas az én drága barátomnak köszönhetően.
- Még egy apu vagy anyu, és nem úszod meg monokli nélkül! - figyelmeztetem komoly hangon és tényleg elég komor arcot vágok, hogy komolyan vegyen. Az már más kérdés, hogy ha mi most nekiállnánk verekedni, azt mind a ketten megbánnának és fél perc múlva azon agyalnánk, milyen hülyék vagyunk, hogy egyáltalán megfordult ilyesmi a fejünkben. Jobb hagyni ezt a verekedést és inkább azzal törődni, hogy pontosan milyen indokkal szerezzem meg neki a pénzt.
Nem rossz az, hogy egyedül kell mennem. Vagyis Hunterrel, de egyedül. Nem mintha ettől majd könnyebben magyaráznám ki a helyzetet és hoznék fel pár bombabiztos okot. Így is tudom, hogy sokat kell majd beszélnem és nem a pénzről, hanem arról, hogyan is csesztem el a dolgaimat. De ez még odébb van.
- Pár ruha már semmiség... majd a csajokon, akiket hozol, ezért cserébe egy sem lesz és kiegyeztünk - beszélek hatalmas vigyorral és nem is figyelve, hogy jön-e utánam, még indulok is a szoba felé. Egy valamikor fekete lehetett póló - ami mostanra már inkább szürkére fakult -, meg egy farmer. Kopott pár helyen, de pont ettől az igazi. Arra jó lesz, hogy eljusson vele hazáig. A mostani cuccainál tényleg jobb. Nyújtom is felé, vagy viszem ki hozzá. Attól függ, hogy követett-e.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave & Aiden - Azt a rohadt... Dave & Aiden - Azt a rohadt... - Page 2 I_icon_minitime24.01.14 21:12

Az biztos, hogy figyelni fogok majd minden szavára és szépen elraktározom az infokat. Mégis csak legjobb haver, és nagyon is fontos, hogy azért tudjak róla ha nem is mindent, de sokat. Azért az valahol elvárás, ha egyszer valakivel jóban vagy. Tudom, hogy nem direkt titkolta el, biztosan elég bonyolult ez ahhoz, hogy ne legyen könnyű beszélni róla. De most akkor is az a lényeg, hogy majd oda jutunk, addig pedig életben kellene maradnom. Rajta leszek, tényleg. És igazából... nem kéne nekem a drog üzlet, csak hát egyszerűen nincs más ötletem, nincs más, amit tehetnék, mert... mert nem vagyok jó igazán semmiben, csak nagy a szám és bírom a balhékat. Akármennyire is igyekszem én, nem fogok beülni egy suliba és nekiállni valami szar melóhelyen gürizni, amíg meg nem zakkanok. A nője viszont nagyon is érdekel, ha már ennyire rugalmas igazán osztozhatnánk. Nekem se jönne rosszul egy olyan edzőtárs, aki nem nagyon bonyolítja meg az életet. Persze, hogy felszökik a szemöldököm, amikor úgy fest, hezitál, de várok, hogy befejezze azt a mondatot és ajánlom, hogy jól jöjjön ki belőle.
- Na azért! Már azt hittem, hogy ilyen baromi önző lettél hirtelen, és ki akarod sajátítani a kincsesbányát. - vigyorodom el végül. Persze nem fogok én megsértődni, ha lehetősége van megdöngetni egy jó nőt és nem azon fog majd az esze járni közben, hogy az én érdekemben is szóljon pár szót. Végülis meg tudom erőltetni magam és szerezni magamnak valakit, sőt most majd kell is, hiszen neki is fel kell hajtanom két csajt is.
- Nem rég varrtál össze, képes lennék utána megverni? - egészen nagy kiskutya szemekkel nézek, de nem mondom ki újra a veszélyes szavakat, de végül elmosolyodom. Nem lenne az jó, ha mi egymásnak esnénk, bár mindig is ő volt a jobb bunyós, de én futok gyorsabban és jobban tudok manőverezni, szóval nem tudom, hogy a végeredmény mennyire lenne patthelyzet, de azt hiszem az most neki se lenne jó, ha bevert képpel kéne bemennie a fiához. És azért ez nem a Kill Bill, ahol a bunyó felénél bejövő kislányra csak úgy lazán lehet mosolyogni mindenféle vágott sebekkel és késekkel a kézben.
De tényleg nem fogok most még ráakaszkodni, már csak valami ruha kell és békét hagyok neki, legalább estig, amíg beugrik, aztán lerendezem az ügyeimet és... jöhet majd a sör is, na meg a két csaj, akit fel kell szednem. Az újabb szavakra persze csak elmosolyodom, miközben felállok.
- Maximum azt tudom megígérni, hogy olyanokat találok, akik rekord gyorsasággal vetkőznek. Mégse cipelhetek végig a városon két meztelen csajt télen! - az tényleg nem menne, annyira jó dumám még nekem sincs, de az menni fog hogy rávegyek két jó nőt, hogy se perc alatt ledobálják a ruháikat. Persze egy kis füllentés, vagy jó szöveg kelleni fog, de az nálam soha se jelentett problémát. Aztán persze megyek vele, ha már felálltam, és a ruhákat fel is kapom se perc alatt. A cipőm... na azt át kell gondolni, hogy merre is vettem le. Valamikor útközben a folyosón, vagy... ahol a kabát van, vagy... Oké, sok minden ködös a tegnapi napból, de tuti, hogy sikerül fellelni őket, ha más nem, hát egy kis segítséggel. Aztán már tényleg nem zavarok, de... egy visszafogott és persze gyors haveri hátba veregetős ölelés még belefér. Csak utána húzok el.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave & Aiden - Azt a rohadt... Dave & Aiden - Azt a rohadt... - Page 2 I_icon_minitime24.01.14 21:38

Tudom én, hogy haveri dolog, meg íratlan törvény, hogy mindent megosztunk egymással, de azért hezitálok pár percig, amíg eldöntöm, hogy Jennán is akarok-e osztozni. Aztán rá kell jönnöm, hogy nem kezelhetem úgy, mint egy tárgyat. Van saját akarata, nem dönthetek el én mindet. Annyit viszont tehetek, hogy szólok pár jó szót az érdekébe. Utána már nem rajtam múlik a dolog. Az biztos, hogy nem fogok berágni, ha megtudom, hogy nem csak én kapok... szép estéket tőle.
- Nem mondom, megfordult a fejemben... - kezdek bele, de elnevetem magam. Nem igazán volt opció, hogy kisajátítsak bárkit is. Egyszerűen nem csak rajtam múlik a dolog. Bármi jót megosztok vele. Ha van két korty söröm, akkor az egyik az övé. De  egy csaj azért már nehezebb ügy. Manapság nagyon nem viselik jól, ha tárgyként kezeli őket bárki és azt hiszem, ha nem így lenne se lennék képes így tenni.
- Még szép, hogy...! Rám nem hat ha szépen nézel. De nem kell csak úgy tűrnöd. Te is megpróbálhatod viszonozni az ütéseket - jelentem ki mosolyogva a szabályokat. Nem mintha egy kis esély is lenne rá, hogy tényleg egymásnak essünk itt és most. Az egész csak poén. Ebben nagyon jó vagyok. A gondolattal pedig igazán el lehet játszani. Még egy "apu" vagy "mami" a szájából és meglátjuk, a valóságban mi sül ki belőle.
De nem ismétel ilyesmit újra, így megússza monokli nélkül. Sőt, még olyan rendes is vagyok vele, hogy minden segítség ellenére, amit kapott tőlem, még ruhát is kutatok neki. Még jó, hogy méretben nincs igazán eltérés, így nincs olyan nehéz dolgom. Csak kiszedek egy hordható pólót meg farmert, aztán már adom is a kezébe. Persze ezért már tényleg jön nekem még pár extra dologgal a csajokkal kapcsolatban.
- Hm van benne valami. Semmire nem megyek két jégkockává fagyott csajjal - gondolkozok el egy hosszú pillanatra. - Elég lesz, ha gyorsan vetkőznek. Vagy hagyják, hogy gyorsan vetkőztessem őket... vagy gyorsan vetkőztetik egymást - sorolom a lehetőségeket újabb másodperc gondolkodás után. Most kivételesen nem vesz túl nagy lendületet a fantáziám, ahogy mindez eszembe jut. Nem hiába, nem élek már úgy, mint valami cseszett remete.
Ettől függetlenül már várom azt a bizonyos kárpótlást. Előtte viszont meg kell szereznem a pénzt, majd valahogy visszafizetni azt is. De megoldom. Csak jussak el addig, hogy Hunter hajlandó legyen legalább egy kicsit segédkezni az öltözésbe. Ha ez eszembe jut és hogy általában mennyire tiltakozik, marasztalnám még Addyt. De nem teszem. Tudom, hogy fáradt. Igazából le sem tagadhatná. Látszik rajta, hogy pocsékul van. Nem mintha én elsőre tudnám, hol dobta le a cipőjét. De megkeressük. Mezítláb nem az igazi végiggyalogolni a fél városon. Utána már csak az a gyors ölelés... és este majd találkozunk.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Dave & Aiden - Azt a rohadt... Dave & Aiden - Azt a rohadt... - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Dave & Aiden - Azt a rohadt...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Similar topics

-
» Aiden Fox
» Roxy & Dave - I'm trying
» Dave & Sabrina - Nagytakarítás
» Dave és Jenna - Varratszedés
» Dave&Roxy - The first day

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Roxy és Dave háza-