welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Andrew Ward Vote_lcapAndrew Ward Voting_barAndrew Ward Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Andrew Ward Vote_lcapAndrew Ward Voting_barAndrew Ward Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Andrew Ward Vote_lcapAndrew Ward Voting_barAndrew Ward Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Andrew Ward Vote_lcapAndrew Ward Voting_barAndrew Ward Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Andrew Ward Vote_lcapAndrew Ward Voting_barAndrew Ward Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Andrew Ward Vote_lcapAndrew Ward Voting_barAndrew Ward Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Andrew Ward Vote_lcapAndrew Ward Voting_barAndrew Ward Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Andrew Ward Vote_lcapAndrew Ward Voting_barAndrew Ward Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Andrew Ward Vote_lcapAndrew Ward Voting_barAndrew Ward Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Andrew Ward Vote_lcapAndrew Ward Voting_barAndrew Ward Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Andrew Ward

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Andrew Ward Andrew Ward I_icon_minitime22.05.14 19:00

Andrew Ward


Név: Andrew Ward
Becenév: Rew
Születése hely, idő: 1985-november-19 / USA - Boston
Tartózkodási hely: Las Vegas belvárosa
Csoport: gyilkossági- és drognyomozó rendőr
Anyagi háttér: Középosztály
Szexualitás: Heteroszexuális
Avatar alany: Andy Biersack

Ki vagyok én...?!

Ha megkérdezem láttál e már egy vékony, 189 centis rendőrférfit, akkor mit mondasz? Nem? Jó, mert én se láttam. Oké-oké, én vagyok az. Fekete hajamhoz, több tetoválás és kirívó smink is tartozik. Arc festék, hogy jobban féljenek tőlem. Mindig feketét hordok, nagy ritkán mást. A szögecsek, a piercing és más hasonló dolgok sem állnak tőlem távol. Ó igen, rock zenét hallgatok, de ssh. Szeretem a vicceket, a bunyókat és bár mindenki bajkeverő rossz fiúnak tart, valójában a jófiúkkal dolgozom és... igen, bajt keverek. Előszeretettel verem ki a szart a rossz fiúkból. Szerencsére jól kijövök a társammal, no meg a kutyámmal. Képzelheted, hogy nem csivavat tartok, neeem, sokkal nagyobbat. Vadul élem az életet. Járok szórakozni és külsőmnek köszönhetően gyakorta vagyok beépített ember is a rossz fiúk között. Ha úgy adódik akkor magam is bajt keverek, még hozzá igazi vandál stílusban. Csak annyit mondok ne akard megismerni a roszs oldalamat, mert akkor nagyon pórul jársz. Ettől függetlenül jó fej vagyok a magam módján. Szeretem a pókert is, mert ott megmutathatom mennyire jól tudok színészkedni is. Kedves is tudok lenni, de általában a szét kaplak énemmel találkozhatsz. A hangulatom gyorsan változik, akár csak a viselkedésem. Ennek köszönhetően némiképp hangulatember vagyok, bár a legtöbbször morgok. A kapitányságon tartanak tőlem, és ha valaki, akkor én vagyok az aki sosem veszi fel az egyenruhát. Ezért már panaszkodtak is sokat, meg azért is, mert durvák a kihallgatási módszereim, de hát a legjobb emberük vagyok és ezért meg is dolgoztam. Azt javaslom félj tőlem, és a függetlenségemtől, mert ha nem vigyázol akkor a hullaházban kötsz ki az egyik asztalon zsákba bugyolálva. Oh, és mielőtt elfelejtem, nem bújhatsz el, megtalállak.
Életem, létem, világom

Boston... sötét, ködös éjszaka. Elhagyatott környék, balhés vidék. Határozottan emlékszem, hogy tizennégy éves voltam. Balhés kölyök, az utcán nőttem fel miután anyám belehalt az otthoni szülésbe és a bátyám, mint az utca egyik kemény gyereke, magához vett és nevelni kezdett. Nem tartott sokáig, nyolc éves voltam amikor a szemem láttára végeztek vele. Már nem emlékszem hogy menekültem meg, de büszke vagyok magamra. Egyedül maradtam. Na szóval, ott tartottam, hogy sétáltam az utcán éjszaka amikor egy öltönyös, idős ember az utamba állt. Kissé szemtelen voltam vele, de ő nyugodt maradt. Verekedni kezdtünk, nem hagytam magamat. Végül a falnak nyomott és a torkomat szorította.
- Hm. Ügyes vagy fiam. Mi a neved? - érdeklődött. Először nem válaszoltam, de végül kiböktem a becenevemet, ezt mindig is jobban szerettem. De csak azok szólíthattak így akiknek megengedtem, mindenki másnak Mr. Ward vagyok.
- Rew.
Az öreg alaposan végigmért.
- Kissé vézna vagy, de erős és elszánt. Vannak szüleid?
- Nincs senkim. - feleltem és elengedte a nyakamat. Levegő után kapkodtam, majd a férfi magához vett. Kiderült, hogy az egyik legjobb zsaru volt, kemény fickó aki ellen semmiesélyem nem volt, de én mégis neki ugrottam akkor éjjel. Kiképzett, tanított és felnevelt. A társa lettem, de csak tizennyolc évesen kezdhettem el ténylegesen dolgozni. Alig három hónapja dolgoztam hivatalosan, épp csak belefolytunk egy durva drogos ügybe amikor a bevetésen, szívrohamot kapott és meghalt. Nem csak a mentorom volt és a társam, de apámként szerettem. Hát ez van. Végakaratának megfelelően én örököltem minden vagyonát, tulajdonát, de ez engem nem tett boldoggá. Elhatároztam, hogy én leszek a legjobb a szakmában. Így is lett. Több ügyet oldottam meg, mint a nálam jóval idősebbek és tapasztaltabbak. Semmi sem kerülheti el a figyelmemet. Sokáig egyedül dolgoztam, nem fogadtam el senkit sem társnak. A bűnözők, mind félnek tőlem, aki csak hallotta a nevemet; Rew, a rossz fiú.
26 voltam amikor a nyakamba varrtak egy nálam idősebb férfit, hogy legyen a társam. Ő és én azóta a legjobb barátok vagyunk, már három éve. Emlékszem amikor először eljött a lakásomra. Mazsola, a hatalmas kan boxer kutyám szét akarta tépni. Akkor hihetetlenül sokat nevettem. James teljesen ki volt borulva, hogy egy ekkora, okos és veszélyes kutyát hogy hívhatok Mazsolának. A válasz egyszerű, akkora volt, mint egy mazsola amikor hozzám került. Hát igen, kissé elavult már a neve, de nekem tökre szót fogad. Az, hogy mindenki mást szét akar tépni, mint a plüss állatait, arról nem én tehetek. Rendőrkutyának lett tanítva, de sosem lett az. Na, de szóval és tettel, már három éve vagyunk társak James-el és a legjobbak közé tartozunk. Épp emiatt egy évig New York-ban is szolgáltunk, majd a napokban úgy döntött a Vezetőség, hogy irány VEGAS. Felcsillant a szemem a bulikra gondolva, de egyben tudtam, hogy itt még sok munka lesz. Eléggé balhés vagyok és nagyon sokat dohányzom, de nem félek a ráktól vagy a haláltól. Ők félnek tőlem. És most, ne mozogj, mert különben nem csak fejbe lőlek, de csupa vér leszek, azt pedig nem akarom. Most nem, de amúgy tök vicces lenne ha ezt a kis mese délutánt túlélnéd. Utolsó kívánság?
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Andrew Ward Andrew Ward I_icon_minitime22.05.14 21:24




Andrew Ward!
Tetszett a történeted. Eddig is izgalmas volt, de szerintem még ennél is nagyobb izgalmak várnak itt rád. Very Happy Mindent rendben találtam benne, ezért; elfogadom! Üdvözöllek az oldalon Rew! Innentől a játéktér csak rád vár.  Wink
   

Admin

Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info

Andrew Ward

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» George Andrew Goodwin
» Robert Iason Ward

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Törölt és inaktív karakterek előtörténetei-