welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
George Andrew Goodwin Vote_lcapGeorge Andrew Goodwin Voting_barGeorge Andrew Goodwin Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
George Andrew Goodwin Vote_lcapGeorge Andrew Goodwin Voting_barGeorge Andrew Goodwin Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
George Andrew Goodwin Vote_lcapGeorge Andrew Goodwin Voting_barGeorge Andrew Goodwin Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
George Andrew Goodwin Vote_lcapGeorge Andrew Goodwin Voting_barGeorge Andrew Goodwin Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
George Andrew Goodwin Vote_lcapGeorge Andrew Goodwin Voting_barGeorge Andrew Goodwin Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
George Andrew Goodwin Vote_lcapGeorge Andrew Goodwin Voting_barGeorge Andrew Goodwin Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
George Andrew Goodwin Vote_lcapGeorge Andrew Goodwin Voting_barGeorge Andrew Goodwin Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
George Andrew Goodwin Vote_lcapGeorge Andrew Goodwin Voting_barGeorge Andrew Goodwin Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
George Andrew Goodwin Vote_lcapGeorge Andrew Goodwin Voting_barGeorge Andrew Goodwin Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
George Andrew Goodwin Vote_lcapGeorge Andrew Goodwin Voting_barGeorge Andrew Goodwin Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

George Andrew Goodwin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: George Andrew Goodwin George Andrew Goodwin I_icon_minitime30.05.12 16:15

George Andrew Goodwin Coll-7

Név:George Andrew Goodwin
Becenév: Goody
Kor: 36
Születése hely, idő: 1976-március- ismeretlen / U.S.A - Indian Springs
Tartózkodási hely: Las Vegas
Csoport: vandál
Anyagi háttér: Munkásosztály
Szexualitás: Heteroszexuális

Jellem: A jellemem? Várjunk csak ehhez le kell üljek, hogy végiggondoljam. A szende ártatlanság... na az jó messzire elkerült, az biztos, vagyis semmi ilyesmire ne számíts tőlem. Kiszámíthatatlan. Igen, ez talán helyes megfogalmazás. Néha még én magam sem tudom mit-miért teszek. Egyszerűen csak megteszem. Nem érdekelsz te, vagy mások, hogy ki mit gondol rólam, ha egyszerűen éppen akkor az esik jól, akkor az lesz. Ha épp szarrá kell vernem a kocsidat, akkor arra számíts, hogy csak fémforgácsok maradnak belőle. Ha épp a házadhoz támad kedvem felgyújtani csak mert jó hecc, akkor máris tárcsázhatod a 911-et. Hogy miért? Mert egyszerűen ez esik jól! Szarom le az életet! Utálom az életet! Utállak téged, mert neked jobb, mint nekem! Ki vagy te? Egy senki! Egy sokkal nagyobb senki, mint én vagyok, csak neked egyszerűen minden megadatott. Éppen ezért is élek egyedül. Úgy a legjobb nekem. Úgy legalább senki nem b*szogat...

Külső: A külsőm... hm. Nézz csak rám! Szakadt vagyok? Meglehet. Nem igénylem, az úri kikent-kifent nagyképű macákat, max az ágyamba egy menetre, de aztán tűnjenek előlem. Én ilyen vagyok. Kell... nem kell. Nem fogok sírva fakadni, csak mert leköpsz vagy nem tetszem neked. A pofázmányom olyan, amilyen. Anyámtól kaptam, ő meg... ki tudja hány gennyládából rakott össze. De üsse kő! Ilyen az élet. Hát nem?

Előtörténet: Engem akarsz megfejteni? Ehhez egy szót kell ismerned: Káosz! Tudod milyen érzés, valamikor reggel, a pocsolyában egy mocskos sikátorban ébredni? A hányásodban fekszel, bűzlesz, és fogalmad sincs, hogy mi történt tegnap? Tudod milyen érzés két nővel az ágyadban, amikor azt se tudod már melyiket hol szedted fel, és az egyik már vélhetően bőven túl van az ötvenen, a másik meg olyan bányarém, hogy ha a sötétben jönne szembe veled talán meg is ijednél? Vagy éppen bekerülni egy banda kereszttüzébe, csak azért, mert éppen, akkor te pont ott fújtad a falat, aztán a golyók csak úgy repkedtek, te meg a földre vetve magad, próbáltál üvölteni, hogy: Te NEM akarsz meghalni! Nem itt, és nem MOST!

Igen, ez is a káosz. Az életem. Ahogy az is amikor hirtelen valami elpattan a fejedben és egyszerűen úgy érzed megőrülsz! Nem tudod miért, de pusztítanod kell! Bármit! Ami csak a kezed ügyébe kerül! Törjön! Vesszen! Darabokra! Ahogyan a legszívesebben te is darabokra törnéd a saját életed, de ahhoz mégis túl erős vagy, hogy azt mondd vége! Itt a vége és egy stukker dördülne a fejedben...
Igen, káosz. Talán ez a legjellemzőbb szó. Az élet rabja! A kokainé, a whiskié, a pusztításé... és a céltalanságé. Hogy ezen nevelkedtem? Nem tudom. Ahhoz talán ismerni kéne milyen más bőrében élni. Másként. Realista vagyok. Az biztos. A fogd és vidd híve! Az Amiért megdolgoztál, az jár neked, amiért meg nem, azt vedd el! parancsolatok követője. Agresszív? Egyesek szerint. Hogy van rá okom? Ez sohasem számított. Nem érdekel ki mit gondol, vagyok aki vagyok, élek, és IDE a rozsdás bökőt nekem!
Persze vannak jobb napok. Amikor nem hív olyan erősen a kokain mámora, akkor festek, benn a lakásban, a falat, vagy éppen kinn ahol van egy mocskos téglafal és ott fújom fel a műveimet. Graffiti. Azt mondják művészet. Én csak azt mondom, én vagyok. Mindaz ami vagyok, ott virít a falon. Belőlem jön. Aztán van, hogy tönkreteszem. Egy más hangulat, más gondolatok és az egészet darabokra töröm, vagy tépkedem.
Egy raktárban lakom. Vagyis valami ház féle, még valamikor kártyán nyertem, de nem volt még... időm felújítani. Az utóbbi 8 évben. De jó ez így nekem. Csak azért, hogy valahol alhatok, aztán jön egy újabb nap, egy újabb... rohadt nap és én még mindig élek. De nem baj. Addig is élvezem...
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: George Andrew Goodwin George Andrew Goodwin I_icon_minitime30.05.12 20:19

George Andrew Goodwin!
Történeted elnyerte a tetszésemet, ezért;
Elfogadva!
Üdvözöllek az oldalon! Vegas utcái csak is rád várnak. Wink
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info

George Andrew Goodwin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Andrew Ward
» George & Cordie
» A megrendelő szava szent... KAMU! - George & Katie

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Törölt és inaktív karakterek előtörténetei-