welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Graham & Hayley - christmas - Page 3 Vote_lcapGraham & Hayley - christmas - Page 3 Voting_barGraham & Hayley - christmas - Page 3 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Graham & Hayley - christmas - Page 3 Vote_lcapGraham & Hayley - christmas - Page 3 Voting_barGraham & Hayley - christmas - Page 3 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Graham & Hayley - christmas - Page 3 Vote_lcapGraham & Hayley - christmas - Page 3 Voting_barGraham & Hayley - christmas - Page 3 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Graham & Hayley - christmas - Page 3 Vote_lcapGraham & Hayley - christmas - Page 3 Voting_barGraham & Hayley - christmas - Page 3 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Graham & Hayley - christmas - Page 3 Vote_lcapGraham & Hayley - christmas - Page 3 Voting_barGraham & Hayley - christmas - Page 3 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Graham & Hayley - christmas - Page 3 Vote_lcapGraham & Hayley - christmas - Page 3 Voting_barGraham & Hayley - christmas - Page 3 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Graham & Hayley - christmas - Page 3 Vote_lcapGraham & Hayley - christmas - Page 3 Voting_barGraham & Hayley - christmas - Page 3 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Graham & Hayley - christmas - Page 3 Vote_lcapGraham & Hayley - christmas - Page 3 Voting_barGraham & Hayley - christmas - Page 3 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Graham & Hayley - christmas - Page 3 Vote_lcapGraham & Hayley - christmas - Page 3 Voting_barGraham & Hayley - christmas - Page 3 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Graham & Hayley - christmas - Page 3 Vote_lcapGraham & Hayley - christmas - Page 3 Voting_barGraham & Hayley - christmas - Page 3 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Graham & Hayley - christmas

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3



do you know who i am?
Hayley Woodson - Hastings
Hayley Woodson - Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Graham & Hayley - christmas Graham & Hayley - christmas - Page 3 I_icon_minitime15.03.15 17:46








Hayley &
Graham
.
- Pontosan ezt akartam a tudtodra hozni. Néha akaratlanul is zavarba ejtő kérdésekkel foglak bombázni. – Nevezzük ezt amolyan szakmai ártalomnak részemről. Általában mindig túl kíváncsi vagyok és elég merész ahhoz, hogy rákérdezzek bármire, ami érdekelhet.
- Akár így is lehetne nevezni. – Elnevettem magam, mikor Graham kérdezősködni kezdett. Noha tisztában vagyok azzal, hogy mennyire kétértelmű szavak hagyták el ajkaimat az imént.
- Nos, általában az éjszakai órákban szokott jönni az ihletem, ezért sokáig fent szoktam lenni és szívesen szórakoztatnálak az unalmas perceidben. – Abban szerintem nem lenne semmi rossz, hogy ha olykor ráírnék és megkérdezném milyen izgalmakat tartogatott számára az éppen aktuális műszakja.
- Nem szeretnélek bántani, de máshogy is a tudtodra adhatnám, ha tényleg elhanyagolva érezném magam. – Tisztában vagyok azzal, hogy Graham sokat dolgozik és nem is fogom olyankor zaklatni mikor egy kimerítő munkanap után inkább aludna, ahelyett, hogy velem foglalkozna. Megértő is tudok lenni.
- Hé! Ez sem szándékosan tettem. – Nyelvembe kellett harapnom, hogy féken tudjam tartani a belőlem kikívánkozó csípős megjegyzéseimet, de attól még, hogy a nyelvemet kordában tudom tartani a fantáziám egészen elszabadult… Ó, Istenem! Graham ruha nélkül…
- Várj egy pillanatot. – Rohantam vissza a konyhába, hogy az a megmaradt tortát kivegyem a hűtőből, mikor már felvette a dzsekiét a kezébe nyomtam a tálcát.
- Felesleges bármiféle ellenkezés. – Figyelmeztettem mielőtt bármit is mondhatott volna. Jobban örülnék, ha a torta a kalóriákkal együtt vele együtt távozna.
- Holnap otthon leszel? Szeretném vissza szolgáltatni az ingedet. – Gyorsan magyaráztam mielőtt még félreérhetné miért is szeretném tudni, hogy mikor ér rá.


|
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Graham Hastings
Graham Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Graham & Hayley - christmas Graham & Hayley - christmas - Page 3 I_icon_minitime18.03.15 15:20


Hayley & Graham

- Mint például? - Az érdekelne. Hisztérikus jelenetet rendezne? Azt kétlem. Esetleg beállítana hozzám váratlanul és közölné, hogy már pedig most kivagyok sajátítva, mert úgy érzi elhanyagolom? Inkább ezt tartanám a valószínűbbnek, de persze nem hiszem, hogy elfogom hanyagolni, nem szokásom megfeledkezni a barátaimról. Különben is, szabadnapos is leszek.
- Nem, hanem végső elkeseredésedben... - Cukkoltam még egy kicsit. Amikor is közöltem vele szemrebbenés nélkül, hogy meleg vagyok. Őszintén meglepett azzal, hogy még komolyan is vette, még ha csak egy pillanat erejéig is, ebben valóban van némi elkeserítő. Mert, ha most odaállítanék egy nőhöz és megkérdezném Tőle, hogy szerinte így első ránézésre, külsőre úgy húsz percnyi beszélgetés után meleg vagyok-e szerintem körberöhögne egy az egyben.
- Megfogok hízni asszony. - Ráztam meg a fejem nevetve, de nem ellenkeztem. Belátom fölösleges is volna. Ha korábban már nem kértem volna meg, hogy legyen a feleségem a vacsinál most biztosan megtenném, bár ha jobban belegondolok és minden nap fincsi kajával várna haza... Tényleg megfogok hízni.
- Persze. Az élére is vasalod nekem? - Csipkelődtem vele. Nem gondoltam komolyan. Lehet jobban mg kellene válogatnom vele szemben a szavaimat miután kérdés nélkül elhitte nekem, hogy esetleg meleg lehetek, akkor ennél már csak rosszabb lehet a helyzet.
- Jó éjt Hayley. - Még mielőtt elindultam volna haza ezzel a kisebb hadseregnek is elegendő mennyiségű édességgel közelebb hajoltam hozzá és egy baráti puszit nyomtam az arcára. Legalább egy hétig fogom ezt enni, de az biztos nem lesz, hogy valami édesre vágyom, de lusta vagyok elmászni még a sarki kis boltig is. Bár mint mondtam annyira vészesen nem vagyok édesszájú, szóval pár napig még biztosan nem lesz ilyen problémám és utána se édeset ehetnékem.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Hayley Woodson - Hastings
Hayley Woodson - Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Graham & Hayley - christmas Graham & Hayley - christmas - Page 3 I_icon_minitime19.03.15 4:10








Hayley &
Graham
.
- Azt hiszem, azt nem szeretnéd megtudni. Hidd el értek ahhoz, hogy felhívjam magamra a figyelmet, ha netán úgy érezném, hogy hanyagolni kezdesz. - Nem pontosan arra gondolok, hogy meztelenül kifekszek a napozóágyra… Apropó jut is eszembe… Azt hiszem, mostanában le kell mondanom erről a rossz szokásomról. Mert egyszer már meglátott, azt még lehet nevezni véletlennek, de a második alkalmat már nem hiszem.
- Tudod mit? Akkor inkább mégis csak azt mondanám, hogy szándékosan tettem, hiszen legalább így módomban állt hosszú távon is gyönyörködni a kockás hasad látványában. – Mutató ujjammal rá mutattam, miközben fejemet oldalra döntöttem és megjátszottam a csodálatot és az elégedettséget a látvány végett. Na jó, nem kellett nagyon rájátszanom.
- Asszony?! Elnézem neked, hogy így hívsz, ha megígéred, hogy csak akkor teszed, mikor négyszemközt vagyunk. – Ha bárki is meghallaná… Öt percbe sem telne, hogy mindenki tudjon róla és az a pletyka kelljen szárnyra, hogy Graham már el is vett feleségül, sőt már terhes is vagyok tőle. Biztosan valaki rákontrázna még erre is és végül kiderülne, hogy minimum hármas ikreket várok.
- Utálok vasalni ezért szó sem lehet róla! - Azt még megteszem, hogy kimosom, ha már miattam lett boros, de a vasalást nem vállalnám.
- Jó éjt Graham. – Először meglepődtem a puszin… Nem is értem miért, elvégre ma már volt egy véletlenszerű csókunk is és ha már itt tartunk a kezemet is megkérte, még ha nem is komolyan… Szóval miután megpuszilt halványan rámosolyogtam, igyekezve leplezni lelkesedésemet. Miután távozott bezártam utána az ajtót, majd háttal neki dőltem az ajtónak miközben azon igyekeztem, hogy értelmezni tudjam azt a sok mindent, ami a mai este alatt történt kettőnk között.
- Hé, Marie. – A cica lábamhoz dörgölőzött, visszarántva a valóságba. Gyorsan felkaptam, hogy magamhoz öleljem egyik kezemmel, míg a másikkal simogassam a hálásan doromboló Grahamtől kapott karácsonyi ajándékomat.


|
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Graham & Hayley - christmas Graham & Hayley - christmas - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Graham & Hayley - christmas

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Similar topics

-
» Graham & Hayley - friss hús
» Csak vacsi - HAYLEY & GRAHAM
» Represent Hawaii - Hayley & Graham
» Hayley E. Shine
» Hayley Woodson

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Lakónegyed :: Hayley Woodson - Hastings háza-