welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Sophie Elizabeth Sinclair × Pretty little troublemaker is completed! Vote_lcapSophie Elizabeth Sinclair × Pretty little troublemaker is completed! Voting_barSophie Elizabeth Sinclair × Pretty little troublemaker is completed! Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Sophie Elizabeth Sinclair × Pretty little troublemaker is completed! Vote_lcapSophie Elizabeth Sinclair × Pretty little troublemaker is completed! Voting_barSophie Elizabeth Sinclair × Pretty little troublemaker is completed! Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Sophie Elizabeth Sinclair × Pretty little troublemaker is completed! Vote_lcapSophie Elizabeth Sinclair × Pretty little troublemaker is completed! Voting_barSophie Elizabeth Sinclair × Pretty little troublemaker is completed! Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Sophie Elizabeth Sinclair × Pretty little troublemaker is completed! Vote_lcapSophie Elizabeth Sinclair × Pretty little troublemaker is completed! Voting_barSophie Elizabeth Sinclair × Pretty little troublemaker is completed! Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Sophie Elizabeth Sinclair × Pretty little troublemaker is completed! Vote_lcapSophie Elizabeth Sinclair × Pretty little troublemaker is completed! Voting_barSophie Elizabeth Sinclair × Pretty little troublemaker is completed! Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Sophie Elizabeth Sinclair × Pretty little troublemaker is completed! Vote_lcapSophie Elizabeth Sinclair × Pretty little troublemaker is completed! Voting_barSophie Elizabeth Sinclair × Pretty little troublemaker is completed! Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Sophie Elizabeth Sinclair × Pretty little troublemaker is completed! Vote_lcapSophie Elizabeth Sinclair × Pretty little troublemaker is completed! Voting_barSophie Elizabeth Sinclair × Pretty little troublemaker is completed! Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Sophie Elizabeth Sinclair × Pretty little troublemaker is completed! Vote_lcapSophie Elizabeth Sinclair × Pretty little troublemaker is completed! Voting_barSophie Elizabeth Sinclair × Pretty little troublemaker is completed! Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Sophie Elizabeth Sinclair × Pretty little troublemaker is completed! Vote_lcapSophie Elizabeth Sinclair × Pretty little troublemaker is completed! Voting_barSophie Elizabeth Sinclair × Pretty little troublemaker is completed! Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Sophie Elizabeth Sinclair × Pretty little troublemaker is completed! Vote_lcapSophie Elizabeth Sinclair × Pretty little troublemaker is completed! Voting_barSophie Elizabeth Sinclair × Pretty little troublemaker is completed! Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Sophie Elizabeth Sinclair × Pretty little troublemaker is completed!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Sophie Elizabeth Sinclair × Pretty little troublemaker is completed! Sophie Elizabeth Sinclair × Pretty little troublemaker is completed! I_icon_minitime14.03.15 20:01

Sophie Elizabeth Sinclair
Név: Sophie E. Sinclair
Becenév: Sophie, Beth
Születése hely, idő: 1995.12.08 / USA - Las Vegas  
Tartózkodási hely: Las Vegas
Csoport: művész
Anyagi háttér: Felső osztály
Szexualitás: Heteroszexuális
Avatar alany: Katherine McNamara
Ki vagyok én...?!

Külső… Mit is mondhatnék el a külsőmről? Lássuk csak… Hatalmas zöldeskék színű szemeim vannak, amelyek eléggé figyelem felkeltőek. Mindig szépen ragyognak, s úgy tudok velük nézni, mintha az ember lelkébe látnék. Szemöldökeim szépen íveltek és természetes formájúak, ami arcom bájos, kissé kislányos vonásait még jobban kiemeli. Ajkaim közepesen teltek és formásak. Az alakommal és a magasságommal is igazán meg vagyok elégedve. A lábaim hosszúak, és formásak, amelyeket általában nem is szokásom eltakarni. Hajam csillogó, vörös színben pompázik és az esetek többségében hullámos tincsekben keretezi az arcomat. Bőröm makulátlan és bársonyos tapintású. Járásom könnyed, kecses a sok kocogásnak és táncnak köszönhetően. A ruhatáramban megtalálhatóak farmerok és pólók, csak úgy ahogy a nőiesebb ruhadarabok is, amelyek többet engednek felfedni női lényemből. Amikor sminkkelem magam akkor általában a természetes színeket szeretem használni, de persze akadnak néha kivételek is.
Ami pedig a belsőmet illeti… Mit is mondhatnék. Én inkább az a fajta lány vagyok aki szereti ha zajlanak a dolgok körülötte. Imádok az emberekkel játszadozni és minden lehetőséget és alkalmat kihasználni, hogy elérjem a céljaimat. Sokszor szoktam „színészkedni” ezzel is bebizonyítva, hogy az emberek mennyire nem figyelnek a másikra. Nagyon céltudatos és soha meg nem hátráló típus vagyok, aki ha kell ártatlan, védtelen kislány; olykor komoly felnőtt; hol pedig igazi végzet asszonyává változok... és ami a legfontosabb, sohasem tudhatod, épp melyik énemmel állsz szemben. Mindezek mellett nagyon tudok szeretni, de ha valaki megbánt azzal kegyetlenül viselkedek. Hűséges vagyok mind a kapcsolataiban, mind az ígéreteiben. Nem egyszerű tőlem megszabadulni, mert megdöbbentően makacs a természetem, és ha mindez még nem lenne elég akkor az illatok szerelmese is vagyok. Egyszerűen nem tudok létezni anélkül, hogy ne lengjenek körül a sárgadinnye, az alma, és a cukorkák émelyítően édes illatai valamint az ápolt férfiak illata és a frissen nyírt fű bódító aromája.
Életem, létem, világom

A maga módján mindenki őrült egy kicsit, és ez velem sincs másként. Őrült vagyok, mert szeretem a művészet minden fajtáját, őrült vagyok, mert imádom a pörgést és őrült vagyok, mert egy olyan férfit szeretek, aki nem feltétlenül a legjobb választás a számomra. De haladjunk inkább szép sorban és azt hiszem így könnyebb lesz megérteni miről is beszélek.
Minden egy neves magánklinikán kezdődött 1995.12.08.-án.  A szüleim Rosemary és Andrew Sinclair akkoriban a környék legsikeresebb galériatulajdonosai voltak és éppen ezért is nem szűkölködtek a pénzben, na meg az sem volt utolsó szempont, hogy a nagyszüleim sem voltak szegények. De azt hiszem ez nem olyan lényeges dolog amire nagyon ki kellene térnem, úgyhogy folytassuk a mesémet.
Körülbelül tizenöt lehettem, amikor a szüleim közölték, hogy elválnak és nekem anyámmal Oregonba kell költöznöm. Azt hiszem, nem árulok el vele nagy titkot ha közlöm, hogy én nem rajongtam annyira a dolgok alakulásáért. Bármire képes lettem volna, hogy ne kelljen elmennem, és ezek közül sok mindent meg is tettem, de mind hiába. A végén mégis ott kötöttem ki ahol a part szakad. Viszont kellemes csalódások sorozata ért amikor megérkeztünk. Egész gyorsan találtam magamnak barátokat, de ami még jobb volt, ott volt nekem Damien. Az életem akkor kezdett el csak igazán bonyolódni, amikor őt megismertem. Azt nem mondanám, hogy szerelem volt első látásra, de amikor végre összegabalyodtunk úgy isten igazán, annyira túlfűtött lett a kapcsolatunk, hogy ne érdekeljen az, hogy ki mit mond vagy éppen gondol rólunk. Aztán eltelt két év és szakítottunk, majd megint összejöttünk és megint szakítottunk, aztán megint összejöttünk és megint szakítottunk. Ezt egészen addig csináltuk ameddig egyszer csak eltűnt és azóta nem is láttam. Hogy hiányzik e? Őszintén szólva, nem tudom. Vagyis… Egy kicsit talán igen. De talán így a legjobb mindkettőnknek.
Ameddig Ő nincs a közelemben addig képes vagyok rajta kívül másra is koncentrálni. Olyan dolgokra amik igazán érdekelnek. Többek között a művészetre, hiszen az az életem. A zene, a tánc és a fényképészet. Ha ezek nem lennének, akkor én sem lennék, vagy legalább is nem ugyan az az ember lennék. Így viszont mindenki számára megmutathatom azzal amit csinálok, hogy ki is vagyok valójában, és mennyi szenvedély is lakozik a lelkemben.
Ami pedig az életem pörgős részét illeti… na ilyen nincs… legalább is amióta „tudjuk ki” felszívódott az életemből. Éppen ezért is örülök annyira, hogy felvettek abba a művészeti suliba. Oda ahol az egész életem elkezdődött.  Végtére is Vegasra sok mindent el lehet mondani, de azt nem, hogy egy nyugodt város, hiszen szinte soha nem alszik. Valaki mindig ébredésben tartja. Az pedig, hogy újra az apámmal és a nagyszüleimmel lehetek még inkább örömmel és plusz energiával tölt el. Azt pedig, hogy a jövő mit hoz, senki nem tudhatja. Én viszont teljes mértékig nyitott vagyok mindenre, úgyhogy várom a rejtélyes jövőt, bármivel is szolgáljon a számomra.


A hozzászólást Sophie E. Sinclair összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 10.03.19 18:02-kor.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Sophie Elizabeth Sinclair × Pretty little troublemaker is completed! Sophie Elizabeth Sinclair × Pretty little troublemaker is completed! I_icon_minitime15.03.15 14:37




Sophie E. Sinclair!
Kreatív karakterlapot olvashattam. Szórakoztató volt a maga sajátos módján, és a stílusodat is igazán egyedinek találtam. Történeted tetszett és mindent rendben találtam benne, ezért; elfogadom! Üdvözöllek az oldalon Sophie! Ne fogd magad vissza, hiszen innentől a játéktér csak rád vár! Wink
   

Admin

Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info

Sophie Elizabeth Sinclair × Pretty little troublemaker is completed!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Audrey Delon ~ completed
» Harlow Elizabeth Williams (18+)
» Sophie Witcher
» Sophie Bloom
» Got a Secret can you keep it? ... | Pretty Little Liars RPG

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Törölt és inaktív karakterek előtörténetei-