welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Vanessa & Alex - Page 2 Vote_lcapVanessa & Alex - Page 2 Voting_barVanessa & Alex - Page 2 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Vanessa & Alex - Page 2 Vote_lcapVanessa & Alex - Page 2 Voting_barVanessa & Alex - Page 2 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Vanessa & Alex - Page 2 Vote_lcapVanessa & Alex - Page 2 Voting_barVanessa & Alex - Page 2 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Vanessa & Alex - Page 2 Vote_lcapVanessa & Alex - Page 2 Voting_barVanessa & Alex - Page 2 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Vanessa & Alex - Page 2 Vote_lcapVanessa & Alex - Page 2 Voting_barVanessa & Alex - Page 2 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Vanessa & Alex - Page 2 Vote_lcapVanessa & Alex - Page 2 Voting_barVanessa & Alex - Page 2 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Vanessa & Alex - Page 2 Vote_lcapVanessa & Alex - Page 2 Voting_barVanessa & Alex - Page 2 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Vanessa & Alex - Page 2 Vote_lcapVanessa & Alex - Page 2 Voting_barVanessa & Alex - Page 2 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Vanessa & Alex - Page 2 Vote_lcapVanessa & Alex - Page 2 Voting_barVanessa & Alex - Page 2 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Vanessa & Alex - Page 2 Vote_lcapVanessa & Alex - Page 2 Voting_barVanessa & Alex - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Vanessa & Alex

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Vanessa & Alex Vanessa & Alex - Page 2 I_icon_minitime10.05.15 23:03



tag: Alex :$  
 notes: majd én vigyázok rád <3

Alexander & Vanessa
Lehetnél még ennél is bosszantóbb?
Felsóhajtva legyintettem egyet, ezzel is jelezve, hogy ezt a témát nyugodtan lezárhatnánk végre. Nem akarom, hogy többet a bugyimról essen szó, főleg, hogy neki pláne semmi köze hozzá.
- Nem hinném, hogy bármikor is megtetszene egy kopaszodó, protézises férfi. Igaz azt mondtam, hogy szeretem az idősebbeket, de azért nem nagyapám osztálytársával akarnék összejönni. – Nincs apakomplexusom, vagy bármi más, ami miatt inkább eddig tőlem idősebbekkel jártam, egyszerűen csak így alakult. Talán azért, mert úgy érzem, hogy a korombeli férfiak még nem állnak készen egy komoly kapcsolatra.
- Csak azért vagyok veled zsémbes, mert egyáltalán nem figyelsz rám, képtelen vagy megfogadni az utasításaimat. – Még mindig ott tartok, hogy konkrétan megtiltottam neki, hogy ne keljen ki az ágyból, de Alex képes volt ezt betartani? Nem. Meg is lepődtem volna azon, ha végre képes lett volna nekem szót fogadni.
- Betakargatlak és megigazítom a párnádat is, de pusziról szó sem lehet. – Miért is akarja, hogy megpusziljam, de ami jobban foglalkoztat, miért kellene, hogy megtegyem?
- Ha ma a kis ujjamat adnám, holnap már a karomat akarnád… Szerintem túl mohó vagy és minél többet adnék, annál többet akarnál. Mindig többre vágynál. – Nem akartam elhamarkodott kijelentéseket tenni, de ennyi ismeretség után erre tippelnék. Alex biztosan eddig mindig megkapta azt, amire vágyott, senki sem tudott neki nemet mondani, egészen idáig.
- Igen, de nem biztos, hogy minden nap én fogom átkötni. – Azt hiszem, hogy ez lenne az a pillanat, mikor a mosoly lefagy az arcáról. Elvégre a másik ápolónő is ugyan úgy át tudja kötni.
- Csak, hogy lásd, mennyire nagylelkű vagyok veled… Tabletta formájában kéred, vagy vénásan? – Zavartalanul méregettem meztelen felsőtestét. Nagyon is a tetszésemre van a látvány, igazán sajnálatos, hogy a balesetben megsérült a felsőteste.  
♔ nickdiazfan
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Vanessa & Alex Vanessa & Alex - Page 2 I_icon_minitime13.05.15 8:39

Vanessa & Alex

- Hány éves is vagy? - Kérdeztem vissza gyorsan egy szemtelen mosollyal. Kövezzenek meg érte, de imádok vele pimaszkodni, főleg, hogy még lehet is. Igen, egyetlen kínálkozó alkalmat sem szalasztanék el. Tudom, nem illik ilyesmit kérdezni egy nőtől, de ha már így szóba került kíváncsi lennék rá. Oké, biztosan nem ismerem sem a nagyapját, se a korosztályát, de azt azért biztosra veszem, hogy idősebb vagyok.
- Mert olyan zsémbesen közlöd őket. Talán, ha egy kicsivel kedvesebb lennél... - Húzódtak sejtelmes mosolyra ajkaim. - Na jó, komolyan olyan hárpia vagy néha, mint az a duci negyvenes hölgy, azt hiszem rá akartál rásózni, na Ő legalább utál és nyíltan is teszi, de Te kedvelsz és szarul leplezed. - Igazán nincs semmi problémám a hölggyel, Ő viszont valamiért határozottan nem kedvel, pedig szoktam néha kedves is lenni... Igen, tudok, legalábbis olykor van rá némi hajlamom és hagyom is, hogy eluralkodjon rajtam.
- Látod? Én megmondtam. Olyan elkeserítő vagy, hogy ha nem fájna az oldalam most hátat is fordítanék neked. Így nem leszel valami jó hatással a betegeidre. - Elfordulnék, mint egy sértett kölyök és hozzá sem szólnék talán egész nap vagy holnap se. Csak egy puszit kértem, nem azt, hogy pattanjon fel az ölembe.
- Hűha, ez már majdnem úgy hangzott, mintha ismernél, pedig ez nincs így. - Nem tagadom, van némi igazság abban, amit mond és némi túlzás is jóindulat nélkül.
- Egyáltalán nem vagy jó hatással a gyógyulásomra. - Húztam el a számat csalódottan. Tudom, hogy ez most szándékosan kaptam és valószínűleg meg is érdemeltem, de akkor is.
- Ez már majdnem mocskosan hangzott. - Sőt, ha kimondom, amit gondolok az is lett volna. - Vénásan. - Vontam meg a vállam, mire az összes izom összerándult az arcomon. Ez fájt!
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Vanessa & Alex Vanessa & Alex - Page 2 I_icon_minitime13.05.15 11:51



tag: Alex :$
notes: majd én vigyázok rád <3

Alexander & Vanessa
Lehetnél még ennél is bosszantóbb?
Már meg sem tudtam azon lepődni, hogy Alex olyan kérdést tett fel, amit nem illik. Mert azért mégis csak vannak tabu kérdések, amit nem szabad megkérdezni a nőktől, mert nem szívesen válaszolnak, mondjuk arra a kérdésre, hogy hány kilók, vagy, hogy hány évesek.
- Huszonhárom. Miért is érdekel téged ez ennyire? – Aztán mégis úgy döntöttem, hogy válaszolok, ahelyett, hogy hatalmas titkot csináltam volna a koromból. Különben is Alex amennyire rámenős, biztosan nem nyugodott volna addig, míg ki nem szedi belőlem ezt az információt.
- Hihetetlen vagy! Azt akarod, hogy legyek veled kedvesebb, azután, hogy csak úgy azt mondod rám, hogy hárpia is vagyok? – Nem gondolta komolyan ugye? Nem vagyok hárpia, pusztán néha fáradt és olyankor nem vagyok a kedvesség mintapéldánya.
- Biztos vagy abban, hogy kedvellek? Legalább egyetlen egy okot fel tudnál arra hozni, hogy mi miatt is kedvelhetnélek? – Bosszantó, de mégis van benne valami… Nem tudnám megmagyarázni, hogy micsoda, de az már biztos, hogy nem annyira közömbös számomra, mint amennyire kellene.
- Én csak a kötelességemet végzem, és abba nem tartózik bele a jó éjt puszi osztás. – Hát akkor elkeserítő vagyok, de ápolónőként is tudnom kell, hogy hol vannak azok a bizonyos határok. Alex a páciensem, ezért vele szemben is kell tartanom azt a bizonyos biztonságos távolságot.
- Szóval azt állítod, hogy nem ismerlek és ez így is van, de ettől még helyes volt a feltételezésem, nem gondolod? – Valamiért mohónak gondolom, és tényleg azt hiszem róla, hogy minél többet kap, annál többre vágyik.
- Talán direkt nem akarok jó hatással lenni a gyógyulásodra. Abba még bele sem gondoltál, hogy szánt szándékkal akarlak minél tovább bent tartani? Hiszen, amíg itt vagy, addig csak velem foglalkozol. – Vicceltem, remélem, hogy nem gondolja komolyan egyetlen egy szavamat sem.
- Nem tehetek arról, hogy mocskos a fantáziád. – Gyorsan elő is kerítettem egy fiolát, amiből a fecskendőt megtöltöttem, hogy a karjában lévő infúziós csőbe adagoljam a fájdalomcsillapítót.
- Nem sokára hatni fog, de addig is bekötözlek. – Vettem kezembe újból egy jó nagy adag gézt, hogy megkezdjem az ellátását.
♔ nickdiazfan
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Vanessa & Alex Vanessa & Alex - Page 2 I_icon_minitime21.05.15 15:06

Vanessa & Alex

- Tudtam. Semmiért, csak eszerint idősebbnek számítok. - Nem mintha ez azt jelentené, hogy akkor lenne bármi esélyem is, de a remény hal meg utoljára, nem mintha hinnék az ilyesmiben, de még nem is adtam fel. Mit veszíthetnék? Ha végre nem lenne ennyire makacs, akkor akár még jól is alakulhatnának a dolgaink, ha pedig mégsem, akkor hamarosan úgy is eltakarodok innen és akkor elég nagy ez a város, hogy akár soha többé ne lássuk egymást, bár azt kétlem...
- De ha egyszer úgy viselkedtél, pedig ha hiszed, ha nem, annyival kevesebbel is megúszhattad volna, hogy kiakadsz. Szépen odajöttél volna megkérdezni mégis hová a fenébe megyek, én válaszoltam volna, hogy csak ki, rágyújtani egy cigire, azután bejövök és ennyi. De Te ehelyett inkább utánam jöttél kiselőadást tartani és még a fölsőmet is neked kellett, hogy adjam, még fázzak is meg a sérüléseim mellé. Hát... Már megbocsáss, de eddig velem elég rosszul végzed a munkád. - Valamiért az az érzésem, hogy a közeljövőben még kifogom csapni nála a biztosítékot, hát végül is annyira kiakadva még úgy sem láttam. Annyira vészes csak nem lehet, gondolom nem fogja az infúziós tűt a nyakamba szúrni vagy ilyenek...
- Nem lett volna kötelességed utánam jönni, bár azt nem tudom, hogy miattam csináltad vagy magadért, de azért valami köze mégis csak volt hozzám. Ha nem kedvelnél, egy kicsit se érdekelne, akkor minek rohantál utánam? Elvégre saját felelősségre bármit megtehetek. Azért Téged nem vonnának felelősségre, hiszen Te figyelmeztettél. Szóval, gondolom az a kis csevej az udvaron már nem tartozik bele a munkaköri leírásodba. - Messzire mentem volna? Meglehet. De szerintem akkor is többet futkos utánam, mint a többi betege után.  - Persze, hogy nem. De egy próbát azért megért.
- Nézőpont kérdése. Mohónak lenni sem minden esetben rossz, csak attól függ mit akarsz vele elérni. - Válaszoltam egyszerűen és szerintem ez így is van. Nem mindegy, hogy mohón csak megakarsz kapni valamit vagy mohón ragaszkodsz valami jó dologhoz az életedben.
- Hmm... Mekkora is ennek a valószínűsége? - Kicsi, nagyon kicsi, mondjuk úgy egyelő a nullával.
- Legalább élvezed? Csak egy kicsit... - Most könnyedén elbír velem mindenféle értelemben vagy ez így már nem olyan izgalmas. Egy biztos, ha más körülmények között futunk össze a mi kapcsoltunk is egészen másképp alakult volna, de kitudja? Mennyire vagyok őrült? Mennyit érne meg nekem, hogy ne hagyjak neki más választást?
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Vanessa & Alex Vanessa & Alex - Page 2 I_icon_minitime22.05.15 12:51



tag: Alex :$
notes: majd én vigyázok rád <3

Alexander & Vanessa
Lehetnél még ennél is bosszantóbb?
- Szóval azért kérdezted meg, mert biztos akartál lenni abban, hogy idősebb vagy tőlem? Főleg miután kijelentettem, hogy inkább az idősebb pasikat bírom? – Azért érdeklem ennyire, mert nem rajongok azért az ötletért, hogy egy nőcsábász legújabb trófeája legyek? Elsősorban úgy kell rátekintenem, mint a páciensemre, aztán vehetem csak észre a nagyon is vonzó férfit benne.
- Különös eddig még soha senki sem mondta azt, hogy rosszul végezném a munkámat. – Sőt meglepő, hogy ezt hallom tőle, azt hittem, hogy csak a melleimre tud koncentrálni, mást azon kívül képtelen észrevenni.
- Talán mindkettőnk miatt. – Ennél többet nem fogok beismerni, sőt ez is túl sok volt most részemről, ahhoz, hogy Alex elbízza magát.
- Az is lehet, hogy néha túllépem a munkaköri leírásomban szereplő dolgokat. – Vontam meg vállaimat, de leginkább akkor lépném túl, ha tényleg adnék neki egy jó éjt puszit mielőtt kimennék a kórteremből. Bevallom az imént elgondolkoztam azon, hogy miért is ne? Elvégre egy puszi nem jelent még semmit sem, de Alex biztosan boldogabb lenne tőle, na meg persze még az eddiginél is jobban elbízná magát.
- Te mit akarsz vele elérni? – Mert tényleg úgy vélem, hogy Alex mohó, de miután felvázolta nekem az elméletét nagyon is kíváncsivá tett.
- Nagyon kicsi ennek a valószínűsége. Szeretném, hogy minél előbb meggyógyulj. – Már csak azért is, mert iszonyúan bosszantó tud lenni, de mégis talán hiányozna, ha elmenne.
- Mit is élvezek pontosan? Azt, hogy ilyen közel kell lennem hozzád, vagy azt, hogy ilyen látványban van részem? – Tényleg kár ezért az elképesztő felsőtestért, de szép lassan gyógyulnak már a sebei, amiket most még át kellett kötnöm.
- Próbálj meg pihenni. – Miután eldőlt az ágyon tényleg képes voltam arra, hogy betakargassam. - És próbálj meg jól viselkedni is, legalább egy kicsit. – Mielőtt még bármit is reagálhatott volna gyorsan nyomtam az arcára egy jó éjt puszit, majd a lehető leggyorsabban kisétáltam a kórteremből, mielőtt esélye lett volna bármit is hozzáfűzni az iménti puszihoz.
♔ nickdiazfan
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Vanessa & Alex Vanessa & Alex - Page 2 I_icon_minitime30.05.15 13:44

Vanessa & Alex

- Lényegében igen. - Említettem már, hogy kedvelem az intelligens nőket, mert Vanessa több, mint jól következtet, de ez még mindig nem jelenti azt, hogy ismer is. Ő a férfiakat ismeri, nem pedig engem. Az igaz, hogy én is az vagyok vagyis csak egy, de ettől még közel sem ismer. Semmi olyasmit nem tudott meg rólam, ami ne lenne látható vagy nyilvánvaló, mint például az, hogy van pénzem, vakmerő vagyok, néha egy kicsit eszement is, de ha ez lenne a legnagyobb hibám vagy bűnöm, akkor azt hiszem még mindig egy főnyeremény volnék.
- Szóval mégis csak van egy szikrányi esélyem arra, hogy meggyőzzelek. - Már nem a puszival kapcsolatosan, hanem a randival. Ennél sokkal idegesítőbb is tudok lenni. Talán ezt most arra fogom felhasználni, hogy mégis csak igent mondjon, csak fejezzem már be. De nekem megér ennyit. Tényleg sajnálnám, ha nem látnám többé, legfeljebb az ellenőrzéseken, amikre be kell járnom. Úgy is mondhatnánk, hogy Ő volt a legjobb dolog ebben az egész balesetben. Bár nem hiszek az efféle maszlagokban, de tudom mit akarok.
- Kezdetnek, hogy mondj igent a randi meghívásomra, de ugyanakkor tudom, hogy nem teszed, már csak dacból sem, na meg azért sem, mert nem adnád meg nekem ezt az örömet és még azért sem, mert azt hiszed, hogy már ismersz, pedig ez nincs így. - Dióhéjban azt hiszem ennyi. Szerintem nem kérnék olyan sokat. Bár fogalmam sincs hogyan kellene ezt kiérdemelnem nála megfogom találni a módját.
- Azt, hogy hatalmad van mellettem, mert ha ott most még csak véletlenül is megütnél az valószínűleg cefetül fájna. - És valószínűleg még a könnyem is kicsordulna a pillanatnyi belenyilalló fájdalomtól.
- Neked is jó éjt. - Jegyeztem meg miután kiviharzott a kórteremből. Oké, akkor próbáljunk meg legalább egy kicsit jól viselkedni és aludni egyet.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Vanessa & Alex Vanessa & Alex - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Vanessa & Alex

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Similar topics

-
» Vanessa R. Hackworth
» Vanessa R. Hackworth
» Josh & Alex
» Alex & Chels
» Bár

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Belváros :: Southern Hills Kórház :: Folyosók-