welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Miss Dawson & Dr. Jaray és a varázsvessző  Vote_lcapMiss Dawson & Dr. Jaray és a varázsvessző  Voting_barMiss Dawson & Dr. Jaray és a varázsvessző  Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Miss Dawson & Dr. Jaray és a varázsvessző  Vote_lcapMiss Dawson & Dr. Jaray és a varázsvessző  Voting_barMiss Dawson & Dr. Jaray és a varázsvessző  Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Miss Dawson & Dr. Jaray és a varázsvessző  Vote_lcapMiss Dawson & Dr. Jaray és a varázsvessző  Voting_barMiss Dawson & Dr. Jaray és a varázsvessző  Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Miss Dawson & Dr. Jaray és a varázsvessző  Vote_lcapMiss Dawson & Dr. Jaray és a varázsvessző  Voting_barMiss Dawson & Dr. Jaray és a varázsvessző  Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Miss Dawson & Dr. Jaray és a varázsvessző  Vote_lcapMiss Dawson & Dr. Jaray és a varázsvessző  Voting_barMiss Dawson & Dr. Jaray és a varázsvessző  Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Miss Dawson & Dr. Jaray és a varázsvessző  Vote_lcapMiss Dawson & Dr. Jaray és a varázsvessző  Voting_barMiss Dawson & Dr. Jaray és a varázsvessző  Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Miss Dawson & Dr. Jaray és a varázsvessző  Vote_lcapMiss Dawson & Dr. Jaray és a varázsvessző  Voting_barMiss Dawson & Dr. Jaray és a varázsvessző  Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Miss Dawson & Dr. Jaray és a varázsvessző  Vote_lcapMiss Dawson & Dr. Jaray és a varázsvessző  Voting_barMiss Dawson & Dr. Jaray és a varázsvessző  Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Miss Dawson & Dr. Jaray és a varázsvessző  Vote_lcapMiss Dawson & Dr. Jaray és a varázsvessző  Voting_barMiss Dawson & Dr. Jaray és a varázsvessző  Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Miss Dawson & Dr. Jaray és a varázsvessző  Vote_lcapMiss Dawson & Dr. Jaray és a varázsvessző  Voting_barMiss Dawson & Dr. Jaray és a varázsvessző  Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Miss Dawson & Dr. Jaray és a varázsvessző

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Miss Dawson & Dr. Jaray és a varázsvessző Miss Dawson & Dr. Jaray és a varázsvessző  I_icon_minitime28.05.15 0:12


Winnie & Lara



Életem megkeserítője a munka. Semmi más, mindennel megbékélnék, csak dolgozni ne kelljen. Jó, ez nem igaz. És ma még hálás is lehetek a sorsnak, amiért nem kell tanítanom, bár kétségen felül áll, hogy a rendelőben sokkal többen vinnyognak. Hála az égnek, hogy már nem hallom őket.  Ez az egyetlen egy előnye, ha az ember süket. Cserébe eltűnik a zene például, és a dudálást sem hallom. Keservesen, de felhúzom a fehér köpenyemet, néhy pillanatot elmélázok azon, hogy vajon az ujjatlan kesztűimtől megváljak-e, de aztán elvetem az ötletet. nem hinném, hogy meghatározó lenne. Inkább csak átveszem a kartonokat egy ocsmány fintorral, jelezvén, hogy ehhez semmi kedvem már megint, és az aljas, mocskos, szemét kormányunk nem kényszerthet rá, hogy olyat tegyek, amit nem akarok, hiszen Amerikában az első és legfontosabb a személy szabadsága, de végül csak beköltözök a rendelőbe, és az első beteg orra előtt becsapom az ajtót. Levágom magam egy székbe, az ablak mellé lököm magam, és rágyújtok. Szerencsére a füst még mindig az igazi, főleg, ha magam tekerem.
Nagyjából húsz perc után adom fel a betegek szívatását, és intek az asszisztensek, aki kikerekedett szemekkel mered rám, hogy üldözheti be az első nyomorultat. Gyorsan haladok, mégis csak jönnek és jönnek, hoznak újabb kartonokat, elviszik az előzöket, én meg egyre udvariatlanabb és tapintatlanabb vagyok, ahogy múlik az idő, és eljön az este hét óra. Már csak egy óra van hátra, és mehetek. Már csak hárman vannak hátra, most egy nő jön.
-  Lara Dawson... remélem, jó segge van, különben nem fogadom. - Kelletlenkedek billegve a gurulós széken, ami nem csekély erőfeszítésembe telik.
- Hogy maga milyen udvariatlan! - Nyávog az ápolónő, mire ráfintorgok.
- Hogy maga milyen öreg! - Utánzom, és inkább intek, hogy essünk már túl a dolgon. Eltátja a száját, habog össze vissza, majd ellöki magát, és be is hívja a nőt... lányt... mindegy. Nálam fiatalabb. Kaján vigyor kúszik ajkaimra.
- Hol fáj, hölgyem? üljön csak le a székembe, hadd gyógyítom meg a varázsvesszőmmel, tündérke - Kacsintok rá, mellé pedig szinte hallom, ahogy elhül a kis segítőm.
- Na de Dr. Jaray... hogy meri... - Hőbörög, de rá se rántok.
- Hagyjon egyedül a pácienssel. - Vetem oda neki rá se nézve, és már ki is viharzik. Pillantásom az övébe kapcsolom.
- Szóval?

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Miss Dawson & Dr. Jaray és a varázsvessző Miss Dawson & Dr. Jaray és a varázsvessző  I_icon_minitime22.06.15 16:07

I’m a bitch all the time

Utálok orvoshoz menni. Gyűlölöm az orvosi rendelőket, a gyógyszerszagot, a várakozást, aztán a megvető, lesajnáló tekinteteket, mikor kiderül a foglalkozásom. Mindent. Ha lehet, el is kerülöm az ilyesmit messziről. Most azonban muszáj sort kerítenem rá. Napok óta nem tudok dolgozni az egyre erősödő, szúró alhasi fájdalomtól és ez bosszant. Elméletileg a kuncsaftjaimtól nem szedhettem össze semmit, óvatosabbak ők annál és jobban megválogatják a partnereiket. Gyomorrontásnak ez viszont már túl sokáig tart. Az utóbbi napokban nem is igen tudtam enni tőle. Az lenne a baj? Akárhogy is, muszáj vagyok a végére járni, mert ez így nem állapot. A fájdalom nem hogy elmúlt volna, hanem még talán erősödött is, olykor kiegyenesedni is alig bírok. Ironikus, hogy mikor a kamionosokkal, meg boldog-boldogtalannal űztem az ipart még az autópálya mellett, meg a piros lámpás negyedben, soha semmi nyavalyát nem szedtem össze, de még egy kis gombás fertőzést sem, pedig ott aztán megvolt a rizikó bőven, erre tessék, mikor már elvileg elitebb körökben mozgok, jön ez… Bár még mindig reménykedem, hogy nem attól van. Az rendesen visszavetné a „karrieremet”. Nem akarok kényszerpihenőt. Nemcsak az anyagiak miatt, azért nem aggódom, kerestem annyit, hogy meg se érezzem különösebben, ha egy kicsit szabadságolom magam, de a szex, az már most hiányzik, be kell vallanom. Még a fájdalom ellenére is. Elcseszett nimfomán lennék? Talán van, aki ezt gondolná. Én semmi abnormálisat nem látok ebben. A fájdalomban viszont annál inkább. Csak múlna már el!
Végtelennek tetsző ideig vagyok kénytelen ülni a kellemetlen atmoszférájú rendelő előtt a váróban. Körülöttem mindenféle göthös emberek. Illúzióromboló. Fujj! Tulajdonképpen azt sem tudom, milyen orvosra várok, engem csak ideküldtek, miután bejöttem, elmondtam, mi a panaszom, szintén végtelennek tetsző idő után csináltak rólam egy hasi ultrahangot és a kezembe adták a borítékot. Már szürkül odakint, mire végre az én nevemet szólítják. Felsóhajtok és már pattanok is fel ültömből, amit azonnal meg is bánok, mert ismét belém hasít a fájdalom. Hogy az a…! De erőt veszek magamon, amennyire bírom, kihúzom magam és határozott léptekkel megyek be a rendelőbe.
Az orvos aránylag fiatal, de nálam ránézésre valamivel idősebbnek tűnik. Elég életunt, kissé gunyoros kifejezés ül arcán. Leplezetlenül gusztál végig, ahogy belépek a rendelőbe. Burkolt, de elég jól érthető szexuális célzásokat tesz, majd szinte szó szerint kizavarja az ápolónőt. Nem jövök zavarba, életem során sok tahóval találkoztam már. Ő legalább nem néz ki rosszul. A fájdalom jobban idegesít, mint a stírölés és az utalgatás.
- Beleülök én akármibe, ha az a varázsvessző tényleg meggyógyít. Csak múljon el a fájdalom innen... – Hangom végig komoly marad, de tekintetem még ilyen állapotban is megvillan kicsit, ahogy szemkontaktust tartva vele leülök a szemben lévő székre és kezemet az alhasamra rakom, hogy értse, mi is a panaszom.
- Ajándék a röntgenről, hogy tudja az a varázsvessző, mi is pontosan a dolga – nyújtom át neki a kartotékot, amit az ultrahangon kaptam, miközben végig a szemébe nézek. Engem aztán ne higgye senki, hogy egy láthatóan kissé bárdolatlan, szabad szájú „doktor bácsi” zavarba hoz!
tag: Dr. Jaray ~ Zene: Bitch in disguise ~ notes:Bocsi a késésért! ❤
Vissza az elejére Go down

Miss Dawson & Dr. Jaray és a varázsvessző

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Winnie Jaray
» Austin Dawson
» Cassandra A. Dawson
» Lara Dawson
» Miss Trouble

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Belváros :: Southern Hills Kórház :: Vizsgálók-