welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Lara Dawson Vote_lcapLara Dawson Voting_barLara Dawson Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Lara Dawson Vote_lcapLara Dawson Voting_barLara Dawson Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Lara Dawson Vote_lcapLara Dawson Voting_barLara Dawson Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Lara Dawson Vote_lcapLara Dawson Voting_barLara Dawson Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Lara Dawson Vote_lcapLara Dawson Voting_barLara Dawson Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Lara Dawson Vote_lcapLara Dawson Voting_barLara Dawson Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Lara Dawson Vote_lcapLara Dawson Voting_barLara Dawson Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Lara Dawson Vote_lcapLara Dawson Voting_barLara Dawson Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Lara Dawson Vote_lcapLara Dawson Voting_barLara Dawson Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Lara Dawson Vote_lcapLara Dawson Voting_barLara Dawson Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Lara Dawson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Lara Dawson Lara Dawson I_icon_minitime28.05.14 23:58

Lara Dawson



Név:
Lara Dawson
Becenév:
Lara, Cicus, Édesem, Bébi (meg az összes többi hasonlóan ostoba becézés, amit pasik kifejezetten cafkáknak tartanak fenn)
Születése hely, idő:
1991. november 3. / USA, New York  
Tartózkodási hely: Las Vegas
Csoport: városlakó
Anyagi háttér: Munkásosztály
Szexualitás: Biszexuális
Avatar alany: Mary Elizabeth Winstead

Ki vagyok én...?!

Hogy ki vagyok én? Talán már magam sem tudom. Nagyon régen nem tették föl nekem ezt a kérdést. Ha jól emlékszem, a mostohaapám utoljára: „mégis mit gondolsz, ki vagy te?” Választ persze soha nem várt. Magam pedig csakúgy hobbiból nem szoktam ezen a kérdésen gondolkodni. Az én életstílusommal különben is veszélyt jelentene a mentális állapotomra  bármin is különösebben elgondolkodni.
De mégis, nézzük akkor, ki is vagyok én? A legtöbb embernek csak egy jó test és egy helyes pofi. Ennyit látnak és ennél több nem is érdekli őket belőlem. Azt hiszem, jól is van ez így. Meg kell hagyni, tényleg elég jól nézek ki. Adok is magamra, sokat költök a külsőmre. Drága, kihívó ruhák, belőtt haj, pöpec smink, műköröm, szolárium, fitnesz, meg miegymás. Elég feltűnő jelenség vagyok, nagy, barna őzike-szemeimmel és hasonló színű, hosszú hajammal, közepesen telt melleimmel és feszes, formás fenekemmel, combjaimmal és 174 centis magasságom is kiemel a tömegből. Muszáj is így lennie, hiszen akárhonnan nézzük, a testem a munkaeszközöm.  Még ha sokan nem is tekintik ezt valódi munkának és lenéznek, sőt egyenesen megvetnek érte. Nem mintha érdekelne… Nincs másom, amiből élhetnék és ha ez nem volna, nem tudnám fenntartani azt az életszínvonalat, amit folytatok. Egyébként is, kinek mi köze hozzá? Nekem végül is jó így. Végtére is azt csinálom csak, amit szeretek. Nem így kell ennek lennie egy jó meló esetében? Legalábbis ezt mondják az okosok.
Nem mintha én olyan ostobának tartanám magam. Jó is lett volna tanulni, diplomát szerezni és hasonlók, de hát még a középsulit se tudtam befejezni. Na nem kibuktam, csak a körülmények így alakultak. Különben is, ha ostoba lennék, hogyan is boldogultam volna el egyedül egy ilyen nagy városban, mint Las Vegas, alig tizenöt évesen? Szerénytelenség nélkül állíthatom, hogy jó a problémamegoldó képességem, igencsak talpraesetten boldogulok el bármilyen szituációban. Az emberekkel is tudok bánni, igazán megnyerő és bájos viselkedést tanúsítok, ha arra van szükség. Ezen képesség nélkül alighanem még mindig az országút szélén árulhatnám csak magam a kiéhezett, modortan, büdös, undorító kamionsofőröknek, tizedennyi dohányért, mint most. Igen, persze, volt az is, de hát minden szakmában végig kell járni a szamárlétrát, nemde? Szerencsére ma már jobban megengedhetem magamnak, hogy válogassak.
Egy senki voltam, mondjuk ki, mikor idejöttem. Mára van menő, bérelt lakásom a belvárosban, drága ruháim, ékszereim, a megjelenésem is abszolút ápolt. Hogy mégis miért űzöm még mindig ezt az ipart? Hogy melyiket? Mondjuk csak ki nyugodtan, prosti vagyok. A drágább fajtából, de az. Mit prosti, ne finomkodjunk ennyire, még jó hogy nem kéjnő vagy ilyesmi! Egy szajha vagyok. Egy közönséges kurva. Nem szégyellem én. És azért csinálom, mert mint mondtam, máshoz nem értek. Persze elvégezhetnék valami iskolát, meg kereshetnék más munkát, de tutira felélném a tartalékaim idővel és fele ilyen jól sem keresnék, ha elmennék takarítani, mosogatni, vagy hasonlók. Nem, már túlságosan hozzászoktam ehhez az életmódhoz, nem bírnám ki a nélkülözést újra. Meg hát, az igazság az, hogy én, a legtöbb szakmabelivel ellentétben tényleg élvezem, amit csinálok. Egyszerűen imádom a szexet. Nem birok meglenni nélküle. Bárhol, bármikor, bárkivel. Szinte mindegy, csak csinálhassam. Talán nimfomán vagyok egy kissé, de ez kit zavar? Csak előny ebben a munkakörben. Bár mondjuk elég meglepő ilyen előélet után…. De ezt inkább hagyjuk, ha lehet…
Bár ha ebben nem is, abban biztosan megmutatkozik, amit az a mocsok elkövetett ellenem, hogy nem bízok senkiben. Képtelen vagyok közel engedni magamhoz bárkit. Gyakran érzem úgy, a szexuális vágyon kívül nincsenek is más érzéseim a többi ember iránt. Tudok persze viselkedni társaságban, már megtanultam. Elitebb körökben sem kell velem szégyenkezni, eltársalgok én bárkivel. De barátaim, azok nincsenek. Még egy kutyám se otthon. Nincs is rá szükségem. Azt hiszem…
Életem, létem, világom

Ami a gyerekkoromat illeti, nem szívesen beszélek róla, ha nem muszáj. Senkinek. Szivesebben adok be valami mesét, ha kérdeznek arról, hogy a szüleim kiskoromban autóbalesetben meghaltak és engem, mint egyetlen gyermeküket, a nagymamám nevelt fel, aki azóta már sajnos szintén elhalálozott, így nincs senki élő rokonom. A valóság azonban teljesen más.
A szüleim nagyon is élnek, legalábbis az anyám és nem is vagyok egyke, két testvérem is van. Illetve eredetileg három volt.
New Yorkban láttam meg a napvilágot ikeröcsémmel, Williammel együtt, akit az egész család csak Billynek nevezett.  Az eredeti nevem Kathleen volt, nagykorúságom után változtattam meg hivatalosan a vezetéknevemmel együtt. De hogy eredetileg mi volt, azt inkognitóm védelme érdekében megtartanám magamnak.  A bátyám, Jim a születésemkor alig másfél éves volt. Egy évvel később érkezett a húgom, Chantal.
Apám feltörekvő színész volt, egy ideig jól ment neki a szekér, aztán viszont nem kapott felkéréseket és ahogy az lenni szokott, kicsúszott a lába alól a talaj. Nem nagyon emlékszem rá igazából. Alkoholista volt és depressziós a mellőzöttségtől.  Lényegében ez is vitte el, mikor alig négyéves voltam. Öngyilkos lett. Egy motel mellett egy kipufogócsövet vezetett a kocsija ablakába. Egy nyolcoldalas búcsúlevelet hagyott maga után, melyben mindenért anyámat vádolta, meg töménytelen sok adósságot.
Ezt követően anyám kibékült a korábbi férjével, Dick-kel, aki egy erőszakos fráter volt és már korábban is bántalmazta anyámat, ezért is hagyta el őt apámért. De kimosta az adósságból, megígért fűt-fát bokrot, ahogy azt kell  és minden rendben volt. Legalábbis egy ideig.
Egy évvel később már rendszeresen ütlegelt is mindannyiunkat. Akármilyen kis dolog miatt. Nagyon szigorú volt, elég volt egy kis kihágás és ütött-rúgott. Nem kímélte anyámat se. Idővel hozzászoktam a terrorhoz, az állandó veréshez, ami kikerülhetetlen volt. Főleg azért is, mert én igen sokszor kiálltam a kisebb testvéreimért, különösen a húgomért és kaptam helyette is. De a dolgok idővel tovább fajultak.
Kilencéves voltam, mikor feltűnt, hogy a mostohaapám mintha más szemmel nézne rám. Először csak az tűnt fel, hogy egyfolytában bámul. Ekkoriban kezdett el nőiesedni a testem, kerekedtek a melleim, szélesedett a csípőm, ilyesmik. Persze akkor még nem tudtam, hogy ez az ok. De egy nap aztán Dick kivitt a külvárosi telkünkre, mondván, szüksége van a segítségemre. Az ottani pajtában erőszakolt meg először. Kislányként esélyem se volt ez ellen a tagbaszakadt pasi ellen. Miután végzett, megfenyegetett, hogy élve eltemet, ha bárkinek elmondom és otthon azt mondja, megszöktem, így senki sem fog keresni. Ezt követően rendszeressé vált ez a dolog kettőnk között. Minden alkalommal próbáltam tiltakozni eleinte, de nem ment.
Ami változást hozott ebben a viszonyban, az a védelmező ösztönöm volt. A kishúgom is egy év múlva nőiesedni kezdett ugyanis és láttam, Dick őt is mustrálgatni kezdi. Tudtam, ki kell találnom valamit, hogy megakadályozzam, vele is azt tegye, amit velem. Más választásom nem lévén, egyességet ajánlottam annak a görénynek. Hajlandó voltam bármit megtenni neki, csak a húgomat hagyja ki a mocskos játékaiból. Kellően perverz révén, természetesen ráállt. Így elmondhatom, hogy nagyjából tizenegy-két éves koromra lényegében mindenen túl voltam, amin szex terén csak túl lehet, a legalantasabb perverziókig. Ha azt nézzük, hálás is lehetek a mostohaapámnak, végül is ő tanított meg mindarra, amit ma a munkámban kamatoztatok. Bár azt hiszem, elég tehetségesnek is bizonyultam ezen a területen, legalábbis erre mutat, hogy Dick ezt követően egyre sűrűbben vitt ki a pajtába, sőt gyakran már otthon, a fürdőszobában, a vécében vagy édesanyám és testvéreim távollétében a lakás más pontjain is igényelte az együttléteket. Én pedig idővel azt vettem észre magamon, hogy a megalázó helyzet ellenére élvezni kezdem az aktusokat és egyéb „játékokat”. Azt hiszem ekkoriban ébredt fel a nimfomániám. Dick olykor iskolába sem engedett el, csak hogy közösüljek vele, míg a többiek nincsenek otthon.
Ez a helyzet évekig állt fenn. Egészen addig, míg egy nap Jim, a bátyám hamarabb ért haza az iskolából, mint arra Dick számított és meglátott minket. Dühében a mostohaapámra támadt, aki erre egész egyszerűen megfogott egy kést és leszúrta a bátyámat, mint valami disznót. Ennek öcsém is szemtanúja volt, bár a mai napig nem tudom, ő egyáltalán hogyan és mikor keveredett haza. Tudott ő is a viszonyunkról Dick-kel? Már sosem fogom megtudni.
Az esetet követően, Dicket természetesen lecsukták. Az öcsém gyakorlatilag megháborodott attól, amit látott. Elmegyógyintézetbe szállították és ma is ott kezelik, ha minden igaz. Nem ismer föl senkit, nem kommunikál senkivel, a saját kis világában él.
Nekem pedig nem volt tovább maradásom. Összepakoltam és elszöktem otthonról. Anyámnak ott a húgom, majdcsak meglesznek ketten, gondoltam.
Las Vegasba vettem az irányt, azt gondoltam, ott várnak rám a lehetőségek. De a valóság hamar fejbe vágott. Ott álltam tizenöt évesen, egyedül egy idegen városban, párszáz dollárral. Nem tudom, mit gondoltam, de hamar rájöttem a megoldásra. Azt tettem, amihez értettem, amire Dick annyira megtanított és ami még örömet is tudott okozni.
Először csak azért kezdtem egy útszéli pihenőhelynél elsősorban szájjal kielégíteni az arra járó, erre igényt tartó autósokat, hogy legyen pénzem motelre és ételre. Mást is vállaltam persze, ha arra volt igényt. Annyit „dolgoztam”, amennyit csak bírtam, így félre is tudtam tenni annyit, hogy idővel beljebb mehessek a városba, ott is megengedhessek magamnak szobát. Hamar megtaláltam a negyedet, ahol az efféle ipart űzni lehetett. Hogy innen strici nélkül feljebb jutottam, csak az ügyességemnek, a „szakmai tudásomnak” köszönhetem. Meg persze a vak szerencsének. Egy neves üzletembernek pont az aktuális szállásom környékén robbant le a kocsija és így futottam össze vele az utcán, mikor segítséget keresett. Én meg persze látva a lehetőséget, bevetettem magam és másféle segítséget is nyújtottam neki. Meg is lett az eredménye. Ő lett a második mentorom mostohaapám után. Ő vezetett be abba az elit társaságba, ahol ma is forgok és ő tanított meg a helyes viselkedésre is.
Azóta elsősorban nevesebb bárokban és partikon keresem kuncsaftjaimat. Ha kell, sztriptízt és hasonlót is vállalok, a rúdtáncot is profi szinten kitanultam. Ma már megtehetem, hogy válogassak és csak azzal menjek el, aki kellő pénzt kínál. Egyébként nők és férfiak is vannak a vendégkörömben. Igazi nagy nevek is, akikről nem is gondolná senki, hogy hasonló szolgáltatásokat vesznek igénybe. Na meg arról ne is beszéljünk, hogy az ilyen elitben sokkal több extrém perverzióval találkozom, mint anno az út szélén. Nem mintha bánnám, igazán nyitott vagyok az ilyesmire. De részleteket inkább hagyjuk, az én szakmámban fontos a diszkréció.
S még mielőtt valami pletyka szárnyra kapna, nem, nem vagyok narkós, mint a legtöbb prosti. Soha nem is voltam. Füvet szívtam egyszer-kétszer anno, de már nem. Alkoholt is csak mértékkel iszom. Viszont szeretem a mostani fényűző életemet, eszem ágában sincs változtatni, amíg fiatal és csinos vagyok. A továbbiakon meg ráérek később gondolkodni. Majdcsak lesz valahogy.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Lara Dawson Lara Dawson I_icon_minitime29.05.14 0:37




Lara Dawson!
Nagyon érdekesnek találtam történetedet, kíváncsivá tettél. Tetszett amit olvastam. Mindent rendben találtam benne, ezért; elfogadom! Üdvözöllek az oldalon Lara! Innentől a játéktér csak rád vár.  Wink
   

Admin

Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info

Lara Dawson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Cassandra A. Dawson
» Austin Dawson
» Miss Dawson & Dr. Jaray és a varázsvessző
» Lara
» Disturbia ~ Lara & Will

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Törölt és inaktív karakterek előtörténetei-