welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Roxanne Whitlow Vote_lcapRoxanne Whitlow Voting_barRoxanne Whitlow Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Roxanne Whitlow Vote_lcapRoxanne Whitlow Voting_barRoxanne Whitlow Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Roxanne Whitlow Vote_lcapRoxanne Whitlow Voting_barRoxanne Whitlow Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Roxanne Whitlow Vote_lcapRoxanne Whitlow Voting_barRoxanne Whitlow Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Roxanne Whitlow Vote_lcapRoxanne Whitlow Voting_barRoxanne Whitlow Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Roxanne Whitlow Vote_lcapRoxanne Whitlow Voting_barRoxanne Whitlow Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Roxanne Whitlow Vote_lcapRoxanne Whitlow Voting_barRoxanne Whitlow Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Roxanne Whitlow Vote_lcapRoxanne Whitlow Voting_barRoxanne Whitlow Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Roxanne Whitlow Vote_lcapRoxanne Whitlow Voting_barRoxanne Whitlow Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Roxanne Whitlow Vote_lcapRoxanne Whitlow Voting_barRoxanne Whitlow Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Roxanne Whitlow

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Roxanne Whitlow Roxanne Whitlow I_icon_minitime23.02.16 14:12

Roxanne Whitlow


Név: Roxanne Whitlow
Becenév: Roxy , Anny
Születése hely, idő: 1991-08-12 / Colorado - Texas  
Tartózkodási hely: Las Vegas
Csoport: városlakó
Anyagi háttér: Középosztály
Szexualitás: Heteroszexuális
Avatar alany: Meagan Tandy

Ki vagyok én...?!

Alapvetően egy kedves és megértő ember vagyok, kicsit rámenős, de ez szeritem minden emberben megvan mélyen. Előzékeny és segítőkész, tipikus jó kislány, de ez néha csak álca, tudok goromba és sértődékeny is lenni, az érzelemim skálája olyan színes akár a szivárvány, nehéz kiismerni, de nem lehetetlen. Százhatvanöt centiméteres magasságom egészen átlagosnak mondható, talán picit alacsonynak is, ezt kompenzálom a magas sarkakkal. Ében barna hajam és mély barna szemem van. Tipikus kiskutya szemek, így mindig el tudom érni amit akarok.  
Életem, létem, világom

Colorado-ból származom, egy vérbeli Texas-i lány vagyok, kissé akaratos de ez még pont belefér. Gyerekkorom felhőtlennek is lehetne mondani, de nem teljesen volt az, igaz mindig mindenem megvolt amire szükségem csak lehetett, de ez nem pótolja az apai szeretet hiányát. Szüleim házassága csak érdek házasság volt, egyik gazdag olajmágnás fia elvette a másik olajmágnás lányát… Mint a filmekben, hozzámentél mert kellett és nincs vita, bár az évek folyamán egészen megkedvelték egymást, de akkor is a nélkül nőttünk fel, hogy tudtuk volna mi is a feltétel nélküli szerelem a másik iránt. Talán ezért is találok magamnak nehezen olyan srácot akit valóban szeretni tudnék. Apám folyton üzleti utakon volt, gyerekként csak annyit láttam, hogy apa eltűnt, pár nap múlva hazavágódott egy halom ajándékkal és én játszhattam az új babáimmal, ugrálhattam az új játékszereimen és boldog lehetettem, hogy sok – sok ajándékot kaptam, ám ahogy idősödtem már nem érdekelt mit kapok, csak azt láttam, ahogy apám alkoholtól, olcsó parfümöktől és rózsfoltoktól díszelegve ért haza egy – egy konferencia után, anyámat nem nagyon zavarta. Még kicsi voltam fura volt, hogy mindig jönnek mennek az új alkalmazottak, többnyire férfiak, de engem nem zavart amíg szaladgálhattam a kertben és játszottak velem. Tiniként viszont már szemet szúrt, hogy nem csak én akartam már „játszani” a helyes pasasokkal hanem a drága anyám is. Lassan összeállt a kép, mitől is ilyen úgymond „sikeres” az ő házasságuk, egyikük sem hűséges a másikhoz. Hirtelen undorodni kezdtem ettől a világtól, és amint lehetett el is költöztem. Két bátyám és egy húgom van, nagy a család. Bátyáimhoz költöztem Las Vegas-ba amint tizennyolc lettem. Itt fejeztem be az egyetemet pedagógusi szakon. Mindig is imádtam a gyerekeket, főleg amíg még egészen picik és fogékonyak a tudásra. Mark a legidősebb bátyám ügyvéd, őt nem túl sűrűn látom, folyton egyik tárgyalásról szalad a másikra, többnyire csak akkor ér rá keresni, amikor a komisz, de azért végtelenül aranyos fiaira kell vigyáznom. Josh a másik bátyám rendőr, készül a nyomozói vizsgájára, ezért mostanában kevesebbet tudom látni, így inkább a menyasszonyával Kerry-vel töltöm az időt, lassan jön a baba és sok segítségre van szüksége, bár főként vásárolunk, mint a legtöbb nő. Húgom Kate, nemrég költözött hozzám a lakásomra, még egyetemre jár, nővér akar lenni, és én támogatom ahol és ahogy csak tudom. Van egy cicám, Lady, szeret csavarogni, néha azt se tudom merre jár de ha megkongatom az ebéd harangot rögtön tudja hol is lakik.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lyna Hill
Lyna Hill



TémanyitásTárgy: Re: Roxanne Whitlow Roxanne Whitlow I_icon_minitime23.02.16 18:04




Kedves Roxanne!

Üdv itt közöttünk, biztosra veszem, hogy Oliver már nagyon várt és örül az érkezésednek. Ami engem illet itt mindent rendben látok, remélem Mr. McAvoy-al is jól kijöttök majd a közös játékok során, nem is rabolnám az idődet, jó szórakozást!  Wink     
   
   

Lyna

Vissza az elejére Go down

Roxanne Whitlow

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Roxanne Oriana Fuller
» Abigail Roxanne White

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Törölt és inaktív karakterek előtörténetei-