welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Pizza - Alex & Chels Vote_lcapPizza - Alex & Chels Voting_barPizza - Alex & Chels Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Pizza - Alex & Chels Vote_lcapPizza - Alex & Chels Voting_barPizza - Alex & Chels Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Pizza - Alex & Chels Vote_lcapPizza - Alex & Chels Voting_barPizza - Alex & Chels Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Pizza - Alex & Chels Vote_lcapPizza - Alex & Chels Voting_barPizza - Alex & Chels Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Pizza - Alex & Chels Vote_lcapPizza - Alex & Chels Voting_barPizza - Alex & Chels Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Pizza - Alex & Chels Vote_lcapPizza - Alex & Chels Voting_barPizza - Alex & Chels Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Pizza - Alex & Chels Vote_lcapPizza - Alex & Chels Voting_barPizza - Alex & Chels Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Pizza - Alex & Chels Vote_lcapPizza - Alex & Chels Voting_barPizza - Alex & Chels Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Pizza - Alex & Chels Vote_lcapPizza - Alex & Chels Voting_barPizza - Alex & Chels Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Pizza - Alex & Chels Vote_lcapPizza - Alex & Chels Voting_barPizza - Alex & Chels Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Pizza - Alex & Chels

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?
Chelsea May Richards
Chelsea May Richards



TémanyitásTárgy: Pizza - Alex & Chels Pizza - Alex & Chels I_icon_minitime04.06.19 11:22


Alex & Chels



- Gondolkozz egy kicsit. Ez elégé egyértelmű. Tudod, ő az az alfa hím típus. - Bár valaki gazán szólhatna neki, hogy kész röhej, amit művel. Nem tudom eldönteni, hogy valóban mániákusan akar engem vagy szimplán csak beteges, amit művel, de ha jelen pillanatban kellene ezt eldöntenem, akkor az utóbbi. Mert hát mindig, mindenhol ott terem, ahol én. Azért ez nem különös egy kicsit? Ennyire még Harry bácsi se volt jó ebben, de ha most itt lenne jól szétrúgná a seggét. Hmm, rosszul fogalmaztam, ő nem is alfa hím, inkább csak egy seggfej, aki attól érzi magát menőbbnek, ha valakit terrorizálhat, olyan, aki azt hiszi nincsenek határok, csak amit ő akar. Rá fog jönni, hogy mekkorát tévedett.
A szobájába érve cseppet sem zavartatva magam, egyből az ágyán fészkelem el magam, remélem nem zavarja, de ha igen, gondolom majd szóvá teszi.
- Most kiakarsz menni? - Kérdeztem rá nevetve. Eeez... aranyos, azt hiszem. Oké, igaz, én is kimentem átvenni a pizsimet a múltkor, pedig alig látott ki a fejéből, na meg attól a szép kis duzzanattól a szeme alatt, aminek még mindig látszanak a nyomai, de azért már szépen múlik. - Tudod, nagylány vagyok, láttam már ilyet. - Bár azért sunyi mosollyal az arcomon egyből felültem az ágyon törökülésbe helyezkedve, két könyökeimmel a térdeimen megtámaszkodva, a kedvenc sorozatom se szoktam így várni.
- Jaj, ugyan mááár! - Oké, tudom, ne csináljam ezt, de nem bírom ki. Most én is piszkálódom kicsit, de én inkább heccelni akarom, nem pedig folyton megalázni, mint Owen, plusz én lebírok állni, ha már soknak érzem magam de ennyi még belefér.
- Megígérem nem lesek. - Szavaim nyomatékosításaként el is takartam mindkét szemem, bár ez így nem buli. Valamiért az az érzésem, hogy ezt még egyszer felfogja használni ellenem és eszébe fog jutni, amikor a legkevésbé se számítanék rá, de most ez sem érdekel igazán.





©
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Alex Ballard
Alex Ballard



TémanyitásTárgy: Re: Pizza - Alex & Chels Pizza - Alex & Chels I_icon_minitime04.06.19 14:55

Elhúzom a számat mett igazából igaza van, de akkor sem értem, hogy annyi ember közül miért pont engem sikerült kifognia. Szerintem rajtam kivül vannak olyanok, akiknek tényleg viszonyuk volt Chelseavel. Az biztos, hogy kicsit átnézem az önvédelmet és amikor Owen nem számit rá akkor leütöm. Utána biztos vagyok benne, hogy nem akar majd tőlem semmit és talán Chelst is meg tudom tőle szabaditani.
Elég gyorsan haza érünk taxival igy hamar a szobámban vagyunk. Meglep, hogy ennyire otthon érzi magát de nem zavar. Ő az első lány az ágyamban. Bár ha tudná akkor valószinűleg nem lenne már itt.
Fogom a ruháimat és épp mennék ki, amikor kinevet. Neki lehet, hogy van tapasztalata ebben de nekem nincs de az is igaz, hogy jobb ha ezt ő nem tudja.
- Én ööö... Gondoltam lezuhanyzok. - Össze-vissza kezdek el dadogni és azt hiszem, hogy el is pirultam. Most komolyan itt kéne előtte öltözködnöm? Azt hiszem a szivem mindjárt kiugrik a helyéről. Az sem segit a zavaromban, hogy úgy ül az ágyamon, mint aki az esti meséjét várja.
- Khm... Mindjárt jövök. - Ki is mentem az ajtón és átöltöztem a fürdőben. A hazugságomat el is felejtettem, igy zuhanyzás nélkül megyek vissza immáron tiszta ruhában. Sokkal jobb legalább még érezni az öblitő illatát. Szeretek mosott ruhát viselni pont ezért. Amint bemegyek a szobába, leülök az ágyra mellé.
- Akkor menjünk pizzázni? Tudok egy jó helyet a közelben. Remélhetőleg Owen oda nem jön utánunk. - Sóhajtok egyet, mert semmi kedvem a sráchoz. Persze az sem lenne ellenemre ha itthon maradnánk és rendelnénk egy pizzát és néznénk valami filmet. Igazából ez Chelsen múlik, nekem minden megfelel csak vele lehessek.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Chelsea May Richards
Chelsea May Richards



TémanyitásTárgy: Re: Pizza - Alex & Chels Pizza - Alex & Chels I_icon_minitime04.06.19 20:04


Alex & Chels



- Mért kell ilyen ünneprontónak lenni?? - Szóltam utána olyan hangsúllyal, mint egy durcás kislány, hátha hatok rá és legalább a folyosón ledobja a pólóját, áhh, ez nem jössz össze.. A csodába, akkor nem lesz sztriptíz. Pedig már kényelembe is helyzetem magam, na mindegy. Hátradőlve vártam, hogy visszajöjjön, ami elég gyorsan ment, meglepően gyorsan. Baromi jó lehet itt a szigetelés, ha nem hallottam folyni a vizet.
- Akkor inkább maradjunk és rendeljünk, ide tuti nem jön. - Valahogy elment a kedvem attól, hogy most menjünk valahova, ahol ismét megjelenhet, bár lenne róla fogalmam mégis hogy csinálja, azt hiszem megint át kell vennem Harry bácsi mire tanított, hogyan szúrjam ki, ha követnek. De ez akkor is kész röhej. viszont már kezd bűntudatom lenni amiatt, amit csinál. Bosszant is egyben, és nem fogom hagyni. Nem Owen fogja megválasztani az embereket körülöttem és egyáltalán miből is gondolja, hogy ő lenne az a bizonyos jobb, aki nekem jár. Én ezt egyáltalán nem így érzem. Nem tudnék bízni benne ezek után és az erőfitogtatása is nevetséges, csak épp magát nem veszi észre.
- Amúgy meg lebuktááál, nem hallottam, hogy engednéd a vizet. - Átöltözött, az igaz, de zuhanyozni nem hallottam. Nőből vagyok, ami annyit jelent, hogy rosszabb, mint egy raptor. Mindent észreveszek és mindent megjegyzek. Valaki szégyellős. Kár érte. Pedig biztosan tetszett volna, amit látok. Valamiért azt gondolom, hogy önértékelési problémái vannak. Hmm, pedig nem olyan rossz. Jobb pasi, mint amilyennek hiszi magát, csak egy kicsit csiszolni kell még rajta. Szerencsére az ilyesmiben jó vagyok.
- Egyébként a szüleid nem voltak pipál, amiatt? - Mutatok az arcára. Egyszer hívtam el bulizni, aztán puff, ez lett belőle. - Tudod, legközelebb megmutathatnád milyen egy házibuli, ahová te szoktál járni. - Ha már a legutóbbi olyan csúnyán ért véget, amit szörnyen bánok is, most elmehetnénk egy olyan buliba, ahova ő is szívesen megy.





©
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Alex Ballard
Alex Ballard



TémanyitásTárgy: Re: Pizza - Alex & Chels Pizza - Alex & Chels I_icon_minitime04.06.19 22:01

Hallom, amit utánam kiabál, de túlságosan is új az egész, hogy előtte vetkőzzek. Nem is járunk és így nem igazán merek levetkőzni előtte, pláne nem úgy, ahogy beült az ágyra, mintha moziban lenne. Lehet, rosszul reagáltam le az egészet, de nem akarok előtte lebukni, hogy gyakorlatilag a strandon kívül senki sem látott még félmeztelenül.
Gyorsan átöltözök, annyira gyorsan, hogy el is felejtem a kis hazugságomat, hogy igazából fürödni is jövök. Visszamászok a szobámba és felteszem a nagy kérdést, hogy mit is csináljunk. Kicsit meglep, hogy nálam akar maradni, de nem szólok semmit, csak előveszem a telefonomat és leülök mellé.
- Oké. Milyet kérsz és mekkorát? - Kérdezem, miközben a telefonomban kutatok a kedvenc pizzériázom után, hogy leadjam a rendelést, amint megosztja velem, hogy mit is szeretne.
Amint kész, el is rakom a telefonomat és várhatunk úgy kb 20 percet mire jön, de ez az idő elég arra, hogy kiválasszunk egy filmet.
- Mit akarunk nézni? Lent a nappaliban tök nagy a tv és van házi mozi. - Adom meg a választást, bár maradhatunk az én szobámban is, itt is van tv, bár ez kisebb és nincs házi mozi rendszerhez kötve.
Amint megemlíti, hogy bizony felfigyelt arra, hogy hazudtam elvörösödök. Igaz, kiment a fejemből, hogy az volt a kifogásom, hogy zuhanyzok.
- Öömm... Meggondoltam magam. - Jobb nem jut eszembe, inkább elsüllyednék most. Remélem, hogy nem fogja sokáig felemlegetni ezt a bakit, mert a végén tényleg el kell mennem zuhanyozni.
- Anyu ki volt akadva, a nővérem meg csak kinevetett. Apu meg nem szólt semmit. - Rántom meg a vállaimat, kisebb veszekedés volt anyu részéről, hogy mibe keveredtem, de nem vészes. Hamar le tudtam és igazából már szerintem mindannyian hozzá szoktunk már a színes arcomhoz.
- Oké. Majd megkérdezem a haverokat, mikor csinálnak megint házibulit és szólok. - Mosolygok rá, nem is gondoltam volna, hogy ennyire velem akar bulizni. Mondjuk oda biztos, hogy Owen nem fog utánunk jönni. Ami viszont nagyon fura, hogy Chels nagyon is sok időt tölt velem, csak azt nem tudom, hogy miért.
- Szóval választottál filmet? - Nézek rá, mert szeretném tudni, mielőtt megjön a pizza. Úgy az igazi, hogy közben filmezünk.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Chelsea May Richards
Chelsea May Richards



TémanyitásTárgy: Re: Pizza - Alex & Chels Pizza - Alex & Chels I_icon_minitime04.06.19 23:40


Alex & Chels



Milyet és mekkorát, hát izzé... ugye még a pizzáról beszélünk?
- Közepeset, és édes mindegy csak legyen rajta, gomba, kukorica meg jó sok sajt. - És igen, simán megfogom enni a közepeset, bár sanszos, hogy utána a kanapéról sem fogok bírni felkelni, sőt megmozdulni se igazán, na de majd legurulok.
- Én a házimozira voksolok. - Úgy mégis csak élvezhetőbb az élmény. Bár az is eszembe jut, hogy a szülei közben nem fognak betoppanni, mármint csak nem szeretném, hogy magyarázkodnia kelljen később. Igaz, nem ismerem a szüleit. De máris van egy olyan érzésem, hogy az anyukája nem fog kedvelni. Nem tudom Alex mennyit mondott el az estéből, de főleg nem fog kedvelni, ha összerakja a képet, hogy én vagyok az a bizonyos lány. Lehet nem örülne a képnek, amit a nappalijában fog látni.
- Az egészen jó, azt hiszem. Hmm, legyen az Apáca. - Mindig is  kíváncsi voltam rá, főleg az előzetese után, meg is akartam nézni, de nem egyedül, de persze senki sem akart vállalkozni rá. Én vagyok az egyedüli nálunk, aki szereti a horrorfilmeket. Sokan kérdezték már, hogy mi a fene van benne, amitől olyan jó, szeretek félni, vagy mi? Én inkább úgy mondanám, hogy szeretem azt az adrenalin löketet, amit ad, hogy figyelsz, vársz, pörög az agyad, mégis a legváratlanabb pillanatokban, amikor akár csak pislogtál egyet és nem maradtál éber, akkor ugrik be valami, amitől aztán majd kiugrik a szíved a helyéről, a körmeim pedig a popcorn-os tálba vájod. Ezért szeretem én a horrorfilmeket, mert végigizgulnod az egészet, átjár az érzés és nem enged. Időközben csengettek is.  
- Juppi, meghozták a kaját! - Pattantam fel az ágyról, elvégre pizzáról beszélünk. - Ha nem sietsz le, téged foglak megenni! - Kajával nem viccelek. Imádok enni, ami szerencsére nem látszik meg rajtam. Amíg kiment, addig átsétáltam a nappaliba, hogy gyorsan lepakoljak mindent az asztalról, be az alsó polcra, hogy Alex letudja tenni a pizzás dobozokat.
- Egyébként, biztosan senkit sem fogunk idelent zavarni? - Csak mert így jó időre befoglaljuk ketten az egész nappalit. Tulajdonképp gőzöm sincs miért érzem magam ettől feszélyezve. Ki tudja, először vagyok itt, és hát, nem ismernek engem, és a szülőknek ugye szokásuk egy csomó kérdést feltenni, amikor hazaviszünk valakit.  





©
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Alex Ballard
Alex Ballard



TémanyitásTárgy: Re: Pizza - Alex & Chels Pizza - Alex & Chels I_icon_minitime06.06.19 0:26

Figyelek arra, amit mond és közben össze is állítom a pizzát, ahogy kéri. Magamnak is rendelek egyet és amint ezzel kész vagyok, ki is fizetem. Ezzel legalább megvagyok, és nem kell majd pénzt keresgélnem, amikor már ideér.
Elmosolyodok a döntésén, én is azt szeretem jobban. Most meg sem fordul a fejemben, hogy esetleg valaki haza jön. Aki a közel jövőben hazatévedhet, az a nővérem, a szüleimnek esti programjuk van.
Miközben átöltöztem azon gondolkoztam, hogy Chels miért van még mindig itt. Simán itt hagyhatott volna, ahogy eddig az összes csaj. Viszont ő itt van és filmet is választott, szóval nem megy messzire. A horror film választás is erre utal, hogy nem fogunk mi egy hamar elválni, amit nem is bánok.
Időm sem volt felocsúdni, meg is jött a pizza. Én is felkelek az ágyról, de mielőtt kiléptem volna, rápillantottam Chelsre. El tudnék fantáziálgatni, ahogy megesz, de inkább nem élem bele magam, mert abból mindig nagy csalódás szokott lenni. Végül csak kimegyek a bejárati ajtóhoz, hogy átvegyem a két dobozt. Ezekkel bemegyek a nappaliba és az előkészített asztalra le is rakom őket.
- Kérsz majonézt vagy ketchupot? - Teszem fel a kérdésemet és ha választott akkor azt behozom. Én magam részéről majonézt akarok. Hoztam be üditőt és tányérokat is.
- Nem. Maximum a nővérem jön haza nem sokára. A szüleimnek programjuk van, szóval ők nem lesznek itt egy hamar. - Elmosolyodok, azt hiszem nem a szüleimtől kell félni, hanem inkább a nővéremtől. Ő nagyon kedvesen, jó testvérhez méltóan be szokott égetni mindenki előtt. Azt hiszem, hogy azt élvezi is.
Most, hogy minden megvan a filmezéshez, be is kapcsolom a filmet, természetesen a villanyt már lekapcsoltam mielőtt leültem volna a kanapéra. Sötétben ezerszer jobb filmet nézni, hátha még az horror film is.
Ráteszem a majonézt az egyik szeletre, természetesen egy kis majonézt sikerül magamra nyomnom. Igazából nem is én lennék, ha ez nem történt volna meg. A pizzát a tányéromra pakolom, majd elkezdem enni, miközben törlöm le a majonézt a nadrágomról és hallgatom a filmet.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Chelsea May Richards
Chelsea May Richards



TémanyitásTárgy: Re: Pizza - Alex & Chels Pizza - Alex & Chels I_icon_minitime06.06.19 13:53


Alex & Chels



 - Majonézt, köszi. Nem szeretem a ketchupot. - Se sült krumplin, pizzán se nagyon, legfeljebb, ha már rá van sütve, egyébként nem. Még nézni is rossz, ahogy sokan szinte eláztatják a kaját vele, nem túl guszta látvány, ilyenkor felmerül a kérdés, hogy akkor most voltaképp sült krumplit, pizzát vagy ketchupot.
- Jól van akkor. - Az viszont annál jobban néz ki, ahogy a két doboz pizza beborítja a kis asztalt. Fogtam egy tányért, rátettem egy szeletet, plusz majonéz, aztán kényelmesen hátradőltem. Végre, valami idézőjel, macskaköröm alatt normálisat fogunk nézni, mert komolyan felkötöm magam az első fára vagy minimum eret vágok, ha még egy részt meg kell néznem A Tutigimiből, a Szívek szállodájából vagy a Beverly Hills 90210-ből, bár az is elég csajos lenne. Eskü, azok a lányok még nálam is butább libák. Egyszer tartottunk csajos estét, soha többet. Én meg nem nézem még egyszer az Álmok útján-t vagy a Miről álmodik a lány-t. Szóval, hacsak nem akar Spinédzsereket nézni, az én nappalim inkább nem ajánlom fel. Bár fogalmam sincs amúgy milyen filmeket szokott nézni, hogy ezt a horrorestet csak miattam vállalta be, vagy egyébként is sorra ejtette volna.
Még jó, hogy nem popcorn-t választottunk a filmhez, azért most megharcolnánk, ha moziba megyünk is, azt folyton megeszem még az előzetesek alatt, aztán meg nem tudok mit nassolni a film alatt. De mindegy is, ugyanis most ráfognám, hogy Ő volt, nem pedig én, hiszen nézzen csak rám, mégis hová férne belém, annyi kaja.
Még csak a film elején vagyunk, szóval nem igazán para, de addig legalább nem kell attól félnem, hogy ijedtemben véletlenül eldobom a tányért, vagy ilyesmi. Néha lopva felé pillantok, oké, többször is, ami nem is gáz, addig amíg ezt egyszerre tesszük és akkor váratlanul összeér a tekintetünk, amire egyikünk se számít, ezért mindketten elkapjuk a fejünket, issza a filmhez.





©
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Alex Ballard
Alex Ballard



TémanyitásTárgy: Re: Pizza - Alex & Chels Pizza - Alex & Chels I_icon_minitime09.06.19 17:06

Megjegyzem, hogy nem szereti a ketchupot, talán később még felhasználhatom és lenyűgözhetem, hogy figyelek rá. Igazából nagyon reménykedek abban, hogy a nővérem nem mostanában szeretne haza jönni, hanem egy kicsit elidőzik a barátnőivel. A pizzát magamhoz vettem, miután letöröltem magamról a majonézt és elkezdtem enni. Eddig nem túl izgalmas, viszont a történet izgalmas. Egymás után eszem a pizza szeleteket és várom, hogy mikor fog valami történni. A történet szál nagyon tetszik, de eddig nem nyerte el a tetszésemet, már azért sem, mert Chels sem bújt még hozzám ijedtében. Én bírom a horrorokat, nagyon kevés van, ami meg tud rémiszteni. Abban reménykedek, hogy a mellettem ülő nem ennyire edzett.
- Nem fogy a pizza! - Nézek oldalra, ahogy meglátom, hogy még mindig van pizzája a dobozban. Kezd kétségem lenni afelől, hogy az enyémből is akar enni. Nem tehetek róla, ha nem köt le a film, akkor elkezdek beszélni. Bár ez még elég kezdetleges, és inkább el vagyok a pizzámmal foglalva. Viszont azt érzékelem a szemem sarkából, hogy sokszor tekint felém. Egyszer oda is pillantok, mire elrántja a fejét. Csak egy halvány mosoly jelenik meg a ajkam egyik szegletébe, majd én is nézem a filmet. Mikor nekem elég volt a pizzából, leteszem az asztalra a tányéromat és hátradőlök. Még talán úgy három szelet pizza maradhatott a dobozban. Talán később megeszem, de most jól laktam. Azért arra kíváncsi leszek, hogy mikor fog beindulni és esetleg megrémiszteni Chelst.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Chelsea May Richards
Chelsea May Richards



TémanyitásTárgy: Re: Pizza - Alex & Chels Pizza - Alex & Chels I_icon_minitime14.06.19 11:32


Alex & Chels



 Eléggé kritikus vagyok a filmnézést illetően, nálam az első fél órában eldől, hogy végigakarom-e nézni a filmet vagy még az időt is pazarlásnak látom rá és inkább végigdumálom az egészet, ami talán kissé bosszantó szokásom, hogy kommentálok és be nem áll a szám, mikor lehet, hogy más síri csendben szeretné végignézni. Furcsa személyiségem van, de szerintem ez már neki is feltűnt és nem kell külön bemutatnom. De még soha senki sem vállalt be értem egy jobb egyenest a szeme alá, oké mondjuk nem is volt túl sok választása, de azért egész férfiasan viseli. Ez tetszik.
Úgy érzem mindjárt kipukkadok, de akkor is befogom tolni, ha utána lefordulok a kanapéról, de most tartsunk egy kis szünetet. Épp leakartam tenni a tányéromat az asztalra, miközben még mindig a TV-t bambultam, kábé úgy harminc percnél járt a film, amikor nem is, hogy megijedtem, inkább meglepett, amikor az az izé hirtelen előugrott a temetőben és egy amolyan zsonglőrszámot mutattam be Alex-nek a tányérral, úgy harmadszorra azért is sikerült is elkapnom és sikeresen, egyben letennem az asztalra. Oké, most megérdemelném, ha kinevetne. Majdnem ügyetlen voltam, sőt az is voltam. Huhh, még csak az kell, hogy itt bénázzak, aztán még el is törjek valamit.
Kezdett kicsit elnyomni a kaja, így Alex vállára döntöttem a fejem. Eddig ezt az egy jelenetet leszámítva, nem valami, de hát épp az ilyen pillanatokat kell kihasználniuk és ráérezniük a készítőknek, amikor a néző kezd betompulni és kevésbé figyel vagy számít arra, hogy bármi is történni fog. Eddig elég jól elkapták a dolgot és túl vagyunk az első fél órán, nem rossz. Életem legelpocsékoltabb kilencven perce azt hiszem a Paranormal Activity széria egyik része volt, amelyikben egy óra huszonhét percig az ég világon semmi sem történt, sosem fogom visszakapni azt a másfél órát az életemből, nagy kár.





©
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Alex Ballard
Alex Ballard



TémanyitásTárgy: Re: Pizza - Alex & Chels Pizza - Alex & Chels I_icon_minitime14.06.19 20:37

Nézem a filmet, miközben eszem a pizzát, bár szerintem választhattunk volna valami izgalmasabbat. Egyelőre engem ez egyáltalán nem fogott meg és ahogy látom Chels is csak unatkozik. Egészen addig a jelenetig, amíg meg nem ijedt és elkezdte dobálni a tányért. Csak megmosolyogtam, de nem szóltam semmit. Miért is tettem volna? Nálam az ilyen megmozdulások napi szinten vannak.
Viszont tovább nézem a filmet, amint megnyugodtak a kedélyek, de már én is azon vagyok, hogy el fogok aludni. Jól esik, ahogy ráteszi a fejét a vállamra, még felé is fordítom a fejem, hogy biztosan azt érzem, ami történik. Elégedett mosollyal nyugtázom, majd nem is tudom milyen ötlettől fogva a hozzá közelebb eső kezemet a combjára csúsztatom. Azért a szívem a torkomban dobog, mert biztos vagyok benne, hogy most fog egy pofont adni és kicsúszik a kanapé szélére, eltávolodva tőlem.
Egy darabig ülve nem bírok magammal, így megint csak felé fordulok alig érezhetően és megijesztem. Nekem valahogy ez a film nem jön be, én már túlságosan is edzett vagyok a horror filmekhez.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Chelsea May Richards
Chelsea May Richards



TémanyitásTárgy: Re: Pizza - Alex & Chels Pizza - Alex & Chels I_icon_minitime15.06.19 16:52


Alex & Chels



Nem nagyon zavart most semmi, jól esett a vállára hajtani a fejem, kényelmes volt, a keze pedig melegítette a combomat, a filmet is egyre halkabbnak éreztem, olykor be is hunytam a szemem egy-két percre, aztán felriadtam, ment ez így egy párszor, de már úgy éreztem, hogy egyszerűen nem bírom nyitva tartani a szemeimet, és legfeljebb bealszom a kanapén, aztán legfeljebb takarjon be és jó lesz nekem itt is, azonban nagyon nem így lett, ugyanis hirtelen nem volt jó kombó az, hogy megijesztett és amikor kinyitottam a szemem farkasszemet néztem azzal a rusnya apácával, frászt is kaptam egyből és akkorát sikítottam, miközben egyből ülőpozícióba pattantam a kanapén, hogy szerintem ő is megbánta a dolgot, legalábbis a dobhártyája egész biztosan. Hoppá, remélem mindig egyedül vagyunk és senki sem ért haza, amíg aludtam, mert akkor bocsika.
Egyszerre dühös is voltam, amiért így képes volt kihasználni az adandó alkalmat, így a hátam mögé nyúltam, felkaptam az első párnát, ami a kezembe akadt, és hozzávágtam, persze nem olyan nagyon durván, pusztán csak, hogy érezze Alex is a törődést.
- Mocsok... - A hatás kedvéért igyekeztem durcás arcot vágni, ki is tartottam néhány másodpercig, aztán kitört belőlem a nevetés. Mert ahogy elképzelem milyen képet is vághattam, amikor hirtelen ugrottam egyet. Igazán számító húzás volt tőle, amit valószínűleg fordított esetben én sem hagytam volna ki.
Oké, hát most már tuti, hogy felébredtem, közreműködött benne ez a banya is, amúgy annyira nem is durva, jobban belegondolva, reggelente még hasonlítok is rá, csak én aztán kisminkelek, ennyi a különbség. De ha már úgy volt vele, hogy ne aludjak, akkor van még pizzám, legalább, ha kaja van nálam, nem próbálja meg ismét. Elvettem a tányérom, kivettem egy szeletet a dobozból, és néztem tovább a filmet.





©
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Alex Ballard
Alex Ballard



TémanyitásTárgy: Re: Pizza - Alex & Chels Pizza - Alex & Chels I_icon_minitime15.06.19 20:59

Annyira élvezem, hogy a kezem a combján lehet és ő meg sem szól érte. Kicsit úgy érzem, mintha járnák, főleg hogy szinte rajtam alszik. A legnagyobb problémám, hogy unatkozok, így nem bírom kihagyni azt, hogy megijesszem. De csak azért, mert azért éreztem, hogy időnként megugrik és muszáj volt. Ahogy megijesztem, el is húzom a fejem, azt nem gondoltam volna, hogy ekkorát fog sikítani, de a nevetésem az nem maradhat el. Egyszerűen vicces, amilyen reakciót itt levágott. Igaz, azért azt csodálom, hogy nem állt meg a szíve, de ennek örülök is.
Gondoltam, hogy meg fog sértődni és fel is készültem, de leginkább a legrosszabbra, hogy felpofoz. Az, hogy hozzám vágja a díszpárnát, a nevetésemet nem mulasztja. Annyira jól néz ki, ahogy ilyen durcás. Közelebb is csúszok hozzá, amikor elkezd nevetni. Jó lenne, ha megint hozzám bújna, de ahogy elnézem elkezd enni, így kicsi esélyét látom ennek.
- Nem valami jó ez a film. De most már kíváncsi vagyok a végére. - Rántom meg a vállaimat, igazából már csak azért is nézem végig, mert érdekel mi lesz a vége. Ha szerencsém van, akkor megint csak hozzám fog bújni. Azért kicsit sajnálom, hogy nem félelmetesebb, akkor tuti, hogy nem mozdulna el tőlem.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Chelsea May Richards
Chelsea May Richards



TémanyitásTárgy: Re: Pizza - Alex & Chels Pizza - Alex & Chels I_icon_minitime17.06.19 19:03


Alex & Chels



Mázlija volt, amiért csak a díszpárnából kapott és mondjuk nem a TV-t ütöttem le vele ijedtemben. De még mindig érzem az adrenalin hatását, szóval inkább együnk, attól legalább tuti megnyugszom, a seggem is nagyobb lesz, na attól már nem nyugszom meg, de legyen már valami jó is a száműzetésembe. Én bármiből kihozom a saját javam, azt hiszem ez családi vonás.
Miután letettem a tányérom, próbáltam ismét elhelyezkedni, majd rájöttem, hogy valami hiányzik, mondjuk az a párna a hátam mögül, amit az imént hozzávágtam.
- Add vissza! - Kaptam ki a kezéből, amivel aztán szépen bevakoltam magam az ölébe. Fogalmam sincs mi ütött belém, de sokkal kényelmesebb volt, és így még a film is jobb, csak el ne aludjak megint.
- Másodszor is nem fair próbálkozni. - Ha meg mégis, nos emlékeztetném rá, hogy az ölében fekszem, és innen is elég találékony vagyok, ha az akarok lenni. Csendben néztük a filmet tovább, ébren voltam, csak beállt a kajakóma, azt hiszem én ma már innen nem mozdulok, amúgy sem bírnék, legfeljebb, ha gurítanak. Mobilcsörgésre kaptam fel a fejem, hirtelen nem is kapcsoltam, csak vártam, hogy végre felvegye, kinyomja vagy csináljon vele valamit, de nem így lett, közben lecsörgött, majd újra, mire bevillant, hogy fene, ez az enyém, de hol van, okéé nagy nehezen elkotortam a táskámból, nem hiszem el, sosem adod fel?!
- Halló?? - Motyogtam bele, bár gőzöm sincs értett-e ebből bármit is, plusz majdnem ki is csúszott a kezemből, mennyi lehet az idő, ez  aludni nem szokott? Unottan hallgatom végig hogyan próbál átcsábítani magához éjszakára, ahaa... hát ez bukta, barátom.
- Ne haragudj Owen, de késő van, már aludtam, inkább majd máskor, rendben? - Totál elfeledkezve arról, hogy épp Alex a párnám és az ágyam egyben, felkönyököltem a combjára, eltartottam a fülemtől a telefont, mert nem vagyok rá kíváncsi, de még így is tisztán hallható és érthető minden egyes szava, ami nagyjából úgy hangzott, hogy úgyis tudja, hogy már megint azzal a görénnyel vagyok blablabla, ezért kitapossa a belét blablabla, és addig fogja alázni, amíg el nem hagyom, érte. Remek. - Jó éjt, Owen. - Épp levegőt vehetett, mert egy másodpercre abbahagyta, én pedig kaptam az alkalmon, hogy további jó éjt kívánjak és letegyem. Remélhetőleg harmadszor ma éjjel már nem hív fel.  





©
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Alex Ballard
Alex Ballard



TémanyitásTárgy: Re: Pizza - Alex & Chels Pizza - Alex & Chels I_icon_minitime17.06.19 22:01

A párnát még mindig fogom, fogalmam sincs miért, mégis csak Chels mögött volt. De nem sokáig lehet nálam, mert szinte ki is tépi a kezemből, én meg felemelem mindkét kezem, ahogy az ölembe fészkelődik. Pillanatra le is fagyok és nyelek is egyet. Azt nem gondoltam volna, hogy ilyen lazasággal az ölembe fekszik, hiszen nem is vagyunk együtt. Igazából ahogy nézem és kezdek megnyugodni, nagyon is tetszik, így lerakom az egyik kezem magam mellé, a másikat pedig az oldalára. Egyik pillanatban azon kapom magam, hogy gyengéden simogatom. Ezt egészen addig csinálom, amíg Chels rám nem szól, vagy meg nem csörren a telefonja. Kicsit olyan érzésem van, mintha bűnt követtem volna el és akaratlanul is vörös lesz az arcom.
- Nem veszed fel? - Ráncolom össze a homlokomat, mert már régóta csörög és nem az enyém. Ami azt illeti szerintem az én telefonomon fekszik. Ahogy felemelkedik, ki is veszem a sajátomat a zsebemből és az előttem lévő asztalra teszem.
Nem zavar egyáltalán, hogy visszafekszik, az annál inkább, akivel beszél. Valahogy a gyomrom görcsbe rándul, ha csak arra gondolok, hogy Chelseal együtt volt. Viszont azon jobban meglepődök, amit Owen mond. Hagyjon el? Nem is járunk... Vagy igen, én meg lemaradtam róla?
- Nem is tudtam, hogy együtt vagyunk. - Azért kicsit a hangomban hallatszik, hogy mennyire lelkes vagyok. Ahogy hallottam, leginkább ő terjeszti, hogy együtt vagyunk, más különben, honnan venné ezt Owen. Az nem igazán tetszik, hogy kitapossa a belem és megaláz. Nem csináltam semmi rosszat, én még mindig ebben a hitben vagyok. Eddig amúgy sem gondoltam volna, hogy Chels valaha is szóba állna velem, most meg itt fekszik az ölemben, ami eléggé feszélyez még mindig, de nagyon is jól esik. Kicsit olyan, mintha a csajom lenne. Ő az első, aki így fekszik rajtam, és őszintén szólva meg tudnám szokni.
A filmnek hamarosan vége és nem tudom eldönteni, hogy alszik-e vagy sem.
- Alszol? Haza kísérjelek? - Kicsit oldalra dőlök, hátha látom az arcát, de ebből a pozicióból nem. Viszont halkan beszélek, mert ha alszik akkor nem kelteném fel. Nem tudom, hogy most itt akar-e aludni vagy sem, de engem egyik sem zavarna. Szívesen haza is kísérem, ha azt akarja. Az igaz, hogy egy kicsit félnék a haza fele úton, mert kinézem Owen-ből, hogy megszerezte hol lakok és simán elkapna este.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Chelsea May Richards
Chelsea May Richards



TémanyitásTárgy: Re: Pizza - Alex & Chels Pizza - Alex & Chels I_icon_minitime18.06.19 20:16


Alex & Chels



 - Hát azt én sem. - Dőltem vissza az ölebe. Meg sem kellene ezen lepődnöm, hisz mindenkivel együtt járok, mindenkivel lefekszem, akire csak ránézek, szerintem naptár szerint be van osztva mindenki, kié a hétfő kedd, és így tovább. Szánalmas egy alak. és ezek még után még érthetetlen a számára, miért nem is akarok tőle semmit, hát ezért. Talán csak mert úgy érzi az árvám, hogy az egyedüli, aki valamiért kiesett a sorból és még csak ő nem kaphatott meg. Ezek az emberek komolyan ennyire korlátoltak? Szeretek flörtölni, na és? Mi rossz van abban? Ez még nem jelenti azt, hogy minden pasival ágyba is bújok, akire rákacsintok az utcán, aki megtetszik, mert jóképű, izmos, szép a mosolya, vagy épp csak szépek a szemei. Nem értem miért kell folyton mindent túlmagyarázni. Egyszer élünk, olyan nagy bűn, ha én élvezni akarom?
Ébren voltam, de túl álmos és nyűgös ahhoz, hogy megakarjak mozdulni. Inkább megrendezem a halálom és elköltözök Mexikóba, csak hagyjanak békén és ne kelljen felkelnem. Most nagyon is vonzó gondolatnak érzem a dolgot, de az is lehet, hogy ugyanezt a hatást érem el, ha simán csak úgy teszek, mint aki meghalt, semmi felesleges életjel, nincs is sok kedvem hozzá, pláne nem egy esti sétához, nincs az az isten, a tetves város másik végében lakom, és hideeg van, álmos vagyok és nem akarok kimenni, jó éjt! Fúrtam a fejem a párnába. Basszus...
- Nem akaroook... - Nyöszörögtem alig hallhatóan. Pillanatnyilag nem tud olyan jó érvet felhozni, hogy ez megváltozzon. Okké, ha nagyon muszáj, akkor adjon nekem öt percet és összekaparom magam, csak előbb lehunyom a szemem, alszom még úgy hat-nyolc órát, azután ígérem mehetünk. Milyen nap is van holnap? Nem izgat...





©
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Alex Ballard
Alex Ballard



TémanyitásTárgy: Re: Pizza - Alex & Chels Pizza - Alex & Chels I_icon_minitime18.06.19 22:40

Nem tudom miért, de most jó is, hogy az ölemben van és nem látja az arcom. Kicsit csalódott vagyok, mert azt hittem, hogy ő az, aki terjeszti, hogy együtt vagyunk. Ezek szerint Owennek túlságosan is nagy a fantáziája. Igazából nem tudom, hogy miért vagyok csalódott, amikor pontosan tudom, hogy egy ilyen csaj, mint Chels sosem kezdene velem. Most is csak azért van itt, mert a múltkori pizzázást bepótoltuk. Semmi több. És ez a két szó viszhangzik a fejemben, hogy semmi több. Nincs köztünk az ég világon semmi és nem is kéne reménykednem másban.
Egészen addig gondolkozok ezen, mire rájövök, hogy fel kéne mennünk a szobámba, vagy Chelsnek haza, mert a nővérem bármelyik pillanatban megérkezhet, én meg magyarázkodhatok neki. Azt hiszem jobb lenne, ha még nem futnának össze. Ismerem a nővérem és biztos vagyok benne, hogy leégetne Chels előtt.
Fura, hogy ennyire túrja a fejét az ölemben, oké, hogy ott a párna de még jobban feszélyez ez a helyzet. Nyelek is egyet, azt hiszem, muszáj lenne poziciót váltanunk. Nem akarok kellemetlen helyzetbe kerülni, így lassan és óvatosan kibújok Chels feje alól, hogy a párnával a kanapéra tegyem a fejét.
Látom, hogy nem igazán akar megmozdulni és már szinte alszik, így fogalmam sincs, hogy mi okból, de megmozdítom, hogy a hátára forduljon. Amint ott van, egyik kezemmel a térdhajlatához nyúlok, a másikkal pedig a hátához és szép lassan felemelem. Azt nem mondom, hogy nehéz, de azt hiszem muszáj lenne valóban kicsit kondiznom. A karjaimban felviszem a szobámba és lerakom az ágyamra, azt hiszem, hogy most itt fog aludni. Engem nem zavar, hogy utcai ruhában alszik, úgy is akartam ágyneműt cserélni, csak túlságosan is lusta voltam. Mivel én át vagyok öltözve, így igazából én kész vagyok az alváshoz. Elég fura, hogy megint együtt alszunk, de nem bánom egyáltalán.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Chelsea May Richards
Chelsea May Richards



TémanyitásTárgy: Re: Pizza - Alex & Chels Pizza - Alex & Chels I_icon_minitime19.06.19 20:40


Alex & Chels



Csend lett, ne, ne, most mit csinálsz, olyan jó volt így, francba, legszívesebben szorosan átöleltem volna a párnát, hogy hagyjanak, de addigra éreztem, hogy valamiképp kezdek eltávolodni a párnámról és a kanapéról, hová megyünk? Lusta voltam kinyitni a szemem, vagy rákérdezni hová visz és voltaképp nem is fontos, ha ott, ahová megyünk aludhatok tovább. így csak a vállára hajtottam a fejem, mindössze néhány másodperc volt, és olyan gyengéden tett le az ágyra, hogy szinte alig éreztem, hogy már nem a karjaiban vagyok, hanem valószínűleg az ágyában fekhetek. Vártam néhány másodpercet, azt hittem bebújik mellém, hisz aludtunk már együtt...
- Most ott fogsz ácsorogni? - Fordultam felé, miközben eltulajdonítottam az egyik párnáját, ha már Ő nem fekszik ide, akkor muszáj lesz a kispárnájával beérnem. De komolyan, most mi van? Lassan nyitottam ki a szemeim aprókat pislogva, de még így is bántja a fény, szóval inkább ismét behunyom őket, áh sokkal jobb.
- Légyszi, kapcsold le... - Nyafogtam, azért remélem azzal tisztában van, hogy ha kimegy a szemeimből az álom és nem tudok majd elaludni, akkor Ő sem fog, mert viszonozni fogom a dolgot. De legalább a mobilom is a nappaliban maradt, hacsak nem hozta fel, bár kétlem, szóval már az is egy pozitívum, hogy reggelig már csak a ház többi lakóját bosszanthatja, ha folyton cseng.
- Keresnél nekem egy inget, pólót, vagy akármit, amiben aludhatok? - Totál kómásan ültem fel az ágyon, a fejemből is alig láttam ki. Álmos vagyok, nyűgös és ilyenkor még elviselhetetlenebb, mint általában, Ő mégis egész hősiesen tűri a nehéz természetemet, amiről fogalmam sincs miért. Úgy értem, másoknál ez már hisztinek számít, Owen már tuti rám szólt volna, hogy hagyjam már abba, mert idegesíti, hogy folyton csipogok valamiért.. Engem meg Ő. Na és? De nincs ezzel még vége, hogy rányomtam a telefont. Nagy valószínűséggel, így kell olajat önteni arra a bizonyos tűzre.





©
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Alex Ballard
Alex Ballard



TémanyitásTárgy: Re: Pizza - Alex & Chels Pizza - Alex & Chels I_icon_minitime19.06.19 21:56

Felhozom a karjaimban a szobába, mert látom rajta, hogy már alszik és nem akarom zavarni. Jól esik, ahogy rajtam alszik, de sajnos túlságosan is közel van a szobám a nappalihoz. Sebaj, óvatosan leteszem az ágyamra és hagyom, hogy elhelyezkedjen. Nem fekszek mellé, mert még el akartam pakolni lent, de arra nem számítottam, hogy felkel.
- Nem. Én csak, el akartam pakolni lent. Gondoltam hagylak aludni. - Egy félmosolyt erőltetek az arcomra, bár gondolom ezt nem látja, mert még mindig csukva vannak a szemei. Mindenesetre én sem beszélek túl hangosan, mert tudom, hogy mennyire rossz, ha már az ember félálomban van.
A kérését teljesítem és leoltom a lámpát, azt nem tudom eldönteni, hogy miben is akar aludni, de nem bánom. Odalépek a szekrényhez és igazából az első inget, amit megfogtam, kivettem és odanyújtottam felé.
Azt hiszem, ha tényleg ebben fog aludni, ez lesz a kedvenc ingem mostantól. Ha itt akar átöltözni előttem, akkor elfordulok. Persze sötét van, nem látnék igazából semmit. De azt hiszem, hogy már csak a gondolattól is elpirultam. Ha azt vesszük még csaj testét nem is láttam meztelenül közelről.
Ha végzett az öltözködéssel, akkor odamegyek az ágyhoz és bebújok mellé a takaró alá. Nem tudom, hogy megint az ágy másik végében akar aludni, hogy hozzám ne érjen, vagy most engedi, hogy összebújjunk. Én az utóbbinak jobban örülnék, de pont ezért nem is mozdulok. Inkább megvárom, hogy ő hogyan is dönt.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Pizza - Alex & Chels Pizza - Alex & Chels I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Pizza - Alex & Chels

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Alex & Chels - Kapcsolatunk első éjszakája?
» Hercegnőszálláson ébredve - Alex & Chels
» This is sexy - Alex & Chels
» A tanulás egy ürügy Alex & Chels
» Alex and Chels - Szülinapi meglepetés

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Lakónegyed :: Ballard ház-