welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Alex and Chels - Szülinapi meglepetés Vote_lcapAlex and Chels - Szülinapi meglepetés Voting_barAlex and Chels - Szülinapi meglepetés Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Alex and Chels - Szülinapi meglepetés Vote_lcapAlex and Chels - Szülinapi meglepetés Voting_barAlex and Chels - Szülinapi meglepetés Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Alex and Chels - Szülinapi meglepetés Vote_lcapAlex and Chels - Szülinapi meglepetés Voting_barAlex and Chels - Szülinapi meglepetés Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Alex and Chels - Szülinapi meglepetés Vote_lcapAlex and Chels - Szülinapi meglepetés Voting_barAlex and Chels - Szülinapi meglepetés Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Alex and Chels - Szülinapi meglepetés Vote_lcapAlex and Chels - Szülinapi meglepetés Voting_barAlex and Chels - Szülinapi meglepetés Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Alex and Chels - Szülinapi meglepetés Vote_lcapAlex and Chels - Szülinapi meglepetés Voting_barAlex and Chels - Szülinapi meglepetés Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Alex and Chels - Szülinapi meglepetés Vote_lcapAlex and Chels - Szülinapi meglepetés Voting_barAlex and Chels - Szülinapi meglepetés Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Alex and Chels - Szülinapi meglepetés Vote_lcapAlex and Chels - Szülinapi meglepetés Voting_barAlex and Chels - Szülinapi meglepetés Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Alex and Chels - Szülinapi meglepetés Vote_lcapAlex and Chels - Szülinapi meglepetés Voting_barAlex and Chels - Szülinapi meglepetés Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Alex and Chels - Szülinapi meglepetés Vote_lcapAlex and Chels - Szülinapi meglepetés Voting_barAlex and Chels - Szülinapi meglepetés Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Alex and Chels - Szülinapi meglepetés

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?
Alex Ballard
Alex Ballard



TémanyitásTárgy: Alex and Chels - Szülinapi meglepetés Alex and Chels - Szülinapi meglepetés I_icon_minitime06.07.19 12:52

Nincs túl sok időm, tegnap tudtam meg, hogy Chelsnek születésnapja lesz holnap. Gyorsan el is rohantam a boltba, hogy elkészítsem neki a kedvenc tortáját. Nem volt nehéz kideríteni, a lakótársa nagyon is készséges volt. Kicsit az volt az érzésem, mintha sejtené, hogy miért is kérdezem, pedig egy egyszerű beszélgetés volt. Végül is már mindegy. Most azon vagyok, hogy mindent megvegyek és elkészítsem neki a tortát. Már csak azt kéne kitalálnom mit adjak neki. A bevásárló központban mászkálok, hogy kitaláljam mit is vegyek. Ekkor állok meg egy ékszer üzletben és mintha csak tudták, hogy jövök meglátok egy karkötőt a nevével. Elmosolyodok, majd bemegyek és megveszem. Annak ellenére, hogy nem lehet több köztünk, mint barátság, én azért próbálkozok.
Mikor minden megvan, haza megyek és neki állok tortát sütni. Anyu folyamat kérdezget és próbál segíteni, de nem hagyom neki és nem is mondok semmit. Nem akarom, hogy többet lásson bele, mint kéne és ott legyen Chels nyomában. Amit azt illeti meg is kérem, hogy senki se legyen itthon, de azt hiszem ezzel csak azt értem el, hogy gyanakodjon. Na mindegy, de legalább megígérte, hogy senki sem lesz itthon

*** Másnap ***

Már mindennel elkészültem, már csak azt várom, hogy Chels megérkezzen. Elméletben tanulni hívtam át, így nem sejtheti, hogy egyáltalán tudom, hogy ma születésnapja van.
Izgatott vagyok és azt akarom, hogy minden jól sikerüljön. Most nem is lényeg, ha késik, bár azért remélem kezd fejlődni a pontossága. Amint meghallom, hogy megjött, kinyitom az ajtót és beengedem.
- Szia. - Halvány mosoly jelenik meg az arcomon, ahogy meglátom. Még mindig nagyon tetszik nekem és azt hiszem többet is érzek iránta. Amint bejött, becsukom az ajtót és odamegyek az asztalhoz, ahol eddig is tanultunk.
- Mit veszünk át most? Még mindig a kettős könyvelésnél vagyunk? - Vonom fel kérdőn a szemöldökömet és úgy csinálok, mintha nem tudnám milyen nap van.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Chelsea May Richards
Chelsea May Richards



TémanyitásTárgy: Re: Alex and Chels - Szülinapi meglepetés Alex and Chels - Szülinapi meglepetés I_icon_minitime06.07.19 14:39


Alex & Chels



Remek napunk van, nem igaz? Boldog szülcsinapcsit, Chels! Kösszii! Kitáncikáltam a konyhába kávét főzni, majd leültem a nappaliba, este buli, minden megvan? Ruha, pipa. Vagy húszat felpróbáltam a plázában, és mind olyan fene dögösen állt, döntésképtelen voltam, aztán végül mégis csak az elsőt vettem mindig, hmm mindig az a legjobb döntés, amire elsőnek esik a választásunk. Cipő, pipa, táska is, a pia behűtve, azt hiszem minden megvan. Már csak az kell, hogy senki ne merészelje elcseszni, vagy akár a mai napomat. Túl szép eddig. Áhh, jut eszembe, ma még mennem kell Alexhez is. Fura érzéke van az időzítéshez. Furcsálltam is kicsit, hogy éppen ma akar tanulni, de legyen, van még idő, egy-két óra belefér. Lassan kortyolgattam a kávémat, nem akartam mindenkit felverni a házban, fel kéne öltözni, bahh... Oké, menjünk. Gyorsan leraktam a kávésbögrémet a pultra, majd később elmosom, és futottam is a szobámba a szekrényem elé, az esti ruhám már ki van készítve, és tökéletes! De mostanra is kéne valami. Ha már szülinapom van, asszem ma én lepem meg Alexet, azzal hogy nem kések, megint. Legalábbis is azon leszek, ami még sanszos is, hogy összejön, ha az elkövetkező órában sikerült eldöntenem végre mit vegyek fel. Végül csak kikapkodtam pár ruhadarabot a szekrényből és összekombináltam őket, megigazítottam a hajam, felkaptam a táskám, gyorsan beledobáltam amit kellett, és már indultam is. Francba, bele se néztem, úgyhogy remélem most nem tesz fel kérdéseket, csengettem, majd széles mosolyra húzódtak ajkaim, amint Alex ajtót nyitott.
- Szia. - Léptem beljebb, majd megöleltem és egy puszit is adtam az arcára. Meglehet túlságosan lelkes is vagyok ma, de ez az én napom, igaz Ő nem biztos, hogy tudja, szóval lehet most egy kicsit zizinek tűnök, de csöppet sem zavar.
- Igen, azt hiszem rám fér, ha azt átfutjuk megint. - Csak, hogy rendesen képben legyek megint, még mielőtt valami újabb borzalommal kell megbirkóznom, nem árt, ha előtte még gyorsan kibogozom a szálakat a buksimban.

KLIKK





©
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Alex Ballard
Alex Ballard



TémanyitásTárgy: Re: Alex and Chels - Szülinapi meglepetés Alex and Chels - Szülinapi meglepetés I_icon_minitime06.07.19 15:15

Kicsit fura, hogy Chels megölel és megpuszil, de viszonozom. Az igaz, hogy ezzel nem segít, hogy ne akarjak tőle többet, de tiszteletben tartom a kérését, hogy semmi sem lehet köztünk. Azért megdicsérem a kinézetét, mert azt még a barátok is megszoktál.
- Gyönyörű vagy mint mindig. - Nézek rá, legeltetném rajta a szemem, de inkább nem teszem, mert nem akarom kellemetlen helyzetbe hozni. Talán nem szereti, ha ennyire bámulom. Az asztalhoz leülök, de még mindig izgatott vagyok, hogy mikor és hogyan adjam oda neki a tortát. Igazából nagyon félek, hogy egyáltalán odaadhatom-e neki és nem lesz belőle probléma.
- Akkor kezdjük egy ismétlő kérdésekkel? - Nézek rá és igazából jobb, ha minél többször átvesszük, legalább annál jobban megmarad. Viszont csak nem bírom ki.
- Csinálok egy kávét, addig ide tudnád hozni a jegyzeteimet? Ott vannak az asztalomon. - Kérem meg egy édes mosollyal az arcomon és ha kimegy, akkor odamegyek a hűtőhöz és kiveszem a tortát. Odarakom az asztalra és meggyűjtöm a gyertyákat rajta. Az ajándék dobozt is beraktam a pulcsim zsebébe, így hiheti azt, hogy csak a tortát kapja.
- Boldog szülinapot! - Döntöm oldalra a fejemet, amint meglátom, hogy visszajött. Remélem, hogy tetszeni fog neki, az igaz, hogy kávét nem tettem fel, de azt lehet később is. Ha elfújta a gyertyát, akkor kiveszem a zsebemből az ajándék dobozt és odanyújtom neki. Ha kinyitja akkor megláthatja azt az karkötőt, amin a neve van.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Chelsea May Richards
Chelsea May Richards



TémanyitásTárgy: Re: Alex and Chels - Szülinapi meglepetés Alex and Chels - Szülinapi meglepetés I_icon_minitime06.07.19 15:42


Alex & Chels



- Háát, az az igazság, hogy most nem igazán gyakoroltam mára... - Szóval kétlem, hogy mennének a válaszok, vagy ha mégis, elég nehézkesen, de megpróbálhatjuk. Tőle aztán tuti bármit kérdezhetnék, bármelyik anyagrészből, menne neki. Én meg még ezzel a néhánnyal is hadilábon állok, de azért kezdünk haladni valamerre, már nem utálom annyira az egészet, most hogy kezdem érteni is miről van szó, bár még mindig nem az én világom, és még mindig fogalmam sincs mért kell ezt nekem végigcsinálnom egyáltalán, de nem ma fogok ezen balhézni az ősökkel, megtehetem minden nap és az anyám kábé minden nap rám csaphatja a kagylót. Szeretem a családomat. Na jó, ez irónia volt.
- Persze, hozom is. - Még le sem ültem, szóval igazán nem gond, ahogy kérte bemegyek a szobájába, szerencsére ott is vannak a jegyzetek, ahol mondta, nem úgy, mint nálam, hogy ott vannak a... hát valahol ott. Fogtam a jegyzeteit és már fordultam is vissza, ki a nappaliba. - Megvannaa... - -ak. Ahogy megpillantottam a tortát az asztalon a gyertyával meg minden, hirtelen azt sem tudtam mit mondjak, sőt a szavam is elakadt, szóval nem is tudtam volna. Ez most komoly, tényleg komoly? Várjunk, honnan tudta és...?
- Jesszus, köszönöm! - Egyszerre ennyit tudtam kinyögni, közben még mindig a jegyzeteit szorongattam.
- Azt sem tudom mit mondjak, de hát honnan, kitől? - Mert abban határozottan biztos vagyok, hogy nem említettem neki a szülinapom. Elképesztő ez a pasi, de tényleg! Félretettem a jegyzeteit, még a végén lángra kap, meg se lepődnék rajta, miután leestünk a kanapéról. Igaz, arról inkább én tehetek. A gyertya fölé hajolva, előbb behunytam a szemem, kívántam valamit, majd elfújtam, ahogy azt kell.
- Hihetetlen vagy! Köszönöm! - Nem ússza meg, akkor sem, ha most meg hanyatt esünk miattam, széles mosollyal az arcomon közelítettem felé, majd hosszasan megöleltem. Ennyi törődést utoljára... fogalmam sincs kitől kaptam. Ez a legszebb szülinapom. Kicsit elhajolok tőle, mikor látom, hogy egy kis ajándékdobozkát tart a kezében és felém nyújtja. Nem hiszem el, kíváncsian nyitom ki a dobozkát, amiben megpillantom a vékonyka kis láncot a nevemmel... - Ez tökéletes. Imádom! - Nem bírtam magammal, ki is vettem egyből, hogy feltudjam rakni és így Alex is láthatja hogy áll a csuklómon, egyszerűen tökéletes.

KLIKK





©
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Alex Ballard
Alex Ballard



TémanyitásTárgy: Re: Alex and Chels - Szülinapi meglepetés Alex and Chels - Szülinapi meglepetés I_icon_minitime06.07.19 16:37

Baromira nincs kedvem tanulni most, de kellett egy ürügy, hogy átjöjjön és muszáj tartanom magam az eltervezetthez.
- Akkor nézzük meg mennyire emlékszel, az is gyakorlás. - Halvány mosoly kerül az arcomra csak, hogy meggyőzzem, így legalább ürügyet is találhatok, hogy miért kéne bemennie a szobámba, hogy addig elő tudjak készülni. Gyorsan ki is rakom a tortát az asztalra és meggyújtom a gyertyákat. Nagyon tetszik a meglepődés az arcán és legszívesebben most megcsókolnám. Igazából nem tudom miért, csak úgy érzem.
- Beszéltem a lakótársaddal és ő mondta. - A nevére már nem emlékszem, de nem is fontos. A lényeg, hogy sikerült meglepnem. Megvárom, míg elfújja a gyertyákat és nagy mosoly kerül az arcomra, ahogy megölel. Én is megölelem, annyira jól esik a közelsége.
- Remélem ízleni fog a tortád, ilyet még nem készítettem. - Mondom neki, hogy azért készüljön fel, lehet nem lesz ehető. Bár a krém az finom volt, amikor megkóstoltam, de lehet egyben nem az igazi. Az ölelést nem akarom abbahagyni, de hagyom, hogy eltávolodjon tőlem, közben átnyújtom az ajándékát.
- Jól néz ki rajtad. - Nézek rá csillogó szemekkel és tényleg jobban tetszik a csuklóján, mint a kirakatban. Csodálnám még pár óráig, de inkább elmegyek és hozok két tányért, villákat és egy kést. Az utóbbit oda is adom neki, hogy vágja fel a tortát. Igazából már kiváncsi vagyok életem első tortájának az ízére.
- Mit csinálsz az este? - Akarom tudni, hogy esetleg kettesben tölthetjük-e az estét. Az igaz, hogy gondolom inkább bulizni megy, Chels túl népszerű, hogy kihagyjon egy olyan bulit, ahol a születésnapját ünneplik. Reménykedni lehet, nem?


A hozzászólást Alex Ballard összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 06.07.19 17:12-kor.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Chelsea May Richards
Chelsea May Richards



TémanyitásTárgy: Re: Alex and Chels - Szülinapi meglepetés Alex and Chels - Szülinapi meglepetés I_icon_minitime06.07.19 17:12


Alex & Chels



A lakótársammal? Kíváncsi lennék melyikkel, habár most annyira nem is érdekes, ahogy az sem érdekel, ha ez valakinek esetleg nem fog tetszeni, ha a fülébe jut. A mai az én napom és senki sem ronthatja el, egyetlen pasi sem, mert én fogok ütni.
- A többiek? Úgy értem, a szüleid? - Kérdeztem, miközben felvágtam a tortát, nagyon jól néz ki, epres csokis, a kedvencem, vágtam egy-egy szeletet, elhelyeztem őket a tányérokon, majd az egyiket felé nyújtottam. Nem mintha bánnám, csak furcsa, hogy még soha senkivel sem futottam össze, pedig már nem először vagyok itt, és nem is csak ilyen húsz perceket, ennyit pedig tuti nem dolgozhatnak. Szóval, valószínűleg épp miattam küldte el őket, vagyis kérhette meg őket, hogy ne legyenek itthon, aranyos, pedig egy ekkora tortát ketten úgysem fogunk eltüntetni, és engem nem zavarnának. Biztos az anyukája segített neki az elkészítésben, valahogy nem tudok egy pasi se elképzelni egyedül tortát sütni, na jó, kivéve Buddy-t.
- Bulizni megyek. - Tény, hogy eddig szándékosan nem említettem neki, de nem szemétkedni akartam vele, mindössze csak nem szeretném, ha újabb harci sérülésekkel gyarapodna, előbb az arca, aztán a csuklója, szeretném már egy kicsit épségben tartani, és hát este Owen is ott lesz valószínűleg, nem biztos, hogy annyira jó buli lenne, ha mindketten ott lennének. Bármekkora is legyen az a hely, nekik kettejüknek nem elég nagy, de távol tartani se tudom őket egymástól, ahogy egy részeg férfit megfékezni se... Bele se akarok gondolni mi lenne, ha részegen megint neki esne, nem akarom, hogy bántsa újból, és ha ehhez az kell, hogy kicsit mégis szemétnek tűnjek, akkor ennyit kénytelen leszek magamra vállalni. De most inkább kóstoljuk meg a tortámat.
- Ez jó, nagyon jó! Van esetleg valami, amihez nem értesz? - Mert most már komolyan érdekelne mi lenne az. Először ebédet csinált nekem, most pedig tortát sütött, pusztán csak kíváncsi vagyok legközelebb mire számítsak, bár a meglepetésekben is jó., meg abban is, hogy teljes titokban tartson dolgokat.

KLIKK





©
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Alex Ballard
Alex Ballard



TémanyitásTárgy: Re: Alex and Chels - Szülinapi meglepetés Alex and Chels - Szülinapi meglepetés I_icon_minitime07.07.19 13:15

Gondoltam, hogy feljön ez a kérdés, de nem hittem volna, hogy megszeretné ismerni őket. Szívesen bemutatom a szüleimnek, de szerintem az elég kínos lesz.
- Megkértem őket, hogy ne legyenek itthon. - Bevallom, mert szerintem erre rájött már, elvégre hétvége van. De nem akartam, hogy itt legyenek, mert folyamat Chelsen lógtak volna meg azon, hogy milyen szép pár vagyunk, pedig még el sem jutottunk odáig, és a múltkori után nem is hiszem, hogy erre sor fog kerülni. Nem akartam őt kellemetlen helyzetbe hozni, így egyszerűbb volt elküldeni őket.
Kíváncsi vagyok, hogy esetleg filmezhetnénk együtt vagy az egész napot együtt tölthetjük, de túl szép lett volna, ha nem tervezett volna semmit. Halvány mosoly kerül az arcomra, azért feltűnt, hogy nem kéri, hogy menjek vele.
- A barátnőiddel? Hova mész vagy mentek? - Érdeklődök, bár lehet, hogy túl sok megint a kérdés. Az biztos, hogy nem mennék oda, mert biztos van oka arra, hogy nem hívott. Mindenesetre talán holnap lesz ereje velem tölteni a napot. Az igaz, hogy nem tudom minek igyekszem, ha úgysem lehet köztünk semmi.
A tortát elveszem és meg is kóstolom. Annyira tényleg nem lett rossz, pedig nem engedtem, hogy anyu segítsen.
- Tényleg? Egyedül csináltam, nem voltam biztos, hogy ehető is lesz. - Rántom is meg a vállaimat, bár nekem elég csokis lett. Lehet kevesebb krémmel jobb lett volna. Ha Chelsnek ízlik, akkor nem számít igazából.
- Biztos van. - Válaszolok a kérdésére az igaz, hogy főzni nem tudok, csak ilyen egyszerű dolgokat, mint fagyasztott dolgokat megsütni. Nem nagy tudomány.
- Igazából nem akarok tanulni. Ez csak egy ürügy volt, hogy átgyere. Mit szólnál egy filmezéshez, mielőtt mész bulizni? - Teszem fel a kérdésem kicsit félve, mert lehet, hogy ő inkább átnézné az anyagot. Nekem semmi kedvem nincs hozzá, de szívesen segítek neki, ha arra van igénye.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Chelsea May Richards
Chelsea May Richards



TémanyitásTárgy: Re: Alex and Chels - Szülinapi meglepetés Alex and Chels - Szülinapi meglepetés I_icon_minitime07.07.19 20:10


Alex & Chels



Tényleg nem szándékosan nem hívtam, szemétségnek is érzem a dolgot kicsit vele szemben, de jobb lesz ez így. Ez az én napom és így vagy úgy, de szeretném, ha bunyó mentesen múlna, plusz azt sem akarom, hogy kidobjanak minket a club-ból az az idióta miatt. Igen, nem attól tartok, hogy Ő nem tudna esetleg viselkedni, hanem az a vadbarom Owen. Bulizni akarok, nem békebíró lenni, vagy megint aki a sebeit borogatja jéggel az este végén.
- Ismered az XS Nightclub-ot? Oda megyünk. - Tudom, hogy Alex nem az a típus, akit záráskor úgy rúgnak ki a bárokból, de attól még esetleg hallhatott a helyről. Őszintén nincsen konkrét listám a meghívottakról, legfeljebb, akik a lakásunkra jönnek előtte, de a Club-ba már nem igazán határozhatom meg, hogy ki jöhet vagy pedig ki nem, így sejteni lehet, hogy Owen is ott lesz meg még gondolom néhányan. Ma csak szeretnék egy mindentől független bulit, ahol végre kiüríthetem a fejem és tombolhatok egy jót, holnap pedig szeretnék őrült másnaposan ébredni, az ágyamban, a szobám padlóján, vagy a nappaliban, édes mindegy, csak jó legyen.
- Értem, szóval most én voltam a kísérleti alany is egyben? - Kérdeztem nevetve, oké, biztos nem úgy gondolta, de attól még vicces és még itt vagyok, élek, lélegzem, szóval teljes mértékben ehető és még az íze is jó. Attól biztosan jobb lett, mint amit én sütnék. Az anyám se egy konyhatündér, így nem is igazán volt kitől ellesnem dolgokat. Én inkább az a fajta nő vagyok a konyhában, akinek szólni kell, hogy a macskát nem szabad a mikróban szárítani.
- Hála az égnek. Oké, persze. Nézhetünk valamit. - Annyi még simán belefér, végül is annyi időt mindenképp szántam volna a tanulásra is, és így még jobb is. És még így is időben elfogok készülni, elég, ha olyan öt körül nekikezdek. Egész hozzáfogok szokni ehhez az együtt való filmezéshez, sokkal jobb, mint egyedül, bár most megpróbálok nyugton maradni. Komolyan csak balszerencsét hozok rá.

KLIKK





©
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Alex Ballard
Alex Ballard



TémanyitásTárgy: Re: Alex and Chels - Szülinapi meglepetés Alex and Chels - Szülinapi meglepetés I_icon_minitime08.07.19 11:29

Hiába pörgetem át az agyamon, hogy merre is lehet az a klub nem tudom. Nem vagyok nagyon klubbokba járó, inkább a házi bulikat szeretem, oda legalább az jön akit meghivunk és nincs kéretlen vendég.
- Nem, de érezd jól magad. - Mondom mosolyogva mert tényleg szeretném ha jól érezné magát. Tudom, hogy direkt nem hivott igy nem hiszem, hogy megjelennék a bulin. Inkább megvárom hátha másnap felhiv és együtt tudjuk tölteni a napot. Az igaz, hogy hallomásból tudom, hogy ő ha iszik akkor eléggé ki van ütve, igy lehet, hogy másnap ki se kel majd az ágyból.
Azért reménykedni mindig lehet, ki tudja lehet, hogy nem fog sokat inni. Abba elég rossz belegondolni, hogy én nem lehetek ott de valószinűleg Owen ott lesz. Felbosszant az a srác még akkor is ha tudom, hogy nincs esélyem Chelsnél.
Most is jobb igy, hogy kettesben vagyunk és nincsenek a szüleim útban.
- Valahogy úgy. - Halvány mosoly az arcomon és ami azt illeti nagyon is finom lett a torta. Meg is eszem ezt a szeletet és lerakom a tányért.
- Elcsomagolom neked a többit és majd holnap meg tudod enni. Vagy innen már nem haza mész? - Azért nem gondolom, hogy tankönyvekkel akar bulizni indulni. Ha viszont haza megy, akkor nem tart sokáig bedobni a hűtőbe mielőtt tényleg elindulna. Nekem nem tart sokáig de holnap is át tudom neki vinni ha nem akar cipekedni.
Annyira de annyira mennék vele bulizni, de nem hozom fel. Kicsit azért rosszul esik, hogy Owen ott lehet, én meg nem. Ezért is jut eszembe, hogy akkor filmezzünk mielőtt elmegy, igy legalább velem is tölt egy kis időt.
- Jurassic Park? Klasszikus. - Nézek hátra rá ha még nem jött be a nappaliba. Nekem most van ehhez a filmhez kedvem még az sem baj ha nem ijed meg, hogy hozzam bújjon. Legalább mellettem van.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Chelsea May Richards
Chelsea May Richards



TémanyitásTárgy: Re: Alex and Chels - Szülinapi meglepetés Alex and Chels - Szülinapi meglepetés I_icon_minitime08.07.19 12:47


Alex & Chels



- Oké, rendben van, dehogyisnem, a könyvek nem buliznak, én meg még sehogyan se állok a készülődéssel, vagyis de, innen még mindenképp hazamegyek. - Most az egyszer remélem, hogy nem veszi nagyon zokon a dolgot, igaz, nem fair, de most nekem sincs sok választásom, ha nem akarom, hogy jelenetet rendezzenek meg azt sem várnám el, hogy hagyja magát, így most akkor én leszek a rossz zsaru, majd kiengesztelem valahogyan, miután magamhoz térek, csak van valamivel, amivel elérhetem, hogy ne úgy nézzen rám, mint egy gyerek, akitől most vették épp el a kedvenc játékát.
- Imádom az összes részét. Melyiket fogjuk nézni? - Mondjuk, ha ma ráérnék és nem kellene elmennem, akkor akár tarthatnánk egy maratont is belőle, de ez még simán bepótolható bármikor. - Valamikor, amikor mindketten ráérünk tarthatnánk egy Jurassic park estet? - A Jurassic azon kevés filmek közé tartozik, amit akármennyiszer megtudok nézni, mégsem unalmas. Lehet, hogy fene régi, ami a technikáján is meglátszik, ahogy a hibákon is, mégis nagyon eltalálták, kalandos, izgalmas és még olykor rémisztő is a maga módján, tényleg egy örök klasszikus.
Lehuppantam a kanapéra és vártam, hogy Ő is jöjjön, lassan több időt töltök el ezen a kanapén, mint a sajátunkon a lakásban, otthon jobbára csak a kávét iszom meg ott, aztán megyek a dolgomra.
Megvártam még Ő is leült mellém, majd közelebb csúsztam hozzá és odabújtam, ha engedte. Most úgy érzem magam, mint egy hízelgő kiscica, talán kicsit az is vagyok, de tekintsük ezt is a kiengesztelés részének, és innen valahogy sokkal jobb filmet nézni, mint a kanapé túlsó végéből.
- Fáj még a csuklód? Bocsi, teljesen leamortizállak. - Azt hiszem ezt a kifejezést se használtam még soha, akkor most én is okostojás leszek? Talán egy másik évszázadban, mire ezt mind megtanulom. - Egyedül választottad? - Pillantottam a láncra, mert a pasiknak általában nincs érzékük az ilyesmihez, vagy egyből megtalálják, amit keresnek vagy órákig ácsoroghatnak a kirakat előtt, akkor sem tudnak dönteni.

KLIKK





©
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Alex Ballard
Alex Ballard



TémanyitásTárgy: Re: Alex and Chels - Szülinapi meglepetés Alex and Chels - Szülinapi meglepetés I_icon_minitime08.07.19 22:29

Jól esik, hogy el akarja vinni a tortát, mert akkor ezek szerint tényleg nem sikerült rosszul.
- Oké, akkor elcsomagolom. - Fordulok a konyha felé, hogy felmérjem mégis mibe rakjam, de azt hiszem, hogy van itthon doboz, max felvágva elrakom a szeleteket. Viszont nem akarom, hogy cipekedjen, bár tudom, hogy taxizna, de szivesen elviszem hazáig vagy akár sétálhatunk, nekem mindegy, csak vele akarok lenni.
- Öhm... Esetleg... Haza kísérhetlek? - Bátortalanul teszem fel a kérdésem, majd gyorsan kiegészítem. - Nem maradok ott esküszöm. - Gyorsan elhadarom még az előbbi kérdésére, mert nem azért akarom haza kísérni, hogy meghívjon a buliba, csak azért, mert csak.
- Az elsőt. De bármelyik jó, amelyiket szeretnéd. - Nézek rá, nekem mindegy mindegyiket nagyon szeretem, kivéve a kettőt, az annyira nem jó, legalábbis nem az igazi nekem. Sokkal jobban szeretem a főhőst szerepelni és nem azt a vásári majmot.
- Persze, benne vagyok. Előtte szólj és veszek popcornt. - Húzódik mosolyra a szám és ne mondja senki, hogy ezek után tényleg nem gondolkozott el, hogy lehet-e több is köztünk vagy sem. Ez egy randi lesz és ezt ő kezdeményezte. Teljesen fel vagyok dobva, így gyorsan berakom a filmet és el is indítom, majd mellé ülök.
Nem gondoltam volna, hogy hozzám bújik, de jól esik. Kicsit félénken, de átkarolom, ha még ez nem sok neki. Ha meg igen, akkor úgyis elveszi a kezem. Finoman simogatni kezdem a vállát, már sokszor elképzeltem ezt a jelenetet valakivel, de még sosem jött össze senkivel.
- Ugyan dehogy. Mondtam, hogy csak egy-két nap és rendbe jön. Csak rosszul estem, mert nem számítottam, hogy lerántasz és nem akartam rád esni. Csak abban a pillanatban nem igazán volt időm rendesen lerakni a kezem. De már jó. Ugye neked se fáj már semmid? - Mutatom neki, már minden rendben, csak pihentetni kellett egy-két napig. De persze nem az a lényeg, hogy én hogy vagyok, hanem hogy ő. Engem az jobban érdekel, hogy nem fáj-e semmije azóta.
- Igen. Nekem megtetszett első ránézésre és csak reménykedtem benne, hogy szereted az ékszereket, mert egyet sem láttam még rajtad. - Nézek a karkötőre és egyre jobban tetszik, főleg hogy Chelsen van. Annyira jól áll neki és valahogy így képzeltem el. Elkezdődött a film, de mielőtt még beindulna a film, muszáj valamit megtudnom. Elég nehezen tudom összeszedni a bátorságomat.
- Khm... Tényleg... Szóval... Tényleg... Öhm... Nincs nálad esélyem? - Teljesen belepirultam a kérdésembe, bár egyszer már ezt kifejtette. Vagyis nem. Csak annyit mondott, hogy nem fordult meg a fejében, hogy mi valaha is együtt lehetnénk, de konkrétan nem mondta ki, hogy nem jöhetnénk össze a távoli jövőben. Pedig most, hogy így összebújva tévézünk, én el tudnám magunkat képzelni. Persze azzal sincs gond, ha nemet mond, bár akkor legalább tényleg bele tudok törődni, hogy semmi sem lesz köztünk. Hiába megy a film, tudnom kell a választ.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Chelsea May Richards
Chelsea May Richards



TémanyitásTárgy: Re: Alex and Chels - Szülinapi meglepetés Alex and Chels - Szülinapi meglepetés I_icon_minitime09.07.19 12:51


Alex & Chels



- Most biztosan nem, egy pasi sem maradhatna. De persze, ha szeretnél, hazakísérhetsz. - Egy dolog az, hogy pokolian unalmas lenne, még akkor is ha féltucatnyi lány rohangálna körülötte hiányos öltözékben a hajvasalóját vagy épp a szájfényét keresve, észre sem vennék, hogy ott van, meg amúgy is, ez olyan lányos dolog, szóval belépni csak lányoknak.
- Nekem a harmadik rész már nem is, hogy gyenge, inkább egy kicsit erőltetett. - Nálam az első kettő viszi a prímet, de akár a harmadikat is szívesen megnézem, szóval bármelyik jöhet.
- Oké persze, lehet összehozhatjuk akár még a héten is, vagy holnap, csak előbb átalszom a napot, valószínűleg. - A holnapi nap folyamán halott ember lesz az, aki felkelt, és nem nagyon érdekel, az sem, ha délután kettő vagy este öt óra van. Bárhol is kötök ki a buli végére, csak annyit akarok utána megmozdulni, hogy lássák még élek, remélem, hogy lesz is ennyire jó az esténk. Igaz, hogy a legjobb bulik mindig spontán vannak, de a mai sincs igazán megtervezve, azon kívül, hogy mit veszek fel.
- Én sem szándékoztam leesni, béna voltam, bocsi. - Még mindig nem tudom hogyan történt, hirtelen csak kibillentem, aztán rántottam magammal őt is, végül pedig kettő másodpercen belül a földön végeztük és úgy éreztem sajog minden porcikám és agyrázkódást kaptam, na jó nem, csak kicsit kemény volt a földet érés és hirtelen jött, de az biztos, hogy sikerült meglepnem vele. - Az elképzelés jó volt, a kivitelezést kell még gyakorolnom. - Mondjuk, hogy fenn is maradjunk az ágyon, vagy legközelebb légyszi, had én essek rá.
- Pedig elég sok van, meg szeretem is őket, csak mindig elvacakolom az időt, aztán mindig mindenhonnan késésben vagyok, így mindig elmarad. - Aztán utólag eszembe jut, de akkor meg már mindegy. De ettől függetlenül, ha meglátok egy újabbat, ami megtetszik, akkor még szép, hogy az is kell és meg kell vennem,szerintem olyan ékszerem is van, amire már nem is emlékszem, hogy van.
A kérdést hallva csak vettem egy mély levegőt, vissza a kezdetekhez. Fogalmam sincs most mit mondhatnék, mi mást, ami a múltkor nem hangzott volna el. Talán a szavába kellett volna vágnom, hogy ezt inkább ne... - Én azt hittem unod már hallani a helyes vagy, aranyos vagy de maradjunk barátok szöveget. - Most jöhetnék az örök klasszikussal, a bocsi, de nemrég szakítottunk az exemmel és ez most nekem még nem megy, vaaagy a kedvellek meg minden, de most nem akarok pasit, ennél képmutatóbb már nem is lehetnék, ha ezt vágnám a képébe. - Alex, ez nem egy lóverseny, basszus, vagy a kinek a lova nagyobb játék, nekem csak egyszerűen más stílusú pasik jönnek be, de ez nem azt jelenti, hogy veled lenne bármi baj is, nem kell megváltoznod a kedvemért, nem kell ezt csinálnod. - Próbáltam összeszedni a gondolataimat úgy, hogy annak valami csekély értelme is legyen, hát remélem sikerült. Nagyon remélem, hogy most nem az fog következni, amikor megpróbál Owennel visszavágni, nem azért mert nem érdemelném meg, végül is szíve foga kimondani, amit gondol, csak ez nem változtat semmi. Az egy vadbarom, na és? Ők ketten ég és föld, minden téren, nincs miért hasonlítania magát hozzá, még kevésbé akarom, hogy olyanná váljon, fel is pofoznám.  

KLIKK





©
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Alex Ballard
Alex Ballard



TémanyitásTárgy: Re: Alex and Chels - Szülinapi meglepetés Alex and Chels - Szülinapi meglepetés I_icon_minitime09.07.19 13:42

Nem akartam ott maradni nála egyszerűen csak haza akarom kisérni, hogy minél több időt vele lehessek. Az igaz, hogy lehet nem kéne erőltetni, hogy a későbbiekben ne fájjon ha összejön valakivel. Azért még reménykedek hátha meg tudom győzni, hogy velem jobban jár.
- Nekem mindegy, szerintem az összest nagyon jól megcsinálták és ahhoz képest, hogy milyen régi még mindig nézhető. - Halványan elmosolyodok. Szerintem ezen nem fogunk összeveszni, mert ha csak azt nézzük, hogy az első része húsz éves és még mindig megállja a helyét az azért nem semmi.
- Én ráérek bármikor. - Főleg neked de ezt csak magamban tettem hozzá. Odaülök mellé és átkarolom ahogy hozzám bújik. Ez az a pillanat amit el tudnék minden nap képzelni.
- Felejtsük el. - Csak ennyit fűzök hozzá a múltkori "balesethez", szerencsére mindektten megúsztuk igy nem tulajdonitok neki túl sok dolgot.
- Rajtam nyugodtan gyakorolhatsz. Most legalább fel tudok készülni, hogy a kanapén is maradjunk. - Vigyorgok, mert úgy egyszerűbb ha fel vagyok rá készülve. Akkor nem engedném, hogy lerántson.
Az ékszeres dolgot csak elraktározom magamban mert most sokkal inkább más dolog, ami érdekel. Gondoltam, hogy felhozza azt, amit már ezerszer hallottam.
- Milyen stilusú pasik? - Direkt figyelmen kivül hagytam, hogy nem kell megváltoznom miatta. Pedig ha azt szeretném, hogy legyen esélyem akkor kénytelen vagyok egy kicsit megváltozni.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Chelsea May Richards
Chelsea May Richards



TémanyitásTárgy: Re: Alex and Chels - Szülinapi meglepetés Alex and Chels - Szülinapi meglepetés I_icon_minitime09.07.19 14:06


Alex & Chels



- Ha fel vagy rá készülve, abban mi a poén? - Duzzogott, én pedig már ráuntam nézni, így ki kellett agyalnom valamit, hogy végre felhagyjon vele, ami sikerült is, csak épp a végét nem gondoltam át kellőképpen, a lehetséges balszerencsét nem számoltam hozzá, ami be is jött. Igaz, ha számított volna rá, akkor elkaphatott volna és nem rántja meg a csuklóját azzal, hogy megpróbál nem a teljes testsúlyával rám esni, de akkor abban nem lett volna semmi poén és végtére is túléltük, amellett pedig biztosra veszem, hogy még egy lány se rántotta le az ágyról, szóval egy pont nekem.
- A múltkor szívesen megmutattam volna, de két szájszéllel hadakoztál meg tiltakoztál, hogy nem érhetek a hajadhoz meg mi baj van a stílusoddal, végül is semmi, csak nekem öhmm nem elég pasis... - Inkább az az anyu kicsi fia. Helyes, csak nálam nem esik bele a pasi kategóriába, és hát valahogy kezdettől nem úgy tekintek rá. Tényleg elképesztően figyelmes, mondhatjuk, hogy nem lesz még egy ilyen pasi, de valahogy inkább barátként kedveltem meg, abból meg nem igazán lehet kiküzdeni magad. Néha úgy érzem, hogy meglenne, megvan az a szikra, máskor meg, hogy nem, sőt elképzelhetetlennek tartom a dolgot, elvégre még csak nem is hasonlítunk, önfejű vagyok, és csak elcsesződne a dolog, mert hát egy kapcsolat mégis csak a kompromisszumokról szól és ha nem érezném azt, hogy engednem kell, akkor valahol tuti elcsesződne a dolog, de az meg már nem én lennék. De azt sem szeretném, ha Ő változna meg miattam, mert látom miről szól ez az egész. Folyton az az érzésem, hogy csak próbál megfelelni, azért a sok kérdés, folyamatosan próbálj jobb lenni valamiben, megmutatni, hogy jobb nála, Owennél. Ez nyilvánvaló, még nekem is. De nem akarom, hogy ezt csinálja, mert mi van, ha, mi van, ha én nem érek ennyit?
- Mit mondhatnék, hogy elfogadd? Én nem akarlak megváltoztatni, buta ötlet volt, sajnálom. - Mert akkor már nem önmaga lenne, és látszott is rajta, hogy mennyire bizonytalanul áll a dologhoz, egy pillanatig úgy hittem nem bízik bennem, azért, de akár így van, akár nem, nem akarom, hogy úgy érezze muszáj ezt csinálnia, mert nem az.

KLIKK





©
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Alex Ballard
Alex Ballard



TémanyitásTárgy: Re: Alex and Chels - Szülinapi meglepetés Alex and Chels - Szülinapi meglepetés I_icon_minitime09.07.19 15:03

Abban igaza van, hogy nincs benne meglepi de akkor sem esnék rá megint. Annyira törékenynek tűnik. Ahh, istenem miért kellett az érzelmeimnek engednem? Tiszta hülye vagyok.
- Semmi de legalább nem törlek össze. - Nekem az sokkal fontosabb, hogy ne essen semmi baja de ahogy érzem lehet meg kéne tanulnom elengedni őt. Hiába próbálkozom, nem akarja észre venni. Egyszerűbb lett volna ha nem zavar össze. Viszont furcsán nézek rá mert nem tetszik, amit mond. Le is tekintek magamra, szerintem semmi bajom a stilusommal. Legalább is azt hiszem bár kezdek ebben elbizonytalanodni.
- Nem elég pasis? Hát akkor milyen? - Nézek rá felvont szemöldökkel. Akarom, hogy megmutassa milyen is a számára egy pasi de azt hiszem valami hasonló lehet mint Owen. El sem hiszem, hogy az összes csaj a külsőre megy és nem arra, hogy például figyelek rájuk és még képes is vagyok főzni értük.
Komolyan elgondolkozok azon, hogy felveszem Owen stilusát hátha tényleg csak az a baj, hogy jobb ha bunkó paraszt vagyok mint figyelmes és kedves.
- Akkor a maraton előtt megmutathatnád milyen stilusú pasik jönnek be. - Ajánlom fel bár nem tudom mennyire menne bele. Nincs kedvem ahhoz, hogy a hajamat piszkálja de kiváncsi vagyok. Nem emlékszem, hogy Owennek milyen is a haja leginkább próbáltam elkerülni őt, de legközelebb megpróbálom megfigyelni.
- Baj lenne ha miattad megváltoznék? - Ráncolom össze a homlokomat. Ki érti a nőket de komolyan? Mondjuk az tény, hogy eléggé fájt, amit mondott de akkor holnap más lesz.
- Öhm... Kérsz inni? - Zavaromban inkább kimegyek vizért és hozok neki is ha szeretne. Viszont mikor visszajövök úgy ülök le, hogy már nem karolom át. Azt hiszem a maradék esélyemet is elszúrtam már ha egyáltalán volt olyanom.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Chelsea May Richards
Chelsea May Richards



TémanyitásTárgy: Re: Alex and Chels - Szülinapi meglepetés Alex and Chels - Szülinapi meglepetés I_icon_minitime09.07.19 18:13


Alex & Chels



- Kiforgatod a szavaimat. Azt mondtam, hogy nekem nem elég pasis. - Próbálok meg kibújni a válasz alól, mert hát erre most megint mondhatnék, amivel nem sérteném meg totálisan? Ilyen válasz nincs. És kit is hozhatnék fel példának? Akit utál? Na Ő mondjuk elég pasis, meg egy bunkó paraszt, és jobb is lenne, ha most nem kerülne fel témába közöttünk.
- És azt mégis hogy képzelted? - Néztem fel rá. Már a legutóbb is az volt az érzésem, hogy csak én szeretném az egészet meg jó buli is lett volna, ki tudja, még az is lehet, hogy bejött volna neki, amit összehozok, de láttam rajta, hogy kényelmetlenül érzi magát, én meg nem akartam bunkón viselkedni, így annyiban hagytam, most viszont Ő az, aki ezerrel lovagol a témán, de ezt is annyira erőltetettnek érzem, hogy ezzel is csak nekem akar megfelelni és inkább megteszi, amit kérek vagy mondok, csak ezzel is egy kicsit beljebb legyen, ami írtó cuki, de nem szükséges.
- Ahh, szülinapom van! - Tényleg muszáj ezt, és éppen ma? Eddig annyira szépen alakult a nap, minden szuper volt, szépen megnéztük volna ezt a filmet, ami megint csak megy üresben, mert mi rá sem hederítünk, csak ugyanazon a lovon ülve vitázunk, vagy minek nevezzem, mindegy is. - Nem azt mondom, hogy rossz lenne, de nem kell, érted? Mert mi van akkor, ha én nem tudom ugyanezt megadni neked? Én nem akarok megváltozni. Nem csak miattad, vagy érted nem, senki másért sem. És ha én nem tudom ugyanazt megadni neked, akkor lehet, hogy valaki jobban megérdemelné nálam, nem gondolod? Én csak nem akarom, hogy minden elcsesződjön. Hagyd csak, nem, nem kérek. - Lassan inkább azt az üveg tequilát kérném, ami otthon be van hűtve. Bármit is mondjon, még a bolond is látja, hogy megvan bántva, de akkor mért kell újra és újra felemlíteni? Nem fog mást hallani. Mazochista, vagy mi a franc?! Élvezi, ha bántom? Mert akkor essünk túl rajta, vallja be, aztán inkább gyorsan lekeverek egyet neki, csak hagyjuk már... - Még azt sem tudom, például, vannak-e közös dolgaink, amit mindketten szeretünk vagy bármi közös bennünk. - De kezdjük a legalapabbal, Ő szereti, amit csinál, én utálom. Ő ebben akar élni, én alig várom, hogy leléphessek. Meglehet, hogy nem vagyok túl okos, de szerintem ezek elég pocsék alapok egy jól működő kapcsolathoz.

KLIKK





©
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Alex Ballard
Alex Ballard



TémanyitásTárgy: Re: Alex and Chels - Szülinapi meglepetés Alex and Chels - Szülinapi meglepetés I_icon_minitime09.07.19 21:53

Még mindig nem értem, hogy mire gondol, de akarom tudni. Még az is lehet, hogy inkább úgy öltözködök, csak legyen esélyem nála.
- Ha szakállat növesztek az elég pasis lesz neked? - Felvonom egyik szemöldököm kérdőn, bár ahogy magamat ismerem, három hónap kéne ahhoz, hogy egy szál megjelenjen az államon.
- Mielőtt leülnénk filmezni megcsinálsz úgy, ahogy neked egy pasi bejön. - Egyezek bele, a kiváncsiság jobban hajt, mint az, hogy hogyan öltöztetne fel. Ami a legjobb, hogy nem kell kimozdulnom a házból, így akár még bohócként is felöltöztethet. Az mondjuk nagyon is érdekel, hogy mi nem tetszik a stílusomban.
- Én nem is akarom, hogy megváltozz. - Őszintén mondom ezt, mert nekem azért tetszik, amilyen. Nem is tudnám máshogy megfogalmazni, egyszerűen odáig vagyok érte, még akkor is ha nem ismerjük egymást eléggé. Nekem ez a pár hét olyan volt, mintha ezer éve ismernénk egymást. A folyamatos ellent mondása valahogy nem ad önbizalmat.
- Én tudok. Mindjárt mondhatjuk a jurassic parkot. Ééés ott van a csokis epres torta. Meg a múltkori ebéd. Amúgy is szerintem elég, hogy jól érezzük magunkat egymás társaságában, és én úgy vettem észre, hogy ez megvan. - Érvelek az mellett, hogy igen is van bennünk közös. Amúgy sem kell minden nyavalyában közös véleményen lennünk. Engem az sem zavarna, ha ő nem akarna később könyvelőként elhelyezkedni. A lényeg, hogy én nagyon jól érzem magam a társaságában, és úgy láttam ez kölcsönös. Kicsit nézem a filmet, aztán minden meggondoltság nélkül felé fordulok.
- Gyere el velem randizni! - Mondom neki határozottan, de belül sikítani tudnék. Meg akarom neki mutatni, hogy nem olyan srác vagyok, akinek lát, hanem sokkal másabb. Így legalább ki is derülne, hogy van-e bennünk közös vagy nincs.
- Kezdetnek elmehetünk moziba, ami múltkor elmaradt. - Még mindig határozottan beszélek, de belül remegek mint a kocsonya. Nem tudom, hogy miért akarom őt, amikor ennyire ellenkezik, de valahogy úgy érzem nekem ő kell. Kíváncsi vagyok, hogy így is lepattint-e vagy ad egy esélyt.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Chelsea May Richards
Chelsea May Richards



TémanyitásTárgy: Re: Alex and Chels - Szülinapi meglepetés Alex and Chels - Szülinapi meglepetés I_icon_minitime11.07.19 19:45


Alex & Chels



- Öhmm, fogalmam sincs, kipróbáljuk? – Néztem fel rá lelkesen, bár igazából csak ugratni akartam, nem gondoltam komolyan, hogy csinálja is meg, bár ez még nem fogja ebben meggátolni, már pedig eléggé a fejébe vette, hogy mindenbe az a pasi akar lenni, aki nekem kell, szóval kétlem, hogy bármire is mennék szavakkal. Végül is, lenne egy kis borostája, ki tudja, lehet jó lesz, ha meg nem, azon is lehet könnyen és gyorsan segíteni, megszabadul tőle.
- Nem biztos, hogy ez jó ötlet lenne. – A  múltkorit is megbántam már, fel sem kellett volna hoznom, de azt gondoltam jó móka lenne, meg hogy szerinte is, de hamar leesett, hogy ez nem egészen van így, poénnak szántam, mint amikor bevágtam, hogy a fiúk is számítanak-e a játékban, aztán valahogy ez sem úgy sült el, ahogyan azt előre megterveztem a kis buksimban. – Talán magadnak kellene próbálkoznod… valamivel, azt senki sem látja. – Áhh, hogyan tudnám ledumálni róla, hogy ne csinálja ezt? Mármint, én csak annyit szerettem volna elérni, hogy egy kicsivel több önbizalma önmaga meg a lányok felé is, aztán most minden arról szól, hogy én mit akarok és nekem őszintén fogalmam sincs mit akarok, csak kicsit soknak érzem az egészet és nem igazán tudom már hogyan mondjam el neki. Én nem az a lány vagyok, úgy értem, a legtöbben ölnének egy ilyen pasiért, aki kedves, figyelmes, nem felejti el a szülinapodat, tortát süt neked, aki egyetlen alkalmat sem mulaszt el megjegyezni milyen csinosnak és gyönyörűnek tart, de… Egyszerűen csak iszonyú jól esett minden és nem gondoltam abba bele… hát, hogy többet akarnék, vagy, hogy Ő esetleg többet szeretne és most úgy érzem, hogy nem bírok ennyi dologgal a fejemben.
- Oké, legyen! De ha elmegyek veled randizni, akkor megígéred, hogy addig leszállsz a témáról. Komolyan gondoltam… A randi végégig hallani se akarok erről, nem zúdítasz rám további kérdéseket, hanem csak sodródsz, nem olyan nehéz, csak lazíts. – Végül csak beadtam a derekam, miután nem láttam más kiutat, nem bírok már el több kérdéssel, tele a fejem és bulizni szeretnék ma, nem ezen pörögni.
- Rendben. Te vagy a pasi, bármi számításba jöhet, ahol nem kell egy rakás idiótát hallgatnom, meccset néznem és nem kapok füstmérgezést. – Szóval, a mozi teljesen okés, juppi nachos! – Képzeld, még biliárdozni is tudok. – Szerintem elég sok pasis dologban benne vagyok, még akár sörözhetünk is, csak könyörgöm ne azt kelljen már néznem közben, hogyan kerget egy rakás hülye egy korongot, labdát, a vízben vagy a pályán, mert nem érdekel.


KLIKK





©
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Alex Ballard
Alex Ballard



TémanyitásTárgy: Re: Alex and Chels - Szülinapi meglepetés Alex and Chels - Szülinapi meglepetés I_icon_minitime12.07.19 12:23

- Persze. - Mosolygok rá mert bármit megtennék, hogy máshogy nézzen rám. Igazából nem tudom minek futok utána, amikor világosan megmondta, hogy nem akar tőlem semmit.
- Múltkor még ezt te mondtad. - Ráncolom össze a homlokomat. Nem is mennénk sehova, itthon lennénk és legalább megtudnám, hogy milyen srácok jönnek be neki. De azt látom, hogy már nem akarja pedig nagyon is lelkes volt. Kicsit elszomorit mert tudom, hogy a múltkori miatt nincs már hozzá kedve. Én jól érzem magam úgy ahogy vagyok, nem is értem miért kéne más stilús nekem. De lehet abban igaza mert a csajok nem akarnak észre venni én pedig úgy törődnék meg szeretnék már valakit. Az együtt alvások is nagyon jól esnek, azt is el tudnám képzelni mindennap.
- Oké. - Egyezek bele, hogy nem szólok semmit a randiig de már most izgatott vagyok. Megjegyzem, amit mond még jól jöhet a későbbiekben, bár egy kicsit fura.
- Nem szereted a focit? - Vonom fel kérdőn a szemöldököm bár nem tudom miért meglepő, a csajok többsége nem szereti. Viszont olyan helyre nem vinném ahol dohányoznak mert azt én sem birom.
- Dehogy tudsz. De majd kipróbálhatjuk. - Halványan mosolygok mert nem hiszem, hogy tud billiárdozni. Max annyira, hogyha szerencséje van akkor belök egy golyót. Most viszont tényleg el kéne kezdeni a filmre is figyelni ha már elkezdtük.
Közelebb csúszok hozzá és átkarolom. Eddig megengedte, max lelöki a kezem ha nem jó neki. Viszont most már csak a filmre figyelek meg persze rá ha szeretne valamit. Mig el nem megy addig élvezem, hogy mellettem ül és velem tölt pár órát a szülinapján.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Chelsea May Richards
Chelsea May Richards



TémanyitásTárgy: Re: Alex and Chels - Szülinapi meglepetés Alex and Chels - Szülinapi meglepetés I_icon_minitime12.07.19 13:43


Alex & Chels



- Focik, hoki, baseball, egy kutya. Totál értelmetlen. Szóval nem. - Így már biztos lehet abban is, hogy nem fogunk együtt semmilyen meccset nézni, soha, komolyan. Számomra az felér egy kínvallatásos szenvedéssel, egyetlen alkalommal vettem rá magam, hogy megnézzek valamit, azt hiszem foci volt, nos az első félidőig vagy miig sem húztam, húsz perc után feladtam a harcot, életem leghosszabb húsz perce volt, és sosem kapom vissza, kár érte.
- Fogadhatunk is akár. - Okos lány vagyok, nem fogadok olyasvalamiben, amiről tudván tudom, hogy nem nyerhetek. Még akkor tanultam meg játszani, amikor ideköltöztem, és elkezdtem Owenékkel bandázni, és piszkáltak, hogy nem tudok játszani, sőt még azt sem hogyan kell fogni azt a vacak ütőt, így miután már nem bírta nézn a szerencsétlenkedésemet, megtanított, a sürt is akkortájt szerethettem meg, mert akkor még az a bunkó paraszt is rendesnek tűnt. A lényeg az, hogy most bizony téved. De ha szeretné, egyszer szívesen bebizonyítom. De egy randiban egyeztünk meg, vagyis okosan kell választania hogyan is szeretné kihasználni. Mondjuk kíváncsi is vagyok mit tervezget.
Átkarolt, én pedig kényelmesen lejjebb csúsztam és hátradőltem, hát bár a második felét látni fogjuk a filmnek, Valahogy nem megy nekünk ez a filmezés, úgy értem, még együtt sem sikerült rendesen végignéznünk, vagy belealudtam vagy folyton közbebeszéltünk valamit. Lassan vége lett a filmnek és a mobilomra pillantottam, menni kéne.
- Indulnunk kell. - Már ha még mindig ragaszkodik hozzá, hogy hazakísérjen. De aztán tényleg az lesz, hogy nem jöhet velem. - Még valami, legkevesebb egy nappal előtte szólj, mikorra tervezted a randit. - Más különben ideges leszek, néhány óra alatt azt sem döntöm el mit vegyek fel, még úgy is, ha tudom hová megyünk. Tényleg, hová is? Remélem nem fogunk szembekötősdit játszani. Az kicsit sok lenne az első randin, nem?





©
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Alex Ballard
Alex Ballard



TémanyitásTárgy: Re: Alex and Chels - Szülinapi meglepetés Alex and Chels - Szülinapi meglepetés I_icon_minitime14.07.19 12:00

Bólogatok, hogy miket nem szeret, ilyenekre akkor nem is vinném el. Az igaz, hogy én szeretek focit nézni a haverokkal és szoktunk is eljárni és szurkolni. De nem kell nekünk mindent együtt csinálnunk.
- Mégis miben? - Nézek rá, kiváncsi vagyok mit talál ki. Az biztos, hogy nálam nem jobb, már kis korom óta biliárdozok és szoktam is helyi versenyeken részt venni. Néha jobban megy, néha rosszabbul, de ez így megy mindenben. Legalább elbüszkélkedhetek, hogy annak ellenére, hogy okostojásnak tart, nem a sakk klub elnöke voltam.
Hiába nézem már a filmet még mindig az jár a fejemben, hogy eljön velem randizni. Azt hiszem, hogy ez nagy szó, legalábbis nekem.
A film véget ér, Chels meg megadja a végső szót. Azért sajnálom, nem akarom hogy elmenjen, de nem ellenkezek, csak csendben felkelek. Kikapcsolom a tv-t és felöltözök.
- Hétfőn suli után? - Nézek rá, most úgy is szombat van, nekem igazából a dátum teljesen mindegy. Viszont még most sem tudom elhinni, hogy beleegyezett. Tudom, hogy csak azért csinálta, hogy szálljak le róla, de legalább nem nevetve küldött el.
Előre engedem Chelst, majd zárok magunk után és ténylegesen haza kísérem. Az ajtó előtt jó szórakozást kívánok neki mosolyogva, majd ahogy ígértem nem megyek be, hanem fordulok is vissza, hogy haza menjek.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Alex and Chels - Szülinapi meglepetés Alex and Chels - Szülinapi meglepetés I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Alex and Chels - Szülinapi meglepetés

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Alex & Chels - Kapcsolatunk első éjszakája?
» Hercegnőszálláson ébredve - Alex & Chels
» This is sexy - Alex & Chels
» Pizza - Alex & Chels
» A tanulás egy ürügy Alex & Chels

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Lakónegyed :: Ballard ház-