welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Lucas Mitchell Vote_lcapLucas Mitchell Voting_barLucas Mitchell Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Lucas Mitchell Vote_lcapLucas Mitchell Voting_barLucas Mitchell Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Lucas Mitchell Vote_lcapLucas Mitchell Voting_barLucas Mitchell Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Lucas Mitchell Vote_lcapLucas Mitchell Voting_barLucas Mitchell Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Lucas Mitchell Vote_lcapLucas Mitchell Voting_barLucas Mitchell Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Lucas Mitchell Vote_lcapLucas Mitchell Voting_barLucas Mitchell Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Lucas Mitchell Vote_lcapLucas Mitchell Voting_barLucas Mitchell Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Lucas Mitchell Vote_lcapLucas Mitchell Voting_barLucas Mitchell Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Lucas Mitchell Vote_lcapLucas Mitchell Voting_barLucas Mitchell Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Lucas Mitchell Vote_lcapLucas Mitchell Voting_barLucas Mitchell Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Lucas Mitchell

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Lucas Mitchell Lucas Mitchell I_icon_minitime13.05.12 23:15

Lucas Mitchell Tumblr_ln5z1d5hQO1qcpzio

Név: Lucas Milan Mitchell
Becenév: Luke
Kor: 25
Születése hely, idő: 1987 - február - 3. / USA - Las Vegas
Tartózkodási hely: Las Vegas
Csoport: rendőr
Anyagi háttér: Középosztály
Szexualitás: Heteroszexuális

Jellem: Kedves, jó szándékú férfi, aki soha senkit nem bántana. Nála a titkok jó helyen vannak, ő meghallgat mindenkit, aki panaszkodni vágyik és garantáltan nem pletykálja ki azokat. Nem kenyere mások kibeszélése a hátuk mögött, tehát őszinte és egyáltalán nem kétszínű. Mindezek ellenére kiismerhetetlen és titokzatos. Manipulatív, de pozitív értelemben. Könnyen rábeszéli a dolgokra az embereket, de kizárólag a jóra és a helyesre. Imádja a munkáját, a kollégáit és sosem állna át a rossz oldalra. Nyugodt lélek, utálja a pörgős bulikat és a hiperaktív embereket, viszont mindenkit eltűr maga mellett. Sokan szeretik, mert állítólag tökéletes... pedig ez koránt sincs így.

Külső: Magas, izmos testalkattal rendelkezik, amit folyamatos edzéssel tart formában. Félhosszú, sötétbarna haja van és méregzöld szemei. Öltözékét gondosan, ám sosem a divatnak megfelelően válogatja össze. Tetoválás található alkarján now or never felirattal.

Előtörténet:
1987. február harmadikára tehető születésem napja s mivel nem akarom hosszúra húzni életem történetét, pontokba szedném a fontosabb dátumokat, illetve napokat, amik remélem, elég információt szolgáltatnak hallgatóimnak.

1987 - Megszülettem. Igen, ezen a csodás napon hozott világra édesanyám, Marianne Rosings, akit édesapám még születésem előtt elhagyott. Akkor nem igazán értettem, miért sírt annyit és miért nem akart elsőként karjaiban tartani, de kezdem felfogni, azt hiszem.

1993 - Tisztán emlékszem Tristan Mitchell dühtorzította arcára, izomduzzasztotta karjára és remegő testére. Amint édesanyámra vetette magát üveges tekintettel és alkoholtól bűzlő lehelettel. Féltem tőle azon a napon, mikor ránk rontott olyasféle indokkal, hogy pénz kell neki. Szerencse, hogy Marianne idejében hívta a rendőrséget.

1997 - Tíz évesen az ember arról álmodik, hogy szuperhős lesz... vagy űrhajós. A lányok hercegnőkként akarják keresni a kenyérre valót, a fiúk pedig a tűzoltókat valami magasztos alakoknak képzelik. Én sem voltam kivétel, de tetszésemet a rendőrök nyerték el. 1997 május 11-én tartottak az iskolánkban előadást az őrsről érkező kék ruhásak és én odáig voltam értük. Akkor határoztam el, hogy olyan leszek. Csak... kicsit magasabb és izmosabb. Legalábbis így terveztem.

2000 - Anya meghalt. Agytumor vitte el és azóta sem hevertem ki elvesztését. A sorsom abban a pillanatban megpecsételődött, mikor a gyámhatóság Chandler Rosings kezei alá helyeztek. Bölcs és értelmes férfi volt, ám a gyerekneveléshez nem értett. Egy cseppet sem.

2003 - Tizenhat éves voltam és serényen tanultam, viszont utamba állt a szerelem Violet Morgenstein képében. Lélegzetelállítóan szép volt és rögtön belopta magát a szívembe. Két évig tartott csupán ez a románc, mert az érettségire való készülődés rendesen lefoglalt. Én nem tudtam túl sok időt szánni rá, ő pedig nem tudott várni.

2007 - Főiskola, bizony. A célom ekkor sem változott és még mindig rendőrként akartam elhelyezkedni ebben a bűnös városban. Sok rosszat láttam addigi életem során, ami kellőképp ösztönzött. 2007 augusztusában, egy forró nyári estén mentettem meg egy fiatal hölgyet valami utcai huligántól. Cassandra azóta is hálálkodik, amikor csak összefutunk.

2011 - Pontosan egy éve történt, hogy szolgálatba helyeztek a helyi rendőrségnél. Igen, szeretem a munkámat. Lakást béreltem, ami bár nem a legkényelmesebb és leghatalmasabb, de el tudok éldegélni... Nem ráz meg a luxus hiánya.

2012 - Itt vagyok és neked mesélek. Számos barátra tettem szert, akik jelenleg körülöttem szaladgálnak papírok után és foglyokat cipelnek a börtönbe, vagy épp a főnök irodájába. Nem tartom magam a legjobbnak, tökéletesnek még annyira sem. De bizton állíthatom, hogy nálam keményebben senki sem dolgozik. Ebben nem kételkedhetnek. Senki.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Lucas Mitchell Lucas Mitchell I_icon_minitime16.05.12 21:17

Lucas Mitchell!
Történeted tetszett, minden meg volt benne, ami ide kell, ezért;
Elfogadva!
Üdvözöllek az oldalon, foglalj avit. Vegas utcái csak is rád várnak. Wink
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info

Lucas Mitchell

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Lucas Montero
» Lucas&Roxy
» Lucas McNamara
» Please say, Just a Nightmare! Lucas & Anna May
» Kapcsold ki! Lucas & Anna May

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Törölt és inaktív karakterek előtörténetei-