welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Time for a wedding day! Maze & Enzo Vote_lcapTime for a wedding day! Maze & Enzo Voting_barTime for a wedding day! Maze & Enzo Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Time for a wedding day! Maze & Enzo Vote_lcapTime for a wedding day! Maze & Enzo Voting_barTime for a wedding day! Maze & Enzo Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Time for a wedding day! Maze & Enzo Vote_lcapTime for a wedding day! Maze & Enzo Voting_barTime for a wedding day! Maze & Enzo Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Time for a wedding day! Maze & Enzo Vote_lcapTime for a wedding day! Maze & Enzo Voting_barTime for a wedding day! Maze & Enzo Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Time for a wedding day! Maze & Enzo Vote_lcapTime for a wedding day! Maze & Enzo Voting_barTime for a wedding day! Maze & Enzo Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Time for a wedding day! Maze & Enzo Vote_lcapTime for a wedding day! Maze & Enzo Voting_barTime for a wedding day! Maze & Enzo Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Time for a wedding day! Maze & Enzo Vote_lcapTime for a wedding day! Maze & Enzo Voting_barTime for a wedding day! Maze & Enzo Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Time for a wedding day! Maze & Enzo Vote_lcapTime for a wedding day! Maze & Enzo Voting_barTime for a wedding day! Maze & Enzo Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Time for a wedding day! Maze & Enzo Vote_lcapTime for a wedding day! Maze & Enzo Voting_barTime for a wedding day! Maze & Enzo Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Time for a wedding day! Maze & Enzo Vote_lcapTime for a wedding day! Maze & Enzo Voting_barTime for a wedding day! Maze & Enzo Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Time for a wedding day! Maze & Enzo

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?
Mazekin Werner
Mazekin Werner



TémanyitásTárgy: Time for a wedding day! Maze & Enzo Time for a wedding day! Maze & Enzo I_icon_minitime14.06.20 14:33



Maze & Enzo




9d3u7cb7314g26tgthl6.gif
9d3u7cb7314g26tgthl6.gif





A

ha, értem én egy bazi nagy olasz lagzi, Las Vegasban, csak egy kicsit tévesztettetek kontinenst, ehhez valami tengerparti, vagy borvidék illene, és tudnék ehhez gyönyörű helyszíneket mutatni világ szerte, de nem, mert itt kell egy Las Vegasi ZÁRT helyiség, hát én menten elájulok, szerencsémre tudok egy Isteni helyet, úgy lett kialakítva, mintha egy belső park lenne, kúszó növények, borostyán lugas, szökőkút ami vízeséshez hasonlít, de mind ezt egy zárt épületben, egyedülálló, különleges és párját ritkító, ez lesz a tökéletes, helyszíni szertartás, dekor, virágok, székek, teríték, szalvéták minden minden pipa, megyek végig a listámon, vendégek, oké,oké,oké ők mind visszajeleztek, kivéve ezt az egy szerencsétlent, nehéz volt a nyomára akadni, de amit a menyasszony kér, azt megszerezzük és ráadásul pont Vegasban van, szóval minden együtt áll, de nem jelzett vissza, ami engem az őrületbe kerget, szóval ráfekszem az erőszak gombra, és újra és újra tárcsázni kezdek mindaddig még végül már nem az üzenetrögzítő válaszol.
 - Hallo, Maze vagyok, Laura és Robert esküvő szervezője, tudja az unokatestvére, akinek nem válaszol a meghívására, szóval most már elég volt a félrebeszélésből, egy igent vagy egy nemet várok!
Nem érdekel mennyire volt fenyegető és sértő a hangom, szükségem van valamire kiharcolom. Igen, hála a magasságosnak, hogy megszülte.
 -  Remek, szombaton négykor várják önt, a cím a meghívón, ne késsen!
Bár úgy érzem a falnak beszéltem, mert fél öt és még mindig nem ért ide, minden egyes vendék neve mellett szerepel már az elfoglalt helyének a száma, ennyi ember között aztán szépen el lehet veszni, lekaptam egy pohár pezsgőt a pincér tálcájáról és ittam egy nagy kortyot. Első és legfontosabb szabály, a menyasszonynak mindig igaza van, a második, soha semmilyen körülmények között ne ragyogd őt túl, ami néha nem könnyű, most is csak egy egyszerű rózsaszín, térdig érő ruha van rajtam, és csak lazán engedtem le fürtjeim, smink a lehető legdiszkrétebb, már nincs mit takargatnom, int az asszisztensem, hogy menjek már.
 -  Hello, Maze vagyok, miben segíthetek?
Léptem az úriemberhez, á a késő, felveszem a listát és a nevéhez siklik az ujjam.
 -  Üdvözlöm, Mr. khm, ne haragudjon, kérem segítsen már, hogy ejtik a nevét. Mastroianni, köszönöm.
Ismétlem utána, majd a papíromra nézek.
 -  Az ötös asztalnál lesz a helye, és megkérjük az ifjú párt, hogy köszönő ajándékként karórát adjon önnek, hátha legközelebb pontosan jön.
Fel sem néztem csak a hátam mögött lévő asztalsorra mutattam, majd kihúztam a nevét a listáról.
 -  Jó szórakozást.
Néztem újra rá, egy száznyolcvan fokos vigyorral.

Click me




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lorenzo Mastroianni
Lorenzo Mastroianni



TémanyitásTárgy: Re: Time for a wedding day! Maze & Enzo Time for a wedding day! Maze & Enzo I_icon_minitime15.06.20 12:27

Hónapok, nem, nem, sokkal inkább évek óta nem beszéltem személyesen senkivel a családomból, legfeljebb üzenet formájában, azt sem tudtam, hogy Laura férjhez megy, nem kedvelem az ilyesféle összejöveteleket, a tömegért sem igazán vagyok oda és az önfeledt társalgás a családdal sem az én asztalom, sokkal inkább szeretnék nem gondolni rájuk, kivéve Cinzia, az egyetlen ok, amiért hajlandó vagyok megjelenni, nem az, hogy vagy ötvenszer hívott az esküvőt szervező hölgy, bár elég szigorú hangja van azt meg kell hagyni, végül hanyagul rámondtam az igent, csak ne hívogasson már, nem viselem túl jól az erőszakot.
Talán késtem néhány percet, na és? Egy hölgy állított meg egy listával a kezében, unottan mutatkozom be, miután felsóhajtok, és még egy szőke nő jelenik meg, pont, mint a telefonban. Motozás is lesz, vagy mehetnénk végre az unokahúgom esküvőjére.
- Lorenzo Mastroianni, mint azt már a mielőtt elmondtam a hölgynek is. - Szólalok meg lehengerlő olasz akcentusommal. Hát persze, hogy nem tudja kiejteni, meglepett volna, ha igen, de hozzászoktam már és nem foglalkozom vele, ezért ilyenkor általában annyit mondok, hogy maradjunk az Enzo-nál.
- Mastroianni. - Ejtem ki még egyszer és ez úttal lassabban.
- Nagyszerű, köszönöm. - Ejtettem meg egy félmosolyt, ötös asztal, körbenéztem, majd megtalálva helyet foglaltam, valóban már csak én székem állt üresen, amit most el is foglaltam.
- Lorenzo... - Üdvözölt mindenki melegen, furcsa volt őket viszontlátni és innen kezdetét vette egy amolyan barátságos családi csevegés, amihez már kellett egy ital, mert már kiszáradt a szám a sok kérdéstől. Szerencsére megkezdődött a szertartás, nem vonzanak különösebben az esküvők, semleges arckifejezéssel ültem végig, majd gratuláltam az ifjú párnak.
- Laura... - Öleltem át szívélyesen.
- Lorenzo, hát eljöttél. - A mi családunk már csak ilyen, hagyománytisztelő azt hiszem, mint a legtöbb olasz, görög vagy spanyol nép.Nem sértettem volna meg az unokahúgomat.
- Sok boldogságot. - Bontakoztam ki öleléséből és átadtam a vendégseregnek, addig is én elindultam magamnak keríteni valami italt. Már megint valahol egész máshol járhattam, mert arra eszméltem fel, hogy valaki a mellkasomba csapódott egy pohárral, úgy érzem ennyit a hófehér ingemről. [/font]
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Mazekin Werner
Mazekin Werner



TémanyitásTárgy: Re: Time for a wedding day! Maze & Enzo Time for a wedding day! Maze & Enzo I_icon_minitime15.06.20 13:26



Maze & Enzo




9d3u7cb7314g26tgthl6.gif
9d3u7cb7314g26tgthl6.gif





R

emek mindenki itt van, önfeledt a hangulat, folynia kell a bornak, nem pötyögnie, nem csordogálnia folynia.
 - Gyerünk, gyerünk, szedd a lábad, vigyed, cseréld, töltöd te azt rendesen? Mi az, hogy fogytán, a pult alatt nézted? A többi meg lent a pincébe. Na ugye, szuper, pörögni pörögni pörögni.
Tapsoltam, ütemesen a tenyeremmel jelezvén, hogy ha nem haladsz esküszöm, hogy elküldelek melegebb éghajlatra, és elintézem, hogy többet ne kapj állást egy füstös sarki kocsmában se, igen, nekem oda is bejárásom van, nekem mindenhonnan vannak beszállítóim és megrendelőim, nem tudod milyen gyöngyszemeket találsz ha alaposan körül nézel, elrejtve a macska kövek alatt is.
Lekaptam egy pohár fehér bort a tálcáról, fintorogva kóstoltam bele, ez még behűtve sem az igazi, de nem az enyém volt a beszállító, nem is én szerveztem a piát, de, hogy ezentúl azt is bele veszem a tánc rendembe az egész biztos, mert ilyen rendezvényt, nem adok ki a kezem közül, vagy nem adom a nevem hozzá, és akkor lesz amilyen lesz, ezt a pocsék ízvilágot Roxanne is összehozta volna tök egyedül, ehhez nem kellek és az asszisztensem is kereshetett volna legalább. Újra búgni kezd a mobilom, emlegetett szamár, Roxanne üzent, hogy késik a torta, hogy mi a franc van??? Azonnal tárcsázni kezdtem a cukrászt.
 -  Hogy mi van? Nem, egyáltalán nem érdekel, odakint negyven fok van, szét fog olvadni az egész rohadt édesség, hogy mi? Nem érdekel, akkor azt a három sarkot hozzák el gyalog, elég erősek és fittek oldják már meg egyedül!
Üvöltöttem, majd rácsaptam a telefont, fél órán belül ajánlom, hogy itt legyenek, vagy olyan balhét csapok amivel végleg lehúzzák a rolót. Vettem pár mély levegőt, és ahogy indultam volna vissza, megfordultam és szó szerint poharastól, mindenestől belefejeltem valakibe.
 -  Úr Isten, bocsánat, nem tudtam, hogy jön valaki mögöttem.
Kezdtem el szabadkozni, nem tehetek tönkre egy vendég tökéletes out-fittjét, mert az a munkámba is kerülhet.
 -  Van egy tartalék ing hátul, kérem cserélje át, és hadd mossam ki a bort belőle.
Bár ez az ital máshova nem is való.

Click me




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lorenzo Mastroianni
Lorenzo Mastroianni



TémanyitásTárgy: Re: Time for a wedding day! Maze & Enzo Time for a wedding day! Maze & Enzo I_icon_minitime15.06.20 16:47

Hát, ez sem az én napom és ez már többször is bebizonyosodott, de hogy ennek mért az ingem itta meg a levét, ez úttal szó szerint. Nem készültem vetkőzős partira, és vlóban hőség van, de nem, nincs váltás ingem a kocsiban.
- Áhh, mindegy, hagyja csak... - Számítsak ma még másra is ettől a nőtől? Komolyan kérdem, először lehord, amiért kések, aztán gúnyolódik és most rám borít egy pohár fehérbort, világos, hogy felbosszantottam, elnézést is kértem, vagy nem? Lehet, hogy nem? Nem. Lényegtelen. Laura boldog és csak ez számít, azt hiszem.
- Pokoli hősé van, majd... megszárad. - Húztam el a számat. Szükségtelen, hogy másik inget vegyek fel, annyira soká nem is terveztem maradni, mindössze amíg az illendőség megköveteli, még mindenkivel váltok néhány szót, azután megpróbálok feltűnésmentesen távozni, nem erősségem a búcsúzkodás, sem semmi más, amihez szavak is kellenek, bár egész sokat fejlődtem az útjaim és a munkám során, leszámítva a kiejtésem, de nem is tartom fontosnak elhagyni, elvégre visszatérek újra és újra a hazámba napokra és ez bőven elég is.
- De mondja csak, hol lehet itt kapni egy italt? - Gomboltam ki két gombot felül az ingemen, ha már sikerült telibe nyakon öntenie és ragadok is, ha már itt tartunk, hát ez fantasztikus. Na mindegy, csak valaki hozzon egy italt, amivel aztán elvonulhatok, amíg a többiek mulatoznak, hátha azt végre nem borítják rám és másokét sem, a nadrágom legalább had maradjon száraz.  Valahogy éreztem, hogy elhamarkodott döntés volt, ez egy tipikusan olyan nap, amikor nem kellene döntéseket hoznom, elvégre hagyhattam volna a fenébe és le is mondhattam volna, bár ha ez a kedves arca, akkor inkább nem akarom megismerni milyen amikor nem az. Mindenesetre csak igazítson útba és mondja valaki, hogy nem csak bor és pezsgő van és én megleszek elégedve, komolyan. Még tortát sem kérek, amúgy sem vagyok kimondottan édesszájú.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Mazekin Werner
Mazekin Werner



TémanyitásTárgy: Re: Time for a wedding day! Maze & Enzo Time for a wedding day! Maze & Enzo I_icon_minitime15.06.20 18:37



Maze & Enzo




9d3u7cb7314g26tgthl6.gif
9d3u7cb7314g26tgthl6.gif





S

osem volt könnyű szakma az enyém, de én imádom a kihívásokat, ez éltet, a problémamegoldás a mániám ha szabad ezt így megfogalmazni és még nem túl erős túlzás, de ha egyszer így igaz, túl unalmas ha nincs min futtatnom az agyam, ha nem kell megoldásokat találnom a problémákra, nem mondom, hogy generálok ha nincs mit csinálnom, de azért kevésbé vagyok nyughatatlan, bár akkor meg azon forognak a kerekek, hogy mit felejthettem el, nem kellene a lagzi napján rájönni, hogy a pap meg otthon maradt, hallottam már ilyenről is, ezért a formalitások mindig az elsők, ki hova, mikor és kit vártok, mit szeretnétek, ott lesz, nyugi, minden ott lesz ha én mondom!
Egyetlen dologra nem  tudok előre számítani ha valaki a sarkamban van és belefutok, borostól, érted, pont borostól, nem ezt a löttyöt sajnálom, inkább azon csodálkozom, hogy nem égette ki a szövetet, hétfőn felkeresem Jamest, ő minden jó beszállítót ismer, export-importőrt, akivel érdemes foglalkozni, és jó pénzért fel tudom fogadni, hogy ezentúl ő szállítson.
 - Nem, erről szó sem lehet, ragaszkodom hozzá. Jöjjön!
Fogtam meg a csuklóját és húztam a személyzeti mosdó felé, rám aztán senki sem foghatja, hogy elrontom a bulit. Belöktem az ajtót és elengedtem, mindig van betárazva a pincéreknek váltás ing, sosem tudod mi történik és a fehéren minden meglátszik.
 -  Vegye le, és dobja a mosdóba, gyorsan meg fog száradni.
Végig futtatom rajta tekintetem majd vissza az ingekhez.
 -  Ez jó lesz méretben, úgy nézem.
Tettem elé próbaként.
 -  Igen jónak nézem, elfordulok, cserélje ki nyugodtan.
Nedvesítettem meg egy rongyot és adtam a hátam mögé.
 -  Törölje le a bőrét is.
Erősen próbáltam nem hátra nézni, habár az ütközés erejéből éreztem, hogy nem egy gizda alak, de a profizmusom az első.
 -  Szuper, köszönöm.
Kaptam el az inget és rutinos mozdulattal öblítettem ki belőle a foltot, majd felraktam egy vállfára száradni. Visszakísértem a vendégsereghez, ahol nagyban táncoltak.
 -  Töményet a bárnál kérhet, de azt hiszem most várják önt a tánctéren.
Utaltam a sok hölgyre akik vigyorogva stírölték, szóval hátára tettem a kezem és löktem rajta egyet, van akinek csak ennyi hiányzik.

Click me




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lorenzo Mastroianni
Lorenzo Mastroianni



TémanyitásTárgy: Re: Time for a wedding day! Maze & Enzo Time for a wedding day! Maze & Enzo I_icon_minitime15.06.20 19:26

Az amerikaiak mind ilyen erőszakos népség? Nem is értem, úgy érzem nem vagyok még itt elég ideje ahhoz, hogy ehhez hozzátudjak szokni, és most is inkább csak engedek neki, hagyd magad, előbb szabadulsz? Valahogy úgy. Annyira nem is élvezem, hogy csupa ragacs vagyok a fehér bortól, de túléltem volna úgy még egy órát benne.
- Rendben van. - Hú, de szigorú. Kezdem el kigombolni az ingemet, majd végigengedve karomon bújok ki belőle. Oké, jól van, sóhajtok fel halkan, majd kapom el a rongyot és letörlöm a ragacsos felületet mellkasomról, ami jól is esett ebben a melegben, de azért remélem több tiszta ing már nincs az én méretemben. Könnyedén kapom fel a kapott inget és vállban valóban valóban megfelel a méret, hmm jó szeme van, kényelmesen begombolgatom, miközben figyelem, ahogy a sajátomat öblíti ki amolyan nőies rutinnal, ha nevezhetjük így. Legalább nem vörössel csapódott belém.
- Majd emlékeztessen rá, hogy visszacseréljük és köszönöm. - Néha még mindig furcsa érzés nem az az anyanyelvemen megszólalni ennyi idő után is  az az első, ami ösztönből jön, otthon is használtuk az angolt, de jóval kevesebbet és így megmaradt a kiejtésem. Ragaszkodom a dolgaimhoz, így vonatkozik ez a saját ruhadarabjaimra is, méretben megfelelő az ing, nem feszül és kényelmesen tudok mozogni benne, mégsem az enyém és ez valami oknál fogva zavar egy kicsit, de néhány órára megtudom szokni. Amúgy is valami ital után akartam nézni, amikor ütköztünk.
Szó sincs róla, hogy ne tudnék táncolni, ismerem a klasszikusokat és néhány latin táncot is, Cha-Cha-Cha, szalsza, szamba, az olaszok szeretnek táncolni és tudnak is.
Cinzia kapott el, rég láttam és örültem neki, csak nem tudtam mit mondhatnék, ezért csak megfogtam a kezét, kezem a derekára csúsztattam és lassan lépkedni kezdtünk, szerencsére épp csak lassú dal szólt. Hálás voltam a csendért, időre volt szükségem, mindenkitől távol és megkaptam, jobban vagyok, azt hiszem.
- Lorenzo, nem írtál, aggódtam, mind aggódtunk, rég láttalak, boldog vagy itt? - Éreztem, hogy nem fogjuk sokáig bírni kérdések nélkül és teljesen jogos is.
- Igen Cinzia, azt hiszem igen. Jól vagyok. - Feleltem meleg hangon és lassúztunk, amíg a dal szólt, majd kipörgettem azzal, hogy még beszélünk. Az érzés amikor mindenki akar belőled egy szeletet, még a menyasszony is. Kezd az az érzésem támadni, hogy elrabolom a show-t. Miután Laurát is megtáncoltattam most már tényleg a bárhoz sétáltam egy italért, ahol le is ültem remélve, hogy ott sikerül elrejtőznöm kicsit.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Mazekin Werner
Mazekin Werner



TémanyitásTárgy: Re: Time for a wedding day! Maze & Enzo Time for a wedding day! Maze & Enzo I_icon_minitime15.06.20 20:46



Maze & Enzo




9d3u7cb7314g26tgthl6.gif
9d3u7cb7314g26tgthl6.gif





M

ár több, mint a századik esemény és még csak a nyár közepén tartunk, teljesen tele van a naptáram, Hawaiitól, egész Európán át mindenhova mennem kell, egyedül Ázsiát utasítottam vissza, az már nekem is túl messze van, nem tudnám hozni a formám a folyamatos időeltolódás miatt, úgy pedig nem vállalok el semmit ha nem lesz százszázalékos, szóval nekik most be kell érniük mással, de hízelgő, hogy már odáig is elért a hírem, a mobilomban lévő előjegyzéseket lapozgatom ahogy neki dőlök egy nagy márvány oszlopnak, a láthatatlanság előnye, hogy senkinek sem tűnök fel, néha felvillantok egy mosolyt a menyasszony felé aki hálás, hogy ez nem az ő dolga volt, még egy tíz perc és aztán kezdődnek a köszöntők, majd jön a torta felvágása, szerencséjükre már itt van és a hűtő kamrában várja a helyét, egy ekkora eseményhez külön terem kell a sok emeletes édesség csodának.
Az egyik csapos srác int felém, hogy menjek, átfúrom magam a tömegen, felállok a pult alsó szélét övező fém csőre és úgy hajolok közelebb, hogy túlharsoghassa az épp felcsendülő Ricky Martint, azért a pasiért is kár, pedig olyan, mint a jó bor, a korral vált nemesebbé.
 - Hogy állunk?
Helyzet jelentés, mert tudnak vedelni de rendesen, én annak örülök ha minden elfogy, de ne az est vége előtt, bár az aki hozta is itt bulizik, mégsem zaklatnám ilyenekkel, hogy elszámolta magát egy kissé.
 -  Fred lement egy újabb rekeszért, de még kettő és kifogy a vörösbor.
Megfordultam, kapaszkodva és gondosan egyensúlyozva, szétnézek, már mindenki kezd nagyon részeg lenni, szuper.
 -  Adjátok amíg van, hamarosan kidőlnek, plusz jön kaja és a torta is, mire ez a három rekesz elfogy nem fognak látni kettőig, akkor hozzátok a Rosét.
Na pont az ilyen bakikért fogom ezentúl kötelezően szerződésbe foglalni, hogy én hozom az italt, ez sem a minőséget sem a mennyiséget nem üti meg.
 -  Adj nekem egy bourbont jéggel.
Fordultam meg és ültem le a bárszékre, nem szokásom esküvőkön inni, de ez a bor ihatatlan.
 -  Á, Lorenzo, igaz?
Vettem észre egy ismerős arcot.
 -  Ön is mondd köszöntőt az ifjú párra?
Nem tehetek, róla unatkozom....

Click me




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lorenzo Mastroianni
Lorenzo Mastroianni



TémanyitásTárgy: Re: Time for a wedding day! Maze & Enzo Time for a wedding day! Maze & Enzo I_icon_minitime15.06.20 22:02

Végre, megkönnyebbülten emelem számhoz a poharat és kortyolok bele. Olykor hátra tekintek, mindenki önfelet, táncol és meglehetősen ittas már, ahogyan az a lagzikon lenni szokott és felénk mindenféle eseményen egyébként, és azon sem vagyok meglepve, hogy a bor fogy leginkább, bár az amerikaiak inkább a tömény italok kedvelői, a különféle whisky-ké, bourbon, amit én is iszom, Scotch, ilyenek.
Félmosollyal az ajkaimon biccentek felé, miközben aprókat körözök magam előtt a poharammal. A vendégsereggel ellentétben én még nem vagyok részeg és igazán nem is tervezek az lenni, Hű most aztán kilóghatok a sorból, bár tőlem inkább az volna meglepő és különös, ha nem tenném.
- Áá nem hinném, az nem az én asztalom. De hálás vagyok, amiért olyan kitartó volt, vagy ötvenedjére is. - Ejtek meg felé egy halvány mosolyt. Mindent összevetve így legalább letudtam és megelőztem a kínos beszélgetéseket arról hogyan vagyok, vannak-e még a fejemben elborult gondolatok, esetleg akartam-e mostanság megölni valakit, vagy hasonlók, nem és nem, jól vagyok.
- Probléma van az itallal? - A hallottak alapján valaki vagy nem tud felmérni és számolni, vagy rendkívül jól bírják az italt, szokásos esetben az utóbbira voksolnék, de azért az előbbi sem zárható ki teljesen. Fogalmam sincs, én annyit kóstoltam a borból, amennyi az ingemen végezte és abból annyit tudnék megállapítani, hogy száraz fehérbor volt és nem túl minőségi, ha engem kérdez, de ebbe inkább nem folyok bele. Egy nőnek soha ne akard megmondani hogyan végezze a munkáját és csak úgy felajánlkozni sem szoktam, jobb szeretem, ha engem keresnek meg és általában ez is szokott történni. A lehető legjobbkor adódott ez a lehetőség az életembe és gondolkodás nélkül ragadtam meg bármit, ami kiránt az addigi valóságomból, ráadásul szeretem is csinálni. Az egyszerű szürke karrierista élet nem nekem való úgy hiszem. Az utóbbi években nem voltam többet egy városban néhány hétnél vagy hónapnál, ha nem számoljuk az átutazásokat, mások pedig így nem tudnának élni.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Mazekin Werner
Mazekin Werner



TémanyitásTárgy: Re: Time for a wedding day! Maze & Enzo Time for a wedding day! Maze & Enzo I_icon_minitime15.06.20 23:27



Maze & Enzo




9d3u7cb7314g26tgthl6.gif
9d3u7cb7314g26tgthl6.gif





Á

ltalában nem iszom semmit ami tömény, ahhoz komoly hangulat kell, és én nem engedhetem meg magamnak, hogy egy nyári melegén a második feles után elveszítsem a kontrollt, így én mindig maximum fehér bort engedek meg magamnak, vagy egy pohár pezsgőt koccintani az ifjú pár egészségére, ez most egy valóban ritka alkalom, hogy én bourbont kértem, és furán is mért végig a csapos srác, tudja, hogy nem ezt szoktam kérni, nem az első közös balhénk, ha szabad ezt így mondani, de azt is nagyon jól tudja, hogy velem nem éri meg kötekedni, így töltött és átadta.
 - Köszönöm Pete. Jó tanács, ne igyon a borból, iszonyat pocsék.
Kacsintottam rá és ő egyből értette miért is váltottam, igényes vagyok a jó italokra, és ez a lőre nem nevezhető annak, minden másnak igen, mondjuk mosogatólének, de finom bornak nem.
 -  Oh, ugyan már nekem az a munkám, hogy a menyasszony elégedett legyen, és ha ehhez zaklatnom kell valakit egy válaszért én megteszem.
Nevettem el magam, sajnos ez nagyon is igaz, de Laura örül, hogy mindenki itt van és őt ünnepli, nekem meg kiállítottak már egy zsíros csekket, szóval mindenki jól járt.
 -  Áh, az nem kifejezés, hogy probléma.  
Forgattam meg a szemeim.
 -  Ha elfogad egy jó tanácsot, maradjon a pezsgőnél és a töménynél. Laura ragaszkodott a beszállítóhoz borok terén, mert hát családtag, de a minőség és a mennyiség is bőven hagy kívánni valót maga után. Azt hiszem szereznem kell egy saját állandó beszállítót, aki biztosítani tudja nekem Európa és Amerika terén bárhol a tökéletességet, úgy érzem ez lesz a jövő hetem legnagyobb nehézsége. Főleg, hogy hétvégén Texasba kellene vinnem.
Kortyoltam egy nagyot, de, hogy hogy jutottam el a pocsék bortól a jövő heti terveimhez nem tudom, talán csak megszoktam, hogy senki nem kérdez meg semmit tőlem, és ezért áradt belőlem ennyire a szó. De ezt már nem volt időm végig gondolni, mert kezdődtek a köszöntők és nekem menni kellett a tortát előkészíteni.

Click me




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Time for a wedding day! Maze & Enzo Time for a wedding day! Maze & Enzo I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Time for a wedding day! Maze & Enzo

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Minden alapja a jó munkakapcsolat. Enzo & Maze
» wedding - Des & Cassy
» Soan & Mia - "Wedding dress"
» Des & Cassy ~ wedding dress
» Once upon a time

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Magán játékok-