welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Minden alapja a jó munkakapcsolat. Enzo & Maze Vote_lcapMinden alapja a jó munkakapcsolat. Enzo & Maze Voting_barMinden alapja a jó munkakapcsolat. Enzo & Maze Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Minden alapja a jó munkakapcsolat. Enzo & Maze Vote_lcapMinden alapja a jó munkakapcsolat. Enzo & Maze Voting_barMinden alapja a jó munkakapcsolat. Enzo & Maze Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Minden alapja a jó munkakapcsolat. Enzo & Maze Vote_lcapMinden alapja a jó munkakapcsolat. Enzo & Maze Voting_barMinden alapja a jó munkakapcsolat. Enzo & Maze Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Minden alapja a jó munkakapcsolat. Enzo & Maze Vote_lcapMinden alapja a jó munkakapcsolat. Enzo & Maze Voting_barMinden alapja a jó munkakapcsolat. Enzo & Maze Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Minden alapja a jó munkakapcsolat. Enzo & Maze Vote_lcapMinden alapja a jó munkakapcsolat. Enzo & Maze Voting_barMinden alapja a jó munkakapcsolat. Enzo & Maze Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Minden alapja a jó munkakapcsolat. Enzo & Maze Vote_lcapMinden alapja a jó munkakapcsolat. Enzo & Maze Voting_barMinden alapja a jó munkakapcsolat. Enzo & Maze Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Minden alapja a jó munkakapcsolat. Enzo & Maze Vote_lcapMinden alapja a jó munkakapcsolat. Enzo & Maze Voting_barMinden alapja a jó munkakapcsolat. Enzo & Maze Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Minden alapja a jó munkakapcsolat. Enzo & Maze Vote_lcapMinden alapja a jó munkakapcsolat. Enzo & Maze Voting_barMinden alapja a jó munkakapcsolat. Enzo & Maze Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Minden alapja a jó munkakapcsolat. Enzo & Maze Vote_lcapMinden alapja a jó munkakapcsolat. Enzo & Maze Voting_barMinden alapja a jó munkakapcsolat. Enzo & Maze Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Minden alapja a jó munkakapcsolat. Enzo & Maze Vote_lcapMinden alapja a jó munkakapcsolat. Enzo & Maze Voting_barMinden alapja a jó munkakapcsolat. Enzo & Maze Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Minden alapja a jó munkakapcsolat. Enzo & Maze

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?
Mazekin Werner
Mazekin Werner



TémanyitásTárgy: Minden alapja a jó munkakapcsolat. Enzo & Maze Minden alapja a jó munkakapcsolat. Enzo & Maze I_icon_minitime17.06.20 22:29



Maze & Enzo




9d3u7cb7314g26tgthl6.gif
9d3u7cb7314g26tgthl6.gif





A

szombati lagzi után átaludtam a vasárnapot, mondjuk vasárnap délelőtt kilenckor értem haza mire végeztek a takarítással és kifizettünk mindenkit, segítettem a dekorosnak a következő lagzival, majd adtam egy névjegyet ha munkát váltana és bejárná a világot, tehetséges, csak rossz embernek dolgozik. Alig értem haza, zuhanyoztam, és beájultam az ágyamba, idegesít a világos, túlontúl fáradt vagyok és az agyam is csak kattog, nagyon felbosszant ha valami nem volt tökéletes az előző este és a bor közel sem volt az, az a lőre meg sem ütötte az elvárt mércét, ránézek a mobilomra, már majdnem tíz, na most James vagy alszik és baszni fogja az anyám, vagy ugyan úgy küzd az alvásért, mint jómagam, de azért a nevéhez tekerek és megnyomom a hívás gombot.
 - Szervusz drágám.
Csendült fel a hangom, nem aludt még, szuper.
 -  Na milyen volt a Williams banzáj?
 -  Hibátlan, jól tejeltek, kösz, hogy hozzám küldted őket.
 -  Ó, tudod, hogy érted bármit. Most viszont neked kellene segíteni nekem!
 -  Mi kéne hercegnő?
 -  Egy jó bor beszállító, valami külföldi, valami ami felperzseli a vérem, érted.
Nevettem el magam, tudja, hogy a jó bor szerelmese vagyok.
 -  Van számodra egy remek emberem, holnap reggel felszedlek és elviszlek. Jössz egyel!
 -  Észben tartom, csókollak, meg az asszonyt, is, hányadik?
 -  Öt, vagy hat? Franc se tudja.
Ezen muszáj volt nevetnem, de teli torokból.
 -  Jól van, akkor reggel várlak. Aludj jól.  
Kinyomtam a telefont, kihúztam a fiókom, bedobtam két altatót és a szememre húztam a kis sötétítő maszkom, megnyugodott a lelkem, és kiütött a bogyó is alaposan, már csak arra ébredtem, hogy valaki iszonyúan támaszkodik a csengőmön. Lemásztam az emeletről abban az egy bő pólóban amiben előtte való nap elaludtam.
 -  Jó reggelt álomszuszék. Hányszor mondtam már, hogy csak egyet ebből?
 -  Fáradt voltam...
 -  De ez erősebb cucc, esküszöm elveszem ha nem tudod hol a határ!
 -  Jó, jó csak egyet. Gyere be, felöltözöm és mehetünk.
Felkapom a mobilom.
 -  Baszki még csak nyolc, minek keltettél fel, te dög?
Morogva felmásztam az emeletre és felvettem egy fehér apró virágos, rövid ruhát, egy telitalpú cipőt, leengedtem hullámos hajam, most elég ez is. Felkaptam a napszemüvegem és a lakás kulcsom, majd bólintottam, hogy mehetünk.
 -  Hova a jó Istenbe viszel, már kijöttünk a városból.
 -  Bízz bennem.
Vigyorodott el.
 -  Pont benned? Soha.
Nevettem el magam, miközben beálltuk egy magán ház elé, úgy érzem megjöttünk. James becsöngetett, majd kezet fogott valakivel, kb ennyit láttam az egészből még közelebb nem értem.
 -  Á, a késős srác. Lorenzo, ugye?  
Nyújtottam felé a kezem, ha én ezt tudom nem neki panaszkodom arról milyen pocsék a felhozatal.
 -  Mazekin ha te ismered minek kellettem?
Vonta fel James a szemöldökét kérdően.
 -   Ott volt a szombatin lagzin, most én honnan tudjam, ne vitatkozz velem az első kávém előtt.
Emeltem fel védekezően és egyben fenyegetően is az ujjam felé, ez most nem az a pillanat, még nincs koffein a véremben.

Click me




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lorenzo Mastroianni
Lorenzo Mastroianni



TémanyitásTárgy: Re: Minden alapja a jó munkakapcsolat. Enzo & Maze Minden alapja a jó munkakapcsolat. Enzo & Maze I_icon_minitime19.06.20 19:47

Szeretek mindig kívül eső helyeket választani, ha egy-egy városban hosszabb ideig elidőzöm, persze a hotelek is megteszik, többnyire ott is nyugalom van, de jobb így nekem, távol a zajoktól és mindentől, két napot sem bírnék ki egy isten tudja hány emelet magas tömbházban, ahol ha kinézel az ablakon elfog a tériszony és a rémület. Én jobb kedvelem a régebbi építésű épületeket, azoknak még van stílusuk, ezért is lakom pontosan egy ilyen házban és mivel bérbe nem adták, így megvettem. Nem szokásom hosszú évekre előre tervezni, csak megtetszett és kellett valami, egyszerűbb és kézenfekvőbb volt, mint tovább keresgélni. Itt dolgozni is tudok és nem zavar senki.
Ma reggel James jön és háát az a hozok egy tuti csajt vagy hogy is fogalmazott, igen valahogy így, nos ez eléggé nem volt egyértelmű és az sem vitt közelebb, hogy az kell neki, amit nyújtani tudok, lehet mondott még ezt-azt, már nem igazán figyeltem, de jó. Az üzletről beszélt, szóval nagyon remélem, hogy nem csak ugratott, az amcsi humorérzékemen van még mit csiszolni. De csöngettek és egy bögre kávéval a kezemben megyek ajtót nyitni, kezet fogok James-el, majd a válla fölött elnézve pillantom meg a szőke hölgyet, na jó, ez valami vicc? Mi ez a nő? Az FBI?
- Ha kérhetem, csak Lorenzo. Áhh, szóval maga lenne az a tuti nő... - Nyomtam meg, hogy tisztán ki tudjam ejteni.  - világos. - Fogom meg finoman a kezét.
- Óhajt egyet? - Emelem feljebb a bögrémet. - Én most iszom épp. - Szerintem van még annyi a főzőben.
- Fáradjatok be, Mazekin, ugye? Bocsásson meg a kiejtésért. még kúrtán mennek bizonyos szavak. - És ha jól hallom az Ő hangjában is van egy csöppnyi Európa, bár nem tudnám megmondani miféle. Mindegy is. Nem számít. Miután bekísértem őket és helyet foglaltunk a nappaliban kíváncsian vontam fel szemöldököm a még mindig melegen gőzlogó kávém fölött.
- Tehát, árulja el, miben lehetek a segítségére? - Hátha többet elmond, mind James a vonalban, fura egy pasas, de jó vele üzletet kötni.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Mazekin Werner
Mazekin Werner



TémanyitásTárgy: Re: Minden alapja a jó munkakapcsolat. Enzo & Maze Minden alapja a jó munkakapcsolat. Enzo & Maze I_icon_minitime19.06.20 22:22



Maze & Enzo




9d3u7cb7314g26tgthl6.gif
9d3u7cb7314g26tgthl6.gif





N

em mondom, hogy nem volt kissé kínos a helyzet, de az ilyenek éltetnek, a cinkes kis szituk, amiből saját magam mászhatok ki, igen, fura vagyok, tudom, de akinek ennyire felkavaró és egyben halál unalmas is a munkája megtanulja elszórakoztatni saját magát, főleg, hogy másra úgy sem számíthat, elnézem Jamest, ahogy újabb és újabb feleségeket emészt fel, nekem egy férj is eléggé tönkre tudta tenni az életem, nincs szükségem többre, aki megmondja mit tehetek és mit nem, kivel, hogy beszélhetek csak mert neki nincs elég vér a pucájában, hogy megbízzon bennem, nincs nekem időm félre kefélni, aludni nincs időm, és még James hord le, hogy két bogyót veszek be az egy helyett, értem én, neki már csuklóból megy, de van vagy tizenöt év előnye, én még csak a hatodikat taposom, hat év, te jó ég, mióta vagyok már a szakmában, mennyi boldog menyasszonyt láttam és kísértem végig a lagzi rögös útjain, talán szabadságra kellene mennem, na jó Maze, ez kurva nagy vicc volt.
 - Miért, nem úgy néz ki, hogy az vagyok?
Vágtam magam kirakat pózba, és emeltem fel az egyik kezem, igen James már csak ilyen, sosem képes befogni a száját és mindig mindenkiről azt mondja ami eszébe jut, mégsem tudtam soha úgy rá nézni, mint potenciális férfi jelöltre, és az érzés kölcsönös, nálunk ott halt meg a romantika amikor aláírtuk a szerződést, soha nem szegtük meg már nem is fogjuk, főleg, hogy évek óta külön utakon járunk.
 -  Oh, azt most nagyon megköszönném, az életem is adnám egy forró, gőzölgő feketéért.
Szorítottam össze az ujjaim és vágtam enyhén szólva is könyörgő arcot,  értem én túl sokat vagyok emberek közelében, ragad rám a vehemencia.
 -  Maradjunk a Maze-nél, könnyebb kimondani, és a Mazekin olyan hivatalos. Idővel könnyebb lesz, tapasztalat.
Bár még az én stílusomon is kiüt a hazám, de már egész jól megtanultam leplezni. Léptem be a házba, és azt a rohadt.
 -  Hé, nem akarja eladni? Mindig is ilyet kerestem.
Esküszöm nem túlzok, szó szerint leesett az állam, imádom a régies házak báját, tudom, mondom én akinek az erkélye a városra néz, de sokat dolgozom otthonról, így ez csak egy szép kirakat, amit szívesen elcserélném ezért bármikor.
 -  A közepébe, ezt szeretem.
Mosolyodtam el elismerően.
 -  Nos James...  
Pillantok magam mögé, de hirtelen nem is látom, majd észre veszem a fülén a telefonnal.
 -  Ne haragudjatok mennem kell, az ötödik vagy hatodik nejem épp szül. Mazekin drágám, haza tudsz menni?
 -  Ismerem a taxi fogalmát, köszönöm, siess és csókoltatom.
Intettem amíg kirobogott az ajtón.
 -  Szóval, James, önt ajánlotta számomra tökéletes bor beszállítónak, győzzön meg.
Vettem fel kényelmes testhelyzetet és fontam körbe a karom mellem alatt.

Click me




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lorenzo Mastroianni
Lorenzo Mastroianni



TémanyitásTárgy: Re: Minden alapja a jó munkakapcsolat. Enzo & Maze Minden alapja a jó munkakapcsolat. Enzo & Maze I_icon_minitime21.06.20 21:47

Egyetlen másodpercig meglepetten vontam fel szemöldököm, most mit csinál? Áh, értem.
- Nos, bizonyára van, aki jobban megtudná ezt önnek mondani... - Eresztettem meg egy halvány mosolyt. Ott vannak például a divatlapok és a Playboy, bár az a hapsi nem boldogult már meg, vagy keverem valakivel? Fogalmam sincs. Lényegtelen is.
- Ó, én szeretem az anyanyelvem, csak sokat utazom, így kénytelen voltam átállni. - És sokan nem értenének meg, így sem, de ez most nem ide tartozik. Alig ültünk le és ki is ment a fejemből a kávé, pontosabban James annyira meglepett, okéé, miért, várandós volt? Ennyi ugrott be először.
- Dehogyis, csak nemrég vettem, nem tudnék társas házakban élni, mint a többség, számmora túl zajos, szeretem a csendet. - Ellentétben a város nyűizgő zajával, az nem nekem való, van idebent épp elég zűrzavar, odakint is nem kell már, legalább körülöttem legyen nyugalom, ha már a fejemben nincs.
- Gratulálok cimbora, menj csak. - Majd elnavigálom Mazekin-t, hmm, ezt tényleg ízlelgetnem kell még. Figyelmesen hallgattam végig és hát abból ítélve, ahogy Laura lagziján beszélt a borról annyira nem lehet nehéz dolgom.
- Ó elnézést kérek, a kávé... James teljesen kizökkentett a babahírrel. Máris, egy pillanat. - Pattanok is fel és megyek a konyhába, leveszek egy bögrét és kávét töltök neki, majd lerakom elé az asztalra, majd visszasétálok, borospoharakat emelek le a polcról, egész pontosat hármat, egyet a vörösnek, egyet a fehérnek és a rosénak. Hosszú percekig untathatnám a szőlőfajtákról, érlelésről, meg hordókról, a boros különféle zamatáról, de gondolom nem ez érdekli, letettem elé a poharakat, majd még egy kört tettem a borospalackokért.
- Nem untatnám az aranymazsoláról és a telt ízekről, gondolom nem erre kíváncsi és a vendégeket sem igazán érdekli, ahogy elnéztem. - Csak sok legyen és jó, ebben viszont tudok segíteni. Töltöttem sorjában mindháromból egy ujjnyit a poharakba.
- Kóstolja csak meg, ha esetleg van valami konkrét fajta vagy név, kikötés ami érdekli Önt vagy bárkit, akkor szóljon és utánajárok, beszerzem. - Csak kell hozzá egy kis idő, de ami Olaszországban honos, az meglesz.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Mazekin Werner
Mazekin Werner



TémanyitásTárgy: Re: Minden alapja a jó munkakapcsolat. Enzo & Maze Minden alapja a jó munkakapcsolat. Enzo & Maze I_icon_minitime21.06.20 23:09



Maze & Enzo




9d3u7cb7314g26tgthl6.gif
9d3u7cb7314g26tgthl6.gif





K

ellően meglepett a válasza, őszintén nem ehhez vagyok szokva, többségében nem tudom magamról levakarni a fürkésző tekinteteket bármennyire nem öltözök túl vagy kihívóan, ha tudnák mik nem lapulnak még a szekrényem mélyén, de azt nem esküvőkre tartogatom, van, hogy simán csak partikat szervezek, lesz egy két napos hajó parti is a Spanyol Riviéra partjainál, azt mondjuk várom, akkor nekem sem kell a szigorú dress codeom.
 - Miért, ön nincs férfiból?
Vigyorodtam el, nem tudom kibírni, hogy ne szurkálódjak ha egyszer megtehetem.
 -  Ó, én már csak édesanyámmal beszélek az anyanyelvemen, meg évente egyszer ha haza látogatok a szomszédokkal.
Legyintek, rég voltam már Finnországban, talán ősszel, vagy a tél elején, ott olyankor különösen szép minden, talán December elején, akkor már lesz időm ilyenekkel foglalkozni, és, mintha oda is kértek volna fel egy téli esküvőre, szóval két legyet ütök egy csapásra, és eltűnhetek pár napra meglátogatni anyát, többször kértem már, hogy jöjjön el hozzám, de ő nagyon régimódi, neki jó ott ahol van.
 -  A csend jól hangzik, bármikor gondolkodás nélkül adnám el a belvárosi lakásom egy ilyen cseppnyi csodáért.
Tekergetem a nyakláncom és közben nézelődöm, valóban csodaszép.
 -  Ó semmi baj, csak nyugodtan, én egész nap ráérek, már nem vagyok Jameshez kötve.
Ültem le a kényelmes kis kanapéra, keresztbe tettem a lábam és figyeltem ahogy tölt. Félre tettem a kávét, nem akarom, hogy bármi is elvegye a borok zamatát.
 -  Kérnék egy pohár vizet is, nem akarom, hogy összekeveredjenek az aromák.
Emeltem fel először a vöröset, magam előtt körbe lötyköltem a pohárba, majd bele szagoltam és apró kortyot ízleltem belőle.
 -  Hm, milyen könnyű, száraz, mégsem tolakodó. Nemzetektől függ, de szükséges lesz testes vörösre is, valamint, tudom, hogy az édes borok már nem a legjobbak, de van aki kifejezetten ezt kéri, tehát sima és desszert borra is szükség lesz. 
Tettem le a poharat, kortyoltam egy kis vizet, hogy le tudjam öblíteni a bort, majd folytattam a Roséval.
 -  Kellemes, zamatosabb, mint a vörös volt, mégis hasonló hozzá.
Végül elértem a fehérhez is.
 -  Ah, nekem ez lett a kedvencem, ő milyen fajta? Érzem a gyümölcsös zamatát, pont kellően fanyar, bátran merem állítani, hogy az eddig valaha kóstolt legjobb fehér borom.  
Tettem le a poharat, és összefontam ujjaim a térdemen.
 -  Térjünk át, az üzleti részére, az élvezetből elég volt ennyi, gondolom nem kérdés, hogy mivel foglalkozom, viszont James-el ellentétben én keveset vagyok Vegasban, Amerika és Európa szerte dolgozom, folyton úton vagyok, nekem olyan ember kell aki mindenhova tud jönni velem és biztosítani a minőséget. Ön lenne az? Tudná vállalni?
Fúrtam tekintetem az övébe.

Click me




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lorenzo Mastroianni
Lorenzo Mastroianni



TémanyitásTárgy: Re: Minden alapja a jó munkakapcsolat. Enzo & Maze Minden alapja a jó munkakapcsolat. Enzo & Maze I_icon_minitime14.07.20 22:28

Nem igazán értem a párhuzamot, ez amolyan női logika lehet.
- De, de igen. De Ön minden férfi véleményére ad? - Mert ez esetben nem tudnám eldönteni, hogy ez megtisztelő rám nézve vagy Miss. Werner túl közömbös.
- Számmora szóba sem jöhetett a belváros, így egyből valami kijjebb fekvőt kerestem, de nem traktálnám önt ezzel. - Egyrészről kevés ember folytatok bizalmas beszélgetéseket, így el is szoktam már tőle, ahogy néha a szavakat sem sikerül kellően megválogatnom, másrészről nem tartom magam jó társaságnak úgy bármihez is, ami nem köthető a munkámhoz. Az emberek többsége általában előszeretettel nyílik meg, sőt örülnek, ha valaki végre érdeklődést mutat irányukban, hiszen akkor megnyílhatnak, hát én nem. Szó sincs róla, hogy emiatt elítélnék bárkit is, csak nekem sosem ment.
- Látom, azért nem teljesen kívülálló a borok terén. - Az esetek többségében  olyannal jönnek, hogy valami jó, na ettől a falra tudnék mászni,  azért a színezett lötty, az iható és a jó bor között van különbség, nem kevés, különösen, ha valaki a zamatáért fogyasztja, az egy külön világ és nem található teljes egészében a boltok polcain.
- A vörös San Gimignano-ból származik, közel az otthonomhoz, Toszkána, ha így egyszerűbb, a fehér pedig, Chianti Classico, eléggé ritka, önnek jó ízlése van, sima és desszert bor, rendben van, vannak édesebb szőlőfajták, illetve likőrborok, habzóborok, amit csak szeretne, de tartok tőle, ha mindent végigkóstoltatnék magával kénytelen lenne szabadnapot kivenni. - Ezek is hamar elfognak fogyni, csak itt nem azért, fognak többet inni, hogy feledtessék a rémes ízvilágot.
Figyelmesen hallgatom szavait, miközben borostás államat dörzsölgetem.
- Megtudnánk egyezni. Tehát akkor, ha jól értem nem egyedül dolgozik, James-el és olyan ez inkább, mint egy csapat. Elég sokat vagyok úton, nem probléma, de mesélne nekem kicsit erről? A szerződés az egy dolog és persze fontos, de nem papírokkal dolgozunk együtt, hanem emberekkel, számomra ez is lényeges, hogy jól tudjam végezni a dolgom. - Nem szeretem a meglepetéseket, és ha már úton kell lennem, és sokat kell úton lennünk, akkor beszéljük ezt át.
- Oké, nem kések. - Azért elég pipa volt, pedig vendég voltam és családtag, ha úgy nézzük, milyen az, amikor Mazekin a főnök? Tisztázzuk, akkor a főnököm lenne?
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Mazekin Werner
Mazekin Werner



TémanyitásTárgy: Re: Minden alapja a jó munkakapcsolat. Enzo & Maze Minden alapja a jó munkakapcsolat. Enzo & Maze I_icon_minitime14.07.20 23:33



Maze & Enzo




9d3u7cb7314g26tgthl6.gif
9d3u7cb7314g26tgthl6.gif





J

ól bánik a szavakkal és látványban sem utolsó, ért a borokhoz, és sokat utazik, azt hiszem Jamesnek igaza volt, tökéletes kis marketing lesz nekem, nem mintha nem lenne így is elég színes munkám, de feljebb akarok törni, és még több piacon szert tenni babérokra, terjeszkedni ha az úgy jobban tetszik, rendezvények, bemutatók, miért rekednék meg csak az esküvők világában, amikor én magam nem hiszek az intézményében, imádom, és köszönöm az elmúlt hat évet, de szeretném már kiadni a kezemből az irányítást pár éven belül, és több ágban is részt venni, továbbra is én lennék a főnök, és szeretném vinni a rendezvényeket, de az esküvőket leadnám már,és talán több kisebb ágat is, ezt majd lassan kiépítem, nekem olyan ember kell akit mindig be tudok vetni, és ő ilyennek látszik, több területen is alkalmas arra, hogy elbűvölje azt akit kell, vagy a külsejével, vagy a boraival, így vagy úgy de el tudja érni amit kell, igen, Ő kell nekem.
 - Ah, ugyan, nagyon kevés ember véleménye számít, többségében hidegen hagy ki mit mond vagy gondol.
Legyintettem, majd újra összefontam karjaim és figyeltem ahogy a kérdéseimre válaszol.
 -  Az meglehet, ritkán szoktam és keveset inni, nem veszíthetem el a kontrollt.
Mindig erősen fogom a gyeplőt, tudnom kell irányítani.
 -   Nos, igazából James nem a csapat tagja, sok - sok éve én dolgoztam neki, mielőtt saját vállalkozásba kezdtem, de a barátság megmaradt, nem árulok zsákba macskát, saját csapattal dolgozom és csak is velük, tehát aki engem akar, az őket is, csak a legjobbakat veszem fel, és mindig tudom ki az aki kell, jó szemem van az új dolgokhoz. És igen, valóban jó ízlésem van a borok terén, bejártam már egész Amerikát és Európát, ismerem a helyet amiről beszél, még a szőlészeteket is, imádom az egzotikus helyeket, de ezt idővel meg fogja látni. Innen pont az irodába megyek, megbeszélni a hétvégét a többiekkel, ha gondolja tartson velem, meg tudja ismerni őket, mindenki egy saját egyéniség, de örömmel fogadnak bárkit.
Igen, olyan emberekkel veszem magam körül akiket nem akarok kirúgni csak azért mert megszólaltak.

Click me




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lorenzo Mastroianni
Lorenzo Mastroianni



TémanyitásTárgy: Re: Minden alapja a jó munkakapcsolat. Enzo & Maze Minden alapja a jó munkakapcsolat. Enzo & Maze I_icon_minitime16.10.20 16:08

Saját egyéniség, igen az mindenkinek van, nekem csak egy kell egy hely, ahol egyedül lehetek amikor épp zsong a fejem és próbálok úrrá lenni magamon, néha pokolian nehéz emlékezni arra, hogy ki vagy, vagy hogy épp kiszeretnél lenni, ha évek teltek el, estek ki és te oly annyira keresel valamit, vagy inkább valakit, de még azt sem tudod, hogy ki Ő, szóval ja, én tudnék mesélni a saját egyéniségekről kedves Mazekin. Sokáig ezt úgy oldottam meg, hogy kikötőkben és dokkokon dolgoztam, hajókon, azt szerettem, sok helyre eljutottam fillérekből, egy csomó vacak meló, de ahhoz megteszi, ha egyedül akar lenni az ember. Ez viszont most valami új, bár mára már egészen jól kijövök az emberekkel, hacsak a munkámat kell jól végeznem, khm ez lehet az oka, hogy évek óta nem beszéltünk, mindössze elektronikus levelek útján, aztán meg most az esküvőn, és itt egy csapat, család, lényegében ugyanaz, emberek, akik összetartanak és egy célon dolgoznak, a munka részével nincs is probléma, mindig igyekszem kifogástalanul végezni a dolgomat édes mindegy ki fizet, vagy kivel állok szerződésbe, van hogy egyszerre érzem szükségét az új dolgoknak, a változásnak és keltenek bennem némi aggodalmat.
Az bízom benne nem kritérium, mert nem vagyok a szavak embere, még ha több nyelvet is beszélek, a saját hangommal is gondjaim vannak és inkább belül hallatnám őket.
- Nincs akadálya, mehetünk, amúgy is probléma nélkül bevittem volna, ha már James-el érkezett és errefelé elég vacak az összeköttetés és messze is van, csak navigáljon merre kell mennünk, jöjjön. - Nyitottam ki előtte az ajtót, miután felkaptam a fekete Cabrio kulcsait. Ma már igazi klasszikus kis ritkaságnak számít, ami már nincs gyártósoron, ezért elég busás ára van és elég hosszú időbe is tellett rálelnem, hmm a látszat nem azt sejtetné, hogy egy olasz kisvárosban születtem, nem pedig egy palotában, két autónk volt, az egyik az apámnak, ami hát elég rozoga volt, örültünk, hogy még gurul és egy az édesanyámnak, amivel minket vitt iskolába, be a piacra, hasonlók.
- Tetszik önnek... Szép és hosszú időbe tellett még rátaláltam. - Sosem vágytam ennyi mindenre, erre a házra, vagy erre az autóra, de hogyan is magyarázhatnám el, érezte már azt valaki, hogy az élete önmagát építi fel, mintha egy láthatatlan erő folyamatosan húzná, nem tagadom ebből most jól élek és a szemeiből is valami hasonlót olvasok ki, valahogy így nézhetnek arra a férfira, aki márkás öltönyökbe jár és nyaralója van Mallorca-n.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Mazekin Werner
Mazekin Werner



TémanyitásTárgy: Re: Minden alapja a jó munkakapcsolat. Enzo & Maze Minden alapja a jó munkakapcsolat. Enzo & Maze I_icon_minitime17.10.20 20:18



Maze & Enzo




9d3u7cb7314g26tgthl6.gif
9d3u7cb7314g26tgthl6.gif





S

zeretem, hogy James ilyen jól ismerem, mindig tudja mire van szükségem, vagy hát épp kire, persze nem mondom, hogy egy egy interjú után nem adom meg inkább az ő névjegyét és szólok pár szót, van, hogy valaki jobban illik hozzá, én valahogy ösztönösen keresek valamit az emberekben, egy kis különcséget, egy kis merészséget, valamit amit nem vallanának be a külvilágnak, hogy valójában bennük van, jó szemem van a profizmushoz, de ahhoz is, hogy meglássam azt ami mélyen eltemetve rejtegetnek, nem mondom, hogy meglátom és kézrátétellel tudom mi bajuk, nem vagyok én Zen mester, se guru se a jó ég tudja táv gyógyító, inkább csak azt érzem meg, hogy nem olyanok, mint az átlag, mint a repülőgépek villogó kis pöttye, ösztönösen tudom ki az aki nekem kell, akiben megvan az ami bennem, őrült, vad, sebzett, nincs tabu, melegek, biszexuálisok, amíg rendben elvégzik a munkájuk felőlem bármit csinálhatnak szabad idejükben bárkivel, semmi jónak nem vagyok az elrontója.
 - Azt megköszönném,  bár nagy lány vagyok már, megoldottam volna egyedül is, de azért hálás vagyok.
Túléltem már egy elvetemült férjet, Jamest és felépítettem egy vállalatot, egyedül.
 -  Ó higgye el ha én hívok taxit gyorsan megtanulja ide navigálni magát.
Sétáltam ki a nyitott ajtón, már meg sem tudom mondani az idejét mikor nyitották ki azért az ajtót, mert udvarias, mintsem azért, hogy a hátsóm bámulja, de nem érzem magamon a tekintetét, ami kellemes melegséggel tölt el, nem hittem, hogy létezik még ilyen férfi a világon, kivétel persze ha meleg, amit nem vettem észre, szóval vagy nagyon jól titkolja vagy csak nem vagyok az esete.
 -    Ez igen, nem semmi darab, kilencvenhetes? Manapság már nem gyártanak ilyen gyönyörűségeket.
Húztam végig az ujjaim a karosszérián.
 -    Micsoda észrevétel, Mr. Mastroianni. Nekem is volt régen egy, imádtam, de sajnos el kellett adnom, úgy nem volt értelme ha nem tudom kihasználni.
Túl sokat utazom ahhoz, hogy autóval tegyem.
 -    Jól megy a kicsike? Ha visszavonulok biztos, hogy veszek ismét egyet, ó de kipróbálnám egyszer.
Bár a végét inkább már csak magamnak jegyeztem meg, vonzanak a régi klasszikus szépségek.

Click me




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lorenzo Mastroianni
Lorenzo Mastroianni



TémanyitásTárgy: Re: Minden alapja a jó munkakapcsolat. Enzo & Maze Minden alapja a jó munkakapcsolat. Enzo & Maze I_icon_minitime17.10.20 22:21

- Igen, ha elmondanám miből szereztem meg, nem hinné el nekem. - Ha zsebpénzből akarod bejárni a világot, akkor dolgozz hajókon, kikötőkben, dokkokon, szerettem, nem vagytok sokan és keveset kérdeznek, senkit nem érdekel honnan jöttél vagy, hogy miért, a háttered vagy, hogy mire van szükséged, egy szóval lehettem az a különc, akinek akkor lennem kellett és még hálás is vagyok érte, senki sem veszi észre, ha olykor kiesik néhány óra, csak végezd el, ami a dolgod. Olykor magam sem tudom hogyan jutottam vagy mi vezetett idáig, de egy valamiben biztos vagyok, pokoli hosszú út volt.
- Nem panaszkodom, biztosíthatom, hogy ezekben még mindig van lóerő. - Kedvelem a klasszikus stílusú dolgokat, kocsikat, a régies építésű házakat, az olyanokat, mint ez itt, a klasszikus zenét, a jó borokat, hirtelenjében ez háromból három közös nevező, már nem azért említettem meg...
- Talán... - Kicsit nehezen válok meg a volántól, nem érzem azt, hogy kényszeresen kellene irányítanom mindent, pusztán az életemet, a gondolataimat, a hangokat a fejemben, próbálom elég szorosan fogni a gyeplőt, hogy az már fizikai fájdalmat okoz néha, így elég nehezen engedek bármiből is a környezetemben.
- De akkor maga még érti miről beszélek, ha azt mondanám, hogy bármeddig képes lennék elhajtani ezzel a kocsival meg valami jó zenével a rádióban... - A legtöbb nő ma már másképp gondolkodik. A GPS-t se kapcsolnám be, csak mennék, amerre visz au út és amikor elfáradnék megpihennék valahol.
- Induljunk, még a végén miattam késik el, bár magát biztosan megvárják. - Gyújtottam be a motort és kanyarodtunk vissza a belváros irányába.
- Közel a belvároshoz lakik? - Nekem nem menne, túl zajos és zsúfolt, jobb szeretem a nyugodt, csendes helyeket, akkor mi a nyavalyát keresek itt, igaz? Jó kérdés. Egyelőre itt ragadtam, fogalmazzunk úgy, hogy én is szerencsét próbálok, azután meglátjuk hogyan dönt felőlem a város, maradok vagy sem, de a házat azt mindenképp megtartom, ha tovább állok is. Nem azért, mert túlságosan ragaszkodom az ingóságaimhoz, de igen. Egyszerűen kellenek dolgok az életemben, amik az enyémek, hozzám tartoznak és valamiféle biztonságot nyújtanak, nem anyagi biztonságot, inkább érzelmit, van ennek értelme?
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Mazekin Werner
Mazekin Werner



TémanyitásTárgy: Re: Minden alapja a jó munkakapcsolat. Enzo & Maze Minden alapja a jó munkakapcsolat. Enzo & Maze I_icon_minitime19.10.20 2:01



Maze & Enzo




9d3u7cb7314g26tgthl6.gif
9d3u7cb7314g26tgthl6.gif





K

ezd ez a pasi egyre érdekesebb lenni, na nem, mintha valaha is kikezdenék bármelyik alkalmazottammal is, ez nálam elvi kérdés, nincs nekem időm ilyenekkel foglalkoznom, minden szabad időm és energiám a cégembe fektetem, az életem, és a fő művem, én innen megyek a sírba, milyen nyugdíj, amíg csak beszélni tudok és le tudok ütni egy billentyűt dolgozni, tervezni és szervezni fogok, és ezt nagyon jól tudják azok akik velem dolgoznak, hogy soha nem fogom őket cserben hagyni, nálam számukra mindig lesz hely ha szükség van bármire az irodám nyitva, megoldjuk, ez a mi kis családunk, nem szeretem ha bárki is főnökként tekint rám, mert többek vagyunk annál amit ez a viszony valaha is sejtetne.
 - Kíváncsivá tett Mr. Mastroianni, miből szedte össze?
Vontam fel a szemöldököm, se egy ilyen ház se egy ilyen autó nem arról ad árulkodni való jelet, hogy nagyon mélyen kellett volna a zsebébe nyúlnia, persze ennek számtalan oka van, de a legtöbbször a családi háttér vagy valami piszkos kis ügy, egyikhez sincs semmi közöm amíg nem ír alá semmit.
 - Nem gondoltam komolyan, ne értsen félre, soha nem kérném erre, én is nehezen adnám ki a kezeim közül.
Ráztam meg a fejem, nem akartam, hogy kimondottan hallja is a kipróbálnám részt, egyszerűen imádom a dögös kocsikat.
 - Ó, ne mondjon ilyen szépeket, a GPS-t is kidobnám az első kukába és csak mennék amíg visz az út. De sajnos én nem tehetem meg, talán, majd egyszer.
Egy csomó olyan szó amit gyűlölök mert tudom, hogy soha nem fognak bekövetkezni, csak olyan töltelék szavak az emberek életében aminek semmi értelme, még is újra és újra használjuk őket.
 - Hát kénytelenek lesznek ha tudni akarnak bármit is a hétvégi banzájról.
Nevettem el magam ahogy beszálltam az autóba, finoman simítottam végig az ujjaim az ülésen, hiányoztál már bébi.
 - Igen, eléggé, és oda is megyünk most. Kényelmes kanapéim vannak és jobban szeretnek összegyűlni ott, mint az irodában, családiasabb, rendelnek kaját, több óra is lehet egy ilyen, remélem ráér.
Lehúztam a napszemüvegem és élveztem ahogy a hajamba kap a szél.
 - Jobban szeretem én is az ilyen eldugott csodákat, amire ön is ráakadt, de sűrűn jönnek házhoz is a megrendelők, így muszáj bent laknom, hogy elérhető legyek.
Mindenki a családias hangulatra vágyik egy esküvő szervezőtől.

Click me




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lorenzo Mastroianni
Lorenzo Mastroianni



TémanyitásTárgy: Re: Minden alapja a jó munkakapcsolat. Enzo & Maze Minden alapja a jó munkakapcsolat. Enzo & Maze I_icon_minitime20.01.21 20:03

Nem vagyok az a cseverészős fajta, szóval máris túltettem önmagamon, igen elég pocsék lennék állásinterjúkon, ezért dolgozom magamnak, ami persze nem volt mindig így, de főként olyan helyeken kezdtem dolgozni, ahol ez nem igazán számított, csak fogd, pakold, emeld, tedd ide- vidd oda és igyekezz, nem volt túl bonyolult és nekem épp ez kellett akkor, évekig nem éltem túl nagy lábon és őszintén nem is hiányzott, volt mindenből annyim, amennyi kellett és sokkal egyszerűbb is volt.
- Hát, ha érdekli, csak kérem ezzel húzzuk az interjú önelemző részét, abban nem vagyok jó... - Még, ha tudná mennyire nem.
- Ha hiszi, ha nem, egyszerű kétkezi munkásként kezdtem, amikor az államokba jöttem, kikötői meló, hajókon, dokkokon, felszolgáló is voltam, sütödében is dolgoztam, a pizzalapon verhetetlen, valami egyszerűre vágytam és az ember nem is hinné, hogy fillérekből belehet járni a világot... A borászat csak később jött, kézenfekvő volt és meg is szerettem, megtanultam bánni a szavakkal és az emberekkel. - Egész belemerültem a szövegelésbe, ahogy haladtunk a város szíve, lelke, krémje felé.
- Ma, igen. - Különösebben sosem volt gondom az idegenekkel, még senkivel sem kellett közelebbi kapcsolatot kiépítenem, ők is elfértek, én is. Még nem tudom hogyan vagy fog-e ez egyáltalán működni, de adjunk neki egy esélyt, mindig kell valami új az ember életébe, legalábbis ezt tartják.
- Ó, hát én... khm, nem bírom a túlzsúfolt és zajos helyeket, fáj a fejem. Elbírom viselni néhány óráig, vagy ameddig kell, de hogy ott éljek, az nem megy. - Így is fogalmazhatunk. Miért nem inkább azt mondtad, hogy előtörnek a fejedből dolgok? Mert nem illik. A fejfájás ma már hétköznapi,  elfogadottabb is, csak erre nem jó az aspirin és nem is tartanak mindenhol, mert drognak minősül, érdekes egy társadalmunk van és ez is az lesz.
- Maga mondja merre... - Kanyarodtunk lassan a város belseje felé, emlékszem, amikor először jártam itt, az utcákat, azt hittem elég messzire jöttem, de én vagyok, voltam a bolond, és kicsiben semmit sem érdemes csinálni, nemdebár?
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Mazekin Werner
Mazekin Werner



TémanyitásTárgy: Re: Minden alapja a jó munkakapcsolat. Enzo & Maze Minden alapja a jó munkakapcsolat. Enzo & Maze I_icon_minitime23.01.21 22:59



Maze & Enzo




9d3u7cb7314g26tgthl6.gif
9d3u7cb7314g26tgthl6.gif





É

lvezem ahogy a hajamba kap a szél, már el is felejtettem milyen jó lehet egy kabriót vezetni, amikor borzol a szél, üvölt a zene, mondjuk egy jó kis Guns N' Roses, és csak te vagy és a végtelen autópálya, amíg le nem megy a nap, mikor még nem voltam a magam ura és James lóti futija voltam sokat autókáztam, volt, hogy ketten mentünk el külön a helyszínre, én vezettem ő pedig beszélt, és tanított, mindig jobban szerette ha nem neki kell eljuttatnia bennünket A - ból, B - be, pedig van vagy öt kocsija, nem értem minek gyűjti a szuper kis modelleket, ha már nem is szeret vezetni, mondjuk megkérdezhetném ugyan ezt a feleségekről is, ha már az első nem vált be gondolod a negyedik be fog? Ereszd el drágám, ez egy ilyen szakma, mi csak mások boldogságát látjuk, és csak egymásra számíthatunk, nincs az a férfi vagy nő, aki hosszú távon elbírja azt, hogy soha nem vagy otthon, hogy soha nem látod a gyerekeidet, persze James mindig ügyelt arra, hogy hozzon valami kis csecsebecsét az éppen aktuális asszonynak, de ha szerelemből házasodtál az ajándékok nem elegek, persze csodálom a kitartását, de én már az elsőből is tanultam, nekem az elsőnél is világos volt, hogy erre nincs szükségem, de persze, nem mindenki születik családanyának.
 - Hm, ötven dollárral a zsebünkben jöttünk Amerikába a volt férjemmel, egy virágosnál dolgoztam havi szinten annyiért amit most egy nap alatt el tudok költeni. Tudom milyen kreatív az ember ha csak centjei vannak.
Húztam a szemüvegem a szememre, és oldalra fordítva a fejem csodáltam a rohanó tájat, vannak dolgok amiről nem szívesen beszélek, ilyen Ő is, Andrew, az életem elég sötét korszakának a része, amit soha nem tudtam volna lezárni ha nincs James, amiért végtelenül hálás vagyok neki, Ő teremtette meg ezt az erős nőt, aki most a saját lábán áll, olyan Ő nekem, mint a testvérem, vagy az apám, akit soha nem ismertem.
 - Persze, így érthető, nem mindenkit lehet bezárni egy betondzsungelbe, itt jobbra kérem, az utca végén balra, talál egy mélygarázs lejáratot, ott menjen be.
Egy sok szinten tömb még sokadikabb szintjén lakom, ugyanis szó szerint a tetőtér az enyém, üvegablakos panorámával a csillagokra és a városra, minden alkalommal gyönyörű, tágas és hatalmas, mindenki imádja aki csak belép, de bármikor elcserélném azért a faházért. Csilingelve áll meg a lift, és már hallom a zenét, köszönök a pizzafutárnak aki a lakásom előtt toporog, kifizetem, majd benyitok.
 - Srácok, ki rendelt pizzát aki lusta volt átvenni?
Akadt rá jelentkező, és egyből tízen rohamoztak meg, hogy nézzem meg a hétvégével kapcsolatos, zenét, étlapot, dekorációt, virágok, pajta stílust, nagyban bólogatok, és bökdösök, hogy ide azt, oda a másikat, ebből az kell, amikor beugrott, hogy nem is egyedül jöttem.
 - Várjatok egy kicsit, emberek, egy kis figyelmet kérek.
Kezdtem tapsolni a tenyeremmel, mire elhalkult a zene és mindenki rám figyelt, és odalépve Lorenzo mellé karoltam belé.
 - Mindenki, ő Lorenzo, mától a csapatunk tagja, fogadjátok őt szeretettel, Ő viszi az ital szekciót, minden ezzel kapcsolatos dologgal bátran forduljatok hozzá.
Amíg mindenki köszön és bemutatkozik én is elő tudom készíteni a szerződést, ami szükséges a mi kis társulásunkhoz.

Click me




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Minden alapja a jó munkakapcsolat. Enzo & Maze Minden alapja a jó munkakapcsolat. Enzo & Maze I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Minden alapja a jó munkakapcsolat. Enzo & Maze

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Time for a wedding day! Maze & Enzo
» Rejtett sarkok... félreeső helyek... ahol az ég világon minden.. de minden megtörténhet...
» Abi & Colin - Most minden új
» Minden kezdet nehéz ~ Stephen & Liz

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Lakónegyed :: Enzo otthona-