welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
home again - Wednesday & Dominic Vote_lcaphome again - Wednesday & Dominic Voting_barhome again - Wednesday & Dominic Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
home again - Wednesday & Dominic Vote_lcaphome again - Wednesday & Dominic Voting_barhome again - Wednesday & Dominic Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
home again - Wednesday & Dominic Vote_lcaphome again - Wednesday & Dominic Voting_barhome again - Wednesday & Dominic Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
home again - Wednesday & Dominic Vote_lcaphome again - Wednesday & Dominic Voting_barhome again - Wednesday & Dominic Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
home again - Wednesday & Dominic Vote_lcaphome again - Wednesday & Dominic Voting_barhome again - Wednesday & Dominic Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
home again - Wednesday & Dominic Vote_lcaphome again - Wednesday & Dominic Voting_barhome again - Wednesday & Dominic Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
home again - Wednesday & Dominic Vote_lcaphome again - Wednesday & Dominic Voting_barhome again - Wednesday & Dominic Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
home again - Wednesday & Dominic Vote_lcaphome again - Wednesday & Dominic Voting_barhome again - Wednesday & Dominic Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
home again - Wednesday & Dominic Vote_lcaphome again - Wednesday & Dominic Voting_barhome again - Wednesday & Dominic Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
home again - Wednesday & Dominic Vote_lcaphome again - Wednesday & Dominic Voting_barhome again - Wednesday & Dominic Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

home again - Wednesday & Dominic

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?
Dominic Masrani
Dominic Masrani



TémanyitásTárgy: home again - Wednesday & Dominic home again - Wednesday & Dominic I_icon_minitime17.10.20 18:39

Khm, nem mondhatnám, hogy bármi is ismerős, felkapom a táskám a vállamra és megindulok keresztül az előcsarnokon, nincs kocsim, még jogosítványom se volt, amikor utoljára itt hagytam, szóval reménykedem benne, hogy valaki ki is jött elém, hanem, akkor marad a busz, vagy taxi, egész túristás, izgulnom kellene, vagy nem is tudom, végül is hosszú idő után térek haza, ilyenkor azt szoktak, nem? Tizenöt év ide-oda, ezeket a vonásokat bárhol megismerem...
- Bácsikám... - Öleltem meg a legalább egy fejjel alacsonyabb nagybátyámat, mindig is mondta, hogy az anyámra ütöttem, bár kétlem, hogy a termetünkre célzott volna.
- Dominic, alig ismerek rád, gyere ide, had nézzelek. - Tárt ki a karját előttem, nem akartam megkérdezni, hogy miért nem az apám jött ki, bizonyára elfoglalt lehet.
- Gyere, menjünk. Dobd azt be hátra. - Dobtam be a cuccaim a hátsó ülésre.
- Nem rossz, mi? - Pattantam be előre, nem kérdem meg mi van a régivel vagy öt évente vett egy újat, vagy kevesebb, nem is lényeges, úgy cserélgette mint más a nőjeit, bár a kocsikat sűrűbben láttuk.
- Megnősültél már?
- Viccelsz, dehogy. Tudod öcsém, az a vonat már régen elment, ami az enyém lehetett volna. Ez van, de hé, mi van veled? Véletlenül láttam az egyik képedet az újságban, egész jó.
- Kösz bácsikám. - A külváros felé tartva kezdett ismerőssé válni a környék, az utak, a házak és még az illat is.
- Már vártunk, berendeztettem neked egy szobát, tetszeni fog, remélem.
- Ugye mond, hogy nincs ott egy egész garmada? - Őszintén fáradt vagyok most ehhez, csak ennék valamit, vennék egy zuhanyt, átöltöznék és aludnék egyet, remélem Aysen asszony még mindig olyan jól főz, jól esne végre valami házi főtt étel, és ha még mindig úgy készít mindent, hogy előszeretettel osontam be és csentem belőle ebéd és vacsora előtt, akkor imádni fogom.
- Nincs, megérkeztünk. Menj csak be előre, én is mindjárt megyek. - Szálltam ki a kocsiból, kikaptam a cuccaimat hátulról, feldobtam a vállamra, hát akkor otthon, édes otthon. Csendes volt a ház, belépve a nappaliba tettem le a táskámat és néztem körül kicsit, esküszöm szinte minden a régi, a nevem hallatán fordulok és kapom el ujjongva szó szerint nyakamba ugró nőt, reflexszerűen öleltem át a derekát, majd hajoltam kicsivel hátrébb, hogy belenézhessek abba a ragyogó barna szempárba.
- Wednesday? - Engedtem le lassan a kezem, ahogy válla fölött megpillantottam Aysen asszonyt.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Wednesday Aslan
Wednesday Aslan



TémanyitásTárgy: Re: home again - Wednesday & Dominic home again - Wednesday & Dominic I_icon_minitime18.10.20 23:09




Dominic & Wendy




giphy.gif



Á

lmosan nyújtóztam végig az ágyamon, miközben az ébresztőmért nyúltam, nem tudom elképzelni mit csinálhatok álmomban, hogy minden alakalommal a térdemig van felcsúszva a nadrág szára, maratont futok még alszom?
- Wendy, öltözz, ma vendégünk lesz!
Kopogtatott be anya az ajtómon.
-  Egy perc és ott vagyok.
Tegnap lefekvéskor készítettem ki egy sima farmert és egy rövid ujjú fekete pólót, laza lófarokba fogtam göndör tincseim, megmosdottam, felvettem a cipőm és már mentem is a konyhába.
- Ez több volt, mint egy perc.
-  Költői túlzás anya... Ki jön ma?
- A saját dolgoddal törődj, menj és főzd a kávét.
Forgatni kezdtem a szemem és már mentem is feltenni a kannát, külön tea és kávé, a jó erős török teánál nincs is jobb nap indító, töltöttem magamnak is egy csészével, miközben a reggelit kezdtem el készíteni. Ma anya szolgált fel, túl sok mindent és túl sok félét kértek ebédre, így ma csak én főzök, hogy időben kész legyünk. Ujjam húzom végig a kívánság listán, és jegyzetelem ki mit kell megvenni hozzá miközben kortyolgatom a teám, csokis - áfonyás süti? Hát talán öt évesen láttam utoljára, hogy anya ilyet készített volna, szóval azt hiszem erre megkérem, hogy írja le.
- Anya, ezt a süti receptet írd már le nekem, hogy tudjam mit kell megvenni, köszi.
Előhúzta a régi török receptfüzetét, hú de nehezen megy ez már nekem, de kibogarásztam.
- Jössz te is vásárolni?
- Nem, én takarítok és vasalok ma.
- Egyedül fogom hazacipelni mindezt?
- Kérd meg Calebet a hentes fiát, hogy segítsen haza hozni.
- Köszi, anya...
Esküszöm majdnem egy teljes lap tele volt azon tételekkel amiket meg kell vennem, nem fogom tudni egyedül elhozni, de essünk neki, piac, bio bolt, pár dolog kellett az élelmiszer boltból is és végül a hentes. A könyökömmel nyomtam le a kilincset és a fenekemmel löktem be az ajtót, az a csoda, hogy nem estem le a lépcsőn.
- Wendy, szia, kell segítség?
- Szia Caleb, azt megköszönném, de inkább hazafelé, el tudsz szabadulni pár percre?
- Persze, segítek, csak szólj.
Mindketten alaposan fel voltunk pakolva mire hazaértünk, anya sütött valami apró sütit köszönetként amiért segített nekem, hálásan mosolyogtam.
- Köszönöm Caleb, nem is tartalak fel, mert nekem is ezer a dolgom. Szia.
Felkötöttem a kötényem és akkor essünk neki, minek három fajta előétel? Egy hajónyi ember jön? De legyen....
Kifáradtam, és tele minden pult, már csak a süti sül.
- Gyere Wendy, kezdjünk el kipakolni.
- Megyek anya.
Húztam le a kötőt és dobtam a székre, szokásos rutinommal pakoltam be mindent az ebédlőbe, szépen megterítve. Vissza tartottam a konyhába, hogy ránézzek a sütire amikor puffanást hallottam a nappaliban, benéztem és szinte tátva maradt a szám.
- Dominic?
Gondolkodás nélkül ugrottam a nyakába, nem láttam hú tizenöt vagy húsz éve már.
- Wednesday Aslan! Mit képzelsz te magadról? Hogy viselkedsz? Hát erre neveltelek én?
Egy pillanat alatt lettem rák vörös ahogy anyám leteremtett a hátam mögött.
- Eeelnézést kérek Mr. Masrani, elragadtattam magam.
Tettem hátra felé pár lépést.
- Dominic úr? Azt hiszem ez még menni fog. Ó a süti, nekem most mennem kell.
Igyekeztem a lehető legrövidebb úton úgy távozni, hogy senki szemébe ne nézzek, főleg anyáéba ne, mentek kővé változtam volna.  





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Dominic Masrani
Dominic Masrani



TémanyitásTárgy: Re: home again - Wednesday & Dominic home again - Wednesday & Dominic I_icon_minitime24.10.20 11:13

A legtöbb férfi bizonyára ennek örülne a leginkább, miután hazatér egy hosszú útról, hogy a kedvese a karjai közé vesse magát, itt annyi a bibi, hogy ez a lány nem a kedvesem, reflexszerűen zárultak köré karjaim és öleltem magamhoz, nem tudom miért, talán egyszerűen csak jól esett, őszintének tűnt és abból mostanára elég kevés maradhatott ebben a házban, egyedül csak a barna szemeinek ragyogása keltette bennem azt az érzést, hogy én Őt ismerem, sőt gondoltam rád.
- Nincs semmi baj, nem történt semmi... - Mosolyodtam el, igen, jó néhányszor teremtett már le minket ez a hang, a nincs játék a kertben, mi pedig a fejünk búbjáig koszosak voltunk másfél percen belül, halvány mosolyt csal az arcomra az emlék.
- Nem kell Mr. Masrani-nak szólítanod és magának se Aysen asszony. - Komolyan nem érzem fontosságát vagy szükségét, én csak hazajöttem, nekem ennyi most bőven elég, nem is vágyom rá, hogy körül ugráljanak, bár az apámból kinézem, hogy a lelkükre kötötte, hogy legyen minden kifogástalan, épp csak hol is van?
- A Dominic úr is megteszi, köszönöm. - Ehhez sem ragaszkodnék, inkább csak a többiek végett.
- Felmegyek kicsomagolok, addig készítenének nekem valamit enni, nem tudom a básikámék mikor szoktak ebédelni, de ha nem túl sokára, akkor megvárom és eszem velük. - Nem akarom máris megsérteni őket, addig majd lezuhanyozom és átöltözöm.
- Az apám merre van, Aysen asszony?
- Nincs idehaza, dolgozik, amennyire tudom uram, de szigorúan kikötötte, hogy mindennel legyünk meg és ebédre itthon lesz, mire Ön megérkezik.
- Jó lesz, köszönöm, akkor megvárom. A nagyi merre van, mit szokott csinálni ilyenkor?
- A kertben megtalálja, szereti a virágjainak gondjukat viselni, hiába mondtuk, hogy Engin megcsinálja, határozottan kikötötte, hogy nem lehet.
- Rendben, köszönöm Aysen asszony, akkor kint leszünk a kertben, ha keresnének.
Egy teljesen idegen szobába nyitottam és léptem be, ahol igazán semmit sem mondhatnék a magaménak, mindent a bácsikám választott ki, beleértve a bútorotokat, az asztalomat, a ruhatáram, ebből gondolom, hogy csak ingjeim vannak, nem tévedtem sokat, nyakkendő, ez most komoly, hát én ezt fel nem veszem. Kihúztam egy tiszta törölközőt és zuhanyozni mentem, tudom, hogy most itt én vagyok a vendég, vagy hát valami olyasmi, de akkor is tisztán és felfrissültén akarok lemenni. Kivettem egy sötétkék farmert, és egy fehér inget, aminek feltűrtem a karját és lementem a kertbe, csendesen lépkedve, hogy meglepjem a ház egyetlen asszonyát.
- Na ki van itt? - Lopakodtam a háta mögé, majd szemei elé tartva a kezem hajoltam le hozzá.
- Dominic?
- Igen, én vagyok. Szia. - Csókoltam meg a kezét, majd az arcát.
- Gyere ide, had nézzelek. Úgy megnőttél... - Igen, térdre kellett ereszkednem, hogy elérjen a székéből ülve.
- Nehogy pityeregni kezdj, hazajöttem. Mit csinálsz idekint? Gyere, sétáljunk egyet. - Léptem a háta mögé...
- Jaj nem, nem kell ez a vacak.
- A székkel nem lenne könnyebb?
- Nem, inkább járnék egyet.
- Rendben van, akkor karolj belém. - Nyújtottam felé a karom.
- Csak azt vesd le előbb. - Néztem a könyékig virágföldes kesztyűjére, nekem nem lenne probléma, hogy koszos leszek, de valamiért az az érzésem, hogy az asztalnál nem lennének elragadtatva.
- A kert nem Engin dolga, nagyi?
- De igen, de szeretek kint lenni a virágokkal és néha el is beszélgetünk, ha épp füvet vág, vagy a bokrokat nyírja.
- Értem.
- Velünk ebédelsz, ugye?
- Az apád megjött már?
- Nem, még nem.
- Jellemző...
- Hagyd csak, gyere menjünk lassan be, elég lesz mára a kertészkedésből, segítek.
- Ó nem kell, majd Aysen asszony segít elkészülnöm az asztalhoz, de azért köszönöm, drága vagy kisunokám. - Hajoltam le, hogy csókot nyomhasson az arcomra, miközben lassan haladtunk vissza a ház felé.
- Ha jól hallom a ház ura is megérkezett, menj csak és üdvözöld...
- Rendben nagyi, várunk az asztalnál.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Wednesday Aslan
Wednesday Aslan



TémanyitásTárgy: Re: home again - Wednesday & Dominic home again - Wednesday & Dominic I_icon_minitime24.10.20 13:38




Dominic & Wendy




giphy.gif



S

oha életemben nem voltam még ilyen zavarban, még is mi a jó franc ütött belém? El sem hiszem saját magam, soha nem csináltam még ilyet, tudom, hogy én vagyok a fura lány, aki mindig kicsit zizi, de ez most túl lőtt minden határon, annyira zavarban vagyok és szégyellem is magam, azt hiszem én ma elbújok a konyhában, nem tudom, mosogatok, előkészítem a holnapi ebédet, vagy lesütök három heti süti adagot, hátha megtanulom így a receptet, bármit, csak naaagyon elfoglalt legyek, még vasalok is ha muszáj, pedig azt nagyon utálok, nem az én kezemnek való az, túl érdes, jó nekem a konyha, ott nem teszek tönkre egy több ezer dolláros inget azzal, hogy a kezembe fogom.
- Szia Wendy, anya?
Ismerős hangra kaptam fel a fejem, teljesen el voltam mélyedve a gondolataimban.
-  Ó, szia Ayhan, fogalmam sincs, valahol a házban, ülj le, kérsz teát?
Fordultam meg és tettem fel forralni vizet.
- Minek van ilyen jó illata?
-  Sütit sütöttem, most lett kész, kérsz?
- Még szép, vagy húsz éve nem éreztem ezt az illatot.
- Te legalább még emlékszel rá, tessék, tea és süti, mesélj, hogy vagytok a pocak lakóval?
- Jól, köszönjük, miért sütöttél ilyen sütit?
- Mert ez volt a parancs. De úgy nézem nem lesz elég.
Abból ahogy maga elé vette a tányért legalább is ezt sejtem, elővettem hát a könyvet és az alapanyagokat, hogy új adagot keverjek ki, de esküszöm minden kiesett a kezemből, vagy fellöktem, percek alatt lett a konyha egy káosz.
- Wendy, neked mi bajod van ma? Látom rajtad, hogy valami nem a megszokott.
- Hülyeséget csináltam.
Törölgettem fel idegesen a kiömlött lisztet.
- Te? Anya hűséges szolgája elrontott valamit? Mi történt? Elsóztad a tojást?
- Nem vagy vicces, megöleltem valakit.
A nővérem szeme akkora lett, mint egy csigának és még enni is elfelejtett.
- Kit? Mikor? Miért?
-  Nyeld már le. Emlékszel még Dominicra?
- A kis taknyosra? Persze, mindig együtt rosszalkodtatok, mi van vele?
- Hát már nem olyan kicsit, és hazajött.
- Á ezért a felhajtás, és Ő volt az?
- Aha.
Még mindig nem értem magam.
- Nem értem, mire fel ez a nagy hajcihő, pasi, mint ezer másik a utcán, őket még sem ölelgeted...
Nem szóltam semmit csak felemeltem a fakanalat és kimutattam vele a kertbe a hatalmas üveg ablakokon keresztül, a nővérem követte a mozdulatom útját, még a sütit is elejtette.
- Mindent értek. Őt én is ölelgetném.
- Ayhan! Házas nő vagy!
Nevettem fel, majd beleöntöttem a tepsibe, megszórtam csokival és áfonyával, majd belöktem sülni.
- Hát ti mit csináltok lányok?
Jött be anya is közénk.
- Csak pletykálunk.
- És közben Ayhan megeszi az összes sütit.
Húztam el a tányért előle.
- Wendy, menj és szólj mindenkinek, hogy jöjjenek enni, addig én segítek elkészülni Eleanor asszonynak.
- Muszáj?
- Wendy nem tudom mi ütött ma beléd, de azonnal fejezd be az ellenkezést és tedd amit mondtam.
- Ah, igenis anya!
Lehúztam a kötőm és megadva magam jártam be a házat, és szóltam a fiatalabbik Mr. Masrani-nak, Dominicot sehol sem találtam, így vissza tértem a halba, épp akkor ért haza a ház ura is, az idősebbik fivér.
- Jó napot, Mr Masrani. Nehéz napja volt?
Nyúltam, hogy elvegyem a zakóját és a táskáját.
- Csak a szokásos Wendy. 
- Édesanyám üzeni, hogy tálalva van és önre várnak.
Leraktam a dolgait és hátrálni kezdtem ki a szobából amikor beleütköztem valakibe, majdnem felsikítottam de a szám elé kaptam a kezem.
- Dominic úr, úgy sajnálom, már kerestem önt, tálalva van az, az ebédlőben, önre várnak.
Próbáltam összeszedni a gondolataim miközben csitult a légzésem is az ijedtségtől.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Dominic Masrani
Dominic Masrani



TémanyitásTárgy: Re: home again - Wednesday & Dominic home again - Wednesday & Dominic I_icon_minitime11.11.20 20:12

A ház ura, hát persze, emlékszem miután az anyám meghalt, Eleanor és Aysen asszony volt, akiknek nem mertünk nem szót fogadni kisebb csínytevésekkel, igen azután változott meg sok minden, amennyire megmaradt a kiskölyök fejemből, az apám egyszer se rémlik, hogy focizott volna velem, inkább a bácsikám, Őt meg csak az eredményeim érdekeltek, a mutatók, hogy mire vihetem, ha eszes leszek, hogyan lehetek a csalás, de leginkább az Ő javára, ezek érdekelték, nem az, hogy benézzem lefekvés előtt vagy elköszönjen reggel, mielőtt munkába indult volna, így nézze el el, hogy húsz év elteltével engem sem lelkesít különösebben a hazatérte vagy úgy bármi ebben a házban.
A nappaliba érve Wednesday tolatott? Hátrált? Belém...
- Köszönjük Wednesday. - Néztem utána mosolyogva, alogy, mint a szélvész elviharzott, hmm különös.
- Szervusz apa. - Tártam ki a a karom és öleltem át.
- Dominic, fiam, jól megnőttél, már el se érlek, te gyerek.
- Gyere csak, beszéljünk az ebédnél.
- Jól van, apa.
Robert Masrani esetében ez annyit jelentett, hogy Ő beszélt, mi pedig hallgattuk, még helyesel is helyettem, szóval néha csak bólogatnom kellett és éreztem, ahogy percről percre egyre erősebben kezdett fájni a fejem, nem tudom mi bosszantott jobban, az hogy csak a munkáról tud beszélni, hogy valahogy egyszer sem kérdezte meg mi van velem, hüvelykujjammal támasztva halántékomnak dörzsöltem végig a homlokom és sóhajtottam fel.
- Jaj Robert, elég legyen már a munkából az asztalnál...
- Hagyd csak nagymama.
- Elnézést kérek, szörnyen sajogni kezdett a fejem, megyek és kérek rá valamit a konyhában.
- De hát ülj csak, majd Wendy hoz...
- Nem szükséges, csak egy perc és jövök, bocsássatok meg. - Keltem fel az asztaltól.
- Szia Ayhan! - Léptem be a konyhába.
- Gratulálok. - Nem lehetett nem látni a gömbölyödő pocakját.
- Öhmm, Wednesday? Hol tartjuk a fájdalomcsillapítót? Szétmegy a fejem.
- Nem, nem kell szaladnod, megvárom. Ó, ez a kedvenc sütim. - Csentem el egy szeletet Ayhan elöl. Ez még mindig isteni finom és nem sülhet úgy édesség, hogy ne lopjak belőle, még mielőtt kihoznák az asztalhoz.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Wednesday Aslan
Wednesday Aslan



TémanyitásTárgy: Re: home again - Wednesday & Dominic home again - Wednesday & Dominic I_icon_minitime15.11.20 20:26




Dominic & Wendy




giphy.gif



N

em tudom eldönteni, hogy a nap ennyire hihetetlenül szerencsétlen vagy én vagyok ennyire kétbalkezes, lábas, mindenes, sikerült másodszor is Dominic, vagy mi Dominic úr karjai közé kevernem magam, pedig esküszöm nem volt szándékos, vagy tudatos, véletlenek sorozata ez a nap, esküszöm, rák vörös lettem ahogy megéreztem őt magam körül, ahogy karjai fogtak át, hogy el ne essek miközben neki tolattam, azt a mindenit, nem csak látszataszéles váll, Wendy szedd már össze magad, ilyen sebesen se húztam még vissza a konyhába, kész szerencse, mert épp kész lett a süti, kikaptam és félre dobtam, még az ujjam is sikerült megégetni, ajkaim közép kaptam, látom ahogy a nővérem gyanakodva méreget.
- Neked meg mi bajod?
-  Semmi Ayhan, csak megégettem az ujjam.
- Nem hiszek neked, ki vele mi történt?
- Semmi, inkább egyél.
Löktem elé a tányéron maradt pár szeletet amit el is pusztított, nagyot kortyoltam a teámból, majd a még forró süteményt is kipakoltam, így gyorsabban hül. Anya nem jött vissza, bizonyára Elenor asszonynak segít az étkezőben, esküszöm ha nem lenne köztük ekkora rangbeli különbség tökéletesen jó barátnők lennének, hasonló az ízlésük és a véleményük is, mintha csak tényleg együtt nőttek volna fel.
Az ujjamat rágcsáltam, még mindig fájt és kicsit piros is volt, anya telefonját lapozgattam és írtam be a naptárába mikor kell Ayhan-nal orvoshoz mennie amikor Dominic úr sétáltam be a konyhába, annyira elcsodálkoztam, hogy az ujjaim is elfelejtettem kivenni a számból.
- Á, Dominic úr, köszönöm, üdv itthon.
Nem mintha a nővérem nem lenne vagy hét évvel idősebb, de Ő is tudja mi az illem.
- Persze, szaladok.
Mindig is ugyan abban a kulcsos kis szekrénykében volt, hogy a gyerekek ne férnek hozzá amikor cukorkát vadásznak a házban, mert Dominic úr és én nagy kópék voltunk e téren, nem lehetett semmit eldugni előlünk.
- Remélem ízlik, életemben először csináltam, de Ayhan már befalt egy adagot, szóval nem lehet olyan rossz.
Vontam vállat, ez a nap csupa meglepetés.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Dominic Masrani
Dominic Masrani



TémanyitásTárgy: Re: home again - Wednesday & Dominic home again - Wednesday & Dominic I_icon_minitime11.12.20 18:16

Megfájdult már a fejem a sok üres beszédtől,  és inkább bele se akarok gondolni, hogy az apám miféle életet képzelt vagy hát inkább szervezett meg nekem a hátam mögött, amíg odavoltam, egy életet, ami nem az enyém, pusztán annyi részem van benne, hogy azt tegyem, ami szerinte legjobb a családnak, ez mindig is erről szólt, nem is értem a nagybátyám hogy lett ez alól kivétel, könyökömmel megtámasztva magam kulcsolom össze ujjaimat és próbálom figyelmesen hallgatni, ahogy Robert magyaráz, a ház ura, a család feje, lopva pillantok Eleanor felé, kortyolok a poharamból, ez aztán roppant izgalmas ebéd, a fejem pedig egyre inkább hasogat, így inkább kimentem a konyhába fájdalomcsillapítóért, hát szó mi szó, jó sok mindenről lemaradtam.
- Hát, ahogy elnézem kell is... - Böktem mosolyogva a pocakjára.
- Köszönöm. - Kipattintottam magamnak egy tablettát, engedtem egy pohár vizet és még a konyhában felhajtottam mindkettőt, ha már azonnal hatni kezdene is késő lenne ehhez az ebédhez.
- Csak még egyet... - Loptam el még egy szeletet.
- A többi a pöttömé, hátha ettől jobb lesz. - Ezért tuti lehordanának még ma is, hogy tányér nélkül eszem állva, de most nem látják, és azt se, hogy az ujjaimról lenyalom a megolvadt csokoládét, ezt mindig is imádtam.
- Viccelsz, ez isteni lett. Hé, ha kibújtál majd lepacsizunk, viszlát Ayhan. - Hajoltam Ayhan hasa felé, majd visszamentem az asztalhoz, bár éhes sem voltam, de faragatlanság csak így felkelni az asztaltól és Robert mindig is adott ezekre a dolgokra, alapjáraton jókedélyű ember, rengeteget beszél és fene tudja sokan szeretik, legalábbis szerették, vagy hát tisztelték, talán ez a jó kifejezés rá, mostanában nem tudom, gondolom most is így van, és semmi sem történhet a családban anélkül, hogy Robert Masrani ne tudna róla előre és ne adná rá az áldását vagy háborodna fel rajta, de attól ments isten.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: home again - Wednesday & Dominic home again - Wednesday & Dominic I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

home again - Wednesday & Dominic

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Scary Birthday! Dominic & Wendy
» Home Sweet Home
» Home Sweet Home vol. 2
» Dominic & Minea
» Say me, it's just a nightmare! Dominic & Wendy

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Lakónegyed :: Masrani ház-