welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
My Favourite Game - de la Vega & Grey - Page 2 Vote_lcapMy Favourite Game - de la Vega & Grey - Page 2 Voting_barMy Favourite Game - de la Vega & Grey - Page 2 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
My Favourite Game - de la Vega & Grey - Page 2 Vote_lcapMy Favourite Game - de la Vega & Grey - Page 2 Voting_barMy Favourite Game - de la Vega & Grey - Page 2 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
My Favourite Game - de la Vega & Grey - Page 2 Vote_lcapMy Favourite Game - de la Vega & Grey - Page 2 Voting_barMy Favourite Game - de la Vega & Grey - Page 2 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
My Favourite Game - de la Vega & Grey - Page 2 Vote_lcapMy Favourite Game - de la Vega & Grey - Page 2 Voting_barMy Favourite Game - de la Vega & Grey - Page 2 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
My Favourite Game - de la Vega & Grey - Page 2 Vote_lcapMy Favourite Game - de la Vega & Grey - Page 2 Voting_barMy Favourite Game - de la Vega & Grey - Page 2 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
My Favourite Game - de la Vega & Grey - Page 2 Vote_lcapMy Favourite Game - de la Vega & Grey - Page 2 Voting_barMy Favourite Game - de la Vega & Grey - Page 2 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
My Favourite Game - de la Vega & Grey - Page 2 Vote_lcapMy Favourite Game - de la Vega & Grey - Page 2 Voting_barMy Favourite Game - de la Vega & Grey - Page 2 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
My Favourite Game - de la Vega & Grey - Page 2 Vote_lcapMy Favourite Game - de la Vega & Grey - Page 2 Voting_barMy Favourite Game - de la Vega & Grey - Page 2 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
My Favourite Game - de la Vega & Grey - Page 2 Vote_lcapMy Favourite Game - de la Vega & Grey - Page 2 Voting_barMy Favourite Game - de la Vega & Grey - Page 2 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
My Favourite Game - de la Vega & Grey - Page 2 Vote_lcapMy Favourite Game - de la Vega & Grey - Page 2 Voting_barMy Favourite Game - de la Vega & Grey - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

My Favourite Game - de la Vega & Grey

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next



do you know who i am?
Camila de la Vega
Camila de la Vega



TémanyitásTárgy: Re: My Favourite Game - de la Vega & Grey My Favourite Game - de la Vega & Grey - Page 2 I_icon_minitime07.11.21 21:04

Damien & Camila

 
tumblr_inline_p7wmw6Z4YE1r25xgk_250.gifv
- Mit várok tőled? – komolyan képes volt nekem feltenni ezt a kérdést mindazok után, amin az elmúlt két napban keresztül mentünk? Istenem, hát nem lehet ennyire lassú a felfogása. Ilyen rossz hatással voltak rá az FBI-nál töltött évek? Hol van az a Grey, akit én ismerek? A tökös srác, aki csak jót akart tenni az országgal, amiben él, segíteni az embereknek és tenni az igazságért? Az a Grey, aki sokkal lazább volt és viccesebb, megértőbb és kedvelhetőbb? Hol az én Greyem és ki ez itt a helyén?
- Azt várom tőled, hogy légy végre újra önmagad Grey és ne egy agymosott FBI zombi a rosszabbik fajtából! Látod, hogy valami nem stimmel mégis szemet hunysz felette, miközben engem elítélsz a módszereimért és abban sem vagy biztos, hogy képes vagy azok után még kedvelni! Hol igazságos ez? Mióta fér bele nálad a kettős mérce? Ez a te igazságod Grey, amiről annyit papoltál nekem? Ez lenne mindaz, amiről annak idején órákig képesek voltunk beszélgetni, vitatkozni és tervezgetni, hogy majd együtt elérjük? – feldúltan túrtam a hajamba, miközben már fogalmam sem volt róla, hogy mit mondhatnék neki ezek után.
- Hát tudd meg, hogy te sem vagy jobb náluk, vagy épp nálam! „Mert vétkesek közt cinkos, aki néma!” – idéztem neki a bibliából, a könyvből, amire annak idején felesküdött ki tudja még hány ügynökkel együtt.
- Mond ez neked valamit? – milyen alapon ítélkezik, ha épp ő maga is bűnt követ el azzal, hogy hagyja megtörténni ezt az egészet? Hogy tud ezek után mégis magas lóról beszélni velem? De majd én kirugdalom alóla, hátha akkor végre újra normális lesz!
- Nyugtasd magad ezzel, hogy csak parancsot teljesítesz és ezt nem te akarod, ha így jobban alszol, de a valóság attól még nem változik Kapitány… - közben a keresés szép csendben futott tovább a háttérben.
- Hát tényleg csak egy normális ügynök van a világon... - suttogtam magam elé.

Csak ültem ott, hagyva, hogy a bolondját járassa velem és egyszerűen képtelen voltam megszólalni. Végig néztem, ahogy visszasétál a helyére és emlékeztet az első és eddig egyetlen szabályra, amit meghozott a beleegyezésem nélkül. Ha ilyen könnyű számára húzni az agyam, akkor talán tényleg nem jelentett számára semmit ez az egész, én pedig hiába… nem! Ebbe inkább bele sem akarok gondolni.
- Tudod mit? Igazad van, a te csókodra nem is vágyom. – keltem fel az asztaláról, a laptopot pedig letettem a kanapéra.
- Majd szólj, ha Damien Grey visszajött, ő keressen meg. – ezzel kimentem az irodából. Először a női mosdó felé vettem az irányt, hogy megmossam az arcom és egy kicsit összeszedjem magam, majd a büfébe, mert rájöttem, hogy ma még nem is ettem semmit és ezek után a fél sütijére sem vágyom. Visszafelé tartottam az irodájába, amikor egyszer csak ismerős arcot pillantottam meg onnan kijönni. Tágra nyílt a szemem. Jamie Winchester? Baszki…. Sietősre vettem a lépteimet, majd miután visszatértem becsuktam az ajtót magam után és be is zártam.
- Az a srác… aki előbb kiment az irodádból… mit tudsz róla? Milyen viszonyban vagytok?

  
 Outfit: Mila Sofia
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Damien Grey
Damien Grey



TémanyitásTárgy: Re: My Favourite Game - de la Vega & Grey My Favourite Game - de la Vega & Grey - Page 2 I_icon_minitime07.11.21 22:15





tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Igaza van mindenben ezt be kell látnom. Nem is tudnék vele vitatkozni és őszintén nem is akarok. Már elegem van abból, hogy mindig összeveszünk azon, hogy nem értünk egyet valamiben, most ebben mégis egyetértek vele, de akkor is… Nincs most túl sok kedvem megvitatni vele a nézőpontjaimat és megértetnem vele, hogy mit és miért teszek.
- Azóta rá kellett jönnöm, hogy a dolgok nem úgy működnek, mint akkor hittem. -  Mi az, hogy legyek újra önmagam? Talán nem tetszik neki az, akivé váltam? Mert szerintem mindig is ilyen voltam és nem változtatott meg az FBI, hiába is akarja ezt Camila bebeszélni nekem.
- Bűntársad vagyok, most jobb? – Ismertem be, ha már ennyire ezt akarta hallani. Az igazgató sem jobb, mint Camila, sőt én se vagyok jobb egyikőjüknél se, mert tudom, hogy mire készülnek, mégse akadályozom meg. Mégis hogyan tenném? Hová fordulhatnék ezzel a panasszal? Örökre búcsút is mondhatnék a karrieremnek, ha panaszt tennék a módszereik ellen. Mégis szeretném azt hinni, hogy ez a szabályszegés mindössze csak szükséges rossz és Vegas utcái jobb hellyé fognak válni.
Szóval így? Ha én akarnék szórakozni, akkor azon besértődik? Fogadni mernék rá, hogy fordított esetben nagyon is élvezte volna a helyzetet. Nem tetszik neki, ha nem Ő diktálja a tempót? Szokjon hozzá, mert innentől kezdve nem fogom hagyni, hogy irányítson. Arról meg nem kell tudnia, hogy mennyire nagy erőfeszítés volt részemről, hogy nem csókoltam meg. Kibírtam, akármennyire is akartam ismét édes ajkait érezni. Nem kellene még ennél is jobban túlbonyolítani kettőnk dolgát.
- Akkor ezt túl is tárgyaltuk. – Mi van azzal, hogy sose hazudna nekem? Mert most szerintem pontosan azt tette. Hogyne vágyna a csókomra… Már tapasztalatból tudom, hogy mennyire és azért akadt ki rám most ennyire, mert nagyon is akarta, hogy megcsókoljam.
Miután távozott a dráma királynő, Jamie jelent meg az irodámban. Pont kapóra is jött, hogy Camila nincs a közelben így bírtunk néhány személyes dologról is beszélni és persze jót szórakozott a legújabb ügyemen. Mire is valók a legjobb barátok, ugye?
- Vagyunk olyan viszonyban, hogy tudjam felesége van és jobb, ha az Ő csókjára sem vágynál. – Meglepett, hogy ilyen kérdésekkel bombázott. Mégis miért érdekli ennyire Jamie?


Mr. Grey  





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Camila de la Vega
Camila de la Vega



TémanyitásTárgy: Re: My Favourite Game - de la Vega & Grey My Favourite Game - de la Vega & Grey - Page 2 I_icon_minitime07.11.21 22:46

Damien & Camila

 
tumblr_inline_p7wmw6Z4YE1r25xgk_250.gifv
- Jaj, de szellemes vagy Grey, egyem a humorod. – forgattam meg a szemeimet türelmetlenül, majd közelebb léptem az asztalához, letettem a szendvicset, amit vettem magamnak, majd megtámaszkodtam az asztalon és mélyen a szemébe néztem.
- Fussunk neki még egyszer, hátha most sikerülni fog! Mit tudsz a srácról, aki az imént kiment a szobádból? És most ne gyere nekem azzal, hogy házas, mert köszönöm, azzal már régen tisztában vagyok, hisz miattam vehette el egyáltalán a csajt. – sóhajtottam fáradtan.
- A többit mond. – ekkor azonban megszólalt a mobilom. Az istenit, hogy mindig a legfontosabb pillanatban zavar meg minket valaki vagy valami! Idegesen vettem elő és pillantottam rá a készülékre, hogy mégis kinek fontos ennyire, hogy elérjen, ám, amikor észrevettem egyből elsápadtam. Remegő kézzel nyomtam le a fogadás gombot és álltam kicsit hátrébb, neki háttal, és bár nem volt kihangosítva a hívás, mégis mindent jól hallhatott.
- Aaron, megbeszéltük, hogy csak akkor…
- Hívlak, ha baj van. Tudom Sofi, de most baj van.
- Mi történt?
- Lebuktam.
- Az nem lehet! Honnan tudod?
- Meg… megölték a barátnőmet.
- Uramisten!
- Se… segítened… kell.
- Nyugodj meg. Hol vagy most? Várj! Ne mond… nem biztonságos! Ott vagy, ahol lenned kellene?
- Nem… már nem.
- A kettesen?
- Nem… én… én féltem.
- Akkor?
- A kalitkában.
- Hogy mi?????? – még sápadtabb lettem.
- Nem tudtam hová mehetnék. Kérlek segíts!
- Oké… oké… csak egy pillanat… gondolkozom.
- Te most hol vagy?
- Nálatok, fentebb. – ismertem be halkan.
- Mit keresel te ott?
- Hosszú, majd elmondom. Figyelj ide. Van egy doboz az ágyam alatt…. keresd meg.
- Nincs ott.
- Francba, a padlódeszka alatt nézd.
- Várj… megvan!
- Nyisd ki. Kell benne lennie egy másik igazolványnak a képeddel és…
- Igen, igen látom… itt van minden.
- Remek. Vedd magadhoz, én pedig 2 percet kérek és felviszlek a világba.
- És… és a régi…?
- Pillanatok alatt eltüntetem. – huppantam a laptopom elé és kezdtem el gépelni.
- Menni fog?
- Igen, de most azonnal bontsd a vonalat és tünj el…
- Köszönöm Sofi… - ezzel meg is szakadt a hívás.
- Gyerünk… töltsd…. ne most csigulj…. – villámgyorsan ütöttem a billentyűzetet, majd, amikor végre végzett megkönnyebbülten zártam be a programot. Hála Istennek! Remélem még időben cselekedtem. Ekkor esett csak le, hogy nem vagyok egyedül… Idegesen álltam fel és néztem újra rá.
- Szóval… mi van a sráccal? Beszélj!

  
 Outfit: Mila Sofia
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Damien Grey
Damien Grey



TémanyitásTárgy: Re: My Favourite Game - de la Vega & Grey My Favourite Game - de la Vega & Grey - Page 2 I_icon_minitime08.11.21 10:34





tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Őszintén nem értem, hogy Mila miért faggat ennyire az egyik ügynökről. Váratlanul ért a kijelentése is, csak értetlenül pislogni tudtam rá. Nem áll módomban az, hogy beszéljek róla, Jamie a barátom és mindig beépülve dolgozik, szóval jobb, ha minél kevesebb infót tudnak róla mások és Camila ha úgy nézzük akkor külsősnek számít. Nem oszthatok meg vele FBI ügynökökről infókat.
- Hogy mi van? – Nem válaszoltam a kérdésére, addig biztosan nem fogok, ameddig Ő nem mondja el, hogy mégis hogyan értette, hogy miatta vehette el Jamie a feleségét. Kijelenthetem, hogy most már semmit sem értek, még azt sem, amiben eddig biztos voltam.
Egyre feszültebbé váltam, miközben minden egyes szót hallhattam a beszélgetéséből. Pont az ilyen dolgokat akartam elkerülni. Tudni sem akarok arról, hogy mi mindent művel még, ami egészen idáig juttatta. Lebukásról volt szó? Most komolyan? Lehetséges, hogy az egyik beépített emberünk kereste fel segítségért? Na hát már az előtt is azt hittem, hogy semmit sem értek már, de ettől a hívástól csak még jobban elbizonytalanodtam vele kapcsolatban és még több kérdésem lett. Nem zavartam meg, hagytam, hogy tegye, amit tennie kell, mikor végezet és felállt, akkor elé léptem, túl közel hozzá.
- Elképesztő vagy Camila! – Engem akar még mindig vallatni, ez most komoly? Valahogy arról megfeledkezett, hogy beszámoljon arról, hogy az előtt pontosan milyen hívásra is reagált.
- Azt várod tőlem, hogy a legjobb barátomról beszéljek neked? Most komolyan? Semeddig se tartana neked bejutni az adatbázisba, hogy egy újabb fanklubbot hozz létre. – Ez mégse olyan klub lenne, amilyet Hay ügynőknek alapított, ez tényleg a rajongásról szólna, legalábbis abból úgy gondolom, hogy mennyire érdekelni kezdte Jamie.
- Mi volt ez? – Remélem nem hitte, hogy megússza kérdések nélkül. Ha már az irodámban az én jelenlétemben követ el bármit is, akkor legalább tudni akarok róla, de talán nem kellene. Már fogalmam sincs, hogy mi lenne jobb. Már így is a bűntársává tett, ahogyan az igazgató is.



Mr. Grey  





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Camila de la Vega
Camila de la Vega



TémanyitásTárgy: Re: My Favourite Game - de la Vega & Grey My Favourite Game - de la Vega & Grey - Page 2 I_icon_minitime08.11.21 13:16

Damien & Camila

 
tumblr_inline_p7wmw6Z4YE1r25xgk_250.gifv
Persze sejthettem volna, hogy Grey nem fogja annyiban hagyni a dolgot és kifaggat mi volt ez az előbbi beszélgetés, ám valahol abban reménykedtem, hogy mivel annyira ódzkodik attól, hogy valamiben is bűntársammá váljon, talán visszafogja magát és inkább nem tesz fel olyan kérdést, amire nem akar választ kapni. Tévedtem. Nesze neked Camila! Hát, ha már így alakult, legyen, felfedem előtte minden lapomat, hátha egy kicsit észhez tér végre és rájön, nem vagyok olyan rossz, mint amilyennek hisz.
- Nos valóban, nagyjából két kattintás lenne… - forgattam meg a szemem, ám aztán sóhajtottam egyet, nekitámaszkodtam az asztalának és még mindig nagyon közel hozzá, folyamatosan a szemébe nézve álltam neki a magyarázatomnak.
- Te akartad tudni, később ne sírjon a szád, hogy bűntárs lettél. – megköszörültem a torkom.
- Amit az imént hallottál, pontosan az volt, aminek hallatszott. Egy beépült zsarunak, Aaron Cochrannak segítettem új személyazonosságot kapni, hogy elbújhasson az orosz maffia elől, ahová három éve jutott be fedett akcióban. A felettesei egy rosszul előkészített személyazonossággal indították útnak annak idején, ami pillanatok alatt bedőlt, ő pedig még az alapvonalig sem jutott, a kishalak azonnal lekapcsolták. Akkor megúszta és felkereste az interneten a Főnixet, azaz engem, hogy segítsek neki. Tudta, hogy bűnöző vagyok és abból sem csinált titkot, hogy ő maga pedig nyomozó, máig sem értem, hogy miért, de megbízott bennem, én pedig ezt értékeltem, így nem csak, hogy létrehoztam neki az új önmagát, de személyesen is találkoztunk, hogy minden iratot magam adjak át neki. Most azonban valahogy lebukott, halhattad, hogy járt a barátnője és mivel a rendőrségre nem számíthat, mert hivatalosan sosem kapott parancsot, így most eltüntettem. Így talán még van esélye új életet kezdeni valahol messze, még, ha a szerelme már nem is lehet vele. – egy pillanatra lehajtottam a fejem, de aztán ismét a szemébe nézve folytattam.

- Nem pályázom a barátodra Othello… - tréfáltam egy parányit.
- Mindössze arra voltam kíváncsi, hogy az ő személyazonossága hogyan vált be, mivel Jamie Winchester szintén az én alkotásom… - na mi van Grey, most megdöbbentél?
- A főnökeid a halálba küldték szerencsétlent egy hasonlóan elcseszett profillal. Lebukott, de szerencsére megölte azt, aki rájött a turpisságra és ő is hozzám fordult. Új nevet kapott, iratokat, valódi, leinformálható múltat, ami megnyugtat minden kutakodót és így sikerült beépülnie… Ami pedig a házasságát illeti… nem csak, hogy segítettem a papírokkal, a hamisakkal és a valódiakkal is, hogy valódi házasság lehessen, de magam is ott voltam, mert kellett neki egy kamu unokahúg, hogy ne lógjon ki a lóláb, hogy nincs családja…. – ezzel befejeztem a sztorit, majdnem.
- Fel nem tett kérdésedre a válasz, igen, Dean – direkt a valódi nevét használtam – tudta, hogy ki vagyok, hogy ki a titokzatos Főnix, de megesküdött, hogy sosem dob fel, hogy másoknak is segíteni tudjak. Szóval ezt ne verd el rajta, ha lehet.

  
 Outfit: Mila Sofia
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Damien Grey
Damien Grey



TémanyitásTárgy: Re: My Favourite Game - de la Vega & Grey My Favourite Game - de la Vega & Grey - Page 2 I_icon_minitime09.11.21 15:08





tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Nem mondanám magamról, hogy lassú felfogású vagyok, de mégis kellett néhány másodperc ahhoz, hogy fejben össze tudjam rakni magamnak a képet. Miért nem ezzel kezdte? Mert ez mindent megváltoztat. Legalábbis azt biztosan, hogy ezek után milyen véleménnyel leszek róla. Talán nem mindig fogok egyet érteni a módszereivel, de be kell látnom, hogy nélküle nem csak Aaron, de Dean is halott ember lenne mostanára. Azt eddig egyetlen egy szóval sem mondta, hogy a hamis személyazonosságokkal az ügynökségnek is segített. Ennek tudtában még csak haragudni sincs jogom a barátomra, hogy nem mondta el nekem, hogy nagyon is tisztában van azzal, hogy ki után nyomozok hónapok óta. Most mégis annyira sok volt az új információ… Azt hiszem, hogy életemben először kérdőjelezem meg az eddigi véleményemet, döntéseimet és talán most van a legelső alkalom, hogy nem találom a megfelelő szavakat. Ezek után mégis mit tudnék neki mondani? Csak az igazat.
- Azt hiszem, hogy tartozom egy nagy bocsánat kéréssel. – Mintha valaki jól fejbe vágott volna, mert a fejemben hirtelen átkattant valami. Már nem tudok rá olyan előítéletekkel gondolni, mint eddig tettem. Közel sem látom annyira rossznak azt, amiért behozták. Még akkor sem, ha eddig azt hittem, hogy Camila áll a rossz oldalon, de talán mára már nincsenek is oldalak.
- Az előtt azt mondtad, hogy frissíteni kellene az emlékeiden… - Fogalmam sincs, hogy mi ütött belém, amikor ismét túl közel merészkedtem hozzá. Eddig egyetlen egy szabályt hoztam és ironikus, hogy pont én készülök arra, hogy megszegjem. Mégis meg akartam tenni. Lecsaptam ajkaira, de most sokkal szenvedélyesebben, ha egyáltalán lehetséges. Mégis úgy éreztem, hogy Camila is sokkal mohóbban csókolt vissza. Akarta és akartam. Mégis mielőtt jobban bele melegedtünk volna kopogás zavart meg minket, ismét. Hát ez sehogyan sem akar összejönni. Az első kopogó hang után reméltem, hogy bárki is van az ajtó túloldalán feladja, de a második után tudtam, hogy nem fog csak úgy távozni. Bosszantott, de mégis be kellett látnom, hogy így volt a legjobb, mert nem kellene még ennél is jobban túlbonyolítani a helyzetünket és még én sem értem, hogy miért csókoltam meg.
- Jó napot Grey ügynök! – Végül csak elhúzódtam tőle, hogy ajtót nyissak, de ahelyett, hogy betessékeltem volna a hívatlan vendéget az irodámba inkább becsuktam magam mögött az ajtót és a folyóson folytattam a beszélgetést.
- Jó napot Barbara! – Meglepődtem az idős asszony váratlan felbukkanásától. Mondjuk úgy, hogy Barb, aki itt mindenről tud és mindent elintéz, megszervez.
- Csak szólni szerettem volna, hogy ma lesz Spancer ügynök búcsúztatója. – Legszívesebben elnevettem volna magam, hogy az öreg nyugdíjazása végett kellett abba hagynom, nos amit az imént műveltem…
- Igyekszem ott lenni. – Ennél többet nem ígérhetek. Barbara bólintott és távozott. Szerencsére nem tette szóvá, hogy miért nem az irodámban fogadom, de láttam rajta a kíváncsiságot, de mégis kibírta, hogy ne tegye szóvá, mondjuk ez nem vall rá. Gyors egyeztetés után visszamentem az irodámba és fogalmam sem volt arról, hogy mit mondhatnék neki, hogy az iménti mégis mi volt, ezért csak megindultam, hogy vissza üljek az asztalom mögé.




Mr. Grey  





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Camila de la Vega
Camila de la Vega



TémanyitásTárgy: Re: My Favourite Game - de la Vega & Grey My Favourite Game - de la Vega & Grey - Page 2 I_icon_minitime09.11.21 17:02

Damien & Camila

 
tumblr_inline_p7wmw6Z4YE1r25xgk_250.gifv
Nem tudtam mire számíthatok azok után, hogy bevallottam mindent neki, hiszen mióta csak újra találkoztunk folyamatosan másképp viselkedik. Ugyan úgy benne volt a pakliban, hogy elhajt a pokolba, beköp a főnökeinél, sőt még az is, hogy Deant kérdőre vonja a hallgatása miatt, mint az, hogy esetleg egy kicsit magába száll és elkezdi magában átértékelni a dolgokat. Ötven-ötven százalék volt mindkettőre, ám ezúttal úgy tűnik, hogy az ég végre megkönyörült rajtam, mert Grey végre elgondolkodott… Pillanatokkal később olyan dolog hagyta el a száját, ami ledöbbentett és kishíján vissza is kérdeztem, hogy „jé te ilyet is tudsz?”, de végül mégsem tettem. Nem akartam elrontani a pillanatot, hiszen Damien Grey két nap után végre bocsánatot kért tőlem! Meglepetten pislogtam rá, de végül csak meg bírtam nyikkanni, még, ha nehezen is.
- Neked mindig megbocsájtok Kapitány! – ám épp, hogy csak befejeztem a mondatot, jött a következő sokk, Grey ugyanis visszautalva a nem sokkal ezelőtti mondatomra, egyszer csak megcsókolt. Baszki, de nem is akárhogyan! Szenvedélyesen, hevesen kapva az ajkaim után. Mintha csak áramütést kaptam volna, de a szó legkellemesebb értelmében, azonnal viszonozni kezdtem, mohón falva az ajkait, szorosan simulva hozzá. Részemről mégsem csak vágyakozás volt abban a csókban, hanem valami más is, valami, amit régen is kénytelen voltam elnyomni.

Miután a kopogás megzavart minket és ő elhagyta az irodát hírtelen magamra maradtam és csak ekkor esett le nekem, hogy mi is történt pontosan. Egyszerre voltam nagyon boldog, rémült, tanácstalan és zaklatott. Mi a fenét kellene most csinálnom? Mi ez az egész, amit művelünk? Akartam és még mindig akarom, és nem csak a csókját, de…. mi sülhet ki ebből? Egyáltalán, ő miért tette? Idegesen járkáltam fel és alá egészen addig, míg vissza nem tért és el nem indult az asztala felé. Ekkor azonban beütött nálam a filmszakadás…
- Nem úszod meg ennyivel Grey! – ezzel most én csaptam le az ajkaira, miközben a székébe nyomtam, én pedig az ölébe ültem.

  
 Outfit: Mila Sofia
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Damien Grey
Damien Grey



TémanyitásTárgy: Re: My Favourite Game - de la Vega & Grey My Favourite Game - de la Vega & Grey - Page 2 I_icon_minitime09.11.21 20:46





tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Túlságosan hamar ítélkeztem felette. Tudtam néhány dolgot és ez elég is volt ahhoz, hogy alkossak róla egy véleményt. Akkor még nem láttam a teljes képet, de most… Már mindent tudok és az imént megtudott információk arra kényszerítettek, hogy alaposan átértékeljek mindent. Nem hittem volna, hogy bármikor is bocsánatot fogok kérni tőle a véleményem végett. Maradjunk annyiban, hogy ezzel még magamat is sikerült meglepnem, talán annyira, mint Őt. Hiszen Camila is meglepő tényeket tárt fel előttem, ha ezt hamarabb megteszi, akkor biztosan nem lettem volna ennyire rideg és távolságtartó vele szemben. Persze bizonyos értelemben nagyon is közel engedtem magamhoz, de az igazán más téma. Még mindig nem tudom, hogy hogyan sikerült a lakásán annyira közel kerülnünk egymáshoz, hogy majdnem az ágyában kötöttünk ki. Nos, ami azt illeti azt sem tudnám megmagyarázni, hogy most mi ütött belém, hogy mégis mi vett rá arra, hogy ismét megcsókoljam. Egyszerűen csak meg akartam tenni, de úgy tűnik, hogy mindig a legrosszabbkor zavarnak meg minket. Miután lezajlott Barbara és köztem a gyors megbeszélés Spancer ügynök nyugdíjazási buliját illetően már mentem is vissza az irodámba. Újra kettesben találtam magam vele és talán meg kellene magyaráznom az előbbit… Erre még lehetőségem sem volt, mert még az asztalomhoz sem tudtam vissza ülni úgy, hogy ne lépjem Camila akcióba. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem élveztem a kialakult helyzetet. Ki ne vágyna arra, hogy egy szexi nőt csókoljon úgy, hogy már az ölébe mászott? Teljesen elvesztettem az eszem. A lehető legközelebb húztam magamhoz az ölelésemmel, miközben még talán az előzőnél is szenvedélyesebben csókoltam. Ahogy az ölemben mocorgott férfiasságom ma már kétszer keményedett meg a közelségétől. Hirtelen túl szűknek éreztem a nadrágomat és semmi másra sem vágytam jobban, mint hogy elfektessem az asztalon és hangosan sikítsa a nevemet. Akármennyire is meglepő volt, de pont ettől a gondolattól tértem valamennyire észhez.
- Mégis mit művelünk? – Húzódtam el annyira tőle, hogy ne tudjon újból megcsókolni, de még mindig az ölemben volt és mélyen a szemébe néztem. Az ajtó sincs kulcsra zárva, akármikor besétálhat még a főnököm is. Akkor ezt mégis hogyan tudnám megmagyarázni? Azt hazudnám, hogy ez nem az, aminek látszik? Miközben az, aminek látszik.  





Mr. Grey  





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Camila de la Vega
Camila de la Vega



TémanyitásTárgy: Re: My Favourite Game - de la Vega & Grey My Favourite Game - de la Vega & Grey - Page 2 I_icon_minitime09.11.21 23:14

Damien & Camila

 
tumblr_inline_p7wmw6Z4YE1r25xgk_250.gifv
Olyan szorosan bújtam hozzá, hogy éreztem a szívverését, minden egyes apró mozdulatát, sőt még azt is, ahogy merevvé válik alattam. Ujjaim ismét a hajába siklottak, miközben ajkait faltam, ám nem sokáig feledkezhettem bele a pillanatba, mivel egyszer csak elhúzódott tőlem, ám továbbra sem eresztett ki az öléből. Kipirulva néztem rá, először fel sem fogtam a kérdését, csak, amikor már egy egészen kicsit kijjebb tisztultak a gondolataim.
- Fogalmam sincs. – suttogtam állva a tekintetét, ám ekkor valami megmagyarázhatatlan oknál fogva a szavak csak úgy előtörtek belőlem.
- Csak azt tudom, hogy ezt már évekkel ezelőtt is meg akartam tenni… - mégsem tehettem, hiszen ott volt neki Jess, a barátnője, akiről bár pontosan tudtam, hogy egy alattomos ribanc, aki csak ki akarja őt használni, ahogyan azt is tudtam, hogy Grey sosem fogja őt megcsalni vagy otthagyni miattam, hiszen nem úgy nézett rám és talán most sem… Zavartan túrtam a hajamba és próbáltam kerülni a pillantását beszéd közben.
- Én… én nem értem… csak… nem hittem, hogy még mindig… vagyis… - ekkor léptek zaja ütötte meg a fülem, ami az iroda felé közeledett. Nem volt túl sok választásom, felpattanni, eligazgatni magamon a ruhám és színlelni valamit már késő lett volna, így jobb híján bebújtam az asztal alá, szerencsére takart az asztal hátlapja, így nem vehettek észre, kezemet pedig a számra tapasztottam. Pillanatokkal később kopogás nélkül nyitott be Hay és dobta le magát a kanapéra.

- Mi a pálya Grey? Hol van a kis játékszered? – pillantott körbe.
- Nem itt kellene szorgoskodnia a legújabb ügyeden? – nagyon nehezen fogtam vissza magam, hogy elő ne bújjak és el ne küldjem a francba, de Miatta tartottam magam.
- Mindegy is. A főnök azt mondta, hogy egy elég bizalmas feladatot kaptál, de részleteket nem árult el. Kell segítség haver? – nekem ez nagyon gyanús…. miért érdeklődik ennyire Damien ügye után? Persze, biztos csak segíteni akar, mert olyan jó kolléga… Mikor leesett, hogy a laptopom mellett ül, ami épp keres, óvatosan megböktem Damien lábát és tátogtam neki
- Laptop… - remélem veszi a lapot és gyorsan elteszi onnan.  

  
 Outfit: Mila Sofia
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Damien Grey
Damien Grey



TémanyitásTárgy: Re: My Favourite Game - de la Vega & Grey My Favourite Game - de la Vega & Grey - Page 2 I_icon_minitime10.11.21 7:23





tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Évekig ismertük egymást és egyszer sem kerültünk olyan közel egymáshoz, mint ma. Már harmadjára estünk egymásnak és egyre inkább kezdek biztos lenni abban, hogy eddig nem is álltunk volna meg csak a csóknál, ha nem zavart volna be mindig valaki. Most viszont én voltam az, aki szabotálta azt, hogy más is történjen kettőnk között. Egyszerűen csak meg szeretném érteni, hogy mégis micsoda, ami jelenleg kettőnk között zajlik. Testi vágy, vagy jóval több annál? Nem akarom kihasználni, sose voltam olyan férfi, mindig nyílt lapokkal játszottam. Addig meg nem akarom, hogy még bonyolultabb legyen a viszonyunk, ameddig le nem tisztáztuk egymással, hogy mit művelünk.
- Ez most komoly? – Ledöbbentem. Sose mozdította még a kisujját se azért, hogy közelebb kerüljön hozzám, vagy csak én voltam teljesen vak? Rengetegszer aludtunk együtt, de sose használta ki a lehetőséget és ezért nem is hittem, hogy többet akarna tőlem a barátságnál. Az egy dolog, hogy nekem barátnőm volt, de attól még elmondhatta volna, ha bármit érzett volna akkor irántam. Talán akkor nem veszett volna kárba annyi évem egy olyan nővel, akivel sose volt igazán közös jövőképűnk.
- Szerintem a mosdóban női ügyeket intéz. – Remélhetőleg a menstruációra utalásom elég jó indok lesz ahhoz, hogy ne akarja tovább firtatni a témát. Hay olyan pasinak tűnik, aki még csak beszélni se beszélt soha ilyesmiről. Ő ehhez túl férfinak hiszi magát. Egyetlen egy pillanatra lenéztem, mintha attól tartottam volna, hogy jól belém üt ez miatt. Hay váratlan megjelenése elég volt ahhoz, hogy lankadjon a lelkesedésem. Ez nem vall rám, főleg akkor nem, ha egy dögös nő van előttem félreérthető helyzetben.
- Még csak most kaptuk az ügyet, de ha valahol elakadnánk, vagy segítség kellene, akkor tudom kihez fordulhatok. – Tudom, hogy nem ez a barom lesz az, akitől segítséget kérnék, nem mintha eddig bármikor lett volna példa arra, hogy tőle vártam volna mentőövet. Mikor Camila belém bökött köhögést imitáltam, hogy feltűnés nélkül nézhessek le rá. Le tudtam olvasni a szájáról, hogy mit tátogott, szerencsénkre.
- Mi lenne, ha meginnánk egy kávét? – Pattantam fel a helyemről és minél feltűnésmentesebben sétáltam oda a laptophoz, hogy felvegyem az asztalról.
- Van, aki dolgozzon helyettünk és időbe telik mire talál valamit. El sem hiszem, hogy azt hitték, hogy ez a nő nagy segítségünkre fog lenni. – Remélem Camila tudja, hogy miért beszélek így róla és nem fog felháborodva kibújni az asztal alól.
- Azt hittem, hogy ennyi idő alatt már le is zárjuk az ügyet, de még semmit sem talált. – Csalódottan néztem a kijelzőre, majd lecsuktam és az asztalomra tettem. Biztos távolságba Hay kíváncsiskodásától.
 


Mr. Grey  





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Camila de la Vega
Camila de la Vega



TémanyitásTárgy: Re: My Favourite Game - de la Vega & Grey My Favourite Game - de la Vega & Grey - Page 2 I_icon_minitime10.11.21 15:47

Damien & Camila

 
tumblr_inline_p7wmw6Z4YE1r25xgk_250.gifv
A kérdésére csak bólintottam, de továbbra is kerültem a pillantását, közben pedig lelkiekben igyekeztem felkészülni a legrosszabbra. Talán épp most veszítem el örökre a legjobb barátomat, mert kiderül, hogy ő nem érez irántam semmi egyebet, maximum testi vágyat és jobbnak látja, ha így nem erőltetjük a dolgokat. Talán le is fog passzolni Haynak vagy valami más idiótának, hogy a munka miatt se kelljen találkoznia velem. Talán… Mégis valahol mélyen él bennem a remény, hogy esetleg ő is olyan furán érzi magát, mint én és esetleg azért, mert ő is többként tekint rám… Álmodozni csak szabad, nem igaz?
- Hiába mondtam volna el… neked ott volt Jess és akárhányszor figyelmeztettelek miatta, csak leintettél. Féltem, hogy ha bevallanám, akkor még féltékenynek gondolnál vagy lekoptatnál… - ennél többre azonban tényleg nem futotta Hay miatt…

Az asztal alatt gubbasztva többször is nehezemre esett visszafogni magam, ahogy elhallgattam a beszélgetésüket. Hay is egy barom, akit nagyon szívesen laposra taposnék, de Grey színjátéka is kezdett már túlságosan is Oscar gyanúsra sikeredni, a szó kellemetlenebbik értelmében. Már azon voltam, hogy bokán rúgjam vagy megharapjam, ennyire ne savazzon már, de be kellett, hogy lássam, Hay nyelvén beszélt, a dolog pedig szükséges volt. Azért még később biztosan számolok vele a mensis dolog miatt.
- Nem kérek több kávét, ma már így is vagy hármat megittam… - akadékoskodott Hay, de azért csak felkelt és megindult kifelé Damiennel együtt, hiszen nem nagyon tehetett mást.
- Én mondtam, a főnök abszolút túlértékeli ezt a csajt… - nevetett fel – Főnix ide vagy oda, ő is csak egy nő…. – hát itt már azon gondolkodtam, hogy hozzávágok valami kemény tárgyat, de sikerült visszafognom magam, nagy erőfeszítések árán. Fordulna fel az ilyen… Miután kimentek, gyorsan kimásztam az asztal alól, megigazgattam a ruhámat és a hajamat, majd az ajtóhoz lopakodtam és kisurrantam észrevétlenül. Lopakodva megkerültem őket, majd úgy sétáltam feléjük, hogy jól látható legyek.
- Nocsak, milyen keményen dolgoznak az ügynök urak… - forgattam meg a szemeimet.
- Nicsak a mi házi főnixünk. Hogy van Ms. de la Vega? Nehéz napok? – kuncogott Hay.
- Most, hogy magát láthatom Hay ügynök máris sokkal jobban érzem magam. – ironizáltam.
- Milyen kis harapós, ahhoz képest, hogy még semmit nem segített Grey ügynöknek.
- Pillanatok alatt orvosolom a problémát és kisegítem Grey ügynököt egy rovarírtó telefonszámával, ahogy elnézem szüksége van rá. – ezzel faképnél hagytam őket és visszamentem Damien irodájába.

Duzzogva huppantam vissza a kanapéra és nyitottam ki újra a laptopom, majd mivel a fő adatbázisok semmi hasznosat sem találtak, így elkezdtem beleásni magam a tiltott részlegekbe. Miután Ő visszajött és becsukta az ajtót, egyből felé fordultam.
- Komolyan Grey? Női ügyek? – megráztam a fejem lecseszésképpen.
- Ez a pasas egy hatalmas barom! Országomat egy töltött fegyverért és két perc kamera és szemtanú mentes időért…
 
  
 Outfit: Mila Sofia
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Damien Grey
Damien Grey



TémanyitásTárgy: Re: My Favourite Game - de la Vega & Grey My Favourite Game - de la Vega & Grey - Page 2 I_icon_minitime10.11.21 17:44





tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Elképzelni sem tudom, hogy hogyan mehetett át a személyiség teszten egy ilyen ember. Biztosan valami hiba csúszott az FBI rendszerébe, vagy simán csak jó kapcsolatai voltak és némi protekcióval sikerült itt munkát kapnia. Nem tudom elviselni a személyiségét és főleg az zavar, hogy a nőkről úgy beszél, mintha nem lennének velünk egyenlőek. Ez a lenéző stílus nekem már sok, mégis a gyanú elkerülése érdekében nem volt más választásom, olyan seggfejnek kellett lennem, mint Hay.
- Csak egy nő… - Ismételtem meg Hay szavait.
- De legalább a segge jó. – Ezt már a folyóson osztottam meg vele, sőt közelebb is hajoltam hozzá, hogy halkabban közöljem vele, mintha csak bizalmas információt akarnék vele megosztani. Közben abban reménykedtem, hogy Camila nincs a közelben, mert talán ezt már végképp nem bírná ki szó nélkül. Már az is csoda volt, hogy nem leplezte le magát miután olyan bunkó véleménnyel voltam az eddigi teljesítményéről. Nem gondoltam egyetlen egy pillanatra se komolyan, de ez kellett ahhoz, hogy ezt az idiótát kicsalogassam az irodámból.
Megvan az a jelenet, amikor a bokszolók állnak a ringben egymástól távol mindenki a maga sarkában és össze engedik őket? Na szinte már hallottam is a gongot és megkezdődött az összecsapás. Legalábbis szájkarate része megvolt. Szerencsére nem kellett szó szerint közéjük állnom, de valamiért azt gyanítom, hogy minden találkozásuk így fog zajlani. Sose lesznek ivó cimborák.
- Ezt kell elviselnem három évig. – Akkorát sóhajtottam, hogy ez a barom simán be is veszi, hogy mekkora szenvedést jelent számomra a vele való együttműködés. Közben beértünk a pihenőbe és töltöttem magamnak egy bögre kávét, ha már ezzel az ürüggyel csalogattam ki az irodámból.  
- Nem hiszem, hogy jó ötlet felügyet nélkül hagynom egy bűnözőt az irodámban. – Okot adtam arra, hogy gyorsan faképnél hagytam.
- Mit mondhattam volna? – Tényleg lecsesz? Ez most komoly?
- Az igazat kellett volna? Camila éppen az asztal alatt bujkál, mert az imént az ölemben ülve csókolóztunk és nem akartuk, hogy más is megtudja? Vagy inkább azt kellett volna közölnöm vele, hogy ma már a bugyid alá tévedt a kezem és biztos vagyok abban, hogy nem most éled azokat a bizonyos napokat? – Menteni próbáltam a menthetőt és legjobb belátásom szerint cselekedtem.
- Igaz, hogy barom, de legyél vele óvatos. – Letettem a bögrét az asztalra, szerencse, hogy Hay nem annyira szemfüles, hogy kiszúrja, hogy még az előző kávémat sem ittam meg.
- Láthatóan zavarja, hogy nem akartál vele együttműködni, de mindent igyekszem megtenni, hogy ne is akarjon „kölcsönkérni” mert kizárólag csak az én játékszerem vagy. – Hay szavaival élve Camila csak egy játékszer, de szerintem sokkal több ennél.

 


Mr. Grey  





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Camila de la Vega
Camila de la Vega



TémanyitásTárgy: Re: My Favourite Game - de la Vega & Grey My Favourite Game - de la Vega & Grey - Page 2 I_icon_minitime10.11.21 18:08

Damien & Camila

 
tumblr_inline_p7wmw6Z4YE1r25xgk_250.gifv
- Jólvan Grey, felfogtam, nyertél. – sóhajtottam megadóan. Kénytelen vagyok belátni, hogy nem tehetett mást, mint, hogy azt mondja annak a baromnak, hogy épp „nehéz napjaim vannak”, így legalább nem firtatta tovább, hogy hol vagyok és nem buktunk le. Szerencsére. Még mindig nem hiszem el magamról, hogy képes voltam erre. Mármint az egész nap annyira szürreális, kezdve a reggeli ébresztőmmel, azzal a különös jelenettel a lakásomon és most ez az újabb csók meg az asztal alá bújás. Tisztára, mintha gimis lennék, aki a tanárára nyomul. Baszki. Mondjuk az legalább valami, hogy nem buktatott le vagy passzolt át eddig, ez némi reményre ad okot velünk kapcsolatban, de még mindig félek beleélni magam, hiszen minden olyan kaotikus most. Bárcsak belelátnék a fejébe és tudnám, hogy mit gondol, sokkal könnyebb dolgom lenne.
- Bár megnéztem volna a fejét, ha az első verziót játszod be… - nem bírtam ki, elsütöttem egy apró tréfát, hogy oldani próbáljam a helyzetet valamivel. A játékszer kifejezést hallva elfintorodtam és óvatosan vállba boxoltam, ám aztán kihívóvá vált a pillantásom.
- Szóval kizárólag csak a te játékszered vagyok… - ismételtem meg a szavait közelebb húzódva hozzá.
- Kifejtenéd ezt bővebben is Grey?  - néztem mélyen a szemébe. Tudom, hogy vár még ránk egy kellemetlen beszélgetés arról, hogy miért hallgattam előtte évekig és, hogy miként vélekedünk mindketten a mostani helyzetről, és mivel ez a hülye adatbázis még ezerrel keres így félő, hogy van is időnk megejteni a dolgot.

 
  
 Outfit: Mila Sofia
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Damien Grey
Damien Grey



TémanyitásTárgy: Re: My Favourite Game - de la Vega & Grey My Favourite Game - de la Vega & Grey - Page 2 I_icon_minitime10.11.21 19:02





tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Milyen győzelem az ilyen? Ez tényleg csak arról szólt, hogy szerettem volna menteni a menthetőt és titokban tartani Hay előtt, hogy a váratlan látogatása előtt mégis mit műveltünk. Nem is tudtam volna beszámolni róla, sőt nem is akartam volna mentegetőzni. Na meg mit mondhattam volna neki? Még magam sem tudom, hogy pontosan mi is zajlik köztünk és ez kezd egyre jobban zavarni. Nem hiába foglaltam szabályba azt, hogy nem kerülhetünk egymáshoz közel, erre tessék… Camila a vesztemet fogja okozni, talán még a karrierem is rámehet, ha ez kitudódik, mert a főnökség nem túl engedékeny. Ha pedig bármi lenne köztünk és tényleg komolyan gondolnák, akkor titkoljuk? Mégis hogyan tudnánk három éven keresztül mindenkit megvezetni? Akárhogy is nézem az túl bonyolult.
- Fél perc múlva meg már az igazgató hallgatott volna ki minket a viszonyunkról. – Elképzelhetően tartom, hogy Hay felnyomott volna minket. Szóval nagy szerencse, hogy nem buktunk le. Soha többet nem kerülhetünk ilyen közel egymáshoz az iroda falai között, vagy ha mégis, akkor jobb bezárni az ajtót. Nem mintha az nem lenne gyanús.
- Azt teszek veled, amit csak akarok, mert úgysem tudsz nekem ellenállni. -  Tessék, ez volt a magyarázat, de nekem úgy tűnt, hogy először nem tetszett neki, hogy játékszernek neveztem, de aztán mintha mégis csak jobban bele gondolt volna.
- Szólj, ha tévednék. – Ismét veszélyes közelségbe merészkedtem hozzá, annak ellenére, hogy az imént tisztáztam le magamban, hogy itt nem kellene ezt tennem. Mégis… Tudtában voltam annak, hogy miféle következményekkel járhat a lebukás, de túl nagy volt a kísértés.
- Semmi olyat nem fogok tenni, amit te sem akarnál. – Húztam közelebb magamhoz, szavaimat ajkaira suttogtam, közben kezeim fenekére csúsztattam. Most mégse csókoltam meg, mintha csak letesztelni szerettem volna, hogy Camila mit fog reagálni a közelemben. Mert ha ezek után képes lesz megcsókolni, akkor minden annyira egyértelmű lesz a számomra.

 


Mr. Grey  





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Camila de la Vega
Camila de la Vega



TémanyitásTárgy: Re: My Favourite Game - de la Vega & Grey My Favourite Game - de la Vega & Grey - Page 2 I_icon_minitime10.11.21 19:25

Damien & Camila

 
tumblr_inline_p7wmw6Z4YE1r25xgk_250.gifv
- Kár lenne pazarolni az idejét, mert egyelőre még nem sok mindenről tudnánk neki beszámolni… - szándékosan fogalmaztam kétértelműen, kíváncsi voltam a reakciójára. Épp azt kockáztatom, hogy három laza év helyett életfogytiglan ücsörgök a hűvösön, de minimum harminc évig…. jó lenne tudni, megéri-e.
- Ó valóban? – tényleg azt hiszi, hogy képtelen lennék ellenállni neki? Francba… a szörnyű, hogy igaza is van.
- Nem tudhatom… - meglepett a közeledésével, de szerettem volna hinni, hogy ez számomra pozitív kimenetelű dolog lehet, ezért nem ellenkeztem. Közelebb bújtam hozzá, karjaimmal körül fontam a nyakát, közben élveztem, ahogy ajkai beszéd közben az ajkaimat cirógatják.
- Semmi olyat? – suttogtam vissza, majd felnéztem rá, egyenesen azokba a gyönyörű szemekbe, amik már a megismerkedésünk első napján is azonnal levettek a lábamról.
- És ha én nem akarok csak játékszer lenni? Ha ennél már évek óta többre vágyom? – szegeztem neki a kérdést egyenesen, közben a szívem majdnem kiugrott a helyéről. Most vagy soha Camila, itt az ideje kideríteni, hogy végig csak hiú ábrándokat dédelgettél és jobb lett volna örökre magadban tartani a titkodat vagy talán ezúttal szerencséd lesz… Mielőtt még válaszolt volna egészen lassan hajoltam hozzá közelebb, bátortalanul és habozva, de végül úgy döntöttem, hogy nincs veszíteni valóm, így ismét megcsókoltam, ám ezúttal nem olyan hevesen, mint az imént, mégis intenzíven, érzelmekkel tele.

 
  
 Outfit: Mila Sofia
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Damien Grey
Damien Grey



TémanyitásTárgy: Re: My Favourite Game - de la Vega & Grey My Favourite Game - de la Vega & Grey - Page 2 I_icon_minitime10.11.21 20:18





tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Ebben is egyet tudunk érteni. Most már kezdem azt is hibának tekinteni, hogy eddig még nem avattam be az igazgatót abba, hogy nekünk közös múltunk van. Fogalmam sincs, hogy mi fog akkor történni, ha ez kitudódik. Talán semmi, talán Camila másik ügynök mellé kerül jobbik esetben. Mi lenne akkor, ha megkérném rá, hogy tűntessen el mindent, ami a múltban összekötött minket? Mert mindent nem lehetséges, hiszen vannak közös ismerőseink, akik tanúsíthatják, hogy régen mégis miféle kapcsolatban álltunk egymással.
Bólogattam, mert most nagyon is úgy érzem, hogy nekem van igazam. Nem hiába provokált. Aztán meg… Nos, mindketten tudjuk, hogy mi történt, ahogyan azt is, hogy bármit tehettem vele, bárhol megérinthettem sose ellenkezett. Sőt érintésemtől fel is nyögött, szóval ennél egyértelműbb nem is lehetne, hogy mennyire vágyik arra, hogy „használjam” akármennyire is hihetetlen ez még számomra. Régen sose értünk így egymáshoz, sose csókoltuk a másikat, most meg olyan mintha mindig is erre vágytunk volna.
- Semmi olyat. – Ismételtem, mintha csak ezzel akartam volna megerősíteni szándékaimat. Ha nem akarja, akkor soha többé nem fogok így közeledni hozzá. Tartani fogom a két lépés távolságot is, ha kell. Amikor tegnap kijelentettem, hogy innentől fogva Camila az enyém azt nem egészen így értettem. Mégis van beleszólása. Már csak az a kérdés, hogy valóban az enyém szeretne lenni?
Vallomásával meglepett, de időm se volt reagálni, mert ajkaink újból egymásra találtak. Már számon sem bírom tartani, hogy mennyiszer csókoltuk meg egymást. Ha ma nem megyek el hozzá hajnalok hajnalán, hogy felébresszem, akkor is ilyen közelségbe kerültünk volna egymáshoz? Fogalmam sincs, még azt sem tudom felfogni, hogy ez az egész mégis mit jelent. Pedig eddig mindig tisztában voltam az érzéseimmel, egészen a mai napig.
- Három évünk lesz kideríteni, hogy valóban többet akarunk-e egymástól. – Szólaltam meg a csók után. Tudom nem pontosan ezt a választ várta tőlem, de hazudni se akarok neki. Kedvelem, mindig is kedveltem, de mi van, ha most nem úgy kedvelem? Ha csak a vágyaimról szól? Mi van, ha Camila sokkal többet gondol a dolgok mögé? Nem akarom kihasználni, de azt se, hogy ezzel a románccal, vagy nevezzük akárhogy veszélyeztessük a jövőjét.


 


Mr. Grey  





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Camila de la Vega
Camila de la Vega



TémanyitásTárgy: Re: My Favourite Game - de la Vega & Grey My Favourite Game - de la Vega & Grey - Page 2 I_icon_minitime11.11.21 4:12

Damien & Camila

 
tumblr_inline_p7wmw6Z4YE1r25xgk_250.gifv
Miután elhúzódott tőlem kíváncsian vártam a reakcióját, ám nem egészen azt kaptam, amire számítottam. Mármint fel voltam készülve arra, hogy elutasít és azt mondja, hogy nem akar tőlem semmi komolyat, legfeljebb fizikailag vágyik rám, ahogy arra is, hogy talán ő is többet szeretne ennél, de a harmadik eshetőségre, arra, ami most történt… na erre nem. Világ életemben az a fajta ember voltam, akit megőrjített a bizonytalanság, az, ha valami hosszasan lógott a levegőben, pedig alapjáraton kifejezetten spontán természet vagyok. Paradox mi? Pedig amúgy nagyon egyszerű a képlet. Ahhoz, hogy a mindennapokban spontán tudjak lenni, ahhoz az kell, hogy az életem alapjai biztos lábakon álljanak. Például, ha tudom, hogy nem vár itthon senki, sokkal könnyebben vállalok be olyan veszélyes kalandokat, mint, amikor polgárháborús területre küldtek ki fotókat készíteni és tudósítani vagy magát a hacker létformát, hiszen így nem kellett attól tartanom, hogy valakit magammal rántok a bajba. Viszont most pácban vagyok. Ez a talán igen, talán nem helyzet feladja a leckét számomra. Igaz, én magam sem vagyok teljesen tisztában azzal, hogy mi is ez pontosan, amit érzek, mert biztosan több, mint barátság, de a szerelem, az talán meg túl erős jelző lenne rá, de azt reméltem, hogy majd ő segít eldönteni, komolyabban is foglalkozzak-e a témával, avagy sem. „Három évünk lesz kideríteni, hogy valóban többet akarunk-e egymástól.” azaz nagyjából annyit mondott ezzel, hogy „lesz, ami lesz”. Az elmémben csak úgy cikáztak a kérdések, a gondolatok, próbálva megérteni, hogy mit is jelent most ez ránk nézve. Randizgatni akar? Vagy marad minden a régiben? Meg akarja próbálni? Vagy nem akarja erőltetni? Találkozgathatunk mással is vagy most csak egymásra fókuszálunk? Nekem ez magas. AkarUNK…. vagyis magáról is beszélt, ezek szerint ő sem érti mi történik benne, de melyik irányba billen vajon jobban?

Hátrébb léptem tőle csendesen, majd egy aprót bólintottam, miközben a hajamba túrtam zavaromban.
- Majd kiderül. – feleltem, majd elfordultam tőle és visszaültem a kanapéra a laptopomhoz. Szerencsére a program épp ekkor futott le és dobott ki egy csomó újdonságot számunkra.
- Nocsak, úgy tűnik, hogy a szenátor úrnak valóban vannak sötét titkai. – pillantottam a kijelzőre.
- Bankszámlák a Kajmán-szigeteken, amikre havonta rendszeresen érkeznek különböző magas összegek… Kétlem, hogy hagyományos munkabér lenne… - görgettem lefelé.
- Az elmúlt három évben minden „vagyonát” átjátszotta a felesége nevén lévő vállalt tulajdonába, gondolom, hogy ő maga ne váljon gyanússá. – nem néztem rá, kerültem a pillantását, próbáltam inkább a munkára fókuszálni.
- Mondjuk ez önmagában még nem jelenti azt, hogy köze lenne a drogokhoz, csak, hogy valamiben sáros az ipse…

 
  
 Outfit: Mila Sofia
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Damien Grey
Damien Grey



TémanyitásTárgy: Re: My Favourite Game - de la Vega & Grey My Favourite Game - de la Vega & Grey - Page 2 I_icon_minitime11.11.21 7:30





tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Néhány óra leforgása alatta hogyan tudott ennyi minden megváltozni? Most nem csak arra gondolok, hogy tegnap még mennyire előítéletes voltam azzal szemben, amiért alkut kötött vele az FBI, hanem arra is, hogy a kettőnk viszonya mennyire más lett. Évekig nem is láttuk egymást, aztán… Mi is lett pontosan? Ez az, amire még magam sem tudom a választ. Ma már többször is egymás ajkainak estünk és esküszöm, hogy fogalmam sincs, hogy ez mégis hová fog vezetni, még akkor sem, ha már most tisztában vagyok az esetleges következményekkel. Kockáztassam meg az, hogy börtönbe kerüljön, vagy elkaszálják a karrieremet a vágyaink végett? Mert mi van, ha az a valami köztünk nem több, mint pusztán testi vágy? Megéri a kockázatot? Viszont, ha ennél mégis csak többről lenne szó, akkor… Mi lenne? Boldogan élnénk együtt, míg meg nem halunk? Ez valahogy annyira hihetetlennek és egyben távolinak tűnik. Mégis azt láttam rajta, hogy csalódott, hogy mást akart hallani, de hitegetni se szeretném és börtönbe juttatni se, mert nem tudtam magamon tartani a gatyámat. Eddig is tudtam, hogy ez bonyolult, de így bele gondolva sokkal, de sokkal bonyolultabb.
- Az biztos. – Idővel minden kiderül. Talán, ha nem csókolnánk meg többször egymást, akkor ez a hirtelen jött vágy hamar elillan és most csak azért izgatja ennyire a fantáziának, mert mégis csak az újdonság varázsa.
- Melyik szenátornak nincsenek? – Kérdeztem, miután vissza ültem az asztalom mögé. Jobb tartani a tisztes távolságot, főleg, hogy bármikor betoppanhat ide valaki. Hiszen Hay sem fáradozott azzal, hogy kopogjon mielőtt ránk rontott volna.
- Mi lenne, ha megpróbálnád lenyomozni a pénz forrását? – Nem azt várom, hogy aki átutalja az összeget Pablo Escobar néven legyen és egyből köthető legyen a drogbizniszhez… Ez túl egyszerű is lenne és biztos vagyok abban, hogy nem lesz ilyen könnyű dolgunk. Most mégis a nyakamat tenném rá, hogy jó nyomon járunk, mert ekkora összeg után jogos a gyanúm, de persze igaza van, ez még nem jelenti azt, hogy ez drogpénz lenne, más illegális forrásból is származhat.



 


Mr. Grey  





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Camila de la Vega
Camila de la Vega



TémanyitásTárgy: Re: My Favourite Game - de la Vega & Grey My Favourite Game - de la Vega & Grey - Page 2 I_icon_minitime11.11.21 21:10

Damien & Camila

 
tumblr_inline_p7wmw6Z4YE1r25xgk_250.gifv
- Ez nem rossz ötlet. – bólintottam majd elkezdtem mindenféle parancskódot bezongorázni a klaviatúrámon.
- Nocsak, nem hagyományos a biztonsági rendszer…. fejlettebb, mint az FBI-é… - ráncoltam össze a homlokom, miközben nem adtam fel a próbálkozást.
- Van fent egy parazita figyelő, ami meggátolja, hogy bejuttassam a programom. Okos… - hátra dőltem a kanapén és folytattam a kísérletezést. Valaki nagyon komoly védelmi rendszert épített ki erre a hálózatra, ami azt súgja nekem, hogy jó nyomon járunk, vagy legalábbis valakinek itt valami nagyon komoly takargatni valója van.
- Az én eszemen nem jársz túl… - esküszöm kezdtem élvezni a kihívást, közben azon tűnődtem, hogy vajon eddigi pályafutásom során mégis hol találkoztam hasonló kódolással eddig.
- Mindjárt megvagy… - sebesebben gépeltem, majd egyszer csak elégedetten a levegőbe boxoltam.
- A Főnixen nem fogsz ki kishaver, de azért ügyes próbálkozás volt! – bejutottam a rendszerbe, majd elkezdtem feltölteni rá a saját programom, hogy visszakövethessem a pénz útvonalát. Amint a vírusom felkerült, már el is kezdte visszafejteni az irányt.
- Nem bízták a véletlenre… New York, onnan Párizs, Brüsszel, majd Hawaii, onnan három alszámlán keresztül még kilenc országon futott végig, mielőtt még eljutott volna a Kajmán-szigetekre… - egyszer csak csippant egyet a gépem.
- Hát ez meg? Egy online széf? Ilyet is régen láttam már…. – nyújtóztam egyet, majd hozzáfogtam a zár feltöréséhez. Először a szokásos kódokat alkalmaztam, ám mivel nem jártam sikerrel, így jöhettek a bonyolultabb programsorok. Kortyoltam a kávémból majd amikor végre feloldott a rendszer egyszeriben elsápadtam.
- Uramisten…. – kaptam a szám elé a kezem.
- Nem ő a mi emberünk… de mégis egy szörnyeteg… - elkaptam a tekintetem a gépről majd feláltam és az ablakhoz léptem, hogy össze tudjam szedni magam. A mappa tele volt gyermekpornográf képekkel, videókkal, több száz darabban.
- Hát onnan a sok pénz… - suttogtam kikészülve.

 
  
 Outfit: Mila Sofia
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Damien Grey
Damien Grey



TémanyitásTárgy: Re: My Favourite Game - de la Vega & Grey My Favourite Game - de la Vega & Grey - Page 2 I_icon_minitime12.11.21 8:35





tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Szerettem volna valamit tenni, mert ezt a tehetetlenséget rosszul viselem, mégis most hagynom kellett, hogy Camila végezze a munka nagy részét. Ha jobban bele gondolok, akkor az FBI pontosan ezért ajánlotta fel számára az alkut. Neki pedig teljesíteni kell, hogy ne gondolja meg magát a főnökség és ne akarják inkább rácsok mögé dugni. Elvárják, hogy eredményeket mutasson fel nagyon rövid időn belül, hogy biztosak legyenek abban, hogy hasznunkra van, tőlem pedig azt várják, hogy jelentsek nekik arról, hogy mennyire lehet vele együttműködni. Őszintén azt hittem, hogy nehezebb dolgom lesz vele, de mintha azt látnám rajta, hogy tényleg lelkes, sőt szinte már kihívást jelent számára az, hogy minél hamarabb felkutassa azt a személyt, akit keresünk. Aztán ledöbbentem a keresése eredményétől. Szinte száz százalékig meg voltam győződve arról, hogy a szenátor áll a drogbiznisz mögött, de erre aztán nem számítottam…
- Ez gusztustalan. – Láttam, amit láttam és kijelenthetem, hogy ilyet egyetlen egy normális ember se szeretne látni. Az a rengeteg gyerek, akiket örökre tönkretette, ezt a traumát életük végig képtelenek lesznek feldolgozni. Mégis ki tenne ilyet? Ezek az emberek szörnyetegek, hogy ilyenre kényszerítik az ártatlan gyermekeket.
- Jól vagy? – Léptem oda hozzá, de mielőtt bármit is mondhatott volna szorosan magamhoz öleltem. Nem kell semmit sem mondania ahhoz, hogy lássam mennyire megviselte, hogy ilyen felfedezést tett.
- Neked hála már nem kell több gyereknek szerepelni a felvételeken. – Igyekeztem vigaszt nyújtani számára és rámutatni arra, hogy neki köszönhetően rácsok mögé fognak jutni azok a rohadékok, akik a gyereki ártatlanságból próbálnak nyerészkedni. Mégis mennyire kell elcseszettnek lenni, hogy bármi erre izguljon? Felfordul a gyomrom.
- Az igazgató nem ilyen eredményt vár tőlünk. Utána tudnál nézni az ügyésznek is, mielőtt beszámolnánk neki a szenátorról? – Ez is hatalmas botrányt lesz, de még mindig nem tudjuk, hogy tényleg az ügyész felelős-e a drogokért. Attól, hogy a szenátornak más illegális ügyei vannak, ez még nem jelenti azt, hogy az ügyész korrupt lenne, de sose lehet tudni, főleg ezek után.  




 


Mr. Grey  





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Camila de la Vega
Camila de la Vega



TémanyitásTárgy: Re: My Favourite Game - de la Vega & Grey My Favourite Game - de la Vega & Grey - Page 2 I_icon_minitime15.11.21 18:33

Damien & Camila

 
tumblr_inline_p7wmw6Z4YE1r25xgk_250.gifv
Minden porcikámban remegtem és bár azon voltam, hogy sikerüljön kiszorítani az iménti sokkoló felvételeket az elmémből, azok sajnos beégették magukat a retinámba, én pedig folyamatosan magam előtt láttam azokat a védtelen, ártatlan gyermekeket abban a kiszolgáltatott helyzetben.
- Nem Grey…. nem vagyok jól. – dünnyögtem a mellkasába, miközben éreztem, hogy a könnyeim végig folynak az arcomon. Egyszerre voltam mérhetetlenül elkeseredett és dühös, ráadásul felébredt bennem a bosszúvágy, hogy tönkre tegyem azt a férget, aki ezért felelős.
- Megérdemelné, hogy botrányt csináljak… hogy mielőtt lecsukjátok előtte még minden titka kiszivárogjon az újságokhoz, tvkhez, rádiókhoz…. hogy a családja szégyenkezve fordítson neki hátat, míg nem marad ennek a rohadéknak semmi más menekülés csak az öngyilkosság… - kapaszkodtam belé, még mindig rázkódva.
- Ezt kellene tennem… kitálalni az egész világnak, mert félek, hogy el lesz tusolva az egész, tekintve, hogy szenátor… - suttogtam. Nem, ugye ő ezt nem hagyná annyiban? Látta, ugyan azokat a képeket látta, mint én, ugye nem hagyná, hogy a főnökei szőnyeg alá söpörjék és az a tetű megússza? Elkeseredetten pillantottam fel rá.
- Megteszem, de előtte esküdj…. esküdj meg Grey, hogy mindent el fogsz követni annak érdekében, hogy az a rohadék örökre börtönbe jusson és ott vele tegyenek olyasmiket, mint amire a gyerekeket kényszerítette. – néztem bele mélyen a szemébe és csak ezután ültem vissza a laptopomhoz. Mielőtt azonban hozzáfogtam volna a kereséshez, észrevétlenül kimentettem minden adatot a pendriveomra, biztos, ami biztos. Megtöröltem a szemem és újra gépelni kezdtem, egyből a mélyvízben halászva. Hosszú percek teltek el, mire a rendszer végig futott, ekkor felpillantottam rá.
- Ő sem a mi emberünk. A pasi legnagyobb vétke egy befizetetlen parkolás bírság négy nappal ezelőttről. Semmi gyanús pénzmozgás, semmi nagyobb vásárlás, semmi külföldi bankszámla…. az ürge tisztességes, bármily hihetetlen is.

  
 Outfit: Mila Sofia
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Damien Grey
Damien Grey



TémanyitásTárgy: Re: My Favourite Game - de la Vega & Grey My Favourite Game - de la Vega & Grey - Page 2 I_icon_minitime16.11.21 9:56





tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Ebben a munkában ez a legnehezebb, ha ilyen sokkoló felfedezéseket teszünk. Azt hittem van jó és rossz oldal, de már kezdem látni, hogy mennyire halvány határ húzódik köztük és minden csak nézőpont kérdése. Camila igaz, hogy illegális módszerekkel, de mégis jót cselekedett. Ezt már nem vitathatom. A kiberbűnözést, amit elkövetett össze se lehetne hasonlítani a szenátor vétkeivel. Mégis az FBI szerint mindketten bűnözők. Szerintem meg össze se lehet hasonlítani őket. Camila életeket mentett a hamis személyazonosságokkal, míg a szenátor meggazdagodott abból, hogy ártatlan kiskorúakat kínzott.
Le se tudná tagadni, de nem is akarja, hogy mennyire megviselte az iménti felfedezése. Ezért is léptem oda hozzá, hogy magamhoz öleljem, mert nekem úgy tűnt, hogy most erre van szüksége.
- Igazad van. – Az a rohadék megérdemelné, hogy a lehető legrosszabb történjen vele. Az ilyen ember mégis hogyan képes éjjelente aludni? Ki kellene szivárogtatni ezt az információt, hogy a média máglyára akarja feszíteni és meghurcolni, de a protokoll szerint kell eljárnunk. Nem hiszem, hogy jó vége lenne annak, ha bármelyikünk igazságosztót akarna játszani. Engem talán csak kirúgnának, de Ő mehetne a rácsok mögé.
- Esküszöm. – Hát ennyire nem bízik bennem? Szerinte tudnék nyugodt lelkiismerettel élni, ha hagynám, hogy a szenátor úgy élje tovább az életét, mintha mi se történt volna? Az emberek védelmére esküdtem fel és szembe is köpném saját magamat, ha hagynám, hogy megússza. Pontosan azért csatlakoztam az FBI-hoz, hogy az ilyen rohadékokat rács mögé juttassak.
- Ezek után érdekelne, hogy az igazgató miért ezt a két embert gyanúsította. Vajon honnan voltak az információ? – Annyira, de annyira biztos voltam abban, hogy a szenátor lesz a mi emberünk, de tévedtem. Igaz, hogy bűnös, de egészen másban, mint amivel eleinte gyanúsítottuk.
- Állítólag egy magas beosztású állami alkalmazottat vádolnak azzal, hogy a kartell vezetője. – Hangosan gondolkoztam miután az ügyész utáni keresés nem hozta meg a várt sikert. Visszagondoltam arra, amit az igazgató mondott és talán lett egy használható ötletem.
- Kell lennie olyan adatbázisnak, ahol ezek az emberek szerepelnek, nem? Mert akkor az összesnek utána kell nézni, hogy van-e gyanús pénzmozgás a háttérben és ha igen, akkor talán jó nyomon vagyunk. – Tudom sokat várok tőle, de legalább már most megtudja, hogy ilyen lesz a velem eltöltött három éve.
- Ha sikerül megtudni, hogy ki a felelős, akkor ma én fizetem a sört, ha nem… - Sóhajtottam.
- Akkor is. – Egy ilyen nap után biztos jól fog esni mindkettőnknek egy kis sör melletti lazítás.


 

Mr. Grey  





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Camila de la Vega
Camila de la Vega



TémanyitásTárgy: Re: My Favourite Game - de la Vega & Grey My Favourite Game - de la Vega & Grey - Page 2 I_icon_minitime16.11.21 21:51

Damien & Camila

 
tumblr_inline_p7wmw6Z4YE1r25xgk_250.gifv
- Kifejezetten olyan adatbázis, ami magas beosztású állami alkalmazottakat tartalmaz? – tűnődtem el hangosan.
- Ezt a kockázatot nem merik bevállalni, nehogy túl nagy támadási felületet nyújtsanak az olyan cyberbűnözőknek, mint jómagam. – vágtam egy grimaszt.
- De az ötlet nem rossz Grey ügynök, megéri továbbfejleszteni… - újra kortyoltam a kávémból, majd megropogtattam egy kicsit az ujjaimat, felgumiztam a hajamat és kényelmesen elhelyezkedtem a kanapén, mert ez nem lesz rövid menet.
- Még mindig várom az asztalom… - jegyeztem meg tettetett duzzogással, miközben gépelni kezdtem.
- Terveznem kell egy algoritmust, ami beférkőzik az összes adatbázisba, legyen az legális vagy épp tiltott részlegű és összegyűjt minden információt egy felületre. Ha ez megvan, akkor kell rajta keresést futtassak pénzmozgások terén az elmúlt… nem is tudom. Milyen régre menjek vissza? – pillantottam fel rá kérdőn, hiszen most az ő parancsait kell kövessem. Az ujjaim egyetlen pillanatra sem álltak le, ahogy a kódot igyekeztem generálni, ekkor azonban újra megcsörrent a telefonom. Meg sem néztem ki az, csak felvettem.
- Igen?
- Én vagyok Mils.
- A? Megőrültél?
- Nyugi, eldobható telefon.
- Akkor sem biztonságos.
- Csak meg akartam köszönni. Már úton vagyok…
- Ne mond meg, hogy hová! Sosem lehet tudni… De vigyázz magadra!
- Azon leszek kismadár, de te is.
- Ismersz már, nem?
- Épp emiatt mondom. Van ott fent valami, ami nagyon bűzlik, jobb, ha valahogy megpattansz, amíg még teheted!
- Bár tehetném, de eladtam a lelkem három évre.
- Hogy mit tettél?
- Hosszú sztori, de így legalább, ha baj van, elérsz.
- Légy óvatos, hallod? Ne bízz senkiben! Senkiben Camila! Ígérd meg!
- Én… megígérem.
- Majd jelentkezem. – megszakadt a vonal, én pedig visszatettem a telefont a zsebembe. Ezek szerint nem én vagyok az egyetlen, akinek bűzlik ez az egész hely. De hogy senkiben se bízzak… na és Ő? És Dean? Összezavarodtam. Megráztam a fejem és újra a kijelzőre pillantottam, hogy folytassam a gépelést, de közben megállás nélkül járt az agyam.

  
 Outfit: Mila Sofia
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Damien Grey
Damien Grey



TémanyitásTárgy: Re: My Favourite Game - de la Vega & Grey My Favourite Game - de la Vega & Grey - Page 2 I_icon_minitime18.11.21 11:17





tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Zavar ez a tehetetlenség. Szeretnék tenni valamit, hogy segítsek neki a keresésben, de az ötleteimen kívül másban nem nagy hasznára vagyok. Igaz nem is tőlem várnak el eredményeket, hanem tőle. Neki kell teljesíteni és bebizonyítania, hogy megérdemelte ezt a második esélyt és nem hiába kötöttek vele alkut. Addig jó mindenkinek, amíg az FBI úgy gondolja, hogy Camila a hasznunkra van. Ebben leginkább az én véleményem lesz mérvadó.
- Igyekszem megsürgetni. – Már intézkedtem, de úgy látszik, hogy nem sietik el a dolgot. Ezért elővettem a telefonomat és írtam egy üzenetet abban bízva, hogy fel tudom gyorsítani, hogy minél hamarabb asztalt kapjon. Eddig tetszett, hogy saját irodám van és senkivel sem kell osztoznom rajta, egészen a mai napig.
- Az elmúlt öt évre. – Ha addig vissza tudná keresni a pénz mozgásokat, akkor biztosan meg fogjuk találni az emberünket. Mégis még mindig annyira hihetetlen, hogy egy magas beosztású személyt vádolnak ezzel, de az még inkább ledöbbentett, amit az imént a szenátorról ásott elő. Nem is értem, hogy az ilyen emberek hogyan képesek minden nap tükörbe nézni. Szörnyű, hogy egyesek mikre képesek a pénzért.
Ismét hívást kapott én meg már megint mindent hallottam. Most nagyon is biztos voltam abban, hogy a vonal másik végén lévő félnek fogalma sem volt arról, hogy ezeket a szavakat hallani fogom. Ne bízzon senkinek se? Ez érdekes. Szeretném azt hinni, hogy ismerem még annyira, hogy most azért ilyen csendes, mert elmerült a gondolataiban és azt mérlegeli magában, hogy ezek után bízhat-e bennem. Évekkel ezelőtt meg sem kellett volna kérdeznem, mert tudtam a választ, de mára már közel sem vagyok olyan biztos abban, hogy tudna-e bízni bennem.
- Most azon gondolkozol, hogy bennem se bízhatsz meg? – Egyenesen rákérdeztem, de a következő másodpercben már kopogtak és megjelent két férfi, akik végre meghozták az asztalt. Elmondtam nekik, hogy hová tegyék, megköszöntem, majd amilyen hirtelen felbukkantak olyan gyorsan le is léptek. Újra kettesben voltam vele, talán most meg fogom tudni, amire annyira kíváncsi vagyok.



 

Mr. Grey  





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Camila de la Vega
Camila de la Vega



TémanyitásTárgy: Re: My Favourite Game - de la Vega & Grey My Favourite Game - de la Vega & Grey - Page 2 I_icon_minitime18.11.21 21:18

Damien & Camila

 
tumblr_inline_p7wmw6Z4YE1r25xgk_250.gifv
- Az elmúlt öt évre… - ismételtem a szavait, miközben beprogramoztam a megfelelő algoritmust a kódomba és elindítottam a folyamatot, hogy elkezdhesse először az információgyűjtést, majd pedig a szűrést. Egészen biztos vagyok benne, hogy már csak az első fázis is órákat fog majd igénybe venni, hiszen rengeteg magas beosztású ember van az USA hatalmi hálójában, olyanok is, akikről az átlagemberek még csak azt sem tudják, hogy egyáltalán a világon van, hiszen a személyazonossága titkosítva van. Aztán jöhet a második fázis, a tranzakciók felülvizsgálata. Osztottam-szoroztam fejben, miután lenyomtam az entert, de a gondolataimat már nem tudtam megosztani vele, hiszen teljesen kizökkentett belőlük az a bizonyos telefonhívás Aarontól. Percekkel a hívása után is a hatása alatt voltam még, az elmémben pedig megannyi kérdés, sötét gondolat keletkezett az egész FBI-ról. Mi van, ha ez az egész feladat csak kamu és tesztelni akarnak vele? Vagy ha a valódi cél nem az igazságszolgáltatás, ha megtalálom a bűnöst, hanem a nyomok eltüntetése? Honnan veszik egyáltalán a magas beosztású dolgot? És miért mondta Aaron, hogy nem bízhatok senkiben sem? Mit tudhat, amit nem mondott el nekem és miért akar annyira távol tartani? Talán így próbálja viszonozni, hogy én is többször megmentettem már az életét?

- Hm? – először fel sem fogtam a kérdését sem pedig azt, hogy időközben meghozták az új asztalomat a hozzá tartozó forgós székkel, annyira elmerültem a kétségeim között. Az ajtó csukódása rázott csak fel igazán, miután a hordárok távoztak.
- Igen… - megígértem neki, hogy sosem fogok hazudni, hát nem is most kezdem el, óvatos még így is lehetek. A régi Greyben vakon bíztam és bíznék még most is, de ki tudja mennyit változott azóta…. Viszont, ha a csókunkra hagyatkozom, amit abban éreztem, akkor mégis nyugalom fog el. Francba. És ha csak elterelés volt? Istenem Aaron, paranoiássá tettél egyetlen pillanat alatt…
- Úgy saccolom fél nap kell a programnak a teljes lefutáshoz… - köszörültem meg a torkom, de közben újra pötyögni kezdtem valamit. Ha tőle talán nem is kell tartanom, itt az ideje beton biztosan levédenem a laptopom… sosem lehet tudni.
- Mennyi van még a munkaidőből Grey ügynök? – csak a beígért sör miatt is…

  
 Outfit: Mila Sofia
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: My Favourite Game - de la Vega & Grey My Favourite Game - de la Vega & Grey - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

My Favourite Game - de la Vega & Grey

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Similar topics

-
» awkward - Grey & De La Vega
» Isaac Grey
» Phoebe Grey
» Aleana Grey
» 50 Shades of Grey szerepjáték

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Magán játékok-