welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
My Favourite Game - de la Vega & Grey - Page 3 Vote_lcapMy Favourite Game - de la Vega & Grey - Page 3 Voting_barMy Favourite Game - de la Vega & Grey - Page 3 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
My Favourite Game - de la Vega & Grey - Page 3 Vote_lcapMy Favourite Game - de la Vega & Grey - Page 3 Voting_barMy Favourite Game - de la Vega & Grey - Page 3 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
My Favourite Game - de la Vega & Grey - Page 3 Vote_lcapMy Favourite Game - de la Vega & Grey - Page 3 Voting_barMy Favourite Game - de la Vega & Grey - Page 3 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
My Favourite Game - de la Vega & Grey - Page 3 Vote_lcapMy Favourite Game - de la Vega & Grey - Page 3 Voting_barMy Favourite Game - de la Vega & Grey - Page 3 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
My Favourite Game - de la Vega & Grey - Page 3 Vote_lcapMy Favourite Game - de la Vega & Grey - Page 3 Voting_barMy Favourite Game - de la Vega & Grey - Page 3 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
My Favourite Game - de la Vega & Grey - Page 3 Vote_lcapMy Favourite Game - de la Vega & Grey - Page 3 Voting_barMy Favourite Game - de la Vega & Grey - Page 3 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
My Favourite Game - de la Vega & Grey - Page 3 Vote_lcapMy Favourite Game - de la Vega & Grey - Page 3 Voting_barMy Favourite Game - de la Vega & Grey - Page 3 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
My Favourite Game - de la Vega & Grey - Page 3 Vote_lcapMy Favourite Game - de la Vega & Grey - Page 3 Voting_barMy Favourite Game - de la Vega & Grey - Page 3 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
My Favourite Game - de la Vega & Grey - Page 3 Vote_lcapMy Favourite Game - de la Vega & Grey - Page 3 Voting_barMy Favourite Game - de la Vega & Grey - Page 3 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
My Favourite Game - de la Vega & Grey - Page 3 Vote_lcapMy Favourite Game - de la Vega & Grey - Page 3 Voting_barMy Favourite Game - de la Vega & Grey - Page 3 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

My Favourite Game - de la Vega & Grey

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3



do you know who i am?
Damien Grey
Damien Grey



TémanyitásTárgy: Re: My Favourite Game - de la Vega & Grey My Favourite Game - de la Vega & Grey - Page 3 I_icon_minitime21.11.21 12:45





tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Az asztalomon még halomban állnak az akták, arra várva, hogy végre bele ássam magam és elvégezzem a kötelező papírmunkát, de hogyan is tudnék most figyelni? Az igazgató hatalmas horderejű üggyel bízott meg minket és ami eddig kiderült… Biztosan álmatlan éjszakákat fog okozni, mert az évek alatt se sikerült olyan páncél mögé bújnom, hogy ne viseljen meg lelkileg, ami ma kiderült. Meglepő, de nekem is vannak érzéseim és néha túlságosan is megérint az efféle felfedezés, de az is csak arra ösztönöz, hogy minél előbb rács mögött akarjam tudni azt a rohadékot, aki képes ilyet tenni pusztán csak a pénzért. Bele sem akarok gondolni, hogy rá mekkora hatással lehetnek az imént látott képek. Ő még nincs ehhez hozzászokva, nem mintha bármikor is hozzá lehetne szokni.
- Nem tudom, hogy hogyan tudnánk együtt dolgozni, ha egyikünk sem bízik meg a másikban. – A bizalom kényes téma, se kiharcolni, se ki követelni nem lehet, legalábbis így gondolom. Az idő itt is mindent megold, mert idővel ki fog derülni, hogy mennyire tudunk bízni a másikban. Régen mennyivel egyszerűbb volt minden. Az életemet is képes lettem volna rá bízni, most meg… Fogalmam sincs, hogy bízhatok-e benne úgy, mint anno. Ismerem a szándékait és csak sejtésem lehet arról, hogy valójában mire is lenne képes, de azt nem tudom, hogy tudna-e nekem ártani, csak mert nem egyezik mindenről a véleményünk. Azt hiheti, hogy „túszul” ejtettem és olyasmikre akarom kényszeríteni, amit szabad akaratából sose tenne meg, de ezt kellett tennem ahhoz, hogy „szabad” legyen. Jobb egy FBI irodában a kényelmes forgószékben raboskodni, mint a rácsok mögött, vagy tévednék?
- Egy örökkévalóság. – Ameddig utána nyomoztam addig számomra nem létezett olyan, hogy munkaidő. Nappalom és éjjelem is arról szólt hosszú hónapokon át, hogy a nyomára bukkanjak. Úgy éreztem, hogy jó nyomon vagyok és közel járok ahhoz, hogy elkapjam, de Hanning learatta a babérokat.
- Van valami halaszthatatlan programod? – Lényegében Camila tényleg az enyém. Én rendelkezek az ideje felett is, ha akarnám, akkor nem lenne innentől kezdve olyan számára, hogy magánélet. Arra viszont tényleg kíváncsi vagyok, hogy miért érdekli, hogy mennyi van még a munkaidőből. Le szeretne lépni, vagy csak a beígért sör miatt?

 

Mr. Grey  





Vissza az elejére Go down

My Favourite Game - de la Vega & Grey

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Similar topics

-
» awkward - Grey & De La Vega
» Isaac Grey
» Phoebe Grey
» Aleana Grey
» 50 Shades of Grey szerepjáték

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Magán játékok-