welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Beggin' - Josie & Chase  - Page 2 Vote_lcapBeggin' - Josie & Chase  - Page 2 Voting_barBeggin' - Josie & Chase  - Page 2 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Beggin' - Josie & Chase  - Page 2 Vote_lcapBeggin' - Josie & Chase  - Page 2 Voting_barBeggin' - Josie & Chase  - Page 2 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Beggin' - Josie & Chase  - Page 2 Vote_lcapBeggin' - Josie & Chase  - Page 2 Voting_barBeggin' - Josie & Chase  - Page 2 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Beggin' - Josie & Chase  - Page 2 Vote_lcapBeggin' - Josie & Chase  - Page 2 Voting_barBeggin' - Josie & Chase  - Page 2 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Beggin' - Josie & Chase  - Page 2 Vote_lcapBeggin' - Josie & Chase  - Page 2 Voting_barBeggin' - Josie & Chase  - Page 2 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Beggin' - Josie & Chase  - Page 2 Vote_lcapBeggin' - Josie & Chase  - Page 2 Voting_barBeggin' - Josie & Chase  - Page 2 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Beggin' - Josie & Chase  - Page 2 Vote_lcapBeggin' - Josie & Chase  - Page 2 Voting_barBeggin' - Josie & Chase  - Page 2 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Beggin' - Josie & Chase  - Page 2 Vote_lcapBeggin' - Josie & Chase  - Page 2 Voting_barBeggin' - Josie & Chase  - Page 2 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Beggin' - Josie & Chase  - Page 2 Vote_lcapBeggin' - Josie & Chase  - Page 2 Voting_barBeggin' - Josie & Chase  - Page 2 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Beggin' - Josie & Chase  - Page 2 Vote_lcapBeggin' - Josie & Chase  - Page 2 Voting_barBeggin' - Josie & Chase  - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Beggin' - Josie & Chase

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2



do you know who i am?
Josie Harmon
Josie Harmon



TémanyitásTárgy: Re: Beggin' - Josie & Chase Beggin' - Josie & Chase  - Page 2 I_icon_minitime21.12.22 12:53


 

56.gif
Chase bácsinak ezúttal is sikerült megnyugtatnia, amikor azt mondta, hogy a mi kapcsolatunk sosem lesz „normális” és már néhány pillanatig majdnem fel is derültem, amikor előhozakodott azzal, hogy miért ne lehetne az életében két fontos személy. Tényleg ilyen naiv lenne vagy ezzel a felvetéssel is csak engem szeretett volna meggyőzni arról, hogy sose veszítem el a „helyem” az életében? Nem azt mondom, hogy az ember nem szerethet egyszerre több mindenkit, hiszen amellett, hogy ő hozzá különleges kötelék fűz, nagyon szeretem a családomat, anyát, apát, nagyapát és még Andrew bácsit is. De tény az is, hogy olyan kapcsolat, mint ami köztünk van, sosem lesz senki mással. Egy harmadik fél érkezése mindig alapjaiban ingatja meg a dolgokat, ami persze természetes és normális, csak épp számomra rossz hír. Hiszen van olyan nő, aki boldogan hagyja, hogy még mindig az unokahúg legyen az, akinek mindig felveszik a telefont, bármikor átugorhat és még kulcsa is van a lakáshoz, ráadásul minden nap akár órákat is telefonozzanak a párjával és heti többször is igyekezzenek találkozni? Ugyan már, nem vagyok bolond. Amikor megtalálja az igazit, saját szabályaik lesznek, saját életük, a nő pedig majd joggal várja, hogy onnantól elsőbbséget élvezzen mindenki felett. Hát erre célozgat anya folyamatosan, ezért is égett bele annyira az elmémbe. Pedig kezdetben én is úgy láttam, hogy képes lenne minden a régiben maradni, még akkor is, ha „Chase bácsi jó útra tér”.
- Miért is ne… - hagytam rá a dolgot, nem szerettem volna teljesen elrontani a hangulatot, ráadásul addig jó, míg ő tényleg hisz ebben, hátha akkor csoda történik.
- Chase bácsi! – elnevettem magam. Igaz, hogy Andrew bácsi a nyomába se érhet, mégsem szép ilyeneket mondani. – Vigyázz, a végén még úgy döntök, hogy te már épp eleget élvezhetted, hogy a világ legcukibb unokahúga vagyok és átpártolok Andrewhoz, hagy pótolhasson. – néhány pillanatig tudtam csak tartani ezt a „határozott” ábrázatot, hamar újra elmosolyodtam. Hiába minden, úgyis tudja, hogy csak blöffölök, hiszen ismer. Túl jól is.
- Hát majd kiderül. A többi gyakornok biztosan felkészít majd, ebédszünetben pedig végre lesz kikkel alaposan kipletykálni téged. – érdekel, hogy vajon őt, hogy látják odabent az alkalmazottak, már csak amiatt is, mert ugye „versenyeznek” anyával a jövőbeni vezetésért, papának pedig sokat számít, hogy az embereit jó kezekben hagyja majd.

A dúvad, aki ránk rontott szemlátomást akkor került csak igazán tisztába a tetteivel, amikor észrevette, hogy ezúttal a nagybátyám helyett bizony engem talált el. Ekkor a földre roskadt.
- Én nem akartam… én nem ezt akartam… én csak a feleségemet akartam megvédeni… Ő azt mondta… azt mondta, hogy…. – hirtelen elhallgatott és felpattant, amikor Chase ismét ráordított, hogy takarodjon. Futni kezdett kifelé a klubból, mi pedig ismét ketten maradtunk. Arról, hogy mennyi ideig lehettem eszméletlen, sejtelmem sincs, azt viszont tudom, hogy mikor kinyitottam a szemem forgott körülöttem a világ, rettenetesen fájt a fejem, mégis boldog voltam, mert éreztem, ahogy Chase bácsi a karjaiban tart, vagyis eszerint még él, jól kell lennie, nem végzett vele az az ember.
- Jól… jól vagy bácsikám? – próbáltam meg felülni, de nagyon zsongott a fejem. Mégsem érdekelt, csak, hogy tudjam, tényleg rendben van-e.
- A szád… - simítottam végig rajta óvatosan az ujjaimmal. – megsérült. – az ijedtségtől és a sokktól remegni kezdtem, közben észrevettem az öklét is. – A kezed is….


 Outfit: Ruha
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Chase Hammond
Chase Hammond



TémanyitásTárgy: Re: Beggin' - Josie & Chase Beggin' - Josie & Chase  - Page 2 I_icon_minitime22.12.22 17:04





tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Az életben nagyon kevés állandó dolog van, de ennek ellenére mégis szeretném azzal ámítani magam, hogy a kötelékünk miatt hónapok, sőt évek, évtizedek múlva is ilyen szoros kapcsolatban leszünk egymással. Pedig tisztában vagyok azzal, hogy idő kérdése, hogy kirepüljön a családi fészekből. Még pár év és nagykorú lesz. Az életét úgy alakítja, ahogyan csak akarja és biztosan megtalálja azt a bizonyos nagy Ő-t… A telefonhívások is egyre ritkábbak lesznek, de nem számítana, ha tudnám, hogy Josie boldog. El tudnám fogadni, ha lecserélne. Sőt, valójában már most kezdem magam hozzászoktatni ehhez, mert csak idő kérdése és bekövetkezik.
- Megtehetnéd. – Jelentettem ki.
- De mégis az a legszebb az egészben, hogy mindketten tudjuk, hogy sose tennéd meg. -  Szemtelenül rákacsintottam. Andrew mindig is a kispadon fog ülni, míg én leszek a sztárjátékos, akiért a tömeg őrjöng. Oké, ez talán erős túlzás és ennyire még én sem vagyok elszállva magamtól, de azmért mégis helytálló hasonlat volt részemről.
- Hát ez… - Felnevettem. – Csodálatosan hangzik! – Már alig várom, hogy megtudja azt, hogy mennyire utálhatnak a gyakornokok. Nem hinném, hogy bárki is kedvelne az irodából, de nem is érzem szükségesnek azt, hogy az alkalmazottjaim szeressenek.
Eddig az volt a legnagyobb problémám, hogy túléljem a mai kínzó másnaposságot, és ha ez nem lenne elég, akkor még kaptam is jó néhány ütést, de viszonoztam is párat. Biztosan sajogni fog a képem és az öklöm is miután elmúlik az adrenalin. Ha nem kotródott volna el ez a felszarvazott barom, akkor… Félő, hogy súlyos testi sértésért bevittek volna, vagy netalán hirtelen felindulásból történő gyilkossági kisérletért. Természetesen mindenért csakis magamat tudom hibáztatni. Én tudtam meg azt a nőt és most nem akarom felhozni kifogásnak azt, hogy nem tudtam, hogy férjes asszony. Nem számít, hogy mit tudtam, vagy mit nem. Egyedül csak az számít, hogy már megint a farkamra hallgattam és ezért most Josie is megsérült. Ha nem lennék ekkora kéjenc, akkor… Most nem feküdne a karjaimban ájultan.
- Jól vagyok. – Megkönnyebbülést éreztem már csak attól, hogy hallottam a hangját. Még sosem éreztem semmiért sem ekkora bűntudatot.
- Semmi bajom, de neked… - Mielőtt befejezhettem volna Ford szitkozódva jelent meg mellettünk.
- Akarjam tudni...? – Mért végig mindkettőnket ráérősen.
- Tudod mit? Ne is válaszolj! Majd én eltakarítom a mocskot utánad, ahogy mindig is szoktam. – Minden arcvonása sugározta az irántam érzett undort.
- Innentől átveszem. – Nyúlt Josie felé. – Az én unokám, az én felelősségem.
- Én nem akarom… - Kezdtem bele, de közbeszólt.
- Nem érdekel, hogy mit akarsz! Mindenkinek szívességet tennél, ha szép csendben a hátsó kijáraton távoznál, mert semmi kedvem még több pletykát hallani rólad! – Dühöngött. Beláttam, hogy most nem a legjobb alkalom arra, hogy szembe szálljak vele. Szégyenteljesen lesütöttem tekintetem és megindultam a kijárat felé. Nem néztem vissza, mert tudtam, ha megtennék visszasietnék, hogy Josiet is magammal vigyem… Nem akartam csak úgy itt hagyni, de a nagyapja mellett jó kezekben lesz.


katt




Vissza az elejére Go down

Beggin' - Josie & Chase

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Similar topics

-
» Josie & Chase
» Because of you - Chase & Josie
» When It's All Over - Chase & Josie
» Secrets - Chase & Josie
» Two against the world - Chase & Josie

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Magán játékok-